Kahve Falında Mezar Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Mezar Görmek

Kahve falında mezar görmek, fal sahibine ahiret hayatı için yatırım yapması gerektiğini ve manevi dünyasını güçlendirmesi gerektiğini işaret eder. Fal sahibi bunu yapacağı iyiliklerle pekiştirebilir ve hayır kurumları ile irtibata geçebilir. Namaza ve ibadete olan ilgisi ve duaların gücüne inanması da fal sahibinin manevi doygunluğunu artıracaktır. Eğer fal sahibi bu unsurlara dikkat ederse hem bu dünyada hem öteki dünyada daha huzurlu bir hayat geçirebilecektir. Çok güzel bir haberin unutulan bir dost aracılığı ile gelmesine yorumlanır. Uzun süredir görülmeyen bu dost fal sahibinin günün ve şansını aydınlatacaktır. Bazı fal yorumcularına göre kaza ve belaların bir sadaka neticesinde baştan savılması anlamını taşır. Daha önceleri verilen bu sadaka sayesinde fal sahibi tehlikeli bir kazadan kıl payı kurtulacak ve bundan sonra daha çok sadaka vermeyi kendine ilke edinecektir.

Aşk Hayatı

İlişkinizde ciddiyete doğru ilerlediğiniz bir döneme giriş yaptınız. Bu dönem sizin için oldukça heyecanlı, mutlu ve telaşlı geçecek. Ancak bu telaş gözünüzü korkutmasın, tatlı telaşlar yorulsanız dahi düşünmenizi engelleyecek ve siz sadece anın tadını çıkartacaksınız. Bu dönenin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Beraber olduğunuz kişiyle geçmiş zamanda bazı sıkıntılar yaşamışsınız gibi görünüyor. Ancak bu sıkıntılar, kavgalar sizi daha çok olgunlaştırmış ve birbirinizi daha yakından tanımanız için imkan sağlamış. Partneriniz sizinle evlenmeye bu kavgalardan sonra karar vermiş olabilir. Olaylara bakış açımız onu bayağı bir etkilemiş gibi görünüyor olmalı ki sizinle nikah masasına oturmak için can atıyor. Sizde oldukça hevesli görünüyorsunuz. Bu hevesli haliniz sizi çok daha iyi yerlere götürecek.

Bu dönem ailenizin de çok güzel desteklerini alacaksınız. Hem sizin aileniz hem de sevdiğiniz kişinin ailesi bu evliliği oldukça benimsemiş gibi görünüyor. Şanslısınız ki aileler birbirleriyle güzel anlaşmış ve uyumu kolay bir şekilde yakalayabilmişsiniz. Uyum, evlilikteki en önemli kavramlardan biridir ve sadece çiftler arasındaki uyum için geçerli değildir, aileler arasındaki uyumu da kapsar. Bu konuda oldukça şanslısınız. Mutlu, aşk dolu ve heyecanlı günler sizi bekliyor.

Para

Bu dönem para anlamında çok daha rahat olacaksınız çünkü maddi sıkıntılarınız son bulacak, derin bir nefes alabileceksiniz. Maddi anlamdaki çöküş kariyer anlamında yaşanmış olabilir. Bu dönem işleriniz daha fazla iyiye gidecek ve maaş yükselmesi yaşayacaksınız. Hatta kısa süre içinde iş değişikliğine gidebilirsiniz. Ancak bu değişiklik çok daha fazla para kazanmanızı sağlayacak. Değişimlerden korkmayın çünkü bazen daha iyisi için değişmek gerekebilir. Doğru değişim içinde olduğunuzdan emin olun. Bu süreçte önemli kararlar vermek ve seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü maddi anlamda rahatlamak için bu değişim şart olabilir. Kendinizi bir anda boşlukta hissedebilirsiniz. Farklı işler yapmaya çalışmak sizi umutsuzluğa götürebilir ancak sakın pes etmeyin, sizi güzel günler bekliyor.

Bu süreçte zorlandığınız anlar olabilir. Böyle anlarda en çok ailenizin desteğini hissedeceksiniz. Omzunuzda sevdiğiniz ve güvendiğimiz kişilerin ellerinin olması sizi rahatlatacak ve daha emin adımlar atmanızı sağlayacak. Bu sayede öz güven sahibi biri olacaksınız. Maddi anlamda rahatlama yaşamaya başladıktan sonra ailenizi bir yemeye çıkartabilir yada hediye alabilirsiniz. Zor anınızda yanınızda olanlara ufak bir jest yapmak herkesi çok mutlu edecektir. Maddi anlamda rahatlamış olduğunuz bir dönem sizi bekliyor.

Sağlık

Geçen süreç sizin için epey zorlu geçmiş gibi görünüyor. Atlatmanız gereken çok fazla şey ortaya çıkmış ve siz bunları atlatırken ruhsal anlamda sıkıntıya düşmüşsünüz. Bundan sonra artık kendinizi daha iyi hissedeceksiniz çünkü sizi yıpratan her şeyden uzaklaşacaksınız ve sağlığınız yerine gelecek. Ruhsal anlamda bozulan sağlınız fiziksel sağlığınıza da etkilemiş olabilir. Ufak ve değmeyecek şeyleri fazla kafaya takmak sizi sağlığınız etmiş edecek olabilir. Bu yüzden çok daha dikkatli olmanız gerekir. Bu dönem çok daha akıllı birine dönüşeceksiniz ve saçma sapan her şeye üzülmeyecek, kafaya takmayacaksınız. Kısa bir süreliğine, kafa tatili yapmak adına her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için güzel bir plan yapabilirsiniz. Bu planı gerçekleştirebileceksiniz gibi görünüyor. Bu tatil hayata karşı adeta mola vermişsiniz gibi bir hisse neden olacak ve geri döndüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.

