Kahve Falında C Harfi Görmek

Kahve Falında C Harfi Görmek
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.371 kez okundu.

Kahve falında c harfi görmek kısa zamanda gerçekleştireceğiniz yolculuğa delalet eder. Bu yolculuk iş, eğitim ya da gezinti olarak değişebilmektedir. Yoğun bir iş temposuyla çalışıyorsanız yapacağınız bu yolculuk işinizin iyiye gitmesi için gerçekleştireceğiniz bit yolculuk olacaktır. Böylece başarınız artacak ve maddi olarak daha iyi bir konuma geleceksiniz. Yapacağınız yolculuk eğitim ile ilgili ise okuduğunuz yerden bir yurt dışı seyahati gerçekleştirip dil eğitiminize katkı olması için herhangi bir ülkede çalışabileceğiniz işaretidir. Böylece hem dilinizi geliştirecek hem de yeni ve farklı insanlarla tanışarak ufkunuzu genişletmiş olacaksınız. Aklınızda bunların dışında her şeyden kurtulup rahat bir nefes alma isteğiniz varsa, en yakın zamanda uzak bir yerlere tatil yolunuz olduğunu gösterir. Sıkıntılarınızı atmak için kısa ama çok rahatlatıcı birkaç gün geçireceksiniz. Böylece geri döndüğünüzde vereceğiniz diğer karalar için daha doğru seçimler yapabileceksiniz.

İleride yaşayacağınız ya da halen var olan ilişkinizin iyiye gideceğinin göstergesidir. Bir ilişkisi olmayanlar için her an karşınıza çıkacak olan kısmeti görmeniz ve atılması gereken adımları ondan önce sizin atmanız gerekmektedir. Yoksa ayağınıza gelen kısmeti tepmiş olacaksınız. İlişkisi mevcut olanlar ise bazı ufak sürprizler ile partnerini mutlu etmeli daha iyi daha sağlam temelleri olan bir ilişkiyi güçlendirmelidir. Aynı zamanda zamanın da bir sembolüdür. Gerçekleşecek olan hadiselerin kısalığını ya da uzunluğunu belirtir. Buna fincan içindeki boyutuna göre karar verilir.

İç huzuru ile yaşayan fal sahibi ile yorumlanır ve temiz vicdanı sayesinde gözü hiç arkada kalmayacak demektir. Yaşadığı her olayda etrafındaki insanları kırmamak ve üzmemek için özen gösterdiği için bazen kendi kırılsa bile buna razı olan fal sahibi her zaman mutlu olmayı bilen bir yapıya sahip demektir. Sizinle olan bir kişi ve ya sizin soyadınızı taşıyan bir kişi ile birlikte hayatınızda sizi ilgilendirecek konu hakkında olumsuz bir durum yaşanacağı fakat bu olumsuz durum ardından siz ve sizin soyadınızı taşıyan kişi arasında sıkı bir bağ kurulacağı anlamına gelerek yorumlanır. Etrafında yer alan bazı simgelerle birlikte yorumlandığında farklı anlamlar taşıyabilir. Örneğin fincanda etrafı çok kalabalık ise yakın bir dostun ziyaretiyle şenlenmek anlamına gelirken, etrafında tek tük bazı noktalar var ise fal sahibinin dikkatini çekmek isteyen birini temsil eder ve bu kişinin isminde c harfi var demektir.

Adında c harfi olan bir kişiye çok dikkat edilmesi gerektiğine çünkü bu kişi ile bir güç savaşında bulunacağınızı belirtmektedir. Ama bu güç savaşında kazanan tarafın siz olacağına yanı iktidar ve gücün sizin elinizde olduğu belirtmekte olan bir durumdur. Ayrıca bu c harfi ile başlayan isimsizin arkanızdan yaptığı dedikoduları duyduğunuzda sarsılmanız normaldir. Eğer hayatınızda bir dönüm noktasında iseniz ve hayatına bir yön çizebilmek için bir kişinin düşüncelerine ihtiyacınız varsa, size görüşleriyle yol gösterecek kişinin adında c harfinin bulunacağına dalalet edilir. Bu kişi bir eş adayı olarak hayatınıza girebilir ve onunla uzun soluklu bir beraberliğe çıkabilirsiniz ve bu kişi sizin her sıkıntılı ve zor anınızda görüşleriyle sizin yanınızda olabilir. Diğer bir rivayete göre ise; evleneceğiniz kişinin adı c harfi ile başlayabilir ya da doğacak çocuğunuzun adında c harfi bulunabilir. Aynı zamanda her türlü maddi zorluğa düştüğünüzde sizin yardımınıza koşacak kişinin adında da c harfi bulunabilir. Çevrenizde adında c harfi bulunan bir kişiyle ilgili de farklı hikayeler duyabilir ve sizin hakkında söylediği sözlerle şaşırabilirsiniz.

