Kahve Falında Rahim Görmek

08.09.2015
Kahve Falında Rahim Görmek

Kahve falında rahim görmek, fal sahibinin hayatına renk katacak ve yüzünü güldürecek bir kişi ile yakın zamanda güzel bir tesadüfle tanışacağı anlamına gelir. Kişinin kendi hatalarını fark ederek hayatında yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Hayırlı ve sağlıklı bir kız evlat sahibi olmaya yorumlanır.

Aşk Yorumu

Geçtiğimiz dönem yaşadığınız gerginlikler aşk hayatınıza da yansımış. Yaptığınız bir takım yanlışlar ile sevdiğinizin gönlünü kırmış gibi görünüyorsunuz. Fakat bu yanlışların farkına varacak ve af dileyeceksiniz. Yaptıklarınızı telafi etmek adına elinizden gelen çabayı göstereceksiniz. Sonuç olarak sevgiliniz sizi af edecek ve yeni mutlu bir döneme gireceksiniz.

Güzel, temiz ve iyi bir eşe delalet eder. Bekarsanız, iyi huylu biri ile tanışmanıza ve birliktelik yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Bu ilişki güvene ve aşka dayalı olacaktır. Karşılıklı anlayış ve sevgi ile birbirine çok yakışan uyumlu bir çift olacaksınız.

Yakın zamanda evlilik teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Saf ve temiz olarak yorumlanır. Sevdiğiniz kişiden beklemediğiniz anda rüya gibi bir evlilik teklifi alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza delalet eder. Hiç düşünmeden evet diyeceksiniz.

Harika bir yuvaya sahip, mutlu bir evliliği olan kişisiniz. Uzun zamandır bebek sahibi olabilmek için çaba sarf ediyorsunuz. Nihayet bu uğraşınız sonuç verecek ve aşkınızı bir çocuk ile taçlandıracaksınız. Yakın zamanda hamilelik haberi alarak eşiniz ile huzurlu ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre gelir düzeyinizin artacağına ve bereketli bir döneme geçeceğiniz anlamına gelir. Çalışan biriyseniz maaşınıza zam yapılacağı, ev hanımıysanız hane içinden herhangi birinin gelirinin artacağı anlamına gelmektedir. Bu dönem sizin için aydınlık dönem olacaktır. Borçlarınızı kapatarak, temiz bir hayat yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

Çevrenize çok borç verdiğiniz ve bu nedenle sıkıntılar yaşadığınız günlerin geride kalacağı anlamına gelmektedir. Borç verdiğiniz kişilerden borcunuzu geri alacak, rahata kavuşacaksınız. Biraz zorluk çekmiş olmanız da size ders verecektir. Artık daha tutumlu olacak, ayağınızı yorganınıza göre uzatacaksınız.

Hayal ettiğiniz, yapmak için plan kurduğunuz tatilinizi maddi sıkıntılar nedeni ile hep ertelemek zorunda kalmışsınız. Fakat hiç beklemediğiniz bir anda elinize yüklü miktarda para geçeceğine işaret eder. Bu para sayesinde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Uzun zamandır ertelemek zorunda kaldığınız ve hayallerini kurduğunuz tatile çıkmaya hazırlanacağınız anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisindeki sorunların ve huzursuzlukların sonlanacağı anlamına gelmektedir. Sırf bu sorunlar nedeniyle eve gitmek bile istemediğiniz dönem geride kalacak, hane içerisinde huzurlu bir dönem başlayacaktır. Ne olursa olsun ailemdir diyecek ve her daim yanlarında olmaya ve destek vermeye çalışacaksınız.

Dostlarınıza çok düşkün bir yapınız var ama içlerinden eleme yapmak zorunda kalacağınız bir durum söz konusu olabilir. Size yapılacak bir haksızlığa maruz kalabilirsiniz. Fakat önceden sezgileriniz ile fark edip önlem alırsanız herhangi bir haksızlığa maruz kalmaktan kurtulabilirsiniz. Bu aralar dostlarınızı iyi inceleyin, üzülmek istemezsiniz.