Tüm bu olanlardan sonra ruhsal sağlığınız ve beraberinde fiziksel sağlığınız yerine gelecek, kendinizi çok daha iyi hissedebileceksiniz. Kafanızın içinde kurduklarınızdan kurtulmak için sizi kötü gelen şeylerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu şeyler birileri de olabilir. Özellikle sizi rahatsız eden arkadaşlarınız varsa bu dönem aranıza ciddi anlamda mesafe koymamız gerekebilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönme aileniz ile çok daha yakın olacaksınız. Yoğun hayatın temposuna takılıp kalmışsınız ve hem ailenize hem de kendinize vakit ayıramıyor olmuşsunuz. Bu durum sizi hayli üzüyor gibi görünüyor. Kısa bir tatil tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bu tatili aileniz ile beraber paylaşabilirsiniz. Bu dönem yaşamın tüm güzellikleri ile iç içe olacaksınız, etrafınızı sevdiğiniz insanlar kaplayacak ve hoşlanmadığınız insanlara tahammül etmek zorunda kalmayacaksınız. Aileniz ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için içiniz huzur dolacak, kendinizi güzel ve pozitif enerjinin etkisi altında hissedeceksiniz. Yakın bir zamanda ailenizden hiç beklemediğiniz çok güzel bir hediye alabilirsiniz. Bu hediye sizi hem çok mutlu edecek hem de duygulandıracak gibi görünüyor.

Ailenizle bu kadar yakınken kopmak istemeyeceksiniz ve onların yakınına taşınmak isteyeceksiniz. Bu ani taşınma fikri hayatınızı bir anda değiştirebilir. Yeni yaşam alanı, yeni ev, yeni düzen sizi ilk başlarda zorlayabilir ancak ailenize yakın olduğunuz için onların desteğiyle bu süreci daha kolay atlatacaksınız ve hayatınız bir anda daha rahat bir hal alacak. Aileniz size hep yardım edecek ve yarım kalan işlerinizi halletmek için zaman bulabileceksiniz.

İş ve Kariyer

Bu dönem iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Şuan ki işinizde sıkıntılar yaşadığınız görünüyor. Bu sıkıntılar etrafınızı sarmışken karşınıza çıkan fırsat her şeyi düzeltecek hatta daha iyi bir hale sokacak. Artık işinizi hoşlanmadan yapmak zorunda kalmayacaksınız, hayalinizdeki işe kavuştuğunuz görünüyor. Uzun çabalar sonucunda bu iş için sermaye biriktirmiş gibi görünüyorsunuz ve tüm emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Hatta kat kat alacaksınız çünkü işleriniz kısa sürede çok iyi yerlere gelecek ve adınız herkes tarafından duyulmaya başlayacak.

Kendi işinizi kurmuş olmanız sizi ve sevdikleriniz çok gururlandıracak gibi görünüyor. Çevrenizdeki insanlar tarafından övgüyle karşılanacaksınız ve herkes sizi örnek göstermeye başlayacak. Kısa sürede ün kazanacaksınız, isminiz yayılacak ve kariyerinizin için en büyük adımı bu dönem atmayı başaracaksınız. Bu güzel ve hızlı ilerleyen başarılar sizi korkutmasın. Eğer doğru adımları atarsanız daha da ilerleyebilirsiniz. Birkaç ay içinde sizin kariyerinizde başarılara imza atmış, tanınan biriyle tanışabilirsiniz ve ondan yeni bilgiler alabilirsiniz. Bu sohbet size çok şey katacak ve kendinizi geliştirmek için daha fazla hırs yapacaksınız. Bu dönem kurslar, seminerler en çok uğradığınız yerler olabilir.


 

Kahve Falında Açık Mezar Görmek

Yakın zamanda ailenizden bir kayıp vereceğinize işaret eder. Çok yakın çevrenizden biri olmayan bu kişi, uzak bir akraba olabilir. Kısa süre içinde hastalıklar ile karşılaşabilirsiniz. Önemli bir sorun teşkil etmeyen bu hastalığınız bir kaç gün içinde de geçecektir. Tüm sağlık sorunlarını kolayca atlatacağınıza, güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. Aileye yakın zamanda yeni bir üye dahil olabilir. Bu ufak bir bebek olabilir. Sizin yada yakın çevrenizden birinin çok yakında minik bir bebeği olabilir. Aileniz genişleyecek ve ailevi ilişkileriniz daha da güçlenecektir. Parasal konularda yakın zaman da büyük gelirler elde edebilirsiniz. Yeni girişimler söz konusu olabilir. İş hayatınız da önemli gelişmeler yaşanacaktır.

Çoğu zaman korkutucu gelse de, aslında tam tersine güzel günlerin habercisidir. Ani bir şekilde elde edeceğiniz büyük bir gelire, ailenize yeni katılacak minik bir üyeye, hastalıklardan kısa süre içinde kurtularak çok daha sağlıklı bir hayata işaret eder. Ailenize katılacak olan bu yeni üye birlikte tüm sıkıntılarınız sona erecektir.

Okul yıllarından kalma bir hatıranın canlanması size eski arkadaşlarınızı arama dürtüsü verecek. Konuşmalarınız sırasında arkadaşlarınızı çok özlediğinizi fark edeceksiniz ve onları ziyaret etmek isteyeceksiniz. Hazır kız arkadaşınız da kendisini gezdirmediğinizden şikayetçiyken bir taşla iki kuş vurarak birlikte eğlenebilirsiniz. Birkaç gün içerisinde inanılmaz bir haber alacaksınız ve mutluluktan ayaklarınız yerden kesilecek.


