Kahve Falında Dudak Görmek

29.09.2015
Kahve Falında Dudak Görmek

Kahve falında dudak görmek, fal sahibinin sevdiği bir kişiden karşılık alacağı ve yeni bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin çevresinde kendisini kıskanan biri olduğuna ve davranışlarına oldukça dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Kendini çekemeyen kişilerden kurtulmak ve huzura ermek demektir.

Aşk Yorumu

Öyle derin seviyor öyle aşıksınız ki, gözünüz ondan başka kimseyi görmüyor. Oda öyle ikinizde aşk sarhoşu olmuşsunuz. Bir gün birbirinizi görmeden yapamıyor, ayrı kaldığınız zamanlar da ise sürekli mesajlaşıyorsunuz. Artık ayrı yapamayacağınızın farkına varacak ve evlenmek için harekete geçeceksiniz. Kısa zaman içerisinde evlenme teklifi alacak, ailenizle bu haberi kutlayacaksınız. Çok zaman kaybetmek istemediğiniz için bir an önce hazırlıklara başlayacak, evlenmek için ilk adımı atacaksınız.

Eşiniz ile kısa süre önce evleri ayırmışsınız. Bu ayrılık yanlış anlaşılmalar nedeni ile olduğu için için içini yiyor, onu aramamak için kendini zor tutuyorsun. Ama artık arama zamanın gelmiş. Saçma nedenlerden dolayı evliliğini bozmak seni çok yıpratmış. Kısa zaman içinde ayrı olduğun eşini arayarak buluşmak isteyeceksin. Ararken endişelerin olsa da, eşinde seninle aynı fikirde olduğu için bir an önce buluşma kararı alacaksınız. Buluştuğunuzda özür dilemek için kendi hazırlıyorsun ama ilk adım eşinden gelecek. Senden özür dileyerek, yeniden birleşmek istediğini söyleyecek. Mutluluktan deliye dönecek, ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Eşiniz ile yeniden barışacak, daha mutlu bir döneme gireceksiniz.

Arkadaşlarınız aracılığı ile yeni biriyle tanışacak, bu kişiden çok hoşlanacaksınız. Neyse ki kişinin sizinle tanışma amacı zaten sizden hoşlandığı için olduğundan duygularınız karşılıklı olacak. Aslında çok gururlusunuz her gün aramak istiyor kendinizi durdurmakta istiyorsunuz ama ona karşı olan hisleriniz sizin gururunuzu hiçe sayıyor. Her gün onunla konuşmak size iyi geliyor. Kısa zaman içinde birbirinize açılacaksınız. Bu kişinin size karşı olan hisleri çok yoğun. Sizi el üstünde tutacak ve sizi dünyanın en mutlu kadını yapacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hem kendiniz hem de çevrenizdeki kişiler için çok fazla mücadele ettiğiniz anlamına gelmektedir. Varınızı yoğunuzu kimseden sakınmıyor, hep destek sağlıyorsunuz. Ama sizde artık yorulmuş ve maddi anlamda daralma yaşıyorsunuz. Korkularınız kabusa dönüşmeden elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu para size ilaç gibi gelecek. Yaptığınız destekler karşısında aldığınız dualar sizi bu hayatta yıkılmaya karşı koruyan duvar gibi. Siz böyle devam ettiğiniz sürece sırtınız yere gelmeyecek.

