Kahve Falında B Harfi Görmek

Kahve Falında B Harfi Görmek
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.977 kez okundu.

Kahve falında b harfi görmek fal sahibinin karakterinin sağlamlığının ve dik duruşunun göstergesidir. Fal sahibi kişilerde genel olarak altta kalma, emir alma, itaat etme gibi eylemlere karşı bir karşı çıkma mevcuttur. Özellikle iş hayatında kendini kanıtlamış olan kişilerde bu durum mevcuttur. İktidar olma hırsı ile yanıp tutuşan bu insanlar iş hayatlarında yakaladıkları bu başarıyı bu hırsa borçludurlar. Bu tip insanlar her zaman ve her yerde sözünün dinlenmesini ve istediğinin yapılmasını talep ederler.

Kişinin iktidar olma hırsı sadece iş hayatında değil, aile bireyleri içinde, çevresindeki arkadaşları arasında ve hatta birlikte olduğu partneri içinde geçerlidir. Kişinin egemen olma sevdası yüzünden ilişkilerinde sorun yaşayabilir ve çevresi tarafından hoş karşılanmayabilir. En kısa zaman içinde bu alışkanlıklarını bir kenara bırakıp, ailesine, çevresine ve partnerine karşı bu tavırlarından dolayı açıklamalarda bulunması gerekmektedir. Sergileyeceği bu davranış onu eski durumundan daha da yukarıya çıkartıp sevilen biri konumuna getirecektir. Bu sevgi başarısının da artmasına sebep olacaktır. İktidarlığın, bağımsızlığın ve egemen olmanın sembolüdür. Bu tarz kişiler lider olma vasfı taşımaktadır.

Fal sahibinin çok zorda kalmadıkça kimseye akıl danışmayan bir karakterde olmasıyla bilinir. Her türlü sorununu kendi başına halletmeye alışmış olan fal sahibi bu dönemde dürüst bir kişiliğin yardımına ihtiyaç duyacak demektir.

Aşk

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi gözüküyor. Çok yakın bir zamanda gerçek aşkınız ile karşılaşacak, onunla mutlu bir ömür geçirmek için hazırlıklara başlayacaksınız. Bu dönemde en çok sevdiklerinizden de çok güzel destekler alacaksınız. Özellikle aileniz ile alakalı kaygılar taşıyor olsanız da bu kaygıların boşa olduğun çok yakında anlayacaksınız. Çünkü karşınıza çıkan kişi, gerçek aşkınız aileniz tarafından da çok sevilecek, kendi çocukları gibi görmeye başlayacaklar. Bu durum birbirinize daha çok bağlanmanıza neden olacak. Sadece kendi ailenizle alakalı değil, partnerinizin ailesi ile de çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Onlar da sizi çok sevecek gibi gözüküyor.

Aşk hayatınızda herkesin birbirini sevmesi, bağlılık ve aileler arasındaki uyum yavaş yavaş ciddi bir yola gireceğiniz gösteriyor. Önümüzdeki bir kaç içerisinde ilişkinizi çok ciddi seviyelere taşıyabilirsiniz. Evlilik yolunda ilerlerken karşınıza hep güzel şeyler çıkacak gibi gözüküyor. Her ikinizin de temiz kalbi, yüreğinizden geçen tüm güzelliklerin gerçekleşeceğine işaret ediyor. Mutluluk ve aşk dolu bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Fal baktıran kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, hayal kurmaktan vazgeçmemesi gerektiği söylenilmektedir. Çevrenizde yada yakın bir arkadaş grubunuzda size ilgi duyan ve bunu söylemekten çekinen kişinin adının içerinde e harfi olduğunu dalalet edilir. Bu kişi, yeni tanışacağınız bir kişi olabilir yada sürekli etrafınızda ama sizin fark etmediğiniz bir kişi olabilir. O yüzden çevrenize bakmanızda fayda var. Belki de hayatınızın aşkını bulabilirsiniz! Başka bir görüşe göre ise de hayat arkadaşınızın adında a harfi bulunacağına işaret edilir. Şuan da bir birlikteliğiniz yoksa eğer, yakında yeni bir aşka yelken açacağınıza ve o kişinin adında n harfinin bulunacağına dalalet edilir.

