Kahve Falında Saç Görmek

Kahve Falında Saç Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.924 kez okundu.

Kahve falında saç görmek, kahve falcılarının ortak kanısı olarak hayırlı ve güzel haberler olarak yorumlanır. Geçmişte yaşanan olaylardan ziyade gelecekte yaşanacak güzelliklerin işareti olduğu da söylenir.

Çevresi tarafından sevilen, saygı gören bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir. Bu kişi çevresindekilerin güvenini kazanmış, kötü gün değil iyi gün dostları edinmiştir kendisine. Ayrıca çok yakını olarak gördüğü kişiler genelde kısa süreli değil, uzun soluklu dostluklardır. Bununla birlikte bu kişi çevresinden gördüğü sevgi ve muhabbet ile birlikte yakın zamanda başarıları sayesinde oldukça fazla saygı da görecek demektir. Fakat hayatında artan olumlu gelişmeler, başarılı ve mutlu olayların neticesinde, adeta hayatın kuralı olan düşmanlarının sayısında da artış olabilir. Çevresinde beliren ve zamanla farkına vardığı bu düşmanları onu fazla yıpratamayacak ve kısa süre içinde etkisinden kurtulacak demektir. Aynı zamanda bazı yorumculara göre de iş yaşamında artan rakiplerin göstergesidir. Olumsuz değil, doğru değerlendirdiği takdirde olumlu olarak etkileyebilecek bu rakipler onun lehinedir. Kahve falına bakılan kişi, iş yaşamında rakiplerinin zayıf noktalarını belirleyerek onları alt edecek ve kendi başarısına başarı katacaktır. Bu başarılar sonrasında gerek maddi kazancında gerekse de duygusal yaşamında çeşitli iyileşmeler gözlemlenecek demektir. Aşk hayatı ile de ilişkilendirilebilir. Aşk yaşamında geçmişte yaşadığınız bazı pişmanlıklar artık geride kalıyor ve yaşadığınız acı günlerin etkisinden yavaş yavaş çıkıyorsunuz demektir. Ayrıca geçmişi unutmaya başlayacağınız yakın günlerde sizi mutluluğun zirvesine taşıyacak yeni insanlar da hayatınıza girebilir. Etrafınıza bakarken dikkatli olmakta fayda var demektir. Ancak tanışacağınız bu yeni insan ile birlikte geçmişteki pişmanlıklarınızı bir nebze hatırlayabilirsiniz. Bu sizi üzüp yıpratmasın, aksine kendinize pay çıkararak ilerleyen dönemlerde aynı hatalara düşmeyin.

Kahve Falında Uzun Saçlı Kadın Görmek

İş hayatınız da kısa bir süre içinde bir takım sorunlar ile karşılaşacağınıza işaret eder. Patronunuz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar canınızı oldukça sıkacaktır. Psikolojik olarak ruhsal bir bunalım hali yaşayabilirsiniz. İş hayatınız da yaşanan bu gibi sorunlardan sonra bir kaç gün tatile çıkmak ve yeni insanlar tanımak size iyi gelecektir. Çıktığınız bu tatil de yeni birileri ile tanışabilirsiniz. Hayatınıza yakın zamanda çok özel biri girebilir. Yalnızlığınız sona erecek gibi görünüyor.

Sizi üzen bir takım sorunların yaşanacağına işaret eder. Ailevi hayatınızda yada iş hayatınızda bu günler de bazı sorunlar çıkabilir. Birisi ile kısa bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar sizi epey yıpratacaktır. Bir süre kimse ile konuşmak istemeyecek ve yalnızca kendinizi dinleyeceksiniz. Sorunlar ile tek başınıza başa çıkamazsınız. Bir süre kendinizi dinledikten sonra hayata geri dönmeli ve sosyal hayatınıza devam etmelisiniz. Yakın çevrenizden birisi ile bu sorunları paylaşmak size iyi gelecektir.

Kahve Falında Topuz Saçlı Kadın Görmek

Hayatınıza yakın zamanda bir çeki düzen vereceğinize, aşk hayatında yaşanan sıkıntıların sona ermesi ile birlikte yeni adımlar atacağınıza, kısa süre içinde yüklü bir para para alacağınıza işaret eder. Bu para sizi oldukça rahatlatacaktır. Borç verdiğiniz birisi size olan borcunu bu günler içinde ödeyebilir. Hayatınız da uzun zamandır yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Bu sorunlar yakında sona erecek ve yeniden eski mutlu günlerinize döneceksiniz.

