Kahve Falında A Harfi Görmek

26.04.2015
Kahve Falında A Harfi Görmek

Kahve falında a harfi görmek, hayatınızı kökten değiştirecek bir haber alacağınız anlamına gelir. Bu haber işiniz ile alakalı olabilir ve doğrudan tüm hayatınızı etkileyebilir. Yeni bir ülkeye taşınma çok yakın gibi görünüyor. Aileniz ile ilk defa bu kadar uzaklaşacak olmanız sizi epey zorlayacak ve karar vermeniz uzun sürecek. Ancak yeni yaşam hem ruh halinize hem de kariyerinize çok fayda sağlayacak.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler meydana geleceğine yorumlanır. Hayatınız boyunca beklediğimiz aşkınız, çok yakın bir zamanda karşınıza çıkacak gibi görünüyor.

Zaman zaman ümitsizliğe kapılsanız da tüm bunların son bulacağı bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Aşkı en doruk noktalar da yaşayacak, kendinizi aşık olmanın tadını çıkartırken bulacaksınız. Bu süreçte şimdiye kadar hissetmediğiniz duygular tadacaksınız.

Bazen korkabilirsiniz. Bu kadar aşık hissetmek, değişik duyguları bir arada yaşamak sizi ilk zamanlar korkutabilir. Ancak buna zamanla alışacaksınız ve karşınızdaki kişi size bu süreçte hep yardımcı olacak, destek çıkacak. Onun sevgisi karşısında büyüleneceksiniz. Hiç kimsenin şimdiye kadar sizi böylesine sevmediğini anlayacaksınız ve doğru kişiyi fazla geç olmadan bulduğunuz için kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Zamanla alışma evresi de son bulacak ve ilişkiniz hem romantik hem de eğlenceli bir hal alacak. Sevgiliniz ile beraber hem eğleneceksiniz hem de duygu dolu dakikalar yaşayacaksınız. O sizin için hem aile hem arkadaş hem de bir eş olacak gibi gözüküyor. Bu durum herkesin karşısına çıkmaz. Genelde biri sadece olur fakat siz üçünü birden aynı anda aynı kişide yaşama zevkine ulaşacaksınız. İlişkinizin ne kadar güzel ve uzun bir şekilde devam edeceğine şahitlik edeceksiniz.

Para Yorumu

Bu dönemde tüm para sıkıntılarınızın son bulacağına, derin bir nefes alacağınıza işaret eder. Finansal anlamda zorlandığınız bir süreçten geçmiş gibi görünüyorsunuz. Bu süreç hem sizi hem de çevrenizde sevdiğiniz kişileri epey yormuş.

Borçlar ve harcamalar için para biriktirmeye çalışırken fazladan mesai yapıp, uzun saatler ve günler boyunca çalışmış gibi gözüküyorsunuz. Hem kendinize hem de sevdiğiniz kişilere fazla zaman ayıramamışsınız. Bu durum fazladan özlem çekmenize de neden olmuş gibi gözüküyor. Fakat finansal anlamdaki rahatlamanız, sevdiğiniz kişilere daha fazla zaman ayırabileceğinize işaret olmuş.

Para kazanma ve biriktirme sürecinde yaşananlar son bulmuş gibi gözüküyor. Kendinizi daha mutlu ve rahatlamış hissetmek adına hediyeler alabilirsiniz. Uzun zaman sonra alışveriş yapmak, ruhen de çok daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Ayrıca sevdiğiniz insanlara da hediyeler almak, herkesin gönlünü yapmayı sağlayacaktır.

Finansal anlamda rahatlamanız, kariyer değişikliği yönünde fikirlerin oluşmasına da neden olabilir. Bu süreçte birikim yapabilir, yeni iş imkanları için sermaye hazırlayabilirsiniz. Bu sayede ileri ki zamanlar içinde daha fazla kazanç elde etme imkanı sağlamış olursunuz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu süreçte ailenizle ile bol bol vakit geçirebilirsiniz. Hem kendinize hem de ailenize daha fazla önem verdiğiniz bir sürece giriş yapmaktasınız. Önceki dönemlerde ailenizden uzaklaşmış, hayatın yoğun temposuna katılmış ve daha çok ilişkinizin peşinde koştuğunuz görünmektedir.

