Rüyada Araba Satın Almak

23.12.2015
Rüyada Araba Satın Almak

Rüyada araba satın almak, rüyayı gören kişinin uzun süredir yapmak istediği planların gerçekleşeceğine ve alınması uzun süredir istenen eşyaların elde edeceğine işaret eder. Ayrıca kişinin göstermiş olduğu çabaların karşılık bulacağına ve kişinin başarıdan başarıya koşacağına delalet olur. Kişinin maddi açıdan elde edeceği başarı ve kazançların yanı sıra manevi açıdan da rahatlama yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşayabileceği bu olumlu gelişmelerin dışında aile hayatında da kişinin kendisine bağlı olmayan sebeplerden dolayı problemler yaşanacağına ve kişinin çabasıyla bu sorunun üstesinden de geleceğine delalet eder.

Bir kişinin aradığı huzur ve mutluluk demektir. Rüyayı gören kişi alelade ve çaba harcamadan kalkıştığı bir işten hiç beklemediği ve hayalini bile kurmadığı kadar büyük miktarda kazanç elde edecek diye tabir edilir. Rüya sahibinin geleceği açık, yolu da aydınlık olacak demektir. Hasta kimseler hastalığına şifa bulacak demektir. Bu kişiler ağır olan borçlarını kolay bir şekilde kapatacak ve tüm hastalıkları son bulacak diye tabir edilir. Bu kişi Allah yoluna kendisine hayır getirecek kişiler ile karşılaşacak demek anlamındadır ve bu kişiler sayesinde hem hayatı güzelleşecek hem de kötülüklerden, kazalardan ve belalardan uzak duracak diye tabir edilir.

Kişinin yaşamı boyunca bitmeyecek olan kazanç ve rızık şeklinde tabir edilir. Rahat, ferah, mutlu ve sıhhat dolu bir hayatı olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin her daim etrafındaki herkese iyi niyetlerle ve dostça duygularla yaklaşıp, düşmanına dahi kötülüğü dokunmayacak kadar temiz kalpli ve incelikli bir insan olduğuna tabir edilir. Kişinin hayatı bir anda güzelleşecek ve rahat yaşayacak anlamında yorumlanır. Sıkıntı, dert ve fakirlik yerine, sağlık, sıhhat, huzur, zenginlik ve mutluluk bulur diye yorumlanır.

Rüyada Otomobil Satın Almak

Yeni kişilerle tanışacağınıza ve ikili ilişkilerde pozitif bir döneme gireceğinize işaret eder. Eğer bekar ise, yakın zamanda aşık olacağına ve aşık olduğu bu kişiyle mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder. Görülen bu rüyadan çıkarılacak bir başka anlam ise, kişinin şu an bulunduğu işte yükseleceğine veya bulunduğu iş yerini değiştirip daha iyi bir pozisyonda çalışabileceği bir iş yerinde çalışmaya başlayacağına işaret eder. Rüyada kırmızı renkli ise heyecan verici başlangıçlara işaret eder.

Rüyada Araba Aldığını Görmek

Çok çabalayarak bir yerlere gelen kişinin işlerinde biraz duraksama yaşayacağının işaretidir. Ancak işlerin rüya sahibinin hırsıyla tekrar düzene oturabileceğini bildirir. Bunu başkalarıyla paylaşmak çevrenizdeki kişilerden bir takım sebeplerle aniden uzaklaşacağınıza ve aranıza telafisi olmayan soğuklukların gireceğine işarettir. Kişinin eğer maddi sıkıntı içerisindeyse satabileceğine veya değer verdiği başka bir varlığı istemese de elinden çıkarmak zorunda kalacağına işarettir. Almak plan yaptığını gören kişinin işlerinin düzeleceğine ve maddi gelirinin artacağına işarettir. Hayatının geri kalanında yaşadığı zorluklardan kurtulacağını haber eder.

