Kahve Falında O Harfi Görmek

Kahve Falında O Harfi Görmek

Kahve falında o harfi görmek pek çok şeye işarettir. Fal baktıran kişinin hakkında bilgi verir ve de yeni tanışacağı kişi hakkında da ipuçları öğrenebilir. Fal sahibinin arkadaşları arasında bazı sorumlulukları üzerine çekmesinden ötürü sevilen ve saygı duyulan birisi ile yorumlanır. Kimi zaman sorumluluklarını yerine getiremediğinden sorunlar yaşasa da sağlam bir arkadaş bağı kurabilen bir karakterdir. İnsanlarla kolayca arkadaşlık kurabilir ve güvenebilir. Fal sahibinin tanışacağı kişinin bol sürpriz yapmayı seven eğlenceli konuşkan biri olmasıyla yorumlanır. Ayrıca bu kişi bir ortamda çok fazla durmaktan hoşlanmaz, çok çabuk sıkılgan biridir. Aynı şekilde fal sahibi de gezmeyi tozmayı alışveriş yapmayı ve de hediyeler alarak insanları mutlu etmeyi sever. Ancak ekonomik durumuna dikkat eder ayağını yorganına göre uzatan tiptir. Ciddi bir sağlık sorunu yoktur. Ancak kimi zaman ufak ağrıları olur. Heyecanlı bir kişiliği yoktur, soğukkanlı ve ciddi bir yapısı vardır. Fazla laubali hareketlerden hoşlanmaz. Çok fazla yemek ayırt etmez, çok nadir bazı yemekleri yemez. İnsanlar konusunda seçicidir herkesle arkadaş olmaz. Bazen patavatsız konuşup çevresindeki insanları kırabilir. Doğal yaşamla ilgili ormanda gezi, piknik gibi şeyleri sevmez. Elindeyse öyle etkinliklere katılmaz. Ailevi durumu ne iyidir ne kötü, ailesiyle iyi anlaşır fakat ana kuzusu değildir. Dozunda bir ailevi ilişkisi vardır.

Aşk Hayatı

Aşk hayatında hareketli bir döneme girmek üzere olduğun şeklinde yorumlanır. Size hayran gözle bakan ve her gittiğiniz yerde karşınıza çıkmaya çalışan bir kişinin varlığının göstergesidir. Maddi anlamda kendini garantiye almış gür saçlı birinin her an karşınıza çıkabileceğinin işaretidir. Bu kişi ile tanıştığınız andan itibaren duygularınız karşılıklı gelişecek ve kısa bir zaman içerisinde temelleri sağlam bir aşka yelken açacağınız anlamına gelir. Büyük aşkın sonu evliliğe çıkıyor. Çok daha mutlu ve çok daha bereketli günlerin size yaklaştığının habercisidir. Evleneceğiniz kişinin hayatınızda bembeyaz sayfa açacağının göstergesidir. Hayatınızda kötü anılar bırakan eski sayfaların tek tek kapanıp mutlu anılara ilerleyeceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle yapacağınız konuşmanın içinizi rahatlatacağı şeklinde yorumlanır. Duyacağın bazı sözlerin seni rahatlatacağının ve içindeki hüzün birikintilerin yok olacağının işaretidir. Sevgilinle çıkacağın uzun ve huzurlu bir tatilin habercisidir. Aynı zamanda bu figür, aşk dolu bir evliliğin müjdeleyicisidir. Kısa zamanda evlilik tarihi alacağınız anlamına gelir. Sadece evliliğin değil, evlilik ile birlikte gelecek zenginliğin de habercisidir.

Yeni bir kişi ile tanışacağınıza ve o kişinin isminin baş harfi o ile başlayacağına dalalet edilir. Bu kişi bir anda hayatınızın merkezi olabilir. Bu durumdan korkmayın, çünkü bu kişiyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Çevrenizde sizin iyiliğinizi ve mutluluğunuzu isteyen kişilerin var olduğunun habercisidir. İlgilerinden bunalsanız da onları dinlemeniz yararınıza olacaktır.

