Kahve Falında Saç Görmek

22.07.2015
Kahve Falında Saç Görmek

Kahve falında saç görmek, başarı ve gösterişi simgeler. İş ve okul hayatında başarılı olmaya delalet eder. Değerli ve şeref sahibi bir kişi olduğunuz anlamına gelir. Yeni girişimler yaparak başarılı olacağınıza işaret eder. Evli iseniz çocuğunuzun olacağını bildirir. Bulunduğunuz şehirlere yeni fırsatlar getireceğinize delalet eder. Güzel haberler alacağınıza tabir olur. Çalışkan ve azimli bir insan olduğunuza, bulunduğunuz konuma gelmek için çaba sarf ettiğinize ve hedeflerinize ulaştığınıza delalet eder. Çalışmalarınızın karşılığını alacak ve başarıya ulaşacaksınız. Bu başarı ile toplumun saygısını kazandığınız gerçektir.

Aileniz veya bir yakınınızdan destek görmeniz mümkün. Maddi kazançlar sağlamanıza, mal ve mülk edinmenize işarettir. Başarılarınız sonucunda hayatınızı yoluna koymuş bir insan olarak özel hayatınıza da yönelmeniz anlamına gelir. Geçmişteki ilişkilerinizde sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Sıkıntıların artık geçtiğine ve hayalinizdeki kişi ile mutlu bir ilişki yaşayacağınıza delalet eder. İş yerinizde kıdem olarak yükselmeye ve kazanılan gelirin artışına yorumlanır. Kan bağınız olan bir akrabanızdan destek alacağınızı ve bu destek ile hayatınızı düzene sokmaya başladığınızın göstergesidir. Sağlık konusunda şanslı bir döneme girdiğinizin habercisidir.

Bu dönemin sizin dönemiz olduğunu gösterir. Her açıdan parlak bir dönem yaşadığınız manasına gelmektedir. İş yerindeki ve eğitim hayatındaki başarılarınızın hem finansal durumunuza hem de özel hayatınıza olumlu etkilerini hissedeceksiniz demektir. Zenginlik ve refah içinde yaşayarak mutlu olacağınıza delalettir. Sevdiğiniz insanla bir araya gelerek güzel bir ömür geçirmeniz anlamına gelir. Huzurlu yuva ve mutlu mesut bir aile anlamındadır. Her açıdan artıya geçtiğiniz güzel bir dönem sizi beklemektedir.

Aşk Yorumu

Geçmişte yaptığınız hatalar olduğuna ve özel hayatınızın yolunda gitmediğine delalettir. Bu problemlerin sizin yaptığınız hatalardan kaynaklandığı anlamına gelir. Artık aşk konusunda değişiklik yaşamanın zamanı gelmiş demektir. Hayallerinizdeki kişi ile tanışmayı uzun süredir beklediğinize delalettir. Bu kişi hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkarak sizi etkileyecektir. Geçmişteki hatalar nedeniyle temkinli yaklaşsanız da bu kişi ile güzel bir birlikteliğe adım atmanız mümkün.

İlişkiniz süresince çok güzel zamanlar geçirdiğiniz ve anlaştığınıza işarettir. Uzun soluklu olan bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanması da mümkün görünüyor. Aynı zamanda evlilik teklifi almaya da delalettir. Romantik bir teklif ile evlilik kararı alabilir ve mutluluğa adım atabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz eski sevgilinizden yeniden haber alabilir tekrar birlikte olmayı da deneyebilirsiniz. Bu husus üzerinde dikkatli düşünerek karar vermeniz gerektiğini salık verir. Aşk hayatında hiç beklemediğiniz sürprizlerin sizi beklediğine ve bu aralar çok şaşıracağınıza yorumlanır.

