Kahve Falında Elma Görmek

29.09.2015
Kahve Falında Elma Görmek

Kahve falında elma görmek, fal sahibinin içerisinden geçtiği zor durumdan tez vakitte kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiğine karşı daha açık olması gerektiğine, aklındaki soruları bir an önce sorması ve cevap bulması gerektiğine işaret eder. İlişkiye gelecek olan heyecan ve mutluluk demektir.

Aşk Yorumu

Kalbinizde her ne var ise gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Aradığınız aşkı bulacak, hayallerinizdeki gibi ömür süreceğine işaret eder. Uzun boylu, yakışıklı ve beyaz tenli bir kişi sizi gözetliyor, fırsatını bulduğu an sizinle yakınlaşarak içini dökecek. Sizde görür görmez etkilenecek, güzel bir birlikteliğin ilk adımını atacaksın.

Kısa süre sonra evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Her ne kadar beklediğinizden erken gelse de, asla karşı koyamayacak bir anda ağzınızdan evet kelimesi çıkacaktır. Çok mutlu, huzurlu bir evliliğin ilk adımını atmak için plan program yaparak, kısa zaman içerisinde isteme merasimi düzenlenecektir.

Hayatınızdaki kişi ile aranızda bir takım problemler yaşıyor ve bunu büyütüyorsunuz. Yapınız gereği fazla detaycı oluşunuz her şeyi didik didik kontrol etmenize neden oluyor. Farkında olmadan kendinizi de karşınızdaki kişiyi de bunalta biliyorsunuz. Fakat bir yakınınız ilişkinize müdahale ederek, aranızdaki sorunları çözmenizde size yardımcı olacak. Çözülen problemler sayesinde daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Maddi sebeplerden dolayı ayrıldığınız sevgilinizin size geri döneceği anlamına gelmektedir. Ayrılığınıza anlam veremeyen bu kişi kısa zaman içerisinde seninle konuşmak için adım atacak, sende sevdiğin için bu adıma olumlu karşılık vereceksin. Ayrılık nedenini anlatınca emin ol sana hem gülecek hem de saçma olduğu için sinirlenecek. Bu kadar büyük aşkın para yüzünden bitmemesi gerektiğini sana izah edecek. Her koşulda yanında olmayı teklif ederek, tekrar birliktelik yaşamak isteyecek. Karşılıklı sevgi ve anlayış ile harika birliktelik yaşayacak, tüm sorunların üstesinden geleceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yaptığınız yardımların mükafatını alacağınız harika zamanlar kapıda. Kısa süre içerisinde eline geçecek olan bir para var. Bu para sayesinde rahata kavuşacaksın. Çevrendeki insanlara daha çok yardım ederek, iç huzuru yaşamanın ve bolluğun tadını çıkaracaksın.

Arabanızı değiştirmek istiyor fakat yeterli bütçeye sahip olmadığınız için bekletiyorsunuz. Kısa zaman içinde arabanızı satacak ve üzerine biraz para ekleyerek, istediğiniz arabaya sahip olacaksınız. Hem iş hem de yaşantınız için daha iyi bir araba alacaksınız.

Paranızı çar çur etmekten vazgeçerek, birikim yapma kararı aldınız. Çünkü aylık harcamalarınızı topladığınızda ortaya çıkan miktar sizi korkutmaya başlamış. Birikim yaparak, geleceğe daha rahat yatırım yapacaksınız. Yaptığınız yatırımlar size kar olarak geri dönecek ve zenginliğin tadını çıkaracaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içerisinde karanlık günlerin geride kalıp, aydınlığın geleceğine işaret eder. Biraz zor günler geçirmiş, sıkıntılar yaşamışsınız. Bu sıkıntıların nedeni bir yakınınızın size bıraktığı büyük bir borç olmuş. Ailece bu borcun altından kalkacak, feraha kavuşacaksınız. Bu geçirdiğiniz zor günlerden iyi bir ders çıkaracak, ailece herkese yardım etmemenizin gerektiğini anlayacaksınız.