Bu zamana dek hayatı gününü gün ederek yaşadığınıza, geleceğe dair planlar yapmadığınıza, anlık mutluluklar ile zamanı geçirdiğinize işaret eder. Artık bu düzensiz hayata bir son verecek, hayatınız ile ilgili ciddi kararlar alacak ve yakın zamanda hayatınızı bir düzene sokacak girişimlerde bulunacaksınız. Bir kaç ay yada bir kaç yıl içinde evlilik kararı alabilirsiniz. Sevdiğiniz insan size bir sürpriz yaparak evlenme teklif edebilir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelen bu teklif sizi oldukça şaşırtacaktır. Bu teklife vereceğiniz olumlu cevap ile hayatınız baştan sona değişecektir. Yenilikler sizi bekliyor.

Kahve Falında Uzun Saçlı At Görmek

Bilindiği üzere murat ve hedeflenen isteklere yorumlanır. Bu muradınızın gerçekleşeceği ve uzun süre etkisini sürdüreceği anlamına gelmektedir. Uzun süredir sıkıntılar çekiyor ve bir nebze nefes arıyorken , biraz daha sabrederseniz mucize dediğiniz kurtuluşa erişeceksiniz. Ulaştığınız son nokta sizin dahi hayal edemediğiniz bir hedef olacaktır. Bu noktaya ulaştığınızda yanınızda artacak olan kişi sayısına müsade etmemelisiniz. Sizi gerçeklikten uzaklaştırabilir, kafanızın karışmasına sebep olabilirler. Gerçekten size değer verenleri unutmazsanız, bereketiniz artacak ve muradınızın ömrü de bir o kadar uzun olacaktır.

Takım çalışmasını da ifade edebilir ki sayısın fazla olması da bu anlamı ifade eder. Takım çalışması iş ortamında gerçekleşebilir ve bu süreç kendini zorlu bir zaman dilimine sığdıracaktır. Fincan dibinde ya da çevresinde olması, olacak olayların yakınlığını simgeler. Ne kadar dibe yakın iseler o denli yakın bir tarih söz konusu olacaktır. Hem dipte hem de çevrede görülmesi halinde faldan iki farklı yorumun da çıkarılabilmesi mümkündür.

Kahve Falında Örgülü Saç Görmek

Karşı cinsten birisiyle tanışacak olduğunuz anlamına gelir. Hayatınızın aşkı yakın bir yerde sizi bekliyor, onu bulmanız için umut ediyor. O da sizin gibi yalnız ve uzun zamandır hayatını geçireceği insanı bulmayı istiyor. Bu ilişki sizin başlattığınız adımlarla başlayacak. Bu ilişki bağlarınız kuvvetlenene dek zor ve uzun sürecek dönemlerle dolu olacak. Örgülü saçı zorlukları simgeleyen bir işaret anlamına geliyor. Örgüleri tek tek açıp baştaki sorunları çözerek mutluluğa ulaşmaya çalışın.

Sizin için doğru kadın ya da erkeği bulmaya çok yakın olduğunuza yorumlanır. Onu bulmak için sizin çaba harcamanız gerekecek. Beklemekten artık vazgeçip harekete geçmelisiniz. Onu kalabalık bir ortamda görecek ve başka insanların sizi tanıştırması ile ortak bir ilişkiye adım atacaksınız. Bu noktadan sonra karşınızdaki kişi çok çekingen davranarak sizi kararsızlığa düşürecek ama siz kesinlikle yolunuzdan şaşmamalı ve bu kişinin sizin için doğru insan olduğunu unutmamalısınız. Çabalarınız sonunda başarıya ulaşacak ve uzun süren kuvvetli bir evliliğiniz olacak.

Kahve Falında Saçları Uçuşan Kadın Görmek

Beklentilerinizin gerçekleşmemesi sizi biraz hırçın bir insan haline getiriyor. Fakat siz de insanlardan fazla şeyler beklemekten artık vazgeçmelisiniz. Özellikle erkek arkadaşınızdan beklentileriniz çok fazla ve gereksiz. Onu olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmezseniz bu ilişkiden bir fayda göremezsiniz. Maddi konularda kendinize yüklenmeyi bırakın. Bazı planlarınız var ama harekete geçmeye korkuyorsunuz. Bir etkinlikte canınızı sıkacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve Falında Saç Örgüsü Görmek

