Kahve Falında Kılıç Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Kılıç Görmek

Kahve falında kılıç görmek, fal sahibinin bu aralar ağzından çıkan kelimelere dikkat etmesi gerektiğini, aksi takdirde çok sert kelimeler kullanarak karşısındakini haddinden fazla üzebileceğini ifade eder. Aslında kılıç sembolü fal sahibinin önceden yaşadığı kırgınlıkları ve öfkeyi karşı tarafa yansıtmasından dolayı falda çıkar ve sabrı tükenerek kendisini savunmaya başlayan fal sahibini simgeler. Fakat bu sırada sevdiklerini de kırmak zorunda kalabilecek olan fal sahibi öfkesini kontrol etmesi açısından uyarılmalıdır.

Diğer bir fal yorumunda ani kararlar vermek olarak ifade edilir. Eğer düşünmeden ve kazancını hesap etmeden bir takım iş teklifleri geri çevrilirse ileride büyük pişmanlıklar yaşanabilir. Bu yüzden sadece iş odaklı düşünerek ileriye dönük kararlar almakta fayda vardır. Kalın görülmesi iki kişi arasında çıkan bir çıkar çatışmasında herkesin hakkını adil bir şekilde ortaya koyan üçüncü bir kişiyi temsil eder. Eğer fal sahibi sessiz sakin bir yapıda ise kişinin savunacak bir dostu da simgeliyor olabilir. Aslında mücadeleci bir karakterin işaretidir. Kafasına koyduğu her şeyi planlı bir şekilde gerçekleştirmeyi başaran fal sahibi ile yorumlanan, birkaç yerde belirmiş ise fal sahibinin kendi gibi arkadaşlıklar edineceğine dalalettir. Eğer fincanın dibinde ince belirmiş ise yakın zamanda hakkı olan bir miktar paranın fal sahibinin eline geçeceğinin müjdecisidir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda yaşanacak ufak çatışmaları gösterir. Uzun bir aradan sonra yaşayacağınız ilişkileri göz önüne serer. Fal sahibinin biraz kıskanç biri olduğuna işaret eder. Aşk hayatınızda yaşayacağınız bazı olumsuzlukları gösterse de zamanla düzeleceğine işaret eder. Eğer hayatınızda birisi yok ise hayatınıza yeni birinin gireceğine delalet eder. Onunla mutlu ve huzurlu günlere adım atacağınızı gösterir. Fakat etrafınızda üzerinizde birinin gözü olduğuna işaret eder. Özgürlüğünüze düşkün birisiniz fakat aileniz sizi biraz fazla kısıtlıyor.

Yeni başladığınız ilişkinize biraz tepki göstereceklerdir fakat zamanla daha ılımlı bakacaklardır. Biraz zor dönemler yaşayacaksınız ama sevdiğiniz insanın desteği ile daha iyi kararlar verip bu süreci atlatacaksınız. Bir arkadaşınız size fedakarlıklar yapıp kötü zamanınızda hep yanınızda bulunacak. Sevgiliniz ile bazı kararlar alacaksınız bazı planlar yapacaksınız. Acele etmeden kararlar vermelisiniz. Eğer evli iseniz eşiniz ile bazı atışmalar yaşayacaksınız biraz sözlerinize dikkat etmenizde fayda var. Bu zamanları konuşarak atlatacaksınız. Sizin mutluluğunuzu kıskanan etrafınızda biri var fakat bu kişiyi fark edeceksiniz zamanla uzaklaşacaksınız. Sevdiğinizle bir plan yapıyorsunuz bunu zamanla gerçekleştirip çok mutlu ve huzurlu olacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayatınızda yapacağınız büyük işlerin habercisidir. Alacağınız haberler ile bazı işlere başlayacaksınız. Aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ama kısa zaman içerisinde bunları çözeceksiniz. Hayatınızda bazı planlar yapacaksınız bir işe başlayabilirsiniz. Yeni projeler sizi bekliyor olacak. Karar vermede bazen sıkıntılar yaşıyorsunuz ama elinize geçen fırsatları değerlendirmelisiniz.

