Kahve Falında Saç Görmek

22.07.2015
Kahve Falında Saç Görmek

Kahve falında saç görmek, fal sahibinin önünde hayırlı bir yol olduğu ve maddi konularda yaşadığı endişelerin ortadan kalkmasıyla ilişkisindeki huzursuzlukların son bulacağı anlamına gelir. Kişinin kafasına fitne düşüren arkadaşını yaptığı bir hata ile fark ederek hayatından çıkaracağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Geçmişte yaptığınız hatalar olduğuna ve özel hayatınızın yolunda gitmediğine delalettir. Bu problemlerin sizin yaptığınız hatalardan kaynaklandığı anlamına gelir. Artık aşk konusunda değişiklik yaşamanın zamanı gelmiş demektir. Hayallerinizdeki kişi ile tanışmayı uzun süredir beklediğinize delalettir. Bu kişi hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkarak sizi etkileyecektir. Geçmişteki hatalar nedeniyle temkinli yaklaşsanız da bu kişi ile güzel bir birlikteliğe adım atmanız mümkün.

İlişkiniz süresince çok güzel zamanlar geçirdiğiniz ve anlaştığınıza işarettir. Uzun soluklu olan bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanması da mümkün görünüyor. Aynı zamanda evlilik teklifi almaya da delalettir. Romantik bir teklif ile evlilik kararı alabilir ve mutluluğa adım atabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz eski sevgilinizden yeniden haber alabilir tekrar birlikte olmayı da deneyebilirsiniz. Bu husus üzerinde dikkatli düşünerek karar vermeniz gerektiğini salık verir. Aşk hayatında hiç beklemediğiniz sürprizlerin sizi beklediğine ve bu aralar çok şaşıracağınıza yorumlanır.

Toplum içerisindeki bir etkinlikte yeni biri ile tanışabilirsiniz. Bu kişiden çok etkilenerek aniden ilişkiye başlamanız da mümkün görünüyor. Evli iseniz hane içindeki mutluluğunuzun artacağına delalettir. Bu mutluluğun sebebinin yeni bir haber olduğuna işarettir. Bu sevindirici haber hane içinde bir değişiklik olacağını gösterir. Çocuğunuzla ilgili eğitim, söz, nişan vs. güzel bir haber alabilirsiniz. Genç bir çiftseniz bebek haberi ile mutlu olabilirsiniz. Mutluluk ve tatlı heyecanlar ile yaşadığınız bir dönemin başladığına delalettir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre şanslı ve bereketli bir dönemin müjdecisidir. İş yerinde ve eğitim hayatınızdaki başarıların size artık maddi olarak geri döneceğini gösterir. İşte başarılı olmanız sonucunda yükselme, maaş artışı vs. güzel gelişmeler yaşamanız mümkündür. Kendi işinizde çalışıyorsanız yeni anlaşmalar yaparak yüklü miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bir dönem para sıkıntısı çekseniz de artık parasızlık gibi sorunlarınız olmadığına delalettir. Yeni iş kurmak istiyorsanız bir akrabanızın desteği ile bu işi kuracağınızı gösterir. Çok çalışarak işinizi yoluna koyduğunuz ve kazancınızı arttırdığınıza delalet eder.

Para kazanma konusunda başarılı olacağınıza ve paranızın sürekli artacak olmasına işarettir. Ticari zekanızın olduğu anlamına da gelir. Hatta yaşadığınız şehir için planladığınız şeyleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Yaşadığınız şehre yeni iş fırsatları getirmenize delalet eder. Böylelikle birçok insana iş fırsatı sağlamış olabilirsiniz demektir. İnsanların saygısını ve olumlu bakış açısını etkilemek anlamına da gelir. Şan ve şöhretinizin zamanla artması söz konusudur.

