Kahve Falında O Harfi Görmek

Kahve Falında O Harfi Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.394 kez okundu.

Kahve falında o harfi görmek pek çok şeye işarettir. Fal baktıran kişinin hakkında bilgi verir ve de yeni tanışacağı kişi hakkında da ipuçları öğrenebilir. Falı bakılan kişinin falında o harfi görüldüyse eğitim konusundaki bazı sıkıntılara işarettir. Eğitim süreci hala devam etmekteyse bazı zorluklarla karşılaşmış bir kısmını geçemediğine işarettir. Ancak arkadaş ilişkilerinin çok güzel düzgündür. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi, gezmeyi, alış veriş yapmayı sever. Yiyeceklerden tatlılarla arası iyidir.

Arkadaşları arasında bazı sorumlulukları üzerine çekmesinden ötürü sevilen ve saygı duyulan birisi ile yorumlanır. Kimi zaman sorumluluklarını yerine getiremediğinden sorunlar yaşasa da sağlam bir arkadaş bağı kurabilen bir karakterdir. İnsanlarla kolayca arkadaşlık kurabilir ve güvenebilir. Ayrıca ekonomik durumu sağlam değildir. İradesine fazla hakim olamaz canı tatlı çektiyse ya da mağazada bir şey beğendiyse alır. Fal sahibinin tanışacağı kişinin bol sürpriz yapmayı seven eğlenceli konuşkan biri olmasıyla yorumlanır. Bir ortamda çok fazla durmaktan hoşlanmaz, çok çabuk sıkılgan biridir. Aynı şekilde fal sahibi de gezmeyi tozmayı alış veriş yapmayı ve de hediyeler alarak insanları mutlu etmeyi sever. Ancak ekonomik durumuna dikkat eder ayağını yorganına göre uzatan tiptir. Ciddi bir sağlık sorunu yoktur. Ancak kimi zaman ufak ağrıları olur. Heyecanlı bir kişiliği yoktur, soğukkanlı ve ciddi bir yapısı vardır. Fazla laubali hareketlerden hoşlanmaz. Çok fazla yemek ayırt etmez, çok nadir bazı yemekleri yemez. İnsanlar konusunda seçicidir herkesle arkadaş olmaz. Bazen patavatsız konuşup çevresindeki insanları kırabilir. Doğal yaşamla ilgili ormanda gezi, piknik gibi şeyleri sevmez. Elindeyse öyle etkinliklere katılmaz. Ailevi durumu ne iyidir ne kötü, ailesiyle iyi anlaşır fakat ana kuzusu değildir. Dozunda bir ailevi ilişkisi vardır.

İsminin içerisinde bu harfi taşıyan bir insan yüzünden hayretler içerisine düşmek olarak yorumlanır. Her ne kadar fal sahibi şaşkınlığını gizlese bile kendi iç dünyasında oldukça şaşıracak ve etkilenecektir. Bu şaşkınlık yerini güzel gelişmelere bırakacağı için tedirgin olmasına ve kafasını karıştıracak düşüncelere dalmasına gerek yoktur. Gizli yönlerinizin ifşa olacağı onun için çok dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizlere uyarı amaçlı kahve falınızda görünmüştür. Bunun için neyin peşindeyseniz onu biran önce halledin ki sizi ifşa etmeden işinizi halledin. Yoksa üç vakte kadar her şey sizin için çok geç kalmış olunabilir. Hane içerisinde birisinden saklanması gereken ufak bir sağlık sorunu olarak da yorumlanır. Bu sağlık problemi çok ciddi bir şey değildir fakat duyulduğunda paniğe yol açabileceği için saklanmasında fayda vardır. Fal sahibi en akıllıca adımı atarak olayı gizli kapaklı halledecek ve kısa sürede çözüme kavuşturduktan sonra da hane halkına anlatıp içlerini ferahlatacaktır. Sizi bir çember şeklinde sarmalayacak biri çıkacaktır karşınıza. İlk başta bu kadar sizi benimsemesi sizin hoşunuza gitmeyecek olabilir. Ama daha sonra sizde kendinizi ona teslim edeceksiniz.

Yeni bir kişi ile tanışacağınıza ve o kişinin isminin baş harfi o ile başlayacağına dalalet edilir. Bu kişi bir anda hayatınızın merkezi olabilir. Bu durumdan korkmayın, çünkü bu kişiyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Çevrenizde sizin iyiliğinizi ve mutluluğunuzu isteyen kişilerin var olduğunun habercisidir. İlgilerinden bunalsanız da onları dinlemeniz yararınıza olacaktır. Sizi zor bir dönem bekliyor olabilir. Bir işe girmekte zorlanabilir yada işinizde terfi almaktan zorlanabilirsiniz. Bunun için üst makamlardan size yardımı dokunacak kişiler var. Bu yüzden o kişilerle aranızı iyi tutmanızda fayda var. Yardımın kimden geleceği bilinmez çünkü. Kariyerinizde de an, yükselişinizi kıskanacak bir çok kişi var. Onlara dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Ö Harfi Görmek

