Kahve Falında M Harfi Görmek

Kahve Falında M Harfi Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.754 kez okundu.

Kahve falında M harfi görmek sizin ve sizin hayatınıza girecek kişi hakkında bazı bilgiler vermektedir. Eğer bu sembol, fincanınızın orta alt kısmında veya yakınında ise bu sizin içe kapanık ve duygusal bir insan olduğunuzu temsil eder. Güven problemleriniz var ve bu zamanında yaptığınız hatalarınızdan kaynaklıdır. Eğitim sürecinde yeni bir adım atacaksanız bu yenilikler sizin için çok zor geçmeyecektir. Ya da yeni bir iş hayatına atılacaksanız, aradığınız rahatlıkta olmasa da bulunduğunuz koşullarda yetinebileceğiniz bir iş olacak. Yakın bir zaman içerisinde istediğiniz bir şey gerçekleşecek.

Fincanın iç yan kısımlarında ise bazı zorluklara işarettir. Yaşantınızda inişler çıkışlar olsa da mücadeleci yönünüzle bunları aşmaya çabalamaya devam edecek ve kısa zaman içerisinde rahata ereceksiniz. Yakın bir zaman içerisinde aldığınız bir üründe sıkıntılar yaşayacaksınız. Bulunduğunuz yerden çok uzağa yolculuk yapacağınız ve bu yolculukta sizi sürprizler yeni insanlar bekliyor.

Aşk

Hayatınızda yeni başlangıçlara adım atacağınızın, şansın yüzünüze güleceğinin habercisi anlamına gelir. Aşk hayatınızda alacağınız yeni kararların size ve haneye büyük mutluluklar getireceğinin işaretidir. Bir ortamda tanışacağınız yeni kişiyle heyecan ve sevinci bir arada yaşayacağınız anlamına geliyor. Geçmişte kalan ilişkilerin yaşattığı sıkıntıların artık geride kalacağının habercisidir. Aynı zamanda bu figür, mutlu, huzurlu, bolluk içerisinde yaşanacak bir hayatın ilk adımlarının en kısa zamanda atılacağının işaretidir. Gelecek zamanda tanışacağınız bir kişi ile hoş vakit geçirebileceğiniz anlamı taşır. Sizi uzaktan koruyup gözeten ve kötülüklerden koruyan birinin olduğu görülmektedir.

Kısa bir müddet içerisinde hayatınızda yenilikler olacaktır. Yaşadığınız tüm olumsuzlukların bir kişi yardımıyla geride bırakacağınızın, güzel ve mutlu bir geleceğe yelken açacağınızın göstergesidir. Eğer ilişkiniz varsa, ilişkinizin evliliğe varacağının göstergesidir. İlişkinizle ilgili kafanızı karıştıran soru işaretlerinin ortadan kalkacağı anlamı taşır. Sevgilinizle çıkılacak kısa tatilin habercisidir. Bu dönemde tanışacağınız insanların hayatınıza renk katacağı, size kısmetler sunacağı anlamı taşır. Size hissettirmeden sizin için çabalayan birinin varlığına işarettir.

Para

Maddi anlamda şansınızın döneceğini işaret eder. Zenginlik, bolluk ve bereketin her zaman yanınızda olacağı bir döneme kısa zamanda gireceğinizi gösterir. Bir süre önce çeşitli sebeplerden ötürü kaybetmiş olduğunuz maddi ve manevi değeri çok yüksek bir eşyanıza geri kavuşacağınıza ve bu eşyanın bulunmasına çok sevineceğinize işarettir. Talihli bir döneme girdiğinin göstergesidir. Hayatınızın geçmiş döneminde çok ufak şeylerde bile şansızın yakanızı bırakmadığı bir dönemden çıkıp huzur ve bereket dolu bir döneme çok kısa bir zamanda gireceğinizin işaretidir. Tez zamanda bütün işleriniz açılacak, bütün borçlarınız kapanacak ve bol kazançlı bir döneme gireceksiniz. Sadece maddi değil iç huzura da kavuşacağınız bir hayatın başlangıcının habercisidir.