Toplum içerisindeki bir etkinlikte yeni biri ile tanışabilirsiniz. Bu kişiden çok etkilenerek aniden ilişkiye başlamanız da mümkün görünüyor. Evli iseniz hane içindeki mutluluğunuzun artacağına delalettir. Bu mutluluğun sebebinin yeni bir haber olduğuna işarettir. Bu sevindirici haber hane içinde bir değişiklik olacağını gösterir. Çocuğunuzla ilgili eğitim, söz, nişan vs. güzel bir haber alabilirsiniz. Genç bir çiftseniz bebek haberi ile mutlu olabilirsiniz. Mutluluk ve tatlı heyecanlar ile yaşadığınız bir dönemin başladığına delalettir.

Para Yorumu

Şanslı ve bereketli bir dönemin müjdecisidir. İş yerinde ve eğitim hayatınızdaki başarıların size artık maddi olarak geri döneceğini gösterir. İşte başarılı olmanız sonucunda yükselme, maaş artışı vs. güzel gelişmeler yaşamanız mümkündür. Kendi işinizde çalışıyorsanız yeni anlaşmalar yaparak yüklü miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bir dönem para sıkıntısı çekseniz de artık parasızlık gibi sorunlarınız olmadığına delalettir. Yeni iş kurmak istiyorsanız bir akrabanızın desteği ile bu işi kuracağınızı gösterir. Çok çalışarak işinizi yoluna koyduğunuz ve kazancınızı arttırdığınıza delalet eder.

Para kazanma konusunda başarılı olacağınıza ve paranızın sürekli artacak olmasına işarettir. Ticari zekanızın olduğu anlamına da gelir. Hatta yaşadığınız şehir için planladığınız şeyleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Yaşadığınız şehre yeni iş fırsatları getirmenize delalet eder. Böylelikle birçok insana iş fırsatı sağlamış olabilirsiniz demektir. İnsanların saygısını ve olumlu bakış açısını etkilemek anlamına da gelir. Şan ve şöhretinizin zamanla artması söz konusudur.

Şanslı ve aynı zamanda çalışkan insana delalettir. Çalışkanlığı ile kendine şans yaratan insan da olabilir. Bol kazanç, bolluk ve bereket dolu bir dönem anlamına gelir. Evliyseniz bu dönemi ailenizle keyifle geçirmeniz anlamına gelir. Bekarsanız yeni tanıştığınız insanla hoş vakit geçirmeniz için her türlü maddi imkana sahip olduğunuza delalettir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Başarılı bir döneme işaret eden bu dönemde aile içi ilişkilerin de olumlu etkilendiğine delalettir. Aile desteği ile iş kurmak anlamına da gelmektedir. İşteki başarıların aile bireylerinden saygı görmenize sebep olduğu anlamına da gelir. Bekarsanız yakın zamanda biriyle tanışıp bir ilişki yaşayacaksınız demektir. İlişkinizde kısa süre içinde evlilik kararı göründüğüne delalet eder. Evlilik hazırlıkları vs. yorucu bir dönem yaşasanız da bu dönemde sevdiklerinizden çok yardım  göreceğinize delalet eder.

Tatlı telaşlar ve yorgunluklar ile mutluluğun temellerini atıyorsunuz. Eşinizle mutlu ve mesut bir şekilde yeni evinizde refah içinde yaşayacağınıza delalettir. Evliyseniz hane içindeki huzura delalet eder. Yeni haberler söz konusudur. Çocuklarınızın eğitim haberlerini alabilirsiniz. Çocuklarınız büyükse nişan, söz gibi mutluluk haberlerini alabilir, hazırlıklara başlayabilirsiniz. Haneniz bir bebek haberi ile neşe dolabilir. Tatlı heyecanlar yaşayarak mutluluğun tadını çıkarabilirsiniz.

