Kahve Falında Mezar Görmek

Kahve Falında Mezar Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.902 kez okundu.

Kahve falında mezar görmek fal sahibine ahiret hayatı için yatırım yapması gerektiğini ve manevi dünyasını güçlendirmesi gerektiğini işaret eder. Fal sahibi bunu yapacağı iyiliklerle pekiştirebilir ve hayır kurumları ile irtibata geçebilir. Namaza ve ibadete olan ilgisi ve duaların gücüne inanması da fal sahibinin manevi doygunluğunu artıracaktır. Eğer fal sahibi bu unsurlara dikkat ederse hem bu dünyada hem öteki dünyada daha huzurlu bir hayat geçirebilecektir.

Fal sahibine var olan bir nazar hakkında da bilgi vermektedir. Eğer fal fincanının kulp kısmına yakın bir yerde beliren mezar sembolü mevcut ise fal sahibinin çok yakını bildiği birisi tarafından ağır bir şekilde büyülenmiş olması da muhtemeldir ve bu bir hoca yardımı ile ortaya çıkacaktır. Fal sahibinin kısmetinin bağlanmasına sebep olan bu büyü çözüldüğü zaman fal sahibi de derin bir nefes akacaktır. Fincanın ağız kısmına yakın bir şekilde konumlanmış mezar sembolü ise çok güzel bir haberin unutulan bir dost aracılığı ile gelmesine yorumlanır. Uzun süredir görülmeyen bu dost fal sahibinin günün ve şansını aydınlatacaktır. Bazı fal yorumcularına göre kaza ve belaların bir sadaka neticesinde baştan savılması anlamını taşır. Daha önceleri verilen bu sadaka sayesinde fal sahibi tehlikeli bir kazadan kıl payı kurtulacak ve bundan sonra daha çok sadaka vermeyi kendine ilke edinecektir. Fal tabağında belirmiş ise kandırılan bir insanın ahının tutması anlamına geleceği için kimsenin hakkının yenmemesine özen gösterilmelidir.

Kahve Falında Açık Mezar Görmek

Yakın zamanda ailenizden bir kayıp vereceğinize işaret eder. Çok yakın çevrenizden biri olmayan bu kişi, uzak bir akraba olabilir. Kısa süre içinde hastalıklar ile karşılaşabilirsiniz. Önemli bir sorun teşkil etmeyen bu hastalığınız bir kaç gün içinde de geçecektir. Falda açık mezar görmek, tüm sağlık sorunlarını kolayca atlatacağınıza, güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. Aileye yakın zamanda yeni bir üye dahil olabilir. Bu ufak bir bebek olabilir. Sizin yada yakın çevrenizden birinin çok yakında minik bir bebeği olabilir. Aileniz genişleyecek ve ailevi ilişkileriniz daha da güçlenecektir. Parasal konularda yakın zaman da büyük gelirler elde edebilirsiniz. Yeni girişimler söz konusu olabilir. İş hayatınız da önemli gelişmeler yaşanacaktır.

Çoğu zaman korkutucu gelse de, aslında tam tersine güzel günlerin habercisidir. Ani bir şekilde elde edeceğiniz büyük bir gelire, ailenize yeni katılacak minik bir üyeye, hastalıklardan kısa süre içinde kurtularak çok daha sağlıklı bir hayata işaret eder. Ailenize katılacak olan bu yeni üye birlikte tüm sıkıntılarınız sona erecektir.

Okul yıllarından kalma bir hatıranın canlanması size eski arkadaşlarınızı arama dürtüsü verecek. Konuşmalarınız sırasında arkadaşlarınızı çok özlediğinizi fark edeceksiniz ve onları ziyaret etmek isteyeceksiniz. Hazır kız arkadaşınız da kendisini gezdirmediğinizden şikayetçiyken bir taşla iki kuş vurarak birlikte eğlenebilirsiniz. Birkaç gün içerisinde inanılmaz bir haber alacaksınız ve mutluluktan ayaklarınız yerden kesilecek.

Kahve Falında Bebek Mezarı Görmek

Üzüldüğünüz bazı şeylerin ileride aslında çok da üzülmemeniz gereken şeyler olduğunu anlayacağınızı gösterir. Yani fal sahibinin hayatındaki kerameti sonradan fark etmesi demektir. Sevdiğiniz ve çok güvendiğiniz bazı kişilerden hiç beklemediğiniz sözler duyacağınızı ve canınızın sıkılacağını gösterir. İçinizde sakladığınız bazı sırları haykırmak istediğiniz zamanlar oluyor. Fakat siz güçlü durmak adına içinizde kopan fırtınaları dışınıza yansıtmamaya çalışıyorsunuz.