 

Kahve Falında Bebek Mezarı Görmek

Üzüldüğünüz bazı şeylerin ileride aslında çok da üzülmemeniz gereken şeyler olduğunu anlayacağınızı gösterir. Yani fal sahibinin hayatındaki kerameti sonradan fark etmesi demektir. Sevdiğiniz ve çok güvendiğiniz bazı kişilerden hiç beklemediğiniz sözler duyacağınızı ve canınızın sıkılacağını gösterir. İçinizde sakladığınız bazı sırları haykırmak istediğiniz zamanlar oluyor. Fakat siz güçlü durmak adına içinizde kopan fırtınaları dışınıza yansıtmamaya çalışıyorsunuz.

Bozulan işlerinizin düzelerek eskisinden çok daha iyi ve sağlam olacağı anlamına gelir. Girişeceğiniz yeni işlerde doğru adımlar attığınız takdirde kısa sürede çok yol kat edebilir ve kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Fakat bu süreç içinde birikimlerinizi iyi yönlendirmeniz ve doğru kullanmanız gerekir. Çevrenizde sizden ilgi bekleyen fakat size yaklaşmakta çekinen bazı kişiler olabilir. Bu kişilerin farkına vardığınız zaman çok daha mutlu olabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Yeni biten bir ilişkinin ardından tekrar ilişkin olmayacağını düşünüyorsan, yanılıyorsun. Beklemediğin anda ummadığın birinden alacağın teklif seni çok şaşırtacak. Fazla düşünüp, ölçüp tartmadan; bu teklifi değerlendirmende fayda var. Pişman olmayacağın, mutlu ve saygılı bir ilişkin olacak. Böylesine sen bile şaşıracaksın. Çok yakında iyi bir haber alabilir veya epeydir görüşmediğin bir arkadaşınla karşılaşabilirsin.

İnsanların senin hakkında düşündüklerine takılmadan biraz da kendin için yaşasan, fena olmayacak. Birtakım kişilerden duyduğun laflar seni incitse de, aldırış etmemen en doğrusu olacak. Sana kötü söz söyleyenlere inat, gülümseyerek hayatına devam etmelisin. Uzun zamandır neticelenmesini beklediğin bir olay neticeye kavuşabilir. Fiziki görünüşünde yapacağın değişiklik sana iyi gelecek ve seni mutlu edecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bebek


 

Kahve Falında Tabut Görmek

Çekilen sıkıntı ve borçların sonlanacağı şeklinde ifade edilir. Çoğu fal yorumcusuna göre temiz rızk, bol kazanç ve zenginlik olarak değerlendirilir. Kısmetinin açık olduğuna ve kısa bir sürede kısmeti sayesinde hayırlı işler başaracağına, yen bir iş teklifi alacağına işarettir. Maddi yönden çekilen sıkıntıların sonlanacağına ve beklenmedik bir anda ele geçirilen yüklüce parayı temsil eder. Meydana gelecek zorluklar karşısında her dem sakin ve sabırlı olarak içinde yer aldığınız bu durumları rahatlıkla atlatabilecek güçte olduğunuza işaret edilir. Çektiğiniz stres ve sıkıntılarınızı yakın çevrenizde bulunan kişileri sorumlu tutmamalı ve kimseyi kırmamalısınız. Bu sıkıntıların son bulacağına inanarak isyan etmemeli ve kalbiniz her zaman ferah tutmaya çalışmalısınız. Bu sayede müjdeli havadisleri almanı çok geç olmayacaktır.

Arzu ettiğiniz şeylerin olacağı ve yakın bir zamanda alacağınız güzel habere işaret eder. Güzel bir ömür için kolları sıvamanın tam zamanı. İşinize dört elle sarılarak kariyerinizde arzu ettiğiniz mertebeye gelin. Bu dönemde yaşantınızda fikirleriniz farklılaşacak ve yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Özel hayatınızda eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikteliğinizi olumsuz etkileyecek olaylar karşısında önlem alarak mutluluğu yakalayabilirsiniz. Başlayacağınız yeni projelerle ayağınızı kaydırmak isteyenlere güzel bir ders vermiş olacaksınız.


 

Kahve Falında Kefen Görmek

Yakın bir zamanda çevrenizden bir kişinin vefat edeceğine yada yine yakın çevrenizden bir kişinin doğum yapacağına dalalet edilir. Her ne kadar kefenin kötü ve ürkütücü bir anlamı olsa da falı yorumlayana ve falına bakılan kişinin o anki durumuna göre değişiklik gösterir. Eğer falına baktıran kişi kötü ve zorlu bir dönemden geçiyorsa, bu zamanlarda sabırlı olmalı ve sükunetini korumalıdır. Çünkü her ne kadar şükrederse ileri ki zamanlarda o kadar çok mükafatını alacağına dalalet edilir. Kişi yakın zamanlarda, gerek iş hayat gerek ise eğitim alanında birçok zorluk yaşıyorsa yakında emeklerinin karşılığını alacaktır.

Haklı ve helal kazanca, ayrıca uzun ömre dalalet edilir. Kişi, eğer ticaret ile uğraşıyorsa verimli bir döneme gireceğinin habercisidir. Halen eğitimi devam ediyor ise, eğitim hayatında çok büyük başarılar elde edeceğinin de işaretidir. Bu durum evlilik hayatında da kendini gösterebilir. Kişinin çok hayırlı bir evlilik yaşayacağına dalalet edilir. Ayriyeten ailenizde bulunan çok sevdiğiniz yaşlı ve hasta bir büyüğünüzün ömrünün uzayacağına da işarettir.


