Kahve Falında Lale Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Lale Görmek

Kahve falında lale görmek, fal sahibinin sevdiğine kavuşacağı ve kısa zaman içerisinde hayırlı bir evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiğinin kendisine karşı samimi, dürüst olduğuna ve aklındaki sorulara fazla kafayı takmaması gerektiğine işaret eder. Özlemle beklenen haberi tez vakitte duyma demektir.

Aşk Yorumu

Lale sevgi ve aşkın en belirgin yönünü ifade eder. Bu yönüyle bekar erkekler için güzel bir kız arkadaş olarak yorumlanır. Ayrıca kız arkadaşı olan erkekler için bu kişi ile evlilik düşünüyor olabilirsiniz. Böyle bir düşünceniz varsa yakın zamanda gerçekleştirmek için hareket etmelisiniz. Aynı şekilde bekar kızlar için hayırlı ve hayal ettiğiniz kriterlere uyan bir eş adayı ile tanışmayı ifade eder. Bu durumda gelecek teklifleri değerlendirmekte fayda var. Ayrıca bir kız için eğer erkek arkadaşı varsa yakın zamanda evlilik için bir adım beklemektedir. Bu adım erkek tarafından hiç beklenmeyen bir anda olacaktır. Bu durumda teklifin kabul edilmesinde acele edilmemeli ancak fazla uzun da sürmeden kabul edilmelidir. Bu kişi zaten sizi üzmeyen istediğiniz seviyede size saygı duyan bir erkektir. Bu bakımdan hayırlı bir evlilik olacağı ve mutlu bir evlilik için güzel bir adım atılacağı açıktır. Bu süreçte aileler arasında ufak tefek maddi sıkıntılar olabilir. Ancak yakın çevrenin desteği ile bunları aşmak da zor olmayacaktır.

Para Yorumu

Lale, mutluluk ve para harcama demektir. Ayrıca lale figürü, Osmanlı lale döneminde olduğu gibi zenginlik ve ferahlık olarak yorumlanır. Bu bakımdan maddi olarak refaha kavuşacağınız aşikar. Bu kazanç hiç beklemeyen bir yerden gelebilir veya yakın zamanda elde etmeyi umduğunuz bir kazanç da olabilir. Eğer maaşınıza zam bekliyorsanız elde etmeye hiç de uzak değilsiniz. Bir arkadaşınıza verdiğiniz borcu geri almayı umuyorsanız yakın zamanda gerçekleşeceği açıktır. Şunu iyi bilmek gerekir ki bu kazanç kesinlikle helal yoldan olacaktır. Çünkü laleler güzel ve narin bitkilerdir. Bu nedenle bu figürün görünmesi insanlara güzel olarak yansır. Bu güzellik maddi kazanç için de böyledir. Eğer borç içindeyseniz ödemek için mutlaka bir kolaylık çıkacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre uzun süreli ferah demektir. Zorlu bir sürecin refaha ulaşması anlamın gelir. Bu ise yaşamın belli döneminin aşırı derecede rahat ve stressiz geçeceği anlamı taşır. Uzun yıllar bu refahı yaşayacaksınız. Ancak bu standarda ulaşmak için bazı sorunların üstesinden gelmeniz gerekebilir. Bu sorunları ailenizle birlikte aşmak şartıyla ancak bu seviyelere erişebilirsiniz. Bu süreç bütün ailenizi kapsayacak şekilde işleyecektir. Sevdiğiniz bir hobiyi geliştirecek ortamı bulup buna ailenizin de eşlik etmesini sağlayabilir veya onların da dahil olacağı sosyal etkinlikler yapabilirsiniz.

Bu duruma ek kaliteli aile dostları edinip bu etkinlikleri genişletebilirsiniz. Bu arkadaşlar mutlaka aile ortamınız ile eşit ve dengeli olarak uyumlu olacaktır. Bunun yanı sıra fala göre uzun yıllar kimseyle büyük problemler yaşamayacaksınız. Özellikle aile içinde ufak tefek sorunları rahatlıkla aşmak suretiyle uzun sürecek bir aile içi huzura kavuşacaksınız. Bunu kıskanan ve huzurunuzu bozmaya çalışan bazı sevilmeyen dost görünümlü düşmanlarınız olacaktır. Ancak bu huzuru bozmaya çalışan herkes başarısız olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Lale, naifçe yükselmeyi ifade eder. Bu fal kariyer açısından olumlu sonuçlanacak bir yoruma dayanır. Özellikle yükselmeyi bekleyen biriyseniz umduğunuz anı yakalayacak ve fırsatı kaçırmayacaksınız. Bu durumda rakiplerinizi rahatlıkla geçeceksiniz ancak bu durum onlarla olan samimiyetinizi etkilemeyecektir. Eğer devlet kademesinde iseniz memuriyet seviyenizin yükseleceğini, daha ferah bir statüye ulaşacağınızı ayrıca maaşınızın iyileşeceği anlamı taşır. Eğer özel sektörde kendi işinizi yapıyorsanız bu fal işinizin istediğiniz seviyeye yükseleceği anlamı taşır.

Yeni iş kurmuşsanız işleriniz bir anda yükselecek ve tanınmış bir iş yeri sahibi olacaksınız. Bu fal özel bir iş verenin yanında çalışan biri için patronu tarafından keşfedilme olarak düşünülebilir. Bu durumda yeteneğiniz sizi hak ettiğiniz konuma geçirecektir. Üstelik daha az strese sahip ve daha güzel bir maaşla işinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Fal sahibi eşi veya bir yakını için iş bakıyor olabilir. Bu durumda yine olumlu bir sonuç elde etmek muhakkaktır.

Sağlık Yorumu

Lale, kaliteli bir bitkidir. Bu kalitesini fal sahibi için de sunmaktadır. Yani sağlık açısından rengarenk bir hayatı sunar. Ancak bilindiği gibi bu bitki bakım ve ilgi alaka ister. Bu yönüyle sağlıklı yaşamın en birinci şartı bu bakıma ulaşmaktır. Eğer zararlı bir alışkanlık varsa muhakkak sağlığınızı istenmeyen seviyede kötü bir duruma getirecektir. Bu durumda tedavi olmak için uzun zaman uğraşmak gerekecektir.

Uzun ve sağlıklı bir ömür olarak yorumlanır. Bu yönüyle hayata sımsıkı sarılmak demektir. Yakın zamanda sizin veya ailenizin ciddi veya zayıf bir sağlık problemi yaşamış olma durumunuz olabilir. Bu bakımdan lale gibi zarif bir seviyeye ulaşmak için kökleri toprağa sağlam tutmak gerekir. Lalenin diğer yorumu tedavi demektir. Sağlık için tedaviyi reddetmek isteyen bir yakınınız olabilir. Fala göre onu ikna etmenin bir yolunu muhakkak bulacaksınız. Bu da onun iyileşmesi için en büyük adımı atmış olacaksınız.


Kahve Falında Ters Lale Görmek

Fal sahibinin yaşadığı kırgınlıkları bir kenara bırakarak sevdiğinin gönlünü alması gerektiği ve aile huzurunun artacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zaman içerisinde uzakta olan bir akrabasını ziyaret edeceğine ve güzel haberler alacağına işaret eder. Saygınlık, güç, kuvvet ve bereket demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.