Kahve Falında Firavun Görmek

25.04.2015
Kahve Falında Firavun Görmek

Kahve falında firavun görmek, fal sahibinin sevdiği ile arasını açmaya çalışan kişilerin başarısız olacağı ve yakın zamanda bu kişilerden kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin bu süreçte sabırlı bir şekilde yuvasına sahip çıkması gerektiğine ve yanlış kararlar vermemesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Uzun zamandır süregelen yalnızlığınıza bu dönem son vereceksiniz. Artık karşınıza çıkacak olan birine sıkı sıkı bağlı biri olacaksınız. Bu sizin için oldukça ilginç bir deneyim olacak gibi görünüyor. Aşık olmak, birini sevmek ve sevilmek bunlar size uzak şeyler. Görüldüğü üzere siz daha çok arkadaş olarak kalmaktan yanasınız. Gördüğünüz bazı ilişkiler sizi ciddi anlamda aşktan ve sevgililikten soğutmuş, tek tabanca bir hayat sürmeye karar vermişsiniz. Bu kararı almanıza neden olan kişiler de ilişkilerinde kötü olaylar yaşadıkları için mutsuz gibi görünüyorlar. Sizde onlar gibi olmaktan korkmuşsunuz. Ancak karşınıza çok yakında öyle biri çıkacak ki sizi aşka inandıracak, bu algınızı kıracak ve ilk defa ciddi bir ilişkiye girmeye hazır hale geleceksiniz.

Bu tarz işler pek size göre değil gibi görünüyor ancak üstesinden geleceksiniz. İlk başlarda çok fazla zorlanabilirsiniz. Sonuçta bilmediğimiz bir duygu ve farklı bir olay yapıyorsunuz. Ancak zamanla bu kişiye karşı olan sevginiz artacak ve kendinizi bir anda aşık olarak bulacaksınız.Bu kişi çok temiz kalpli, iyi ve alımlı biri. Sizi kendine çekecek ve adeta büyüleyecek. Kısa bir süre içinde gözleriniz ondan başka kimseyi görmemeye başlayacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre çok yakın bir zamanda elinize yüklü miktarda para geçecek ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi anlamda bazı sorunlarımız olmuş ve siz bu yüklerin altından kalkmada bayağı bir zorluk çekmişsiniz. Hatta çoğu zaman umutsuzluğa kapılmışsınız ve ne yapacağınızı bilememişsiniz. Bu zorlu dönemde başta aileniz olmak üzere pek çok sevdiğiniz kişi size destek verecek ve yardımda bulunacak. Bu yardımlar ilk zamanlar size çok iyi gelecek ve çoğu sıkıntınızdan kurtulacaksınız. Bu güzel gelişmeler hemen bitmeyecek, ardından daha güzel gelişmeler de gelecek. Hayata yeniden tutunacaksınız. Güzel gelişmeler işlerinizde ki ilerlemeler ile devam edecek. Birkaç ay içinde daha verimli bir iş ortamına sahip olacaksınız ve işleriniz açılacak. Uzun zamandır kazanmadığınız kadar çok kazanmaya başlayacaksınız ve bu tüm yaşanan krizlerin üstüne su serpecek nitelikte olacak.

Tüm sorunlardan tam anlamı ile kurtulmak için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Bu süreç sizin için öyle kolay kapanmayacak. Emek harcamanız ve yorulmanız gerekebilir. Bir süre kendinizle ve sevdiklerinizle vakit geçiremeyebilirsiniz. Yorgunluk hat safhada olacak ve normale göre daha sinirli hissedebilirsiniz. Tüm bunlar işleri yoluna sokmanız için gerekli olan şeyler ve sabırlı davranırsanız kısa sürede üstesinden gelebilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Bu dönem çok güzel haberler alacaksınız ve bu haberler sağlıkla alakalı olacak. Uzun zamandır hasta olan bir yakınınızdan sevindirici haberler gelebilir. Beklemenin en zor olduğu sağlık konusunu oldukça çekmişsiniz gibi görünüyor. Artık eskisi gibi sıkıntılar çekmeyeceksiniz. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bu dönem çok daha iyi anlayacaksınız. Akrabanızın sağlığının yerine gelmesi sizi bir hayli mutlu edecek ve uzun zaman sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kafanızı taktığımız şeylerden kurtulacaksınız ve derin bir nefes alacaksınız. Uzun zamandır kendinizi bu konuda çok yıprattığınız görünüyor, yaşam mücadelesi içinde olan bir akrabanız varsa onunla alakalı endişeler duymak sizi bir hayli üzmüş. Bu dönem üstünüzü adete güneş açacak ve çok daha iyi hissedeceksiniz. Akrabanızdan aldığınız bu haber sizi aşırı sevindirecek ve kutlama isteyeceksiniz.

