Kahve Falında Firavun Görmek

25.04.2015
Kahve Falında Firavun Görmek

Kahve falında firavun görmek, hayatınızda kafanızın karışacağı bir dönem geçireceğinizi fakat bu dönem sonunda çok mutlu ve ferah bir geleceğe doğru yol alacağınız ifade ediliyor. Sıkıntılı olduğunuz bir dönemde size destek olacak ve yardım eli uzatacak birinin yardımı sayesinde eski gücünüze kavuşacak ve kendinize güveninizi sağlamlaştıracaksınız. Sevdiğiniz kişiler ile olan ilişkilerinizi ve iş hayatınızdaki başarı istikrarınızı bozmak isteyen bazı kişiler bulunuyor. Siz bu kişilere itibar etmedikçe ve yüz vermedikçe size zararları dokunmayacak. Sakin bir döneme gireceğinizi gösterir. Fakat bundan önce oldukça hareketli ve karışık bir dönem atlattığınıza işaret eder. Mutlu bir gelecek için atacağınız adımlar ileride size kariyer ve başarı olarak geri dönecek.

Aşk Hayatı

Uzun zamandır süregelen yalnızlığınıza bu dönem son vereceksiniz. Artık sevgilisi olan birine bağlı biri olacaksınız. Bu sizin için oldukça ilginç bir deneyim olacak gibi görünüyor. Aşık olmak, birini sevmek ve sevilmek bunlar size uzak şeyler. Görüldüğü üzere siz daha çok arkadaş olarak kalmaktan yanasınız. Gördüğünüz bazı ilişkiler sizi ciddi anlamda aşktan ve sevgililikten soğutmuş, tek tabanca bir hayat sürmeye karar vermişsiniz. Bu kararı almanıza neden olan kişiler de ilişkilerinde kötü olaylar yaşadıkları için mutsuz gibi görünüyorlar. Sizde onlar gibi olmaktan korkmuşsunuz. Ancak karşınıza çok yakında öyle biri çıkacak ki sizi aşka inandıracak, bu algınızı kıracak ve ilk defa ciddi bir ilişkiye girmeye hazır hale geleceksiniz.

Bu tarz işler pek size göre değil gibi görünüyor ancak üstesinden geleceksiniz. İlk başlarda çok fazla zorlanabilirsiniz. Sonuçta bilmediğimiz bir duygu ve farklı bir olay yapıyorsunuz. Ancak zamanla bu kişiye karşı olan sevginiz artacak ve kendinizi bir anda aşık olarak bulacaksınız.Bu kişi çok temiz kalpli, iyi ve alımlı biri. Sizi kendine çekecek ve adeta büyüleyecek. Kısa bir süre içinde gözleriniz ondan başka kimseyi görmemeye başlayacak.

Para

Çok yakın bir zamanda elinize yüklü miktarda para geçecek ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi anlamda bazı sorunlarımız olmuş ve siz bu yüklerin altından kalkmada bayağı bir zorluk çekmişsiniz. Hatta çoğu zaman umutsuzluğa kapılmışsınız ve ne yapacağınızı bilememişsiniz. Bu zorlu dönemde başta aileniz olmak üzere pek çok sevdiğiniz kişi size destek verecek ve yardımda bulunacak. Bu yardımlar ilk zamanlar size çok iyi gelecek ve çoğu sıkıntınızdan kurtulacaksınız. Bu güzel gelişmeler hemen bitmeyecek, ardından daha güzel gelişmeler de gelecek. Hayata yeniden tutunacaksınız. Güzel gelişmeler işlerinizde ki ilerlemeler ile devam edecek. Birkaç ay içinde daha verimli bir iş ortamına sahip olacaksınız ve işleriniz açılacak. Uzun zamandır kazanmadığınız kadar çok kazanmaya başlayacaksınız ve bu tüm yaşanan krizlerin üstüne su serpecek nitelikte olacak.

