Kahve Falında D Harfi Görmek

Kahve Falında D Harfi Görmek
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.271 kez okundu.

Kahve falında d harfi görmek, çok yakın zaman içinde tüm sevdiklerinizi ilgilendirecek iyi bir haber alacağınıza delalet eder. Gelecek olan bu haber okulunuzda aldığınız yüksek başarının hem sizde hem de aile bireyleriniz de yaşattığı sevinç olacaktır. Uzun zamandır kafanızı meşgul eden bu hadise sonunda iyi bir yere bağlanacak ve hak ettiğiniz başarıyı alacaksınız. İş hayatınızda ise yine aynı durum geçerli olacaktır. Yapacağınız doğru yatırımlar kısa zaman içinde netice bulacak ve sonunda yüksek meblağda paranın sahibi olacaksınız. Bu para sizin bir ev sahibi olmanıza olanak sağlayacak.

İşinizi ilgilendiren bir durumda duygusal davranmanız durumunda zarara girebilir işlerinizin kötüye gitmesine sebebiyet verebilirsiniz. Daha dikkatli olmalı ve akıllıca düşünüp doğru kararlar vermelisiniz. Okul hayatınızda ikilem içinde kaldığınız bir durum yaşayabilirsiniz. Bu durumun sizde etki bırakmasına izin vermemelisiniz. Aksi takdirde eğitim hayatınızın bitmesine yol açabilirsiniz. İlişkilerinizde de tartışmalar olabilir. Her zaman alttan olan taraf siz olmasınız yoksa tarafların inadı güzel giden bir ilişkinin bitmesine neden olabilir. Bu hadise hem iş hayatınızı veya eğitim hayatınızı da derinden etkileyebilir. İyi haberlerin geleceğinin ve çok güzel mutluluklar yaşatacağının sembolüdür. Ancak diğer bir yorumu ise yapılabilecek küçük bir hata ile tüm her şeyin olumsuz olmasına da sebebiyet verilebileceğini simgeler. Fal sahibinin kendi ile olan iç muhasebesi demektir. Ama sonuç itibari ile kendisi ile olan çelişkilerini atlatacak ve ne istediğini bilen bir insan haline dönüşecek demektir. Kendinizi dinlemekten korkmayın.

Tüm diğer harflerde olduğu gibi etrafındaki simgelere göre de yorumlanabilir. Kalabalık semboller içerisinde belirmiş bir d harfi çok fazla dikkat edilmesi gereken bir emanet ile yorumlanır. Eğer bu emanetin başına bir aksilik gelir ise fal sahibi kadar etrafındaki insanlar da zarar görecektir. O yüzden algıları iki katına çıkartmakta fayda vardır. Mutlu bir haber alacağın anlamın gelir. İş hayatında elde etiğin para seni mutlu kılacak anlamına geldiği gibi aileni de çok mutlu edeceğin anlamına da gelir. Gelecek bir zamanda size çok iyiliği dokunacak bir kişinin adında d harfi olacağına dalalet edilir. Bu kişi çok yakın bir dost yada bir eş adayı olabilir. Ama bu kişiyle geleceğe yönelik birlikte karar vereceğiniz apaçık ortada.

Yakın bir dönemde gerek eğitim hayatınızda, gerekse iş hayatınızda zorlu bir dönem geçirebilirsiniz ve bu zorlu dönemi adında d harfi bulunan bir kişi sayesinde aşacaksınız. Bu kişinin size çok yardımı dokunacak ve onun sayenizde eğitiminizde iyi bir seviyeye gelecek yada kariyerinizde ilerleme kat edeceksiniz. Aynı zamanda her türlü maddi ve maddi sıkıntılarınızda yanınızda olacak. Zorlu zamanlarınızda o kişinin fazlasıyla yardımını görebilirsiniz.

Aşk

Son günlerde aşk hayatınızdaki gelişmeler çok iyi yönde ilerliyor gibi gözükmekte. Bu gelişmeler uzun uğraşlarınız sonucu oluşmuş gibi duruyor. Çok sevdiğiniz bir kişiye kavuşma dönemi başlamış bulunabilir. Bu dönemde uzun zamandır sevdiğiniz kişi ile uzun sohbetler edecek, aranızdaki uyumun ne kadar güzel olduğunu keşfedecek ve birbirinizi daha fazla tanımak isteyeceksiniz. Bu tanıma evresi bir miktar uzun sürebilir. Fakat birbirinizi ne kadar çok tanırsanız, aranızda büyüyecek aşk daha fazla alevlenir ve birbirinize daha fazla bağlanmış olursunuz. Bu yüzden tanışma evresini hızlı bir şekilde geçmemekte fayda vardır. Ayrıca karşınızdaki kişiye olan aşkınız görülmeye ve iltifat edilmeye değer olduğu için karşılığını çok güzel bir şekilde alacaksınız.

