Kahve Falında Kılıç Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Kılıç Görmek

Kahve falında kılıç görmek, fal sahibinin ağzından çıkan sözlere dikkat etmesi gerektiği aksi halde yakın çevresi ile yapacağı dedikodu ile birlikte büyük bir sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır planlamış olduğu işleri gerçekleştireceğine ve güzel sonuçlar alacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşanacak ufak çatışmaları gösterir. Uzun bir aradan sonra yaşayacağınız ilişkileri göz önüne serer. Fal sahibinin biraz kıskanç biri olduğuna işaret eder. Aşk hayatınızda yaşayacağınız bazı olumsuzlukları gösterse de zamanla düzeleceğine işaret eder. Eğer hayatınızda birisi yok ise hayatınıza yeni birinin gireceğine delalet eder. Onunla mutlu ve huzurlu günlere adım atacağınızı gösterir. Fakat etrafınızda üzerinizde birinin gözü olduğuna işaret eder. Özgürlüğünüze düşkün birisiniz fakat aileniz sizi biraz fazla kısıtlıyor.

Yeni başladığınız ilişkinize biraz tepki göstereceklerdir fakat zamanla daha ılımlı bakacaklardır. Biraz zor dönemler yaşayacaksınız ama sevdiğiniz insanın desteği ile daha iyi kararlar verip bu süreci atlatacaksınız. Bir arkadaşınız size fedakarlıklar yapıp kötü zamanınızda hep yanınızda bulunacak. Sevgiliniz ile bazı kararlar alacaksınız bazı planlar yapacaksınız. Acele etmeden kararlar vermelisiniz. Eğer evli iseniz eşiniz ile bazı atışmalar yaşayacaksınız biraz sözlerinize dikkat etmenizde fayda var. Bu zamanları konuşarak atlatacaksınız. Sizin mutluluğunuzu kıskanan etrafınızda biri var fakat bu kişiyi fark edeceksiniz zamanla uzaklaşacaksınız. Sevdiğinizle bir plan yapıyorsunuz bunu zamanla gerçekleştirip çok mutlu ve huzurlu olacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayatınızda yapacağınız büyük işlerin habercisidir. Alacağınız haberler ile bazı işlere başlayacaksınız. Aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ama kısa zaman içerisinde bunları çözeceksiniz. Hayatınızda bazı planlar yapacaksınız bir işe başlayabilirsiniz. Yeni projeler sizi bekliyor olacak. Karar vermede bazen sıkıntılar yaşıyorsunuz ama elinize geçen fırsatları değerlendirmelisiniz.

Aile dostlarınızdan biri size her konuda yardım edecek çok minnet duyacaksınız. Aileniz ile biraz atışmalı günlerin habercisi olarak da gözüküyor. Fakat ne kadar aranız bozulsa da sonradan her şey yoluna girecek. Sizden haber bekleyen bir dostunuza da işaret eder. Çevrende art niyetli insanlar var fakat sen bu kişileri göremiyorsun ama ailen seni onlardan uzak tutuyor. Bir yolculuğa çıkacaksınız aileniz sizin hep desteğiniz olacak. Uzaktan bir haber alacaksınız iyi ve sevindirici bir haber olacak. Ailen sorumluluklarına daha çok dikkat etmen için uyaracak bazı kararlar alıp doğru yolda ilerleyeceksin.

Para Yorumu

Yaptığınız işlerden büyük kazançlar elde edeceksiniz. Bazı planlar yapıp seyahate çıkabilirsiniz. Sizden borç isteyecek bir dostunuz kapınıza gelecek ona yardım edeceksiniz. Sonradan biraz maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Uğraşmakta olduğunuz işlerde başarılı olacaksınız. Aileniz zor bir süreç atlatacak onlara bu zamanlarda destek olacaksınız. Tatil planınızı biraz ertelemek zorunda kalacaksınız. Başarılı ve yoğun iş döneminiz sizi bekliyor olacak.

Bir arkadaşınızın acil paraya ihtiyacı olacak ona el uzatmanızı isteyecek. İş konusunda size yardım edecek bir arkadaşınız olacak sizin için büyük fedakarlıkta bulunacak. Stres altında olacaksınız bu işleri karıştırmanıza ve yoğun bir döneme işaret eder. ileriye yönelik bazı yatırım planlarınız olacak. Bazı tatil planları yapıyorsunuz ama başka harcamalarınızdan dolayı kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacaksınız. Rahat bir hayatınız olacak girdiğiniz işlerde kazancınız büyük olacak. Yapacağınız bir plan yolunda ilerleyecek ve refah düzeyiniz yükselecek ailenizi de bu zor süreçlerden kurtaracaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Yapacağınız işlerde başarı anlamına geliyor. Kariyer hayatınızda üst seviyelere gelecek zamanla başarılarınız adım adım ilerleyecek. Size çok destek çıkan bir arkadaş çevreniz var onların kıymetini bilmelisiniz. Aile dostlarınızdan biri size yol gösteriyor. Eğer iş sahibi değilseniz üzülmeyin çünkü yakın zamanda yaptığınız bir başvuru kabul olacak. Beklediğiniz sevindirici haberi kısa zamanda alacaksınız.

İyi bir iş teklifi sizi bekliyor fakat size uzak bir yerde olacağı için kararsız zamanlar yaşayabilirsiniz bu süreçte aileniz ve arkadaş çevreniz sizin yanınızda olacak. Bir iş seyahatine çıkabilirsiniz bu süreçte biraz dinlenmiş olacaksınız. İşleriniz yolunda ilerlerken biraz aksaklıklar çıkabilir bunların üstesinden zamanla geleceksiniz. Hayatınıza ait aldığınız kararları da gösterir. Bu kararlar sayesinde hem başarılı hem de doğru yolu bulmuş olacaksınız. İşinizdeki ilerlemeler de sizi kıskanan bir arkadaşınız var bu kişiyi fark edip aranıza biraz mesafe koyacaksınız. Yardım isteyeceğiniz bir konuda destek çıkan bir aile büyüğü olacak. Sıkıntılı süreçleri kısa zamanda atlatıp üst kademelere geçeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. İşiniz yüzünden kendinize yeterince zaman ayıramayabilirsiniz. Uzaktan alacağınız bir haberle yola çıkacaksınız. Bir hasta ziyareti sizi bekliyor. Aile fertlerinden biri bir hastalık geçirebilir kısa zamanlı hastanede kalabilir fakat sonradan durumu daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızdan biri biraz rahatsızlanacak işlerin yoğunluğu size kalabilir. Uzun süredir ayrı kaldığınız bir arkadaşınız sizden haber bekliyor.

Bazı kararlar alacaksınız sizi biraz üzecek ve etkileyecek. Stres altında kaldığınız dönemler sizi bekliyor biraz yorulacaksınız fakat aile desteği bu süreçte sizin zor zamanlarınızı atlatmanızı sağlayacak. Aile dostlarından biri size sitem edecek onu biraz ertelemiş ve işlerinizden unutmuşsunuz. Uzun zamandır ayrı kaldığınız bir dostunuz sizi davet edecek fakat rahatsızlıklardan dolayı ona zaman ayıramayacaksınız size biraz kırgınlık duyacak fakat bu kırgınlığı zamanla düzelteceksiniz. Sağlık hayatınızdaki zor süreçler geride kalmış olacak işlerinize odaklanacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.