Rüyada Sıfır Araba Satın Almak

Heybetli, aniden değişen ve gelişen, sürpriz bir gelişme görecek diye tabir edilir. Rüyayı gören kişi, kendini iyi şeyler yapmaya adamış ve yüce gönüllü biridir diye tabir edilmektedir. Kişi hayatında ani ve mutluluk verici bir gelişme yaşar. Bu gelişme ile hayatı farklı bir boyut kazanır ama bu işin sonucu hayırlıdır. Sonuçta hiç ummadığı ya da hayal bile edemeyeceği bir kazançla karşılaşır. Geleceği için çok hayırlı bir yatırım yapacak ya da birine çok büyük fayda sağlayıp hayır duası alacak demektir.

Rüya sahibi hayatında aradığı huzura ve mutluluğa kavuşur, evinden bereketi eksik olmaz, ailesinde her zaman huzurlu ve sevgi dolu bir yaşam olur. İşinde başarılı ve yükselen bir insan olur, kazancı sürekli artar, maddi ve manevi sıkıntı çekmez. Çevresi tarafından her zaman sevilen ve taktir edilen biri olur, kısmeti de hep açık olur. Etrafındaki kötü insanlar ona hiçbir zaman kötülük yapamaz ve etki edemez. Bir hastalığı olması halinde bu hastalıktan kurtulur. Rüya sahibinin borcu varsa bu borçları öder ve sıkıntılarından arınır demektir. Sıkıntılı geçirdiği bu sürecin ardından eski huzurlu ve mutlu hayatına geri döner.

Rüyada Kırmızı Araba Satın Almak

Rüya sahibinin yakın zamanda hayırlı ameller işleyeceğine ve korktuğu şeylerden emin olup artık korkulacak bir şey kalmadığına delalettir. Bazı yorumlara göre ise dini inanışları ve ibadetleri yerine getirmeye ve rüya sahibinin bu gereklilikleri uygulamasına da işaret eder. Rüya sahibinin çevresine yardıma muhtaç birilerinin olduğu ve bu kişiye yardım etmesi gerektiği de yorumlamalar arasındadır.

Rüya sahibinin ailesinde uzun süredir devam eden tartışmaların artık sonlanıp tatlıya bağlanacağına ve ortak bir işin kurulup iş dünyasında sözü geçer bir aile haline geleceğine ve bu sayede hem iş imkânlarının artacağına hem başarıya hem de işlerin artacağına delalettir. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin çevresindekilere karşı hayırlarda bulunacağına, bir iş kuracağına ve çevresindekilerin onu destekleyeceğine de işaret eder.

Rüyada Eski Araba Satın Almak

Rüyayı gören kişinin uzun süredir çektiği geçim sıkıntısından bir yakınının yardımıyla kurtulacağına, hem dünyada hem ahirette maddi ve manevi yönden refaha ereceğine delalettir. Genel yorumlamalara göre ise rüya sahibi için hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Başka bir yorumlamaya göre ise rüya sahibinin asi biri olduğuna ancak ailesiyle bağlarının kuvvetli olduğuna delalet eder.

Aile, iş ya da özel hayatta yaşanan sıkıntıların, dertlerin son bulacağına, yakın bir zamanda tüm sorunların biteceğine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendi işini kuracağı anlamı da taşır. Kişi kendi işinin patronu olacak, başarı sağlayacaktır. Kişi eğer sevdiği bir insandan ayrı ise bu ayrılığın son bulacağına ve aradaki buzların eriyeceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Araba Satın Almak

Kişinin tüm korkularından sıyrılacağına ve maneviyatının yükseleceğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya uyarıcı nitelik taşımaktadır. Kişinin dini ibadet ve görevlerini yerine getirmesi gerektiği anlamına gelir. Bir başka yoruma bakıldığında, kişi yaşadığı zorluklar, sıkıntılar karşısında gösterdiği sabrın mükafatını alacak ve yakın bir zaman içinde yüzü gülecektir. Deyim yerinde ise mutlu bir dönemin kapıda olduğunu anlatır.

Bu rüya, kazançta yaşanacak artış anlamı taşır. İş hayatında terfi, ticari hayatta başarı ve gelirde yükseliş olacağı bir döneme delalet eder. Kişinin kısmetleri açılacaktır. Aynı zamanda sahip olunan mal ve mülkte fazlalaşma olacaktır. Yeni bir malın haneye gireceğine de yorulur. Rüya sahibinin, düşmanlarına galip geleceği, onlara karşı üstünlük elde edeceği de diğer yorumlar arasındadır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.