 

Kahve Falında Ecel Görmek

Genelde sembol olarak tabut veya Azrail’in elindeki orak sembolleri ile görülür. Falında bu simgeler çıkan kimse yakın bir zamanda büyük bir sıkıntıyla karşılaşacak ve uzun süren bir mücadeleye girecek demektir. Bu süreç uzun ve yıpratıcı bir süreçtir ve bu dönem boyunca dikkatli davranması ve fikrine güvenebileceği kişilerden yardım alması gerekir. Bunun yanı sıra evinde veya yakınında, tanıdığı hasta biri varsa onunla ilgili bir ölüm haberi de alabilir.

Çok farklı anlamlara gelebilir çünkü yanı sıra bu simgelerin etrafındaki şekiller de dikkate alınmalıdır. Örneğin; hasta bulunan bir evde çıkan ecel simgesi ölüme değil hasta ile ilgili bir başka sıkıntıya ya da yanlış tedavi dolayısıyla hastanın iyileşememesine de yorumlanabilir. Bu kişi tanıdığı ya da yakınında olan biri olmak zorunda değildir. Haber uzaktan veya dolaylı bir şekilde de alınabilir. Bazı yorumculara göre ise yalnızca hatalık ya da ölüm anlamı taşımaz, yalnızca maddi veya manevi ağır bir sıkıntı yaşanacağına da işaret edebilir. Ancak yaşanacak bu sıkıntı üzerinde üzüntü ve strese bağlı olarak yakalanabilecek fiziksel ya da ruhsal hastalıklara da sebep olmaktadır. Bu durumda gücünü ve dirayetini koruması gerektiğinde mutlaka destek alması gerekmektedir. Günümüze kadar birçok farklı şekilde yorumlanmıştır. Bu yorumların aksine bazı yorumculara göre de çok güzel bir haber alacağına işaret eder. Bu haber beklenmedik birinden gelip, bir sorun karşısında çözüm üretmeye dair veya yeni bir iş imkânı, ev değişikliği, yeni bir yatırım, eve alınacak yeni bir eşya, bir tatil ya da daha köklü bir değişim sağlayacak bir fırsata işaret edebilir. Bu durumda kişinin yapması gereken kararlarını doğru vermeli ve heyecana kapılmayıp sağlam adım atmalıdır. Bu noktada yaptığı seçim tatmin edici olup sonu hayırsız çıkabilir. Bu yüzden fırsat ne kadar iyi görünürse görünsün düşünerek karar vermekte her zaman fayda vardır.


 

Kahve Falında Gölge Görmek

Sizi seven biri tarafından farkında olmadan sürekli kollandığınızı ya da sizden nefret eden biri tarafından takip edildiğinizi gösterir. Belirgin bir şekilde ve sizin yanınızda olarak gördüyseniz bu kişi ailenizden biri olabilir. Ancak daha silik ve size uzakta çıkmışsa çok sık görüşmediğiniz bir arkadaşınız ya da uzak bir akrabanızdır. Hayatınızda her şey çok olumlu ve rayında gidiyorsa bunun sebebi size fark ettirmeden hayatınızı kolaylaştırmak için kendisini feda eden birine sahip olmanız olabilir. Ya da hayatınızda bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ancak nedenini bir türlü bulamıyorsanız, sizinle bir arada bulunan, güvendiğiniz ancak size zarar vermek isteyen biriyle karşı karşıya olabilirsiniz.

Siz fark etmeden etrafınızda iyi ya da kötü bir takım olayların gerçekleşmekte olduğunu gösterir. Bu olaylar sizi de yakından ilgilendiriyor olmasına rağmen haberiniz olamamakta ve iyi ya da kötü herhangi bir niyetle sizden saklanmaktadır. Ailenizden biri, özellikle babanız ya da eşiniz siz farkında olmadan yaptığınız hataları arkanızdan düzeltip bunu kimseye söylemiyor olabilir. Ayrıca iş yerinde yaptığınız çalışmaları kıskanan ancak bunu sizinle paylaşamayan bir iş arkadaşınız bu hislerinden haberdar olabilir ve büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Etrafınızda dönen bir takım olayları simgeler. Çevrenizde bir şeyler yaşanmakta ancak sizin bunlardan haberdar olmanız bir şekilde engellenmektedir. Yakında çok şaşıracağınız ve sizden saklandığı için oldukça kötü hissedeceğiniz bir haber alabilir ve bu haberle hayatınızın değiştiğini görebilirsiniz.

Yakın bir zamanda hiç ummadığınız yada beklemediğiniz kadar güzel bir haber alacağınıza ve bu haber sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz bölümü okuyacağınıza yorumlanılır. Siyah ve beyaz albatros renginden dolayı falınız kafanızın son zamanlarda karışacağına ve bu kafa karışıklığını engellemek yada gidermek için bir takım arkadaşlarınızdan destek alacağınıza delalet eder. Mutluluğunuzun gözlerinizden okunacağı günlerin az kaldığına, biranda tamamen hayatınızın değişikliğe uğrayacağına ve değişiklikten son derece memnun kalacağınıza yorumlanılır. Uzak bir yerden sizlere miras kalacağına işaret eder. Bayansa göz alıcı, son derece gösterişli ve ışıltılı bir tek taş yüzük alacağına, erkek ise; sevgili tarafından ona yapılacak olan güzel sürprizi ifade eder. Mal varlığınızın daha da artacağı yeni bir yatırıma imza atacağınıza ve iş güvenliği için yeni elemanlara ihtiyacınız olduğuna işaret eder.


