Kahve Falında Cenin Görmek

  05.10.2015
  Kahve Falında Cenin Görmek

  Kahve falında cenin görmek, fal sahibinin hayatında giden bir zorluğun üstesinden gelmek için ihtiyacı olduğu güce kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin arzu ettiği sonuçlarla karşılaşacağına fakat günlük hayatında biraz daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Değişim, büyüme ve yeni fikirler demektir.

  Aşk Yorumu

  Hayatınızda mutluluk verici değişimler olacağını müjdeler. Yeni bir insanla tanışıp aşık olmaya delalet eder. Bu geçici zevkler ya da eğlence amaçlı bir ilişki değildir. Aşka inancınızı yitirmiş olsanız da bu kez aşkın varlığını hissedeceğinize delalettir. Tanıştığınız kişi ile farklı karakterleriniz olsa da tam bir uyum içinde olacağınıza birbirinizi tamamlayacağınıza delalet eder. Aşkın varlığına inanacağınıza işaret eder. Birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Ortak zevklerinizi paylaşırken çok mutlu olacaksınız. Hayatınızda gerçek ve kalıcı aşkı bulduğunuzun farkına varacaksınız. Aşık olduğunuz insanla bir yuva kurmak isteyeceğinize delalettir. Birbirinize destek olarak bir yuva kuracağınız anlamına gelir. Ruhunuzun üzüntüden kurtulacağına ve sıkıntıların artık son bulacağına delalettir. Mutlu bir geleceğin sizi beklediğine işaret eder. Sevdiğiniz insanla birlikte hayal kurmak ve hayalleri sırasıyla gerçekleştirmek için çaba sarf edeceğiniz güzel günler sizi bekliyor demektir.

  Sevdiklerinizle sımsıkı kenetlenmek anlamına gelir. Nişanlıysanız evlenip yuvanızı bir an önce kurmak isteyeceksiniz. Düzenli hayat özlemi ile kurduğunuz yuvada mutlu ve huzurlu günler yaşayacağınıza işaret eder. Evliyseniz eşinizle en güzel anları paylaşacaksınız. Ortak kararlar almanız söz konusu olabilir. Bu kararlar ev almak ya da bir çocuk sahibi olmak gibi önemli kararlar olabilir. Birlikte daha uzun yıllar mutlu olacağınıza delalettir. Bolluk ve bereket içinde rahat bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre ertelediğiniz işlerin yapılmasını simgeler. Sorumluluklarınızı yerine getirerek tüm eksikleri tamamlamanıza delalet eder. Yaşadığınız sıkıntılı dönemlerin ardından rahat bir nefes almaya başlayacağınızı gösterir. Hayatta yeni başlangıç yapacağınız bir evreye girdiğinizi bildirir. Yeni sorumluluklar almanız söz konusu olabilir, yeni bir iş kurabilir ya da yeni hedefler belirleyebilirsiniz demektir. Zorluklar yaşadığınız dönemin kapandığını anlatır. Artık rahat yaşayacağınız döneme girdiğinize tabir olur. Yaptığınız tüm çalışmaların, gösterdiğiniz gayretlerin olumlu sonuçlarını göreceğinize delalet eder. Çalışmaktan ve mücadele etmekten asla vazgeçmemenizi salık verir. Gerekirse imkansızı bile başaracağınız günlerin geleceğine delalet eder.

  Güç ve kudret sahibi kimselerden destek göreceğiniz anlamına gelir. Zamanla siz de güç ve kudret sahibi olacaksınız anlamına da gelir. Hayatta rahat edecek zenginlik içinde yaşayacağınız zamanları göreceksiniz demektir. İş yerinde sıkıntılar yaşasanız da iflas etmeyecek, kara günleri atlatacaksınız. Başarılı günlerin geçmişinde hep sıkıntılı günlerin olduğunu unutmamalısınız. Hayatınızdaki olumlu gelişmeler gücünüze güç, varlığınıza varlık katacak demektir. Zamanla bolluk ve bereket içinde yaşayacağınız günlere erişeceğinize tabir olur. Zenginlik içinde yaşayan, parmakla gösterilen başarılı insan olmayı başaracaksınız demektir. Yaşamınız boyunca kurallarınızdan ödün vermeden, kendine saygı duyan bir insan olarak rahat bir hayat yaşamanıza delalettir.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Saygılı kişiyi temsil eder. Pozitif bakış açısı ile insanlara kendini iyi hissettiren kişi anlamına da gelir. Bu kişi aile kurmaya ve aile yaşantısı içine uyum sağlamaya uygun bir karakteri temsil eder. Sevdiklerine düşkün, aile hayatına uyumlu kişi anlamına gelir. Büyüklerine karşı saygılı birine delalet eder. Küçüklerine karşı ilgili ve sevgi dolu, anlayış timsali kişiye işarettir. Vefalı insan olduğunuzu bildirir. Kurduğunuz hayallere delalet eder. Hayallerin eninde sonunda gerçekleşeceğini haber verir. Hayal kurmaktan da, hayaller uğruna çabalamaktan da vazgeçmemeniz gerektiğini salık verir. Eninde sonunda hayallerinize ulaşarak mutlu olacağınıza tabir olur. Aynı zamanda dini inançları güçlü olan, inançlı insana işaret eder. Bu insan inançları uğruna savaşan ve başarmak için çok çalışan kişi anlamına da gelir.

