Kahve Falında Dudak Görmek

Kahve Falında Dudak Görmek
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.886 kez okundu.

Kahve falında dudak görmek, söz ve bu sözün sizde yaratacağı olumlu veya olumsuz durum şeklinde yorumlanır. Dudak tek başına fazla anlam taşımamakla birlikte yanında diğer sembollerle ifade edildiğinde ancak tam bir bütünlük kazanır. Ayrıca yine yorum yaparken fincanda dudağın nerede göründüğü de yorum için önemlidir. Fincan kulpunun olduğu yerde dudak sembolünün çıkması aile içinde sözü dinlenen ve sözünüze itibar edilen biri olduğunuz tatlı dil ile herşeyi halledebiliyorsunuz. Ayrıca iyi niyetli ve hoşgörülü birisiniz. Saat yönünde ve aşağıda görülen dudak çevrenizde kötü söz söyleyen ve sizi bu şekilde kırabilecek arkadaşınızın olduğuna ve ondan duyduklarınız ile ister istemez üzüleceğinize yorumlanır. Fincanın üst kısmında görünmesi ise doğruluğundan emin olmadığınız konular ile çevrenizdeki kişileri kırmaktan vazgeçip lafın peşinde koşmamanız gerekir.

Fedakar biri olduğunuz için çevrenizde olup bitenlere karşı duyarsız olamadığınız ve bu yüzden çok fazla kendinizden ödün verip herkesi kendiniz gibi görmekten vazgeçmeniz gerekiyor. Bu ne kadar sizin kişiliğinizle alakalı da olsa kimseye kendinizden daha fazla değer vermeyin. Unutmayın bu dünyadaki en değerli kişi sizsiniz.

En verimli yaşlarınızda ve aileye en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dul kalmak sizi çok üzüyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kendinizi çocuklarınıza adamak istiyorsunuz fakat eve bir kadın eli değmeden bu pek mümkün görünmüyor. Tecrübelerine güvendiğiniz bir arkadaşınızdan bu konuda yardım isteyeceksiniz. Hayatınızın birkaç senesi arayış içinde geçebilir fakat sonunda huzuru bulacaksınız.

Geçmişinizde yaşadığınız ve pişmanlık duyduğunuz bazı konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Spatula ile bir şeyler kazıdığınızı görmek, kendi hayatınızda önemli ve radikal kararlar alarak bu kararlarınızı hayata geçirmeye çalışacaksınız demektir. Zorluk çekeceğiniz bir dönemden geçtikten sonra rahat ve huzurlu bir geleceğe sahip olabilirsiniz. Yakınınızdaki birinin hamile olduğu haberini duyarak şaşkınlık ve mutluluğu aynı anda yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır uğruna çabaladığınız bazı şeylerin gerçekleşmeye başladığını gördüğünüzde sevinecek ve yakın bir zaman içinde çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Çok para kazandığınızda yapmak istediğiniz iyilikten vazgeçmemeli ve varsa adağınızı yerine getirmeyi unutmamalısınız. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

İş hayatında bazı sıkıntılar çekmektesiniz. Bunun sebebi iş arkadaşlarınızın sizi kıskandığından olduğunu düşünüyorum. Gün geçtikçe yüksek kademelere gelmektesiniz. Bu da sizi gözde yapıyor. Maddi açıdan bolluktasınız. Eşiniz ile uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Orada güzel dostluklar edineceksiniz. Size gelecek  telefon ile çok mutlu olacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git