 

Kahve Falında Karanlık Görmek

Düşmanlarınızın varlığına işaret eder. Yanında oluşan sembollerle değerlendirmek gerekir. Eğer yanında kalp varsa, yeni yaşayacağınız bir ilişkinin zorluklar çekeceğini ve sonunda biteceğine delalettir. Karanlık ve ağaç sembolünün olması ise tez vakitte yakın çevrenizden birinden haksızlığa uğrayacaksınız. Karanlık ve elma sembolü ise sağlınızla ilgili kötü gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir döneme girebilirsiniz. Tez vakitte tanışacağınız birinin hayatında kritik kararlar almasına yardımcı olacağınızın habercisidir.

Hayatınızda önemli gelişmelerin olacağına delalettir. Tabakta görüyorsanız haneden birinin önemli bir haber ile sarsılacağına işarettir. Bu gelişme bütün haneyi etkileyecek ve hane halkının karşılıklı yapacağı görüşmeler ile çözüme ulaşılacak. Fincanın ortasında ise aydınlığa çıkışının yakın olduğuna işarettir. Yaşanan kötü bir olayın etkisinin azaldığını ve uzaklardan gelen bir tanıdığınızın vereceği haberle yepyeni bir döneme gireceğinize delalettir. Eğer fincanın başında bulunuyorsa çok yakında olumsuz gelişmeler ile başınızın ağrıyacağına işarettir. Bu gelişme işinizde geri adım atacağınız anlamı taşır.

Gerçekleşmesini istediğin dileklerin yavaş yavaş yerine gelecektir. Uzun zamandır beklediğin teklifi sürpriz olacak şekilde gerçekleşecektir. Evlilik görünmektedir. Bu süreç sizin için maddi anlamda sıkışık olduğunuz bir dönem olacaktır. Ama bunun üzerisinden başarıyla geleceksiniz. En kısa zamanda da kucağınıza sağlıklı bir bebek alacaksınız.

Kişinin bütün sıkıntılarından arınacağına ve feraha ereceğine işarettir. İyi haberlerin geleceği bu haberlerin fal sahibinin hayatında büyük değişikliklere yol açacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin başına iyi olaylar gelecektir ve bu olaylara sevinirken tüm sevdikleriyle birlikte sevinecektir. Aynı zamanda iş hayatında da mutlu olacağının ve fal sahibini başarıya ulaştıracak fırsatlar çıkacağının habercisidir. Sevgilisinden evlilik teklifi almak veya işinde terfi almak gibi hayatını etkileyecek büyük olaylar yaşayabilir. Bekar ve yalnız kişi uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir.

İyi giden ilişkisinin iyi bir şekilde devam edeceğine işarettir. Kişinin hiç beklemediği bir anda hayatında değişikler olacağının habercisidir. Bu değişikler de genellikle mutluluk verici değişiklikler olacaktır. Boyutu da önemlidir. Ne kadar büyükse haber de o kadar büyük olacaktır. Tutan bir el varsa kişi, yakınındaki kişiden yardım alacaktır.


 

Kahve Falında Ölü Görmek

Fal sahibi için büyük fedakarlıklarda bulunmuş birisinin kalbinin kırılması ile yorumlanır. Bu durumun farkında olmayan fal sahibi vefasız konumuna düşmemek için hayatında önemli yeri olan insanları arayıp sorarak gönüllerini almalıdır. Fincanın ağız kısmında görülen ölü sembolü çok yakın zamanda fal sahibine iletilen tatsız bir haberin işaretidir. Bazı işlerin ertelenmesine sebep olan bu tatsız haber fal sahibini birkaç gün meşgul edecektir.

Bir diğer anlamı ile sevdiğine yeterli ilgiyi göstermemek demektir. Fal sahibinin kendisini sevmediğini düşünmeye başlayan sevgili kendi kendine bazı kararlar almaya başlamadan önce bu yanlış anlaşılmanın önüne geçilmelidir. Ayrıca fincanın dip kısmında beliren ölü sembolü, sözleri ile davranışları birbirini tutmayan dengesiz bir arkadaşın varlığını işaret eder. Fal sahibine endişe veren bu durum zarara dönüşmeden önce arkadaş ile iletişime geçilerek yapılan hataların söylenmesinde fayda vardır. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin cinsiyetine göre yorumlanır. Eğer fal sahibi bayan ise gergin sohbetleri habercisidir. İfade yeteneği güçlü olan fal sahibi karşısında duran cahil insanların kendisini anlayacak kapasitede olmadığını anlayınca susarak geri çekilme yöntemini seçecek ve olayları akışına bırakacaktır. Hayatındaki insanların sadece figüran olduğunu kavradığında ise gülüp geçmeyi öğrenecektir. Eğer fal sahibi erkek ise fincanda belirmesi derin bir yalnızlığın işaretidir. Fal sahibi etrafında ne karşı cinsten ne de hemcinslerinden fayda görecek ve uzun bir süre tek başına takılacaktır. Bu yalnızlık fal sahibini olgunlaştıracak ve daha olumlu kararlar almasına vesile olacaktır. Tabakta belirmiş ise uzun süren bir hastalık evresinin son bulması ile yorumlanır.