Bu dönemde sevmeyi ve sevilmeyi çok daha fazla hissedecek, uzun zamandır yaşamadığınız aşk tomurcuklarını çıkartacak ve heyecanınızı doruklarda yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişi ile olan ilişkiniz platonik bir aşktan çıkıp, karşılıklı bağlılığa ulaşacak. Bu bağ öyle güçlü olacak ki her ikiniz de birbiriniz ile yaşlanmak isteyeceksiniz, gözünüz başkasını görmeyecek ve kalbinizi diğer tüm aşklara kapatacaksınız. Eğer şansınız yaver giderse bir kaç ay içerisinde evlilik yoluna bile gidebilirsiniz. Bu ciddi süreç, aileleriniz tarafından da çok güzel karşılanacak ve her iki taraf da birbiri ile çok iyi iletişim kurabilecek. Karşınıza çıkan bu kişi, temiz kalpli, dürüst, saygılı ve anlayışı birine benziyor. Sizi kıracak bir şey asla yapmayacak hatta akından bile geçiremeyecek. Kıymetinizi çok iyi bilecek ve sizi her zaman el üstünde tutacak.

Para

Bu dönemde para hayatınızda çok güzel gelişmeler meydana gelecek. Özellikle önümüzdeki bir kaç içerisinde finansal anlamda yaşadığınız tüm zorluklar son bulacak, borç ve harcamalarınız bitecek. Derin bir nefes aldığınız bu dönemde hem kendinize hem de sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Özellikle uzun zamandır almak istediğiniz şeyleri alabilecek  ve gitmek istediğiniz yerlere gidebileceksiniz. Zorluklar geride kalacak ve ruhen de daha fazla rahat hissedeceksiniz. Para sıkıntısı çektiğiniz dönemde kafanız çok dolu ve kaygılar içinde olabilirdi. Ancak bu dönemde kaygılara, endişelere yer olmayacak. Sıkıntılı süreci atlattığınız için kendinizi daha mutlu ve özgüvenli hissedeceksiniz. Kafanız daha rahat olacak ve her şeyi taktığınız ruhen yorulduğunuz günler geride kalacak. Bu mutlu günlerinizi en sevdikleriniz ile beraber hoş sohbetler ve yemekler eşliğinde kutlayabilirsiniz.

Para kazanmak için çok yorulduğunuz o günler geride kalacak ve bir kaç günlük izne çıkacağınız günler gelecek. Bu dönemde bol bol hem fiziken hem de ruhen dinleneceğiniz zamanlar bulabileceksiniz. Dinlenmek için, huzur dolu sessiz sakin yerlere gidebilirsiniz.Bu sayede kafanızı toplamış olup işlerinize ve derslerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Finansal anlamdaki bu gelişim, her şeye daha fazla odaklanmanızı sağlayacak, enerji toplamanız için fırsatlar sunacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde aileniz ile çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanızı görebilir ve onunla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu dönemde ailenize olan sevginiz ve saygınız daha fazla pekişecek, onları ne kadar sevdiğinizi hatırlayacaksınız. Özellikle bir arada vakit geçirmek ruh halinize de çok iyi gelecek. Özlem ve duygu dolu dakikalar yaşayacak, en sevdiğiniz kişiler ile vakit geçirmenin tadını çıkartacaksınız. Aile, hayattaki en değerli varlığımızdır ve uzak kaldığınız zamanlardan sonra bu dönemde daha yakın olmanın hissini tadacaksınız. Uzaktan gelen akrabanız, yurt dışından ziyarete gelmiş olabilir. Bu ziyareti bir kaç hafta sürecek gibi gözüküyor. Ziyareti boyunca uzun uzun sohbetler edecek, beraber çok güzel geziler gerçekleştireceksiniz. Size hediyeler almış olabilir. Belli ki hediyeleri çok seviyorsunuz ve sizi çok yakından tanıyan bir akrabanız. Hediye seçimi konusunda çok doğru bir tercih yapmış. Bu seçim sizi çok mutlu edecek, duygusallığınıza duygusallık katacak.

Hediyeyi, evinizin en güzel köşesine koyabilirsiniz. Yaşadığını yerde ufak değişiklikler yapma isteğiniz artabilir. Bu dönemde finansal anlamda da daha rahatlamış olacağınız için ev dekorasyonunu değiştirebilir, yeni mobilyalar alabilir hatta renk değişimine bile gidebilirsiniz. Uzun zamandır değişmeyen görüntü değişince ruh halinizin de değiştiğini ve ferah hissetmeye başladığınızı anlayacaksınız. Pahalı ve gösterişli süs eşyaları evinize renk katacak gibi gözüküyor.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönemde iş hayatınızda çok güzel olumlu gelişmeler görülebilir. Özellikle son bir kaç aydır yaşadığınız stresli günleri geride bırakmak adına çok daha azimli ve hırslı hareket edebilirsiniz. Bu hırslı tavrınız patron ve çalışanların da gözünden kaçmayacak gibi duruyor. Özellikle patronun hoşuna gidecek ve kariyerinizin dönüm noktasına şahitlik edeceksiniz. Planlı ve programlı çalışmalarınız bu dönemde de devam edecek gibi gözüküyor. Kendinizi her ne kadar yorsanız da bunun ne kadar işe yaradığını, emeklerinizin boşa çıkmadığını gördükçe dört elle sarılmaya devam edeceksiniz. İş yerinde yavaş yavaş örnek alınan çalışan rolüne bürüneceksiniz. Yılın elemanı bile seçilebilirsiniz. Bu kadar gelişmenin ardından terfi edilmenizde muhtemel bir durumdur.

