Kahve Falında C Harfi Görmek

  26.04.2015
  Kahve Falında C Harfi Görmek

  Kahve falında c harfi görmek, kısa zamanda gerçekleştireceğiniz yolculuğa delalet eder. Bu yolculuk iş, eğitim ya da gezinti olarak değişebilmektedir. Yoğun bir iş temposuyla çalışıyorsanız yapacağınız bu yolculuk işinizin iyiye gitmesi için gerçekleştireceğiniz bir yolculuk olacaktır. Böylece başarınız artacak ve maddi olarak daha iyi bir konuma geleceksiniz.

  Aşk Yorumu

  Bu dönemde uzun süredir beklediğimiz aşkınız ile kavuşacağınıza işaret eder. Görünüşe bakılırsa kavuşma sıkıntısı yaşadığınız fakat çok aşık olduğunuz biri var.

  Aşkınızı uzun bir süre içinizde yaşamışsın, dışarı yansıtmaya başladığınız zaman araya mesafeler girmesi gerekmiş. Hal böyle olunca uzun süren aşkınızla birlikte birleşememe süreci yaşamışsınız. Bu süreç, kalbinize hiç iyi gelmemiş, sevmeyi ve sevilmeyi unutmuşsunuz.

  Görünüşe bakılırsa hayatınıza başkaları girmiş ancak bu kişide hissettiklerinizi başka birisinde bulamadığınız için aynı duyguları paylaşamamışsınız. Bu durumda uzun süredir aşksız yaşamanıza, ciddi ilişkiler içine girememenize neden olmuş. Fakat çok yakın bir zamanda şans sizin yüzünüze gülecek gibi gözüküyor. Hasret bitecek, kavuşma yaşanacak ve içiniz yeniden kıpır kıpır olmaya başlayacak.

  Bu dönemde aşkı doruk noktalarında yaşamaya başlayacaksınız. İkinizde birbirinize karşı çok derin duygular beslediğiniz için, en içten ve samimi bir şekilde aşık olmanın tadına varacaksınız. Yılların verdiği ayrılık ve geçiremediğiniz günlerin karşılığı olarak her gününüzü beraber geçirecek, uzun sohbetler edecek ve birbirinize aşık olmanın tadını çıkartacaksınız.

  Okul çevrenizden tanışacağınız yeni bir kişiye dalalet edilir. Bu kişi sizi uzun bir süredir takip ediyor ve sizi beğeniyor anlamına gelir. Ancak siz onu fark etmiyor ve aşkı başka kişilerde arıyorsunuz. Ama ne yazık ki boşa çaba harcıyorsunuz çünkü ilerleyen zamanlarda size uzun yıllardır ilgi duyan ve adında c harfi bulunan bir kişiyle hayatlarınızı birleştireceksiniz.

  Para Yorumu

  Bu aralar uzun zaman sonra yeniden paranın gücüne kavuşacaksınız. Son bir kaç zaman sizin için zor geçmiş gözüküyor. Özellikle paraya olan bağlılığınız görüldüğü zaman, finansal anlamda çöküş yaşamanız sizin için epey zorlu geçmiş gibi görünüyor.

  Bu süreç, kariyerinizdeki bazı sorunlardan dolayı meydana gelmiş olabilir. Hayat boyu azimle elde ettiğiniz her güzel başarı yanında karşılığı ile gelmiş fakat son bir kaç aydır bu karşılıkları alamıyor gibi gözüküyorsunuz. Bu zor ayların ise sonu elbette gelecektir. Yeniden eski günlerdeki azimle çalışmanız, kariyerinizde ilerlemek için çaba sarf etmeniz, finansal anlamda da yükseliş yaşayacağınıza işaret eder.

  Para kazanmanın keyfini çıkartabileceğiniz bu dönemde, ihtiyaçları gidermek yerine istekleri gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Bu sizi tatmin edene kadar devam edebilirsiniz. Bu durum, uzun zaman sonra daha iyi hissetmenizi sağlatacak ve para harcamanın keyfini çıkartırken, kazanmanın da ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Bununla birlikte, iş hayatınızın da daha fazla yükselişe geçmesine neden olacak. Ciddi paralar kazanmaya başladığımız bir sürece çok yakında giriş yapacaksınız.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Bu günlerde aile ile alakalı değişik deneyimler tadabilir, hayatınızda dönüm noktası diyebileceğiniz günler yaşayabilirsiniz. Aileniz ile olan bağınız her zaman kuvvetli olduğu gibi son bir kaç içerisinde daha fazla kuvvetlenecekmiş gibi gözükmekte.