 

Kahve Falında Kemik Görmek

Eskiden beri hayal ettiğiniz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayalinizin artık çok yakında gerçekleşeceğine işaret eder. Bu yüzden bu hayalinizden vazgeçme niyetiniz varsa hemen eski düşüncelerinize geri dönmelisiniz. Gelecek olan bir haber sizin bu hayalinize kavuşmanıza olanak sağlayacaktır. Haberi getirecek olan kişi ise kim olduğu bilinmemekle birlikte her dakika yolunu gözlemeli en yakınınızdan bile haberi alabileceğinizi düşünmelisiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerinizde konuşmalarınıza önem vermeli ve kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Yoksa kendi hayalinizi fark etmeden de olsa tepmiş olabilirsiniz.

Bazen de istemediğiniz bir ortamda konuşulan konunun sizi sıkabileceğine delalet etmektedir. Bu konu işinizde yaptığınız bir yatırımın kötü olduğu hakkında olabilir. Ancak siz bu konuşmalara aldırış etmemeli kendi bildiğiniz ve yaptığına pişmanlık duymadığınız bir şeyin, boş lafla kendini doldurmuş insanların sözleriyle canınızı sıkmamanız gerekir. Bu her ihtimale karşı alınması gereken tedbirlerin elden bırakılmamasını da gerektirmektedir. Her ihtimale karşı alacağınız tedbirler hem kendi içinizde bir rahatlatma oluşturur hem de hane içinde bu konuyla ilgili kötü bir hadise yaşanmamış olur. İleride ailenizle ile alacağınızı bir dedikodu olursa bunu önce aile bireyleriyle konuşmalısınız. Böylece dedikoduya mahal vermemiş olup, kötü bir olay yaşanmasını da engellemiş olursunuz. Fal sahibinin kişiliğini de yansıtmaktadır. Kişide var olan kuvvetli bir altıncı his mevcuttur. Bu his kişiyi diğer insanlardan ayıran önemli bir özelliğidir. Bu özelliği vereceği kararlar doğrultusunda her zaman doğruya yönlendirmektedir ve bu şekilde başarıyı yerinde zamanında yakalamaktadır.


 

Kahve Falında Kırık Kemik Görmek

Mutluluk verici haberlere, güzel hislere ve duygusal anlar yaşamaya yorulur. İyi insanlarla bir arada bulunmak ve bu insanlardan biriyle arkadaşlıktan ya da akrabalıktan daha ileri bir konuma geçip hayat arkadaşı olmaktır. Mutlu bir yuva kurmanın ya da sahip olunan yuvanın oldukça mutlu ve sağlıklı olduğunun göstergesidir. İnsanlarla iyi geçinen, problem çıkarmaktan kaçınan ve herkes tarafından saygı gören genç ve enerjik insanlara; bu insanlarla aynı ortamda çalışmaya ya da yakın bir dostluk kurmaya işaret eder.


 

Kahve Falında Lades Kemiği Görmek

Aynı anda bir insanın yaşayabileceği tüm güzel duyguları yaşamak, bu duyguları paylaşıp büyütmek ve huzur dolu bir ömür geçirmektir. Aynı zamanda büyük başarıların da en büyük habercisidir. Duygularını doruklarda yaşayan, etrafa neşe saçan insanların varlığını gösterir. Mutluluk verici haberler almaktır. Sınavlara girecekler için beklenenden daha büyük başarılar elde etmektir. İş başvurusu yapıp geri dönüş bekleyenlerin çok yakında mutluluk verici ve hayırlı haberler alacağına; uzun süre boyunca aynı işte çalışıp büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.


 

Kahve Falında Kaburga Kemiği Görmek

Kendini beğenmiş tavırlar sergileyen bazı iş arkadaşlarınla aranda küçük bir tartışma geçecek. Etrafına neşe saçan biriyken bu kadar içine kapanık olman çocuklarını da olumsuz yönde etkiliyor. Yaşadığınız kaybın büyüklüğü ortada fakat evlatlarını toparlayabilecek tek kişi sensin unutma. Aile büyüklerinden birinden üzücü haberler alabilirsin. Hemen canını sıkarak hayatını karartma çünkü senin vereceğin morale çok ihtiyaçları olacak.


 

Kahve Falında Çukur Görmek

Sıkıntılı günlerin yakında olduğunu, çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerektiği anlamını taşır. Kişinin etrafındaki bir takım insanlar kötü niyetli planlar içerisinde olduğundan ikili diyaloglarda çok dikkatli olmak gerekebilir. Çevresindeki insanlar arasında kimin dost kimin düşman olduğunu çok iyi ayırt etmeli, eksisi ve artısı ile tüm arkadaşlıklarını gözden geçirmeli, buna göre hayatından çıkarması gereken insanları çıkarmalı, doğru kişilerle yola devam etmelidir. Bu ay dostluklar için bir eleme ayı olabilir. Ancak kurunun yanında yaşı yakmamaya da özen göstermek gerekir.

Mevcut olan bir rahatsızlığın ya da yakalanma riski yüksek olan bir hastalığın da haberini verebilir. Mevsim geçişlerine ve soğuk hava şartlarına karşı önlem alınmalı, iyi korunmalıdır. Önümüzdeki kış mevsimi, bir takım hastalıkların oluşmasına ön ayak olabilir. Bazı fal yorumcularına göre kişinin çok parası olacağını ve bu servetini kimsenin bilmesini istemeyeceğini, zaman içerisinde serveti arttıkça da git gide cimrileşeceğini işaret edebilmektedir. Kapanıyor gibi bir şekil almış ise geçmişine sünger çekecek ve hayatını düzene sokacak, yaşamı gittikçe anlamlanacak sevgi dolu günler yaşayacak demektir.