Uzaktan eli dolu gelecek bir akrabaya işaret eder. Bu kişi haneye neşe getirecek. Özlem giderecek, beraber kalabalık sofralarda bulunacaksınız. Ailenin göz bebeği olan siz, bu kişiden sevinçli bir haber alacak, hayatınızın dönüm noktasının geldiğini anlayacaksınız. İnce eleyip sık dokuyacağınız ve verdiğiniz karar ile dünyanın en mutlu insanı olacağınız anlamına gelmektedir. Bu bir kısmet ya da hayırlı iş teklifi olabilir.

Yakın çevrenizde olan bir kişinin gerçek yüzünü göreceğiniz anlamına gelir. Bu kişi ile can ciğer kuzu sarması oluşunuz, size zarar vermeyeceği anlamına gelmez, aksine sizin tüm sırlarınızı öğrenerek sırtınızdan vurmaya çalışacak. Ama siz bu durumun farkına varacaksınız. Kısa süreli hayal kırıklığı yaşasanız da, zarar görmeden bu kişiden kurtulduğunuz için dua edeceksiniz.

Arkadaşlarınız ile tatile çıkacağınız anlamına gelir. Toplu tatil yapmak, sizin en büyük zevkiniz. Arkadaş ortamını ve arkadaşlarınızı çok seviyorsunuz. Beraber ortak projelerde bulunmak sizi çok mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemde, güzel bir plan yapacak en yakın olduklarınız ile tatile çıkacaksınız. Bu tatil size ve arkadaşlarınıza çok iyi gelecek. Tatil dönüşü yenilenecek, kendinizi ruhsal anlamda çok mutlu hissedeceksiniz.

Haneye katılacak bir erkek bebeğe işaret eder. Ailede herkes kız evlat sahibi olmuş. Hepsinin sağlıklı olması sizi çok mutlu etse de sizin içinizde erkek bebek ukde olmuş. Yakın zamanda aileden birinin hamile haberini alacak ve bu bebeğin erkek olduğunu öğreneceksiniz. Erkek bebek haneye bolluk, bereket ve mutluluk getirecek.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde yaşadığınız bir takım psikolojik baskıların biteceğine işaret eder. Çalışma arkadaşların yaptığınız işlerin iyi olması nedeni ile size karşı cephe alarak nasıl bu kadar başarılı olduğunuzun altını kurcalamaya ve altında bir bit yeniği aramaya başlamış. Kimse başarınızı tebrik etmiyor aksine yöneticinizden yardım aldığınızı düşünüyor. Siz bu durumu kanıtlamak için canla başla çalışacak ve başarınızın sadece sizin olduğunu kanıtlayacaksınız. Kimsenin söz hakkının bile kalmayacağı harika bir işe imza atacak, bu başarınızı o kişilerin gözüne sokacaksınız.

Yeni bir iş kurma hayalinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun zamandır birinden beklediğiniz maddi yardım gelecek ve siz yeni bir işe atılacaksınız. Bir takım tereddütleriniz olsa da bu işin altından kolaylıkla kalkacaksınız. Hayalinizin bile almadığı miktarda paralar kazanacak, yaptığınız işin keyfini çıkaracaksınız.

Eğitim hayatınızın sonuna geldiğinizi ve çok büyük başarılar kazandığınız anlamına gelmektedir. Tüm öğretmenlerin parmakla gösterdiği bir öğrenci oluşunuz, sizi ve ailenizi gururlandıracak. Okul bitiminde istediğiniz işe rahatlıkla girecek, bu işte kariyer sahibi olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Son derece sağlıklı bir döneme gireceğinize işaret eder. Yaşadığınız bir takım sıkıntıları geride bırakacak, sağlık dolu günler yaşayacaksınız. Bir takım tatsızlıklar yaşamanız size büyük bir ders olacak, geri kalan hayatınızda kendi sağlığınıza daha dikkat edeceksiniz.

Bir yakınınızın cilt problemleri olduğunu ve sizinde bu konuda ona destek olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu konuda kendinizi üstat olarak tanımlıyorsunuz. Cilt hakkında araştırma yapıyor, kendinizde deneyimliyorsunuz. Bu nedenle her kimin cilt sorunu olsa ilk size danışıyor. Yakınınızda böyle yapmış, size danışarak sizin önerdiğiniz bir krem ile doktoruna başvurduktan sonra bu sorunu atlatacak. Sizde yardım etmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.