Kahve Falında Elma Görmek

Kahve Falında Elma Görmek

Kahve falında elma görmek, güzel haberleriniz olduğuna işaret eder. Bu güzel haberi eşinizden yana ya da çocuğunuzdan yana alabilirsiniz. Bekar insanlar için elma hayırlı kısmetleri simgeler. Evlenip yuva kuracaklarını ve güzel ahlaklı çocuklarınız olacağını vurgular. İkili ilişkilerde de kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde kendinize ve partnerinize dikkat edin. Mümkün olduğunca onu sevdiğinizi dile getirin. Güzel küçük sürprizler ile ilişkinize heyecan katabilirsiniz. Maddi yönden de rahatlayacaksınız. Çünkü gördüğünüz figür, bereketin sembolüdür. Bundan sonra işleriniz artacak kazancınız çoğalacaktır. Bu kazancınızı iyi değerlendirmeniz ileride kurduğunuz hayatın da bir o kadar sağlam temellere dayanmasını sağlayacaktır. Kim bilir belki aradığınız kişi de bu dönemler karşısınıza çıkacaktır. Hatta belki de çıkmıştır da siz farkında değilsinizdir. Şöyle iyice bir etrafınızı gözden geçirin derim.

Bekarların gönüllerinde olanın gerçekleşeceğini gösterir. Artık şans sizden yana. Bunu iyi değerlendirmesini bilmelisiniz. Uzun zamandır uzaktan izlediğiniz biri varsa ona açılabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizde güzel etkiler bırakacaksınız. Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmeye çalışın. Bazen de küçük atışmalara, gönül kırgınlıklarına yorulur. Çevrenizdeki insanlar ile zaman zaman tartışmalar yaşayabilirsiniz ancak genel anlamda sorunsuz bir insansınız. Kötü niyetli kişileri kafanıza takmayın. Kısmettir ve hayatınızda boşluklar olduğunu size hatırlatır. Bu boşlukları doldurmanın vaktinin geldiğini size ince ince hatırlatır. Sizin içinizin temiz bir insan olduğunuzu gösterir. İşlerinizde hile yok ve tamamen dürüst bir insansınız. Kazancınız temiz olduğundan oldukça bereketlisiniz. Bu bereketiniz artarak devam edecek . Maddi sorununuz varsa borçlarınızı kapatacaksınız. Bekarlara iyi bir kısmet, evlilere de bir bebek müjdeler. Her iki grup içinde hayatında yenilik ve hareket artacaktır. Bu kazançlı ve yeniliklere gebe dönemi iyi değerlendirin. Bir daha böyle bir evre geçiremeyebilirsiniz hayatınızda.

Aşk Hayatı

Kalbinizde her ne var ise gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Aradığınız aşkı bulacak, hayallerinizdeki gibi ömür süreceğine işaret eder. Uzun boylu, yakışıklı ve beyaz tenli bir kişi sizi gözetliyor, fırsatını bulduğu an sizinle yakınlaşarak içini dökecek. Sizde görür görmez etkilenecek, güzel bir birlikteliğin ilk adımını atacaksın.

Kısa süre sonra evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Her ne kadar beklediğinizden erken gelse de, asla karşı koyamayacak bir anda ağzınızdan evet kelimesi çıkacaktır. Çok mutlu, huzurlu bir evliliğin ilk adımını atmak için plan program yaparak, kısa zaman içerisinde isteme merasimi düzenlenecektir.

Hayatınızdaki kişi ile aranızda bir takım problemler yaşıyor ve bunu büyütüyorsunuz. Yapınız gereği fazla detaycı oluşunuz her şeyi didik didik kontrol etmenize neden oluyor. Farkında olmadan kendinizi de karşınızdaki kişiyi de bunalta biliyorsunuz. Fakat bir yakınınız ilişkinize müdahale ederek, aranızdaki sorunları çözmenizde size yardımcı olacak. Çözülen problemler sayesinde daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Maddi sebeplerden dolayı ayrıldığınız sevgilinizin size geri döneceği anlamına gelmektedir. Ayrılığınıza anlam veremeyen bu kişi kısa zaman içerisinde seninle konuşmak için adım atacak, sende sevdiğin için bu adıma olumlu karşılık vereceksin. Ayrılık nedenini anlatınca emin ol sana hem gülecek hem de saçma olduğu için sinirlenecek. Bu kadar büyük aşkın para yüzünden bitmemesi gerektiğini sana izah edecek. Her koşulda yanında olmayı teklif ederek, tekrar birliktelik yaşamak isteyecek. Karşılıklı sevgi ve anlayış ile harika birliktelik yaşayacak, tüm sorunların üstesinden geleceksiniz.