Para

Sıkıntısız günlerin sizi beklemekte olduğu şeklinde yorumlanır. Maddi anlamda sürekli kafa yorduğunuz dönemden kazançlı bir döneme girecek olduğunuzu gösterir. Tez zamanda sizleri güzel haberlerin karşılayacağı anlamı taşır. Beklemediğiniz bir anda ek iş alacak ve ekstra gelir elde edeceğinizi gösterir. Uzun zamandır üstünde düşündüğünüz ve kendinizi garanti almak için planladığınız yeni atılımınızı gerçekleştirmek için mükemmel zamanın geldiğinin habercisidir. Aklınızdan geçen o fikri uygulamanız için en iyi döneme girdiğiniz anlamı taşır. Hayatın akışını değiştirmek yerine oluşan yöne kendinizi bırakırsanız büyük kazançların kapınızı çalacağını işaret eder.

Yaptığınız tasarrufların azımsanamayacak kadar büyük paralara dönüşeceği şeklinde yorumlanır. Bu tasarrufları yaparken çektiğiniz sıkıntıların artık son bulacağını ve sizi mutlu günlere ulaştıracağını gösterir. Kısa bir süre içinde karşınıza çıkacak bir fırsat sayesinde kazançlı bir iş yapacağınıza ve bu işin koyduğunuz paranın çok daha fazlasını kazanmanıza olanak sağlayacağına işarettir. Deneyimleriniz ve ileriyi görme huyunuz sayesinde oldukça büyük kazanç sağlayacağınızın, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınızın habercisidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Sevindirici bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz bu haber kısa zaman içerisinde size ulaşacak olmasını ve büyük bir fırsatın ayağınıza gelmesini sağlayacağını işaret eder. Ayağınıza gelen bu kısmet ile büyük mutluluk yaşayacağınız anlamı taşır. Elinize bir defaya mahsus geçecek bu fırsatın çok iyi değerlendirilmesi gerektiğine işarettir. Aynı zamanda bu figür, hayatınızda yapacağınız yeni başlangıçlarda karşınıza çıkacak ve size uğur getirecek kişileri temsil eder. Birinden çok sevineceğiniz ama aynı zamanda çok şaşıracağınız bir haber duyacağınızın ve bu haberin sizin de hayatınızda olumlu yönde etkileyeceğini gösterir.

Hediye olarak yorumlanır. Bir yakınından beklemediği sürpriz bir hediye alacağını işaret eder. Bu hediyenin manevi değeri yüksek ve geçmiş güzel anıları canlandıracak bir hediye olacağının göstergesidir. Aynı zamanda bu figür, duygusal anlar yaşanacağının ve hediyeyi veren kişiyle duygularınızın daha da güçlenmesine olanak sağlayacağının işaretidir. Haneniz üzerinde dolanan kara bulutların kısa zaman içerisinde yok olacağı, sıkıntılı günlerden mutlu günlere doğru yol alınacağını şeklinde yorumlanır.

İş ve Kariyer

Yakın zaman içerisinde yıldızınızın parlayacağı bir durumun ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanır. İş hayatınızda her sıkıntıya düştüğünüzde size yardım eli uzatacak biri ile tanışmanızın yakın olduğunun göstergesidir. Bu kişinin yardımıyla düştüğünüz her durumda kolaylıkla toparlanabileceğinizin işaretidir. Aynı zamanda bu figür, stresli, yoğun ve zor günler geçirdiğiniz iş hayatınızın düzene gireceğinin habercisidir. Sürekli etrafınızda geçen ve size kötülük yapmaya çalışan iş arkadaşınızın size hiçbir zaman zarar vermeyi başaramayacağı anlamı taşır.

Başarı ile yorumlanır. Büyük bir başarıya ulaşacak ve bu başarı ile çok takdir toplayacağınız anlamı taşır. Başarının başınızı döndürmesine ve çabalamayı bırakmadığınız takdirde başarılarınızın devamının geleceğini işaret eder. Sürekli sürüncemede kalan, uzun zamandır bir netice alınamayan bir devlet kurumuna yapmış olduğunuz iş başvurusundan kısa süre içerisinde olumlu cevap alacağınızı gösterir. Kariyer planlarını farklı şekilde tasarlamanıza neden olacak güzel bir iş teklifi tez zamanda size ulaşacaktır. Bir iş toplantısı ya da karşılıklı bir görüşme ile yorumlanabilir. İş yerinde alınacak bazı kararların geleceğiniz konusunda oldukça hayırlı olacağının göstergesidir.

