Kahve Falında D Harfi Görmek

Kahve Falında D Harfi Görmek
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.133 kez okundu.

Kahve falında D harfi görmek çok yakın zaman içinde tüm sevdiklerinizi ilgilendirecek iyi bir haber alacağınıza delalet eder. Gelecek olan bu haber okulunuzda aldığınız yüksek başarının hem sizde hem de aile bireyleriniz de yaşattığı sevinç olacaktır. Uzun zamandır kafanızı meşgul eden bu hadise sonunda iyi bir yere bağlanacak ve hak ettiğiniz başarıyı alacaksınız. İş hayatınızda ise yine aynı durum geçerli olacaktır. Yapacağınız doğru yatırımlar kısa zaman içinde netice bulacak ve sonunda yüksek meblağda paranın sahibi olacaksınız. Bu para sizin bir ev sahibi olmanıza olanak sağlayacak.

Kötü tarafı da vardır. Bu işinizle, eğitiminizle ya da ilişkinizle ilgili olabilir. İşinizi ilgilendiren bir durumda duygusal davranmanız durumunda zarara girebilir işlerinizin kötüye gitmesine sebebiyet verebilirsiniz. Daha dikkatli olmalı ve akıllıca düşünüp doğru kararlar vermelisiniz. Okul hayatınızda ikilem içinde kaldığınız bir durum yaşayabilirsiniz. Bu durumun sizde etki bırakmasına izin vermemelisiniz. Aksi takdirde eğitim hayatınızın bitmesine yol açabilirsiniz. İlişkilerinizde de tartışmalar olabilir. Her zaman alttan olan taraf siz olmasınız yoksa tarafların inadı güzel giden bir ilişkinin bitmesine neden olabilir. Bu hadise hem iş hayatınızı veya eğitim hayatınızı da derinden etkileyebilir. İyi haberlerin geleceğinin ve çok güzel mutluluklar yaşatacağının sembolüdür. Ancak diğer bir yorumu ise yapılabilecek küçük bir hata ile tüm her şeyin olumsuz olmasına da sebebiyet verilebileceğini simgeler.

Fal sahibinin kendi ile olan iç muhasebesi demektir. Eğer isminde bir de d harfi varsa bu muhasebe biraz fal sahibini yıpratacak demektir. Ama sonuç itibari ile kendisi ile olan çelişkilerini atlatacak ve ne istediğini bilen bir insan haline dönüşecek demektir. Kendinizi dinlemekten korkmayın. Bir işte zarara uğrayacağın anlamına gelir. Yanı iş hayatında yaptığın bir hata sonucu borçlanma yaşayacağın, aynı zamanda çok özel bir eşyanın kaybedeceğin anlamına da gelir. Yanı senin için mali açıdan zarara uğrayacağın anlamına tabir tutulur. Ayrıca sizi bu malı zarar uğratan kişinin de sizin en yakın arkadaşınız dediğinizdir. Bunun için dost diye kişiyi sıfatlandırmak için çok dikkatli bir gözlemde bulunmanız gerekmektedir. Fakat gerçek bir dostunuzdan alınan yardımlar ile bu üzücü durumu biraz atlatabilirsiniz.

Tüm diğer harflerde olduğu gibi etrafındaki simgelere göre de yorumlanabilir. Kalabalık semboller içerisinde belirmiş bir d harfi çok fazla dikkat edilmesi gereken bir emanet ile yorumlanır. Eğer bu emanetin başına bir aksilik gelir ise fal sahibi kadar etrafındaki insanlar da zarar görecektir. O yüzden algıları iki katına çıkartmakta fayda vardır. Kahve falındaki durumun tam tersi bir durum olarak değerlendirilir. Falda çıkan d harfi mutlu bir haber alacağın anlamın gelir. İş hayatında elde etiğin para seni mutlu kılacak anlamına geldiği gibi aileni de çok mutlu edeceğin anlamına da gelir. Gelecek bir zamanda size çok iyiliği dokunacak bir kişinin adında d harfi olacağına dalalet edilir. Bu kişi çok yakın bir dost yada bir eş adayı olabilir. Ama bu kişiyle geleceğe yönelik birlikte karar vereceğiniz apaçık ortada. Bunun dışında içerinde d harfi bulunan şehirlere seyahat edeceğinize de dalalet edilir. Yakın bir dönemde gerek eğitim hayatınızda, gerekse iş hayatınızda zorlu bir dönem geçirebilirsiniz ve bu zorlu dönemi adında d harfi bulunan bir kişi sayesinde aşacaksınız. Bu kişinin size çok yardımı dokunacak ve onun sayenizde eğitiminizde iyi bir seviyeye gelecek yada kariyerinizde ilerleme kat edeceksiniz. Aynı zamanda her türlü maddi ve maddi sıkıntılarınızda yanınızda olacak kişinin adında da d harfi bulunabilir. Zorlu zamanlarınızda o kişinin fazlasıyla yardımını görebilirsiniz.

Kahve Falında Ters D Harfi Görmek

Kahve falında ters d harfi görmek, hayırlı bir geleceğe yorumlanır. Uzaktan gelecek güzel bir habere yada hayırlı bir misafire tabir edilir. Hayatınızda bir takım güzel olayların olacağına, içinizde kendinize sıkıntı haline gerdiğiniz sorunlarınızın tez zamanda hal olacağına yada yakın çevrenizdeki insanlara kendinizi anlatarak rahatlayacağına ve tüm problemlerinden kurtulacağınıza tabir edilir.

Falda ters d harfi görmek, çoğu zaman berekete ve hayırlı kısmete işaret etmektedir. Şayet bekarsa yakın zamanda kapısını çok sayıda hayırlı, iyi kısmetlerin geleceğine ve çok dikkatli bir karar vermesi gerektiğine uyarı olarak görünmektedir. Ancak evli ise; hiç beklemediği biranda oldukça yüksek mevlada paraya ve mülke kavuşacağına delalet etmektedir. Etrafında başka bir şeyler varsa yada kalabalığa benzer semboller varsa, kişiyi kıskanan ve çekemeyen çok kişinin olduğuna ve çevrenizde paylaşılamayan, sürekli hakkında konuşulan biri olduğunuza tabir edilir. Sizler için çok önem arz eden bir şeyin müjdesini çok yakın zamanda alacağınıza işaret etmektedir. Çevrenizde çok istediğiniz bir konuşmaya kulak misafiri olacağınıza ve bu konuşulan sayesinde hayatınızda oldukça önemli tedbirler almaya başlayacağınıza yorumlanır. Sıkıntıların ardından sonra kazanılan itibara, ümit ederek hasret ettiği hünere, verilen büyük zahmetlerden sonra elde edilen başarıya, cefa çektikten sonra meyvesini aldığı mertebeye, zorlukların ardından kavuşulan mala, mülke ve yüksek mertebeye tabir edilir. Eve girecek olan huzura, neşeye ve hayırlı bereketlere yorumlanır. Bir hayli yardımsever biri olduğuna, herkesin derdine çareler bulmaya çalışan ve her zaman hiç düşünmede herkesin yardıma koşan birine delalet eder. Hayatınızda girecek olan birinden evlilik tekliği alacağınıza yada oldukça kazançlı bir işten iş teklifi alacağınıza ve çok başarılı işlere el atacağınızı göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git