Kahve Falında Elma Görmek

Kahve Falında Elma Görmek
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.779 kez okundu.

Kahve falında elma görmek, güzel haberleriniz olduğuna işaret eder. Bu güzel haberi eşinizden yana ya da çocuğunuzdan yana alabilirsiniz. Bekar insanlar için elma hayırlı kısmetleri simgeler. Evlenip yuva kuracaklarını ve edebli çocuklarınız olacağını vurgular. İkili ilişkilerde de kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde kendinize ve partnerinize dikkat edin. Mümkün olduğunca onu sevdiğinizi dile getirin. Güzel küçük sürprizler ile ilişkinize heyecan katabilirsiniz. Maddi yönden de rahatlayacaksınız. Çünkü elma bereketin sembolüdür. Bundan sonra işleriniz artacak kazancınız çoğalacaktır. Bu kazancınızı iyi değerlendirmeniz ileride kurduğunuz hayatın da bir o kadar sağlam temellere dayanmasını sağlayacaktır. Kim bilir belki aradığınız kişi de bu dönemler karşısınıza çıkacaktır. Hatta belki de çıkmıştır da siz farkında değilsinizdir. Şöyle iyice bir etrafınızı gözden geçirin derim.

Bekarların gönüllerinde olanın gerçekleşeceğini gösterir. Artık şans sizden yana. Bunu iyi değerlendirmesini bilmelisiniz. Uzun zamandır uzaktan izlediğiniz biri varsa ona açılabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizde güzel etkiler bırakacaksınız. Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmeye çalışın. Elma bazen de küçük atışmalara, gönül kırgınlıklarına yorulur. Çevrenizdeki insanlar ile zaman zaman tartışmalar yaşayabilirsiniz ancak genel anlamda sorunsuz bir insansınız. Kötü niyetli kişileri kafanıza takmayın. Elma sembolü, kısmettir ve hayatınızda boşluklar olduğunu size hatırlatır. Bu boşlukları doldurmanın vaktinin geldiğini size ince ince hatırlatır. Sizin içinizin temiz bir insan olduğunuzu gösterir. İşlerinizde hile yok ve tamamen dürüst bir insansınız. Kazancınız temiz olduğundan oldukça bereketlisiniz. Bu bereketiniz artarak devam edecek . Maddi sorununuz varsa borçlarınızı kapatacaksınız. Bekarlara iyi bir kısmet, evlilere de bir bebek müjdeler. Her iki grup içinde hayatında yenilik ve hareket artacaktır. Bu kazançlı ve yeniliklere gebe dönemi iyi değerlendirin. Bir daha böyle bir evre geçiremeyebilirsiniz hayatınızda.

Kahve Falında Kurtlu Elma Görmek

Sevindirici bir haber alacak olmaya işarettir. Çoğu fal yorumcusu devletle ilgili bir kişiden gelecek güzel haberi bekliyor olmasına da yorar, tabi fal sahibi devletten bir haber bekliyorsa. Güzel ve sevindirici haberlerin gerçekleşmesine işaret eder. Evliyseniz ve çocuğunuz yoksa, güzel ahlaklı çocuklarınız olacağına, kısmetli bir kişi olduğunuza tabir edilir. Aşk hayatınız da eşinizle mutlu bir hayat yaşayacağınıza tabir olur. Bekar bir kişi için gönlünde kim varsa ona ulaşacağına işarettir. Karşılaştığınız iyi haberlerin kısa süreceğine ve bu sonuçta büyük sıkıntıya düşeceğinize işarettir.

Sevdiğiniz birinden duyduğunuz sıkıntılı gelişmeye de işarettir. Sıkıntıya düşeceksiniz demektir. Zorlu ve güç geçecek bir döneme işarettir. Yediğinizi görmek ise sevdiğiniz bir kişi tarafından zarara uğrayacaksınız anlamına gelir. Kıskanç insanlarla çok fazla karşı karşıya geleceksiniz demektir. Kurt büyük ise ummadığınız bir kişiden başınıza kötü bir vaka geleceğine işarettir. Üzerinde çalıştığınız işin sizi sıkıntıya sokacağına ve üzüntüye düşüreceği anlamına gelir. Her zaman olmasa da genellikle sıkıntılı bir dönem olarak yorumlanır. İyimser yorumcular tarafından da sorunlardan uzak bir hayata, sağlıklı sıhhatli yaşama, ikili ilişkiler de başarıya, zor kazanılmayan mala yorumlanır.

Hayatta kendine belirlemiş olduğun hedeflere ulaşmana çok az bir vade kalmış, biraz daha sabır ve azim göstermen gerek.Kısa vade içinde haneye bereketi ile birlikte gelecek olan bir bebek var.Bu bebek haberi hanede büyük sevinç yaratacak. Hedeflediğin kariyer basamaklarını ikişer ikişer tırmanacağın bir döneme gireceksin.5 vade içinde hedeflediğin kariyere ulaşmış olacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git