Kahve Falında D Harfi Görmek

26.04.2015
Kahve Falında D Harfi Görmek

Kahve falında d harfi görmek, uzun zaman sonra kendinizi çok mutlu ve dinç hissedeceğiz anlamına gelir. Yaşadığınız onca şeyden sonra hayat size yeniden gülecek ve bir şans daha tanıyacak. Yeniden hayata tutunmanız için çok güzel bir fırsat yakalayacaksınız. İşte bugün her şeyin başlangıcı olacak, hayatınızda tertemiz bir sayfa açacaksınız. Mutlu günler sizi bekliyor.

Aşk Yorumu

Son günlerde aşk hayatınızdaki gelişmelerin çok iyi yönde ilerlediğine işaret eder. Bu gelişmeler uzun uğraşlarınız sonucu oluşmuş gibi duruyor. Çok sevdiğiniz bir kişiye kavuşacağınıza yorumlanır.

Bu dönemde uzun zamandır sevdiğiniz kişi ile uzun sohbetler edecek, aranızdaki uyumun ne kadar güzel olduğunu keşfedecek ve birbirinizi daha fazla tanımak isteyeceksiniz. Bu tanıma evresi bir miktar uzun sürebilir. Fakat birbirinizi ne kadar çok tanırsanız, aranızda büyüyecek aşk daha fazla alevlenir ve birbirinize daha fazla bağlanmış olursunuz.

Bu yüzden tanışma evresini hızlı bir şekilde geçmemekte fayda vardır. Ayrıca karşınızdaki kişiye olan aşkınız görülmeye ve iltifat edilmeye değer olduğu için karşılığını çok güzel bir şekilde alacaksınız.

Bu dönemde sevmeyi ve sevilmeyi çok daha fazla hissedecek, uzun zamandır yaşamadığınız aşk tomurcuklarını çıkartacak ve heyecanınızı doruklarda yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişi ile olan ilişkiniz platonik bir aşktan çıkıp, karşılıklı bağlılığa ulaşacak. Bu bağ öyle güçlü olacak ki her ikiniz de birbiriniz ile yaşlanmak isteyeceksiniz, gözünüz başkasını görmeyecek ve kalbinizi diğer tüm aşklara kapatacaksınız.

Eğer şansınız yaver giderse bir kaç ay içerisinde evlilik yoluna bile gidebilirsiniz. Bu ciddi süreç, aileleriniz tarafından da çok güzel karşılanacak ve her iki taraf da birbiri ile çok iyi iletişim kurabilecek. Karşınıza çıkan bu kişi, temiz kalpli, dürüst, saygılı ve anlayışı birine benziyor. Sizi kıracak bir şey asla yapmayacak hatta akından bile geçiremeyecek. Kıymetinizi çok iyi bilecek ve sizi her zaman el üstünde tutacak.

Para Yorumu

Bu dönemde para hayatınızda çok güzel gelişmeler meydana gelecek. Özellikle önümüzdeki bir kaç içerisinde finansal anlamda yaşadığınız tüm zorluklar son bulacak, borç ve harcamalarınız bitecek.

Derin bir nefes aldığınız bu dönemde hem kendinize hem de sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Özellikle uzun zamandır almak istediğiniz şeyleri alabilecek  ve gitmek istediğiniz yerlere gidebileceksiniz.

Zorluklar geride kalacak ve ruhen de daha fazla rahat hissedeceksiniz. Para sıkıntısı çektiğiniz dönemde kafanız çok dolu ve kaygılar içinde olabilirdi. Ancak bu dönemde kaygılara, endişelere yer olmayacak.

Sıkıntılı süreci atlattığınız için kendinizi daha mutlu ve özgüvenli hissedeceksiniz. Kafanız daha rahat olacak ve her şeyi taktığınız ruhen yorulduğunuz günler geride kalacak. Bu mutlu günlerinizi en sevdikleriniz ile beraber hoş sohbetler ve yemekler eşliğinde kutlayabilirsiniz.

Para kazanmak için çok yorulduğunuz o günler geride kalacak ve bir kaç günlük izne çıkacağınız günler gelecek. Bu dönemde bol bol hem fiziken hem de ruhen dinleneceğiniz zamanlar bulabileceksiniz.

Dinlenmek için, huzur dolu sessiz sakin yerlere gidebilirsiniz.Bu sayede kafanızı toplamış olup işlerinize ve derslerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Finansal anlamdaki bu gelişim, her şeye daha fazla odaklanmanızı sağlayacak, enerji toplamanız için fırsatlar sunacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aileniz ile çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanızı görebilir ve onunla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu dönemde ailenize olan sevginiz ve saygınız daha fazla pekişecek, onları ne kadar sevdiğinizi hatırlayacaksınız.

