Kahve Falında Üçgen Görmek

Kahve Falında Üçgen Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.077 kez okundu.

Kahve falında üçgen görmek, fal sahibinin birkaç ufak tefek sorunla boğuşacağını fakat bu sorunun arka planda kalmış üçüncü bir kişiden kaynaklanacağını belirtir. Ortada tam olarak kaynağı belli olmamış sorunlar var demektir. Fal sahibi ile muhatap olan kişi muhtemelen başka birisi tarafından dolduruşa geliyor demektir. Çok yakın iki dost arasında geçen bir fikir ayrılığının habercisidir. Dostluklarının yara almaması adına bütün konuların açık seçik konuşulması gerekmektedir. Can sıkıcı günlerin geride kaldığının ve mutlu, mesut ve sağlıklı günlerin yakında olduğunu işaret eder.

Aşk

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak.  Kısmetiniz açılacak ve bir anda talipleriniz artacak. Aşk hayatınızda dönüm noktaları yaşayacaksınız ve karşınıza çıkan kişileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Uzun zamandır evliliği düşünmüyor gibi görünüyorsunuz. Bunun sebebi,  karşınıza doğru kişilerin çıkmamış olmasıdır. Eski sevgilileriniz ile yaşadıklarınız sizi aşktan soğutmuş ve kendinizi tamamen kariyere vermenize neden olmuş gibi gözüküyor. Kalbinizi yeni aşklara kapamışsınız. Daha doğrusu doğru kişiyi bulamamışsınız ve bu yüzden de evlilikten iyice uzaklaşmışsınız. Evlilik, uzun zamandır aklınızda yokken karşınıza çıkan kişiler ile yeniden düşünmeye başlayacaksınız. Çıkan taliplerinizden biri ile ciddi yola gireceksiniz gibi gözüküyor.

Yavaş yavaş evliliğe adımlar atacak ve yeni bir yaşam tarzına geçiş yapacaksınız. Hayatınızda ciddi değişimler meydana gelecek gibi gözüküyor. Bu değişimler güzel anlamda olacak. Ailenizi kurmak için hazırlıklara başlayacaksınız ve kendinizi bir anda tatlı bir telaşenin içinde bulacaksınız. Bu koşuşturmaca heyecan verici bir serüvene dönüşecek. Yorulacaksınız ancak bu tatlı telaşların hiç bitmesini istemeyeceksiniz. Hayatınız boyunca en heyecanlı, telaşlı ve aşk dolu hissettiğiniz dakikaları bu dönemde yaşayacaksınız. Partneriniz ile aşkı doruklarda yaşayacak, beraber kuracağınız hayat için en güzel planlamaları yapacaksınız.

Para

Bu dönemde para hayatınızın içinde daha fazla yer alacak, kendinizi bir anda değişik fakat lüks olan ortamlar da bulacaksınız. Bu dönem ciddi kazançlar elde edecek ve doğru adımlar atıp gelecek içinde birikimler yapacaksınız. Bir deyim ile açıklamak gerekirse, talih kuşu konacak diyebiliriz. Uzun zaman sonra kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu rahatlama, bir yerden para gelmesi ile oluşacak gibi gözüküyor. Gelecek olan para, bir aile üyenizin size miras bırakması sonucu oluşabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelen bu miras ve para, oldukça rahatlamanızı sağlayacak. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek hatta uzun zamandır istediğiniz şeyleri alma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Maddi bakımdan şanslı hissettiğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Acaba param biter mi, sonraki aylar ödemeleri nasıl yetiştirebilirim tarzı sorular ile kafanızı doldurmayacaksınız. Miras yolu ile elinize geçecek olan bu para mutlu hissetmenizi sağlayacak. Ayrıca sadece kendinizi düşünmeyip, aynı zamanda ailenizi ve arkadaşlarınızı da düşüneceksiniz gibi gözüküyor. Ufak jestler yapıp, yemeğe çıkartabilir ve güzel hediyeler alabilirsiniz. Mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem, aile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdığınızı görebilirsiniz. Bu kişi, yurt dışında yaşayan bir tanıdığınız olabilir. Bu dönem özleminiz bitecek ve kavuşacaksınız. Kavuşmada önemli bir davet rol oynuyor gibi gözüküyor. Aileniz ile alakalı yaşanan güzel gelişmeler, bu dönem bitmeyecek artarak devam edecek. Ailenizden bir kişi, bu kişi kuzeniniz olabilir evlenecek gibi gözüküyor. Onun evlilik heyecanı tüm aileyi saracak ve herkesi bir koşturmaca alacak. Güzel, yorucu ama heyecan dolu günler sizi bekliyor gibi görünüyor. Tüm aile uzun zaman sonra bir araya gelecek ve eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Uzun zamandır görmediğiniz akrabanız ile de bu düğün vasıtasıyla kavuşacaksınız gibi gözüküyor. Beraber geçiremediğiniz günleri konuşacak, neler yaptığınız ile alakalı haberler alacaksınız. Hem eğlenecek hem de ailecek olmanın tadını çıkartacaksınız. Özlenen herkesi görmek, çok mutlu hissetmenizi sağlayacak. Düğün, ailenizi yeniden bir araya getirecek.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönem, iş hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi gözüküyor. Kariyeriniz bir anda parlayacak ve yükseklere doğru çıkış yapacaksınız. Uzun zamandır kendinizi gösterememiş oluşunuz, iş alanınızda diğer rekabet şirketler arasında geride kalmanıza neden olmuş gibi gözüküyor. Bu durum, maddi bakımda da zorlamanıza neden olmuş olabilir. Mezun olduktan ve mesleğinize ilk girişi yaptıktan sonra ki en verimli günleri geçireceksiniz gibi gözüküyor. İşe daha fazla odaklanacaksınız ve kendinizi geliştirmek adına çok güzel adımlar atacaksınız. Bu işlemler, patronunuz tarafından da kaçmayacak gibi gözüküyor. Gözüne kestirecek ve yaptığınız her işi dikkatli bir şekilde izleyecek. Bu yüzden bu dönemde yaptığınız her şeye fazladan dikkat etmeniz gerekecek ve en ince ayrıntıya bile bakacaksınız. Detaycı bir şekilde çalışmak çok daha başarılı olmanızı sağlayacak.

