Kahve Falında B Harfi Görmek

26.04.2015
Kahve Falında B Harfi Görmek

Kahve falında b harfi görmek, karakterin, dik duruşun ve sağlamlığın bir göstergesidir. İş hayatınızda elde edeceğiniz başarıların temel sebebinin azimli ve istikrarlı bir çalışmadan geçtiğini hatırlatır. Bu nedenle çalışmalarınıza hız kesmeden devam ederek, başladığınız işi bitirmeniz için elinizden geleni yapmanız gerektiğine yorumlanır.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi beklediğine işaret eder. Çok yakın bir zamanda gerçek aşkınız ile karşılaşacak, onunla mutlu bir ömür geçirmek için hazırlıklara başlayacaksınız.

Bu dönemde en çok sevdiklerinizden de çok güzel destekler alacaksınız. Özellikle aileniz ile alakalı kaygılar taşıyor olsanız da bu kaygıların boşa olduğun çok yakında anlayacaksınız. Çünkü karşınıza çıkan kişi, gerçek aşkınız aileniz tarafından da çok sevilecek, kendi çocukları gibi görmeye başlayacaklar.

Bu durum birbirinize daha çok bağlanmanıza neden olacak. Sadece kendi ailenizle alakalı değil, partnerinizin ailesi ile de çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Onlar da sizi çok sevecek gibi gözüküyor.

Aşk hayatınızda herkesin birbirini sevmesi, bağlılık ve aileler arasındaki uyum yavaş yavaş ciddi bir yola gireceğiniz gösteriyor. Önümüzdeki bir kaç içerisinde ilişkinizi çok ciddi seviyelere taşıyabilirsiniz.

Evlilik yolunda ilerlerken karşınıza hep güzel şeyler çıkacak gibi gözüküyor. Her ikinizin de temiz kalbi, yüreğinizden geçen tüm güzelliklerin gerçekleşeceğine işaret ediyor. Mutluluk ve aşk dolu bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Bu aralar içinizdeki derin boşluktan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yalnızlık her yanınızı sarmışken yeni arkadaşlara ve bir ilişkiye ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz. İçinizi dökmek ve bir omuzda ağlamak isteyebilirsiniz. İşte hayat tamda böyle bir anda karşınıza gerçek aşkı çıkartabilir. Bu aralar karşınıza çıkacak olan kişilere çok dikkat edin, aşka düşebilirsiniz.

Para Yorumu

Bu dönemde finansal anlamda çok iyi yerlere geleceğiniz gözükmekte. Para sıkıntısı çektiğiniz günler geride kalacak, daha rahat ve huzur dolu bir döneme giriş yapacaksınız. Geçen günlerde yaşadığınız para sıkıntıları bitecek gibi gözüküyor. Bu durumun gerçekleşmesinde yeni kabul edildiğiniz işin de oldukça katkısı bulunmakta.

Uzun zamandır aradığınız iş sonunda karşınıza çıkacak ve para sıkıntınızı da ortadan kaldıracak. Bu durum rahatlamanıza ve derin bir nefes almanıza neden olacak. Tüm kalbinizle istediğiniz iş, karşınıza çıkmış gibi görünüyor. Hayalinizdeki işi yaptığınız için kendinizi tüm gücünüzle işe vermiş gibi gözüküyorsunuz. Bu durum kariyer basamaklarını adım adım tırmanacağınızı gösteriyor.

İş alanında hızlı bir şekilde ilerliyor oluşunuz, para kazanmanın da keyfine varacağınız gösteriyor. Bu durum içerisinde bulunduğunuz zorlu günleri geride bırakmanıza yardımcı olacak. Fakat daha bilinçli bir şekilde davranmak için, para birikiminde bulunabilmek için tecrübeli birinden yardım alabilirsiniz. Öğütler ve işini bilen birinden deneyimlerini dinlemek, size çok daha iyi gelecektir, işi öğrenmenize neden olacak ve işi ne kadar öğrenirseniz, para kazanma konusunda da o kadar uzmanlaşırsınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde hayatınızda çok güzel gelişmeler meydana gelecek gibi gözüküyor. Ailevi olarak yaşadığınız problemler son bulacak ve derin bir nefes alacaksınız. Hayatınızın en önemli noktalarında yanınızda bulunamamış olsalar da bu dönemden itibaren her anınızda yanınızda bulunacak gibi gözüküyorlar.