Aile hayattaki en önemli şeydir ve her zaman ilk sırada yer almalıdır. Arkadaşlığa ve ilişkilere de çok önem veriyor olabilirsiniz. Tabi ki bu kavramlar da oldukça önemlidir. Ancak aile, sizi her zaman destekleyen, yanınızda olan, nasıl olursanız olun sizi düşünen kişilerdir. Bu süreçte bunu daha fazla anlayacak ve ailenize daha fazla bağlanacaksınız.

Uzun zaman sonra, aile büyüklerinizden öğüt dinleme isteği doğacak, kendinizi yeniden çocukken ki haliniz gibi hissedeceksiniz. Aileniz ile geçirdiğiniz bu anlamlı vakitler, ruhen de daha fazla rahatlamanıza neden olacak. Yoğun iş ve ya okul hayatı, kafanızda bir sürü düşünce dolaşıyor olmasına neden oluyor olabilir. Sevdiğiniz ve sözlerine önem verdiğiniz aile üyeleriniz ile kaygılarınızı paylaşmak çok iyi gelecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu süreçte işinizin de oldukça iyi noktalara ulaşacağına işaret eder. Uzun zamandır istediğiniz kariyer hedefine bir adım daha yaklaşmış hatta yavaş yavaş son ulaşmış gibi gözüküyorsunuz.

Azimle ve hırsla çalıştığınız her günün emeği boşa gitmemiş gibi gözüyor. Kendinizi bu süreçte, hedefinize ulaşmak adına çok yormuş olabilirsiniz. Fakat her zaman doğru yolda olduğunuzu hissettiğiniz için asla pes etmemiş gibi gözüküyorsunuz. Pes etmeden devam etmek, kariyer basamaklarını adım adım tırmanmak sizi en üst noktaya ulaştıracak gibi gözüküyor.

Bu süreçte özellikle deneyimli kişiler ile daha fazla iletişim halinde olacağımız gözüküyor. Yeni pozisyonunuz, tecrübe sahibi kişiler tarafından bilgilenmenizi isteyebilir. Bu sayede deneyimlerden faydalanarak, yapılan hataları bir daha yapmamış olursunuz ve uyum süreci çok daha hızlı ilerler.

Zaman içerisinde tüm işleri öğrendiğiniz zaman kariyer anlamında olabileceğiniz en yüksek mertebede olabilirsiniz. Bu durum, finansal anlamda da çok fazla gelişmenize yardımcı olacaktır. Maddi anlamda oldukça fazla güçleneceğiniz bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sağlık hayatınız hiç olmadığı kadar iyi olabilir. Son zamanlar da yaşanan salgın hastalıklar size uğramadan bitecek gibi gözüküyor. Oldukça bilinçli olduğunuz ve kendinizi koruduğunuz gözüküyor.

Ani hava değişimleri, hasta olmanıza neden olmamış ve gayet dinç bir şekilde hayatınıza devam ediyorsunuz. Özellikle kendinizi grip gibi hastalıklara karşı çok iyi koruduğunuz gözüküyor. Sağlıklı beslenmeyi de bu süreçte hiç ihmal etmemişsiniz.

Önceden yaşadığınız fazla kilo probleminden ders çıkarmış gibi gözüküyorsunuz. Beslenme alışkanlıklarınız oldukça sağlıklı, dengeli ve düzenli olarak gözüküyor. Ayrıca sporu da hayatınızdan hiç çıkarmamışsınız. Düzenli spor yapıyor oluşunuz, ideal kilonuzu korumanıza da yardımcı oluyor.

Vücut sağlığınıza bu kadar önem verirken bakımı da elden bırakmamış gibi gözüküyorsunuz. Bakımlı olmaya, temiz bir cilde sahip olmaya çok önem veriyor gibi gözüküyorsunuz. Önceki dönemler de yaşadığınız cilt problemleri bu dönem son bulacak, temiz ve ışıl ışıl bir cilde kavuşacaksınız. Önceki dönemde yaşadıklarınız da ders olarak kalacak ve bakımınızı asla eksik etmeyeceksiniz. Bu sayede uzun seneler boyuna cilt sağlığınızı koruyabilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.