Bozulan işlerinizin düzelerek eskisinden çok daha iyi ve sağlam olacağı anlamına gelir. Girişeceğiniz yeni işlerde doğru adımlar attığınız takdirde kısa sürede çok yol kat edebilir ve kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Fakat bu süreç içinde birikimlerinizi iyi yönlendirmeniz ve doğru kullanmanız gerekir. Çevrenizde sizden ilgi bekleyen fakat size yaklaşmakta çekinen bazı kişiler olabilir. Bu kişilerin farkına vardığınız zaman çok daha mutlu olabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Yeni biten bir ilişkinin ardından tekrar ilişkin olmayacağını düşünüyorsan, yanılıyorsun. Beklemediğin anda ummadığın birinden alacağın teklif seni çok şaşırtacak. Fazla düşünüp, ölçüp tartmadan; bu teklifi değerlendirmende fayda var. Pişman olmayacağın, mutlu ve saygılı bir ilişkin olacak. Böylesine sen bile şaşıracaksın. Çok yakında iyi bir haber alabilir veya epeydir görüşmediğin bir arkadaşınla karşılaşabilirsin.

İnsanların senin hakkında düşündüklerine takılmadan biraz da kendin için yaşasan, fena olmayacak. Birtakım kişilerden duyduğun laflar seni incitse de, aldırış etmemen en doğrusu olacak. Sana kötü söz söyleyenlere inat, gülümseyerek hayatına devam etmelisin. Uzun zamandır neticelenmesini beklediğin bir olay neticeye kavuşabilir. Fiziki görünüşünde yapacağın değişiklik sana iyi gelecek ve seni mutlu edecek.

Kahve Falında Tabut Görmek

Çekilen sıkıntı ve borçların sonlanacağı şeklinde ifade edilir. Çoğu fal yorumcusuna göre temiz rızk, bol kazanç ve zenginlik olarak değerlendirilir. Kısmetinin açık olduğuna ve kısa bir sürede kısmeti sayesinde hayırlı işler başaracağına, yen bir iş teklifi alacağına işarettir. Maddi yönden çekilen sıkıntıların sonlanacağına ve beklenmedik bir anda ele geçirilen yüklüce parayı temsil eder. Meydana gelecek zorluklar karşısında her dem sakin ve sabırlı olarak içinde yer aldığınız bu durumları rahatlıkla atlatabilecek güçte olduğunuza işaret edilir. Çektiğiniz stres ve sıkıntılarınızı yakın çevrenizde bulunan kişileri sorumlu tutmamalı ve kimseyi kırmamalısınız. Bu sıkıntıların son bulacağına inanarak isyan etmemeli ve kalbiniz her zaman ferah tutmaya çalışmalısınız. Bu sayede müjdeli havadisleri almanı çok geç olmayacaktır.

Arzu ettiğiniz şeylerin olacağı ve yakın bir zamanda alacağınız güzel habere işaret eder. Güzel bir ömür için kolları sıvamanın tam zamanı. İşinize dört elle sarılarak kariyerinizde arzu ettiğiniz mertebeye gelin. Bu dönemde yaşantınızda fikirleriniz farklılaşacak ve yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Özel hayatınızda eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikteliğinizi olumsuz etkileyecek olaylar karşısında önlem alarak mutluluğu yakalayabilirsiniz. Başlayacağınız yeni projelerle ayağınızı kaydırmak isteyenlere güzel bir ders vermiş olacaksınız.

Kahve Falında Kefen Görmek

Yakın bir zamanda çevrenizden bir kişinin vefat edeceğine yada yine yakın çevrenizden bir kişinin doğum yapacağına dalalet edilir. Her ne kadar kefenin kötü ve ürkütücü bir anlamı olsa da falı yorumlayana ve falına bakılan kişinin o anki durumuna göre değişiklik gösterir. Eğer falına baktıran kişi kötü ve zorlu bir dönemden geçiyorsa, bu zamanlarda sabırlı olmalı ve sükunetini korumalıdır. Çünkü her ne kadar şükrederse ileri ki zamanlarda o kadar çok mükafatını alacağına dalalet edilir. Kişi yakın zamanlarda, gerek iş hayat gerek ise eğitim alanında birçok zorluk yaşıyorsa yakında emeklerinin karşılığını alacaktır.

Haklı ve helal kazanca, ayrıca uzun ömre dalalet edilir. Kişi, eğer ticaret ile uğraşıyorsa verimli bir döneme gireceğinin habercisidir. Halen eğitimi devam ediyor ise, eğitim hayatında çok büyük başarılar elde edeceğinin de işaretidir. Bu durum evlilik hayatında da kendini gösterebilir. Kişinin çok hayırlı bir evlilik yaşayacağına dalalet edilir. Ayriyeten ailenizde bulunan çok sevdiğiniz yaşlı ve hasta bir büyüğünüzün ömrünün uzayacağına da işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git