Aile dostlarınızdan biri size her konuda yardım edecek çok minnet duyacaksınız. Aileniz ile biraz atışmalı günlerin habercisi olarak da gözüküyor. Fakat ne kadar aranız bozulsa da sonradan her şey yoluna girecek. Sizden haber bekleyen bir dostunuza da işaret eder. Çevrende art niyetli insanlar var fakat sen bu kişileri göremiyorsun ama ailen seni onlardan uzak tutuyor. Bir yolculuğa çıkacaksınız aileniz sizin hep desteğiniz olacak. Uzaktan bir haber alacaksınız iyi ve sevindirici bir haber olacak. Ailen sorumluluklarına daha çok dikkat etmen için uyaracak bazı kararlar alıp doğru yolda ilerleyeceksin.

Sağlık

Sağlık hayatınızda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. İşiniz yüzünden kendinize yeterince zaman ayıramayabilirsiniz. Uzaktan alacağınız bir haberle yola çıkacaksınız. Bir hasta ziyareti sizi bekliyor. Aile fertlerinden biri bir hastalık geçirebilir kısa zamanlı hastanede kalabilir fakat sonradan durumu daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızdan biri biraz rahatsızlanacak işlerin yoğunluğu size kalabilir. Uzun süredir ayrı kaldığınız bir arkadaşınız sizden haber bekliyor.

Bazı kararlar alacaksınız sizi biraz üzecek ve etkileyecek. Stres altında kaldığınız dönemler sizi bekliyor biraz yorulacaksınız fakat aile desteği bu süreçte sizin zor zamanlarınızı atlatmanızı sağlayacak. Aile dostlarından biri size sitem edecek onu biraz ertelemiş ve işlerinizden unutmuşsunuz. Uzun zamandır ayrı kaldığınız bir dostunuz sizi davet edecek fakat rahatsızlıklardan dolayı ona zaman ayıramayacaksınız size biraz kırgınlık duyacak fakat bu kırgınlığı zamanla düzelteceksiniz. Sağlık hayatınızdaki zor süreçler geride kalmış olacak işlerinize odaklanacaksınız.

Para

Yaptığınız işlerden büyük kazançlar elde edeceksiniz. Bazı planlar yapıp seyahate çıkabilirsiniz. Sizden borç isteyecek bir dostunuz kapınıza gelecek ona yardım edeceksiniz. Sonradan biraz maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Uğraşmakta olduğunuz işlerde başarılı olacaksınız. Aileniz zor bir süreç atlatacak onlara bu zamanlarda destek olacaksınız. Tatil planınızı biraz ertelemek zorunda kalacaksınız. Başarılı ve yoğun iş döneminiz sizi bekliyor olacak.

Bir arkadaşınızın acil paraya ihtiyacı olacak ona el uzatmanızı isteyecek. İş konusunda size yardım edecek bir arkadaşınız olacak sizin için büyük fedakarlıkta bulunacak. Stres altında olacaksınız bu işleri karıştırmanıza ve yoğun bir döneme işaret eder. ileriye yönelik bazı yatırım planlarınız olacak. Bazı tatil planları yapıyorsunuz ama başka harcamalarınızdan dolayı kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacaksınız. Rahat bir hayatınız olacak girdiğiniz işlerde kazancınız büyük olacak. Yapacağınız bir plan yolunda ilerleyecek ve refah düzeyiniz yükselecek ailenizi de bu zor süreçlerden kurtaracaksınız.

İş ve Kariyer

Yapacağınız işlerde başarı anlamına geliyor. Kariyer hayatınızda üst seviyelere gelecek zamanla başarılarınız adım adım ilerleyecek. Size çok destek çıkan bir arkadaş çevreniz var onların kıymetini bilmelisiniz. Aile dostlarınızdan biri size yol gösteriyor. Eğer iş sahibi değilseniz üzülmeyin çünkü yakın zamanda yaptığınız bir başvuru kabul olacak. Beklediğiniz sevindirici haberi kısa zamanda alacaksınız.