Tüm sorunlardan tam anlamı ile kurtulmak için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Bu süreç sizin için öyle kolay kapanmayacak. Emek harcamanız ve yorulmanız gerekebilir. Bir süre kendinizle ve sevdiklerinizle vakit geçiremeyebilirsiniz. Yorgunluk hat safhada olacak ve normale göre daha sinirli hissedebilirsiniz. Tüm bunlar işleri yoluna sokmanız için gerekli olan şeyler ve sabırlı davranırsanız kısa sürede üstesinden gelebilirsiniz.

Sağlık

Bu dönem çok güzel haberler alacaksınız ve bu haberler sağlıkla alakalı olacak. Uzun zamandır hasta olan bir yakınınızdan sevindirici haberler gelebilir. Beklemenin en zor olduğu sağlık konusunu oldukça çekmişsiniz gibi görünüyor. Artık eskisi gibi sıkıntılar çekmeyeceksiniz. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bu dönem çok daha iyi anlayacaksınız. Akrabanızın sağlığının yerine gelmesi sizi bir hayli mutlu edecek ve uzun zaman sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kafanızı taktığımız şeylerden kurtulacaksınız ve derin bir nefes alacaksınız. Uzun zamandır kendinizi bu konuda çok yıprattığınız görünüyor, yaşam mücadelesi içinde olan bir akrabanız varsa onunla alakalı endişeler duymak sizi bir hayli üzmüş. Bu dönem üstünüzü adete güneş açacak ve çok daha iyi hissedeceksiniz. Akrabanızdan aldığınız bu haber sizi aşırı sevindirecek ve kutlama isteyeceksiniz.

Birkaç hafta içinde akrabalarınızdan birinden hamilelik haberi alabilirsiniz. Üst üste gelen bu sağlık haberleri sizi hayata daha çok bağlayacak. Bu dönem aileniz ile daha sık vakit geçirebilirdiniz. İyi günde kötü günde hep beraber olacağınızı ve birbirinize daha çok kenetlenebileceğinizi göstereceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aileniz ile daha fazla vakit geçireceksiniz. Hayatın yoğun temposundan kurtulacak ve daha rahat hareket edebileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu dönem işlerden biraz uzaklaşıp kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Belki tek başınıza bir tatil yapabilirsiniz. Bu sayede her şeyden uzak, rahatlatıcı günler geçirebilirsiniz. Tatilden geri döndüğünüz zaman daha verimli çalışabilirsiniz ve tüm bedeniniz pozitif enerjiyle dolu olur. Aileniz ile uzun zamandır beraber vakit geçiremiyorsanız bu dönem bol bol beraber etkinlik yapabilir, gezebilir ve davetlere katılabilirsiniz. Özellikle davetlere bu dönem çok daha fazla katılacaksınız. Çoğu akrabanızın düğünü, nişanı bu döneme sıkılmış gibi görünüyor. Sizi elbise provaları bekliyor olabilir. Bol bol elbise demeyecek ve ne alacağınıza dair büyük kararsızlıklar yaşayacaksınız. Davetlerin en güzel yanı ise tüm aile toplanacak olmanız olacak.

Bu davetler sayesinde uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızı görebilirsiniz, hasret giderip koyu sohbetlere dalabilirsiniz. Özlediğiniz kişileri görmek size çok iyi gelecek. Geleceğini bildiğiniz akrabalarınız dışında bilmedikleriniz de olabilir. Bu kişiler büyük ihtimal ile sürpriz planlaması yapıyor. Onları karışınızda bir anda görünce heyecandan küçük dilinizi yutabilirsiniz. Bu dönem sizin için bol kahkahalı, bol oynamalı, bol sohbetli ve bol hasret gidermeli geçecek. Ayrıca gelen akrabalarınız tarafından çok güzel hediyelere sahip olabilirsiniz.

İş ve Kariyer

Bu dönem uzun zamandır beklediğimiz iş hayatına atılacaksınız. Artık öğrendiklerimizin hepsini uygulamaya dökme vakti geldi. Boşa hiçbir şey öğrenmediğini bu dönem işe başlayınca çok daha iyi anlayacaksınız. Bilgileriniz tazeyken değerlendirmek sizin için çok iyi bir başlangıç olacak, işinize daha çabuk adapte olabileceksiniz. İşe ilk başladığımız zamanlar sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntılar iş yeriyle ve çalışanlarla alakalı olabilir. Unutmayın ki yeni gelene karşı her zaman bir ön yargı vardır ve sizde bunun kurbanı olabilirsiniz. Ancak kısa sürede bu sorundan kurtulacaksınız ve ortama ayak uydurmayı başarabileceksiniz. İşi öğrendikçe daha aktif bir hale bürüneceksiniz ve kısa sürede verimli işler çıkarmayı başarabileceksiniz.

