Kahve Falında Üçgen Görmek

Kahve Falında Üçgen Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.951 kez okundu.

Kahve falında üçgen görmek, fal sahibinin birkaç ufak tefek sorunla boğuşacağını fakat bu sorunun arka planda kalmış üçüncü bir kişiden kaynaklanacağını belirtir. Ortada tam olarak kaynağı belli olmamış sorunlar var demektir. Fal sahibi ile muhatap olan kişi muhtemelen başka birisi tarafından dolduruşa geliyor demektir. Eğer 2 tane üçgen iç içe geçmiş şekilde belirmiş ise çok yakın iki dost arasında geçen bir fikir ayrılığının habercisidir. Dostluklarının yara almaması adına bütün konuların açık seçik konuşulması gerekmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre yeni iş hayatından memnun olmayan iş arkadaşları ile yorumlanır. Ortama uyum sağlayamayan bir iki arkadaş yüzünden ilerlemeyen işleri temsil eder. İçi boş olarak çıkmış ise mülk sahibi olmaya dalalettir. Sayısı iki ise yatırımlarını doğru şekilde kullanacak fal sahibi ile yorumlanır. İçi dolu çıkmış ise sağdan soldan gelen haberler ile ikili ilişkilerine zarar veren fal sahibini işaret eder. Geçmişin geçmişte kaldığını fark etmesi ve aşkı ile arasına üçüncü kişileri almaması konusunda uyarılması gereken fal sahibi bu konuda dikkatli davranmazsa ilişkisini daha kötü günlere taşıyacaktır. Fal sahibine uğur getiren bir sembol olarak da görülmektedir. Küçük küçük birden fazla var ise can sıkıcı günlerin geride kaldığının ve mutlu, mesut ve sağlıklı günlerin yakında olduğunu işaret eder. Eğri şekilde ise alınan bir karardan sonra pişman olunacağını vurgulamaktadır.

Kahve Falında İçi Dolu Üçgen Görmek

Fal sahibinin bu aralar faydalı işlere yöneldiğini gösterir. Kendi hayatınızı bir yana bırakıp başkaları için faydalı bir şeyler yapma telaşına düşmüşsünüz. Bu belkide vicdanınızda sizi rahatsız eden bir şeye karşı yapmanız gerektiğini düşündüğünüz bir harekettir. Kişi makam mevki sahibi biridir ya da olma yolundadır. Bu makam insanların gönlünde kurulan bir taht da olabilir. Rızkınızın bollaşacağına da yorumlanır. Şu dönemde borçlarınızı temizleyeceksiniz ve yeni borçlar edinmemek için kendinizi frenlemeniz gerekmektedir. Kişinin birine haksızlık ettiğini ve bundan ötürü pişmanlık duyduğunu simgeler. Ayrıca bir takım ütopik fikirleriniz olduğuna yorulur. Şu sıralar aklınız çok farklı çalışıyor ve buna siz de bir anlam veremiyorsunuz.

Fal sahibinin karakterine ve medeni haline göre de farklı farklı yorumlara gelebilmektedir. Mesela kişi öğrenci ise bu sınavlarını başarı ile vereceğine yorulur. Eğer bir çiftçi ise bereketli bir sene geçireceğine yorulur. Bu sene önceki yıllara oranla daha çok mahsul elde edeceksiniz. Bir işveren için hesaplarda bir karışıklık olduğunu gösterir. Kişi farklı davranışlar içine girer ve bu duruma çevresi tarafından bir anlam verilemez. Görülen üçgenlerin silik olması hafızanızın size oyunlar oynadığı gösterir. Hayatınızın belli dönemlerinde hatırlayamadığınız anlar bulunuyor. Üçgenin rengine göre farklı anlamlar içerir. Üçgenin siyah olması kara haber duyacağınıza yorulur. Yeşil olması din ehli birine, sarı olması hasta olacağınıza yorumlanır. Beyaz ise yeni bir hayat başlangıcında olduğunuzu gösteriyor. Bu hayat evlenip ev kuracağınız anlamına gelebilir.

