Kahve Falında Armut Görmek

29.04.2015
Kahve Falında Armut Görmek

Kahve falında armut görmek, fal sahibinin canını sıkan ne olursa olsun ilişkisine ve yuvasına sahip çıkması gerektiği; bu süreçte ani kararlar vermemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin çevrede dolaşan laf ve dedikoduya kulak vermemesi halinde mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşanan geçiş dönemlerinin sona geldiği şeklinde yorumlanır. Eğer ilişkiniz yoksa oldukça varlıklı bir aileden gelen biriyle yakın zaman içerisinde tanışacağınız anlamına gelmektedir. Arkadaş ortamında tanışacağınız bu kişiyle düzeyli bir ilişkinin başlamanıza az kaldığını işaret eder. Tez zamanda bu kişiyle herkesin kıskandığı ve imrendiği bir aşk yaşamaya başlayacağınızı gösterir. Evlilik yolunda atılacak adımların sağlam temeller üzerine kurulacağının işaretidir. Eğer bir ilişkiniz varsa, ilişkiniz üzerinde dolaşan kara bulutların dağılacağının habercisidir. İlişkinizde yaşanan sorun ve sıkıntılar son bulacağı ve rahat bir nefes alacağınızın sembolüdür. Bir türlü ortak noktaya varamadığınız sorunların geride kalacağının işaretidir. Aynı zamanda bu figür, sadık, zengin ve kültürü bir eşi temsil eder.

Eğer evliyseniz, uzun zamandır göstermiş olduğunuz sabrın karşınıza güzellikler getireceği şeklinde yorumlanır. Eski sorunlu hayatınızdan kısa bir sürede arınıp yeni, temiz bir hayata doğru yol alacağınız anlamı taşır. Yeni bir hayatın başlangıcının müjdeli habercisidir. Yuvanızı ilgilendiren güzel haberlerin ardı ardına geleceğinin ve bu haberlerin size uğur getireceğinin sembolüdür. Eski hayatınızdan çok daha mutlu ve çok daha umutlu bir yaşantının sizi beklediğini gösterir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem içerisinde size gelecek bir parayı işaret eder. Uzun zamandır yaşamış olduğunuz maddi sıkıntıların artık sonuna gelmiş olduğunuzun işaretidir. Elinize ummadığınız bir miktarda para geçebileceğinin simgesidir. Beklediğiniz bir paranın kısa bir süre içerisinde elinize geçeceğine işarettir. Zenginliğin, bolluğun, bereketin sembolüdür. Kısa zaman içerisinde hiç tanımadığınız bir yakınınız sayesinde zengin olacağınızın işaretidir. Mal, mülk içerisinde yaşayacağınızı simgeler. Dertten, kederden uzaklaşacağız, finansal konularda feraha çıkacağınız anlamına gelmektedir.

Maddi anlamda kazanılabilecek olan büyük ikramiye şeklinde yorumlanır. Yakın zaman içerisinde ev veya araba sahibi olabileceğinize işaret eder. Tüm ihtiyaçlarınızı giderecek kadar yüklü bir miktar paranın elinize geçeceğine işaret eder. Piyango, şans oyunu veya çekiliş tarzında bir durumdan çıkacak parayı simgeler. Maddi durumunuzu düzeltmenizle birlikte özel hayatınızda da bir rahatlama sağlayacağınızı gösterir. Sevdiğiniz birinden alacağınız lüks bir hediyeyi satabilirsiniz. İşinizi büyütmek için birikimlerinizi harcayacağınızı ancak bu işten birikimlerinizden daha fazla para kazanacağınızı gösterir. Yapacağınız işlerden kazanacağınız yüklü paranın bir hayır işinde kullanılacağının işaretidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Eşinizden, ailenizden veya yakın çevrenizdeki birinden büyük manevi destek alarak mutluluk dolu bir hayata geçeceğiniz şeklinde yorumlanır. Hayatınızda meydana gelen yeni olayların, güzel gelişmelerin sizi huzurlu kılacağı anlamına gelmektedir. Güzel havadisler almanız, beklentilerinizin yerine gelmesi aile içinde daha huzurlu, daha aktif olacağınızın göstergesidir. Son dönemler de yaşanan sıkıntılar zorlu geçen hayatınızın daha da olumsuz geçmesine neden olmuş ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde sırtınızda bulunan tüm yüklerden kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Sırtınızdaki yüklerin hafiflemesini sağlayacak, hayatınıza yeni bir soluk getirecek bir aile büyüğünüze ömür boyu minnet ve saygı duyacağınızı işaret eder.