Para

Bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yaptığınız yardımların mükafatını alacağınız harika zamanlar kapıda. Kısa süre içerisinde eline geçecek olan bir para var. Bu para sayesinde rahata kavuşacaksın. Çevrendeki insanlara daha çok yardım ederek, iç huzuru yaşamanın ve bolluğun tadını çıkaracaksın.

Arabanızı değiştirmek istiyor fakat yeterli bütçeye sahip olmadığınız için bekletiyorsunuz. Kısa zaman içinde arabanızı satacak ve üzerine biraz para ekleyerek, istediğiniz arabaya sahip olacaksınız. Hem iş hem de yaşantınız için daha iyi bir araba alacaksınız.

Paranızı çar çur etmekten vazgeçerek, birikim yapma kararı aldınız. Çünkü aylık harcamalarınızı topladığınızda ortaya çıkan miktar sizi korkutmaya başlamış. Birikim yaparak, geleceğe daha rahat yatırım yapacaksınız. Yaptığınız yatırımlar size kar olarak geri dönecek ve zenginliğin tadını çıkaracaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinde karanlık günlerin geride kalıp, aydınlığın geleceğine işaret eder. Biraz zor günler geçirmiş, sıkıntılar yaşamışsınız. Bu sıkıntıların nedeni bir yakınınızın size bıraktığı büyük bir borç olmuş. Ailece bu borcun altından kalkacak, feraha kavuşacaksınız. Bu geçirdiğiniz zor günlerden iyi bir ders çıkaracak, ailece herkese yardım etmemenizin gerektiğini anlayacaksınız.

Uzaktan eli dolu gelecek bir akrabaya işaret eder. Bu kişi haneye neşe getirecek. Özlem giderecek, beraber kalabalık sofralarda bulunacaksınız. Ailenin göz bebeği olan siz, bu kişiden sevinçli bir haber alacak, hayatınızın dönüm noktasının geldiğini anlayacaksınız. İnce eleyip sık dokuyacağınız ve verdiğiniz karar ile dünyanın en mutlu insanı olacağınız anlamına gelmektedir. Bu bir kısmet ya da hayırlı iş teklifi olabilir.

Yakın çevrenizde olan bir kişinin gerçek yüzünü göreceğiniz anlamına gelir. Bu kişi ile can ciğer kuzu sarması oluşunuz, size zarar vermeyeceği anlamına gelmez, aksine sizin tüm sırlarınızı öğrenerek sırtınızdan vurmaya çalışacak. Ama siz bu durumun farkına varacaksınız. Kısa süreli hayal kırıklığı yaşasanız da, zarar görmeden bu kişiden kurtulduğunuz için dua edeceksiniz.

Arkadaşlarınız ile tatile çıkacağınız anlamına gelir. Toplu tatil yapmak, sizin en büyük zevkiniz. Arkadaş ortamını ve arkadaşlarınızı çok seviyorsunuz. Beraber ortak projelerde bulunmak sizi çok mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemde, güzel bir plan yapacak en yakın olduklarınız ile tatile çıkacaksınız. Bu tatil size ve arkadaşlarınıza çok iyi gelecek. Tatil dönüşü yenilenecek, kendinizi ruhsal anlamda çok mutlu hissedeceksiniz.

Haneye katılacak bir erkek bebeğe işaret eder. Ailede herkes kız evlat sahibi olmuş. Hepsinin sağlıklı olması sizi çok mutlu etse de sizin içinizde erkek bebek ukde olmuş. Yakın zamanda aileden birinin hamile haberini alacak ve bu bebeğin erkek olduğunu öğreneceksiniz. Erkek bebek haneye bolluk, bereket ve mutluluk getirecek.

İş ve Kariyer

İş yerinde yaşadığınız bir takım psikolojik baskıların biteceğine işaret eder. Çalışma arkadaşların yaptığınız işlerin iyi olması nedeni ile size karşı cephe alarak nasıl bu kadar başarılı olduğunuzun altını kurcalamaya ve altında bir bit yeniği aramaya başlamış. Kimse başarınızı tebrik etmiyor aksine yöneticinizden yardım aldığınızı düşünüyor. Siz bu durumu kanıtlamak için canla başla çalışacak ve başarınızın sadece sizin olduğunu kanıtlayacaksınız. Kimsenin söz hakkının bile kalmayacağı harika bir işe imza atacak, bu başarınızı o kişilerin gözüne sokacaksınız.

