Kahve Falında Diş Görmek

10.07.2015
Kahve Falında Diş Görmek

Kahve falında diş görmek, fal sahibinin bir süredir sallantıda olan işinin düzeleceği ve harcamalarına dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin acele etmekte yanlış yaptığına ve sakin bir şekilde hareket ederek doğru adımlar attığı takdirde istediğine sahip olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılar son bulacak, kalbinizi tüm güzelliklere açacaksınız. Kendinizi bir anda aşk dolu, musmutlu günlerin içinde bulacaksınız. Uzun zamandır, sevgiliniz ile bazı anlaşmazlıklar yaşadığınız gözükmekte. Bu anlaşmazlıklar hayatınızı her anlamda olumsuz yönde etkilemiş, kafanızda çok fazla soru işareti ile yaşar hale gelmişsiniz, bu yüzden de odaklanma sorunu yaşamaya başlamışsınız. Ancak bu dönem hem aşk hayatınız normale dönecek hem de onunla beraber diğer tüm işleriniz daha verimli geçecek. Sevgiliniz ile aranızdaki anlaşmazlıkları nasıl düzelteceğinizi bulacaksınız. Oturup uzun uzun sohbet edecek, nerede hata yaptığınızı anlamaya çalışacaksınız. Mantıklı bir şekilde düşünmeye başladığınız için ikinizde hatalarını görecek ve onların üzerine yoğunlaşacaksınız.

Hatalarınızın üzerine gitmek, düzeltmenize yardımcı olacak ve ders almanızı sağlayacak. Yaptığınız yanlışları bir daha yapmamaya başlayacak ve daha tecrübeli bir hale geleceksiniz. Bu tecrübeleri birlikte edinmiş olmak sizi birbirinize bağlayacak. İlişkinizdeki her şeyi beraber öğreneceksiniz, beraber büyüyecek ve gerçek aşkı beraber tadacaksınız. Bundan sonraki süreçte her şey çok daha güzel ve romantik geçecek. Birbirinize karşı daha anlayışlı olacaksınız ve ilişkiniz çok mutlu bir şekilde devam edecek.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem para hayatınızın her yerinde yanınızda olacak, maddi sıkıntılarınız bitecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Yavaş yavaş kendi ayaklarınızın üzerinde durmasını öğreneceksiniz ve hem kendinize hem de ailenize bakma potansiyeline sahip olacaksınız. Para kazanmanın ne kadar emek gerektiren bir iş olduğunu daha fazla anlayacak ve paranın değerini öğreneceksiniz. Bu yüzden de daha tasarruflu biri haline geleceksiniz. Kendi kazandığınız parayı kullanmak daha zor gelecek. Tüm bu güzel gelişmelere iş sahibi olmak ile kavuşacaksınız. Uzun zamandır okuduğunuz bölüm ve kendinizi geliştirmek adına gittiğiniz kurslar sonunda sonuca ulaşacak, mezuniyetiniz ile beraber başvurduğunuz ve istediğiniz bir yerden geri dönüş alabileceksiniz.

Tüm öğrendiklerinizi uygulamaya dökmek için sabırsızlanıyor gibi görünüyorsunuz. Kendinizi öyle güzel geliştirmişsiniz ki işe yeni başlıyor olmanıza rağmen uzun yıllardır çalışıyor ve tecrübe sahibi biri gibi görüneceksiniz. İş yerinizde çok güzel karşılanacak ve yakın bir zamanda uzmanlar ile bir arada çalışma fırsatı elde edeceksiniz. Bu kadar hızlı bir şekilde işe adapte olduğunuz için para kazanma konusunda da daha hızı ilerleyeceksiniz. Bol kazançlı günler sizi bekliyor olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak gibi gözüküyor. Hem kendi ailenizde hem de kuracağınız ailede çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır iş hayatınıza fazla yoğunlaşmış olduğunuz için aileniz ile ilgilenmeye zaman ayıramıyor gibi gözüküyorsunuz. Bu durum sizi manevi anlamda epey yıpratmış gibi gözüküyor. Fakat bu dönem aileniz ile daha fazla vakit geçirebilecek, büyükleri ziyaret etme fırsatı yakalayacak ve hatta çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Maddi bakımdan da rahatlamış olmak yavaş yavaş daha fazla ailenize odaklanma isteğinizi artıracak. Eve olan bağlılığınız artacak ve ailenizi genişletmek için uğraşacaksınız.

