Kahve Falında N Harfi Görmek

Kahve Falında N Harfi Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.481 kez okundu.

Kahve falında n harfi görmek fal yorumları içerisinde en güzel yere sahip olanlardan birisidir. Kahve falında kendini gösteren her harf her zaman bir kişiye yorumlanmayabiliyor. Kesinlikle her harfin kendine göre bir anlamı bir yorumu vardır. Yapılan yorumlar ve değerlendirmeler de harfin fincandaki konumuna göre değişiklik göstermektedir. Daha çok adrenaline, heyecana, sevince ve sevgiye yorumlanmaktadır.

Fal sahibinin yakın zamanda büyük bir sıkıntının içine gireceğine ve onu çok zor, stresli günlerin beklediğine tabir edilir. Bununla birlikte kahve falında çıkan N harfi, etrafınızdan birinin yada ailenizde hasta olan birinin çok yakında eski sıhhatine kavuşacağına delalet eder. Hayatınızın her alanınızda sizleri olumsuz yönde etkileyen problemlerden kurtulacağınıza ve oldukça kısa bir süre için yeni atılımlara imza atacağınıza işaret eder. Ayrıca da etrafınızda sürekli gezine N harfi biri ile yakın bir konuşma yapacağınıza ve konuşmanın ardından yeni ufuklara yelken açacağınıza yorumlanır. Yeni girmiş olduğunuz işte kendini göstereceğinize ve kısa sürede işinizde terfi edileceğinize yani istediğiniz mevkiye yükseleceğinize ve bu mevkiye layık olduğunuzu göstermek içinde çok çalışacağınıza ve çaba göstereceğinize yorumlanır. Özellikle bu azminizden dolayı çok büyük kazançlar elde edeceğinize ve gücünüze güç kazandıracağınızı gösterir. Fal sahibinin çok şanslı olduğu ve yaşamı boyunca her istediğinin olacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir. Bununla birlikte çok değer verilen, önemsetilen ve sevilen bir kişi tarafından yakın zamanda bebek müjdesini duyacağınıza tabir edilir. N harfi, hayatınızda var olan bir düşmanınıza çok dikkat etmeniz gerektiğine yorumlatılır. Egemenlik ve zaferin ardından kazanılan değişikliklere ve büyük bir mutluluğa delalet eder.

Tedbirsiz ve ihmalkar bir eş ile yorumlanır. Bu iki berbat huy yüzünden ailesini de üzmek üzere olan bu kişi yaşadığı şeyler yüzünden bunalıma doğru sürüklenebilir. Eğer fal sahibinin çevresinde böyle bir insan var ise kesinlikle dikkatli olması ve şimdiden önlemini alması konusunda uyarılmalıdır. Aksi halde üzülen sadece kendi olmaz. Aileniz ve ya dostlarınızdan biri ile çok büyük bir kavga gireceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden sık sık kendinizi kontrol altına almanız gerekebilir. Kendinize çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden de yeni bir yolculuk olarak da ifade edilir n harfi. Çok fazla duygusal bir kişiliğe sahip olan fal sahibi arkadaşlarının yanındaki duygusallığı onun sırlarının saklanması konusunda tehlike yaratmaktadır. Fincanın kulp kısmında doğru şekillenmiş ise iş hayatındaki inişli çıkışlı günlerin sona ermesi olarak yorumlanır. Daha planlı ve alışılmış bir çalışma düzenine geçiş yapan fal sahibi eskisi gibi kafası rahat bir şekilde çalışabilecek ve zihin yorgunluğundan da kurtulacaktır. Ayrıca sağdan soldan gelen dedikodulara kulak asmamayı öğrenmelidir.

Yeni bir ilişkinin alameti olarak görülür. Yeni bir şeyler yaşamak için ya yeni bir aşk ya da yeni bir çevre edinmektir. Bu yüzde n harfi sizlere şu manaya gelmektedir: her zaman çevreye iyi bakın çünkü sizin hayatınızda yeni bir şeyler yer edinebilir. Karşı bir cinsin size olan bakışlarını kaçırmayın bu sizin hayatınız için çok önemlidir. Adı n harfi ile başlayan birisiyle yeni bir aşka yelken açacaksınız. Artık yeni bir ilişki istemiyorum derken, karşınıza gelecek kişiye hayır diyemeyeceksiniz ve kendinizi delicesine sevdiğiniz bir aşkın içerisinde bulacaksınız. Bu ilişki bir yaz aşkı olabilir ama bu aşkı kışa taşıyıp evlilik kararı bile alacaksınız. Bunun dışında adında n harfi bulunan bir kişinin yardımıyla kariyerinizde başarılı bir şekilde ilerleyeceksiniz. Yakın bir zamanda adının içerisinde n harfi bulunan bir şehre iş nedeniyle gideceksiniz ve burada biraz olsun dinlenme fırsatı bulacaksınız. İsmi n harfiyle başlayan bir arkadaşınızla karşılaşabilir ve özlem giderebilirsiniz. Ancak arkadaşınızı farkında olmadan kırmış olabilirsiniz, gönlünü almayı ihmal etmeyin. Çünkü gelecekte arkadaşınızın çok faydasını göreceksiniz.

Kahve Falında Ters N Harfi Görmek

Uzun zamandan beri beklediğiniz bir kişiye kavuşacağınıza tabir edilirken diğer yandan da falınızda tutmuş olduğunuz dileğinizin gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır. Özellikle çevresinde n harfi diye biri ile hayırlı bir evliliğe imza atacağına veya ailesinden hamile olan bir kişinin çocuğuna n harfinde bir isim koyacağına da işaret etmektedir.

Yeni girmiş olduğunuz işte çok istediğiniz makama ya da mevkiye yükselmek için çok çaba zarf etmeniz gerektiği ve özellikle her konuda patronun gözüne girebilmek işinize dört elle sarılmanız gerektiğini göstermektedir. Hayatınızda yoluna gitmeyen ve sürekli aksiliklerle karşılaşmış olduğunuz günlerin sona erdiğini, bundan sonra çok güzel bir hayatın sizleri beklediğine işaret etmektedir. Ailenizin içinde hasta olan veya uzun zamandan beri ciddi bir hastalıkla boğuşan kişinin, uzaktan yardımsever bir kişinin desteği ile ayağa kalkacağına ve eski sıhhatine kavuşacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca da uzun zamandan beri hayalini ve planını kurmuş olduğunuz dünya turunun, çok sevdiğinizi değer verdiğiniz bir kişi tarafından hiç düşünmeden gerçekleştirmek için sizlere yardımda bulunacağına delalet eder. Çoğunlukla hayırlı işlere ve eve girecek olan rızka tabir edilir. Kısa bir süre sonra tanışacağınız ve baş harfi n olan birine sırılsıklam aşık olacaksınız. Yeni gireceğiniz işte baş harfi n olan biri zorlandığınız her konuda yardımınıza koşacak demektir. Çok kısa bir süre sonra ilişkili bir yere gidileceğine delalet eder. Ayrıca birini üzdüğünüze de işaret eder. Kırmış olduğunuz bu kişiden özür dileyerek hatanızı düzeltmeniz gerektiğine işaret.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git