Bu süreçte yaptığınız her şey,  gelecekte olacak olayları da etkileyecek. Uzun vadeli, güzel iş fırsatları ile karşılaşacaksınız. Bu süreçte, kendinizi gelişmiş ve kendi kariyer alanınızda uzmanlaşmış olarak göreceksiniz. Bu gelişim zamanla da artacak ve bir kaç sene içerisinde tanınan, kendi alanınızda örnek olarak gösterilen, okullarda ve seminerlerde konuşmacı olarak katılacak biri haline geleceksiniz.

Sağlık Hayatı

Bu dönem, sağlık hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır kendi sağlığınız ile ilgili problemler yaşadığınız görünmekte. Bu problemler özel hayatınızı da etkilemiş ve çoğu şeyden mağrur kaldığınız gözükmektedir. İşleriniz ve ya okulunuz yarım kalmış olabilir. Bu süreç sizi epey zorlamış ve yıpratmış. Ancak tüm bu olaylar son bulacak, her şey çok daha güzel ve sağlıklı olacak. Sağlığınız uzun bir zaman sonra düzene girecek, tedavi süreciniz tamamlanacak ve daha sağlıklı bir birey olacaksınız. Hastane kokusu ile geçirdiğiniz günle son bulacak, doktorlar ile geçirdiğiniz dakikalara ara vereceksiniz. Bu süreçten sonra ara ara kontrollere de gitmeniz gerekebilir ancak bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına kontrolleri ihmal etmemeniz gerekir.

Sağlığınıza kavuştuğunuz zaman her anlamda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Uzun zamandır yapmak istediğiniz işleri yapmaya başlayacak, gitmek istediğiniz yerlere gidebileceksiniz. Yaşıtlarınız arasında biraz geri kalmış olabilirsiniz. Fakat bu sizi yıldırmamış, hatta daha da hırslanmanızı sağlamış. Hırslanıp çok daha başarılı adımlar atacaksınız. Sağlığınızın yeniden geri gelmesi ile beraber düzenli bir beslenme alışkanlığına da kavuşacak ve sporu hayatınızdan hiç çıkarmayacaksınız. Bu sayede daha rahat nefes alacak ve ideal kilonuza doğru hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Kahve Falında İçi Dolu Üçgen Görmek

Fal sahibinin bu aralar faydalı işlere yöneldiğini gösterir. Kendi hayatınızı bir yana bırakıp başkaları için faydalı bir şeyler yapma telaşına düşmüşsünüz. Bu belkide vicdanınızda sizi rahatsız eden bir şeye karşı yapmanız gerektiğini düşündüğünüz bir harekettir. Kişi makam mevki sahibi biridir ya da olma yolundadır. Bu makam insanların gönlünde kurulan bir taht da olabilir. Rızkınızın bollaşacağına da yorumlanır. Şu dönemde borçlarınızı temizleyeceksiniz ve yeni borçlar edinmemek için kendinizi frenlemeniz gerekmektedir. Kişinin birine haksızlık ettiğini ve bundan ötürü pişmanlık duyduğunu simgeler. Ayrıca bir takım ütopik fikirleriniz olduğuna yorulur. Şu sıralar aklınız çok farklı çalışıyor ve buna siz de bir anlam veremiyorsunuz.