Geçmişte hatalarınız ve sorunlu günleriniz olsa da artık geçtiğine delalet eder. Mutlu bir dönemi müjdeler. Maddi ve manevi konularda pozitif etki altında olduğunuza delalet eder. Bu güzel dönemi sevdiklerinizle mutluluk içinde yaşamanız gerektiğini salık verir. Yeni kararlar alacaksanız aile bireylerine danışmanız önerilir. Ortak karar almak mutluluğunuzu pekiştirecek ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Önünüze engeller çıkmayacağına delalet eder. İyi bir eğitim hayatını tamamlayarak hayata atıldığınıza delalet eder. Hayalleriniz olduğu anlamına gelir. İşiniz yoksa iş başvuruları yapmanıza delalettir. Başvurularınızdan olumlu yanıt alarak işe başlayacağınızı gösterir. Çekindiğiniz hususlar olsa da başarılı olacağınız konusunda kendinize güvenmeniz gerekir. İş yerinde çok çalışarak başarılı olacağınıza delalettir. Bu başarı ile kendinize güvenerek daha da hırsla çalışmaya başlayacaksınız.

Bu ara maaşınıza zam alabilirsiniz. Uzun zamandır çalıştığınız iş yerinde artık hedeflediğiniz mertebeye ulaşmanız an meselesidir. Mevki olarak yükselme ve gelir artışı söz konusudur. Sevdiklerinizle bu şaşırtıcı haberi kutlayacak ve mutluluğunuzu paylaşacaksınız. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu konuda önünüzün açık olduğuna delalettir. Bir aile yakınından maddi destek göreceğinize ve bu yatırımla iş kuracağınıza delalet eder. İş hayatınızdaki başarınız sayesinde toplumda sevilen ve sayılan bir insan olduğunuza delalet eder.

Çalışkanlığa ve bol kazanca delalet eder. Kazançlarınızı gayrimenkul gibi yatırımlarla büyütmenize işarettir. Bolluk ve bereket içinde yaşamaya delalet eder. İş hayatında öncü olmak anlamına da gelir. Yaşadığınız şehre yeni iş imkanları getirerek insanlara iş alanı yaratmanız da mümkün görünüyor. Başarılı ve lider ruhlu yapınız sayesinde iş hayatınızda başarılı olmanız anlamına gelir. Özel hayatınızda da mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Bedeninizde beğenmediğiniz hususlara odaklanmanıza işarettir. Kendinizden memnun olmadığınız bedensel detaylar üzerinde değişiklik kararı vermenize delalet eder. Estetik operasyon kararı alabilirsiniz. Bu aralar iş yerinde oldukça fazla çalışmaktasınız. Sağlığınıza odaklanmanız ve kendinizle ilgilenmeniz gereken bir döneme işaret eder. Aşırı çalışma ve yorgunluğun sonucunda bağışıklık sisteminiz çökebilir veya zayıflayabilir.

Bu dönemde sıklıkla soğuk algınlığı sorunları yaşamanız muhtemel anlamına da gelir. Kendinize bakmak zorunda olduğunuza dikkat çeker. Sağlıklı beslenmek, yeterince dinlenmek ve bağışıklığınızı güçlendiren ürünler kullanmak gereklidir. Vitamin alabilir, vücudunuzu destekleyebilirsiniz. Stres ve yorgunluk nedeniyle bu aralar cilt sorunları yaşayabilirsiniz. Öncelikle doktor görüşü alarak cilt sorunlarının kaynağını öğrenmenin doğruluğuna delalettir.

Sağlığınız ile ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabileceğinize delalettir. Bu sorunların kısa süre içinde çözüleceğine işaret eder. Üzücü ve uzun süre hayatınızı etkileyen bir sorun olmadığını bilmelisiniz. Bir süre kendinize iyi bakmanız, sağlığınız ile ilgili ufak tefek sorunları çözecek anlamına gelir. Kronik rahatsızlıklarınız mevcut ise bu sorunların en kısa zamanda düzeleceği anlamına gelir. Doktora danışarak sağlık sorunlarınıza çözüm yolu bulacağınızı bildirir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.