Kahve Falında Kadeh Görmek

Kahve Falında Kadeh Görmek
29 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.249 kez okundu.

Kahve falında kadeh görmek, fal sahibinin bazı sırları olduğu ve bu sırların arkadaşları tarafından ortalığa saçıldığı anlamına gelir. Bu durum fal sahibi için oldukça üzücü ve hayal kırıklığı yaşatacak bir olaydır. Bu nedenle etrafınızdaki insanlara dikkat etmeniz gerekir. Herkese sırlarınızdan bahsetmemeniz bu durumu yaşamaktan kurtaracaktır sizi.

Kadeh sembolü görmek, iş ve eğitim hayatınızda başarılı olacağınızı, ancak aşk hayatınızda durgunluk yaşayacağınızı söyler. Kısmet, evlilik, hayırlı iş, bol kazanç sembolüdür. Çok yakın bir zamanda hoş sürprizlerle karşılaşacağınız ve çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bir süredir durgun devam eden hayatınız bu sürprizler sayesinde hareketlenecek ve renklenecektir. Bekar fal sahibi bir evlilik teklifi alabilir. Evli fal sahibi için hamilelik ve erkek çocuk olarak yorumlanır. İş hayatınızda dikkatli olmanızı gerektirir. Bazı projelere başlayabilirsiniz ya da yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak bu proje ya da girişimler yanında anlaşmazlıkları da getirecektir ve planlarınız istediğiniz gibi yürümeyecektir. Son zamanlarda duygusal ve alıngan bir hal alacağınız anlamına da gelir. Etrafınızdaki olaylardan çok etkileneceğiniz bir döneme girmek üzere olduğunuzu gösterir. Bu dönemde sorunlarınız daha da büyüyecektir ve siz bu sorunların altında ezildiğinizi düşünebilirsiniz. Kişinin eşinin hastalanacağı anlamına da gelir. Eş dışında bu hastalık çocuğunuz ile de ilgili olabilir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirleyecek olan fincandaki diğer sembollerdir.

Kahve Falında Boş Kadeh Görmek

Fal baktıran kişinin büyük bir sır sakladığına işarettir. Bu sır fal sahibi için büyük önem taşıdığından dolayı anlatamamaktadır. Fal sahibi bu sırrını kimseyle paylaşmayacağına inandığı bir arkadaşına anlatmalı ve bu yükten kurtulmalıdır. Eğer anlatmaz ise kendine olan kötü etkisi artacak ve fal sahibini düşünce olarak yıpratacaktır. Aynı zamanda fal sahibinin yardımsever merhametli bir insan olduğunu ve adeta bir hemşire gibi etrafındaki insanlara yardım etmekten hoşlandığını anlatır.

Bir diğer anlamı ile bazı yanılgıların ve yanlış kurulmuş arkadaşların ortaya çıkacağı anlamını taşır. Fal fincanının dip kısmında ise riskli iş anlaşmalarının yaşanacağı bir dönemin yaklaştığını da haber vermektedir. İş ile ilgili riskli konular bir bilene danışılsa daha iyi sonuç verir. Sıkıntısız bir hayat ile yorumlansa da bazı ufak tefek pürüzleri de simgeler. Fincanın ağız kısmında belirmesi ise aileden birisinin ufak bir rahatsızlık geçireceğini haber verir. Sembolün netliği fal sahibinin ne zaman rahat bir nefes alacağı hakkında bilgi vermektedir. Yakın zamanda ve umulmadık bir anda düzelen işleri işaret eder. Eğer ki net olmayan figür ise uzun vade de büyük bir uğraş sonunda düzelen işleri simgeler. Yakın ilişkilerinizde, bilhassa eşinizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gereken noktalar olduğunu gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git