Kahve Falında O Harfi Görmek

23.07.2015
Kahve Falında O Harfi Görmek

Kahve falında o harfi görmek, yorucu ve zor günlerin geride kaldığı anlamına gelir. Artık kendinizi toplamanız ve sadece işlerinize yoğunlaşmanız gerekecek. Yaşadıklarınıza çok fazla kafayı takmış olabilirsiniz. Ancak her şey geride kaldı ve güzel günler sizi bekliyor. Özellikle ruh halinizi iyileştirmeniz gerekecek. Bunun için uzman bir doktora başvurabilirsiniz. Kafanızın içindekileri boşalttığınız zaman çok daha mutlu birine dönüşeceksiniz.

Aşk Yorumu

Aşk hayatında hareketli bir döneme girmek üzere olduğun şeklinde yorumlanır. Size hayran gözle bakan ve her gittiğiniz yerde karşınıza çıkmaya çalışan bir kişinin varlığının göstergesidir.

Maddi anlamda kendini garantiye almış gür saçlı birinin her an karşınıza çıkabileceğinin işaretidir. Bu kişi ile tanıştığınız andan itibaren duygularınız karşılıklı gelişecek ve kısa bir zaman içerisinde temelleri sağlam bir aşka yelken açacağınız anlamına gelir. Büyük aşkın sonu evliliğe çıkıyor.

Çok daha mutlu ve çok daha bereketli günlerin size yaklaştığının habercisidir. Evleneceğiniz kişinin hayatınızda bembeyaz sayfa açacağının göstergesidir. Hayatınızda kötü anılar bırakan eski sayfaların tek tek kapanıp mutlu anılara ilerleyeceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle yapacağınız konuşmanın içinizi rahatlatacağı şeklinde yorumlanır. Duyacağın bazı sözlerin seni rahatlatacağının ve içindeki hüzün birikintilerin yok olacağının işaretidir.

Sevgilinle çıkacağın uzun ve huzurlu bir tatilin habercisidir. Aynı zamanda bu figür, aşk dolu bir evliliğin müjdeleyicisidir. Kısa zamanda evlilik tarihi alacağınız anlamına gelir. Sadece evliliğin değil, evlilik ile birlikte gelecek zenginliğin de habercisidir.

Yeni bir kişi ile tanışacağınıza ve o kişinin isminin baş harfi o ile başlayacağına dalalet edilir. Bu kişi bir anda hayatınızın merkezi olabilir. Bu durumdan korkmayın, çünkü bu kişiyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Çevrenizde sizin iyiliğinizi ve mutluluğunuzu isteyen kişilerin var olduğunun habercisidir. İlgilerinden bunalsanız da onları dinlemeniz yararınıza olacaktır.

Para Yorumu

Sıkıntısız günlerin sizi beklemekte olduğu şeklinde yorumlanır. Maddi anlamda sürekli kafa yorduğunuz dönemden kazançlı bir döneme girecek olduğunuzu gösterir. Tez zamanda sizleri güzel haberlerin karşılayacağı anlamı taşır.

Beklemediğiniz bir anda ek iş alacak ve ekstra gelir elde edeceğinizi gösterir. Uzun zamandır üstünde düşündüğünüz ve kendinizi garanti almak için planladığınız yeni atılımınızı gerçekleştirmek için mükemmel zamanın geldiğinin habercisidir.

Aklınızdan geçen o fikri uygulamanız için en iyi döneme girdiğiniz anlamı taşır. Hayatın akışını değiştirmek yerine oluşan yöne kendinizi bırakırsanız büyük kazançların kapınızı çalacağını işaret eder.

Yaptığınız tasarrufların azımsanamayacak kadar büyük paralara dönüşeceği şeklinde yorumlanır. Bu tasarrufları yaparken çektiğiniz sıkıntıların artık son bulacağını ve sizi mutlu günlere ulaştıracağını gösterir.

Kısa bir süre içinde karşınıza çıkacak bir fırsat sayesinde kazançlı bir iş yapacağınıza ve bu işin koyduğunuz paranın çok daha fazlasını kazanmanıza olanak sağlayacağına işarettir. Deneyimleriniz ve ileriyi görme huyunuz sayesinde oldukça büyük kazanç sağlayacağınızın, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınızın habercisidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sevindirici bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz bu haber kısa zaman içerisinde size ulaşacak olmasını ve büyük bir fırsatın ayağınıza gelmesini sağlayacağını işaret eder. Ayağınıza gelen bu kısmet ile büyük mutluluk yaşayacağınız anlamı taşır.