İyi bir iş teklifi sizi bekliyor fakat size uzak bir yerde olacağı için kararsız zamanlar yaşayabilirsiniz bu süreçte aileniz ve arkadaş çevreniz sizin yanınızda olacak. Bir iş seyahatine çıkabilirsiniz bu süreçte biraz dinlenmiş olacaksınız. İşleriniz yolunda ilerlerken biraz aksaklıklar çıkabilir bunların üstesinden zamanla geleceksiniz. Hayatınıza ait aldığınız kararları da gösterir. Bu kararlar sayesinde hem başarılı hem de doğru yolu bulmuş olacaksınız. İşinizdeki ilerlemeler de sizi kıskanan bir arkadaşınız var bu kişiyi fark edip aranıza biraz mesafe koyacaksınız. Yardım isteyeceğiniz bir konuda destek çıkan bir aile büyüğü olacak. Sıkıntılı süreçleri kısa zamanda atlatıp üst kademelere geçeceğiniz bir döneme gireceksiniz.


 

Kahve Falında Zülfikar Görmek

Hayra yorumlanmaktadır. Kişi kısa bir süre içince hiç beklemediği yüklü bir miktarda maddiyata sahip olacaktır. Bu maddiyatı sağlayan kişi de en yakın akrabalarından biri olacaktır. Kişi bu maddiyatı hayırlı işlerde kullanacak, sevdikleri ve yakınlarıyla paylaşacak ve tüm bunlar sonucunda yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından büyük bir saygı ve beğeni kazanacaktır. Ayrıca fal sahibi eğitimini henüz bitirmemiş ise eğitim hayatında emeklerinin sonucunu alacağı ve çok başarılı olacağı bu başarısı sayesinde çok iyi yerlere geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Fal sahibi açısından kısmet anlamı da taşır. Eğer fal sahibinin hayatında bir kişi yoksa önündeki günlerde yeni biri ile tanışacak ve onunla huzurlu ve mutlu bir geleceğe doğru sağlam adımlar atmaya başlayacaktır. Eğer fal sahibinin hayatında biri varsa yakın zamanda bu ilişki evliliğe doğru gidecektir. Fal sahibi evli ise eşinin ona gönülden bağlı olduğu ve bir ömür boyu birlikte huzurlu, sağlıklı bir hayat sürecekleri şeklinde de ifade edilir.

Dinlenmeye ihtiyacın var ama kafandaki sorunlar buna bir türlü izin vermiyor. Kendini suçlamayı bırakmalısını çünkü evliliğin konusunda elinden geleni yapmana rağmen doğru anlaşılmadığını görüyorum. Erkekler konusunda acele etmeden ve onları sınava tabii tutarak karar vermelisin. Herkesin göründüğü gibi olmadığını anlaman biraz zaman alacak. Ailenle ilgili beklenmedik sıkıntılar var ama konuşarak halledebileceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bıçak


 

Kahve Falında Mızrak Görmek

Güç ile yorumlanır. Yakın zamanda büyük bir güce erişecek demektir. Bu güç maddi anlamda yüksek bir kazanç sahibi olmakla birlikte aynı zamanda mevki ve makam sahibi olmanın da getireceği bir güç olacak. Bu kimse hem statü olarak hem de kişilik olarak hatırı sayılır ve sözü geçer bir kimse olacak ve halk arasında itibar görecektir.

