Kahve Falında Dal Görmek

Kahve Falında Dal Görmek
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.597 kez okundu.

Kahve falında dal görmek, birlikteliği sembolize etmektedir. Ağaçları tamamlayan parçalardır. Size birlikteliğe işaret ediyor. İstediğiniz işe sahip olacağınızı, ancak bunun için zorlu süreçlerden ve sınavlardan geçeceğinizi; ama sonunda feraha kavuşacağınızı gösterir. Bu süreçte unutmamanız gereken şey hiç kimse yorulmadan bir yokuşu çıkamaz. Siz de sabır göstermeden feraha kavuşamazsınız. Unutmayın! Sabır acıdır; ancak meyvesi tatlıdır. İş hayatınızda yaşadığınız sorunlar, özel hayatınıza da yansıyabilir. Hayatınızdaki iniş-çıkışlar hiçbir zaman tek kişinin üzülmesiyle olmaz. Etrafımızdaki insanlar hele ki en yakınlarımız, sevgilimiz bizle birlikte bu süreçten etkilenebilir. Her zaman kendinize demeniz gereken şey; bu bir süreç ve bitecek… Bu süreci mümkün olduğunca özel hayatınıza yansıtmamaya çalışmanız sizin için faydalı olacaktır.

Geçmişte yaşadığınız olumsuzluklar yüzünden insanlara dikkatli yaklaşmanız gerektiğinde size uyarı vermektedir. Tabii ki insanlara güvenmekten asla vazgeçmemelisiniz ama geçmişte yaşadıklarınız kulağınıza muhakkak küpe olmalı. Ayrıca hazırlıklı olun hayatınızla ilgili çok büyük bir sürpriz sizi bekliyor. İş, aşk, arkadaşlık gibi ilişkilerinizde ciddi değişmelere sebep olacak. Kendinizle ilgili verdiğiniz kararlarda çok dikkatli olmalı ve gerekirse iki kere düşünmeli, büyüklerinizden fikir almayı ihmal etmeyiniz. Gösterdiğiniz sabır ve temkinle uzun süredir beklediğiniz şeye kavuşacaksınız. Belki de yeni başlangıçlar;  yeni işler ve dostlara sahip olacaksınız.

Kahve Falında Çiçekli Dal Görmek

Hayatınızda sizi koruyup kollamak için sizi sürekli uzaktan gözetleyen kişilerin olduğunu gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerden göreceğiniz farklı davranışlar, aklınızın karışmasına neden olabilir. Çevrenizdeki kişiler tarafından duyacağınız kinayeli sözler canınızı sıkabilir ve sizi incitebilir. Fakat bu durumun başarılarınızın bir göstergesi olduğunu unutmamalısınız. Etrafınızdan kendinizi soyutlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Sizler için gelen tüm kötü olayların resmen peş peşe gelmesi ve adeta hepsinin bir kördüğüm gibi açılmasının da oldukça zor olduğunu işaret etmektedir. Sizler bu duruma artık dur demez iseniz her işte biraz daha batacak ve kendinizi kurtarmak konusunda biraz daha olanaksız hale gelebileceksiniz. Buna izin vermek yerine eğer tam zamanı doğru bir şekilde ayarlayabilir iseniz de kendinizi bu pisliklerden de kurtarabilirsiniz. Her ne kadar tüm dertler birden üzerinize yağmaya başlıyor olsa bile biraz zaman geçtikten sonra buna dur diyebilecek ve kendinize uygun olan hayatı en uygun şekilde kurabilecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Bir de istemeden ve sevmeden olan zorlu evlilikleri de işaret etmektedir. Sizler her ne kadar bu hayatı yaşayacak olan kişiler olsanız bile aileniz pek de buna izin vermiyor oluşları ile de sizlerin hayatlarına istedikleri gibi yön verebilmekteler. Eğer buna dur demez iseniz de hem kendinize hem de evlendiğiniz kişiye bu hayatı zindan hale getirecek olduğunuzu da göstermektedir.

Kahve Falında Dallanmış Ağaç Görmek

Etrafınızdaki bazı kişilerin sizden yardım isteyeceğini gösterir. Cibinlik sembolü, iş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumlar olabileceğini ve bu durumun maddi kayıplar yaşamanıza neden olacağını gösterir. Sevdiğiniz bir kişi tarafından duyacağınız bir söz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Çevrenizde size karşı dost gibi davranıp ama sizi içten içe kıskanan bazı kişiler var. Bu kişilere dikkat etmeli ve sırlarınızı belli etmemelisiniz. Başarılarınız pek çok kişi tarafından fark ediliyor ama bazı kişiler bu durumdan pek hoşnut kalmıyor. Çevrenizde rakipleriniz ve düşmanlarınız artabilir. İleride çok daha fazla para kazanmaya başlayacaksınız ve paralarınızı akıllıca yönetirseniz işinizin büyümesini sağlayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git