Kahve Falında Dünya Görmek

29.09.2015
Kahve Falında Dünya Görmek

Kahve falında dünya görmek, fal sahibinin yaşadığı yoğun duygusal değişimler anlamına gelir. Kişinin bu süreçte kendisini yıpratmaması gerektiği ve daha sakin bir şekilde olayları değerlendirmesi gerektiğine işaret eder. Yeniden ayağa kalkma, direniş, sırların açığa çıkması ve kısmet demektir.

Aşk Yorumu

Duygusal olarak yoğun hisler yaşadığınıza delalettir. Kısa süren üzüntü veya sevinç yaşamaya işaret etmektedir. Bu nedenle duygularınız konusunda sakin davranmalı, sakinliğinizi korumalısınız. Ani tepkiler vermenin bu anlık değişimlerde yıpratıcı olmaması sizin verdiğiniz tepkiler ile de bağlantılıdır. Aşk hayatınız ile ilgili yeni deneyim ya da bilgiler edinmeniz söz konusu olabilir. Bu konular genellikle sizi huzursuz eden konulardır. Sizin ya da eşinizin sakladığı bir gerçek olmasına delalet eder. Sırların paylaşılması aile hayatının huzuru için çok önemlidir. Bu konuda akılcı davranarak samimi davranmanız gerektiğine delalettir. Saklanan sırların er ya da geç gün yüzüne çıkması anlamına gelir. Bu duruma bağlı kısa süren tartışma veya ayrılık anlamına gelir. Bu nedenle bu süreçte dikkatli olmaya, karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışmanın önemine dikkat çeker. Yaşanması muhtemel olan bu ayrılığın kısa süreceğini de işaret eder. Sabırlı ve anlayışlı davranmak elzemdir. Bu ayrılığın sonrasında mutluluğun geleceğini bildirir.

Bekar iseniz sizden hoşlanan birinin varlığı söz konusudur. Siz henüz bu kişinin farkında olmasanız da yakında bu ilgiden haberdar olacağınıza delalettir. Bu kişi ile yakınlaşacak ve pek çok konuda ortak noktanız olduğunu da göreceksiniz. Bu ilişkiye şans vererek mutluluğa yaklaşacak ve ciddi bir adım da atacaksınız demektir. Yeni bir sevgili ansızın hayatınıza girebilir anlamına da gelir. Ansızın hayatınıza girecek olan bu insan ile güzel bir ilişkiniz olabilir. Özel ilişkilerde samimi ve paylaşımcı olmanın, sorunların üstesinden anlayışlı olarak kalkmanın önemine dikkat çekerek birlikteliklerde dikkatli olmayı salık verir. Aile hayatına ilgi göstermenize delalettir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi konularda yaşanacak sıkıntılar olduğunu ve bu sıkıntıların kısa sürede son bulacağını gösterir. Bu dönemde bazı konularda sır saklandığı konusunda işarettir. Maddi açıdan dikkatli olmanın önemine dikkat çeker. Tutumlu olmaya çalışarak bu dönemin sağlıklı bir şekilde geçirilmesini salık verir. Karşınıza çıkacak bir iş fırsatı ile maddi konularda rahatlamak mümkündür. Bu dönemde yatırım yapmayı planlıyorsanız bir süre ertelemeniz gerektiğine işaret eder. Yatırım yapmak için koşulların biraz daha olgunlaşması ya da iyileşmesi gerekmektedir. Doğru zamanda yaptığınız yatırımlar size bol gelir sağlayacak anlamına da gelir. Bu dönemde ortaklık gibi girişimlerden uzak durmanız gerektiğine de delalettir.

Maddi açıdan rahatlayacağınız, gelirinizin artacağı anlamına gelir. Yeni iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Bu gelişme ile kazandığınız paranın artacağına da işaret eder. Gelirin bir kısmını biriktirmek bu dönemde akıllıca olacaktır. Bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Aile içinde refah dolu bir yaşamı müjdeler. Geçim sıkıntısı çekmemek her açıdan yüzünüzü güldürecek demektir. Yeni başlayacağınız projelerde başarılı olacağınıza delalettir. Bu başarı ile hem gelirinizin hem de öz güveninizin artmasına delalettir. Aynı zamanda sizi kıskanan, çekemeyen insanların olabileceğine dair bir uyarıcıdır. Projeniz hakkında gelişigüzel paylaşımlar yapmamanız ve dikkatli olmanız gerektiğine tabir olur. Kendinizi çevrenin olumsuz etkenlerine karşı korumak bu dönemde hayrınıza olacaktır. Mutluluğun, bolluğun, bereketin ve refahın çok yakında hayatınızda değişimler yaratmasının müjdeleyicisidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Çevrenizdeki kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çeker. Bu kişilerin yaptıkları, hal ve hareketleri sebebiyle zor duruma düşmeniz söz konusu olabilir. Bu nedenle çevrenizde sık görüştüğünüz kişileri dikkatli seçmeniz gerektiğine işaret eder. Bu kişi arkanızdan dedikodu yapan fesat bir karakterde olabilir. Dikkatli olarak kendinizi ve özel hayatınızı gelecek olumsuz etkilerden korumanız mümkündür. Yakın dostlarla aileniz arasında kalacağınız durumlar gelişebileceğine tabir olur. Böyle bir durumda ailenizi tercih etmeniz ve desteklemeniz gerektiğine dikkat çeker. İşlerinizde kısa bir süre aksaklık ya da sorunlar oluşabilir. Moralinizi bozmadan çaba göstermeniz gerektiği anlamına gelir. Çünkü bu durum kısa bir süre sonra düzelecektir. Özellikle aile sırlarınızı başkaları ile paylaşmamaya özen göstermeniz gereken bir durumdasınız. Yaşadığınız sorunlarda ailenizin size destek olacağının da göstergesidir. Ailenizin desteği sizi rahatlatacak ve mutlu olmanızı sağlayacaktır. Dışarıdan bir takım insanların sizi olumsuz etkilemesine izin vermemeniz önemlidir.