Yorucu bir hafta geçireceğiniz için ay sonuna doğru kendinizi memleketinize atmak isteyebilirsiniz. Nişanlınızla görüşme isteğinizde sizi bu seyahate itecek ve tüm yorgunluğunuz geçecek. İzninizi uzatmak istiyorsunuz ama bu size pahalıya mal olabilir. Maddi sıkıntı çekmek istemiyorsanız işlerinizin başına bir an önce dönmelisiniz. Yapmanız gereken acil alışverişler çıkacak. Size değer veren birini kaybetmek üzeresiniz.


 

Kahve Falında Bataklık Görmek

Özellikle yakın çevrenizde, hayatın her alanında giderek dibe batmakta olan ve sizi de yanında götürmek isteyen insanların var olduğunu gösterir. Bu insanlar ailenizin içinde olabileceği gibi, arkadaş çevrenizden birileri de olabilir. Çok iyi gittiğini düşündüğünüz bir ilişkiniz olabilir ancak yakın zaman içinde sevgilinizin sizden bazı tuhaf talepleri olmaya başladığını fark edeceksiniz. Bu talepler maddi anlamda sizi zora sokabileceği gibi, manevi olarak da sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle sevgilinize kayıtsız şartsız güvenip bağlanmadan önce mutlaka mantığınızı devreye sokmalısınız.

Durağan bir biçimde ilerleyen ve her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz hayatınızın giderek daha çok zora girmeye başlayacağını gösterir. Eğer çok belirgin bir biçimde görebiliyorsanız bu zorluklar biraz uzun sürebilir. Ancak daha silik görüyorsanız yaşayacağınız zorlukların dozu da o ölçüde az olacaktır. Ayrıca insan ilişkilerinizde kime güvenip kimden sakınmanız gerektiği konusunda yeniden bir değerlendirme yapmalı ve aklınızı kalbinizden her zaman bir adım önde tutmaya gayret göstermelisiniz. Aksi takdirde duygusal olarak sizi çok etkileyen insanlardan büyük zararlar görebilirsiniz. Dikkatli olmadığınız takdirde kendinizi bir anda başladığınız noktada bulabileceğinize işaret eder. İş ortamda yakaladığınız başarıyı kıskanan ve aslında en yakınınızda olan çalışma arkadaşlarınız, arkanızdan bir takım işler çevirerek sizi batırmaya çalışabilir. Yanlış arkadaş gruplarına dahil olmak, bugüne kadar elde ettiğiniz tüm başarının bir anda çöpe gitmesine neden olabilir. Tamamen dibe batmamak ve zor durumda kalmamak için arkadaşlık ve duygusal odaklı ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.


 

Kahve Falında Kuyu Görmek

Genellikle aşk hayatınız üzerine yorumlar yapılacağının bir ifadesidir. Aşk ve iş yaşamında bir takım sallantılar yaşayacaksınız ancak bunlar sizi yıldırıp, yıkmak yerine daha da güçlendirecek olan etmenler demektir.

Aşk yaşamınızda meydana gelecek olan hiçbir kötü durumun sizi zarara uğratamayacağının, sadece bir miktar zora sokabileceğinin göstergesidir. Sevgiliniz ya da eşiniz ile içinde bulunduğunuz ilişki uzun süreli bir birlikteliktir. Ucu bucağı görünmeyen ve pek çok mutluluğu içinde barındıran bir süreçtir. Bu sebeple başınıza gelecek olan kötü bir olay sizi asla yıkamayacaktır, endişeye mahal vermeyin. Tıpkı suya atılan bir taş gibi, hayatınızda birkaç dalgalanma meydana gelecek ve akıp gidecektir. Ancak yine de aile yaşamında çevrenizde olan insanlara dikkat etmekte ve önlem almakta fayda var. Bu aralar aileniz ve sevdikleriniz ile sımsıkı kenetlenip, hayatın ve eğlenmenin tadını çıkarın. Bununla birlikte iş yaşamında sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen bir takım düşmanlarınızın, rakiplerinizin olduğunun habercisidir. Ancak sevdiklerinizin sizi koruyan dilek ve duaları ile tüm kötülüklerden korunacak ve zafer ile bu kötü durumları atlatacak, üstesinden geleceksiniz. Rakiplerinizin umduğunun aksine bu sorunlar neticesinde başarınız ve saygınlığınız daha da artarak piyasada daha çok aranılan ve saygı gösterilen bir isim haline geleceksiniz. Eğer yanında bir insan figürü ile belirmişse, bu kötü durumların üstesinden gelmek için size faydası dokunacak olan bir büyüğünüzün ya da fikirlerine önem verdiğiniz bir arkadaşınızın, akrabanızın işaretidir. Bu kişiye dikkat edin ve söylediklerini harfiyen uygulayın, pişman olmadığınızı göreceksiniz.


 

Kahve Falında Karanlık Kuyu Görmek

Sizin zor günler geçirdiğiniz ve adeta kendinizi bir kuyuda hapsolmuş gibi hissettiğiniz için nefes bile almakta zorlandığınız kendinizi çok yalnız hissettiğiniz bir dönemde bulunduğunuzun ve bu kuyudan çıkmak için mücadele etmeniz gerektiğine delalet eder. Kuyu genelde tehlikeli olan ve dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Sizinde kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönemde olduğunuz ve dikkat etmezseniz sağlığınızda işinizde veya ilişkinizde bazı tehlike çanları çalmaya başlayacağının ifadesidir. Eğer kuyunun başında biri duruyorsa size destek olacak birinin olduğunu gösterir.