Miras şeklinde yorumlanır. Ortaklı bir miras olmasından kaynaklı anlaşmazlık nedeniyle uzun süredir sürünceme de kalan mirasın kısa sürede paylaşılmasına işarettir. Payınıza yüksek bir miktar düşeceği anlamı taşır. Alacağınız mirası mal varlığınızı arttırmak ve yeni girişimler yapmak için kullanacağınızın göstergesidir. Tez zamanda yapacağınız iş yatırımı sayesinde paranızı iki misline çıkaracağınızı temsil eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Sizin veya hane içerisinde evli olan birinden alınacak bebek haberi şeklinde yorumlanır. Bir kız çocuğu sahibi olunacağının habercisidir. Haneye bir armağan olarak gelecek bu kız çocuğu, beraberinde şans ve bereket getirecek ve hane üzerindeki bütün kara bulutların dağılmasına vesile olacaktır. Çok sevdiğiniz bir yakınınızın iş kurma veya evlilik haberini duyabileceğinizi gösterir. Kalbinizi kırmış ve sizi çok üzmüş bir aile yakınınızın gönlünüzü alma çabaları içerisine gireceği ve sizden özür dileyeceği anlamı taşır.

Çok sevdiğiniz iki insanın arasında yaşanacak bir tartışmada yatıştırıcı olarak görev yapacağınız şeklinde yorumlanır. Sizin sakin ve akıllıca davranışlarınız sayesinde yaşanacak tartışmanın büyümeyeceğini gösterir. Aynı zamanda bu figür, hayatınızı bir anda değiştirecek biri ile kısa süre içerisinde karşılaşacağınızın göstergesidir. Tanışacağınız bu kişinin hayatınızın daha güzel bir seyirde ilerlemesine yardımcı olacağını işaret eder. Okul hayatınızla ilgili olarak bir yere yolculuk yapabileceğini gösterir. Hayatınızla ilgili alacağınız radikal bir kararın hem sizi hem de ailenizi etkileyeceği anlamı taşır.

En yakın zamanda istekte bulunduğunuz dileklerin çok arzuladığınız hayallerin gerçekleşeceği anlamına tabir tutulur. Umudu kesilen bir işten en kısa zamanda tekrar güzel haberlerin alınacağı anlamına da gelir. Fincanın dip kısmında doğru denk gelmiş ise ikili ilişkilerde bir anda şansı dönen fal sahibini işaret eder. Bu hassas konuda yüzünü güldürecek gelişmeler en kısa zamanda yaşanacaktır fakat fal sahibi de olumlu gelişmeler yaşanması için birkaç güzel adım atmayı öğrenmelidir. Her şeyi karşı taraftan beklemek olmaz. Bilinçaltınızda yatan çok ama çok düşündüğünüz şeylerin hayatınızda bir bir gerçeğe dönüşeceği, çok ama çok uzun zamandır beklediğiniz haberlerin tek tek alınacağı anlamına gelir. Sessiz bir dönemden geçmeniz sizi bilgiye aç bırakacaktır. Bu zamanda bol bilgi almaya çalışın.

İş ve Kariyer Hayatı 

İşinizle ilgili eğitimlerin sıklaşacağı ve kendinizi çok geliştireceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Sık sık iş toplantıları ve eğitimler için yolculuk yapabileceğinize işaret eder. Farklı şehirlerde karşınıza yeni iş fırsatlarının çıkabileceğini gösterir. Kariyer basamaklarını en iyi ve doğru şekilde çıkacağınız anlamını taşır. Büyük başarılar sizi beklemektedir. Tanınmış şirketlerden iş teklifi alabilirsiniz. Başarı dolu hayatınıza çok daha güzellerini ekleyeceğinizi gösterir.