Şanslı ve aynı zamanda çalışkan insana delalettir. Çalışkanlığı ile kendine şans yaratan insan da olabilir. Bol kazanç, bolluk ve bereket dolu bir dönem anlamına gelir. Evliyseniz bu dönemi ailenizle keyifle geçirmeniz anlamına gelir. Bekarsanız yeni tanıştığınız insanla hoş vakit geçirmeniz için her türlü maddi imkana sahip olduğunuza delalettir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Başarılı bir döneme işaret eden bu dönemde aile içi ilişkilerin de olumlu etkilendiğine delalettir. Aile desteği ile iş kurmak anlamına da gelmektedir. İşteki başarıların aile bireylerinden saygı görmenize sebep olduğu anlamına da gelir. Bekarsanız yakın zamanda biriyle tanışıp bir ilişki yaşayacaksınız demektir. İlişkinizde kısa süre içinde evlilik kararı göründüğüne delalet eder. Evlilik hazırlıkları vs. yorucu bir dönem yaşasanız da bu dönemde sevdiklerinizden çok yardım  göreceğinize delalet eder.

Tatlı telaşlar ve yorgunluklar ile mutluluğun temellerini atıyorsunuz. Eşinizle mutlu ve mesut bir şekilde yeni evinizde refah içinde yaşayacağınıza delalettir. Evliyseniz hane içindeki huzura delalet eder. Yeni haberler söz konusudur. Çocuklarınızın eğitim haberlerini alabilirsiniz. Çocuklarınız büyükse nişan, söz gibi mutluluk haberlerini alabilir, hazırlıklara başlayabilirsiniz. Haneniz bir bebek haberi ile neşe dolabilir. Tatlı heyecanlar yaşayarak mutluluğun tadını çıkarabilirsiniz.

Geçmişte hatalarınız ve sorunlu günleriniz olsa da artık geçtiğine delalet eder. Mutlu bir dönemi müjdeler. Maddi ve manevi konularda pozitif etki altında olduğunuza delalet eder. Bu güzel dönemi sevdiklerinizle mutluluk içinde yaşamanız gerektiğini salık verir. Yeni kararlar alacaksanız aile bireylerine danışmanız önerilir. Ortak karar almak mutluluğunuzu pekiştirecek ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Önünüze engeller çıkmayacağına delalet eder. İyi bir eğitim hayatını tamamlayarak hayata atıldığınıza delalet eder. Hayalleriniz olduğu anlamına gelir. İşiniz yoksa iş başvuruları yapmanıza delalettir. Başvurularınızdan olumlu yanıt alarak işe başlayacağınızı gösterir. Çekindiğiniz hususlar olsa da başarılı olacağınız konusunda kendinize güvenmeniz gerekir. İş yerinde çok çalışarak başarılı olacağınıza delalettir. Bu başarı ile kendinize güvenerek daha da hırsla çalışmaya başlayacaksınız.

Bu ara maaşınıza zam alabilirsiniz. Uzun zamandır çalıştığınız iş yerinde artık hedeflediğiniz mertebeye ulaşmanız an meselesidir. Mevki olarak yükselme ve gelir artışı söz konusudur. Sevdiklerinizle bu şaşırtıcı haberi kutlayacak ve mutluluğunuzu paylaşacaksınız. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu konuda önünüzün açık olduğuna delalettir. Bir aile yakınından maddi destek göreceğinize ve bu yatırımla iş kuracağınıza delalet eder. İş hayatınızdaki başarınız sayesinde toplumda sevilen ve sayılan bir insan olduğunuza delalet eder.

Çalışkanlığa ve bol kazanca delalet eder. Kazançlarınızı gayrimenkul gibi yatırımlarla büyütmenize işarettir. Bolluk ve bereket içinde yaşamaya delalet eder. İş hayatında öncü olmak anlamına da gelir. Yaşadığınız şehre yeni iş imkanları getirerek insanlara iş alanı yaratmanız da mümkün görünüyor. Başarılı ve lider ruhlu yapınız sayesinde iş hayatınızda başarılı olmanız anlamına gelir. Özel hayatınızda da mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Bedeninizde beğenmediğiniz hususlara odaklanmanıza işarettir. Kendinizden memnun olmadığınız bedensel detaylar üzerinde değişiklik kararı vermenize delalet eder. Estetik operasyon kararı alabilirsiniz. Bu aralar iş yerinde oldukça fazla çalışmaktasınız. Sağlığınıza odaklanmanız ve kendinizle ilgilenmeniz gereken bir döneme işaret eder. Aşırı çalışma ve yorgunluğun sonucunda bağışıklık sisteminiz çökebilir veya zayıflayabilir.

