Kahve Falında M Harfi Görmek

Kahve Falında M Harfi Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.524 kez okundu.

Kahve falında M harfi görmek sizin ve sizin hayatınıza girecek kişi hakkında bazı bilgiler vermektedir. Eğer m harfi fincanınızın orta alt kısmında veya yakınında ise bu sizin içe kapanık ve duygusal bir insan olduğunuzu temsil eder. Güven problemleriniz var ve bu zamanında yaptığınız hatalarınızdan kaynaklıdır. Eğitim sürecinde yeni bir adım atacaksanız bu yenilikler sizin için çok zor geçmeyecektir. Ya da yeni bir iş hayatına atılacaksanız aradığınız rahatlıkta olmasa da bulunduğunuz koşullarda yetinebileceğiniz bir iş olacak. Yakın bir zaman içersinde istediğiniz bir şey gerçekleşecek.

Fincanın iç yan kısımlarında ise bazı zorluklara işarettir. Yaşantınızda inişler çıkışlar olsa da mücadeleci yönünüzle bunları aşmaya çabalamaya devam edeceksiniz. Yakın bir zaman içerisinde aldığınız bir üründe sıkıntılar yaşayacaksınız. M harfi ufak ve fincanınızın dış kısmına daha yakın ise yaşam mücadelenizde artık pes etmeye yakın olduğunuz, bazı insanlardan sıkıldığınız anlamına gelir. Yaşantınızda köklü önemli değişiklikler istiyorsunuz. Yeni bir yere taşınmak gibi çevrenizi değiştirmek gibi. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeli bazı egzersizler yapmalısınız. M harfiniz tabağınızda oluştu ise bulunduğunuz yerden çok uzağa yolculuk yapacağınız ve bu yolculukta sizi sürprizler yeni insanlar bekliyor. Ekonomik durumunuzu kısmaktan biraz vazgeçip kendi keyfinizce vakit geçirmelisiniz. Özel hayatınıza girecek kişi hakkında da bilgiler verir. Falınızda çıkan m harfi ne kadar çok büyükse o kişinin sizde bırakacağı etkileri de o dere olumlu ve iyi yönde olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Geçmişteki sevgilisi ile yaşadığı problemlerin bilinciyle gelip sizi sıkmayacak ama bazı kuralları ile ilişkinizin şekillerini verecek. Size olan dikkati ilgisi sevgisi o kadar güçlü olacak ki yaşayacağınız kırgınlıklarda mücadeleci olup sizden kopamayacak. Eğer fal sahibi evli ise evlilikleri süresince geçen problemleri eşi artık yapmamak adına adımlar atıyor ancak fal sahibinin her sıkıntıda sorunları ortaya dökmesinden kaynaklanan açıklıklar oluşmakta. Onun dışında eşiniz kin tutmayan sevecen biridir.

İstenmeyen misafirlere işarettir ki bunlar arasında en istenmeyeni de isminin içerisinde m harfi taşıyan şahıstır. Böyle bir insanı evinde ağırlamak fal sahibi için ne kadar zor olsa da üstesinden gelecek ve alnının akı ile işin içerisinden çıkacaktır. Sinirleri çok zıpladığı zaman kendisini bir bahane ile ortamdan uzaklaştırmak fal sahibine iyi gelecektir. En yakın zamanda istekte bulunduğunuz dileklerin çok arzuladığınız hayallerin gerçekleşeceği anlamına tabir tutulur. Arzu etmekten vazgeçmeyin anlamına gelir bu harf. Umudu kesilen bir işten en kısa zamanda tekrar güzel haberlerin alınacağı anlamına da gelir. Fincanın dip kısmında doğru denk gelmiş ise ikili ilişkilerde bir anda şansı dönen fal sahibini işaret eder. Bu hassas konuda yüzünü güldürecek gelişmeler en kısa zamanda yaşanacaktır fakat fal sahibi de olumlu gelişmeler yaşanması için birkaç güzel adım atmayı öğrenmelidir. Her şeyi karşı taraftan beklemek olmaz. Bilinçaltınızda yatan çok ama çok düşündüğünüz şeylerin hayatınızda bir bir gerçeğe dönüşeceği, çok ama çok uzun zamandır beklediğiniz haberlerin tek tek alınacağı anlamına gelir. Sessiz bir dönemden geçmeniz sizi bilgiye aç bırakacaktır. Bu zamanda bol bilgi almaya çalışın.

Sizi zorlu bir dönemin beklediğine dalalet edilir. Sizi bu zorlu ve kötü durumdan, adında m harfi bulunan bir kişi kurtaracak. Bu kişi hayatınıza ansızın girecek ve çok faydasını göreceksiniz. Sizin yanınızda olamasa da sizi uzaklardan izleyen ve sizin iyi olmanızı isteyen birisi var. Bu kişi babanız yada çok sevdiğiniz bir büyüğünüz olabilir. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızla da görüşmek üzere sözleşebilirsiniz. Adında m harfi bulunan bir arkadaşınızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Bu bir bebek yada evlilik haberi olabilir. Kısmetinizde ki eşinizin de adı m harfiyle başlayabilir. Evliliği düşüneceğiniz birisiyle tanışabilir ve evliliğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Eğer evli iseniz de doğacak çocuğunuza m harfiyle başlayan bir isim koyabilirsiniz.

Kahve Falında Ters M Harfi Görmek

Çok çeşitli anlamlara gelebilir. Bu anlamlar fal sahibinin bekar veya evli olmasına göre değişik şekillerde anlam barındırır. Ancak kahve falınızda ters dönmüş bir harf görmüş olabilirsiniz. Bunun da farklı anlamları vardır. Kişi hakkında bilgi verir ve olacak başına gelebilecek sıkıntılarının da habercisidir.

Kahve falı sahibinin sabredici ve de becerikli biri olduğunu da söyler. Pek çok sıkıntılar geçirmiştir, zor sorumlulukların altına girmiş bu kişi yaptığı çoğu işin hakkından gelmiştir. Ancak bu zorlukların, sorumlulukların üstesinden gelirken ne aile, eş, dost desteği almış ne de bu işi yaparken bir görev arkadaşından yardım almamıştır. Kahve fal sahibinin sabredici olduğu kadar affedici özelliği ile de anılırlar. Size karşı bir suç işleyene, size hata yapana karşı çok fazla kin besleyemez sinirli olamazsınız. O kişilerle uzun süreler boyunca küs kalamazsınız. Ayrıca sizin ekonomik durumunuz hakkında olacakların habercisidir. Uzun sürecek ve geçim kaygısı içeresine gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Bir yatırım için veya bir borcunuzu kapatmak için uğraşacaksınız. Artık bu durumda çevrenizdeki insanlardan destek almalısınız. Eşten dosttan destek alarak bu borcunuzu kapatacağınız ancak ardından sıkıntılar çekeceğiniz daralacağınız anlamına gelir. Bazı ödemelerinizi yaparken dikkatli olmalı ve de ödemelerinizi düzenlemenizi tavsiye ederiz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git