Kahve Falında Üçgen Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Üçgen Görmek

Kahve falında üçgen görmek, fal sahibine gelecek olan talibin oldukça hayırlı olduğuna ve tam da ailesine yakışır ahlak sahibi bir karaktere sahip olacağı anlamına gelir. Hanedeki sofranın bolluk ve bereket ile dolup taşacağına; kişinin tez vakitte şifaya kavuşarak huzur bulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak.  Kısmetiniz açılacak ve bir anda talipleriniz artacak. Aşk hayatınızda dönüm noktaları yaşayacaksınız ve karşınıza çıkan kişileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Uzun zamandır evliliği düşünmüyor gibi görünüyorsunuz. Bunun sebebi,  karşınıza doğru kişilerin çıkmamış olmasıdır. Eski sevgilileriniz ile yaşadıklarınız sizi aşktan soğutmuş ve kendinizi tamamen kariyere vermenize neden olmuş gibi gözüküyor. Kalbinizi yeni aşklara kapamışsınız. Daha doğrusu doğru kişiyi bulamamışsınız ve bu yüzden de evlilikten iyice uzaklaşmışsınız. Evlilik, uzun zamandır aklınızda yokken karşınıza çıkan kişiler ile yeniden düşünmeye başlayacaksınız. Çıkan taliplerinizden biri ile ciddi yola gireceksiniz gibi gözüküyor.

Yavaş yavaş evliliğe adımlar atacak ve yeni bir yaşam tarzına geçiş yapacaksınız. Hayatınızda ciddi değişimler meydana gelecek gibi gözüküyor. Bu değişimler güzel anlamda olacak. Ailenizi kurmak için hazırlıklara başlayacaksınız ve kendinizi bir anda tatlı bir telaşenin içinde bulacaksınız. Bu koşuşturmaca heyecan verici bir serüvene dönüşecek. Yorulacaksınız ancak bu tatlı telaşların hiç bitmesini istemeyeceksiniz. Hayatınız boyunca en heyecanlı, telaşlı ve aşk dolu hissettiğiniz dakikaları bu dönemde yaşayacaksınız. Partneriniz ile aşkı doruklarda yaşayacak, beraber kuracağınız hayat için en güzel planlamaları yapacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde para hayatınızın içinde daha fazla yer alacak, kendinizi bir anda değişik fakat lüks olan ortamlar da bulacaksınız. Bu dönem ciddi kazançlar elde edecek ve doğru adımlar atıp gelecek içinde birikimler yapacaksınız. Bir deyim ile açıklamak gerekirse, talih kuşu konacak diyebiliriz. Uzun zaman sonra kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu rahatlama, bir yerden para gelmesi ile oluşacak gibi gözüküyor. Gelecek olan para, bir aile üyenizin size miras bırakması sonucu oluşabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelen bu miras ve para, oldukça rahatlamanızı sağlayacak. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek hatta uzun zamandır istediğiniz şeyleri alma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Maddi bakımdan şanslı hissettiğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Acaba param biter mi, sonraki aylar ödemeleri nasıl yetiştirebilirim tarzı sorular ile kafanızı doldurmayacaksınız. Miras yolu ile elinize geçecek olan bu para mutlu hissetmenizi sağlayacak. Ayrıca sadece kendinizi düşünmeyip, aynı zamanda ailenizi ve arkadaşlarınızı da düşüneceksiniz gibi gözüküyor. Ufak jestler yapıp, yemeğe çıkartabilir ve güzel hediyeler alabilirsiniz. Mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem, aile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdığınızı görebilirsiniz. Bu kişi, yurt dışında yaşayan bir tanıdığınız olabilir. Bu dönem özleminiz bitecek ve kavuşacaksınız. Kavuşmada önemli bir davet rol oynuyor gibi gözüküyor. Aileniz ile alakalı yaşanan güzel gelişmeler, bu dönem bitmeyecek artarak devam edecek. Ailenizden bir kişi, bu kişi kuzeniniz olabilir evlenecek gibi gözüküyor. Onun evlilik heyecanı tüm aileyi saracak ve herkesi bir koşturmaca alacak. Güzel, yorucu ama heyecan dolu günler sizi bekliyor gibi görünüyor. Tüm aile uzun zaman sonra bir araya gelecek ve eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Uzun zamandır görmediğiniz akrabanız ile de bu düğün vasıtasıyla kavuşacaksınız gibi gözüküyor. Beraber geçiremediğiniz günleri konuşacak, neler yaptığınız ile alakalı haberler alacaksınız. Hem eğlenecek hem de ailecek olmanın tadını çıkartacaksınız. Özlenen herkesi görmek, çok mutlu hissetmenizi sağlayacak. Düğün, ailenizi yeniden bir araya getirecek.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem, iş hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi gözüküyor. Kariyeriniz bir anda parlayacak ve yükseklere doğru çıkış yapacaksınız. Uzun zamandır kendinizi gösterememiş oluşunuz, iş alanınızda diğer rekabet şirketler arasında geride kalmanıza neden olmuş gibi gözüküyor. Bu durum, maddi bakımda da zorlamanıza neden olmuş olabilir. Mezun olduktan ve mesleğinize ilk girişi yaptıktan sonra ki en verimli günleri geçireceksiniz gibi gözüküyor. İşe daha fazla odaklanacaksınız ve kendinizi geliştirmek adına çok güzel adımlar atacaksınız. Bu işlemler, patronunuz tarafından da kaçmayacak gibi gözüküyor. Gözüne kestirecek ve yaptığınız her işi dikkatli bir şekilde izleyecek. Bu yüzden bu dönemde yaptığınız her şeye fazladan dikkat etmeniz gerekecek ve en ince ayrıntıya bile bakacaksınız. Detaycı bir şekilde çalışmak çok daha başarılı olmanızı sağlayacak.

