Kahve Falında N Harfi Görmek

23.07.2015
Kahve Falında N Harfi Görmek

Kahve falında n harfi görmek, daha çok adrenaline, heyecana, sevince ve sevgiye yorumlanmaktadır. Ayrıca etrafınızdan birinin yada ailenizde hasta olan birinin çok yakında eski sıhhatine kavuşacağına delalet eder.

Hayatınızın her alanınızda sizleri olumsuz yönde etkileyen problemlerden kurtulacağınıza ve oldukça kısa bir süre için yeni atılımlara imza atacağınıza işaret eder. Etrafınızda sürekli gezinen biri ile yakın bir konuşma yapacağınıza ve konuşmanın ardından yeni ufuklara yelken açacağınıza yorumlanır.

Yeni girmiş olduğunuz işte kendini göstereceğinize ve kısa sürede işinizde terfi edileceğinize yani istediğiniz mevkiye yükseleceğinize ve bu mevkiye layık olduğunuzu göstermek içinde çok çalışacağınıza ve çaba göstereceğinize yorumlanır. Özellikle bu azminizden dolayı çok büyük kazançlar elde edeceğinize ve gücünüze güç kazandıracağınızı gösterir.

Fal sahibinin çok şanslı olduğu ve yaşamı boyunca her istediğinin olacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir. Bununla birlikte çok değer verilen ve sevilen bir kişi tarafından yakın zamanda bebek müjdesini duyacağınıza tabir edilir. Egemenlik ve zaferin ardından kazanılan değişikliklere ve büyük bir mutluluğa delalet eder.

Aşk Yorumu

Kısa zamanda büyük bir aşka yelken açacağınız anlamına gelir. Eskilerden tanıyor olduğunuz bu kişinin çok kısa süre içerisinde size açılacağını simgeler. Tanışmış olabileceğiniz bu kişi hayatınızda büyük bir öneme sahip olacak.

Güzel bir birliktelik yaşanacağı anlamına gelir. Bahtınız ve şansınızın çok açık olduğunun göstergesidir. Geleceğinizi kuracağınız kişinin zengin, dürüst ve sadık biri olduğunun işaretidir. Başarıya ve mutluluğa giden yolların tek tek aşılacağı şeklinde yorumlanır.

Eğer ilişkiniz varsa büyük bir evlenme teklifi alacağınızı işaret eder. İlişkiniz üzerinde dolanan kara bulutların yerini mutluluk bulutları alacak şeklinde yorumlanır. Zengin bir talibinizin kapınıza dayanacağının da göstergesidir.

Eğer evli iseniz, evliliğinizde, aile yaşamınızda bir türlü sonlandırmadığınız sorunların çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Sabır göstererek atlatmaya çalıştığınız bütün sıkıntılar, dertler, üzüntüler bir anda son bulacak. Haneniz aşk, sevgi ve huzurla dolacak. Bir bebek haberi haneye ışık gibi doğacak şeklinde yorumlanır. Eşinizin sizden sakladığı sıkıntısının geçeceğinin göstergesidir.

Para Yorumu

Artık şansın sizden yana olacağı şeklinde yorumlanır. Maddi olarak sıkıntıya düştüğünüz bir anda karşınıza çıkacak biri sıkıntınıza hızır gibi yetişecek anlamı taşır. Bu kişi sizi tüm parasal sıkıntılarınızdan kurtaracak ve maddi olarak refaha ermeniz için elinden gelen her türlü çabayı göstereceğinin habercisidir. Büyük engellerle karşılaşılacak bir işin üstesinden geleceğinizin ve sonucunda büyük bir kazanç sağlayacağınız anlamı taşır.

Kaybettiğiniz ve çaldırmış olduğunuz bir paranın veya malın tez zamanda size geri döneceği şeklinde yorumlanır. Gelecek kaygınızın artık son bulacağına ve maddi sıkıntılarınızın zaman içerisinde yok olacağına işarettir.

İşinizde büyük ilerleme kaydederek büyük kazançlar elde edeceğiniz anlamı taşır. Aynı zamanda bu figür, hiç beklemediğiniz bir anda size kalacak mirasla büyük bir zenginliğe kavuşacağınızın göstergesidir.

