Kahve Falında Firavun Görmek

Kahve Falında Firavun Görmek
25 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.199 kez okundu.

Kahve falında firavun görmek fal sahibinin bu aralar şans oyunları ile arasının çok iyi olacağının işaretidir. Bu yüzden bol bol oynamasında fayda vardır. Diğer bir yorumda ise farkında olmadan karşısındakinin işine burnunu sokmak ve olayların akışını değiştirmek olarak bahsedilmektedir. Kişi yaptığı bu hatanın farkında olmayacağı için gayet rahat hareket edebilir fakat farkına varır varmaz telafisi için kollarını sıvamalıdır.

Karşısındaki insanın duruşu ile yorumlanabilmektedir. Eğer karşısında elleri yana düşmüş bir insan sembolü varsa bu fal sahibini simgeler ve gözlerinin önünde yapılan bir haksızlığa karşı çıksa bile elinden çok fazla bir şey gelmeyecek demektir. Fakat eller havada ise ne olursa olsun haklı tarafa yardım edecek ve başaracak demektir. Eğer önünde oturmuş veya diz çökmüş bir insan sembolü varsa bu kişinin önemli bir konuda yalnız başına savaşmak zorunda kalacağına işarettir. Sembolü aile hayatını temsil eder ve genellikle ev işlerine çok yardımcı olan eş ile tasvir edilir. Fincanın dip kısmında belirmişse kişinin diline hakim olması gerektiğini, etrafındaki insanları kelimeleri ile çok fazla kırmaya başladığını ve bu durumun kendisine iki misli iade edilebileceğini simgeler. Fincanın kulp kısmında belirmiş ise iş hayatındaki fitne fesat insanların bir bir gün yüzüne çıkması ve ortamın bu şahsiyetlerden temizlenmesi anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Mısır Tanrısı Görmek

Aile içinde bir takım huzursuzluklara delalet etmektedir. Aile içinde sizi anlamadığını düşündüğünüz bireyler mevcuttur. Bu kişiler sizi dinlemiyor ve ruhunuzu daraltıyorlar. Fakat işin içine aile faktörü girdiğinde resti çekmek o kadar da mümkün olmuyor. Bu sebeple kararlılığınız ve dik duruşunuzu koruyacak, zamanla hatalarını fark etmelerini sağlamış olacaksınız. Farkında bile olmadığınız düşüncelerle boğuşuyor, ne kadar incinmiş olduğunuzun siz dahi farkına varmakta güçlük çekiyorsunuz. Unutmayın. Her ne kadar tükenmiş hissetseniz de siz güçlüsünüz. Sağlam karakterinizle sorunların üstesinden gelebilir, ailenizle aranızı düzeltebilirsiniz.

Bereketli bir döneme girdiğinize işaret olur. Bu değişim birden gerçekleşecektir. Sürpriz gelişmeler neticesinde eliniz rahatlayacak ya da uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığınız planlarınıza yönelecek imkana sahip olacaksınız.Sizin fırsatlarınızda, imkanlarınızda gözü olan bir insanı işaret etmektedir. Bu kişi size kin besleyip, elinden geldiğince yolunuza taş koymayı hedeflemektedir. Kendiniz için yapmanız gereken şey, etrafınızı iyi gözlemlemek, dostla düşmanı ayırmak olmalıdır.

Kahve Falında Kleopatra Görmek

Taşınma fikrine sıcak bakmıyorsunuz ama önümüzdeki dönemlerde buna mecbur kalabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi söz konusu olduğu için hem yeni bir şehre hem de yeni bir işe adım atmanız söz konusu olacak. Tek başınıza bu işlerin üstesinden gelmek zor olduğu için kardeşlerinizden yardım isteyeceksiniz. Güçlü bir kadın olmanız sebebiyle etrafınızdakilerin size hayran olması hoşunuza gidiyor.

Fal sahibinin kişiliği ve karakteri ile ilgili yorumlar yapılmasına fırsat tanımaktadır. Ağırbaşlı, nerede nasıl davranması gerektiği bilen, vakur bir kişiliktedir. Bu özellikleri ile çevresinden takdir gören, herkes tarafından imrenilen ve beğenilen bir kişi demektir. Genel olarak resmi bir şekilde yorumlanmaktadır. Devlet ile ilgili önemli ve resmi işleri olduğunu, bu işler sebebiyle bir takım sıkıntılar yaşadığını göstermektedir. Ancak yaşadığı bu aksilikler yalnızca bu kadarla sınırlı kalacak ve hayırlısıyla işlerini rahatlıkla halledebilecektir.

Kahve Falında Mısır Kraliçesi Görmek

Medeni durumuna göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Örneğin, bekar ise uzun süredir aradıkları aşka ve aradıkları kişilikte birisine kavuşmak olarak tanımlanmaktadır. Uzun süredir kalbi boştadır çünkü aradığı aşkı bir türlü bulamamaktadır. Ancak mutluluk çok yakında, ansızın karşınıza çıkacak olan kısmetiniz ile aşkı ve mutluluğu zirvede yaşayacaksınız. Evli ise huzurlu bir aile yaşamının habercisidir. Herkes tarafından beğeni ile izlenilen yaşantınız, örnek olacak niteliktedir.

Almayı çok istediğin bir eşyaya, sevdiğin bir insanın yardımı sayesinde kavuşacaksın. Son zamanlarda ihmal etmiş olduğun yakınların sana hasret kalmışlar ve çok üzülüyorlar. Onları ziyaret edip gönüllerini alman onları mutlu edecek. İnce eleyip sık dokuyarak seçeceğin bir erkek ile büyük bir aşk yakalayacaksın. Bu aşk sayesinde herkesi kıskandıracak derecede mutlu olacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git