Sağlık

Uzun süredir yaşanmış olan uyku sorunlarının yok olacağı şeklinde yorumlanır. Hayatınızı ve sağlığınızı olumsuz etkileyen uyku sorunlarınızdan düzenli beslenme ve spor ile kurtulabileceğiniz anlamı taşır. Kısa zaman içerisinde sevdiğiniz birinin hastalık haberini alıp üzülebilirsiniz. Sevdiğiniz bu kişi için elinizden gelen ne varsa yapıp iyileşmesini sağlayacağınıza işarettir. Sağlığına kavuşmasına yardım ettiğiniz bu kişinin size minnet duyacağı anlamı taşır. Hem bedenen hem de ruhen yaşanacak rahatlamanın işaretidir. Sağlıklı yaşam ve düzenli beslenmenin sağlığınıza kattığı faydaları hissedeceğiniz bir dönemin habercisidir.

Sağlığınızla ilgili problemleri ertelemekten vazgeçeceğiniz şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır ihmal ettiğin sağlık problemlerini artık çözüme kavuşturacağın anlamı taşır. Çocuk yaşlarda yaşamış olduğunuz ve hayatınızı etkileyen hastalıkların artık son bulacağını gösterir. İçinde bulunduğunuz kötü durumdan veya kötü hastalıktan kurtulacağı müjdesini verir. Sizin veya eşinizin herhangi bir hastalığı varsa, bu hastalığa şifa bulunacağının sembolüdür. Son zamanlarda çevrenizde yaşanan olumsuzluklardan dolayı yaşamış olduğunuz ruhsal dengesizliklerinizin sonuna yaklaştığınızın ve psikolojik bütün sorunlarınızı atlatacağınızın sembolüdür.

Hane içerisinde birisinden saklanması gereken ufak bir sağlık sorunu olarak da yorumlanır. Bu sağlık problemi çok ciddi bir şey değildir fakat duyulduğunda paniğe yol açabileceği için saklanmasında fayda vardır. Fal sahibi en akıllıca adımı atarak olayı gizli kapaklı halledecek ve kısa sürede çözüme kavuşturduktan sonra da hane halkına anlatıp içlerini ferahlatacaktır.

Kahve Falında Ö Harfi Görmek

Endişeli bir ruh haline sahip olmak ve herkesi de bu endişeye ortak edecek cümleler kurmaktır. Eğer fal sahibinin isminde ö harfi var ise bu kişi kendisidir. Fakat yok ise en yakınlarından biridir ve bu endişeli hallere fal sahibini de ortak edecektir. En basit konularda bile heyecana kapılan bu insanı sakinleştirmek ise fal sahibine düşebilir. Yeni işinize karşınıza çıkacak olan yeni yüzler sizin için çok iyi sonuçlar doğuracaktır.

Karşısındaki insanlara karşı ön yargı ile yaklaşmak olarak da yorumlanır. Fal sahibi bu kötü huyu yüzünden bir türlü yeni arkadaşlıklar edinemez ve bundan kendisi de rahatsız olur fakat en kısa sürede çaresine bakacaktır. İnsanları olduğu gibi kabul ettiği zaman daha mutlu olacaktır. Fala baktıran kişi için karşısına çıkan her fırsatı tepmemesi gerekmektedir. Onu karşısına çıkacak olan bir fırsat, hayatı adına çok büyük değişimler yaşatacağından, çok dikkatli gözlerle kendisine gelecek olan fırsatı iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Hayatında yaşadığın üzüntülerin bu fırsatı kaçırmana neden olmasın. Kimseye güvenin kalmaması gayet normal bir durumdur ama bazı durumlarda iyi karar vermen, iyi bir sonucun doğurmasını sağlayacaktır. Hayatınızda radikal kararlar verebilirsiniz. Kurulu düzeninizi ani bir kararla bozabilir ve çok farklı bir hayata yelken açabilirsiniz.

Aşk

Büyük bir sevgi ve aşk şeklinde yorumlanır. Kısa bir zaman dilimi içerisinde bulunacak bir aşkın sembolüdür. Kişinin sevdiği kişiyle evlenip, sevgi dolu bir ömür geçireceğinin işaretidir. Evleneceğiniz kişinin de sizin gibi dürüst, cana yakın ve sevecen bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Kısa süreliğine yaşanacak bir mutluluğun da habercisidir. Yakın arkadaş çevrenizden birinin size aşık olduğunu öğreneceğinizin işaretidir. Eğer ilişkiniz varsa, sevgilinizle içinde bulunduğunuz mükemmel uyumun sizi çok romantik ve mutlu bir evliliğe doğru götüreceğinin habercisidir. Sevmek ve sevdiğin kişiyle birlikte olabilmek için verdiğin mücadeleden galip ayrılacağın anlamı taşır.