Fal sahibinin yakınlarda dolaşan tehlikenin erken farkına varacağı anlamına gelmektedir. Eğer isminin içerisinde ç harfi olan bir tanıdık var ise o kişiye dikkat edilmesi gerekebilir fakat böyle biri yok ise fal sahibi çevresindeki fesat insanları iyi gözlemlemelidir. Aksi takdirde bu insan fal sahibine iftira atabilir. Durumu biraz zor olan bir durumdur. ama kahve falında bazen bu durumların yaşanması o kadarda zor bir şey değildir. Genel itibariyle sizin hakkınızda çok kötü dedikoduların yapıldığını anlamına tabir tutulur. Bazı özel durumlara da dikkat çekebilir. Mesela fal sahibi sevgilisi ile konuşurken biraz daha dikkatli olmalıdır çünkü farkında olmadan sarf ettiği bazı sözler onu inciterek uzaklaştırabilir. Bu da ilişkisini çıkmaza sürüklemesi demektir ve ileri düzeylere ulaştığı zaman toparlaması imkansız bir hale gelecektir. Bu yüzden çok daha ince düşünmekte fayda vardır. Fala baktıran kişi için çok kötü planlar yapıldığı ve o kişinin dostları ve iş arkadaşları tarafından çok kıskandığı anlamına gelir.

Okul çevrenizden tanışacağınız yeni bir kişiye dalalet edilir. Bu kişi sizi uzun bir süredir takip ediyor ve sizi beğeniyor anlamına gelir. Ancak siz onu fark etmiyor ve aşkı başka kişilerde arıyorsunuz. Ama ne yazık ki boşa çaba harcıyorsunuz çünkü ilerleyen zamanlarda size uzun yıllardır ilgi duyan ve adında ç harfi bulunan bir kişiyle hayatlarınızı birleştireceksiniz. Bir diğer rivayete göre, istemeden bir çok kişiyi çok kırmışsınız ve çok sağlam dostluklarınızı yok etmişsiniz. İnadınız ve asiliğiniz yüzünden çevreniz tarafından çok yanlış tanınmışsınız. Bu neden ile, kendinize bir çeki düzen vermeli ve inadınızdan vaz geçmelisiniz. Artık dostluklarınızı geri kazanmak sizin elinizde. Bunun dışında sizin iyiliğinizi isteyen bir kişi var ve onu asla kaybetmeyin.

Kahve Falında Ters C Harfi Görmek

Sıkıntı veren sorunların sona ereceğine tabir edilir. Fal sahibinin parasal anlamda hiç beklemediği ve biranda kaybettiği yüksek meblayı, bir anda da alacağı, hayırlı bir işle geri kazanacağına işaret etmektedir.

Daha çok salih eşe, mutlu bir hayata, hayatınızdaki güler yüzlü insanlara, yardımsever birine ve ticarette kazanılan hayırlı kazanca yorumlanır. Fal sahibinin uzun ve güzel bir yaşam sürdüreceğini göstermektedir. Aynı zamanda manevi anlamda yakın dostlarınızın her zaman ne olursa olsun yanınızda olacağına ve bu dostlarınızın kıymetini daha çok bilmeniz gerektiğine yorumlanır. Yakın zamanda C harfi adında biriyle tanışacağınıza ve uzun zamandan beri halini kurduğunuz aile saadetine kavuşacağınıza, kuracağınız yuvanın uzun süreceğine tabir edilir. Size çok ihtiyacı olan birine hiç düşünmeden yardım edeceğinize, içinizdeki iyiliğin dışınıza yansıyacak kadar güvenilir bir insan olduğunuza delalet eder. İçinizdeki tüm sıkıntılardan bir bir kurtulacağınıza, içiniz rahatladıktan ve ferahladıktan sonra hayatınıza yeni bir düzen kurmak için daha çok çabalayacağınıza işaret eder. Fal sahibi bekarsa yakın zamanda hayırlı, güzel biriyle evleneceğine evli değilse, oldukça yüksek mevkilere geleceğine tabir edilir. Ter ise büyük sıkıntıların ardından sonra elde edilen helal rızka, karşıdaki kişiye verilen değere, kolay bir şekilde kazanılan paraya, çevrenizde samimi iyi yürekli insanlara, sıkıntıların ardından kazanılan başarıya ve eve girecek olana neşeye, huzura işaret etmektedir. Gıpta ile bakmış olduğunuz ev hayaline yada arabaya kavuşacağınıza delalet eder. Ailesinden uzakta olan bir akrabanızdan hiç olmadığınız güzel haberler alacağınıza ve bu haber sayesin de evinize huzur, neşenin gireceğine tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git