Aile büyüğünüzün manevi yardımları sayesinde düşünce tarzınızda ve yaşam biçiminizde değişikliklerin olacağı bir sürece kapıların aralanacağının göstergesidir. Uzaktan gelen bir yakınınızla daha samimi olacağınız aranızdaki bağların pekişeceği bir dönemin habercisidir. Bu kişinin size yardımları ile hayatınıza bambaşka bir renk geleceğinin simgesidir. Kısa bir zaman içerisinde sevdiklerinizin etrafınızda çember oluşturacağı, sevgi seline uğrayacağınız, sevdiklerinizle hep bir arada yaşayacağınız bir sürece gireceğinizi işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Kamu kuruluşunda çalışmak istediğinizi işaret eder. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bu isteğinize çok çaba sarf ederek gireceğinizin işaretidir. Herkes tarafından çok sevilen ve insanlarla kolay iletişim kurabilen yapınız sayesinde yeni gireceğiniz işe kolaylıkla adapte olacağınızı gösterir. Aynı zamanda bu figür, tez zamanda size ulaşacak iyi bir haberin göstergesidir. Kötü giden işlerinizin rast gitmeye başlayacağı, yaşadığınız zorlu süreçlerin ve şanssızlığın son bulacağı gösterir.

Yakın zaman içerisinde elde edilecek başarı ve zafer şeklinde yorumlanır. Kendi işinizde kazanacağınız başarılarla makam ve mevki sahibi olacağınızı gösterir. Çevrenizde takdir edilen ve saygı gören insanlarla başarı adımları atacağınızın işaretidir. Hem işi hayatınız da hem de özel hayatınızda kendinizle gurur duyacağınız bir seviyeye gelmenize çok az bir vakit kaldığının simgesidir.  Son zamanlarda karşınıza birden fazla fırsat çıkacağını ve bu fırsatları değerlendirmek için yardım isteyeceğinizi gösterir. Hayatınızı kötü niyetli, arkanızdan iş çeviren insanlardan temizleyeceğin anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz bir insanın güzel bir işe girmesine yardımcı olacağınızı gösterir.

Sağlık Yorumu

Bu dönem içerisinde sağlığınızda yaşanacak olumlu gelişmelerin varlığı şeklinde yorumlanır. Sağlıklı beslenme, düzenli spor ve planlı yaşam şekli ile vücudunuzu hastalıklardan koruyacağınıza işarettir. Vücudunuzu ve sağlığınızı yıpratmamak adına her türlü zararlı ve sağlıksız besinden uzak duracağınızın sembolüdür. Yaşamış olduğunuz hastalıklardan ders çıkararak beslenme alanına dikkatle yöneleceğinizin işaretidir. Geçmişte kalan sağlık sorunlarının yeniden oluşmaması için büyük bir gayret içerisine gireceğinizi işaret eder.

Kilonuzun sadece dış görüşünüze değil iç organlarınıza da zarar verdiğini fark edeceğiniz bir dönem içerisin de olduğunuz şeklinde yorumlanır. Sağlıklı bir beden ile yaşamak için kilo verme sürecine gireceğinizin ve bu hedefe ulaşmak için istikrarla çaba göstereceğinizin işaretidir. Kilo verme sürecinden sonra sağlıklı yaşamı hayatınıza dahil edeceğinizin simgesidir. Sağlıklı bir beden, dinç ve güçlü bir yaşam için elinizden gelen her çabayı hiç düşünmeden göstereceğinizin habercisidir. Kendinize olan özgüveninizi geri getirmek için kilo verme süreci ile birlikte cilt bakım ürünlerine yöneleceğinizin işaretidir. Hastalıklardan uzak, sağlıkla ve huzurla yaşanacak bir sürecin başlamasına çok kısa bir süre kaldığının müjdeli habercisidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.