Kahve Falında Dal Görmek

  24.12.2015
  Kahve Falında Dal Görmek

  Kahve falında dal görmek, fal sahibinin kendisini çaresiz hissettiği bir durumdan kurtulacağı ve rahatlayacağı anlamına gelir. İş ve eğitim hayatında karşısına iki farklı hayırlı kapı açılacağına ve ilişkisini hareketlendirecek bir sürpriz yaşayacağına işarettir. Kişisel özgürlük ve farkındalık demektir.

  Aşk Yorumu

  Bu dönem aşkınızı tehlikeye atacak birilerinin çıkabileceğini haber verir. Bu kişiler sizi ve ilişkinizi bir hayli kıskanıyor gibi görünüyor. Beraber olduğunuz kişiyle aranızı bozmak için her şeyi yapabilir. Tetikte durmanızda fayda vardır.

  Sevdiğiniz ile birbirinize daha fazla kenetleneceksiniz ve bu zorlu sürecin üstesinden yine aşkla geleceksiniz. Bu dönem aşkınızın ne kadar büyük olduğunu göreceksiniz ve birbirinize olan bağlılığınız artacak, aranıza hiçbir şey giremeyeceğini herkese göstereceksiniz. Bu yüzden her ne kadar aranıza kara kediler girmeye çalışsa da bu çabaları kötü sonuçlanacak ve sizin aleyhinize olacak.

  Beraber olduğunuz kişi sizi çok seviyor gibi görünüyor ve sizde onu çok seviyorsunuz. Aranızdaki bu aşk öyle yoğunki ne olursa olsun bozulmuyor. Hatta kötü olaylar sizi daha çok güçlendiriyor ve aşkınıza sahip çıkıyorsunuz. İşte bu yüzden bu aşk evliliğe kadar gidebilir.

  Sevdiğiniz kişi size çok yakın bir zamanda sürpriz yapabilir. Bu sürpriz tüm bu sıkıntıları unutmak adına olacak gibi görünüyor. Manevi değeri oldukça yüksek olacak ve aklınızı başınızdan alacak. Bu süreçte aranızı bozmak isteyen kişiler rahat durmayabilir bu yüzden çok da rahat davranmayın ve çevrenizdeki kişilere karşı çok dikkatli olun. Kim olduğu çok yakında ortaya çıkacak.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre parasal anlamda çektiğiniz tüm sıkıntılar sonunda son bulacak ve refaha ulaşacaksınız. Bu güzel gelişme bir anda yaşanabilir ve hayatınızı bir anda değiştirebilir. Kısa sürede her şeye sahip olabilirsiniz. Bu güzelliklere fazla kapılıp gerçek hayattan uzaklaşmayın çünkü para insanı çok çabuk bir şekilde değiştirebilir. Bu değişime kapılmamak için fazla heyecanlanmayın. Zamanı iyi değerlendirin ve birikim yapmaya bakın. Gelecekte rahat olmanız bu döneme bağlı olabilir.

  Bu dönem çok mantıklı ve doğrucu öğütleri olan biriyle karşılaşacaksınız. Bu kişi sizden yaşça büyük ve görmüş geçirmiş biri olacak. Hayat boyu yaşadıklarını size anlatacak ve parayla neleri ede edemediğini gösterecek. Eğer bu öğütleri kulak arkası etmezseniz çok şey kazanırsınız.

  Bu önemli olay başınıza hiç beklemediğini bir anda gelecek ve bir anda şaşkına döneceksiniz. Maddi anlamda yaşadıklarınızın üzerine bu olay sizi bir hayli sarsacak ve kendinize getirecek. Hayat boyu yaptıklarınızı düşüneceksiniz. Hayatı bir nevi sorgulama dönemine giriş yaptınız. Maddi anlamda rahatlarken manevi anlama sıkıntıya düşebilirsiniz. Dikkatli olun ve kendinizi fazla zorlamayın. Bu süreç sizin için eğitici geçecek ve parayı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini öğretecek.

  Sağlık Yorumu

  Bu dönem sağlık sorunlarınız son bulacak ve kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bu dönem daha iyi anlayacaksınız. Eğer sağlığınız yerinde değilse neleri başaramayacağınızı göreceksiniz ve buna göre bazı şeyleri değiştirme kararı alacaksınız.

  Yaşanan her kötü şeyin arkasından mutlaka güzel bir şey gelir ve sizin için güzel gelişme sağlığınıza kavuştuktan sonra gelecek. Temiz bir sayfa açma kararı alacaksınız ve bu sayede kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz.

  Sağlıklı olmak sizi her anlamda değiştirecek. Olaylara daha farklı bir açıdan bakmaya başlayacaksınız, karamsar olmayı keseceksiniz ve pozitif enerjiyle dolup taşacaksınız. Doktorunuz size bu dönem de çok katkıda bulunacak. Sizi doğru yola götürecek. Onun sayesinde hem ruhen hem de bedenen daha iyi bir hal alacaksınız.

