Kahve Falında Kılıç Görmek

Kahve Falında Kılıç Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.817 kez okundu.

Kahve falında kılıç görmek, fal sahibinin bu aralar ağzından çıkan kelimelere dikkat etmesi gerektiğini, aksi takdirde çok sert kelimeler kullanarak karşısındakini haddinden fazla üzebileceğini ifade eder. Aslında kılıç sembolü fal sahibinin önceden yaşadığı kırgınlıkları ve öfkeyi karşı tarafa yansıtmasından dolayı falda çıkar ve sabrı tükenerek kendisini savunmaya başlayan fal sahibini simgeler. Fakat bu sırada sevdiklerini de kırmak zorunda kalabilecek olan fal sahibi öfkesini kontrol etmesi açısından uyarılmalıdır.

Diğer bir fal yorumunda ani kararlar vermek olarak ifade edilir. Eğer düşünmeden ve kazancını hesap etmeden bir takım iş teklifleri geri çevrilirse ileride büyük pişmanlıklar yaşanabilir. Bu yüzden sadece iş odaklı düşünerek ileriye dönük kararlar almakta fayda vardır. Kalın görülmesi iki kişi arasında çıkan bir çıkar çatışmasında herkesin hakkını adil bir şekilde ortaya koyan üçüncü bir kişiyi temsil eder. Eğer fal sahibi sessiz sakin bir yapıda ise kişinin savunacak bir dostu da simgeliyor olabilir. Aslında mücadeleci bir karakterin işaretidir. Kafasına koyduğu her şeyi planlı bir şekilde gerçekleştirmeyi başaran fal sahibi ile yorumlanan, birkaç yerde belirmiş ise fal sahibinin kendi gibi arkadaşlıklar edineceğine dalalettir. Eğer fincanın dibinde ince belirmiş ise yakın zamanda hakkı olan bir miktar paranın fal sahibinin eline geçeceğinin müjdecisidir.

Aşk

Falda görülen kılıç, aşk hayatınızda yaşanacak ufak çatışmaları gösterir. Uzun bir aradan sonra yaşayacağınız ilişkileri göz önüne serer. Fal sahibinin biraz kıskanç biri olduğuna işaret eder. Aşk hayatınızda yaşayacağınız bazı olumsuzlukları gösterse de zamanla düzeleceğine işaret eder. Eğer hayatınızda birisi yok ise hayatınıza yeni birinin gireceğine delalet eder. Onunla mutlu ve huzurlu günlere adım atacağınızı gösterir. Fakat etrafınızda üzerinizde birinin gözü olduğuna işaret eder. Özgürlüğünüze düşkün birisiniz fakat aileniz sizi biraz fazla kısıtlıyor.

Yeni başladığınız ilişkinize biraz tepki göstereceklerdir fakat zamanla daha ılımlı bakacaklardır. Biraz zor dönemler yaşayacaksınız ama sevdiğiniz insanın desteği ile daha iyi kararlar verip bu süreci atlatacaksınız. Bir arkadaşınız size fedakarlıklar yapıp kötü zamanınızda hep yanınızda bulunacak. Sevgiliniz ile bazı kararlar alacaksınız bazı planlar yapacaksınız. Acele etmeden kararlar vermelisiniz. Eğer evli iseniz eşiniz ile bazı atışmalar yaşayacaksınız biraz sözlerinize dikkat etmenizde fayda var. Bu zamanları konuşarak atlatacaksınız. Sizin mutluluğunuzu kıskanan etrafınızda biri var fakat bu kişiyi fark edeceksiniz zamanla uzaklaşacaksınız. Sevdiğinizle bir plan yapıyorsunuz bunu zamanla gerçekleştirip çok mutlu ve huzurlu olacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayatınızda yapacağınız büyük işlerin habercisidir. Alacağınız haberler ile bazı işlere başlayacaksınız. Aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ama kısa zaman içerisinde bunları çözeceksiniz. Hayatınızda bazı planlar yapacaksınız bir işe başlayabilirsiniz. Yeni projeler sizi bekliyor olacak. Karar vermede bazen sıkıntılar yaşıyorsunuz ama elinize geçen fırsatları değerlendirmelisiniz.

