Kahve Falında Rahim Görmek

Kahve Falında Rahim Görmek
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 5.159 kez okundu.

Kahve falında rahim görmek, bolluk, bereket ve maddi kazanç dolu bir döneme gireceğinizin habercisidir. Yeni başvurduğunuz işlerden güzel bir haber alarak kariyerinizde sağlam adımlarla zirveye tırmanabilirsiniz. Etrafınızda sizi mükemmeliyetçi ve kibirli olarak tanımlayan kişiler olabilir. Fakat sizin bu tavrınız insanlara çok fazla güvenmemenizden ileri geliyor. Oysa ki iç dünyanızda çok duygusal ve samimi bir kişilik yatıyor.

Uğruna çabaladığınız işlerin karşılığını artık maddi kazanç olarak toplamaya başlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Genellikle bereket ve maddi kazancı simgelese de başka bir rivayete göre ise haneye dahil olacak minik bir bebeğin habercisidir. Fal sahibi evli değil ise kısa zaman içinde dünya evine girecek demektir. Hayatınıza renk katacak güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Aynı zamanda bebek hayali kuranlar için müjdeli bir bebek haberini yakın zaman içinde alacaklarına işaret eder. Çoğu zaman yeni bir iş, yüklü bir maddi kazanç, bolluk ve bereket anlamı taşır. İş sıkıntısı yaşayanlar için güzel bir iş, evlenmek isteyenler için ise mutlu bir yuvanın göstergesidir. Çok yakınınızdan birinin mutluluk haberini duyarak onun mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Hayatınızda yeni ve güzel gelişmelerin gün yüzüne çıkacağını gösterir. İşte çalışıyorsanız hiç ummadığınız bir anda başarılarınızın karşılığını bir terfi kararı ile alabilirsiniz. Mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız bunun için doğru zaman gelmiş demektir. Kendinizden ve sevdiğiniz insandan emin olduğunuz zaman teklifinizi yapabilir ve mutlu bir geleceğin kapılarını aralayabilirsiniz.

Aşk

Geçtiğimiz dönem yaşadığınız gerginlikler aşk hayatınıza da yansımış. Yaptığınız bir takım yanlışlar ile sevdiğinizin gönlünü kırmış gibi görünüyorsunuz. Fakat bu yanlışların farkına varacak ve af dileyeceksiniz. Yaptıklarınızı telafi etmek adına elinizden gelen çabayı göstereceksiniz. Sonuç olarak sevgiliniz sizi af edecek ve yeni mutlu bir döneme gireceksiniz.

Güzel, temiz ve iyi bir eşe delalet eder. Bekarsanız, iyi huylu biri ile tanışmanıza ve birliktelik yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Bu ilişki güvene ve aşka dayalı olacaktır. Karşılıklı anlayış ve sevgi ile birbirine çok yakışan uyumlu bir çift olacaksınız.

Yakın zamanda evlilik teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Saf ve temiz olarak yorumlanır. Sevdiğiniz kişiden beklemediğiniz anda rüya gibi bir evlilik teklifi alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza delalet eder. Hiç düşünmeden evet diyeceksiniz.

Harika bir yuvaya sahip, mutlu bir evliliği olan kişisiniz. Uzun zamandır bebek sahibi olabilmek için çaba sarf ediyorsunuz. Nihayet bu uğraşınız sonuç verecek ve aşkınızı bir çocuk ile taçlandıracaksınız. Yakın zamanda hamilelik haberi alarak eşiniz ile huzurlu ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Para

Gelir düzeyinizin artacağına ve bereketli bir döneme geçeceğiniz anlamına gelir. Çalışan biriyseniz maaşınıza zam yapılacağı, ev hanımıysanız hane içinden herhangi birinin gelirinin artacağı anlamına gelmektedir. Bu dönem sizin için aydınlık dönem olacaktır. Borçlarınızı kapatarak, temiz bir hayat yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

Çevrenize çok borç verdiğiniz ve bu nedenle sıkıntılar yaşadığınız günlerin geride kalacağı anlamına gelmektedir. Borç verdiğiniz kişilerden borcunuzu geri alacak, rahata kavuşacaksınız. Biraz zorluk çekmiş olmanız da size ders verecektir. Artık daha tutumlu olacak, ayağınızı yorganınıza göre uzatacaksınız.

Hayal ettiğiniz, yapmak için plan kurduğunuz tatilinizi maddi sıkıntılar nedeni ile hep ertelemek zorunda kalmışsınız. Fakat hiç beklemediğiniz bir anda elinize yüklü miktarda para geçeceğine işaret eder. Bu para sayesinde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Uzun zamandır ertelemek zorunda kaldığınız ve hayallerini kurduğunuz tatile çıkmaya hazırlanacağınız anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisindeki sorunların ve huzursuzlukların sonlanacağı anlamına gelmektedir. Sırf bu sorunlar nedeniyle eve gitmek bile istemediğiniz dönem geride kalacak, hane içerisinde huzurlu bir dönem başlayacaktır. Ne olursa olsun ailemdir diyecek ve her daim yanlarında olmaya ve destek vermeye çalışacaksınız.

Dostlarınıza çok düşkün bir yapınız var ama içlerinden eleme yapmak zorunda kalacağınız bir durum söz konusu olabilir. Size yapılacak bir haksızlığa maruz kalabilirsiniz. Fakat önceden sezgileriniz ile fark edip önlem alırsanız herhangi bir haksızlığa maruz kalmaktan kurtulabilirsiniz. Bu aralar dostlarınızı iyi inceleyin, üzülmek istemezsiniz.