Özellikle bir arada vakit geçirmek ruh halinize de çok iyi gelecek. Özlem ve duygu dolu dakikalar yaşayacak, en sevdiğiniz kişiler ile vakit geçirmenin tadını çıkartacaksınız. Aile, hayattaki en değerli varlığımızdır ve uzak kaldığınız zamanlardan sonra bu dönemde daha yakın olmanın hissini tadacaksınız.

Uzaktan gelen akrabanız, yurt dışından ziyarete gelmiş olabilir. Bu ziyareti bir kaç hafta sürecek gibi gözüküyor. Ziyareti boyunca uzun uzun sohbetler edecek, beraber çok güzel geziler gerçekleştireceksiniz.

Size hediyeler almış olabilir. Belli ki hediyeleri çok seviyorsunuz ve sizi çok yakından tanıyan bir akrabanız. Hediye seçimi konusunda çok doğru bir tercih yapmış. Bu seçim sizi çok mutlu edecek, duygusallığınıza duygusallık katacak.

Hediyeyi, evinizin en güzel köşesine koyabilirsiniz. Yaşadığını yerde ufak değişiklikler yapma isteğiniz artabilir. Bu dönemde finansal anlamda da daha rahatlamış olacağınız için ev dekorasyonunu değiştirebilir, yeni mobilyalar alabilir hatta renk değişimine bile gidebilirsiniz. Uzun zamandır değişmeyen görüntü değişince ruh halinizin de değiştiğini ve ferah hissetmeye başladığınızı anlayacaksınız. Pahalı ve gösterişli süs eşyaları evinize renk katacak gibi gözüküyor.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde iş hayatınızda çok güzel olumlu gelişmeler görülebilir. Özellikle son bir kaç aydır yaşadığınız stresli günleri geride bırakmak adına çok daha azimli ve hırslı hareket edebilirsiniz.

Bu hırslı tavrınız patron ve çalışanların da gözünden kaçmayacak gibi duruyor. Özellikle patronun hoşuna gidecek ve kariyerinizin dönüm noktasına şahitlik edeceksiniz. Planlı ve programlı çalışmalarınız bu dönemde de devam edecek gibi gözüküyor.

Kendinizi her ne kadar yorsanız da bunun ne kadar işe yaradığını, emeklerinizin boşa çıkmadığını gördükçe dört elle sarılmaya devam edeceksiniz. İş yerinde yavaş yavaş örnek alınan çalışan rolüne bürüneceksiniz. Yılın elemanı bile seçilebilirsiniz. Bu kadar gelişmenin ardından terfi edilmenizde muhtemel bir durumdur.

Çok yakın bir zamanda, belki bu hafta içerisinde patronunuzun odasına çağrılabilirsiniz. Bu çağrı, hayatınızın daha rahat olmasını sağlayacak, kendinize güveninizi getirecek ve çevrenizdeki insanlar tarafından daha fazla saygı görmenizi sağlatacak.

Çevredeki insanlar tarafından saygı görmeyi çok sevdiğiniz gözükmekte. Bu saygı, kendinizi daha önemli hissetmenizi sağlatacak ve kariyer basamaklarını adım adım çıkmanıza yardımcı olacak. Bu süreçte doğru adımlar atmayı başarabilirseniz, ileri ki dönemlerde daha fazla başarı elde edebilirsiniz.İş yerinizde daha fazla saygı gören, en yüksekte olan kişi yerine geçebilirsiniz. Uzun uğraşlarınız ve emekleriniz sonucunda bu durum, her şeyin çok daha iyi olmasını sağlatacak.

Sağlık Yorumu

Bu süreçte sağlık hayatında çok güzel gelişmeler yaşayabilir ve şahit olabilirsiniz. Hem kendi sağlığınız hem de sevdiğiniz bir kişinin sağlığı iyileşme sürecine girmiş gibi gözükmekte.

Bu süreç hayatınızın dönüm noktası olabilir. Sizi seven, değer veren, düşünen kişilerin kim olduğun keşfedecek ve hayatınızdaki iyi, kötü insanları ayırt edebileceksiniz. Uzun zamandır yaşadığınız hastalık problemleri son bulacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Uzun ve yorucu bir süreç olduğu için çoğu şeyden mahrum kalmış olabilirsiniz. Fakat tüm bunların ve acılı iyileşme sürecinin geride kaldığı bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Sizinle beraber aynı kaderi paylaşan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınız da sizinle beraber iyileşme sürecine girebilir ve çifte mutluluk yaşayabilirsiniz. Bu durum hem kendinize hem de çevrenize çok iyi gelecek, hayata yeniden bağlanacaksınız.

İlk başlarda alışma problemi yaşayabilirsiniz ancak daha fazla enerji topladıktan sonra yeniden eski performansınıza dönebilir, iş ve okul hayatınıza dört elle sarılabilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.