Kahve Falında Mezar Görmek

  06.04.2015
  Kahve Falında Mezar Görmek

  Kahve falında mezar görmek, fal sahibinin ömrünün uzayacağına ve kendisini çok mutlu edecek hayırlı haberler alacağı anlamına gelir. Kişinin bir süredir yaşadığı kaza ve belalardan kurtularak rahata kavuşacağına ve hayatının aydınlanacağı şansı bir döneme yakın zamanda gireceğine işaret eder.

  Aşk Yorumu

  İlişkinizde ciddiyete doğru ilerlediğiniz bir döneme giriş yaptınız. Bu dönem sizin için oldukça heyecanlı, mutlu ve telaşlı geçecek. Ancak bu telaş gözünüzü korkutmasın, tatlı telaşlar yorulsanız dahi düşünmenizi engelleyecek ve siz sadece anın tadını çıkartacaksınız. Bu dönenin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Beraber olduğunuz kişiyle geçmiş zamanda bazı sıkıntılar yaşamışsınız gibi görünüyor. Ancak bu sıkıntılar, kavgalar sizi daha çok olgunlaştırmış ve birbirinizi daha yakından tanımanız için imkan sağlamış. Partneriniz sizinle evlenmeye bu kavgalardan sonra karar vermiş olabilir. Olaylara bakış açımız onu bayağı bir etkilemiş gibi görünüyor olmalı ki sizinle nikah masasına oturmak için can atıyor. Sizde oldukça hevesli görünüyorsunuz. Bu hevesli haliniz sizi çok daha iyi yerlere götürecek.

  Bu dönem ailenizin de çok güzel desteklerini alacaksınız. Hem sizin aileniz hem de sevdiğiniz kişinin ailesi bu evliliği oldukça benimsemiş gibi görünüyor. Şanslısınız ki aileler birbirleriyle güzel anlaşmış ve uyumu kolay bir şekilde yakalayabilmişsiniz. Uyum, evlilikteki en önemli kavramlardan biridir ve sadece çiftler arasındaki uyum için geçerli değildir, aileler arasındaki uyumu da kapsar. Bu konuda oldukça şanslısınız. Mutlu, aşk dolu ve heyecanlı günler sizi bekliyor.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre maddi sıkıntılarınızın bu dönem içerisinde son bulması ile derin bir nefes alacağınıza işaret eder. Maddi anlamdaki çöküş kariyer anlamında yaşanmış olabilir. Bu dönem işleriniz daha fazla iyiye gidecek ve maaş yükselmesi yaşayacaksınız. Hatta kısa süre içinde iş değişikliğine gidebilirsiniz. Ancak bu değişiklik çok daha fazla para kazanmanızı sağlayacak. Değişimlerden korkmayın çünkü bazen daha iyisi için değişmek gerekebilir. Doğru değişim içinde olduğunuzdan emin olun. Bu süreçte önemli kararlar vermek ve seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü maddi anlamda rahatlamak için bu değişim şart olabilir. Kendinizi bir anda boşlukta hissedebilirsiniz. Farklı işler yapmaya çalışmak sizi umutsuzluğa götürebilir ancak sakın pes etmeyin, sizi güzel günler bekliyor.

  Bu süreçte zorlandığınız anlar olabilir. Böyle anlarda en çok ailenizin desteğini hissedeceksiniz. Omzunuzda sevdiğiniz ve güvendiğimiz kişilerin ellerinin olması sizi rahatlatacak ve daha emin adımlar atmanızı sağlayacak. Bu sayede öz güven sahibi biri olacaksınız. Maddi anlamda rahatlama yaşamaya başladıktan sonra ailenizi bir yemeye çıkartabilir yada hediye alabilirsiniz. Zor anınızda yanınızda olanlara ufak bir jest yapmak herkesi çok mutlu edecektir. Maddi anlamda rahatlamış olduğunuz bir dönem sizi bekliyor.

  Sağlık Yorumu

  Geçen süreç sizin için epey zorlu geçmiş gibi görünüyor. Atlatmanız gereken çok fazla şey ortaya çıkmış ve siz bunları atlatırken ruhsal anlamda sıkıntıya düşmüşsünüz. Bundan sonra artık kendinizi daha iyi hissedeceksiniz çünkü sizi yıpratan her şeyden uzaklaşacaksınız ve sağlığınız yerine gelecek. Ruhsal anlamda bozulan sağlınız fiziksel sağlığınıza da etkilemiş olabilir. Ufak ve değmeyecek şeyleri fazla kafaya takmak sizi sağlığınız etmiş edecek olabilir. Bu yüzden çok daha dikkatli olmanız gerekir. Bu dönem çok daha akıllı birine dönüşeceksiniz ve saçma sapan her şeye üzülmeyecek, kafaya takmayacaksınız. Kısa bir süreliğine, kafa tatili yapmak adına her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için güzel bir plan yapabilirsiniz. Bu planı gerçekleştirebileceksiniz gibi görünüyor. Bu tatil hayata karşı adeta mola vermişsiniz gibi bir hisse neden olacak ve geri döndüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.