Bu dönemde sıklıkla soğuk algınlığı sorunları yaşamanız muhtemel anlamına da gelir. Kendinize bakmak zorunda olduğunuza dikkat çeker. Sağlıklı beslenmek, yeterince dinlenmek ve bağışıklığınızı güçlendiren ürünler kullanmak gereklidir. Vitamin alabilir, vücudunuzu destekleyebilirsiniz. Stres ve yorgunluk nedeniyle bu aralar cilt sorunları yaşayabilirsiniz. Öncelikle doktor görüşü alarak cilt sorunlarının kaynağını öğrenmenin doğruluğuna delalettir.

Sağlığınız ile ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabileceğinize delalettir. Bu sorunların kısa süre içinde çözüleceğine işaret eder. Üzücü ve uzun süre hayatınızı etkileyen bir sorun olmadığını bilmelisiniz. Bir süre kendinize iyi bakmanız, sağlığınız ile ilgili ufak tefek sorunları çözecek anlamına gelir. Kronik rahatsızlıklarınız mevcut ise bu sorunların en kısa zamanda düzeleceği anlamına gelir. Doktora danışarak sağlık sorunlarınıza çözüm yolu bulacağınızı bildirir.


Kahve Falında Uzun Saçlı Kadın Görmek

Fal sahibinin geleceğine ışık tutacak büyük bir başarı elde edeceği ve hayalini kurduğu mutlu yaşama kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin eski sevgilisi ile yeniden görüşerek gönlünde kapanmış defteri tekrar açacağı ve yeniden bir ilişki yaşayacağına işaret eder.


Kahve Falında Saçları Uçuşan Kadın Görmek

Fal sahibinin yaşadığı küçük sorunların kendisine bir uyarı olduğu ve bu nedenle atacağı adımlara dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin kaybettiği neşeyi yeniden bulacağı büyük bir atılım yapacağına ve emeklerinin karşılığını alacağına işaret eder.


Kahve Falında Topuzlu Kadın Görmek

Fal sahibinin içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan kurtaran biri ile tanışacağı ve hayal ettiği güzel günleri yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin beklemediği bir anda yaşayacağı güzel gelişmelerle kafasında korku ve kuruntulardan kurtulacağına işaret eder.


Kahve Falında Kıvırcık Saçlı Kadın Görmek

Fal sahibinin güçten ve takatten düşüren kafasındaki düşüncelerden kurtulacağı ve hayata bambaşka bir gözle bakarak mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin özgüveninin yükselmesiyle birlikte askıya aldığı işlerle tekrar uğraşarak başarılı olacağına işaret eder.


Kahve Falında At Kuyruklu Kadın Görmek

Fal sahibinin yaptığı bir işten vazgeçerek kendisine daha çok hayırlı olan bir işle uğraşacağı ve çalışkanlığı sayesinde rahat bir yaşam süreceği anlamına gelir. Kişinin kendisine uzatılan eli görmezden gelmemesi ve harekete geçmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Saçı Örgülü Kadın Görmek

Fal sahibinin deneyimsiz olduğu konularda kendisini fazla zorlamaması ve büyüklerinden destek alarak çıkış yolu bulması gerektiği anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda büyük tartışmalara girmemesi gerektiği aksi halde oldukça zarar göreceğine işaret eder.


Kahve Falında Kabarık Saçlı Kadın Görmek

Fal sahibinin mutluluğundan büyük bir rahatsızlık duyan ve kendisine sürekli zarar vermek isteyen kişiyi fark ederek hayatından çıkartacağı anlamına gelir. Kişinin yaşayacağı bir olayda hakkı ve adaleti gözetmesi sonucunda mükafatını göreceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.