Aile dostlarınızdan biri size her konuda yardım edecek çok minnet duyacaksınız. Aileniz ile biraz atışmalı günlerin habercisi olarak da gözüküyor. Fakat ne kadar aranız bozulsa da sonradan her şey yoluna girecek. Sizden haber bekleyen bir dostunuza da işaret eder. Çevrende art niyetli insanlar var fakat sen bu kişileri göremiyorsun ama ailen seni onlardan uzak tutuyor. Bir yolculuğa çıkacaksınız aileniz sizin hep desteğiniz olacak. Uzaktan bir haber alacaksınız iyi ve sevindirici bir haber olacak. Ailen sorumluluklarına daha çok dikkat etmen için uyaracak bazı kararlar alıp doğru yolda ilerleyeceksin.

Sağlık Hayatı

Sağlık hayatınızda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. İşiniz yüzünden kendinize yeterince zaman ayıramayabilirsiniz. Uzaktan alacağınız bir haberle yola çıkacaksınız. Bir hasta ziyareti sizi bekliyor. Aile fertlerinden biri bir hastalık geçirebilir kısa zamanlı hastanede kalabilir fakat sonradan durumu daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızdan biri biraz rahatsızlanacak işlerin yoğunluğu size kalabilir. Uzun süredir ayrı kaldığınız bir arkadaşınız sizden haber bekliyor.

Bazı kararlar alacaksınız sizi biraz üzecek ve etkileyecek. Stres altında kaldığınız dönemler sizi bekliyor biraz yorulacaksınız fakat aile desteği bu süreçte sizin zor zamanlarınızı atlatmanızı sağlayacak. Aile dostlarından biri size sitem edecek onu biraz ertelemiş ve işlerinizden unutmuşsunuz. Uzun zamandır ayrı kaldığınız bir dostunuz sizi davet edecek fakat rahatsızlıklardan dolayı ona zaman ayıramayacaksınız size biraz kırgınlık duyacak fakat bu kırgınlığı zamanla düzelteceksiniz. Sağlık hayatınızdaki zor süreçler geride kalmış olacak işlerinize odaklanacaksınız.

Para

Yaptığınız işlerden büyük kazançlar elde edeceksiniz. Bazı planlar yapıp seyahate çıkabilirsiniz. Sizden borç isteyecek bir dostunuz kapınıza gelecek ona yardım edeceksiniz. Sonradan biraz maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Uğraşmakta olduğunuz işlerde başarılı olacaksınız. Aileniz zor bir süreç atlatacak onlara bu zamanlarda destek olacaksınız. Tatil planınızı biraz ertelemek zorunda kalacaksınız. Başarılı ve yoğun iş döneminiz sizi bekliyor olacak.

Bir arkadaşınızın acil paraya ihtiyacı olacak ona el uzatmanızı isteyecek. İş konusunda size yardım edecek bir arkadaşınız olacak sizin için büyük fedakarlıkta bulunacak. Stres altında olacaksınız bu işleri karıştırmanıza ve yoğun bir döneme işaret eder. ileriye yönelik bazı yatırım planlarınız olacak. Bazı tatil planları yapıyorsunuz ama başka harcamalarınızdan dolayı kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacaksınız. Rahat bir hayatınız olacak girdiğiniz işlerde kazancınız büyük olacak. Yapacağınız bir plan yolunda ilerleyecek ve refah düzeyiniz yükselecek ailenizi de bu zor süreçlerden kurtaracaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

Yapacağınız işlerde başarı anlamına geliyor. Kariyer hayatınızda üst seviyelere gelecek zamanla başarılarınız adım adım ilerleyecek. Size çok destek çıkan bir arkadaş çevreniz var onların kıymetini bilmelisiniz. Aile dostlarınızdan biri size yol gösteriyor. Eğer iş sahibi değilseniz üzülmeyin çünkü yakın zamanda yaptığınız bir başvuru kabul olacak. Beklediğiniz sevindirici haberi kısa zamanda alacaksınız.

