Kahve Falında Kadeh Görmek

29.04.2015
Kahve Falında Kadeh Görmek

Kahve falında kadeh görmek, fal sahibinin yakın zamanda eline geçecek olan şansı iyi değerlendirmesi halinde mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin bu süreçte büyük atılımlar gerçekleştireceğine ve geleceği ile ilgili önemli kararlar vererek hayata geçireceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınızdaki kişi ile evlilik yoluna gireceğiniz anlamına gelmektedir. Güzel bir evlenme teklifi alacak, bu teklif karşısında büyük heyecan yaşayacaksınız. Aslında hiç beklemediğiniz bir anda gelen bu teklif sizin gözünüzü korkutuyor olsa da, kendinizi dünyanın en şanslı insanı hissedeceksiniz.

Eşinizle bir takım sorunlar yaşıyor, bunu kendinize mal ediyorsunuz. Aslında biraz düşünseniz bunun nedeninin kendiniz olmadığını anlayacaksınız. Eşiniz ile aranıza girmeye çalışan, sizi kıskanan biri var. Bu kişi çok yakınlarınızda uzun boylu, esmer bir bayan. Bu kişi sizin hayatınızın her alanında yanınızda. Yakında büyük bir açık verecek ve kendini belli edecek. Evliliğinize nifak tohumları sokan bu kişinin açığa çıkması ile beraber, evliliğinizin üzerinde dolaşan kara bulutlar gidecek, her şey yoluna girecektir. Daha mutlu ve huzurlu olacağınız dönemin geldiği anlamına gelmektedir.

Kısa zaman içinde en yakın arkadaşlarınızdan biri size aşkını itiraf edecek. Başta imkansız diyerek red edecek, en yakın arkadaşınızı kaybettiğinizi düşüneceksiniz. Fakat birkaç gün geçtikten sonra aklınıza düşen arkadaşınız kalbinize düşecek. Onu düşünmeden geçirdiğiniz bir gün bile olmayacak. Bu konuya ailenize açacak, ailenizden olumlu yanıt alarak harekete geçeceksiniz. Tanıdığınız ve güvendiğiniz biri olması içinizi rahatlatacak. Vakit kaybetmeden buluşacak, hislerinizi açacaksınız. Güvene dayalı bir ilişkiye başlayarak, uzun soluklu, mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Maddi anlamda çok kayıplar vermeniz sizi çok zorlamış. Herkese güvenerek borç olarak dağıttığınız paralar, bugün zorlanmanıza neden olmuş. Kısa zaman içinde verdiğiniz borçları geri alacaksınız. Çok büyük sıkıntıları geride bırakacak, maddi açıdan rahatlayacağınız döneme gireceksiniz.

Kahve falı yorumcularına göre yeni kazançlar elde ederek, geleceğe yatırım yapacağınız anlamına gelmektedir. Bu aralar bir şans oyunu oynamalısınız. Şansınız çok açık. 3, 18, 36 bu rakamlar size uğur getirecektir. Güzel bir gelir elde etmenizi sağlayarak, isteklerinize ulaşacaksınız. Bolluğun ve bereketin olduğu, şanslı döneme gireceksiniz.

Bir yakınınızdan miras kalacağı anlamına gelmektedir. Bu miras sayesinde, tüm sıkıntılarınızdan arınacak, yeni bir ev sahibi olacaksınız. Bu ev size şans getirecek, hayatınızı istediğiniz gibi düzene sokacaksınız. Sofranızdan rızk, cebinizden paranın eksik olmadığı döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde yeni bir takım anlaşmazlıklar yaşamış, bu durumdan epey rahatsız olmuşsunuz. Yaşınız nedeni ile artık bir çok derdi kaldıramıyor, köşenize çekilmeyi tercih ediyorsunuz. Kısa zaman içinde hanede bir kalabalık oluşacak. Uzaktan gelen misafirler, aranızdaki sorunları çözmenize yardımcı olacak, hanedeki tüm sorunların çözülmesini sağlayacaktır. Daha aydınlık, huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Kısa zaman içinde aileniz ile bir tatile çıkacaksınız. Bu tatilde tüm yılın yorgunluğunu atacak, kendinizi çok huzurlu hissedeceksiniz. Havuz başı partileri, gece eğlenceleri derken biraz yorulsanız da, çok eğleneceksiniz.

Arkadaşlarınız size bir sürpriz yaparak, okuduğunuz şehire gelecek. Onları karşınızda görünce çok mutlu olacak, okulun stresini atacaksınız. Doyasıya gülecek, yorulmadan geleceksiniz. Çok güzel günler geçireceğiniz, özlem gidereceğiniz döneme gireceksiniz.

Ailece bir yakınınızı ziyarete gidecek, orada çok güzel ağırlanacaksınız. Birkaç gün kalacak, çok güzel günler geçireceksiniz. Bu ziyaret size de ailenize de çok iyi gelirken, yakınlarınızı ne kadar özlediğinizi fark edeceksiniz. Bu ziyaretleri sıklaştıracak, akrabalar ile aranızı sıkı tutacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Geçtiğimiz günlerde kafanız baya dalgın olduğu için iş yerinde sizden beklenilen performansı sergileyememişsiniz. Haliyle yöneticileriniz size tepki göstermiş. Fakat iş yerinde son derece başarılı olacağınız döneme gireceksiniz. Aklınızı meşgul eden her ne var ise onlardan arınacak, kendinizi işinize vereceksiniz. Yaptığınız hataların farkına varıp, aynılarını tekrarlamayacak, harika işler başaracaksınız.

Yeni bir iş kurma hayaliniz var. Bu işi çocukluğunuzdan beri istiyor, ama bir türlü adım atacak cesareti kendinizde bulamıyorsunuz. Bir yakınınızın size desteği sayesinde hayalinizdeki işi hayata geçireceksiniz. Bu işten umduğunuzu bulacak, çok iyi paralar kazanarak, çok iyi yerlere geleceksiniz. Başarının ve paranın hayatınızdan eksik olmadığı döneme gireceksiniz.

Her zaman sizden istenileni en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan bir yapınız var. Hırslı ve azimli yapınız her yerde başarılı olmanızı sağlıyor. Kısa zaman içinde yöneticileriniz sizden bir iş isteyecek. Bu iş sizi başta zorlasa da kısa zaman içinde halledeceksiniz. Detaycı yapınız sayesinde bu işi de en iyi şekilde yapacak, iş yerinde herkesin takdirini toplayacaksınız.

Okulun en haylaz çocuğu olmanız başarılı olmayacağınız anlamına gelmiyor. Sizde harika bir zeka var ve bunun sayesinde de çok güzel başarılar elde ediyorsunuz. Yakın zamanda gireceğiniz bir sınav var. Bu sınavda çok başarılı olacak dereceye gireceksiniz. Hem öğretmenleriniz hem aileniz sizinle gurur duyacak. Okulun parmak ile gösterilen öğrenci olurken, içten içe sizi kıskanan kişiler de olacak.

Sağlık Yorumu

Son derece sağlıklı olduğunuz bir döneme gireceksiniz. Vücudunuza spor yapmak uğruna çok yükleniyor, her yerinizin ağrımasına neden oluyorsunuz. Spor yükünü biraz hafifletmeniz sağlığınız açısından çok daha iyi olacaktır.

Hamileliğinizin ortalarında küçük bir sorun yaşamış, bu nedenle tedirginlik yaşıyorsunuz. Fakat endişelenmeyi bırakıp, hamileliğinizin ne kadar güzel geçtiğine yoğunlaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Her şey yolunda gidecek, harika bir hamilelik geçireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.