İlk defa kedi paranızı kazanacaksınız. Bu durum sizi bir hayli sevindirecek, kendi ayaklarımızın üzerinde durabiliyor olmak farklı bir özgüvene sahip olmanızı sağlayacak. Artık çok daha rahat ve cesur biri olacaksınız. Çok istediğiniz şeyleri yapmaya başlayabileceksiniz. Bu dönem farklı kurslara ve seminerlere de katılabilirsiniz. Tüm bunlar daha çok gelişmenize yardımcı olacak ve ilerleyen zamanlarda zorluk çekmemenizi sağlayacak. Kendinizi geliştirmek asla vazgeçmeyeceksiniz gibi görünüyor.


 

Kahve Falında Mısır Tanrısı Görmek

Bu zamanlarda özellikle yakın arkadaşlarınız ve aileniz tarafından fikirlerinize danışılacağına işaret etmektedir. Hemen hemen her konuda verdiğiniz tavsiyeler ve parlak fikirleriniz sayesinde her zaman aileniz ve arkadaşlarınız için ihtiyaç duyulan birisi durumunda bulunmaktasınız. Bütün olaylara karşı olumlu yaklaşımlarınız ve çözüm üretme kabiliyetiniz sayesinde çevrenizde bulunan herkesin size bu dönemde normalde olduğundan daha çok ihtiyacı olacaktır. Sıkıntı içinde olan bazı arkadaşlarınız çareyi, size dertlerini açmakta bulacak ve bu sorunlara birlikte çözümler bulacaksınız.

Eğitim hayatı devam eden kişiler için alınacak güzel haberlere işarettir. Sınavlardan elde edilecek olan büyük başarılara yorumlanabilir. Aynı zamanda yakın zamanda gerçekleştireceğiniz bir seyahate de işaret etmektedir. Bu seyahati eğitiminize devam etmek için veya bir süreliğine işiniz için gerçekleştirmek durumda kalabilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz, çalışkan ve hırslı karakterinizi sayesinde büyük başarılar elde edeceğinizi bu dönemde, işinizde iyi bir konuma ve iyi bir kariyere, eğitim hayatınızda ise kendi imkânlarınız ile elde edeceğiniz fırsatlara sahip olacaksınız. Bu fırsatları iyi değerlendirmek tamamen sizin elinizdedir.

Özellikle yoğun tempoda olduğunuz bugünlerde öğünlerinizi atlamamalı, gerekirse mutlaka gıda takviyesi kullanmaya başlamalısınız. Çevrenizde son zamanlardaki bulaşıcı hastalıklara yakalanan insan olduğundan kendinizi biraz bu kişilerden korumaya dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sürekli bilgisayar karşında çalışmaktan dolayı bozulan duruşunuzu da düzeltmeye başlamak için bir adım atarak spor yapmaya başlamalısınız. Eğer spor salonları sizin için iyi bir seçenek değilse, başka alternatifler bulabilirsiniz. Hem kafanızı dağıtmak hemde enerjinizi boşaltmak için size iyi gelebilecek bir aktivite seçebilirsiniz. Ayrıca pilates veya yoga gibi kendinizi dinleyebileceğiniz aktivitelerde size bu dönemde iyi gelebilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kral


 

Kahve Falında Kleopatra Görmek

Özellikle iş ve kariyer hayatınız açısından sizin için oldukça parlak geçecek bir döneme işaret etmektedir. Oldukça zor atlatacağınız sıkıntılı bir dönem sonrasında karşınıza çıkan bir iş fırsatı ile hayatınızı değiştirme imkânı elde edeceksiniz. Bu yeni işiniz ile hayalini kurduğunuz hayata zamanla sahip olacaksınız. İş hayatınızda meydana gelen bu pozitif değişimlerin, hayatınızda meydana gelecek olan değişiklikler üzerinde etkisi oldukça fazla olacaktır.