Bu dönem aile bağlarını kuvvetlendirmek ve aileyi büyütmek adına işinizden çıkmak isteyebilirsiniz. Fakat bu durum hayatınız için bir dönüm noktası niteliği taşıyacak, çocuk sahibi olacak ve kendi çocuğunuzu büyütme sevinci taşıyacaksınız. Kendi anne babanız ile de bağınız kuvvetlenecek, birbirinizi daha sık görmeye başlayacaksınız. Özellikle kendi ailenizi büyütme kararı aldıktan sonra anne ve babanızdan çok güzel destekler alacaksınız, ailenin değerini bir kez daha anlayacaksınız. Bu süreç eşiniz ile olan aşkınızın da büyümesine neden olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem kariye alanında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni bir iş ile yepyeni hayata açılabilirsiniz. Bu iş, çok daha iyi biri olmanıza da yardımcı olacak. Kendinize olan güveniniz artacak, daha öz güvenli birine dönüşeceksiniz. Kendi ayaklarınızın üzerine basıyor olmak sizi oldukça fazla tatmin edecek. Zamanla bu haliniz çok daha fazla iyi hale gelecek ve kendinizi bir anda üst seviye yönetici pozisyonlarında göreceksiniz. Bu dönem sizin için biraz daha alışma evresi olarak geçeceğe benziyor. Yeni bir işe giriş yapmış olmanız ve yeni iş ortamı ilk başlarda zorluk yaşamanıza neden olabilir fakat bu süreci hızlı bir şekilde atlatacağa benziyorsunuz. Kendinizi bir anda toplantılara koştururken bulacaksınız. Yeni ortam, uzun süreli arkadaşlıklara sahip olmanızı da sağlayacak.

Okuduğunuz bölümde öğrendiklerinizi uygulamaya dökmeye başlayacaksınız ve hiçbir şeyin boşa olmadığını idrak edeceksiniz. Bu süreçte hala öğrenmeye devam ettiğiniz gözükmekte. Yeni bilgiler öğrenip kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Hiç durmadan ilerliyor oluşunuz patronunuz tarafından da gözlemlenecek ve kısa sürede gözde çalışanlardan biri olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu dönem, sağlık ile ilgili çok güzel gelişmelere şahit olacaksınız ve güzel haberler alacaksınız. Bir akrabanızın uzun zamandır sağlık problemleri ile uğraştığı görünmekte. Bu durum tüm aileyi derinden etkilemiş gibi görünüyor. Her şeyin üst üste gelmesi manevi anlamda yorulmanıza neden olmuş. Tüm aile, günlerinizi hastanede geçiriyor olmak sizi epey yıpratmış. Bazı zamanlar umutsuzluğa kapılmışsınız ve tedavinin işe yaramayacağını düşünmüşsünüz. Tüm bu ön yargıları kötü haberler de desteklemiş. Ancak bu dönem tüm bu sıkıntılar son bulacak, akrabanızın iyileşmesine tanıklık edeceksiniz. Uzun ve yorucu süreç güzel haberler ile sonuçlanacak ve akrabanız yeni doğmuş gibi sağlıklı bir şekilde hayatına devam etme şansı yakalayacak. Elbette ki en çok onu zorlayan bu süreç, bitince de en çok onu mutlu edecektir.

Tüm bu süreçte akrabanızı asla yalnız bırakmadığınız görünüyor, her zaman yanında olmuş ve destek çıkmışsınız. Hastalık herkesin korku dolu anlar yaşamasına neden olmuş ve bu sayede aile bağlarınız da daha fazla kuvvetlenmiş. Aradaki kırgınlıklar, küslükler bir kenara atılmış ve herkes birbiri ile kenetlenmiş, sadece sevdikleri kişinin sağlığı için dua eder olmuşlar. Güzel haberler ile ailenizin birlikteliği bu süreci daha da değerli hale getirmiş. Sevgi ile her şeyin üstesinden gelineceği anlaşılmış.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.