Kahve Falında Dünya Görmek

Kahve Falında Dünya Görmek
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.157 kez okundu.

Kahve falında dünya görmek, birden fazla şekilde yorumlanır. Bazı fal yorumcuları bu sembolün çok hayırlı olayların meydana geleceğini söylerler. Mevki ve makam yükselmesine, kariyer yükselişine, fal sahibinin saygınlığının git gide artacağına da delalettir. Bir diğer yoruma göre de kazancınıza haram para bulaştırmamanız gerektiği konusunda bir uyarı niteliği taşımaktadır. Ayrıca işinizde ya da okul hayatınızda yükselişe geçeceğiniz bir döneme gireceğinizin de habercisidir. Fal sahibi kişi hedeflediği başarıya kısa vakitte ulaşacaktır.

Uzun zamandır istediğiniz seyahat ya da tatili sonunda planlama fırsatı bulacağınıza, bundan sonra daha rahat bir döneme girdiğinize işaret eder. İlerleyen günlerde de uzakta olan arkadaşlarınızı seyahat edebilir ya da bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Bir başka yoruma göre de yine tüm tehlikeleri aşıp, hayalini kurmuş olduğunuz başarıya çok yakında ulaşacağınıza yorumlanır. Kahve fincanında ya da tabağında dünya sembolü görmek; eşiniz, sevgiliniz ya da sevdiğiniz insana karşı olan güveninizin sarsılabileceği ve bazı hayal kırıklıkları yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Uzun yıllar sürecek bir dostluklar edineceksin. Bu insanları kaçırmamalısın. Ailenden birisi en yakın zamanda büyük başarılar elde edecektir. Birikim yaptığın para elinden çabuk gidecektir. Harcamalarını düzgün yapmalısın. İyimser ve mutlu bir insansın. Dışarıdan gelen olumsuz yorumları kafana takıp üzülmemelisin. Her şey yolunda gidecek.

Kahve Falında Gezegen Görmek

Fal sahibinin geçici heveslerini ve maymun iştahlı oluşunu belirtir. İçinde bulunduğu rahat ruh hali yüzünden bir türlü sabit bir konuya odaklanamayan fal sahibi bu süreci atlatabilmek için kendini frenlemeyi öğrenmelidir. Yoksa kısa süre içerisinde hiçbir şeyden zevk alamaz hale gelecektir. Çabuk değişen ruh hali ile yorumlanır. Fal sahibinin çabuk mutlu olup çok çabuk sıkılan bir insan olduğunu da vurgulayan gezegen sembolü, cinsiyete göre farklı anlamlara gelebilmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre etrafındaki semboller ile yorumlanmaktadır. Örneğin sembolün etrafında uçan bir hayvan belirmiş ise ikna kabiliyeti güçlü bir insan ile yorumlanırken, bir sürüngen varsa büyük çabalar ile ile inşa edilen bir mülkü simgeler. Fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise fal sahibinin gönlündeki insanı temsil eder. Bu insan kişinin ufacık dünyasını genişleterek yeni ufuklara yelken açmasına sebep olacak ve huzurun sembolü haline gelecektir. Eğer kişi erkek ise fincanında dip kısmında belirmesi karşı cinse olan aşırı takıntılı halleri simgeler. Zamanla kıskançlıktan öteye giden bu takıntılı haller karşı tarafı bunaltabilir. Bayan ise fincanın dip kısmında belirmesi koruyup kollayıcı bir erkeğe dalalettir. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibinin hayatına ilerleyen dönemlerde girecek egosu yüksek ve bencil bir insanı işaret eder. Bu insan fal sahibine zarar vermeyecek fakat bu huyu sayesinde aralarında güçlü bir bağ oluşmasa bile güzel işlere imza atacaklar demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git