Çevrenize yardım etmeyi seviyor ve insanların mutluluklarında payınız olsun istiyorsunuz. Fakat sizi de dinleyecek birilerine ihtiyacınız vardır. Sadece insanların dertlerini dinleyen ve tavsiye veren kişi olmak sizi bir süre sonra yoracak ve yalnız hissettirecektir. Arada sırada sizin de konuşmaya ihtiyacınız vardır. Her zaman dinleyen kişi olmak yerine bu dönemde birazcık da anlatmak üzerine yoğunlaşmalısınız. Bu sayede etrafınızdaki insanların size gerçekten ne kadar değer verdiğini daha net görebilirsiniz. Size gerçekten değer veren kişiler sadece size sıkıntılarını anlatanlar değil, aynı zamanda sizi de dinleyip, dertlerinize sizinle beraber çözüm bulan kişilerdir.

Sağlık konusunda bu dönemde alacağınız güzel haberlere işaret etmektedir. Son zamanlarda ailenizden birisinin uzun zamandır devam etmekte olan tedavisi ile ilgili güzel haberler alacak ve çok mutlu olacaksınız. Zaman içerisinde daha hızlı bir iyileşme gösterecek ve kısa sürede ayağa kalkıp eski sağlığına kavuşacaktır. Hepinizin rahat bir nefes alacağı bu dönemde her şey yolunda ve sizin istediğiniz gibi gidecektir. Bu sırada sizde sağlığınızı aksatmamalı ve kendinize dikkat etmeye özen göstermelisiniz.


 

Kahve Falında Mısır Kraliçesi Görmek

Çok konuşmayı seven neşeli insana işaret eder. İş konusunda yeni başlangıçlara delalet eder. Sabırla çalışma sonucunda yükselişe geçişi temsil eder. Mutlu ve güzel ilerleyen bir hayatınız olduğuna işaret eder. Kimi zaman gereksiz konuşmalar yaptığınıza ve mantıksız tavırlar sergilediğinize tabir olur. Kontrolünüzü kaybetmemeniz konusunda genel bir uyarıcıdır. Bilhassa özel hayatınız hakkında gelişigüzel konuşmalardan kaçınmanıza delalettir. Dolu dolu yaşayan ve neşeli olan insana dikkat çeker. Fakat artık hayatı ciddiye almanız ve daha dikkatli bir yaşam sürmeniz konusunda salık verir. Aksi takdirde kötü ve üzücü olaylar yaşamanıza delalet eder. Hayatınızı neşe içinde geçirirken sorumluluklarınız konusunda da duyarlı olmanız gerektiği konusunda uyarıcıdır. Bu uyarıyı dikkate alarak hayatınızı bir düzene sokmaya çalışmanıza işaret eder. Ailenizden birinin hastalığı söz konusu olabilir. Bu soruna çare bulmak için uğraş vereceğinizi gösterir. Hastalığa şifa bulunacağına delalet eder. Bu konuda rahatlayacağınıza tabir olur.

İş hayatında irili ufaklı problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemleri çözmek yine sizin elinizdedir. Çözüm yolları bularak uygulamalı ve önünüze çıkan engelleri etkisiz hale getirmelisiniz demektir. İş hayatında aniden değişiklik anlamına da gelir. Başta biraz zorlansanız da bu değişiklik hayrınıza olabilir. Özel hayatınızda değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni başlayan bir ilişki hayatınıza renk katacak demektir. Evlilik konusunda karar vermek ve adım atmanıza da delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kraliçe


 