Bu süreçte yaptığınız her şey,  gelecekte olacak olayları da etkileyecek. Uzun vadeli, güzel iş fırsatları ile karşılaşacaksınız. Bu süreçte, kendinizi gelişmiş ve kendi kariyer alanınızda uzmanlaşmış olarak göreceksiniz. Bu gelişim zamanla da artacak ve bir kaç sene içerisinde tanınan, kendi alanınızda örnek olarak gösterilen, okullarda ve seminerlerde konuşmacı olarak katılacak biri haline geleceksiniz.

Sağlık Yorumu

Bu dönem, sağlık hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır kendi sağlığınız ile ilgili problemler yaşadığınız görünmekte. Bu problemler özel hayatınızı da etkilemiş ve çoğu şeyden mağrur kaldığınız gözükmektedir. İşleriniz ve ya okulunuz yarım kalmış olabilir. Bu süreç sizi epey zorlamış ve yıpratmış. Ancak tüm bu olaylar son bulacak, her şey çok daha güzel ve sağlıklı olacak. Sağlığınız uzun bir zaman sonra düzene girecek, tedavi süreciniz tamamlanacak ve daha sağlıklı bir birey olacaksınız. Hastane kokusu ile geçirdiğiniz günle son bulacak, doktorlar ile geçirdiğiniz dakikalara ara vereceksiniz. Bu süreçten sonra ara ara kontrollere de gitmeniz gerekebilir ancak bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına kontrolleri ihmal etmemeniz gerekir.

Sağlığınıza kavuştuğunuz zaman her anlamda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Uzun zamandır yapmak istediğiniz işleri yapmaya başlayacak, gitmek istediğiniz yerlere gidebileceksiniz. Yaşıtlarınız arasında biraz geri kalmış olabilirsiniz. Fakat bu sizi yıldırmamış, hatta daha da hırslanmanızı sağlamış. Hırslanıp çok daha başarılı adımlar atacaksınız. Sağlığınızın yeniden geri gelmesi ile beraber düzenli bir beslenme alışkanlığına da kavuşacak ve sporu hayatınızdan hiç çıkarmayacaksınız. Bu sayede daha rahat nefes alacak ve ideal kilonuza doğru hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.