Yeni bir iş kurma hayalinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun zamandır birinden beklediğiniz maddi yardım gelecek ve siz yeni bir işe atılacaksınız. Bir takım tereddütleriniz olsa da bu işin altından kolaylıkla kalkacaksınız. Hayalinizin bile almadığı miktarda paralar kazanacak, yaptığınız işin keyfini çıkaracaksınız.

Eğitim hayatınızın sonuna geldiğinizi ve çok büyük başarılar kazandığınız anlamına gelmektedir. Tüm öğretmenlerin parmakla gösterdiği bir öğrenci oluşunuz, sizi ve ailenizi gururlandıracak. Okul bitiminde istediğiniz işe rahatlıkla girecek, bu işte kariyer sahibi olacaksınız.

Sağlık

Son derece sağlıklı bir döneme gireceğinize işaret eder. Yaşadığınız bir takım sıkıntıları geride bırakacak, sağlık dolu günler yaşayacaksınız. Bir takım tatsızlıklar yaşamanız size büyük bir ders olacak, geri kalan hayatınızda kendi sağlığınıza daha dikkat edeceksiniz.

Bir yakınınızın cilt problemleri olduğunu ve sizinde bu konuda ona destek olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu konuda kendinizi üstat olarak tanımlıyorsunuz. Cilt hakkında araştırma yapıyor, kendinizde deneyimliyorsunuz. Bu nedenle her kimin cilt sorunu olsa ilk size danışıyor. Yakınınızda böyle yapmış, size danışarak sizin önerdiğiniz bir krem ile doktoruna başvurduktan sonra bu sorunu atlatacak. Sizde yardım etmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Kahve Falında Kurtlu Elma Görmek

Şanssızlık olarak yorumlanırken aynı zamanda bu şanssızlığın tamamen sizden kaynaklandığına da işaret etmektedir. Bu sıralar yoluna gitmeyen işleriniz yüzünden kendinizi şanssız hissettiğiniz için  biraz özgüven eksikliği yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi bu şekilde olumsuz olarak geliştirdiğiniz için aslında sürekli kötü olayları kendinize çekiyorsunuz. Kötü ve pesimist düşüncelerinizden sıyrılıp, biraz daha umut dolu ve kararlı olmanız gerekmektedir. Sadece iş ve kariyer hayatınız için değil, hayatınızın her alanı için geçerli olan bu durumu bir düşünmelisiniz. Olumsuz düşündüğünüz için olumsuz olayları kendinize çektiğinizin farkına vardıktan sonra bu konudaki bakış açınızı değiştirecek ve işleriniz kısa sürede yoluna koyacaksınız.

Günlük hayatınızda da yaşadığınız olayların önce olumsuz taraflarına değil, olumlu taraflarına bakmaya çalışın. Karşınızdakini, dinlemeyi ve öz eleştirinizi yapmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Bu sayede yeni tanıştığınız insanları daha çabuk tanıyacak ve olaylara farklı yerlerden bakmaya başlayacaksınız. Sizdeki bu değişim ailenizin, arkadaşlarınızın, eşinizin veya sevgilinizin dikkatini çekecektir. Başta garip gelecektir fakat zaman içerisinde sizdeki bu olumlu değişimler bütün ilişkilerinize yansıdığında mutlu olacaklardır.

Kahve Falında Elma Ağacı Görmek

Yakın bir zaman içerisinde alacağınız önemli bir habere işaret etmektedir. Bu her şey ile ilgili olabilir, fakat sonuçları sizin için oldukça iyi ve olumlu olacaktır. Bu haber yakın zamanda olacak bir düğün, gelecek bir iş teklifi, bir bebek müjdesi, sizin veya yakın çevrenizden birinin kazanacağı bir başarı olabilir. Sizi oldukça sevindirecek olan bu haber, motive olmanıza da neden olacaktır. Eğitim hayatınız devam ediyorsa derslerinize daha çok çalışıp, başarılı olacak, iş hayatındaysanız, yaratıcılığınız ve çalışkanlığınız sayesinde mevkii sahibi olacaksınız.