Kahve Falında Firavun Kafası Görmek

Yeni bir ilişkiye başlamaya delalet eder. İlişkinizde mutlu olacağınıza yorulur. Uyumlu ve sevgi dolu bir ilişkiye işaret eder. Evlilik ile de ilişkilendirilir. Evlenip yuva kurmaya, mutlu bir hayat sürmeye delalettir. Merhametli, sevgi dolu, şefkatli bir kadına delalet eder. Erkekseniz böyle bir kadınla evlilik yapmanıza delalet eder. Aşk hayatınızda kimi zaman aksaklıklar olabilir. Bu aksaklıklar zaman zaman yaşadığınız stres ve duygusal gel git durumlarından kaynaklanıyor olabilir. Her insan hayatında belli dönemlerde kafa karışıklığı ya da moral bozukluğu yaşayabilir. Bu durumlarda sevgiliniz ya da eşinize kötü davranıyor olabilirsiniz. Ama bu durumun sürekli olduğunu göstermez. Kısa sürede bu durumun düzeleceğini bilmelisiniz. Mutlu, sevgi dolu birlikteliğe işaret eder. Uzun süreli ilişki anlamına da gelir.

İşlerinize odaklanmanıza delalet eder. İş konusunda cesaretli davranmak, yeniliklere açık olmak ve girişimci bir tavır sergilemeniz söz konusu olabilir. Bu değişim ile iş konusunda büyük atılımlara imza atmanız söz konusu olabilir. Başarınız para akışının hızlanması ve bollaşmasını sağlayacaktır. Odağınızı işinizden başka bir şeye kaydırmadan bu dönemde yalnızca işinize odaklanırsanız çok başarılı olacaksınız demektir. Sevdikleriniz de bu süreçte yanınızda olacaktır.


 

Kahve Falında Firavun Kedisi Görmek

Sevgilinizle birlikte güzel anlar yaşamaya delalet eder. Eğlenceli aktiviteler yapacağınıza yorulur. Çok yakında güzel bir tatile gidip birlikte rüya gibi güzel günler yaşayabileceğinize delalet eder. Bu tatil sadece hafta sonu kaçamağı bile olabilir. Ne olursa olsun bu fırsatı değerlendirip sevdiğinizle bu anları yaşamanız gerektiğine delalet eder. Aşkınızın tazelendiği bu tatil her ikinize de iyi gelecek demektir.

İş hayatını ve finansal durumunuzdaki değişimleri simgeler. Bir süre iş yerinde sıkıntılı durumlar yaşayabileceğinize delalet eder. Paniğe kapılmadan sorunu çözebileceğinizi gösterir. Öncelikle sakin olup olaya dışarıdan bir gözle bakmanızı işaret eder. Sorunun asıl sebebini bulduğunuzda çözülmesi için çok uğraşmayacaksınız demektir. En kısa zamanda aklınız ve azminiz sayesinde bu problemi çözecek ve kazancınızın yine aynı şekilde akışını sağlayacağınıza delalet eder. Bir yakınınızdan kalacak mirasa yorumlanır. Hiç tahmin etmeyeceğiniz bir zamanda para veya mal kalması söz konusu olabilir. Bu durumun sizi hem şaşıracağına hem de çok mutlu edeceğine delalet eder. Paranızı çok iyi değerlendirmeniz gerektiğine delalet eder. Harcama konusunda acele etmeden bir kısmı ile akıllı yatırımlar yapmanıza işaret eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kedi


 

Kahve Falında Firavun Faresi Görmek

Yakın çevreniz, aileniz ve dostlarınız için iyi haberler getireceğinize delalet eder. İş bekleyenlerin iş bulmasına, şifa bekleyenlerin şifa bulacağına yorumlanır. Çevrenizde siz veya sevdiklerinizin dertlerine derman bulmasına, iyi haberler alarak mutlu olmasına işaret eder. Bu ferahlık sizi de çok rahatlatacak, hayata daha umutlu gözlerle bakmanızı sağlayacak demektir. Yakın dost çevrenizde ve aile ortamınızda çok güzel bir huzur havasının hüküm süreceğine delalet eder. Bu dönemin tadını sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanızı salık verir. Aynı zamanda sembol yardımsever, şefkatli, sevgi dolu yetişkin kadına delalet eder. Bu kadın sizin anneniz de olabilir. Bu aralar annenizin ilgisine ve şefkatine ihtiyaç duyabileceğinizi gösterir. Bu desteği görüp rahatlayacağınıza delalet eder. Sizin hassas ve duygusal olmanıza sebep olan sorun aşk veya iş konuları da olabilir. Annenizden veya bir büyüğünüzden göreceğiniz destek ile kısa zamanda güçlenecek olduğunuza delalet eder.