İyi bir iş teklifi sizi bekliyor fakat size uzak bir yerde olacağı için kararsız zamanlar yaşayabilirsiniz bu süreçte aileniz ve arkadaş çevreniz sizin yanınızda olacak. Bir iş seyahatine çıkabilirsiniz bu süreçte biraz dinlenmiş olacaksınız. İşleriniz yolunda ilerlerken biraz aksaklıklar çıkabilir bunların üstesinden zamanla geleceksiniz. Hayatınıza ait aldığınız kararları da gösterir. Bu kararlar sayesinde hem başarılı hem de doğru yolu bulmuş olacaksınız. İşinizdeki ilerlemeler de sizi kıskanan bir arkadaşınız var bu kişiyi fark edip aranıza biraz mesafe koyacaksınız. Yardım isteyeceğiniz bir konuda destek çıkan bir aile büyüğü olacak. Sıkıntılı süreçleri kısa zamanda atlatıp üst kademelere geçeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Kahve Falında Zülfikar Görmek

Hayra yorumlanmaktadır. Kişi kısa bir süre içince hiç beklemediği yüklü bir miktarda maddiyata sahip olacaktır. Bu maddiyatı sağlayan kişi de en yakın akrabalarından biri olacaktır. Kişi bu maddiyatı hayırlı işlerde kullanacak, sevdikleri ve yakınlarıyla paylaşacak ve tüm bunlar sonucunda yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından büyük bir saygı ve beğeni kazanacaktır. Ayrıca fal sahibi eğitimini henüz bitirmemiş ise eğitim hayatında emeklerinin sonucunu alacağı ve çok başarılı olacağı bu başarısı sayesinde çok iyi yerlere geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Fal sahibi açısından kısmet anlamı da taşır. Eğer fal sahibinin hayatında bir kişi yoksa önündeki günlerde yeni biri ile tanışacak ve onunla huzurlu ve mutlu bir geleceğe doğru sağlam adımlar atmaya başlayacaktır. Eğer fal sahibinin hayatında biri varsa yakın zamanda bu ilişki evliliğe doğru gidecektir. Fal sahibi evli ise eşinin ona gönülden bağlı olduğu ve bir ömür boyu birlikte huzurlu, sağlıklı bir hayat sürecekleri şeklinde de ifade edilir.

Dinlenmeye ihtiyacın var ama kafandaki sorunlar buna bir türlü izin vermiyor. Kendini suçlamayı bırakmalısını çünkü evliliğin konusunda elinden geleni yapmana rağmen doğru anlaşılmadığını görüyorum. Erkekler konusunda acele etmeden ve onları sınava tabii tutarak karar vermelisin. Herkesin göründüğü gibi olmadığını anlaman biraz zaman alacak. Ailenle ilgili beklenmedik sıkıntılar var ama konuşarak halledebileceksiniz.

Kahve Falında Mızrak Görmek

Güç ile yorumlanır. Yakın zamanda büyük bir güce erişecek demektir. Bu güç maddi anlamda yüksek bir kazanç sahibi olmakla birlikte aynı zamanda mevki ve makam sahibi olmanın da getireceği bir güç olacak. Bu kimse hem statü olarak hem de kişilik olarak hatırı sayılır ve sözü geçer bir kimse olacak ve halk arasında itibar görecektir.

Fal sahibinin hedefleri doğrultusunda ilerleyen biri olduğunu gösterir. Doğru yolda ve amaçlarına ulaşacak demektir. Fakat eğer mızrak dik fakat ters ise bu durumda hedefleri için savaşan fakat bunu yanlış yoldan yapan biri olduğu anlamına gelir. Mücadele demektir. Kişiyi zorlu günler beklemektedir. Buradaki zorluk acı ya da kederli olaylar değil daha ziyade yoğun stresli ve bir mücadelenin bir çabanın verildiği anlamında zorluktur. Bu stresli dönem eğitim süreciyle yada iş ile alakalı olabilir. Mızrağın uzunluğu bu sürecinde uzunluğunu temsil eder. Hem kişilik ve karakter hem de özel duygular hakkında bilgi verebilmektedir. Bazı yorumculara göre ise sert bir mizacı temsil eder. Dediğim dedik kendinden ödün vermeyen ve kırılmaktan korktuğu için sürekli etrafında ki insanları kıran bir kişilik yapısına işarettir. Bu o kimsenin hassas yapısını sert bir mizaçla kapatmaya çalıştığı anlamına gelir. Fakat bu tavrından ödün vermez ise çok kimseyi kırmaya devam edecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git