  Aile kuracak olmanıza delalet eder. Yeni tanıştığınız biri ile aşk yaşayacağınız anlamına gelir. Bu insanla hayatı paylaşmaya karar verecek ve sonrasında aile kurmak isteyeceksiniz. Mutluluğunuzu tüm sevdiklerinizle paylaşarak evlilik haberinizi duyurmak size büyük mutluluk verecek. Birlikte aldığınız kararları uygulayacak ve güzel bir aile kuracak olduğunuza delalet eder. Aile içinde mutluluğun habercisidir. Çalışarak kazancınızı artıracağınıza, bolluk bereket içinde bir hayat yaşamanıza delalettir. Yaptığınız girişimlerde başarılı olacak ve ailenizle mutluluğunuzu paylaşacaksınız demektir. Bol kazanç sağlayacağınıza tabir olur. Bir çocuk haberi ile yeni değişimler yaşayacağınıza delalet eder. Huzurlu ve mutlu aile hayatının uzun süreceği anlamına gelir.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Hayattaki değişimlere delalettir. Kıskanç insana işaret eder. Sizin kıskanç bir insan olduğunuz anlamına da gelir. İş hayatınızda veya özel hayattaki sorunları bir süre yaşayacağınıza delalet eder. Bu sıkıntıların yakında son bulması ve rahatlamanız olarak tabir olur. Hayatınızda çok büyük değişimler yaşamanız anlamına gelir. Eğitim hayatınızı bitirip iş hayatınıza adım atabilirsiniz. Hala iş bulamadıysanız yakında iş başvurunuza cevap gelebilir. Çalıştığınız işten memnun değilseniz yeni bir işe geçiş yaparak daha iyi koşullarda çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Bol kazanç sağlayacağınız kapıların sizin için açılacağına delalet eder. Çalışmalarınıza hız kesmeden devam ederek hedefleriniz uğrunda çabalamanız gerektiğini salık verir. Aynı zamanda şansınızın döneceğine de delalet eder. Yakın zamanda elinize toplu para geçmesi söz konusu olabilir. Bu yaptığınız büyük bir işin geliri de olabilir, şans oyunlarında kazandığınız para ya da miras yoluyla gelen para da olabilir demektir. Nereden gelirse gelsin bu paranın bir kısmı ile yatırım yapmanız doğru tavır olacaktır.

  İş hayatında kıskanç insanlar ile karşı karşıya kalmak ya da bu insanların yarattıkları sorunlarla uğraşmanız söz konusu olabilir. Ya da sizin kıskançlık yapmanız veya bu yüzden aşırı çalışarak herkesin önüne geçme isteğiniz anlamına da gelir. Hırsınız ve azminiz sayesinde çok başarılı olacaksınız demektir. Bu nedenle kendinizi yıpratmamanıza salık verir. Bol kazançlı işler yapmanıza ve iyi gelirler elde etmenize delalettir.

  Sağlık Yorumu

  Huzurlu ve sağlıklı bir hayat sürmeye delalet eder. Sıkıntılardan arınacağınız zamanın geldiğini gösterir. Artık hayatta rahat nefes aldığınız dönemleri yaşayacağınız anlamına gelir. Yaşadığınız mutsuzluk ve umutsuzluktan kurtularak mesut günler yaşayacağınıza delalet eder. Mutluluğunuzu çevrenizdeki insanlarla paylaşmak sizi rahatlatacaktır. Bir ara stres nedeniyle sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Bu dönemde keyifsiz ve isteksizlik içinde, hayattan bıkmış bir şekilde yaşamış olabilirsiniz. Bu süreçte ağzınızın tadı kaçmış ve üzücü günler geçirmişsiniz. Karşınıza çıkan engellerin, yaşadığınız sıkıntılı günlerin artık geride kaldığına delalettir. Mutlu olarak kendinizi rahatlatmanız gerektiği konusunda işarettir.

  Ailenizle birlikte sağlıklı günler geçireceğinize delalet eder. Yorgunluklar ve kötü günlerin ardından en güzel anları yaşayacağınız bu günlerin tadını çıkarmanızı salık verir. Sağlıklı çocuklarınızın ailenize katılacağına delalet eder. Tüm dertleri unutup geleceğe bakmanız önemlidir. İş nedeniyle kendinizi sıkarak ve aşırı çalışma temposuna kapılarak yorgun düşmüş olabilirsiniz. Bu süreçte kendinize iyi bakmanız gerektiğine delalettir. Dinlenmek ve sevdiklerinize vakit ayırmak kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanmanızı sağlayacak demektir.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.