Hile aldatma gibi riskli düşüncelerinizin olduğu ve içinizde bazı duygusal sorunlar yaşadığınızın, bu yüzden bir kaçış içinde bulunduğunuzdan kendinizi dışarı atıp duygusal boşluğunuzu bu şekilde doldurmaya çalıştığınızı da ifade eder. Bu şekilde tehlikeli düşünceler içinde olmanız size ve sevdiklerinize zarar vereceğinden dikkat etmenizde fayda vardır. İşinizde ise zarara uğrayabileceğiniz bir dönemde olduğunuz ve hayra düşünceler içinde olmazsanız daha kötü günler görmenizin kaçınılmaz olacağının habercisidir. Duygular düşünceleri takip eder ve siz rahmani düşünmeyip işin içine hile yalan katarsanız dönüp dolaşıp bir şekilde sizi bulacaktır.

Sürekli yardım ederek elinizi üzerinden hiç çekmediğiniz bir arkadaşınızın vefalı davranışları sizi çok duygulandıracak. Tamda ihtiyacınız olan zamanlarda gelen bu vefa dolu yardımlar birkaç karışık durumu çözmeye de yardımcı olacak. Nişanlınızın istekleri sizi biraz bunaltabilir. Kız tarafının bitmeyen isteklerine boyun eğmek zorunda değilsiniz. Dürüst davranıp kendi imkanlarınıza göre hareket etmek istediğinizi söyleyerek rahatlayacaksınız.


 

Cenaze

Fal sahibinin bir takım insanlar ile kişisel hesaplaşmalar yaşayacağına ve artık onları sırtında taşımaktan yorulduğu için de, yollarını sonsuza kadar ayıracağına işaret eder. Eğer fincanda birden fazla varsa fal sahibinin cenaze sayısı kadar insan çıkacak ve büyük bir rahatlama yaşayacak demektir. Fincanın dip kısmında beliren ufak bir cenaze sembolü ise bu kişinin fal sahibine yakınlığını temsil eder. Aileden bile sayılabilecek bu insan şansınız fazla zorladığı için maalesef fal sahibi onu geri dönüşü olmaksızın hayatından çıkartacaktır.

Bir diğer anlamı ile manevi olgunlaşma sürecidir. Bu dönemde yaşadıklarını fazlaca sorgulayan fal sahibi, eskiden ne kadar aceleci ve acemi davranışlar sergilediğini fark ederek, daha sabırlı ve olgun bir sürece geçiş yapacaktır. Yanında olan insanların hiç değişmediğini görecek ve onlara daha fazla bağlanacaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren cenaze sembolü ise fal sahibinin kendi ile çatışması anlamına gelmektedir. Daha önce asla yapmam dediği bütün davranışları sergilemeye başladığını fark eden fal sahibi özgür yaşamak ve kendini kısıtlamak arasında gidip gelecek fakat kimseye değil kendine hesap vermesi gerektiğini anladığı zaman daha rahat yaşamanın sırrını çözecektir. Fal sahibinin cinsiyetine göre farklı yorumlara sebebiyet verebilir. Eğer fal sahibi kadın ve bekar ise mutlu sonlanmasını dilediği bir ilişkiyi sonlandırmak zorunda kalacaktır ama cenaze sembolü bu durumun ilerde fal sahibinin iyiliğine olacağını işaret eder. Fakat fal sahibi erkek ve evli ise fincanda beliren cenaze sembolü çok fazla güven vermeyen bir ilişkiyi ifade eder. Fal tabağında belirmiş ise uzun bir bekleyişin zaferle sonuçlanacağını simgeler.


 

İskelet

Enerji dolu fal sahibi ile yorumlanır. Dağ tepe tırmanmayı ve hareketli bir yaşam sürdürmeyi hedef haline getirmiş bu kişinin son zamanlarda iş dolayısı ile kapalı kalması huzurunu kaçırabilir. Sabit bir yerde durmayı sevmediği için ruhu daralan fal sahibi kendine ilk fırsatta enerji atacak alanlar bulmazsa verimi düşebilir. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurarak etrafındaki diğer her şeyi unutmaya işarettir. Elbette ki bu konu fal sahibinin ailesi ile olan yaşantısını olumsuz yönde etkileyebilir. Kendine sitem eden aile bireylerine kızmaya ise hiç hakkı yoktur.

Ters yönde gelişen bazı olaylara da dikkat çeker. Bu olaylar fal sahibini ilk süreçte afallatacaktır ama sonra böylesinin daha hayırlı olacağını anlayacaktır. Sakin tavırlar sergilediği sürece altından kalkamayacağı hiçbir konu olmayan fal sahibi bu dönemi de başarı ile atlatıp refaha erecektir. Sağlık sorunları yüzünden ihmal edeceği bazı işler yüzünden daha sonra bunalacağı günler geçirebilir. Fal tabağında çıkan irili ufaklı iskelet kafaları ise derin mevzular üzerinde girilecek sohbetlerin habercisidir. Fal sahibi bu sohbetlerin neticesinde birçok yeni bilgi edinecek ve onları kullanmakta ustaca davranacaktır.

Sıkıntılı ve zor günlerinizin sonunda hanenize adeta güneş doğacak. Çok yakında aydınlık, rahat, huzurlu, ferah ve bol kahkahalı günleriniz olacak. Tatlı dilli, güler yüzlü, şen şakrak ve hoş sohbet yapın eşin tarafından oldukça çok beğeniliyor. Eşinin aile veya iş hayatıyla ilgisi sıkıntıları olacağa benziyor. Bu zor zamanlarında ona destek olman, onu motive edecek.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.