Birkaç hafta içinde akrabalarınızdan birinden hamilelik haberi alabilirsiniz. Üst üste gelen bu sağlık haberleri sizi hayata daha çok bağlayacak. Bu dönem aileniz ile daha sık vakit geçirebilirdiniz. İyi günde kötü günde hep beraber olacağınızı ve birbirinize daha çok kenetlenebileceğinizi göstereceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aileniz ile daha fazla vakit geçireceksiniz. Hayatın yoğun temposundan kurtulacak ve daha rahat hareket edebileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu dönem işlerden biraz uzaklaşıp kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Belki tek başınıza bir tatil yapabilirsiniz. Bu sayede her şeyden uzak, rahatlatıcı günler geçirebilirsiniz. Tatilden geri döndüğünüz zaman daha verimli çalışabilirsiniz ve tüm bedeniniz pozitif enerjiyle dolu olur. Aileniz ile uzun zamandır beraber vakit geçiremiyorsanız bu dönem bol bol beraber etkinlik yapabilir, gezebilir ve davetlere katılabilirsiniz. Özellikle davetlere bu dönem çok daha fazla katılacaksınız. Çoğu akrabanızın düğünü, nişanı bu döneme sıkılmış gibi görünüyor. Sizi elbise provaları bekliyor olabilir. Bol bol elbise demeyecek ve ne alacağınıza dair büyük kararsızlıklar yaşayacaksınız. Davetlerin en güzel yanı ise tüm aile toplanacak olmanız olacak.

Bu davetler sayesinde uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızı görebilirsiniz, hasret giderip koyu sohbetlere dalabilirsiniz. Özlediğiniz kişileri görmek size çok iyi gelecek. Geleceğini bildiğiniz akrabalarınız dışında bilmedikleriniz de olabilir. Bu kişiler büyük ihtimal ile sürpriz planlaması yapıyor. Onları karışınızda bir anda görünce heyecandan küçük dilinizi yutabilirsiniz. Bu dönem sizin için bol kahkahalı, bol oynamalı, bol sohbetli ve bol hasret gidermeli geçecek. Ayrıca gelen akrabalarınız tarafından çok güzel hediyelere sahip olabilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem uzun zamandır beklediğimiz iş hayatına atılacaksınız. Artık öğrendiklerimizin hepsini uygulamaya dökme vakti geldi. Boşa hiçbir şey öğrenmediğini bu dönem işe başlayınca çok daha iyi anlayacaksınız. Bilgileriniz tazeyken değerlendirmek sizin için çok iyi bir başlangıç olacak, işinize daha çabuk adapte olabileceksiniz. İşe ilk başladığımız zamanlar sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntılar iş yeriyle ve çalışanlarla alakalı olabilir. Unutmayın ki yeni gelene karşı her zaman bir ön yargı vardır ve sizde bunun kurbanı olabilirsiniz. Ancak kısa sürede bu sorundan kurtulacaksınız ve ortama ayak uydurmayı başarabileceksiniz. İşi öğrendikçe daha aktif bir hale bürüneceksiniz ve kısa sürede verimli işler çıkarmayı başarabileceksiniz.

İlk defa kedi paranızı kazanacaksınız. Bu durum sizi bir hayli sevindirecek, kendi ayaklarımızın üzerinde durabiliyor olmak farklı bir özgüvene sahip olmanızı sağlayacak. Artık çok daha rahat ve cesur biri olacaksınız. Çok istediğiniz şeyleri yapmaya başlayabileceksiniz. Bu dönem farklı kurslara ve seminerlere de katılabilirsiniz. Tüm bunlar daha çok gelişmenize yardımcı olacak ve ilerleyen zamanlarda zorluk çekmemenizi sağlayacak. Kendinizi geliştirmek asla vazgeçmeyeceksiniz gibi görünüyor.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.