Para

Bu dönemde finansal anlamda çok iyi yerlere geleceğiniz gözükmekte. Para sıkıntısı çektiğiniz günler geride kalacak, daha rahat ve huzur dolu bir döneme giriş yapacaksınız. Geçen günlerde yaşadığınız para sıkıntıları bitecek gibi gözüküyor. Bu durumun gerçekleşmesinde yeni kabul edildiğiniz işin de oldukça katkısı bulunmakta. Uzun zamandır aradığınız iş sonunda karşınıza çıkacak ve para sıkıntınızı da ortadan kaldıracak. Bu durum rahatlamanıza ve derin bir nefes almanıza neden olacak. Tüm kalbinizle istediğiniz iş, karşınıza çıkmış gibi görünüyor. Hayalinizdeki işi yaptığınız için kendinizi tüm gücünüzle işe vermiş gibi gözüküyorsunuz. Bu durum kariyer basamaklarını adım adım tırmanacağınızı gösteriyor.

İş alanında hızlı bir şekilde ilerliyor oluşunuz, para kazanmanın da keyfine varacağınız gösteriyor. Bu durum içerisinde bulunduğunuz zorlu günleri geride bırakmanıza yardımcı olacak. Fakat daha bilinçli bir şekilde davranmak için, para birikiminde bulunabilmek için tecrübeli birinden yardım alabilirsiniz. Öğütler ve işini bilen birinden deneyimlerini dinlemek, size çok daha iyi gelecektir, işi öğrenmenize neden olacak ve işi ne kadar öğrenirseniz, para kazanma konusunda da o kadar uzmanlaşırsınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde hayatınızda çok güzel gelişmeler meydana gelecek gibi gözüküyor. Ailevi olarak yaşadığınız problemler son bulacak ve derin bir nefes alacaksınız. Hayatınızın en önemli noktalarında yanınızda bulunamamış olsalar da bu dönemden itibaren her anınızda yanınızda bulunacak gibi gözüküyorlar. Aile, hayatınızdaki en önemli varlıktır ve bunun değerini bu süreçte çok daha iyi anlayacaksınız. Yaşadığınız problemleri, sıkıntılar içinize atmak yerine aile üyelerinize anlatabileceksiniz. Bu durum ruhen de daha rahat hissetmenize neden olacak. Uzun zaman sonra içinizdekileri sevdiğiniz ve güvendiğiniz birine dökmüş olmak, sizi çok mutlu hissettirecek.

Aileniz ile bol bol güzel vakitler geçireceğiniz bir döneme giriş yaptınız. Bu dönemde beraber çok güzel vakitler geçirecek, hoş sohbetler edecek ve eski günleri yad edeceksiniz. Ailenizle olan ilişkilerinizin güçlendiği bu süreçte, sizde kendi aile olma istediği duygunuzu paylaşabilirsiniz. Bu durum çok yakında ciddi bir ilişkinin ilk adımlarını atacağınız gösteriyor ve bunu aileniz ile paylaşacak olmanız çok daha rahat hissetmenize neden olacak.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönemde kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler gerçekleşecek. Uzun zaman sonra hayalinizdeki işe yaklaşmanın coşkusunu yaşayacaksınız. İstemediğiniz işi yapıyor olmak her geçen gün daha fazla canınızı sıkmış gibi gözüküyor. Bu süreçte hem ruhen hem de fiziken çok yorulmuşsunuz. İstemeye istemeye bir işte çalışıyor olmak hem kendinize zarar vermiş hem de finansal  anlamda zorluk çekmenize neden olmuş. Bu süreçte zorunlu olarak çalıştığınız işten ayrılabileceğiniz gözükmekte. Hayatta en çok istediğiniz, hep hayalini kurduğunuz işe başlayabilirsiniz. Bu oldukça yakın bir dönemde gerçekleşecek gibi gözüküyor.

Kariyer alanınızdaki bu gelişmeler hayatınızı da oldukça olumlu bir şekilde etki edecek gibi gözüküyor. İstemediğiniz iş ortamında bulunmak sosyal anlamda da çöküntü yaşamanıza neden olmuş gibi gözüküyor. Sevmediğiniz bir ortam diğer çalışanlar ile uyum sağlamanıza engel olmuş ve kendinizi ortamdan soyutlamanıza neden olmuş. Bu yüzden kendinizi çoğunlukla yalnız hissetmişsiniz. Yeni iş ve kariyer hayatı, ortamı da sevmenizi sağlatacak, yeni insanlarla tanışacak ve çalışma hayatınızda sosyal ortamınızı oluşturmaya başlayacaksınız.

