Kahve Falında Baykuş Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Baykuş Görmek

Kahve falında baykuş görmek, fal sahibinin etrafında art niyetli ve kötü karakterli bir arkadaş olduğu anlamına gelir. Kişinin yakın çevresine dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarır ve her duyduğuna inanmaması gerektiğine işaret eder. Aile içerisinde huzur ve mutluluğun hakim olması demektir.

Aşk Yorumu

Yakın zamanda fal sahibinin kötü bir haber alacağı fakat kısa sürede de işlerin yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda fal sahibinin yeni kararlar vermesinin zamanının geldiğinin işaretidir. Bu kararı alırken atılacak olan plansız adımlar ya da iyi düşünmeden verilmiş bir karar, ciddi bir kayba sebep olabilir. Kararlarınızı alırken, gündelik hayatınızda karşılaştığınız her şeyi mutlaka sağduyu çerçevesinde ölçüp biçmeli, enine boyuna düşünmelisiniz. Genellikle aşk hayatınızda partnerinizle karşılıklı bir güven sorunu yaşayacağınıza işarettir. Aslında bu durumda ilişkinizin ilerisi için bir nevi net kararlar alabileceğiniz bir süreçtir.

Kahve falı yorumcularına göre eğer bir ilişkiniz yoksa eski sevgilinizden alacağınız bir bilgi ya da duyum kafanızın karışmasına yol açabilir. Genellikle olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Fakat aynı zamanda da tüm bu olumsuzlukların kısa bir zaman içerisinde düzeleceği anlamına da gelmektedir. Aşk hayatınızda fevri hareketlerden kesinlikle kaçınmalısınız, düşünmeden yapılacak olan her hareketlerin sizin için olumsuz sonuçları olacaktır. Bu sembol belirgin ise kişiden saklanan bir sır olduğu anlamına gelmektedir. Bütün bu olumsuz ihtimaller çerçevesinde iki arada kalma olasılığınız çok yüksektir. Her ne olursa olsun yeterince düşündüğünüzde doğru kararı vereceğinizin habercisidir.

Para Yorumu

Maddi konularda yorumlandığında haksız kazanç elde eden kimselerin sizden habersiz bir şeklide hayatınızda olduğuna işaret eder. Hayatta yeni kararlar alma zamanını geldiğini işaret eden baykuş, aynı zamanda sıkıntıların da işaretidir. Helal olmayan kazanç olarak da yorumlanabilen baykuş, bu sebeple alacağınız kötü haberlerin habercisidir. İş hayatınızla ilgili alabileceğiniz yanlış kararlar işinizi kaybetmenize sebep olabileceğinin de işareti olabilir, fakat bu sebeple mantıklı düşünüp, karar verirken ince eleyip sık dokumanız gerekir. Vereceğiniz fevri kararlar üzülmenize neden olur.

Kötü haberler yakında kapınızı çalabilir. Aynı zamanda baykuş başınıza gelecek bu kötü haber ve sıkıntıları da atlatacağınızın işaretidir. Gam ve kedere yorumlanan bu figür, sizi sevmeyen birileri olduğunun ve bu kişileri yakın zamanda hayatınızdan çıkaracağınızın göstergesidir Maddi anlamda ayağınızı kaydırmak isteyen birilerinin sizin arkanızdan yaptığı planları gösterse de sizin atacağınız mantıklı her adım sizin yararınıza olacaktır. Vereceğiniz doğru kararlar çerçevesinde, maddi anlamda zenginliklere ulaşabilir, ev ve araba gibi imkanlara sahip olabilir. Hayallerinizi ve isteklerinizi birer birer gerçekleştirme yolunda ilerleyebilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Baykuş figürü aslında fal yorumlarında genellikle olumsuz yöndedir. Çevrenizde kötü insanların olduğunu simgeler. Yakın çevrenizde olabileceği gibi bu kişi ailenizin içerisindeki biri de olabilir. Dedikodunuzu yapıp, hakkınızda iftiralar atabilir, sürekli sizin kötülüğünüzü düşünebilir fakat sizi duygusal olarak etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Sizin sürekli açığınızı kollayan bu kişi, yüzünüze gülüp, arkanızdan kuyunuzu kazan dost veya akrabanız olabilir. Bu durum sizde güven problemlerinin oluşmasına sebep olabilir.