Kısa sürede mal varlığınızı çok fazla arttıracağınızın göstergesidir. Bütün borçlarınızdan kurtulacağınız, düzenli bir gelire sahip olacağınız ve zenginlik içerisinde yaşayacağınız bereketli bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Ayrıca elde edeceğiniz kazanç ile birçok sosyal sorumluluk ve yardım projelerine katkıda bulunarak iç huzura kavuşacağınız bir yaşamı işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sevgi, saygı, mutluluk, huzur dolu bir hayat şeklinde yorumlanır. Sizin için sürekli dua eden ve iyi olmanız için çok fazla çabalayan bir insanın varlığını işaret eder. Bu kişi anneniz veya çok sevdiğiniz bir aile büyüğünüz olabilir.

Aile büyüğünüzden alacağınız bir yardım neticesinde doğru kararı verecek ve sorununuzdan en zararla kurtulacağınız anlamı taşır. Sizi hayal kırıklığına uğratmış birinin büyük pişmanlıkla size geri döneceğinin habercisidir.

Sürekli kafanızın karışmasına ve yanlış kararlar almanıza neden olan bir olaydan tamamen kurtulacağınız anlamı taşır. Kısa bir tatile çıkacağınızın ve bu tatilden çok mutlu döneceğinizin işaretidir.

Hayırlı bir dost şeklinde yorumlanır. Uzaktan da olsa sizin iyiliğinizi isteyen ve her türlü kötülükten ve beladan sizi korumaya çalışan bir dostunuzla yakın zamanda bir araya geleceğinizin işaretidir. Bu dostluğun korunması ve kaybedilmemesi gerektiğine dair bir işarettir. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte monotonluktan uzak, eğlenceli, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediği anlamı taşır.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer ile ilgili hedeflerinize adım adım ilerlediğiniz şeklinde yorumlanır. İş yerinde alınacak sürpriz bir terfinin işaretidir. Eğer çalışan biri değilseniz aradığınız ve beklediğiniz standart aralığının çok üzerinde bir iş teklifi alacağınızın göstergesidir.

Bir süre önce haksız sebeplerle çıkarılmış olduğunuz işe geri alınmak için bir haber alabilirsiniz. Bütün işlerinize ara vermek ve rahatlamak isteyeceğiniz bir dönem içerisine gireceğinizi göstergesidir. Çevrenizden bulunan birinden hayırlı bir haber alacağınızı ve bu kişinin yardımı sayesinde hayallerinize yaklaşacağınız anlamı taşır.

Yolunda gitmeyen iş hayatınızın kısa sürede yoluna gireceğinin göstergesidir. İş hayatınızdaki sıkıntıların çok daha kolay üstesinden gelmeyi başaracağınızı işaret eder. Yeni işe girmiş veya kurmuş olduğunuz işinizin daha çok başındaysanız kısa bir zaman dilimi içerisinde çok başarılı bir noktaya geleceğiniz anlamı taşır.

Tez zamanda kariyer hayatınızın dönüm noktası olacak değişiklerin kapınızı çalacağını gösterir. Tüm kariyer planlamanızı, aynı zamanda tüm hayatınızı değiştirmek zorunda kalacağınız büyük, güzel ve başarı dolu yeni bir başlangıç, yeni bir fırsatın her an karşınıza çıkacağının işaretidir.

Sağlık Yorumu

Kendinize oldukça iyi bakmanız gerektiği şeklinde yorumlanır. Son zamanlarda yaşadığınız yorgunluklardan ötürü sağlık problemi yaşayabileceğinizi gösterir. Bu sağlık sorunun çok ciddi olmayacağının ve kısa sürede toparlanacağınızın işaretidir.

Başınıza gelen olayların sizi tedirgin etmesi ile birlikte yaşamış olduğunuz psikolojik sorunların etkisinden kurtulacağınız anlamı taşır. Hayatınızın daha güvenli bir hale geleceğinin işaretidir. Hayatınızdan korkuları, sıkıntıları atacağınız bir döneme girdiğiniz andan itibaren sizi derinden etkileyen psikolojik sorunlarınızın da yok olacağı anlamı taşır.

Aile içerisinde yaşanan bazı sağlık problemlerinin var olduğu şeklinde yorumlanır. Bu hastalık aile içinde yaşanan huzursuzluklara neden olmuş ancak artık bu sıkıntıların geride kalacağı anlamı taşır.

Sağlık sorunlarının son bulmasıyla aile içerisinde huzur ve mutluluk dolu zamanlar yaşanacağına işarettir. Son zamanlarda peşinizi bırakmayan enerji düşüklüklerinin sizi kötü etkilediğini gösterir. Ancak bu durumun çok kısa süreceğini ve hayatınıza girecek güzelliklerle beraber enerji düşüklüklerinin hayatınızdan tamamen çıkacağının işaretidir. Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, mutlu, her türlü hastalıktan arınmış bir hayat süreceğinizi gösterir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.