Kahve Falında Cenin Görmek

Kahve Falında Cenin Görmek
5 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.591 kez okundu.

Kahve falında cenin görmek, uzun bir yalnızlık evresinden sonra hak ettiğiniz aşkı bulacağınızın göstergesidir. Bu yalnızlık sadece fiziksel anlamda değil aynı zamanda ruhsal anlamda da yaşanan bir histir. Şu anda hayatınızda bir olabilir ve onunla sanki mutluymuşsunuz gibi görünmek için kendinizi zorlayarak rol yapıyor olabilirsiniz. Ancak çok yakında sizi rol yapmaktan kurtarıp gerçek aşkla tanıştıracak doğru kişiyi bulacaksınız. Daha ilk bakışta sizin için en doğru kişi olduğunu anlayacak ve hayatınızdan çıkmasına asla izin vermeyeceksiniz. Size kattıkları sayesinde hem ömrünüz boyunca ona minnettarlık duyacak hem de bu iyiliklerini asla karşılıksız bırakmayacaksınız. Yapabildiklerinizi ve potansiyelinizi ona gösterdikçe size olan hayranlığı artacak ve hayatınızın sonuna kadar en büyük mutluluk kaynağınız olacak. Bu sıralar pek de normal olmayan şeyler ile uğraşıyor olduğunuzu ve kendinizi geliştirmek yerine Allah’ın işlerine karışarak daha büyük yanlışlar yapmak için zaman harcıyor olduğunuzu göstermektedir. Sizler bu durumu en iyi şekilde eğer kısa süre içerisinde idrak etmek yerine biraz daha doğru olmayan konuların üzerine üzerine gider iseniz kendinize zarar verebilecek olan şeyler ile de karşılaşabilirsiniz. Sizlerin belki de başına hem sağlık hem de normal hayat şartları altında gelebilecek en kötü olayları bu sıralar gelecek olduğunu göstermek ile birlikte bir an önce kendinizi toplamak için emek harcamanız gerektiğini de göstermektedir. Bu zaman diliminde attığınız adımların mantıklı ya da mantıksız oluşu sizlerin hayatı üzerinde büyük etkiler yaratacaktır.

Gizemli ve henüz ortaya çıkmamış bir aşığa işaret eder. Sert tavırlarınız ve hırçın görünümünüz onu ortaya çıkmak konusunda tereddüde düşürüyor olabilir. Nerede ve kim olduğu konusunda şu anda kesin bir bilgi elde etmenizin mümkün olmadığı bu gizli hayranınız size çok yakın bir noktada ancak asla aklınıza gelmeyecek bir yerde bulunuyor. Size olan ilgisini uzun zamandır ima edip göstermeye çalışıyor olsa da boğuştuğunuz problemler ve tempolu hayatınız nedeniyle kendisini size bir türlü fark ettiremiyor. Hareketli yaşam tarzınıza biraz ara verip çevrenize daha dikkatli, sevecen ve güler yüzlü yaklaştığınız takdirde gizli hayranınız ile tanışarak hayatınızdaki olumlu değişimi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Cenin sembolü gizemli durumların ardından açığa çıkan mutluluk dolu anları ve sıcakkanlı insanları temsil eder. Sizin yapmanız gereken ise yalnızca hayatınızda böyle anlara ve insanlara yer açmaktır

Kahve Falında Embriyo Görmek

Müjde dolu havadisler kapınızı çalacak. Yaşantınızda tertemiz bir sayfa açacak ve geçmişi geride bırakarak mutluluğa yelken açacaksınız. Çekmiş olduğunuz tüm zahmet ve üzüntüleri bir kenara iterek ileriye dönük yeni adımlar atmanın tam zamanı. Hayallerinizi gerçekleştirmek hayatınızı rayına sokmak için harcamış olduğunuz tüm emeklerin karşılığını alacaksınız. Son dönemlerde biraz kafa dinlemeye ihtiyacınız olabilir. Kalbinizdekileri dışa vurarak yaşantınızdan daha çok zevk alacak ve rahata ereceksiniz. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlerde düşüncelerinizi dile getirerek mutluluğu yakalamaya çalışın. Zamana ve sabra yorulur.

Bu sembolün diğer önemli bir anlamı ise seyahate işaret etmesi. Yaşadıklarınızı geride bırakarak artık mutluluğu kovalamanın zamanı. Her zaman ileriye umutla bakmanın göstergesidir bu figür. Bu süreçte kısmetiniz açılacak , tüm arzularınız gerçekleşecektir. Eğer fal sahibi bekar ise yakın bir zamanda evlilik yolu görünmekte. Ömrünüzün ileriki dönemlerinde kendiniz çok iyi hissedecek ve her zaman çok keyifli olacaksınız. Kalbinizdeki özel duyguları hoşlandığınız kişiye açarak ferahlayacaksınız.

Kahve Falında Fetüs Görmek

Çoğunlukla gebelik ve bebek dünyaya getirme havadisi olarak anlamlandırılır. Bu havadis fal sahibinin hanesinden olan bir bireyden gelebileceği gibi yakın çevresinden de gelebilir. Her zaman olumlu şeyler ifade eder. Bu figür birtakım pürüzlerden ötürü işinize yeterli kadar vakit ayıramadığınıza ancak bu dönemden itibaren gerekli özeni gösterdiğiniz takdir elinize geçen bol kazanç olarak da ifade etmekte. İşte bundan dolayı fincanda fetüs çıkması sizi maddi yönden dikkatli olmanız konusunda uyarmakta.

Bu figürü diğer önemli bir yorumu ise arzu ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz her şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntıların ardından gelen mutluluğa, güvenli bir biçimde yaşamaya, çok istediğiniz beraberliğe, uzaktan gelecek önemli bir habere, berekete, huzura, güce, topluca paraya, sıkıntıdan uzak bir ömre işaret eder. Kısmetinizin açılacağına ve sürprizlerle dolu günlerin yaşanacağı anlamı da taşımakta. Yaşadığınız tüm olumsuzluklar sonlanacak ve hayatınız tamamıyla rayına oturacak. Son dönemlerde ferahlamaya ve duygusal anlamda kendinizi dinlemeye ihtiyacınız olacak. Yakın dostlarınızla yapacağınız muhabbetle rahatlayacak ve hayattan daha çok keyif almaya başlayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git