Sağlık Hayatı

Bu dönemde sağlığınızın çok güzel bir ilerleme kayıt edeceğini görmekteyiz. Uzun zamandır doktora gitmekten, hastanelerde vakit geçirmekten, hastane ortamının kokusunu solumaktan çok bıkmış gibi gözüküyorsunuz. Fakat bu yeni süreç, tüm bunlardan kurtulacağınız gösteriyor. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açacaksınız ve kendinize daha fazla vakit ayırmaya başlayacaksınız. Bu süreçte her zaman yanınızda bulunan, sizi destekleyen kişileri de unutmamanız gerekir. Daha mutlu ve rahat hissetmeniz için elinden geleni yapan herkes yine yanınızda olmaya devam edecek. Bu durum, sizi ne kadar çok seven kişinin olduğunu gösteriyor. Bu durumu sizde fark edeceksiniz ve ne kadar şanslı olduğunuz hissedeceksiniz.

Sağlığınızın çok daha iyi olduğu bu süreçte çevrenizdeki kişilerin de sağlıklarının iyileşme sürecine girdiğini göreceksiniz. Önümüzdeki son bir kaç ay, iyileşme ve tedavi süreçlerinin çok iyi geçtiği bir dönem gibi görünmekte. Sağlık hayatının çok önemli olması her anlamda çok daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Bu dönemde  kendinize daha fazla bakma isteğiniz artacak ve sağlık planlaması yapacaksınız. Özellikle beslenme anlamında çok daha dikkatli olduğunuz bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Kendinize daha çok bakacak, bakım ve güzellik alanına da yöneleceksiniz. Durum böyle olunca hem sağlık hem bakım, dış görünüşünüzün parlamasını, tüm dikkatlerin üzerinize toplanmasını sağlatacak.

Kahve Falında Ters B Harfi Görmek

Hayatınızdaki bütün kötülükleri fazlası ile iyi noktalara geleceğinin habercisidir. Sizin zamanında yaptığınız iyilikten de fazlasını bulacağınız bu falda sadece iş ya da para değil sağlık ve kuvvet konusunda da olumlu sonuçlar alacaksınız. Gelin hep birlikte çeşitli yönlerini inceleyelim.

Size ve çocuklarınıza her konuda olumlu sonuçlar sağlayacaktır. Sizin zamanında yaptığınız iyiliklerin karşılığı artık gün yüzüne çıkacak ve sizin sevdiklerinize aynı zamanda size her türlü yansıyacaktır. Ayrıca aşk konusunda istemediğiniz insandan sonunda kurtulup yeni biri ile tanışacaksınız. Mecburiyetten olan aşkınız da artık yerini gidişe bırakacak ve yeni kişinin de size en doğru kişi olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda iş ve para paralel olarak sizi bulacak. Yeni fırsatlar, yeni riskler derken kendinizi yorsanız da çabalarınızın karşılığını alacak ve paralel olarak parayı da peşinizden sürükleyeceksiniz. İşinizi hakkıyla yaparsanız da katlana katlana mutluluk ve para aynı zamanda işinizi hakkı ile yapmanın gururu sizi bulacak! Çocuklarınızın da sağlık ve sıhhatinde eğer riskli bir durum ile karşı karşıyaysanız bu durum düzelecek, eğer böyle bir şey yoksa çocuklarınızın sağlığı ve sıhhati daha da artacak. Sizin sağlığınız ise pek düzensiz olsa da artık düzenli ve olumlu yönde ilerleyerek sizi korkularınızdan uzaklaştıracak. Ayrıca edindiğiniz imkanlar ile çevrenizde belirli bir güç kazanacaksınız. Bu gücünüzü de iyiye kullandığınız zaman her şey olumlu devam edecek ve mutlu, huzurlu bir hayat geçirmeye devam edeceksiniz. Siz ve çocuklarınız sağlığı yerinde, mutlu ve iyilik dolu itibar sahipleri olarak bir hayat süreceksiniz. Aynı zamanda sizi borçlarınızdan kurtararak üstünüzdeki yükü de alacak ve artık rahat bir hayat sürmeniz için hiç engel kalmayacak. Mutlu ve huzurlu bir ömür diliyoruz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git