Asi ve isyankar tavırlarınız ile ailenizi üzüyorsunuz. Yapınız gereği ailenize doğru olan konularda bile karşı çıkıyorsunuz. Fakat annenizin geçireceği bir sağlık sorunu ile kendinizi yenilemeye ve çeki düzen vermeye karar vereceksiniz. Tüm sorunların sizin yüzünüzden olduğunu düşünerek, daha iyi olmaya karar vermeniz durumunda hane içinde aydınlık günler sizi bekliyor olacak. Her şeyin sizin elinizde olduğuna ve aslında yaptıklarınızın ailenize zarardan çok size zarar verdiğini anlayarak, her şeyi düzelterek yeni bir döneme geçeceksiniz.

Uzaktan gelecek olan aile büyükleri anlamına gelmektedir. Siz bu durumdan pek memnun olmasanız da geldiklerinde sizde çok keyif alarak zaman geçireceksiniz. Belki onları çok küçükken gördünüz bu nedenle gelmelerine pek sıcak bakmıyor da olabilirsiniz ama çok geri kafalı insanlar olmadığını geldiklerinde anlayacaksınız. Güzel ve keyifli vakitler geçirerek, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Hayatınızı anne ve babanıza adayarak kendinizden vazgeçmişsiniz. Hasta olan ailenize yıllardır bakmanız sebebi ile evlenmeye fırsatınız olmamış. Evlenmemiş olmayı kendinize sorun etmiyorsunuz fakat çocuk sahibi olmadığınız için kendiniz ile sürekli kavga ediyorsunuz. Fakat bu sembol bir evlatlık çocuğa, haneye girecek kan bağı olmayan bir sabiye işaret eder. Bu durum sizi çok mutlu edecektir. Yaşınız itibari ile çocuk sahibi olamayacağınızı bilmeniz sizi evlatlık almaya itecektir. Durumunuz itibari ile bunda hiç bir sorun bulunmayacak ve ömür boyu yanınızda olacak bir evladı sahipleneceksiniz. Evladınız sayesinde daha mutlu, huzurlu ve neşeli günler yaşayacak ve artık yalnız olmaktan yakınmayacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş yerinde yaşadığınız gerginliğin son bulacağına yorumlanır. Bu gerginliğin sebebinin sizin olmadığını öğrenerek rahatlayacaksınız. İyi bir dönem geçirerek, daha verimli çalışacaksınız. Yalnız bu gerginliğin sebebinin ne olduğunu öğrenmek için canla başla çalışacak ve buna engel olacaksınız. Bu sayede iş hayatınızda daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Yaptığınız  projeler sayesinde kariyer basamaklarını hızla tırmanacağınız anlamına gelmektedir. İş hayatınızda tarifi imkansız mutluluk yaşayacak ve ailenizin gurur kaynağı olacaksınız. Hedefleriniz büyük, hedeflerinize ulaşmak için her zaman daha fazlasını katarak emin adımlar ile ilerleyecek, başarılı bir iş insanı olacağınız harika bir yıla gireceksiniz.

İş hayatınızda yapmak istediğiniz bir takım şeylerin engel olduğu durumların ortadan kalkacağına ve çok büyük sorun olan olayların sonlacağına yorumlanır. İçinde bulunduğunuz zor zamanları aşarak feraha kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Sağlık Hayatı

Sağlık konusunda endişelerinizin biteceği anlamına gelmektedir. Bu aralar fazla yoruluyor, fazla yıpranıyor olabilirsiniz. Çocuklarınız sizi fazla yoruyor olabilir. Ama siz kendi kendinize fazla endişelere kapılıyorsunuz. Yapmanız gereken sadece biraz daha fazla uyumak ve biraz daha fazla dinlenmek.

Bebek beklediğiniz şeklinde yorumlanır. Hamileliğiniz son derece rahat ve güzel geçeceği anlamına gelmektedir. Başlarda mide bulantıları ve aşarmeler söz konusu olsa da, bunlar hamileliğin tuzu biberidir. Evladınızı sağlıkla kucağınıza alacak, neşe dolu günler geçireceksiniz.

Kahve Falında Ana Rahminde Bebek Görmek

Yakın zaman da bir bebek sahibi olacağınıza işaret eder. Güzel ve mutlu günlere, saf ve temiz insanların varlığına, çevreniz de çok sayıda iyi kalpli ve sizi düşünen insanlar olduğuna işaret eder. Saf ve temiz insanlar ile yeni bir hayat kuracağınıza, temiz duyguların içinde olduğunuza da bir işarettir. Aşk hayatınız yakın zamanda renklenecek ve ilişkiniz daha da güzel bir şekilde ilerleyecektir. Sevgiliniz ayaklarınızı yerden kesecek sürprizler ile sizi şaşırtabilir. Hazırlıklı olun.

Sizin yada çok çok yakın olduğunuz birinin kısa bir süre içinde güzel bir haber alacağına işaret eder. Bu bir bebek haberi de olabilir. Fakat gelecek olan haber oldukça güzel ve sevindirici bir haberdir. Güzel günlerin iyi bir sağlık yaşamının habercisidir. Ailevi ilişkilerinizin güçleneceğinin ve aile bireyleriniz ile sık sık bir araya geleceğinizin de işaretidir. Uzun zaman sonra eski dostlarınızı görmek sizi oldukça mutlu edecektir. Uzun süreden beri aradığınız huzur çok yakında sizi bulacaktır

Hayalini kurduğunuz sevgiliye nihayet kavuştunuz ama bu seferde görüşememekten şikayet ediyorsunuz. Biraz sabırlı davranırsanız erkek arkadaşınızın bu konuya nasıl güzel çareler bulduğunu göreceksiniz. Sizi denemek istediği bir konu var dikkatli olun. Heyecanla beklediğiniz bir iş haberi var ve sonu çok hayırlı olacak. Etrafınızda mızıldanıp duran bir kişilik var ve siz bundan çok rahatsızsınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git