Yapmakta olduğunuz işler sayesinde siz ve yakın çevrenizdeki kişiler çok mutlu olacaksınız. Dürüstlüğün, adaletin, kuvvetin ve hayırlı bir ahlakın göstergesidir. Oldukça güzel olayların gerçekleşeceği bu süreçte hayırlı davranışlarda bulunacak, huzur ve saadet içinde olacaksınız. Bundan ötürü herkes tarafından takdir edileceksiniz. Uzun zamandır gerçekleşmesini arzu ettiğiniz tüm duaların kabul buyuracağı, işinizde önemli bir mevkiye geleceğinize ve çok güzel projeler içinde yer alacağınız anlamına gelir. Bu süreçte yaşadığınız talihsizlikler sonlanacak, kısmet kapılarınız aralanacak, hoşlandığınız kişiye nihayet kavuşacaksınız. Ruh halinizdeki değişiklik okul, iş ve sosyal hayatınızda kendini gösterecektir. Sergilemiş olduğunuz tüm bu davranışlar herkes tarafından çok beğenilecek.

Kahve Falında Saç Tokası Görmek

Heyecan dolu bir hafta geçireceksiniz çünkü uzaklardan bir sürü sevdiğiniz sizin için gelecek. Düğün hazırlıkları tam gaz devam ederken her gece eğlence düzenlemek iyi bir olmayabilir. Üşütüp hasta olmamaya özen göstermelisiniz çünkü o özel gecede yorgun görünmemeniz lazım. Yeni tanıyacağınız birisinden negatif elektrik alacaksınız. Gününüzü zehir etmesine izin vermeden aranıza mesafe koymaya çalışacaksınız ama acele ediyorsunuz.

Kahve Falında Dalgalı Saç

Güncel bir konu yüzünden ailenizle tartışmalar yaşayacaksınız fakat bu tatlı atışmalar aranızı açacak cinsten değil. Yaşadığınız şehirden çok uzaklarda bir yaşam sizi bekliyor ama yanınızda sizi asla üzmeyecek bir adam olması tek teselliniz. Nişanlınız sizin için önemli bir alışkanlığından vazgeçecek ve bu sizi çok mutlu edecek. Daha önce çok uyarmanıza rağmen size karşı ısrarla yapılan bir hata var ve siz artık tepkinizi en sert şekilde vereceksiniz.

Kahve Falında Kıvırcık Saç

Büyük bir iş girişiminiz olacak ama ailenizden destek almanız gerekebilir. Boşanmış olmanız özgüveninizi kaybetmenize sebep olmadığı için kıskanan insanlar olacak. Hatta sizin yerinizde olamadıkları için çatladıklarını bile söyleyebiliriz. Maddi anlamda kimseye ihtiyaç duymuyor oluşunuz bile takdire şayan bir durum.  Gelecek planlarınızın hepsini gerçekleştireceksiniz. Sadece sevdiklerinizin olduğu bir toplantı sayesinde moraliniz yerine gelecek.

Kahve Falında Uzun Saçlı Kız Görmek

Yaşamında hayırlı olayların gerçekleşeceğine ve bundan ötürü sağlıklı mutlu bir sürecin başlayacağına delalet eder. İş hayatınızın ileriki zamanlarında sizi yerinizden etmek isteyen kötü niyetli bir kişi ile karşılaşacak ancak siz şimdikinden daha çok çabalayarak onu alt edecek ve herkes tarafından takdir edileceksiniz. Etrafınızdaki kişilerin takdirini ve saygınlığını kazanacağınız anlamına gelmekte. Özel hayatınızda ise önceden yaşamış olduğunuz sıkıntılar sonlanacak ve geçmişte yaşamış olduğunuz bu zorlukların üzerine perde açarak mutluluğun keyfini çıkaracaksınız. Eskiden yapmış olduğunuz bazı hatalardan dolayı üzüleceksiniz ama bu hatalar sayesinde olgunlaşacak ve bunlardan ders çıkartarak bir daha tekrarlamayacaksınız.

Haneye giren huzura, berekete, mal ve mülke, bol kazanca, cömert aile bireylerine, iş hayatındaki yüksek mertebeye, sağlıklı ve uzun bir ömre, şansa, arzu edilen mutluluğa, özel hayatın yolunda ilerlemesine işaret eder. Arzu ettiği ve hayalini kurduğu eve nihayet sahip olacaktır. Fal kişinin fikirlerindeki değişim hayatını daha çok güzelleştirecektir. İş hayatındaki kariyerinizde inanılmaz yükselişler yaşamak mutluluğunuzun artmasına neden olacak. Bütün bu çabalarınızın neticesini fazlası ile alarak hak etmiş olduğunuz maddi kazanca ulaşacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git