Kahve Falında Baykuş Görmek

Kahve Falında Baykuş Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.067 kez okundu.

Kahve falında baykuş görmek, genelde olumsuz yorumlanan bir semboldür. Yakın zamanda alacağınız kötü haberlerin işaretidir. Bu kötü bir olay da olabilir. Her ne kadar kısa sürede atlatacak olsa da canınızı sıkacak bir durumun habercisidir.

Haram kazancın işaretidir. Haram para ya da haram mal kazanmış olabilirsiniz. Etrafınızda sizi sevmeyen, kıskanan, çekemeyen insanlar olabilir. Bu insanların sizin arkanızdan konuştuğunu söyler. Bu konuşmalar sizi üzebilecek konuşmalardır. Bu nedenle bazı arkadaşlarınızla bütün ilişkinizi kesmek zorunda kalabilirsiniz. Uzakta yaşayan tanıdıklarınız, akrabalarınız hakkında kötü haberler alabilirsiniz. Hatta ölüm haberi almak olarak bile yorumlanabilir. Hayatınızla ilgili ciddi değişiklikler yapma zamanınızın geldiğini gösterir. Bu değişiklik ilk olarak iş hayatınız ile ilgili olabilir. İş hayatınızda aldığınız anlık kararlar işten ayrılmanıza neden olabilir. Bu dönemde anlık kararlar almamaya çok dikkat etmelisiniz. Çünkü çabuk verdiğiniz kararlar büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Kararlarınızı verirken oldukça sakin ve soğukkanlı olmanız gerekir. Aşk hayatınızda karşılıklı olarak ilişkinizi gözden geçireceğiniz bir dönemin habercisidir. Birine karşı hissettiğiniz duyguları net bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir dönemin içinde olduğunuzu gösterir. Ayrıca bu dönemde eski sevgilinizden bir haber alabilirsiniz ve bu haber nedeniyle ciddi bir kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Kahve Falında Baykuş Kafası Görmek

Hiçbir zaman yalnız kalmayacağınıza dair büyük bir işarettir. Ailenizin her zaman yanınızda olacağı, arkadaşlarınızın her zaman size destek olacağını gösterir. İyi insanlarla tanışmak, hiçbir zaman onlarla bağlantıyı koparmamaktır. Ancak zaman zaman çeşitli kararsızlıklar yaşayacağınızı da gösterir. İki farklı seçenek arasında kalabilir ve ne yapacağınız konusunda bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki insanlar, aileniz ve dostlarınız size yardımcı olarak doğru kararı vermenizde büyük etki sahibi olacaktır.

Kahve Falında Baykuş ve Kalp Görmek

Beklenmedik sürprizler ile karşılaşacaksın. İlişkinde olumsuz giden bir şeyler var. Kuyunu kazan iki bayan görüyorum. Dikkat et. Yeni iş hayatına atılacaksın. Yüksek pozisyonlarda yer alacaksın. Bir ev, araba gibi zenginliğe kavuşacaksın. İçinin güzelliği yüzüne yansımış. Dileklerin ve isteklerin kısa vakte kadar gerçekleşecek. Uzun zamandır istediğin bir eşya ailenden birisi sana hediye olarak alacak. İş hayatında ki başarın her geçen gün artmaktadır. Hayatındaki sıradanlık bitiyor. Sana gelen bir teklif ile en kısa vakte kadar evlilik görünüyor. Hayatın kökten değişim içerisindedir.  Sabırlı ol. Mutluluk kapında geliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git