Kahve Falında A Harfi Görmek

Kahve Falında A Harfi Görmek
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.879 kez okundu.

Kahve falında a harfi görmek yakın zaman içinde iş ya da aşk hayatınızda karşınıza çıkacak olan birinin isminin baş harfi ya da isminin içinde geçen bir harf olabilir. Ancak fincan içinde harfin etrafında çıkan diğer simgelere bakıp yorumlamak ne kadar doğru olsa da genel itibariyle a harfi iyi hadiselere işaret eder. İş hayatıyla ilgili olarak bu karşılaşacağınız kişi sizi mevcut konumunuzdan daha iyi yerlere getirmek isteyecek biri olabilir. Bu yüzden bu şahısla yapacağınız diyaloglarda bunu göz ardı etmemelisiniz ve daha temkinli davranıp geleceğinizi garanti altına almaya çalışmalısınız. Bu sayede hem geleceğinizin endişesine düşmekten kurtulacaksınız hem de başarılı bir geleceğe ilk adımı atmış olacaksınız.

Aşk hayatı içinde yorumlanabilir. Uzun zamandır beklediğiniz kısmetin her an kapınızı çalacağına delalet eder. Bu kişi karşılaşmadığınız biri ya da her an yanınızda olan ancak bir türlü size olan duygularını tanımlayamadığınız biri olabilir. Bu sebeple çevrenizdeki insanlara dikkatlice bakmalı ve ayağınızdaki kısmeti tepmemek için çaba sarf etmelisiniz. Şayet tanımadığınız biriyse de ilk karşılaşmanın en kısa sürede gerçekleşecek olmasını göz önünde bulundurarak girdiğiniz ortamlarda kişiliğinizden ödün vermeden kendiniz olmasınız. Bu sizi diğerlerinden ayıran bir fark olmalı ki dikkatleri üzerinize çekesiniz. Kişilerdeki alınganlığı da simgelemektedir. Bu tür kişiler girdikleri ortamda çekingenliklerinden kaynaklı kendilerine yöneltilen eleştirel tarzda sorulara alınganlık gösterebilmekte ve çoğu zaman kendilerini yalnızlaştırmaktadırlar.

Sevdiğin kişinin ve ya yeni tanışacağın bir kişinin isminde a harfi ve ya isminin a harfi ile başladığı şeklinde yorumlanır. Konum yeri çok önemlidir. Örneğin a harfi ve yanında bir balık figürü yer alırsa bu demek oluyor ki kahve falına baktıran kişinin hayatında a harfinde bir kişinin gireceği, eğer a harfi ve tavuk varsa bu en yakın zamanda iş hayatında bol kazanç ve bereketin geleceği anlamına gelir. Yeniliğe açık ve hesapsız yaşayan bir karakteri simgeler. Eğer isminin içerisinde a harfi var ise bu kişi fal sahibi olabilir fakat çok yakınlarındaki bir insanı da temsil ediyor olabilir. Eğer a harfinin etrafı kalabalık ise fal sahibinin yakın çevresinden veya hanesinden birini temsil ediyor olması kuvvetle muhtemeldir. Bu yenilikçi ve özgür ruhlu insanın fal sahibi olması iyiye işarettir çünkü karakteri sayesinde sürekli bir şeyle öğrenen, gelişmeye devam eden ve insanların fikir danışmayı sevdiği bir insan haline dönüşeceğini simgelemektedir. Eğer fal sahibinin yakın çevresinden bir insan ise hiç çekinmeden ona akıl danışabilir demektir. Sizin kişiliğiniz hakkında biraz yorumlanmakta olan bir harftir. Yani demek istediğim falında a harfi çıkan bir kişi için kendini diğer kişilere karşı üstün gördüğü anlamına yorumlanır. Kişinin yeni bir iş, aşk, ya da yolculuk gibi bir şeyde başlangıçta bulunacağı anlamına tabir tutulur. Size uzatılan yardım eli ile hayatınızda daha da güzelleşeceği anlamına da gelir. Her zaman mutlu bir geleceği temsil etse de fal sahibi ufak tefek pürüzlere takılmaması açısından uyarılmalıdır. Çünkü çok güzel bir hayatı olmasına rağmen takıntılı bir ruh haline sahip olarak geleceğini mahvedebilir insan. Kimin ne dediğini fazla umursamasa bile daha iyisine sahip olabilmek için elindekilerin kıymetini bilmeyi unutabilir. Bu yüzden fal sahibine etrafındaki güzelliklerin farkında olması söylenebilir.

Çevrenizde var olan ve tanıdığınız bir kişinin adının içerisinde ya da soyadında a harfi yer alıyorsa, o kişiyle bir ilişki içerisine gireceğinize dalalet edilir. Tabi ki a harfi, yanında çıkan simge ve şekillere göre de yorumlanabilir. Ama genel olarak, çevrenizde yada ev hanesinde A harfi ile başlayan bir isme sahip olan birisine işaret edilir ve o kişiyle bir takım konular yaşanacağının habercisidir. Bir başka rivayete göre de, adının içerisinde a harfi olan ya da adının baş harfi de olabilir, yeni bir kişiyle tanışılacağına dalalet edilir. Bu kişinin falda görünmesi, fal baktıran kişinin hayatında önemli bir yere sahip olacağının habercisidir. Bu kişi bir eş adayı olabilir. Ya da evli iseniz, hayatınızı yoluna sokacak bir dostta olabilir.

Kahve Falında Ters A Harfi Görmek

Düşmanlarınıza ve rakiplerinize karşı elde edeceğiniz zaferlerin ve başarıların habercisidir. Genelde iş ve eğitim yaşamına yönelik yorumlar yapılmasına olanak tanır. Çoğu zaman, son zamanlarda artan başarılarınız ile düşmanlarınızın ve sizi kıskanan insanların da arttığını gösterir.

İş yaşamında içinde bulunduğunuz durumların size sürekli başarılar getirdiğinin, sağlam attığınız adımlarınız sayesinde ardı arkası kesilmeyen başarılara imza attığınızın göstergesidir. Ancak artan bu başarıların neticesinde çevrenizden gördüğünüz saygı ve ilgi arttığı gibi düşmanlarınız da artış gösteriyor demektir. Sizi kıskanan insanlar arkanızdan kuyunuzu kazmak için türlü dolaplar çeviriyor olabilir. Size dost görünen insanlara dikkat etmekte ve öncekine nazaran attığınız adımları daha bir planlı ve dikkatli atmakta fayda var. Çünkü en küçük bir hatanız da onların kazdığı kuyuya düşebilir, düşmanlarınızı sevindirebilirsiniz. Ancak endişelenmeye hiç gerek yok! Size dost gibi görünüp arkanızdan kuyunuzu kazan düşmanlarınıza, içten içe sizi kıskanan rakiplerinize karşı kazanacağınız zaferlerin bir sembolüdür. İleri görüşlülüğünüz ve azminiz sayesinde elde edeceğiniz zaferleri kutlamaya şimdiden hazırlanın. Ayrıca zafer kutlamalarına bir de başarı kutlamalarını da ekleyebilirsiniz. Başarıdan başarıya koşmaya da devam edeceğinizin müjdecisidir. Elde edeceğiniz bu zaferler ve başarılar ile sonsuz huzur ve refahın kapılarını aralayacak ve hayatınız boyunca meyvelerini toplamaya devam edeceksiniz demektir. Bu dönemde akıllıca davranarak yapacağınız, geleceğe yönelik yatırımlar sayesinde sadece siz değil en yakınınızdakiler, çocuklarınız bile hayatları boyunca huzur ve zenginlik içinde yaşayacaklar demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git