Asi ve isyankar tavırlarınız ile ailenizi üzüyorsunuz. Yapınız gereği ailenize doğru olan konularda bile karşı çıkıyorsunuz. Fakat annenizin geçireceği bir sağlık sorunu ile kendinizi yenilemeye ve çeki düzen vermeye karar vereceksiniz. Tüm sorunların sizin yüzünüzden olduğunu düşünerek, daha iyi olmaya karar vermeniz durumunda hane içinde aydınlık günler sizi bekliyor olacak. Her şeyin sizin elinizde olduğuna ve aslında yaptıklarınızın ailenize zarardan çok size zarar verdiğini anlayarak, her şeyi düzelterek yeni bir döneme geçeceksiniz.

Uzaktan gelecek olan aile büyükleri anlamına gelmektedir. Siz bu durumdan pek memnun olmasanız da geldiklerinde sizde çok keyif alarak zaman geçireceksiniz. Belki onları çok küçükken gördünüz bu nedenle gelmelerine pek sıcak bakmıyor da olabilirsiniz ama çok geri kafalı insanlar olmadığını geldiklerinde anlayacaksınız. Güzel ve keyifli vakitler geçirerek, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Hayatınızı anne ve babanıza adayarak kendinizden vazgeçmişsiniz. Hasta olan ailenize yıllardır bakmanız sebebi ile evlenmeye fırsatınız olmamış. Evlenmemiş olmayı kendinize sorun etmiyorsunuz fakat çocuk sahibi olmadığınız için kendiniz ile sürekli kavga ediyorsunuz. Fakat bu sembol bir evlatlık çocuğa, haneye girecek kan bağı olmayan bir sabiye işaret eder. Bu durum sizi çok mutlu edecektir. Yaşınız itibari ile çocuk sahibi olamayacağınızı bilmeniz sizi evlatlık almaya itecektir. Durumunuz itibari ile bunda hiç bir sorun bulunmayacak ve ömür boyu yanınızda olacak bir evladı sahipleneceksiniz. Evladınız sayesinde daha mutlu, huzurlu ve neşeli günler yaşayacak ve artık yalnız olmaktan yakınmayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde yaşadığınız gerginliğin son bulacağına yorumlanır. Bu gerginliğin sebebinin sizin olmadığını öğrenerek rahatlayacaksınız. İyi bir dönem geçirerek, daha verimli çalışacaksınız. Yalnız bu gerginliğin sebebinin ne olduğunu öğrenmek için canla başla çalışacak ve buna engel olacaksınız. Bu sayede iş hayatınızda daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Yaptığınız  projeler sayesinde kariyer basamaklarını hızla tırmanacağınız anlamına gelmektedir. İş hayatınızda tarifi imkansız mutluluk yaşayacak ve ailenizin gurur kaynağı olacaksınız. Hedefleriniz büyük, hedeflerinize ulaşmak için her zaman daha fazlasını katarak emin adımlar ile ilerleyecek, başarılı bir iş insanı olacağınız harika bir yıla gireceksiniz.

İş hayatınızda yapmak istediğiniz bir takım şeylerin engel olduğu durumların ortadan kalkacağına ve çok büyük sorun olan olayların sonlacağına yorumlanır. İçinde bulunduğunuz zor zamanları aşarak feraha kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Sağlık Yorumu

Sağlık konusunda endişelerinizin biteceği anlamına gelmektedir. Bu aralar fazla yoruluyor, fazla yıpranıyor olabilirsiniz. Çocuklarınız sizi fazla yoruyor olabilir. Ama siz kendi kendinize fazla endişelere kapılıyorsunuz. Yapmanız gereken sadece biraz daha fazla uyumak ve biraz daha fazla dinlenmek.

Bebek beklediğiniz şeklinde yorumlanır. Hamileliğiniz son derece rahat ve güzel geçeceği anlamına gelmektedir. Başlarda mide bulantıları ve aşarmeler söz konusu olsa da, bunlar hamileliğin tuzu biberidir. Evladınızı sağlıkla kucağınıza alacak, neşe dolu günler geçireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.