Kahve Falında L Harfi Görmek

23.07.2015
Kahve Falında L Harfi Görmek

Kahve falında l harfi görmek, aşkınızı doruklarda yaşadığınız bugünlerde hiç beklemediğiniz gelişmeler ile karşılabileceğiniz anlamına gelir. Bu gelişmeler güzel anlamda olacak ve hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Kısa bir süre içerisinde ilişkinizi çok ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz sizi ailesi ile tanıştırma isteyebilir ve yakın bir zamanda yüzüklere takacak olacağınız gözükmekte. Mutlu ve aşk dolu günler sizi bekliyor olacak.

Aşk Yorumu

Çevrende senden çekinen ve sana aşkını itiraf etmek için sabırsızlanan birinin varlığını işaret eder. Yakınında bulunan ve senden bir dakika bile uzaklaşmak istemeyen bu kişi ile coşkulu ve mutlu bir ilişkiye başlamanız olasıdır.

Çok kısa süre içerisinde duyguların itiraf edileceğinin göstergesidir. Evleneceğiniz kişinin, zengin, yüreği temiz ve eli açık biri olduğunun göstergesidir. Kısmetlerinizin arka arkaya kapınıza geleceğinin, evlilik ile birlikte paranın da size ulaşacağının göstergesidir.

Eğer ilişkiniz varsa, ilişkinizin sonuyla ilgili düşündüğünüz kötü durumların gerçekleşmeyeceğine işarettir. Tez zamanda ilişkinizdeki sorunların aşılıp, evlilik teklifi alacağınız anlamını taşır.

Yapılacak evliliğin hanene ışık gibi gireceği, yeni başlangıçların mutluluk getireceği anlamı taşır. Her şeyin dilediğiniz gibi gerçekleşeceğinin işaretidir. Eğer evli iseniz hanenize girecek büyük bir sürprize hazırlıklı olmanız gerektiğinin habercisidir.

Yıllarca sabırla yolunu gözlediğiniz, huzura ve mutluluğa kavuşmanızı sağlayacak bebek haberini kısa zaman zarfı içinde alacaksınız. Bu haber ile hanenize bereket ve kısmet haberleri ardı ardına gelecek. Eşiniz ve çocuğunuzla mutlu, huzurlu ve aşk dolu günler geçireceksiniz.

Sevdiğiniz insanlar hep biraz serseri ruhludur. Şair tipli erkeklerden hoşlanmaz karşınızda güçlü karakter görmek istersiniz. Ve ekonomik durumlarınızın inişli çıkışlı olduğunu da kabul etmeni yakın zamanda buna bir çözüm bulmanız gerekmektedir.

Hayatınıza alacağınız kişi hakkında yorumlanacak bilgiler de verebilir. Örneğin eli bol, cömert, giymeyi, gezmeyi, yemeyi yedirmeyi seven birisi ile tanışacaksınız demektir. Sizin güçlü karakteriniz karşısında o ezik kalmayacak tabi ki. O da en az sizin kadar baskın bir karakter ve isteklerini size nasıl yaptıracağını bilecek kadar zeki ve kurnaz birisi olacak. Eğitim durumu sizden biraz daha düşük olabilir ancak sahip olduğu işi gayet iyi olacak. Ailevi ilişkilerinde o da sizin gibi olduğundan evlilik yaşantınızda aileleri pek karıştırmadan kendi kararlarınızla sağlam bir evlilik inşa edecek. İyi anne babalar olacaksınız. Ama birbirinize olan bağlılığınız çocuklarınız tarafından bölünmeyecek. Her zaman önce eşim diyen çiftlerden olacaksınız.

Para Yorumu

Yüksek kazanç sağlayacağınız ve çok önemli yerlere geleceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Özellikle son zamanlarda biriken borçların ve masrafların hayatınızı kısıtladığı anlamı taşır.

Harcamalar üst üste binmiş haldeyken elinize geçecek yüklü bir para derin bir nefes almanıza vesile olacaktır. Pek çok şeyden mahrum kaldığınız bir dönemde zorlu günlerin geride kalacağı bir döneme giriş yapacağınızın işaretidir.

Birinden alacağınız maddi destek hem sizin hem de ailenizin refaha çıkmasına olanak sağlayacağını gösterir. Para hayatınızdaki tüm gelişmelerin dostunuz ve düşmanınızın dikkatini çekeceği ve sizi kıskanacaklarını gösterir.

Tez zamanda para bakımından daha kazançlı olacağınız bir döneme gireceğinizin işaretidir. Bu dönemde kendi ayaklarınız üzerinde durmaya başladığınızı anlayacak, zor bir süreci aştığınız ve yeniden toparlandığınız için kendine güveninizin artacağı anlamı taşır.