Fal sahibinin hedefleri doğrultusunda ilerleyen biri olduğunu gösterir. Doğru yolda ve amaçlarına ulaşacak demektir. Fakat eğer mızrak dik fakat ters ise bu durumda hedefleri için savaşan fakat bunu yanlış yoldan yapan biri olduğu anlamına gelir. Mücadele demektir. Kişiyi zorlu günler beklemektedir. Buradaki zorluk acı ya da kederli olaylar değil daha ziyade yoğun stresli ve bir mücadelenin bir çabanın verildiği anlamında zorluktur. Bu stresli dönem eğitim süreciyle yada iş ile alakalı olabilir. Mızrağın uzunluğu bu sürecinde uzunluğunu temsil eder. Hem kişilik ve karakter hem de özel duygular hakkında bilgi verebilmektedir. Bazı yorumculara göre ise sert bir mizacı temsil eder. Dediğim dedik kendinden ödün vermeyen ve kırılmaktan korktuğu için sürekli etrafında ki insanları kıran bir kişilik yapısına işarettir. Bu o kimsenin hassas yapısını sert bir mizaçla kapatmaya çalıştığı anlamına gelir. Fakat bu tavrından ödün vermez ise çok kimseyi kırmaya devam edecektir.

Hastalığınızı kısa bir süre içerisinde tamamen atlatacak ve eski sağlığınıza kavuşacaksınız. Hasta olduğunuz süre zarfında aileniz ve sevgiliniz hep yanınızda size destek ve yardımcı olacaklardır. Aşk hayatınızda ise ilişkiniz bu dönemde daha önce hiç olmadığı kadar iyiye gidecek ve birlikte çok eğlenceli, doyasıya vakit geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Aileniz ile de çok iyi vakit geçireceğiniz bu dönemde, onları özlediğinizi fark edecek ve birbirinize eskisinden daha yakın olacaksınız. Bu sıralar biraz maddi zorluk çekebilir, geçmişten kalan borçlarınızı ödemede aksaklıklar yaşayabilirsiniz fakat hastalığınızı atlattıktan sonra, işlerinizi yoluna koymanızla beraber hepsinden sonsuza kadar kurtulacak, derin ve rahat bir nefes alacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Silah


 

Kahve Falında Kılıç Tutan Adam Görmek

Bu dönemde yaşayacağınız büyük bir hayal kırıklığına işaret etmektedir. Bu hayal kırıklığını iş veya aşk hayatınızda yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda uzun zamandır çok çalışıyor ve kendinizce başarılı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Fakat sizden daha az çalışan bazı kişilerin sizden daha iyi yere gelip hakkınızın yenmesi sizi hayal kırıklığına uğratıyor olabilir. Aşk hayatınız için ise uzun zamandır birlikte olduğunuz eşiniz veya sevgilinizin size eskisi kadar ilgi göstermediğini düşünüp, kafanızda bazı çıkarımlar yapıyor olabilirsiniz. Bütün bunların düzelmesi zaman alacaktır fakat bu esnada hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Bu dönemde karşınıza çıkabilecek olan yeni iş fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Ama bu değerlendirmeyi bir anlık öfkenizle acele karar vererek değil, oturup düşünerek hatta konuşarak yapmalısınız. Yeni işiniz de çok daha kısa sürede çok daha iyi yerlere geleceksiniz.

Aşk hayatınızda ise, durum aslında sadece birbirinize ayıracak vaktinizin fazla olmamasından kaynaklanmaktadır. Bir hafta sonu kaçamağı yapıp, kendinize bir değişiklik yaratın. Yapacağınız kısa süreli romantik bir tatil ikinize de iyi gelecektir. Ayrıca maddi kazancınızda yine bu dönemde artış gösterecektir. Yakın bir zaman içerisinde alacağınız bir müjdeli haber sizi çok sevindirecek, çok mutlu olmanıza neden olacaktır. Bu sıralar arka arkaya güzel haberler alabilirsiniz. Sizin için oldukça şanslı geçecek bir zaman olacaktır. Bütün sevdikleriniz ve aileniz ile bir arada geçireceğiniz mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde günler sizleri beklemektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Kılıç Tutan Kadın Görmek