Başvuru yapmış olduğunuz firmaların birkaçından kısa süre içinde geri dönüş alacağınızı gösterir. Aralarında seçim yapmakta zorlanacaksınız. İşten çıkarılma durumunuz olabilir. Bu duruma üzülecek olsanız da kısa sürede çok daha güzel bir iş bulacak, çok daha başarılı olacağınız bir işyerinde çalışacağınızı gösterir. Çalışan kişiler için terfi, çalışmayanlar için ise yeni bir iş anlamına gelir. Çalıştığınız işyerinde büyük saygınlık göreceğinizi işaret eder. Uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğunuz bir projenin sonucunun herkes tarafından beğenileceğini gösterir. Projeniz sayesinde üst düzey yönetime terfi edeceğinizi ve kısa sürede daha büyük işlere imza atacağınızı simgeler.

Sağlık Hayatı

Sağlık hayatınızın hiç olmadığı kadar iyi olacağı bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Son zamanlarda mevsimin hastalığı olan salgın hastalıkların sizi es geçerek biteceğinin işaretidir. Kendinizi hastalıklara karşı oldukça koruduğunuzun ve bu konuda çok bilinçli olduğunuzun göstergesidir. Ani hava değişimlerinin, hasta olmanıza neden olmayacağının ve günlerinize gayet dinç devam edeceğinizin habercisidir. Sağlıklı beslenmeye çok dikkat ederek kendinizi özellikle grip, nezle gibi hastalıklara karşı çok iyi koruduğunuz anlamı taşır. Beslenme alışkanlıklarınıza oldukça düzenli dengeli ve sağlıklı devam ettiğinizin işaretidir.

Sürekli spor yaptığınız ve bu sayede ideal kilonuzu koruduğunuz şeklinde yorumlanır. Vücut sağlığınıza verdiğiniz önem kadar cilt bakımınıza da önem verdiğinizi gösterir. Oldukça bakımlı olmaya, temiz bir cilde sahip olmaya verdiğiniz önemin sembolüdür. Önceki dönemlerde sık sık yaşadığınız cilt sorunlarının artık son bulacağının işaretidir. Temiz, ışıltılı, pürüzsüz bir cilde sahip olacağınızın habercisidir. Önceki dönemlerde yaşadığınız cilt sorunlarının size ders niteliğinde olacağı ve bu nedenle bakımınızı asla ihmal etmeyeceğiniz anlamı taşır. Bu sayede uzun yıllar boyunca gayet sağlıklı ve dinç bir cilt görüntüsüne sahip olacağınızı gösterir.

Kahve Falında Ters M Harfi Görmek

Çok çeşitli anlamlara gelebilir. Bu anlamlar fal sahibinin bekar veya evli olmasına göre değişik şekillerde anlam barındırır. Ancak kahve falınızda ters dönmüş bir harf görmüş olabilirsiniz. Bunun da farklı anlamları vardır. Kişi hakkında bilgi verir ve olacak başına gelebilecek sıkıntılarının da habercisidir.

Kahve falı sahibinin sabredici ve de becerikli biri olduğunu da söyler. Pek çok sıkıntılar geçirmiştir, zor sorumlulukların altına girmiş bu kişi yaptığı çoğu işin hakkından gelmiştir. Ancak bu zorlukların, sorumlulukların üstesinden gelirken ne aile, eş, dost desteği almış ne de bu işi yaparken bir görev arkadaşından yardım almamıştır. Kahve fal sahibinin sabredici olduğu kadar affedici özelliği ile de anılırlar. Size karşı bir suç işleyene, size hata yapana karşı çok fazla kin besleyemez sinirli olamazsınız. O kişilerle uzun süreler boyunca küs kalamazsınız. Ayrıca sizin ekonomik durumunuz hakkında olacakların habercisidir. Uzun sürecek ve geçim kaygısı içeresine gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Bir yatırım için veya bir borcunuzu kapatmak için uğraşacaksınız. Artık bu durumda çevrenizdeki insanlardan destek almalısınız. Eşten dosttan destek alarak bu borcunuzu kapatacağınız ancak ardından sıkıntılar çekeceğiniz daralacağınız anlamına gelir. Bazı ödemelerinizi yaparken dikkatli olmalı ve de ödemelerinizi düzenlemenizi tavsiye ederiz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git