Kahve Falında İç İçe Geçmiş Üçgenler Görmek

Şahsiyetinizi ilgilendiren özel konularda biraz daha düşünerek hareket etmeniz gerektiğini söyler. İş ile ilgili bir meseleniz varsa araya başkalarını sokmayın ve işinizi bizzat siz takip edin. Çünkü iş hayatı başkalarının ayağını kaydırmaya çalışan insanlarla doludur. Sizin uzun zahmetlerle hazırladığınız bir proje bir başkasının gözüne batabilir size karşı bir çekememezlik gelişebilir. Kişinin varlığının kademe kademe artacağına yorumlanır. Bu artış ailenizin desteği ile olabilir. Ayrıca kişinin devlet kurumlarıyla süren bir ilişkisinin isteği yönünde sonuçlanacağına yorulur. Fincanın dip kısmında ise kişinin üst üste binmiş sorunları vardır. Çözemediği bir sorun diğerini beraberinde getirmiştir. Böylelikle hal içinden çıkılmaz bir durum almıştır.

Kişinin ruh halinin karmakarışık olduğunu gösterir. Bu kişi iç dünyasında sorunlar yaşayan biridir ve problem çözme yetisini kaybetmek üzeredir. Kişi farklı bir karakterdir. Bu kişinin hayatında keskin sınırları ve değişmeyen düşünceleri vardır. Kişi bekar ise karışık bir aşk hayatı olduğu söylenir. Sizin aklınızda birden fazla kişi var ve siz karar vermek konusunda acele dahi etmiyorsunuz. Ancak karşınızdaki insanların bu durumu fark etmeleri an meselesi ve bu sizin için hiç iyi bir şekilde sonuçlanmayacak gibi görünüyor. Kaos ve belirsiz durumları temsil eder. Şu aralar hayatınızın akış yönü belli değil ve siz ne yapacağınız konusunda kararsızsınız. Bu yön veremediğiniz yaşam canınızı sıkıyor ve sizi ister istemez agresif ve farklı bir kişi yapıyor.

Kahve Falında İçi Boş Üçgen Görmek

Kişinin beklemediği bir anda eline geçecek olan parayı simgelemektedir. Bu para sıkışık olduğunuz şu aralar size çok iyi gelecek. İş yerinizden alacağınız bir ikramiye olabilir. Ya da ekstra uğraştığınız bir işin ödülü olabilir. Ayrıca son zamanlarda üzüleceğiniz gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Şu sıralar sevgiliniz sizi üzebilir. Yaşanacak sorunlar aşılmayacak problemler olmayıp sakin davranmanız halinde kolayca aşabileceğiniz atışmalardır. Maddi yönden eliniz sıkışık ve yardım alabileceğiniz kimse yok etrafınızda. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekecek bir müddet.

Öğrenci bir kişi için ağır bir sınavından kalacağı anlamına gelir. Evlilik hazırlığında olan birinin görmesi işinin bozulacağına yorumlanır. Hemde bu düğün üçüncü kişiler tarafından bozulacaktır. Kişinin ev ve iş arasında gidip geldiğini gösterir. Bu insanın geçim kaygısından kendini ve ailesini ihmal etmesi demektir. En kısa zamanda ailenizi de alıp bir gezmeye gitmeniz sizin için iyi olacaktır. Çevrenizden biri hakkında yanılacağınızı gösteriyor olabilir. Siz bu kişiyi uzun yıllardır tanımanıza rağmen aslında hiçte umduğunuz gibi biri olmadığını göreceksiniz. Kişinin başarısız bir okul hayatı olan çocuğu vardır. Siz bu çocuğa iyi bir gelecek sağlamak adına uğraşlar veriyorsunuz ancak çocuk verileni almamak konusunda ısrarlı görünüyor.

Artık hayatına yeni bir yön vermiş gibisin. Bundan sonra kimseyi hayatında istemiyorsun, sadece kendin için yaşamak ve hayatın tadını çıkarmak istiyorsun. Yaşadığın onca sıkıntı sana böylesine kararlar aldırmayı sağlamış gibi görünüyor. İşten kalan boş zamanlarını kurs ve sporla doldurmayı düşünüyorsun. Yardımsever özelliğinden dolayı yardım kuruluşlarına da katılma gibi düşüncelerin var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git