Kahve Falında L Harfi Görmek

Kahve Falında L Harfi Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.317 kez okundu.

Kahve falında L harfi görmek pek çok manaya gelebilmektedir. Özellikle başka nesnelere de benzetilmesi nedeniyle farklı anlamları da bünyesinde barındırmaktadır. Zaten kahve falında okunabilir netlikte bir harf görüldüyse bu kahve falı sahibini tanımlar ve de hayatını birleştireceği kişi hakkında da tüyolar vermektedir. Fal sahibi için; öncelikle asil ve gururlu bir yönünüzün bulunduğuna işarettir. Liderlik özelliği bulundurur ve sözü dinlenir yapılır kişilerdensinizdir. Liderlikte sizi zorlayan şey muhtemelen açıkça fikirlerinizi söyleyip kolay geri adım atmamanızdır. Ailevi ilişkileriniz olması gerektiği gibidir. Ne çok resmi ne de aşırı samimi.

Çocukluğunuzdan beri ciddi işler için yaratılmışçasına yaşamışsınız ve de hep o olgunluktasınız demektir. Yerine göre eğlenmeyi bilirsiniz. Çok sıkı olmasa da güzel arkadaşlıklar kurmuşsunuz ve güzel anılara sahipsiniz. Güzel kaçamaklarınız vardır. Aslında bir gün oturup başınızdan geçenleri yazsanız bu kadar şeyi ben mi yaşamışım dercesine şaşırtırsınız kendinizi. Sevdiğiniz insanlar hep biraz serseri ruhludur. Şair tipli erkeklerden hoşlanmaz karşınızda güçlü karakter görmek istersiniz. Ve ekonomik durumlarınızın inişli çıkışlı olduğunu da kabul etmeni yakın zamanda buna bir çözüm bulmanız gerekmektedir. Hayatınıza alacağınız kişi hakkında yorumlanacak bilgiler de verebilir. Örneğin eli bol, cömert, giymeyi, gezmeyi, yemeyi yedirmeyi seven birisi ile tanışacaksınız demektir. Sizin güçlü karakteriniz karşısında o ezik kalmayacak tabi ki. O da en az sizin kadar baskın bir karakter ve isteklerini size nasıl yaptıracağını bilecek kadar zeki ve kurnaz birisi olacak. Eğitim durumu sizden biraz daha düşük olabilir ancak sahip olduğu işi gayet iyi olacak. Ailevi ilişkilerinde o da sizin gibi olduğundan evlilik yaşantınızda aileleri pek karıştırmadan kendi kararlarınızla sağlam bir evlilik inşa edecek. İyi anne babalar olacaksınız. Ama birbirinize olan bağlılığınız çocuklarınız tarafından bölünmeyecek. Her zaman önce eşim diyen çiftlerden olacaksınız.

Sizin bir kişiye ara buluculuk ettiğiniz anlamına tabir gelir. Bu evlenmesi için ona ara buluculuk ettiğiniz kişi ise çok mutlu bir hayatı olduğu anlamına gelir. En basit konuları bile abartma yeteneğine sahip kavgacı bir komşu ile yorumlanır. Bu komşunun isminin içerisinde l harfi olma olasılığı büyüktür. Her ne kadar kavgayı ve gürültüyü çok sevse bile fal sahibine asla zarar veremeyecektir çünkü ondan biraz çekinmektedir. Bu simge fal fincanının dip kısmında ise çekinmekle kalmıyor çokta saygı duyuyor demektir. Fincanın kulp kısmında farklı bir biçimde yorumlanır. En güzel yorumu ise fal sahibinin kırgın olduğu insanlar ile arayı düzelterek eski neşeli günlerine geri kavuşmasıdır. Böylece kafasında biriken sorulara olumlu cevaplar bulabilecek ve karşısındaki insanlara hak vermeyi de öğrenecektir. Ayrıca falda çıkan bu harf umulmadık bir yerden gelen paraya da işarettir. Eğer sizin falınızda l harfi çıkıyorsa hayatınızda kaybetmekten çok korktuğunuz biri vardır. Ayrıca bu harf o kişiye çok sahiplendiğiniz anlamına gelir. Ama çok fazla sahiplenmende kaybetmeye neden olacağı için bu harf falınızda yer almıştır. Bu size bir işaret olsun.

Bu dönemde çok iyi giden bir ilişkiniz olabilir, yada verdiğiniz birçok karardan çok emin olabilirsiniz. Ancak bu dönmede karşınıza çıkacak ve isminin içerisinde l harfi bulunan bir kişi sizin aklınızı fena halde karıştıracak. Bu kişi nedeniyle ilişkinizi sorgulayabilir ve verdiğiniz kararlardan emin olamayabilirsiniz. Bu dönemde yine ismin de l harfi geçen bir yakınınızdan müjdeli bir haber alabilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir işe başlayabilir ve kariyer basamaklarında ilerleyebilirsiniz. Eğitim alanınızda başarılı bir dönem sizi bekliyor. Bu dönemde eğitiminiz için, dil eğitimine öncelik tanıyabilir ve bunun için uzun süreli bir yurt dışı seyahatine çıkabilirsiniz. Yada okulda erasmus programına katılabilirsiniz. Sizi oldukça verimli bir eğitim dönemi bekliyor. Aynı zamanda çevrenizde başarılarınızı kıskanan kişiler var, bunlara da oldukça dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Ters L Harfi Görmek

İç dünyasında ki sıkıntılara işarettir. Duygusal olarak bir takım sorunlar yaşıyor fakat bu sorunları içine atıyor demektir. Kendi içerisinde kimseyi kırmamak adına büyüttüğü bu sorunları aşması için yine kendisinin mücadele etmesi gerekmekte, kendi istek ve arzularını korkmadan söylemediği ve sürekli içine atmaya devam ettiği taktirde bu sorunların her geçen gün onu biraz daha bunalıma sürükleyeceği anlamına gelmektedir.

Kişinin çok isteyip yapamadığı şeyleri temsil eder. Genellikle sorumluluklarından ötürü yada birilerinin üzüleceğini düşündüğü için dışa vuramadığı duygular zamanla kendisini negatif ve olumsuz bir insana çevirecek ve içine attığı bu sıkıntılar bir süre sonra hem kendisine hemde korumaya çalıştığı üzmemeye gayret gösterdiği insanlara zarar verecektir. Kendine zaman ayırmalı, kendini dinlemeli ve önemsemelidir. Unutmamak gerekir ki kendisi mutlu olmayan bir insanın başkalarını uzun süre mutlu etmesi mümkün değildir. Bir süre sonra içinde taşıdığı yükler ağır gelecek ve etrafındakileri kırmaya başlayacaktır. Güvendiği sevdiği birisinden bu konuda destek alabilir. Yapmak istedikleri söylemek istedikleri uzaklaşmak istedikleri her ne varsa en azından bunun için bir adım atmaları onların hayrına olacaktır. Aynı zamanda bir hayal kırıklığını da temsil eder. Yakın zamanda bir hayal kırıklığı yaşadığı ama bunu güçlü görünmek için içine atıp kimseye belli etmediği kendisine sakladığı anlamına gelir ki bu da o kişinin bir süre sonra ruhsal olarak sıkıntı yaşamasına sebep olacağından duygularını sıcağı sıcağına göstermesinin yaşamasının daha iyi olacağı kesindir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git