Aile, hayatınızdaki en önemli varlıktır ve bunun değerini bu süreçte çok daha iyi anlayacaksınız. Yaşadığınız problemleri, sıkıntılar içinize atmak yerine aile üyelerinize anlatabileceksiniz. Bu durum ruhen de daha rahat hissetmenize neden olacak. Uzun zaman sonra içinizdekileri sevdiğiniz ve güvendiğiniz birine dökmüş olmak, sizi çok mutlu hissettirecek.

Aileniz ile bol bol güzel vakitler geçireceğiniz bir döneme giriş yaptınız. Bu dönemde beraber çok güzel vakitler geçirecek, hoş sohbetler edecek ve eski günleri yad edeceksiniz. Ailenizle olan ilişkilerinizin güçlendiği bu süreçte, sizde kendi aile olma istediği duygunuzu paylaşabilirsiniz. Bu durum çok yakında ciddi bir ilişkinin ilk adımlarını atacağınız gösteriyor ve bunu aileniz ile paylaşacak olmanız çok daha rahat hissetmenize neden olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler gerçekleşecek. Uzun zaman sonra hayalinizdeki işe yaklaşmanın coşkusunu yaşayacaksınız. İstemediğiniz işi yapıyor olmak her geçen gün daha fazla canınızı sıkmış gibi gözüküyor.

Bu süreçte hem ruhen hem de fiziken çok yorulmuşsunuz. İstemeye istemeye bir işte çalışıyor olmak hem kendinize zarar vermiş hem de finansal  anlamda zorluk çekmenize neden olmuş. Bu günlerde zorunlu olarak çalıştığınız işten ayrılabileceğiniz gözükmekte. Hayatta en çok istediğiniz, hep hayalini kurduğunuz işe başlayabilirsiniz. Bu oldukça yakın bir dönemde gerçekleşecek gibi gözüküyor.

Kariyer alanınızdaki bu gelişmeler hayatınızı da oldukça olumlu bir şekilde etki edecek gibi gözüküyor. İstemediğiniz iş ortamında bulunmak sosyal anlamda da çöküntü yaşamanıza neden olmuş gibi gözüküyor. Sevmediğiniz bir ortam diğer çalışanlar ile uyum sağlamanıza engel olmuş ve kendinizi ortamdan soyutlamanıza neden olmuş. Bu yüzden kendinizi çoğunlukla yalnız hissetmişsiniz. Yeni iş ve kariyer hayatı, ortamı da sevmenizi sağlatacak, yeni insanlarla tanışacak ve çalışma hayatınızda sosyal ortamınızı oluşturmaya başlayacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde sağlığınızın çok güzel bir ilerleme yaşanacağına işaret eder. Uzun zamandır doktora gitmekten, hastanelerde vakit geçirmekten, hastane ortamının kokusunu solumaktan çok bıkmış gibi gözüküyorsunuz. Fakat bu yeni süreç, tüm bunlardan kurtulacağınıza yorumlanır.

Hayatınızda yepyeni bir sayfa açacaksınız ve kendinize daha fazla vakit ayırmaya başlayacaksınız. Bu süreçte her zaman yanınızda bulunan, sizi destekleyen kişileri de unutmamanız gerekir. Daha mutlu ve rahat hissetmeniz için elinden geleni yapan herkes yine yanınızda olmaya devam edecek. Bu durum, sizi ne kadar çok seven kişinin olduğunu gösteriyor. Bu durumu sizde fark edeceksiniz ve ne kadar şanslı olduğunuz hissedeceksiniz.

Sağlığınızın çok daha iyi olduğu bu süreçte çevrenizdeki kişilerin de sağlıklarının iyileşme sürecine girdiğini göreceksiniz. Önümüzdeki son bir kaç ay, iyileşme ve tedavi süreçlerinin çok iyi geçtiği bir dönem gibi görünmekte.

Sağlık hayatının çok önemli olması her anlamda çok daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Bu dönemde  kendinize daha fazla bakma isteğiniz artacak ve sağlık planlaması yapacaksınız. Özellikle beslenme anlamında çok daha dikkatli olduğunuz bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Kendinize daha çok bakacak, bakım ve güzellik alanına da yöneleceksiniz. Durum böyle olunca hem sağlık hem bakım, dış görünüşünüzün parlamasını, tüm dikkatlerin üzerinize toplanmasını sağlatacak.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.