Sosyal hayatınız bakımından oldukça hareketli bir dönem sizi beklemektedir. Özellikle bu sıralar dışarıda çok fazla vakit geçirdiğinizden yeni yeni insanlar ile tanışacak, yeni dostluklar kuracaksınız. Bu arkadaşlıklar ileride size farklı kapılar açılmasını sağlayabilir. Eğlencenize düşkün olacağınız bu dönemde ipin ucunu kaçırmamaya özen göstermelisiniz. Bir süredir yaşadığınız uykusuzluk problemi için bir doktora gidip, uzman tavsiyesi almalısınız. Ayrıca beslenmenize ve fiziksel sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bu dönemde alabileceğiniz fazla kiloları, daha sonrasında vermek zor olacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca sağlıklı ve düzenli beslenmeye ve spor yapmaya çalışmalısınız.

Kahve Falında Elma Kurdu Görmek

Fal sahibinin hayatında hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Bu sürpriz ailenizden, arkadaşlarınızdan, eşiniz veya sevgilinizden gelecek olan beklenmedik fakat sizi çok mutlu edecek bir hediye olabilir. Aynı zamanda etrafınızda sizi koruyan birisi olduğuna da işaret eden bu sembol, her başınız derde girdiğinde sizi kurtaran kişiyi de simgelemektedir. Evli olmayan kişiler için bu gizemli insan, sizin yakınınızda fakat bu zamana kadar farkına varmadığınız biridir ve kısa bir süre içerisinde de karşınıza çıkıp duygularını itiraf edecek cesareti toparlayacaktır. Evliyseniz, sizi koruyan bu insan sizi çok seven ve arkadaşlığınıza çok değer veren birisidir ve siz izin verdiğiniz sürece de yanınızda olmaya devam edecektir.

Bu dönemde işlerinizin yoğunluğundan dolayı biraz yorgun düşebilirsiniz. Vücut direncinizi düşürmemeniz için düzenli olarak takviye edici gıda kullanmanız gerekebilir. Ayrıca boş vakitlerinizi çalışmak yerine biraz kendinize ayırıp, yeteneklerinizi keşfetmeye çalışabilirsiniz. Kendinize bir hobi veya fiziksel bir aktivite edinip boş vakitlerinizi bu şekilde değerlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Evliyseniz, eşiniz ile vakit geçirmek için ikinizin de seveceği ve birlikte yapabileceğiniz ortak bir aktivite bulabilirsiniz.

Kahve Falında Kurtlu Elma Görmek

Genel olarak duygusal durumlara yönelik işaretler verir. Duygularınız ile mantığınızın adeta karşı karşıya kalacağı bir döneme girişiniz olarak da tabir olunur. Bu durumda ise, duygusal iletişimin en doruk noktasını yaşayacağınıza yorumlanır. Bu da aslında aşkın yıpratıcı yüzüyle de başa çıkabilecek güce sahip olmakta zorlanma güçlüğü ile karşı karşıya kalabileceğiniz olarak yorumlanır. Çünkü bu duygusal yoğunluk sizlerden tüm mantığı silecek olacağından ve bu anlamda oto kontrolünüzde biraz zorlanmalar yaşayabileceğiniz şeklinde de yorumlanır. Adeta madalyonun iki yüzü ve gül ve diken gibi iki karşıt kavramın savaşıyla karşı karşıya kalabilirsiniz .Bir diğer önemli yorum ise bekar iseniz ve uzun soluklu bir ilişkiniz varsa bunun evlilik ile sonuçlanacağını ifade ederken şayet kalbi boş olanlardansanız; kısa bir süre içerisinde ve oldukça saygın biriyle hayatınızı birleştireceğiniz olarak yorumlanmaktadır.

Kişinin konumuna ve eğitimine de bağlı olarak bulunduğu iş, sosyal veya akademik alanda hiç kimsenin aklına gelmeyen orijinal bir bakış açısıyla fark yaratacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Yani kişi, bulunduğu ortamında adını geniş kitlelere olumlu anlamda duyuracaktır. Artık sözü geçer bir duruma geçip bunun gerek maddi gerekse de çevre olarak daha standardı yüksek kişiler arasına girileceği olarak da tabir edilir. Aynı zamanda maddi kazançların da kesinlikle yasal ve anlamlı yollardan elde edileceğine işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.