Kahve Falında Diş Görmek

Kahve Falında Diş Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.505 kez okundu.

Kahve falında diş görmek, mal, menfaat, üzüntü, masraf, akrabalardan ayrılmak ve ev halkı olarak yorumlanır. Genelde olumsuz haberlerin işaretidir. Sıkıntılı, mutsuz bir döneme girmek üzere olduğunuzu söyler. Ev halkından ya da çok değer verdiğiniz biri yakın zamanda hasta olacak şeklinde yorumlanır. Ölümün habercisidir. Bu ölüm hasta kişinin ölmesi olabileceği gibi beklenmedik bir ölüm de olabilir. Bazı yorumcular kısa bir ömrü simgelediğini söyler. Aynı zamanda sıkıntılı ve zarar dolu bir dönemin de habercisidir. Bu sıkıntı ve zarar fizikseldir. Yani fiziksel anlamda acılar yaşamak olarak yorumlanır.

Aynı zamanda kararlılığın habercisidir. İş hayatınızda ve eğitim hayatınızda yaşadığınız haksızlıklar ve zorluklar sizi daha kararlı hale getirecektir. Bu sayede hak ettiğiniz her şeyi alacağınız bir dönemin başındasınız demektir. Ayrıca yanında insan sembolü de varsa bu kişiye karşı dikkatli ve temkinli davranmanız gerekir. Bu kişi size dost olarak görünen ama aslında tehlikeli biridir. Eğer birden fazla diş sembolü görülüyorsa fal sahibinin bu dönemde edindiği arkadaşlara karşı da dikkatli ve temkinli olması gerekir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda diğer semboller de son derece önemlidir.

Fal sahibinin belli bir konuda yeşeren umutlarının ani bir haber ile tekrar kurumasına işaret eder. Hiç beklenmedik anda gelen bu haber moral bozarak tüm ümitleri yok etse de beklediği güzel günlere kavuşacaktır. Sadece vakti zamanı gelmediği için ortaya beklenmedik pürüzler çıkacak demektir. Eğer fal sahibi tüm kalbi istemeye devam ederse mutlaka zafere ulaşacaktır. Fal tabağında beliren sembol ise keskin dilli bir dosta işaret eder.

Kahve Falında Büyük Diş Görmek

Artık şartların sizin için eskisi gibi olmadığının habercisidir. Geçmişiniz büyük tecrübelerle ve size ilham kaynağı olan olaylarla dolup taşmaktadır. Geriye dönüp bakacak ve yaşadığınız iyi ya da kötü her şeyin sizin için bir ders niteliğinde olduğunu fark ederek mutlu hissedeceksiniz. Ayrıca geçmişte yanınızda olan ancak bugün görüşme şansınızın olmadığı insanları hatırlayabilir, onlarla iletişime geçmek oldukça yoğun bir istek hissedebilirsiniz. Bu isteğiniz bastırmayıp eski dostlarınızla iletişime geçtiğiniz takdirde size yeni ufuklar açacaklar ve hayatınız seyrini olumlu anlamda değiştireceklerdir. Ayrıca geçmişte rutin olarak yaptığınız ancak bugün yapmaya fırsat bulamadığınız küçük gezintileri ya da alışverişleri özlediğinizi hissedip tekrarlayabilir; adeta o günlere dönerek hüzünlenebilirsiniz. Geçmişinizle bugününüz arasında güçlü bir bağ kurmaya başladığınıza işaret eder. Gelecek planları yapmaktan dolayı bir türlü hatırlayamadığınız geçmişiniz adım adım karşınıza çıkacak ve sizin için daha değerli hale gelecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git