  Tüm bu olanlardan sonra ruhsal sağlığınız ve beraberinde fiziksel sağlığınız yerine gelecek, kendinizi çok daha iyi hissedebileceksiniz. Kafanızın içinde kurduklarınızdan kurtulmak için sizi kötü gelen şeylerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu şeyler birileri de olabilir. Özellikle sizi rahatsız eden arkadaşlarınız varsa bu dönem aranıza ciddi anlamda mesafe koymamız gerekebilir.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Bu dönme aileniz ile çok daha yakın olacaksınız. Yoğun hayatın temposuna takılıp kalmışsınız ve hem ailenize hem de kendinize vakit ayıramıyor olmuşsunuz. Bu durum sizi hayli üzüyor gibi görünüyor. Kısa bir tatil tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bu tatili aileniz ile beraber paylaşabilirsiniz. Bu dönem yaşamın tüm güzellikleri ile iç içe olacaksınız, etrafınızı sevdiğiniz insanlar kaplayacak ve hoşlanmadığınız insanlara tahammül etmek zorunda kalmayacaksınız. Aileniz ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için içiniz huzur dolacak, kendinizi güzel ve pozitif enerjinin etkisi altında hissedeceksiniz. Yakın bir zamanda ailenizden hiç beklemediğiniz çok güzel bir hediye alabilirsiniz. Bu hediye sizi hem çok mutlu edecek hem de duygulandıracak gibi görünüyor.

  Ailenizle bu kadar yakınken kopmak istemeyeceksiniz ve onların yakınına taşınmak isteyeceksiniz. Bu ani taşınma fikri hayatınızı bir anda değiştirebilir. Yeni yaşam alanı, yeni ev, yeni düzen sizi ilk başlarda zorlayabilir ancak ailenize yakın olduğunuz için onların desteğiyle bu süreci daha kolay atlatacaksınız ve hayatınız bir anda daha rahat bir hal alacak. Aileniz size hep yardım edecek ve yarım kalan işlerinizi halletmek için zaman bulabileceksiniz.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Bu dönem iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Şuan ki işinizde sıkıntılar yaşadığınız görünüyor. Bu sıkıntılar etrafınızı sarmışken karşınıza çıkan fırsat her şeyi düzeltecek hatta daha iyi bir hale sokacak. Artık işinizi hoşlanmadan yapmak zorunda kalmayacaksınız, hayalinizdeki işe kavuştuğunuz görünüyor. Uzun çabalar sonucunda bu iş için sermaye biriktirmiş gibi görünüyorsunuz ve tüm emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Hatta kat kat alacaksınız çünkü işleriniz kısa sürede çok iyi yerlere gelecek ve adınız herkes tarafından duyulmaya başlayacak.

  Kendi işinizi kurmuş olmanız sizi ve sevdikleriniz çok gururlandıracak gibi görünüyor. Çevrenizdeki insanlar tarafından övgüyle karşılanacaksınız ve herkes sizi örnek göstermeye başlayacak. Kısa sürede ün kazanacaksınız, isminiz yayılacak ve kariyerinizin için en büyük adımı bu dönem atmayı başaracaksınız. Bu güzel ve hızlı ilerleyen başarılar sizi korkutmasın. Eğer doğru adımları atarsanız daha da ilerleyebilirsiniz. Birkaç ay içinde sizin kariyerinizde başarılara imza atmış, tanınan biriyle tanışabilirsiniz ve ondan yeni bilgiler alabilirsiniz. Bu sohbet size çok şey katacak ve kendinizi geliştirmek için daha fazla hırs yapacaksınız. Bu dönem kurslar, seminerler en çok uğradığınız yerler olabilir.


  Kahve Falında Mezar Taşı Görmek

  Fal sahibinin çok sevdiği yakın bir arkadaşının evleneceği ve mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda ev değişikliği yapacağı veya uzun zamandır hayalini kurduğu yeni bir ev satın alacağına; hasta ise şifa bulacağına işaret eder.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.