Alışverişe olan aşkınız, ailenizi biraz zora sokmuş gibi gözüküyor. Çalışmayı hem istiyor hem de istemiyorsunuz. Ama artık işe girme vaktiniz gelmiş. İyi bir işe girecek, iyi gelir elde edeceksiniz. Bu işten elde ettiğiniz para hem sizi hem de ailenizi tatmin edecek. Aslında çalışmanın, emeklerinizin karşılığını da hakkı ile aldığınız için çok mutlu olacaksınız. Artık kazandığınızı kimseye hesap vermeden harcayacak, bereketli bir döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizde huzursuzluklar yaşadığınız anlamına gelir. Bir aile bireyi ile hararetli tartışma yaşamış, öfkeden deliye dönmüşsünüz. Bir araya dahi gelmek istemiyorsunuz. Aynı evin içinde yüz yüze gelmemek için, odanızdan çıkmamayı tercih ediyorsunuz. Bu kişi sizden özür dileyecek ve yaptığının hata olduğunu anladığını bir daha yapmayacağını sizin onu af etmeniz için her şeyi yapabileceğini söyleyecek. Siz ailenize o kadar düşkünsünüz ki kavga ettiğiniz aile bireyini sorgusuz sualsiz hemen af edeceksiniz. Aile içindeki bu huzursuzluk bu gerginlik sizin barışmanız ile son bulacak, ailede huzurlu günler olacaktır.

Arkadaşlarınız ile yaptığınız kısa tatil planı için harekete geçeceğiniz anlamına gelir. Uçak biletleri, kalacağınız otel için organizasyonlar sizin elinizde. Bir an önce bu işlemleri halledecek, istediğiniz kısa tatile çıkacaksınız. Bu tatil size çok iyi gelecek. Tüm iş yorgunluğunuzu atacak, geriye iç huzura ermiş şekilde döneceksiniz.

Değer verdiğiniz bir eşya kaybolmuş ve uzun zamandır bunu arıyorsunuz. Bu eşyayı nihayet bulacaksınız. Maddi değeri olmayan ama sizin için manevi değeri yüksek olan bu eşyayı bulduğunuzda sevinçten ağlayacaksınız. Bu eşya sayesinde kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda güzel başarılar elde edeceğinize ve istediğiniz mevkiye yükseleceğiniz anlamına gelmektedir. Çok çalışkan ve azimlisiniz. Hiç bir işi yarım bırakmıyor, hakkı ile tamamlıyorsunuz. Elinize ne iş gelirse gelsin en iyi şekilde yapıyorsunuz. Bu yapınız sayesinde maaşınızda artış olacak ve yükselişe geçeceksiniz.

Hayatınızda olduğu gibi iş hayatınızda da sizi çekemeyen insanların varlığına işaret eder. O kadar iyi ve o kadar güzelsiniz ki, başarılarınız da üzerine eklenince sizi kıskanmaları bir yerde normal. Siz iyi niyetle yaklaşsanız da, karşılığında iyi niyet göremiyorsunuz. Ama endişelenmeyin, bu kişiler size asla zarar veremeyecek çünkü patronlarınız bu kişilerin farkında. Kısa zaman içinde iş yerinde bu kişilerin işten çıkarılma olayı olacak,  siz ne olduğunu başta anlamasanız da, zaman içinde anlayarak sizin adınıza ne kadar iyi olduğunun farkına varacaksınız.

Sağlık Yorumu

Yakınınız size sürekli boğazınızdaki şişliğin tiroidden kaynaklı olabileceğini söyleyip, sizin bir doktora gözükmeniz gerektiğini diretiyor. Siz sağlık sorunlarını pek aldırış etmediğiniz için önemsemiyorsunuz. Ama yakınınız sizin adınıza bir randevu alarak, sizi bir doktora götürecek. İsteksiz gittiğiniz doktorda aslında yakınınızın ne kadar haklı olduğu anlayacaksınız. Tiroidlerinizin fazla çalıştığını ve bu nedenle kilo alamayıp çabuk yorulduğunuzu anlayacaksınız. Küçük bir ilaç tedavisi ile bu sağlık sorunun üstesinden geleceksiniz ve yakınınıza bu hastalığınızın ilerlemeden çözüme kavuştuğu için şükür edeceksiniz.

Evde birinde su çiçeği hastalığı olacak. Çocukken yaşamadığı su çiçeğini büyüyünce yaşaması sizi hem şaşırtacak hem de hane içinde komikliklere neden olacaktır. Kısa süre içinde geçecek olan bu sorun, ailede biraz da olsun sizi neşelendirmeye yetmiş.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.