İş konusunda yeni haberlere delalet eder. Önünüze fırsatlar çıkacaktır ve bu fırsatları değerlendireceğinize tabir olur. Düzenli gelir elde etmek anlamında gelir. Yaptığınız iş başvurularından olumlu sonuçlar alacak ve bu sevinci aileniz ile paylaşmak isteyeceksiniz demektir. İşinizden memnun değilseniz çok daha iyi koşullarda bir iş imkanı bulacağınıza delalettir. Bu durum ailenizde mutluluğun ve huzurun artışına sebep olacaktır. İş kurmayı düşünüyorsanız, sonucun iyi ve bol kazançlı olacağını müjdeler. Bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağınız anlamına gelir. Ailenin yaşam düzeyinde refahın artması söz konusudur. Bu dönemde kendinize güveniniz artacak ve toplumda saygınlık kazanacaksınız demektir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş konusunda yeni gelişmelerin habercisidir. Kariyerinizde yükselmeye delalettir. İş başvurusunda bulunduysanız olumlu haberler yakındır. İş değiştirmek istiyorsanız yeni bir işi müjdeler. Hayatta karşınıza çıkan iş fırsatları olacağının göstergesidir. Zamanla iş konusunda aradığınız kriterlerde çalışma imkanına kavuşmak anlamına gelir. Bu durumun size kazancı hem manevi hem de maddi olacaktır. İş yerinizde her şeyin aradığınız koşullarda olmasının sizi başarmaya teşvik edeceğine de delalet eder. Düzenli gelir elde ettiğinizde aile içinde de huzurun artacağı, her şeyin rayına gideceği anlamına gelir. İş kurma konusunda endişeleriniz olduğuna delalet eder. İş kurmanın sorumluluğu fazla olsa da sonuçlarının hayırlı olacağına dikkat çeker. Bu nedenle kaygı duymanın yersiz olduğunu salık verir. Çok büyük olanaklara ve kazançlara ulaşacağınızı simgeler.

Bolluk ve bereketin habercisidir. Bol kazanca, artan statüye işaret eder. Aile içi huzurun ve konforun artışını simgeler. Bir dosttan destek alarak güzel işler başaracağınızı gösterir. Bu destek karşınıza yeni fırsatlar çıkmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda karakteri sağlam ve gönlü zengin bir insan olduğunuzun habercisidir. Yaşadığınız gelişmeler sayesinde bolluğun, bereketin, mutluluğun ve huzurun katlanarak artışı söz konusudur. Sosyal yaşamda konumunuzun değişmesi de söz konusudur. Sosyal çevrenizin gelişmesine ve toplumda saygı duyulan birey olmaya delalet eder. Karakter, çalışkanlık ve güven gibi olumlu nitelikleriniz sayesinde başarının kaçınılmaz olacağı anlamına gelir. Önünüze küçük engeller çıksa da vazgeçmeden hedefinize ilerlemeniz gerektiğine işaret eder.

Sağlık Yorumu

Ailenizde bazı insanların hastalık haberini alarak endişe etmeniz anlamına gelse de üzülmeniz yersizdir. Sağlık sorunlarının kolayca çözüleceğini delalet eder. Ailenizdeki sağlıklı bireylerin uzun bir süre sağlıkla ilgili hiçbir sorun yaşamayacaklarını da müjdeler. Zaman zaman yaşadığınız stresli durumların sağlığınızı bozacağına işaret eder. Bozulan işleri ve günlük sıkıntıları dert etmemeniz konusunda uyarıcıdır. Duygusal ve fiziksel sağlığınıza özen göstermeli ve kendinize vakit ayırmalısınız. Beslenmenize dikkat ederek yorucu dönemlerde vitamin desteği almanın gücünüzü artıracağı anlamına gelir. Düzenli spor yaparak sağlığınızı korumaya işarettir.

Bu dönemde kendinizle ilgileneceğiniz anlamına gelir. Bilhassa sağlık konusunda kendinize odaklanacak ve çok iyi bakacaksınız demektir. Dış görünüş, spor, beslenme ve kişisel bakım konularında harekete geçeceğinizin göstergesidir. Bu durum size duygusal anlamda da güç katacak anlamındadır. Zaman zaman duygusal boşluklar veya can sıkıntısı yaşasanız da sevdiklerinizin ve ailenizin size bu süreçte destek olduğunun göstergesidir. Bu destekler ile eskisinden daha sağlıklı ve aktif bir insan olacağınıza işaret eder. Sevdiklerinizin sağlığı ile ilgili olumlu haberler alacağınıza ve hatta küçük bir kutlama yapacağınıza delalet eder. Ufak sağlık sorunlarında evham yapmamalı ve içinizi ferah tutmalısınız anlamına gelir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.