Rüyada Ağda Yaptırmak

02.02.2016
Rüyada Ağda Yaptırmak

Rüyada ağda yaptırmak, biz insanlar uyku esnasında bazen daha yeryüzü oluşmadan önce yaşadığımız olayların hafızamızda kalan kısımlarının uyku esnasında hatırladığımız şeyleri rüya olarak isimlendirebiliriz. Bu uyku esnasında görülen rüyalar bazen bilinçaltına işlenen olaylar ile ya da görülmesi gerektiği için hafızadan kalan olaylar ile gerçekleşmektedir. Rüya esnasından görülüyor olan olaylar bazen iyi bazen de kötü anlamda yorumlanma gibi durumlara sahiptir. Rüyalar görüldüğü esnalara göre de oldukça farklılıklar yaratmaktadır.

Rüyada Arkadaşına Ağda Yapmak

Farklı anlamlar ile yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi bir süre düşlerini sıktığı zamanla rahatlığa ve huzura göreceği anlamına gelmektedir. Bir yandan da başkasının yaptığını görmek ise bazı yaşanan kötü olaylardan hamlığa düşüldüğünü, yorgunluklara gibi olaylar sonucunda da insanın iyi bir şekilde olgunlaşacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Başkasına Ağda Yapmak

Farklı boyutlarda olan bu rüya anlamlarına ise kıl görmek, kıllardan kurtulmak, kıl yutmak gibi olaylar da görüşülmektedir. Bu rüya acılara direnç kazanmak gibi anlamlara da gelir iken bazen denildiği gibi kıl yutmak gibi rüyalarda da yorumlandığı için zenginlik gibi anlamlara da gelmektedir.

Rüyada Ağda Yapmak

Kimi insanlar rüya görmem dese de herkes rüya görür, ama bazıları ya hiç hatırlamaz ya da rüyanın birazını hatırlar. Bazen bir sürü rüya gördük diye ısrar etsek de toplamda gördüğümüz rüyalar 3- 5 dakikamızı alır. sadece bize bu süre uzun, rüyalar da çok gelebilir. Rüyayı gören kişinin hayatında çektiği acılardan ders alıp pişmesi, olgunlaşmasına ve hayatında ölene kadar yaşayacağı şeylere karşı ayakta olmasına, yorulmamasına yorumlanır.

Rüyada Annenin Ağda Yapması

Bir başka anlamda ise, çok çalışıp, çalıştığı işin zorluğunu, hayatının acısını,  parasını harcayarak çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Kişinin yaşadığı zorluklara karşı dayanıp dişini sıkması, zorluklara göğüs germesi ve daha sonrasında ise büyük bir hayra, güzelliklere kavuşacağına, artık mutlu olacağına, mutluluktan yüzünün güleceğine de yorumlanır.

Rüyada Ağda Yapan Birini Görmek

İlerleyen süreç içerisinde karşınıza bir takım kişilerin çıkacağına ve bu kişilerin sizin açıklarınızı kollayarak zarar verme peşinde olacaklar. Bu nedenle oldukça dikkatli olmalısınız. Başkasına yapmak, artık acılarınızdan kurtularak mutlu olacağınıza ve hayata yeni bir başlangıç yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Ağda Yapan Kadın Görmek

Kazançlı bir işe gireceğine, maddi durumunun rahatlamasına delalet eder. Çektiği sıkıntıların son bulmasına, iş hayatında verdiği çabaların karşılığını almaya başlayacağına yorumlanır. İş ortaklıklarının kalıcı olacağına özel hayatında da arkadaşlık kuracağının göstergesidir. Kazançlarının hayırlı olacağına ve etrafındaki insanlarında bundan nasipleneceğine delalet eder. Kalbi temiz kimselerle tanışmaya kazadan ve beladan uzak durmaya tabir edilir.

Rüyada Erkeğin Ağda Yapması

Uzun bir süredir hayalini kurduğu projelerin gerçekleşmesine, başarılı ortaklıklar kurulmasına yorumlanır. Çekilen sıkıntıların son bulmasına iş hayatında adım adım istenilen pozisyona ulaşılacağına delalet eder. Olumsuz olarak kendisini istenmeyen tartışmalar içerisinde bulmaya, dostundan beklemediği bir anda kazık yemeye yorumlanır. Aksiliklerin peşini bırakmamasına ve dertlerinin artmasına tabir edilir. Rüya sahibinin sabırlı ve metanetli davranması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bacağına Ağda Yapmak

Maddi sıkıntılar çeken rüya sahibinin feraha kavuşacağına tabir edilir. Kapalı olan kısmetlerinin açılmaya başlayacağına, hayallerini kurduğu kazanca ulaşmaya delalet eder. Geçmişte yaşadığı zorlukları geride bırakacağına hayırlı kazançlar elde etmeye tabir edilir. İş hayatında yeni bir atılım yapmaya ve başarılı olmaya yorulur. Kendisini bulunduğu konumdan çok daha ileriye taşıyabilir. Azmi ve hırsı etrafındaki insanlar tarafından takdir edilir.

Rüyada Ağda Yapıldığını Görmek

Hayırlı sayılmayan rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin dostum dediği ve her anında yanında olan bir kimseden zarar göreceğine işaret eder. Kişinin çok dikkatli olması gerektiğine yorulur. Üzücü ve sıkıntılı günler yaşayabilir. Hakkında konuşulan sözle kulağına gelecek ve oldukça üzülecektir. Kendi iyiliği için etrafındaki dostunu düşmanını iyi tanımalı ve analiz etmelidir.

Rüyada Ağdacıya Gitmek

Ufkunun genişlemesine, yeni insanlarla tanışmasına ve farklı yerlere seyahat etme imkanı bulmasına delalet eder. Kişisel gelişim sürecine giren kişi adeta kendini yenileyecektir. Etrafındaki insanlara yardım etmeye ve onların hayır dualarını almaya tabir edilir. Bu sayede başına gelebilecek musibetlerden kendini koruyan rüya sahibi kazasız belasız yaşamını sürdürecektir. Kişinin yüreğini temiz tuttuğu sürece hayır kapılarının açılmasına delalet edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.