Elinize bir defaya mahsus geçecek bu fırsatın çok iyi değerlendirilmesi gerektiğine işarettir. Hayatınızda yapacağınız yeni başlangıçlarda karşınıza çıkacak ve size uğur getirecek kişileri temsil eder. Birinden çok sevineceğiniz ama aynı zamanda çok şaşıracağınız bir haber duyacağınızın ve bu haberin sizin de hayatınızda olumlu yönde etkileyeceğini gösterir.

Hediye olarak yorumlanır. Bir yakınından beklemediği sürpriz bir hediye alacağını işaret eder. Bu hediyenin manevi değeri yüksek ve geçmiş güzel anıları canlandıracak bir hediye olacağının göstergesidir.

Duygusal anlar yaşanacağının ve hediyeyi veren kişiyle duygularınızın daha da güçlenmesine olanak sağlayacağının işaretidir. Haneniz üzerinde dolanan kara bulutların kısa zaman içerisinde yok olacağı, sıkıntılı günlerden mutlu günlere doğru yol alınacağını şeklinde yorumlanır.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın zaman içerisinde yıldızınızın parlayacağı bir durumun ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanır. İş hayatınızda her sıkıntıya düştüğünüzde size yardım eli uzatacak biri ile tanışmanızın yakın olduğunun göstergesidir. Bu kişinin yardımıyla düştüğünüz her durumda kolaylıkla toparlanabileceğinizin işaretidir.

Stresli, yoğun ve zor günler geçirdiğiniz iş hayatınızın düzene gireceğinin habercisidir. Sürekli etrafınızda geçen ve size kötülük yapmaya çalışan iş arkadaşınızın size hiçbir zaman zarar vermeyi başaramayacağı anlamı taşır.

Başarı ile yorumlanır. Büyük bir başarıya ulaşacak ve bu başarı ile çok takdir toplayacağınız anlamı taşır. Başarının başınızı döndürmesine ve çabalamayı bırakmadığınız takdirde başarılarınızın devamının geleceğini işaret eder.

Sürekli sürüncemede kalan, uzun zamandır bir netice alınamayan bir devlet kurumuna yapmış olduğunuz iş başvurusundan kısa süre içerisinde olumlu cevap alacağınızı gösterir. Kariyer planlarını farklı şekilde tasarlamanıza neden olacak güzel bir iş teklifi tez zamanda size ulaşacaktır. Bir iş toplantısı ya da karşılıklı bir görüşme ile yorumlanabilir. İş yerinde alınacak bazı kararların geleceğiniz konusunda oldukça hayırlı olacağının göstergesidir.

Sağlık Yorumu

Uzun süredir yaşanmış olan uyku sorunlarının yok olacağı şeklinde yorumlanır. Hayatınızı ve sağlığınızı olumsuz etkileyen uyku sorunlarınızdan düzenli beslenme ve spor ile kurtulabileceğiniz anlamı taşır.

Kısa zaman içerisinde sevdiğiniz birinin hastalık haberini alıp üzülebilirsiniz. Sevdiğiniz bu kişi için elinizden gelen ne varsa yapıp iyileşmesini sağlayacağınıza işarettir. Sağlığına kavuşmasına yardım ettiğiniz bu kişinin size minnet duyacağı anlamı taşır.

Hem bedenen hem de ruhen yaşanacak rahatlamanın işaretidir. Sağlıklı yaşam ve düzenli beslenmenin sağlığınıza kattığı faydaları hissedeceğiniz bir dönemin habercisidir.

Sağlığınızla ilgili problemleri ertelemekten vazgeçeceğiniz şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır ihmal ettiğin sağlık problemlerini artık çözüme kavuşturacağın anlamı taşır. Çocuk yaşlarda yaşamış olduğunuz ve hayatınızı etkileyen hastalıkların artık son bulacağını gösterir. İçinde bulunduğunuz kötü durumdan veya kötü hastalıktan kurtulacağı müjdesini verir.

Sizin veya eşinizin herhangi bir hastalığı varsa, bu hastalığa şifa bulunacağının sembolüdür. Son zamanlarda çevrenizde yaşanan olumsuzluklardan dolayı yaşamış olduğunuz ruhsal dengesizliklerinizin sonuna yaklaştığınızın ve psikolojik bütün sorunlarınızı atlatacağınızın sembolüdür.

Hane içerisinde birisinden saklanması gereken ufak bir sağlık sorunu olarak da yorumlanır. Bu sağlık problemi çok ciddi bir şey değildir fakat duyulduğunda paniğe yol açabileceği için saklanmasında fayda vardır. Fal sahibi en akıllıca adımı atarak olayı gizli kapaklı halledecek ve kısa sürede çözüme kavuşturduktan sonra da hane halkına anlatıp içlerini ferahlatacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.