Kahve Falında Kılıç Görmek

Kahve Falında Kılıç Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.560 kez okundu.

Kahve falında kılıç görmek, fal sahibinin bu aralar ağzından çıkan kelimelere dikkat etmesi gerektiğini, aksi takdirde çok sert kelimeler kullanarak karşısındakini haddinden fazla üzebileceğini ifade eder. Aslında kılıç sembolü fal sahibinin önceden yaşadığı kırgınlıkları ve öfkeyi karşı tarafa yansıtmasından dolayı falda çıkar ve sabrı tükenerek kendisini savunmaya başlayan fal sahibini simgeler. Fakat bu sırada sevdiklerini de kırmak zorunda kalabilecek olan fal sahibi öfkesini kontrol etmesi açısından uyarılmalıdır.

Diğer bir fal yorumunda ani kararlar vermek olarak ifade edilir. Eğer düşünmeden ve kazancını hesap etmeden bir takım iş teklifleri geri çevrilirse ileride büyük pişmanlıklar yaşanabilir. Bu yüzden sadece iş odaklı düşünerek ileriye dönük kararlar almakta fayda vardır. Kalın görülmesi iki kişi arasında çıkan bir çıkar çatışmasında herkesin hakkını adil bir şekilde ortaya koyan üçüncü bir kişiyi temsil eder. Eğer fal sahibi sessiz sakin bir yapıda ise kişinin savunacak bir dostu da simgeliyor olabilir. Aslında mücadeleci bir karakterin işaretidir. Kafasına koyduğu her şeyi planlı bir şekilde gerçekleştirmeyi başaran fal sahibi ile yorumlanan, birkaç yerde belirmiş ise fal sahibinin kendi gibi arkadaşlıklar edineceğine dalalettir. Eğer fincanın dibinde ince belirmiş ise yakın zamanda hakkı olan bir miktar paranın fal sahibinin eline geçeceğinin müjdecisidir.

Kahve Falında Zülfikar Görmek

Hayra yorumlanmaktadır. Kişi kısa bir süre içince hiç beklemediği yüklü bir miktarda maddiyata sahip olacaktır. Bu maddiyatı sağlayan kişi de en yakın akrabalarından biri olacaktır. Kişi bu maddiyatı hayırlı işlerde kullanacak, sevdikleri ve yakınlarıyla paylaşacak ve tüm bunlar sonucunda yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından büyük bir saygı ve beğeni kazanacaktır. Ayrıca fal sahibi eğitimini henüz bitirmemiş ise eğitim hayatında emeklerinin sonucunu alacağı ve çok başarılı olacağı bu başarısı sayesinde çok iyi yerlere geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Fal sahibi açısından kısmet anlamı da taşır. Eğer fal sahibinin hayatında bir kişi yoksa önündeki günlerde yeni biri ile tanışacak ve onunla huzurlu ve mutlu bir geleceğe doğru sağlam adımlar atmaya başlayacaktır. Eğer fal sahibinin hayatında biri varsa yakın zamanda bu ilişki evliliğe doğru gidecektir. Fal sahibi evli ise eşinin ona gönülden bağlı olduğu ve bir ömür boyu birlikte huzurlu, sağlıklı bir hayat sürecekleri şeklinde de ifade edilir.

Dinlenmeye ihtiyacın var ama kafandaki sorunlar buna bir türlü izin vermiyor. Kendini suçlamayı bırakmalısını çünkü evliliğin konusunda elinden geleni yapmana rağmen doğru anlaşılmadığını görüyorum. Erkekler konusunda acele etmeden ve onları sınava tabii tutarak karar vermelisin. Herkesin göründüğü gibi olmadığını anlaman biraz zaman alacak. Ailenle ilgili beklenmedik sıkıntılar var ama konuşarak halledebileceksiniz.

Kahve Falında Mızrak Görmek

Güç ile yorumlanır. Yakın zamanda büyük bir güce erişecek demektir. Bu güç maddi anlamda yüksek bir kazanç sahibi olmakla birlikte aynı zamanda mevki ve makam sahibi olmanın da getireceği bir güç olacak. Bu kimse hem statü olarak hem de kişilik olarak hatırı sayılır ve sözü geçer bir kimse olacak ve halk arasında itibar görecektir.

Fal sahibinin hedefleri doğrultusunda ilerleyen biri olduğunu gösterir. Doğru yolda ve amaçlarına ulaşacak demektir. Fakat eğer mızrak dik fakat ters ise bu durumda hedefleri için savaşan fakat bunu yanlış yoldan yapan biri olduğu anlamına gelir. Mücadele demektir. Kişiyi zorlu günler beklemektedir. Buradaki zorluk acı ya da kederli olaylar değil daha ziyade yoğun stresli ve bir mücadelenin bir çabanın verildiği anlamında zorluktur. Bu stresli dönem eğitim süreciyle yada iş ile alakalı olabilir. Mızrağın uzunluğu bu sürecinde uzunluğunu temsil eder. Hem kişilik ve karakter hem de özel duygular hakkında bilgi verebilmektedir. Bazı yorumculara göre ise sert bir mizacı temsil eder. Dediğim dedik kendinden ödün vermeyen ve kırılmaktan korktuğu için sürekli etrafında ki insanları kıran bir kişilik yapısına işarettir. Bu o kimsenin hassas yapısını sert bir mizaçla kapatmaya çalıştığı anlamına gelir. Fakat bu tavrından ödün vermez ise çok kimseyi kırmaya devam edecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git