Eğer evli isen bazı alışkanlıklarını değiştirmen gerektiğinin işaretidir. Değiştireceğiniz bazı alışkanlıkların eşiniz ile sorunlarınızı çözmenize yardım edecek ve daha mutlu bir evlilik hayatı yaşamanıza yardımcı olacağı anlamı taşır. Size şans ve mutluluk getirecek, hayatınızda beyaz sayfa açmanızı sağlayacak müjdeli bir haberin varlığını işaret eder. Tez zamanda hayatta hep yüzünün güleceği, aşkın yüreğinden hiç çıkmayacağı, mutluluğun peşinden ayrılmayacağı bir döneme kavuşacağının sembolüdür.

Para

Eline geçecek toplu bir para olduğu şeklinde yorumlanır. Uzun bir zaman önce borç vermiş olduğun ve geri dönmesini beklemediğin bir paranın eline geçeceğinin habercisidir. Tez zamanda bu paraya kavuşup ferahlayacağınız anlamı taşır. Aynı zamanda bu figür, mal edinme ile yorumlanır. Ev veya araba sahibi olmaya işarettir. Miras ya da bir alacak karşılığı edinilecek bir mülk anlamı taşır. İşlerinizde göstereceğiniz büyük çabalar sonuç verecek başarılı, takdir edilen ve saygı gören bir iş insanına dönüşeceğiniz şeklinde açıklanır.

Zenginlikle tabir olunur. Büyük bir servete ve mala kavuşacağı anlamına gelir. Bu servete tek başınıza değil, size destek olacak ve sürekli fikir alışverişi yapacağınız birinin sayesinde kavuşacağınızı gösterir. Yüklü miktarda olan borcunuzu nasıl ödeyeceğinizi kara kara düşündüğünüz ve borç yüzünden büyük sıkıntılar çektiğiniz şu günlerde size bir yardım elinin uzatılacağının habercisidir. Bu kişi sayesinde bütün borçlarınızdan ve sıkıntılarınızdan tez vakitte kurtulacağınız anlamına gelir. Keyfi hareketlerden ötürü yaşamış olduğunuz maddi sıkıntıların artık sonuna geldiğinizin göstergesidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatınızda oldukça değer gören biri olduğunuz şeklinde yorumlanır. Etrafınızda davranış ve başarılarınızı hep takdir eden insanların olduğunun göstergesidir. Sosyal ve iş hayatınızda başarılı olmanız için sizi teşvik eden ve her zaman destek olan insanlarla bir arada olduğunuz anlamı taşır. Uzun zamandır askıda duran, geçmişe dayalı bir devlet işinin kısa sürede çözümleneceğine işarettir.

Sizin yakınınızda bulunan özel bir dost şeklinde yorumlanır. Çok eskiden beri tanışmış olduğunuz ve uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızla tesadüf eseri karşılaşacağınızı ya da bu dönem içerisinde bu kişiden bir haber alacağınız anlamı taşır. Tez zamanda tanışacağınız birinin sizin ve ailenizin hayatında hiç tahmin etmeyeceğiniz kadar önemli bir role sahip olacağının göstergesidir. Genellikle memleketten uzak yakın akrabalar için çıkılacak uzun yolun habercisidir. Bir akraba düğünü nedeniyle ailecek çıkılacak bir seyahat olduğu anlamı taşır. Yapılan uzun yolculuklar sizin ve ailenizin tüm sorunlarını çözmeleri, sıkıntıların giderilmesi yönünden oldukça verimli bir zaman geçireceğinizin işaretidir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Ortak yapılacak bir iş şeklinde yorumlanır. Yüksek mevkiye sahip biriyle yapılacak bir ortaklığın sizin açınızdan çok hayırlı olacağının göstergesidir. Bu kişinin yardımları sayesinde oldukça tanınan ve çok yüksek gelire sahip olacağınızı işaret eder. İnsanlarla aranızda bulundurduğunuz mesafenin sizin için daha başarılı bir iş yaşantısı oluşturduğunun sembolüdür. Aynı zamanda bu figür, tez zamanda yapılacak bir iş toplantısını veya bir iş görüşmesinin habercisidir.