Kendinizi artık daha rahat hissetmeye başlayacak ve işlerinize olduğundan daha fazla önem vererek harekete geçmeye başlayacaksınız. Bir dönem sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Bu sıkıntılar, hem özel hayatta hem de iş hayatında üzücü olaylar yaşamanıza neden olmuş da olabilir. Fakat hepsinin geçeceğine dair yeniliklerin sizi beklediğinin habercisidir. Arkadaşlarınızla keyifli paylaşımlarda bulunacak ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Bu dönem içerisinde yeni insanlarla tanışabilir, dostluklar kurabilirsiniz. Sizin için gelecek günlerde ciddi gelişmeler söz konusudur. Özellikle resmi davranışlarınız size olumlu sonuçlar doğuracaktır. Özel yaşamanızda artık ilişkinizi yeniden değerlendirecek, daha keyifli ve mutlu bir döneme başlangıç yapacaksınız. Özellikle beraberliğinizi fazla kurcalamadan karşınızdaki kişiyi olduğu gibi kabullenmeyi artık öğrenmelisiniz.

Maddi konularda ve kariyerinizde önemli kişilerden alacağınız destekle var olan şartlarınız hızlanacak. Enerjisi yüksek bir dönem sizleri kucaklıyor. Hayatınızdaki bir takım olumsuzluklar artık sizi terk edecek gibi görünüyor. Özellikle aşk hayatınızda son dönemlerde ciddi gelişmeler yaşayabilir, hatta yeni bir ilişkiye bile ilk adımı atabilirsiniz. Yeni fikirleri uygulamaya koyacağınız ve başarılı olacağınız anlamına gelir. Bu dönemde içinizde artarak sizi çalışmaya yönelten içgüdülerinize kulak vererek çalışmalarınızı hızlandırmanız iyi olabilir. Bu tavır ile çevrenizdeki insanlara örnek olarak onların başarısına da destek olmanız mümkün. Bu nedenle artık hayatınızın yönünü farklı bir tarafa çevirebilir, sizi yakından takip eden ve size değer veren bir insanla yeni bir hayata başlangıç yapabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Kılıç ve Kalp Görmek

İş ve aşk hayatınızda yaşayacağınız değişimleri simgeler. Her anlamda dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. İş konusunda endişeleriniz varsa, çabalarınızla herkesin takdirini kazanarak başarılı sonuçlar elde edeceğinizi bilmelisiniz. Aşk hayatında da bu güne dek aradığınızı bulamamışsanız bile endişeye mahal yoktur. En kısa zamanda hayatınızın aşkını bulacağınıza delalet eder. Hayallerinizi geçekleştirmek için harekete geçmeniz gerektiğine yorumlanır.

Gücünüzü toplayıp her şeyin üstesinden gelecek ve istediğinize ulaşmak için tüm engelleri aşacaksınız. İçinizdeki gücü fark ederek, alacağınız kararları önceden iyi düşünmenizin gerekliliğine dikkat çeker. Hedefler konusunda aceleci davranmadan, sağlam adımlarla ilerlemenin doğru olduğuna dikkat çeker. Hedefleriniz iş hayatınızla ilgili olabileceği gibi aşk hayatınızla ilgili de olabilir. Hangisi olursa olsun kararlar, üzerinde iyice düşünmeden verilmemelidir.

Sizin dışınızda gerçekleşen gelişmeleri haber verir. Sizi etkileyen insanlara dikkat çeker. Maddi sıkıntılarınız varsa çevrenizden alacağınız destekle aşacağınızın habercisidir. Öfke kontrolü konusunda sorunlarınız varsa kendinizi dizginlemenizi işaret eder. Sakin ve akılcı davranmanın gücünüze güç katacağına delalet eder. Liderlik konusunda dikkatleri çeker. Kalabalık bir insan topluluğunun lideri olabileceğinizi delalet eder. İş yerinde yönetici olabileceğiniz anlamına da gelir. Kendinize güven duymanızın önemini simgeler. Bir yandan da yeni biriyle tanışma veya misafire de tabir edilir. Genel olarak simgenin güçle ve ulaşılmak istenen hedeflerle mutluluğa ulaşılacağına dair mesajlar içerdiği bilinmelidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.