Kahve Falında B Harfi Görmek

Kahve Falında B Harfi Görmek
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.731 kez okundu.

Kahve falında b harfi görmek fal sahibinin karakterinin sağlamlığının ve dik duruşunun göstergesidir. Falında b harfi çıkan kişilerde genel olarak altta kalma, emir alma, itaat etme gibi eylemlere karşı bir karşı çıkma mevcuttur. Özellikle iş hayatında kendini kanıtlamış olan kişilerde bu durum mevcuttur. İktidar olma hırsı ile yanıp tutuşan bu insanlar iş hayatlarında yakaladıkları bu başarıyı bu hırsa borçludurlar. Bu tip insanlar her zaman ve her yerde sözünün dinlenmesini ve istediğinin yapılmasını talep ederler.

Kişinin iktidar olma hırsı sadece iş hayatında değil, aile bireyleri içinde, çevresindeki arkadaşları arasında ve hatta birlikte olduğu partneri içinde geçerlidir. Kişinin egemen olma sevdası yüzünden ilişkilerinde sorun yaşayabilir ve çevresi tarafından hoş karşılanmayabilir. En kısa zaman içinde bu alışkanlıklarını bir kenara bırakıp, ailesine, çevresine ve partnerine karşı bu tavırlarından dolayı açıklamalarda bulunması gerekmektedir. Sergileyeceği bu davranış onu eski durumundan daha da yukarıya çıkartıp sevilen biri konumuna getirecektir. Bu sevgi başarısının da artmasına sebep olacaktır. İktidarlığın, bağımsızlığın ve egemen olmanın sembolüdür. Falında b harfi belirmiş bu tarz kişiler lider olma vasfı taşımaktadır. Ancak fincan içinde belirmiş diğer işaretler bu karakterlerin aşırısı durumunda kötüye gideceğini de belirtebilir. Bu yüzden sadece harfe değil beliren diğer işaretler doğrultusunda karar vermek gerekmektedir. Yapılması gereken atılması gereken adımların doğru bir yorumdan sonra yapılması gerekmektedir.

Fincandaki konumu göz önüne alınarak yorumlanmalıdır. Fincanda tek başına duran b harfi fal sahibini işaret eder ve çok zorda kalmadıkça kimseye akıl danışmayan bir karakterde olmasıyla bilinir. Her türlü sorununu kendi başına halletmeye alışmış olan fal sahibi bu dönemde dürüst bir kişiliğin yardımına ihtiyaç duyacak demektir. Erafında karışık simgeler var ise, fal sahibinin çok sevdiği birisini işaret etmektedir. Bu kişi fal sahibine her anlamda çok yakındır ve hatta evli ise eşi de olabilir. Fincanda açık seçik bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin ilgisine ihtiyacı var demektir ve bu konuda uyarılmalıdır. Biraz ilgi ve şefkat ile her şey daha da güzelleşebilir. Sevgilinizin ya da yeni çıkacak birinin harfi olabilir bazen de sizin bazı işlerde b ile başlayan başarı kelimesini işlerde göstereceğiniz anlamına da gelir. B harfi ile görülen bir sembol varsa eğer kahve falına bakan kişi bu iki sembolü birlikte yorumlaması daha kesin sonuçlar verecektir.

Fala baktıran kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, hayal kurmaktan vazgeçmemesi gerektiği söylenilmektedir. Ayrıca falda çıkan b harfi kişinin dostluklarında b ile başlayan bir kişiyle daha çok bağlanacakları da belirtilmektedir. Çevrenizde yada yakın bir arkadaş grubunuzda size ilgi duyan ve bunu söylemekten çekinen kişinin adının içerinde C harfi olduğunu dalalet edilir. Bu kişi, yeni tanışacağınız bir kişi olabilir yada sürekli etrafınızda ama sizin fark etmediğiniz bir kişi olabilir. O yüzden çevrenize bakmanızda fayda var. Belki de hayatınızın aşkını bulabilirsiniz! Başka bir görüşe göre ise de hayat arkadaşınızın adında b harfi bulunacağına işaret edilir. Şuan da bir birlikteliğiniz yoksa eğer, yakında yeni bir aşka yelken açacağınıza ve o kişinin adında b harfinin bulunacağına dalalet edilir. Bunun dışında fal sahibi, adında B harfi bulunan bir kişiyle ilgili şaşırtıcı bir haber duyabilir. Yeni tanışacağınız bir kişininde adında b harfi bulunabilir.

Kahve Falında Ters B Harfi Görmek

Hayatınızdaki bütün kötülükleri fazlası ile iyi noktalara geleceğinin habercisidir. Sizin zamanında yaptığınız iyilikten de fazlasını bulacağınız bu falda sadece iş ya da para değil sağlık ve kuvvet konusunda da olumlu sonuçlar alacaksınız. Gelin hep birlikte çeşitli yönlerini inceleyelim.

Size ve çocuklarınıza her konuda olumlu sonuçlar sağlayacaktır. Sizin zamanında yaptığınız iyiliklerin karşılığı artık gün yüzüne çıkacak ve sizin sevdiklerinize aynı zamanda size her türlü yansıyacaktır. Ayrıca aşk konusunda istemediğiniz insandan sonunda kurtulup yeni biri ile tanışacaksınız. Mecburiyetten olan aşkınız da artık yerini gidişe bırakacak ve yeni kişinin de size en doğru kişi olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda iş ve para paralel olarak sizi bulacak. Yeni fırsatlar, yeni riskler derken kendinizi yorsanız da çabalarınızın karşılığını alacak ve paralel olarak parayı da peşinizden sürükleyeceksiniz. İşinizi hakkıyla yaparsanız da katlana katlana mutluluk ve para aynı zamanda işinizi hakkı ile yapmanın gururu sizi bulacak! Çocuklarınızında sağlık ve sıhhatinde eğer riskli bir durum ile karşı karşıyaysanız bu durum düzelecek, eğer böyle bir şey yoksa çocuklarınızın sağlığı ve sıhhati daha da artacak. Sizin sağlığınız ise pek düzensiz olsa da artık düzenli ve olumlu yönde ilerleyerek sizi korkularınızdan uzaklaştıracak. Ayrıca edindiğiniz imkânlar ile çevrenizde belirli bir güç kazanacaksınız. Bu gücünüzü de iyiye kullandığınız zaman her şey olumlu devam edecek ve mutlu, huzurlu bir hayat geçirmeye devam edeceksiniz. Siz ve çocuklarınız sağlığı yerinde, mutlu ve iyilik dolu itibar sahipleri olarak bir hayat süreceksiniz. Aynı zamanda sizi borçlarınızdan kurtararak üstünüzdeki yükü de alacak ve artık rahat bir hayat sürmeniz için hiç engel kalmayacak. Mutlu ve huzurlu bir ömür diliyoruz…

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git