Adını büyük kitleye duyurmayı başarmış bir firmadan alacağınız iş teklifinin kariyer yolculuğunuzda sağlam adımlar atmanıza olanak sağlayacağının göstergesidir. Sizi yenilgiye ve başarısızlığa uğratmaya çalışan kişiler karşısında büyük bir zafer elde edeceğiniz anlamı taşır. Yüksek makamda bulunan birinin yardımı ile kariyerinizde hızlı adımlarla ilerleyeceğinizi işaret eder.  Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde hayaliniz kurduğunuz mevkiye ve gelir düzeyi yüksek bir işe kavuşacağınız şeklinde yorumlanır. İş yaşamınız ile ilgili belirsizliklerin son bulacağı, oldukça kazançlı ve düşük riski bulunan bir kariyeri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanıza vesile olacak döneme girdiğiniz anlamı taşır.

Sağlık Hayatı

Kendinize daha fazla bakma isteğinizin artacağı ve sağlık planlaması yapacağınız bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Özellikle beslenme alanında çok daha dikkatli ve özenli olacağınızın işaretidir. Özellikle kilo verme sıkıntısı çekiyorsanız, bu dönemde bu sorundan çok rahat kurtulacağınız anlamı taşır. Kilonuzun sağlığınız için ne kadar önemli olduğunun bir kez daha farkına varacak ve çok daha dikkatli bir şekilde kilo vermeye gayret edeceğinizi gösterir. Özellikle beslenme alanında ciddi değişimler yaşayacağınızın habercisidir. Kendinizi bir anda çok daha sağlıklı ve düzenli beslenirken ve spor yaparken bulabileceğinizin sembolüdür.

Beslenme alışkanlığınızı daha iyi bir hale soktuğunuz ve düzenli spora başladığınız için hastalıklardan daha fazla korunacağınız, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besin değerlerini alacağınız anlamı taşır. Sağlıklı beslenme ve sağlıklı beden, daha zinde olmanıza yardımcı olacak şeklinde yorumlanır. Yaptığınız işlere daha fazla odaklanacağınız, enerjinizin çok daha fazla yüksek olacağı bir dönem içerisinde bulunduğunuz anlamı taşır. Hayata çok daha başarılı ve sağlıklı devam edeceğinizin habercisidir. Hem enerjinizin yerinde olacağı hem sağlıklı hem mutlu hissedeceğiniz günlerin kapınızda olduğunun göstergesidir.

Kahve Falında Ters Ö Harfi Görmek

Yakın çevrenizde bulunan hamile bir bayanın sağlıklı bir doğum yapacağına işaret etmektedir. Fal fincanında belirdiği konuma göre yapacağı doğumun zamanı hakkında yorum yapılabilir. Yanında beliren simgeler sayesinde bebeğin cinsiyeti ile ilgili yorumlar da yapılabilir. Aynı zamanda iş yaşamınızda uzun süredir beklediğiniz terfi haberini de alacağınızın ve başarılarınızın kat kat artarak yeni başarılara kapı aralayacağının da habercisidir.

Belki de yıllardır gösterdiğiniz emek ve çabaların sonucunu alacağınızı, iş hayatında kazandığınız başarılar sayesinde beklediğiniz terfi müjdesini duyacağınızı gösterir. Bu terfi başka başarılara da kapı aralayacak, gerek maddi durumunuzda düzelmeler gerekse de aile yaşamında huzur ve mutluluk olarak size geri dönüş yapacaktır. Sizin her konuda fikirlerine önem verilen, çevresi tarafından sevilip, saygı duyulan bir kişi olduğunuzu gösterir. Bu özellikleriniz ile gerek ailesi tarafından gerekse de yakın çevresi tarafından sürekli anılan, aranılan bir kişisiniz demektir. Bunun yanı sıra yakın çevrenizde hamile olan bir bayanın varlığına işaret eder. Konumuna göre doğum zamanına yönelik az çok tahmin yapılabilir. Örneğin, alt kısmına yakın ise daha doğuma çok var demektir. Üst kısmına ne kadar yakınsa o kadar yakın zamanda ve sağlıklı bir doğum gerçekleşecektir. Aynı zamanda çok baskın bir şekilde ise, bu doğacak olan çocuğun da baskın bir karakterde olacağını gösterir. Silik olarak belirmiş ise, bu çocuğun itilip kakılan, çekingen bir birey olacağını gösterir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.