Endişeli bir ruh haline sahip olmak ve herkesi de bu endişeye ortak edecek cümleler kurmaktır. Eğer fal sahibinin isminde ö harfi var ise bu kişi kendisidir. Fakat yok ise en yakınlarından biridir ve bu endişeli hallere fal sahibini de ortak edecektir. En basit konularda bile heyecana kapılan bu insanı sakinleştirmek ise fal sahibine düşebilir. Yeni işinize karşınıza çıkacak olan yeni yüzler sizin için çok iyi sonuçlar doğuracaktır. Çünkü hayatına giren yeni yüzlerden biri olan ö harfi ile başlayan isim sizin ona aşık olmanız ikinizin hayatı için çok önemli olacaktır.

Karşısındaki insanlara karşı ön yargı ile yaklaşmak olarak da yorumlanır. Fal sahibi bu kötü huyu yüzünden bir türlü yeni arkadaşlıklar edinemez ve bundan kendisi de rahatsız olur fakat en kısa sürede çaresine bakacaktır. İnsanları olduğu gibi kabul ettiği zaman daha mutlu olacaktır. Fala baktıran kişi için karşısına çıkan her fırsatı tepmemesi gerekmektedir. Onu karşısına çıkacak olan bir fırsat hayatı adına çok büyük değişimler yaşatacağından çok dikkatli gözlerle kendisine gelecek olan fırsatı iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Hayatında yaşadığın üzüntülerin bu fırsatı kaçırmana neden olmasın. Kimseye güvenin kalmaması gayet normal bir durumdur ama bazı durumlarda iyi karar vermen iyi bir sonucun doğurmasını sağlayacaktır. Hayatınızda radikal kararlar verebilirsiniz. Kurulu düzeninizi ani bir kararla bozabilir ve çok farklı bir hayata yelken açabilirsiniz. Başlayacağınız yeni hayatınızda karşınıza çıkacak kişilerin isimlerinde ö harfine rastlayabilirsiniz. O kişiler ile mutlu bir arkadaşlığınız olabilir. Aynı zamanda başlayacağınız yeni işinizde, amirinizden övgü dolu sözler duyabilirsiniz. Eğitim hayatınızı, adı ö harfi ile başlayan bir okulda devam ettirebilirsiniz. Bu yeni okul sizin başarınızı ikiye katlayacaktır. Sizin iyiliğiniz ve mutluluğunuz için dua eden bir büyüğünüz var, yeri geldiğinde onun nasihatlerini dinlemeyi unutmayın. Adı ö harfi ile başlayan bir yakınınızdan mutlu bir haber alacaksınız ve bu haber sizin hayatınızı da renklendirecek.

Kahve Falında Ters Ö Harfi Görmek

Yakın çevrenizde bulunan hamile bir bayanın sağlıklı bir doğum yapacağına işaret etmektedir. Fal fincanında belirdiği konuma göre yapacağı doğumun zamanı hakkında yorum yapılabilir. Yanında beliren simgeler sayesinde bebeğin cinsiyeti ile ilgili yorumlar da yapılabilir. Aynı zamanda iş yaşamınızda uzun süredir beklediğiniz terfi haberini de alacağınızın ve başarılarınızın kat kat artarak yeni başarılara kapı aralayacağının da habercisidir.

Belki de yıllardır gösterdiğiniz emek ve çabaların sonucunu alacağınızı, iş hayatında kazandığınız başarılar sayesinde beklediğiniz terfi müjdesini duyacağınızı gösterir. Bu terfi başka başarılara da kapı aralayacak, gerek maddi durumunuzda düzelmeler gerekse de aile yaşamında huzur ve mutluluk olarak size geri dönüş yapacaktır. Sizin her konuda fikirlerine önem verilen, çevresi tarafından sevilip, saygı duyulan bir kişi olduğunuzu gösterir. Bu özellikleriniz ile gerek ailesi tarafından gerekse de yakın çevresi tarafından sürekli anılan, aranılan bir kişisiniz demektir. Bunun yanı sıra yakın çevrenizde hamile olan bir bayanın varlığına işaret eder. Konumuna göre doğum zamanına yönelik az çok tahmin yapılabilir. Örneğin, alt kısmına yakın ise daha doğuma çok var demektir. Üst kısmına ne kadar yakınsa o kadar yakın zamanda ve sağlıklı bir doğum gerçekleşecektir. Aynı zamanda çok baskın bir şekilde ise, bu doğacak olan çocuğun da baskın bir karakterde olacağını gösterir. Silik olarak belirmiş ise, bu çocuğun itilip kakılan, çekingen bir birey olacağını gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git