  Uzun zaman sonra ilk defa kendi başınıza bir iş yapmanın keyfine varacaksınız. Bu hissi çok özlemiş gibi görünüyorsunuz. Kısa süreliğine de olsa eski günleri hatırlayabilirsiniz ancak eskiler geride kaldığı için orada takılı kalmayın, önünüze bakın. Artık kutu kutu ilaç kullanmak zorunda değilsiniz, hastanelerden kurtulacaksınız ve kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Bu dönem uzun zamandır gitmek istediğiniz yerlere de gidebileceksiniz.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Bu dönem sizin için bir hayli değişik geçecek gibi görünüyor. Farklı bir telaşe ve heyecan etrafınızı saracak. Uzun zamandır beklediğiniz o güne daha çok yaklaşacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle aile kurma yoluna girebilirsiniz. Bu yol bir hayli zevkli geçecek. Şanslı olduğunuzu sonuna kadar hissedeceksiniz çünkü önünüze hiçbir engel çıkmayacak. Her şey tıkır tıkır ilerleyecek ve siz bu güzel anların tadını sonuna kadar çıkaracaksınız.

  Aileniz bu kararı almanızda oldukça etkili olmuş gibi görünüyor. Sizi çok seven ve her işinize destek çıkan bir aileniz olduğu için çok şanslı hissediyor olmalısınız ve aileniz sevdiğiniz kişiyi de bir hayli sevmiş, tıpkı kendi çocukları gibi görmeye başlamış. Bu durum ve ailenizden gördüğünüz sevgi kendi ailenizi kurmak için bir örnek niteliği taşımış ve kendi ailenizi kurma kararı almışsınız. Kısa zamanda bu kararı almak herkesi şaşırtmış gibi görünüyor.

  Bu dönem kendi yuvanızı dekore etmek sizi bir hayli eğlendirecek ve sevdiğiniz kişi ile çok güzel hayaller kuracaksınız. Kendinize ait bir yaşam alanı oluşturuyor olmak sizi bir hayli heyecanlandıracak ve bu süreç boyunca zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ailenizin desteğini hep hissedeceksiniz bu yüzden hiç sıkıntıya düşmeden bu süreci atlatacaksınız.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Bu dönem işinizde çok büyük gelişmeler yaşayacaksınız ve güzel haberler alacaksınız. Hiç beklemediğiniz bir anda güzel haberler alarak kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Çok çabalıyor ve gece gündüz kendinizi geliştirmek adına emek harcıyor gibi görünüyorsunuz. Tüm bu emeklerinizin karşılığını alacaksınız ve işinizde büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz.

  Hatta kısa bir süre içinde terfi bile alabilirsiniz. Bu terfinin arkasından güzel gelişmeler gelmeye devam edeceksiniz. Hatta yurt dışı seyahatine bile çıkabilirsiniz. Patronunuz sizi gözüne kestirmiş ve sizi ilerletmekte ısrarcı gibi görünüyor. Onun bu kararını boşa çıkarmayın ve isteklerine uyun. Bu şekilde ilerlemek sizi çok başarılı yerlere çıkartacak.

  Yurt dışı seyahati bir anda karşınıza çıkacak ve bu fırsat bundan sonraki kariyer hayatınız için bir dönüm noktası olacak. Orada bu işin ehli olan kişilerle tanışabilir ve farklı şeyler öğrenebilirsiniz. Hatta yabancı dilinizi geliştirmek adına çok büyük fırsat olabilir. Elinize geçen tüm fırsatları iyi değerlendirin ve sonucun ne kadar güzel geldiğini oturup izleyin. Bundan sonra çok daha büyük işlere imza atabileceksiniz. Bakarsınız yurt dışı seyahatiniz uzayabilir hatta temelli orada kalma fikriyle karşılaşabilirsiniz.

  Kafa yormuş olduğunuz meselelerin üstünü kapatmanızın zamanı geldiğine ve hayatı kendiniz için hiçbir zaman ertelememeniz gerektiğine yorumlanır. Oldukça önemli bir o kadar da insanlar için önem arz eden birinin karşısına çıkarak yeni projelere adım atacağınıza ve bundan sonra hayatınızın eskisinden daha güzel daha muhteşem geçeceğine işaret eder.

  İş yerinizde ve yakın samimi dostlarınızı bir arada toplamak, birbirleri ile kaynaşmasını sağlamak için evinizde küçük ama gösterişli bir parti düzenleyeceğinize ve kurtlarınızı bu parti sayesinde atacağınıza yorumlanır.

  İnsan ilişkilerinde çok meraklı bir yapıya sahip olduğunuz için bu alanda eğitim almak ve kendinizi bu yönde geliştirmek için çabaladığınızı gösterir. Ayrıca da üniversite hayatınızda kendinizi her zaman ön planda tutarak her alanda kendinizi ifade etmekten çekinmediğinizi vurgulamaktadır. Birçok yolunuzun olduğunu ancak çok fazla vaktiniz olmadığı için de bu yollardan hangisine karar vereceğiniz sizlere kalmış bir şey.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.