Çok yakın bir zamanda, belki bu hafta içerisinde patronunuzun odasına çağrılabilirsiniz. Bu çağrı, hayatınızın daha rahat olmasını sağlayacak, kendinize güveninizi getirecek ve çevrenizdeki insanlar tarafından daha fazla saygı görmenizi sağlatacak. Çevredeki insanlar tarafından saygı görmeyi çok sevdiğiniz gözükmekte. Bu saygı, kendinizi daha önemli hissetmenizi sağlatacak ve kariyer basamaklarını adım adım çıkmanıza yardımcı olacak. Bu süreçte doğru adımlar atmayı başarabilirseniz, ileri ki dönemlerde daha fazla başarı elde edebilirsiniz.İş yerinizde daha fazla saygı gören, en yüksekte olan kişi yerine geçebilirsiniz. Uzun uğraşlarınız ve emekleriniz sonucunda bu durum, her şeyin çok daha iyi olmasını sağlatacak.

Sağlık Hayatı

Bu süreçte sağlık hayatında çok güzel gelişmeler yaşayabilir ve şahit olabilirsiniz. Hem kendi sağlığınız hem de sevdiğiniz bir kişinin sağlığı iyileşme sürecine girmiş gibi gözükmekte. Bu süreç hayatınızın dönüm noktası olabilir. Sizi seven, değer veren, düşünen kişilerin kim olduğun keşfedecek ve hayatınızdaki iyi, kötü insanları ayırt edebileceksiniz. Uzun zamandır yaşadığınız hastalık problemleri son bulacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.  Uzun ve yorucu bir süreç olduğu için çoğu şeyden mahrum kalmış olabilirsiniz. Fakat tüm bunların ve acılı iyileşme sürecinin geride kaldığı bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Sizinle beraber aynı kaderi paylaşan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınız da sizinle beraber iyileşme sürecine girebilir ve çifte mutluluk yaşayabilirsiniz. Bu durum hem kendinize hem de çevrenize çok iyi gelecek, hayata yeniden bağlanacaksınız. İlk başlarda alışma problemi yaşayabilirsiniz ancak daha fazla enerji topladıktan sonra yeniden eski performansınıza dönebilir, iş ve okul hayatınıza dört elle sarılabilirsiniz.

Kahve Falında Ters D Harfi Görmek

Hayırlı bir geleceğe yorumlanır. Uzaktan gelecek güzel bir habere yada hayırlı bir misafire tabir edilir. Hayatınızda bir takım güzel olayların olacağına, içinizde kendinize sıkıntı haline gerdiğiniz sorunlarınızın tez zamanda hal olacağına yada yakın çevrenizdeki insanlara kendinizi anlatarak rahatlayacağına ve tüm problemlerinden kurtulacağınıza tabir edilir.

Çoğu zaman berekete ve hayırlı kısmete işaret etmektedir. Şayet bekarsa yakın zamanda kapısını çok sayıda hayırlı, iyi kısmetlerin geleceğine ve çok dikkatli bir karar vermesi gerektiğine uyarı olarak görünmektedir. Ancak evli ise; hiç beklemediği biranda oldukça yüksek mevlada paraya ve mülke kavuşacağına delalet etmektedir. Etrafında başka bir şeyler varsa yada kalabalığa benzer semboller varsa, kişiyi kıskanan ve çekemeyen çok kişinin olduğuna ve çevrenizde paylaşılamayan, sürekli hakkında konuşulan biri olduğunuza tabir edilir. Sizler için çok önem arz eden bir şeyin müjdesini çok yakın zamanda alacağınıza işaret etmektedir. Çevrenizde çok istediğiniz bir konuşmaya kulak misafiri olacağınıza ve bu konuşulan sayesinde hayatınızda oldukça önemli tedbirler almaya başlayacağınıza yorumlanır. Sıkıntıların ardından sonra kazanılan itibara, ümit ederek hasret ettiği hünere, verilen büyük zahmetlerden sonra elde edilen başarıya, cefa çektikten sonra meyvesini aldığı mertebeye, zorlukların ardından kavuşulan mala, mülke ve yüksek mertebeye tabir edilir. Eve girecek olan huzura, neşeye ve hayırlı bereketlere yorumlanır. Bir hayli yardımsever biri olduğuna, herkesin derdine çareler bulmaya çalışan ve her zaman hiç düşünmede herkesin yardıma koşan birine delalet eder. Hayatınızda girecek olan birinden evlilik tekliği alacağınıza yada oldukça kazançlı bir işten iş teklifi alacağınıza ve çok başarılı işlere el atacağınızı göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git