İyi haberlere ve yeni gelişmelere yorumlanır. İş hayatında isteklerinize er geç kavuşacağınızı gösterir. İş başvurusu yaptıysanız sonucun istediğiniz gibi olacağına delalet eder. En çok çalışmak istediğiniz kurumdan haber alacak ve görevinize başlayacaksınız demektir. Hedeflediğiniz bir projeye başlamanıza delalet eder. Uzun süre üzerinde çalışıp emek verdiğiniz bu projeyi başarıyla tamamlayacağınız anlamına gelir. Bu işi tamamlamak size çok iyi gelecek hatta çevredeki insanlar size gıpta ile bakacaklar demektir. Bazı insanlara azminiz ile örnek olmanız da söz konusudur. İnsanlara ilham vermek çalışma azminizi daha da çoğaltacak demektir. Hedeflerinizden asla vazgeçmemeniz ve başarmak istediğiniz şeylerin peşini bırakmamanız konusunda bir uyarıdır.

Yürüyemeyen bir yakınınız varsa derdine şifa bulacağı anlamına gelir. An kısa zamanda tedavi olup eskisi gibi yürümeye başlayacak demektir. Sağlık konusunda kendinizi toplamak için düzenli kontrollerin önemli olduğuna delalet eder. Gücünüz ve kuvvetinizi toplamanız moral açısından da size kendinizi iyi hissettirecektir. Sevdikleriniz sizin enerjik ve mutlu halinizi görüp onlar da iyi olacaklardır. Her anlamda şifa bulmaya delalettir. Güzel günleri sağlıkla ve huzurla yaşamak anlamına gelir. Bolluk ve bereketin her zaman hayatınızda olacağına ve sevdiklerinizle afiyette olacağınıza delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Fare


 

Kahve Falında Firavun Gözü Görmek

Uzakta olan çocuklarınız varsa çok özlediğinize delalet eder. Uzun zamandır haber alamıyorsanız haber almanıza yorulur. Çocuklarınızın sesini duymak size çok iyi gelecektir. Hatta bir sürpriz yapıp sizi görmeye gelmelerine de delalet eder. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmenin mutluluğu ve huzurunun size çok iyi geleceği anlamına gelir.

Cesur kararları temsil eder. Bazı konularda gözünüzü karartıp işe girişmek anlamına da gelir. Uzun zamandır kurmayı düşündüğünüz bir iş olduğuna delalet eder. Karşınıza engeller çıksa da hepsini aşacağınız ve en sonunda işinizi kuracağınız anlamına gelir. Başlarda biraz zor ve yorucu olsa da kurduğunuz işte çok başarılı olacağınıza yorulur. İşinizin giderek büyüyeceği manasına gelir. Kazancınızın gün be gün artması demektir. Artan gelirinizin rahat bir hayat yaşamanızı sağlayacağına delalettir. Sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutlu hayat yaşamaya tabir olur.

Her anlamda güzel gelişmelere delalet eder. Hastalık konusunda bu aralar sıkıntınız varsa kısa zamanda şifa bulacağınızı bilmelisiniz. Bir yakınınızın hastalığının iyileştiğini ve sağlığına kavuştuğunu duyacaksınız demektir. Bu aralar iş yerinde çok fazla çalışıyor olmanıza delalettir. Çok çalışmanın yanı sıra iş stresi yüzünden epey de gerilmiş olabilirsiniz. Bu sürecin sizi yorduğuna delalet eder. Gücünüzü yeniden toparlayıp yola devam etmeniz için bir müddet bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğine dair uyarıdır. Biraz dinlenip kendinize iyi bakıp işlerinize geri döndüğünde her şey çok daha güzel olacak demektir. Kısa zamanda toparlanıp eski modunuza dönebilirsiniz. Bu süreçte beslenmenize, dinlenme saatlerinize ve uykunuza dikkat etmeniz önemlidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Göz

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.