Fal sahibinin karakterine ve medeni haline göre de farklı farklı yorumlara gelebilmektedir. Mesela kişi öğrenci ise bu sınavlarını başarı ile vereceğine yorulur. Eğer bir çiftçi ise bereketli bir sene geçireceğine yorulur. Bu sene önceki yıllara oranla daha çok mahsul elde edeceksiniz. Bir işveren için hesaplarda bir karışıklık olduğunu gösterir. Kişi farklı davranışlar içine girer ve bu duruma çevresi tarafından bir anlam verilemez. Görülen üçgenlerin silik olması hafızanızın size oyunlar oynadığı gösterir. Hayatınızın belli dönemlerinde hatırlayamadığınız anlar bulunuyor. Üçgenin rengine göre farklı anlamlar içerir. Üçgenin siyah olması kara haber duyacağınıza yorulur. Yeşil olması din ehli birine, sarı olması hasta olacağınıza yorumlanır. Beyaz ise yeni bir hayat başlangıcında olduğunuzu gösteriyor. Bu hayat evlenip ev kuracağınız anlamına gelebilir.

Kahve Falında İç İçe Geçmiş Üçgenler Görmek

Şahsiyetinizi ilgilendiren özel konularda biraz daha düşünerek hareket etmeniz gerektiğini söyler. İş ile ilgili bir meseleniz varsa araya başkalarını sokmayın ve işinizi bizzat siz takip edin. Çünkü iş hayatı başkalarının ayağını kaydırmaya çalışan insanlarla doludur. Sizin uzun zahmetlerle hazırladığınız bir proje bir başkasının gözüne batabilir size karşı bir çekememezlik gelişebilir. Kişinin varlığının kademe kademe artacağına yorumlanır. Bu artış ailenizin desteği ile olabilir. Ayrıca kişinin devlet kurumlarıyla süren bir ilişkisinin isteği yönünde sonuçlanacağına yorulur. Fincanın dip kısmında ise kişinin üst üste binmiş sorunları vardır. Çözemediği bir sorun diğerini beraberinde getirmiştir. Böylelikle hal içinden çıkılmaz bir durum almıştır.

Kişinin ruh halinin karmakarışık olduğunu gösterir. Bu kişi iç dünyasında sorunlar yaşayan biridir ve problem çözme yetisini kaybetmek üzeredir. Kişi farklı bir karakterdir. Bu kişinin hayatında keskin sınırları ve değişmeyen düşünceleri vardır. Kişi bekar ise karışık bir aşk hayatı olduğu söylenir. Sizin aklınızda birden fazla kişi var ve siz karar vermek konusunda acele dahi etmiyorsunuz. Ancak karşınızdaki insanların bu durumu fark etmeleri an meselesi ve bu sizin için hiç iyi bir şekilde sonuçlanmayacak gibi görünüyor. Kaos ve belirsiz durumları temsil eder. Şu aralar hayatınızın akış yönü belli değil ve siz ne yapacağınız konusunda kararsızsınız. Bu yön veremediğiniz yaşam canınızı sıkıyor ve sizi ister istemez agresif ve farklı bir kişi yapıyor.

Kahve Falında İçi Boş Üçgen Görmek

Kişinin beklemediği bir anda eline geçecek olan parayı simgelemektedir. Bu para sıkışık olduğunuz şu aralar size çok iyi gelecek. İş yerinizden alacağınız bir ikramiye olabilir. Ya da ekstra uğraştığınız bir işin ödülü olabilir. Ayrıca son zamanlarda üzüleceğiniz gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Şu sıralar sevgiliniz sizi üzebilir. Yaşanacak sorunlar aşılmayacak problemler olmayıp sakin davranmanız halinde kolayca aşabileceğiniz atışmalardır. Maddi yönden eliniz sıkışık ve yardım alabileceğiniz kimse yok etrafınızda. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekecek bir müddet.

Öğrenci bir kişi için ağır bir sınavından kalacağı anlamına gelir. Evlilik hazırlığında olan birinin görmesi işinin bozulacağına yorumlanır. Hemde bu düğün üçüncü kişiler tarafından bozulacaktır. Kişinin ev ve iş arasında gidip geldiğini gösterir. Bu insanın geçim kaygısından kendini ve ailesini ihmal etmesi demektir. En kısa zamanda ailenizi de alıp bir gezmeye gitmeniz sizin için iyi olacaktır. Çevrenizden biri hakkında yanılacağınızı gösteriyor olabilir. Siz bu kişiyi uzun yıllardır tanımanıza rağmen aslında hiçte umduğunuz gibi biri olmadığını göreceksiniz. Kişinin başarısız bir okul hayatı olan çocuğu vardır. Siz bu çocuğa iyi bir gelecek sağlamak adına uğraşlar veriyorsunuz ancak çocuk verileni almamak konusunda ısrarlı görünüyor.

Artık hayatına yeni bir yön vermiş gibisin. Bundan sonra kimseyi hayatında istemiyorsun, sadece kendin için yaşamak ve hayatın tadını çıkarmak istiyorsun. Yaşadığın onca sıkıntı sana böylesine kararlar aldırmayı sağlamış gibi görünüyor. İşten kalan boş zamanlarını kurs ve sporla doldurmayı düşünüyorsun. Yardımsever özelliğinden dolayı yardım kuruluşlarına da katılma gibi düşüncelerin var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git