Balık Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.328 kez okundu.

Balık burcu kadını ile terazi burcu erkeği uyumu nedir? Şunu söylemeliyim ki ikilinin uyumunu inceleyecek olursak genel olarak terazi burcu erkeğinin balık kadınına zaafı vardır. Bunu nedeni de terazi burcu erkeği bir şeyleri kolay elde etmekten hoşlanmaz. Uğraşmak ister çabalamak ister. Yani bir kadının da peşinden iyice bir koşmak ister. Çabuk ulaştığı bir kadınla hevesini alır bırakır. Balık burcu kadını da genelde zoru oynadığı ve karşı tarafı baya bir uğraştırdığı için terazi erkeğinin onlara karşı zaafları vardır. Elde ettikten sonra da aynı zorluğu devam edecektir. Hal böyle olunca terazi burcu erkeği bırakın hevesini alıp vazgeçmeyi balık kadınına günden güne daha da bağlanacaktır.

Bu ikili ilişki sürecinde mükemmel vakit geçireceklerdir. İki taraf da eğlenmeyi bilir ve genellikle kafaları birbirleriyle uyuşur. ikisi de düşünceli bir yapıya sahiptir. O nedenle birbirlerini incitecek kıracak şeylerden kaçarlar. İlişkilerinde mümkün olduğunca mantıklı hareket ederler. Bu da ikilinin düzgün sağlıklı bir ilişki yürütmesine yardımcı olur.

Şuana kadar balık kadını terazi erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise balık kadını terazi erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Birlikte ideal bir çift olabilirler ancak ilişkilerini etkileyecek bir problem vardır. O da terazi erkeğinin kadınının üzerine fazla titremesidir. Çok fazla ilgilenen çok fazla üzerine düştüğü zaman balık burcu kadınının sıkılmasına neden olabilir. Bu da ikili arasında büyük problemler çıkarabilir. O nedenle bu konuda dikkatli olmak gerekir . Bunun dışında balık burcu kadınının gizli bir romantiklik anlayışı vardır. Karşı tarafa belli etmese bile bu durumdan fazlasıyla etkilenir.

Hatta insanlara bağlanmaktan korkan , o seviyeye gelince direkt uzaklaşmayı tercih eden balık kadını böyle bir durumda elinde olmadan terazi erkeğine bağlanacaktır . Bu sayede ikili güzel ilişkilerini daha da sağlamlaştıracaktır. Sonuç olarak bu ikili çok uyumlu bir çifttir ve genellikle ilişkileri uzun sürer. Muhabbetleri ve mizah anlayışları benzer olduğu için birçok balık kadını terazi erkeği ilişkisi bitse bile arkadaş olarak kalır.

Balık Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Balık kadını yol yordam bilen bir erkek arayışında olursa, terazi erkeği bu iş için kesinlikle yanlış seçimdir. Terazi erkeklerinin bir özelliği de her şeyin iki yüzünü de görmeyi başarabilmeleridir. Bu yüzden kararlarını kesinleştirirler çünkü her zaman diğer olasılığın doğru olduğu kanısındadırlar. Terazi insanı değişken yapıdadır ve bağımlılık duygusu hissetmekten nefret eder. Derin ve duygusal balık kadını, bu yüzden terazi erkeğinde aradığı güven duygusunu da bulamaz.

Balık Kadını ile Terazi Erkeği Burç Uyumu

balık ile terazi uyumu

Terazi erkeği yine de balık kadını için büyüleyici bir arkadaş olacaktır. Yaşamak onu çok mutlu eder ve yeni insanlar tanıyıp sosyalleşmekten çok hoşlanır. Balık kadını, onunla olduğu sürece hayallerini gerçekleştirmeye daha çok yaklaşır. Bunun yanında nazik ve aslında biraz romantiktir. Balık kadınına iltifatlar etmekten çekinmez. ayrıca balık kadınını asla bilerek incitmez. Cinsel yönden de uyumları oldukça iyidir. Terazi burcu erkeği bir kadını anlayabilecek yapıda bir erkektir bu yüzden balık kadının ihtiyaçlarını anlayıp buna cevap verebilir. Bu iki ayrı kişiliğin ilişkide oluşturabilecekleri tek tehlike ikisinin de kendisini hayatın akışına bırakarak yaşamasıdır.

Bu konumuzda balık burcu kadını ile terazi burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde balık kadını terazi erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git