Bu sembol aynı zamanda uzakta yaşayan ve akrabası olan bir kişiden kötü bir haber alacağını da işaret edebilir. Uğursuz bir hayvan olarak bilindiği için, bir dostun veya ailenizden birinin hayatınızdan tamamen çıkacağını gösterir. Üzerinizdeki kötü gözleri işaret eder, hanenize gelebilecek olan bir ölümü de simgeleyebilir. Bu süreçte hayal kırıklığına sürüklenebilir ve kendinizi adeta boşlukta hissedebilirsiniz, bu zamanlarda sizi anlayan ve seven aile bireyleriniz, dostlarınız yanınızda olacak ve sizin de onlara ihtiyacınız olacaktır. Zor zamanlarınızda yanınızda görmek ve dertleşmek moralinizi yerine getirecektir. Herkesten uzaklaşmak yerine ailenize sıkı sıkı sarılmalısınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kötü haber işitecek olmak, işlerinizin umduğunuz gibi gitmeyeceği anlamına gelmektedir. Aslında pek de güzel bir sembol değildir. Alacağınız kötü haber işinizi ve kariyerinizi etkileyeceğinin fakat aynı zamanda çabuk toparlayacağınızın da göstergesidir. İş çevrenizdeki ya da yakın arkadaşlarınız arasındaki birinin sizin kuyunuzu kazmaya çalıştığının işaretidir. Vereceğiniz yanlış ve fevri kararlar işinizden ve aynı zamanda kariyerinizden olmanıza sebep olabilir, bazı hayallerinizi de suya düşürebilir. Fakat önünüze bambaşka çok daha iyi şartlarda iş kapılarının açılacağının sembolüdür. Bunlar hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir. İş hayatınızda ayağınızı kaydırmaya uğraşan bu kişi, sizin her hareketinizden haberdar olup ve sizi uzaktan bir şekilde takip etmekte olabilir. Başarısız olduğunuzu görmek için ve size karşı insanları doldurabilir ve hatta sizi kötü yönde yönlendirebilir. Duygusal olarak asla moralinizi bozmamanız bu sıkıntıdan çok kısa sürede kurtulacağınıza işarettir.

İş hayatınızda alabileceğiniz bir terfiden hatta işinizden bile olmanıza sebep olabilir fakat daha iyi iş ve terfi fırsatları karşınıza çıkacaktır. Özellikle bu dönemde yakınınızdaki sizi anlayan insanlar ile bir arada bulunmak moralinizi yerine getirebilir, sorunlarınızı tek başınıza çözmek yerine, sizi anlayan ve seven dostlarınıza çok ihtiyacınız olacaktır. Onları yanınızda görmek ve dertleşmek bu süreçte size çok büyük destek olacak ve moralinizi yerine getirecektir. Aynı zamanda gözden kaçırdığınız bazı iş tekliflerini daha dikkatli değerlendirecek ve gözden kaçırdığınız fırsatları yakalamanızı sağlayacaktır.

Sağlık Yorumu

Kötü bir haberin habercisi olduğu gibi yakın zamanda yaşayacağınız sağlık problemlerinin de habercisi olabilir. Kısa sürecek olan bu rahatsızlık sonucunda tekrarda eski sağlığınıza kavuşacağınızın da habercisidir. Yakın zamanda gelecek bir hastalık sizi moral olarak kötü etkileyecek, bir hayli yorgun düşmenize sebep olacaktır. Ancak bu hastalığı kısa bir sürede atlatarak sağlığınıza kavuşacağınızı da işaret eder. Sağlık sorunlarınızı aksatmamalı, düzenli kontrollerinize gitmelisiniz.

Çıkabilecek herhangi bir sağlık probleminde erken teşhis ve tedavi ile sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Ertelediğiniz sağlığınıza vakit ayırma zamanınızın geldiği anlamına gelen bu figür, aynı zamanda sağlık sorunu yaşayan herhangi bir yakınınızı da işaret ediyor olabilir. Kısa sürede sağlığına geri kavuşacak olan bu kişinin bu dönemde size ihtiyacı olduğu anlamına da gelir. Sizi veya yakınınız sağlığına kavuşacak, ayrıca sağlıklı yaşamak adına hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Sağlıklı yaşamı seçip, bu doğrultuda yaşamayı tercih etmelisiniz. Özellikle bu dönemde vereceğiniz kararları çok iyi düşünüp tartmanız gerekmektedir çünkü vereceğiniz fevri yanlış bir karar, sonraki tüm hayatınız boyunca pişmanlık duymanıza neden olabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.