Elinize para geçtikçe ayaklarınızın yere daha sağlam basacağının habercisidir. İşlerinizde başarılı oluşunuz ve maddi kazanç bakımından ilerliyor oluşunuz örnek bir kişi olmanızı sağlayacak şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır almak istediğiniz mal ve mülke bu dönemde kavuşacağınızın habercisidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Destek şeklinde yorumlanır. Her daim yanınızda olan, size destek olacak pek çok kişinin varlığını gösterir. Hayatta tek başınıza başarmak zorunda olduğunuzu düşündüğünüz ve bu sebeple çok sıkıntı çektiğiniz durumları ailenizin desteği sayesinde kısa zamanda büyük başarılarla atlatacağınızı gösterir. Size belli etmeden kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayan, size destek olan ve her işinize el altından yardımcı olan akraba bağlılığınızı işaret eder.

Yeni ve güçlü bir dostluğun simgesidir. Bulunduğunuz iş veya okul ortamında, şayet ev hanımı iseniz bulunduğunuz semtte veya apartmanınıza yeni gelecek biri ile kurulacak güzel bir dostluğun göstergesidir. Bu dostluk hayatınızın monotonluğunu alıp götürecek ve keyifli bir yaşam sürmenize olanak sağlayacak anlamı taşır.

Aileye kalacak bir mirasın varlığı şeklinde yorumlanır. Eşinize veya size kalacak bir miras sayesinde bolluk, bereket ve huzur içinde yaşayacaksınız. Bu miras ile birlikte birçok mal ve mülke sahip olacağınız anlamı taşır. Ayrıca aileye yeni katılacak bir bebeğin hayırlısıyla dünyaya geleceğinin işaretidir.

Fal sahibinin kırgın olduğu insanlar ile arayı düzelterek eski neşeli günlerine geri kavuşmasıdır. Böylece kafasında biriken sorulara olumlu cevaplar bulabilecek ve karşısındaki insanlara hak vermeyi de öğrenecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yaşayacağınız bir macera sonrası tanışacağınız birinden alacağınız çok önemli bir iş teklifi şeklinde yorumlanır. Gideceğiniz bir şehri veya çalışmaya başlayacağınız kurumu temsil ediyor.

Bir devlet kurumu veya bir iş yerinden alacağınız iş teklifinin sizi çok mutlu edeceği anlamı taşır. Yeni işinizin hayatınızın merkezi konumuna geleceğin ve hayatınızdaki her şeyi bu işe göre ayarlamak isteyeceğiniz bir döneme gireceğinizin habercisidir. Yanlış tercihlerden ötürü kötü sonuçlanmış ve zor günler geçirmenize neden olmuş iş hayatınızın artık geride kaldığının göstergesidir.

Kariyerinizdeki başarının kıskanıldığı şeklinde yorumlanır. Hayatta karşınıza çıkabilecek en büyük şanslardan biri olabilecek ve asla kaçırmamanız gereken bir iş imkanı ile yakın zamanda buluşacağınızın göstergesidir.

Kariyeriniz için çok önemli adımlar atmanızı sağlayacak bu iş imkanı ile geleceğinize dair belirsizliklerin yavaş yavaş belirmeye başlayacağının müjdeli habercisidir. Birkaç kişi ile yapılacak toplantı şeklinde yorumlanır. Kısa zaman içerisinde iş yerinizde bir mülakat yapılacağı ve bu mülakat sonucunda kariyeriniz ile ilgili olumlu sonuçlar çıkacağı anlamı taşır.

Bu dönemde eğitiminiz için, dil eğitimine öncelik tanıyabilir ve bunun için uzun süreli bir yurt dışı seyahatine çıkabilirsiniz. Yada okulda erasmus programına katılabilirsiniz. Sizi oldukça verimli bir eğitim dönemi bekliyor.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı bir yaşam için alışkanlıklarınızı değiştireceğiniz anlamı taşır. Özellikle kilo sorununuzun takıntı haline geleceğinin ve bu duruma bir an önce son vermek isteyeceğinizin göstergesidir.

Kilo verme hedeflerinize başarılı bir şekilde ilerleyeceğiniz anlamı taşır. Düzenli beslenme, spor ile birlikte doğru tedavi yöntemlerini tercih edeceğiniz ve bu sayede yakın bir zaman içerisinde ideal kilonuza ulaşacağınızı gösterir.

Kilonuzla birlikte sağlığınız da bu dönem içerisinde çok daha iyi bir ilerleme gösterecektir. Sağlıklı beslenmenin vücudunuzu hastalıklardan korunmasını sağlayacağı ve daha dinç, enerjik, sağlıklı bir hayat süreceğinizin işaretidir.

Özellikle beslenme alanında çok daha dikkatli olacağınız bir süreçte olacağınız şeklinde yorumlanır. Zararlı besinler tüketmekten kaçınarak vücudunuzu yıpratmaktan kaçınacağınızın sembolüdür.

Hem sağlık hem de bakım yönünden kendinize bakma isteğinizin arttığı anlamı taşır. Kendinize çok daha iyi bakacağınız cilt bakımı ve güzellik alanına da yöneleceğinizi işaret eder. Sağlıklı bir beden, dış görünüşün mükemmelliği tüm dikkatlerin üzerinize toplanacağını gösterir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel, mutlu günlerin sembolüdür.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.