  Bu süreç sevdiğiniz kişi ile yepyeni bir hayata başlama isteğinizi arttırabilir ve hazırlık aşaması olabilir. Kendi ailenizden gördüğünüz sevgi ve destek, sizi aile kurma isteğine ittirmektedir.

  Partneriniz ile evlilik konusunda ciddi konuşmalar yapmaya hazır olmanız gereken bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Aile kurmak oldukça ciddi ve önemli bir iştir. Kolay bir süreç değildir, telaşlıdır ancak oldukça tatlı telaşlardır. Hayatınızın en tatlı telaşlarını yaşayacağımız bu süreç, çok iyi hissetmenizi sağlatacak.

  Aile kurma isteği, evlilik ile çok yakın bir zamanda sonlanabilir. Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde hazırlıklara başlayabilirsiniz. Alınacak çok şey olduğu için planlı bir şekilde ilerlemeniz gerekecektir. Bu durum yaşam alanınızda da değişikliklere yol açacaktır. Yeni mobilyalar, eşyalar alınacak ve aile kuracağınız kişi ile yaşayacağımız yeri dizayn edeceksiniz.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Son dönemlerde kariyerinizin oldukça iyi ilerleyeceğine ve zirveye doğru emin adımlar atacağınıza işarettir. Uzun zamandır istediğiniz pozisyon artık hayal olarak kalmayacak gibi gözüküyor.

  Kendinizden emin oluşunuz, herkesin dikkatini çekiyor ve örnek alınıyorsunuz. Bu durum kariyer alanında çok daha iyi yerlere geleceğinize işarettir. Özellikle hayalini kurduğumuz çoğu şeye daha fazla yaklaşıyorsunuz.

  İşinizdeki bu gelişmeler, kendinizi tanımanıza yardımcı oluyor, sevip sevmediğimiz şeyleri keşfetmenizi sağlatıyor. Hayal kurmak için çok geç olmadığını hayallerinizin de hala gerçekleşmek için imkana sahip olduğunu anlayacaksınız. Bu süreç, kendinize ve işinize daha fazla inanmanızı, bağlanmanızı sağlatacak.

  Sürecin çok iyi bir şekilde işliyor oluşu, güzel yerlerden teklifler almanıza da neden olabilir. Kariyerinizdeki gelişmeler sadece iş yeri içerisinde değil, dışarıda da duyulmaya başlanacak ve adınız duyuldukça sizinle çalışmak isteyenlerin sayısı da artacak. Sizde bu esnada sevdiğiniz işi yapmaya devam edebilir ya da daha farklı yollara kayabilirsiniz. Fakat her iki yol da size fayda sağlayacaktır.

  Sağlık Yorumu

  Bu dönemde sağlığınız hiç olmadığı kadar iyi olacağa benziyor. Özellikle kilo verme ile ilgili problem yaşıyorsanız, bu dönemde bundan kurtulabileceğinize işaret olabilir. Sağlığın sizin için ne kadar önemli olduğunu bir kez idrak edeceksiniz ve daha dikkatli olmaya gayret edeceksiniz.

  Özellikle beslenme alışkanlıklarınız bu dönemde ciddi değişimlere uğrayabilir. Kendinizi bir anda daha sağlıklı besinler yerken bulacaksınız. Kilo fazlalığının sinirinizi bozduğu önceki haftalardan sonra, bu duruma son vermek isteyeceksiniz.

  Bu kararınızda da başarılı bir şekilde ilerleyeceğiniz gözüküyor. En içten hisleriniz ile inandığımız için başarılı adımlar atacaksınız. Doğru tedavi yöntemleri tercih ettiğiniz için, yakın bir zamanda ideal kilonuza ulaşabileceksiniz.

  Bu süreçte alışık olmadığınız için zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak bir kaç gün içerisinde alışacaksınız. Sağlığınız bu dönem, çok daha iyi bir ilerleme gösterecek, kendinizi yıpratmadan, planlı bir şekilde kilo verme yolunda adım adım ilerleyeceksiniz.

  Beslenme alışkanlığınızı daha sağlıklı bir bir hale soktuğunuz için, hastalıklardan daha fazla korunacak, vücudunuz ihtiyaç duyduğu tüm besin değerlerini alacaksınız. Sağlıklı beslenme ve sağlıklı vücut, daha zinde olmanıza yardımcı olacak, enerjinizin yüksek oluşu günlük hayatta çok daha işlere imza atmanızı sağlatacak, yaptığınız işlere daha fazla odaklanabileceksiniz. Hem enerjiniz yerinde olacak hem de daha mutlu hissedeceksiniz. Zararlı besinler tüketerek kendinizi yıpratmaktan uzaklaşacaksınız.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.