Kahve Falında Mezar Görmek

Kahve Falında Mezar Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.026 kez okundu.

Kahve falında mezar görmek, fal sahibine ahiret hayatı için yatırım yapması gerektiğini ve manevi dünyasını güçlendirmesi gerektiğini işaret eder. Fal sahibi bunu yapacağı iyiliklerle pekiştirebilir ve hayır kurumları ile irtibata geçebilir. Namaza ve ibadete olan ilgisi ve duaların gücüne inanması da fal sahibinin manevi doygunluğunu artıracaktır. Eğer fal sahibi bu unsurlara dikkat ederse hem bu dünyada hem öteki dünyada daha huzurlu bir hayat geçirebilecektir. Çok güzel bir haberin unutulan bir dost aracılığı ile gelmesine yorumlanır. Uzun süredir görülmeyen bu dost fal sahibinin günün ve şansını aydınlatacaktır. Bazı fal yorumcularına göre kaza ve belaların bir sadaka neticesinde baştan savılması anlamını taşır. Daha önceleri verilen bu sadaka sayesinde fal sahibi tehlikeli bir kazadan kıl payı kurtulacak ve bundan sonra daha çok sadaka vermeyi kendine ilke edinecektir.

Aşk

İlişkinizde ciddiyete doğru ilerlediğiniz bir döneme giriş yaptınız. Bu dönem sizin için oldukça heyecanlı, mutlu ve telaşlı geçecek. Ancak bu telaş gözünüzü korkutmasın, tatlı telaşlar yorulsanız dahi düşünmenizi engelleyecek ve siz sadece anın tadını çıkartacaksınız. Bu dönenin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Beraber olduğunuz kişiyle geçmiş zamanda bazı sıkıntılar yaşamışsınız gibi görünüyor. Ancak bu sıkıntılar, kavgalar sizi daha çok olgunlaştırmış ve birbirinizi daha yakından tanımanız için imkan sağlamış. Partneriniz sizinle evlenmeye bu kavgalardan sonra karar vermiş olabilir. Olaylara bakış açımız onu bayağı bir etkilemiş gibi görünüyor olmalı ki sizinle nikah masasına oturmak için can atıyor. Sizde oldukça hevesli görünüyorsunuz. Bu hevesli haliniz sizi çok daha iyi yerlere götürecek.

Bu dönem ailenizin de çok güzel desteklerini alacaksınız. Hem sizin aileniz hem de sevdiğiniz kişinin ailesi bu evliliği oldukça benimsemiş gibi görünüyor. Şanslısınız ki aileler birbirleriyle güzel anlaşmış ve uyumu kolay bir şekilde yakalayabilmişsiniz. Uyum, evlilikteki en önemli kavramlardan biridir ve sadece çiftler arasındaki uyum için geçerli değildir, aileler arasındaki uyumu da kapsar. Bu konuda oldukça şanslısınız. Mutlu, aşk dolu ve heyecanlı günler sizi bekliyor.

Para

Bu dönem para anlamında çok daha rahat olacaksınız çünkü maddi sıkıntılarınız son bulacak, derin bir nefes alabileceksiniz. Maddi anlamdaki çöküş kariyer anlamında yaşanmış olabilir. Bu dönem işleriniz daha fazla iyiye gidecek ve maaş yükselmesi yaşayacaksınız. Hatta kısa süre içinde iş değişikliğine gidebilirsiniz. Ancak bu değişiklik çok daha fazla para kazanmanızı sağlayacak. Değişimlerden korkmayın çünkü bazen daha iyisi için değişmek gerekebilir. Doğru değişim içinde olduğunuzdan emin olun. Bu süreçte önemli kararlar vermek ve seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü maddi anlamda rahatlamak için bu değişim şart olabilir. Kendinizi bir anda boşlukta hissedebilirsiniz. Farklı işler yapmaya çalışmak sizi umutsuzluğa götürebilir ancak sakın pes etmeyin, sizi güzel günler bekliyor.

Bu süreçte zorlandığınız anlar olabilir. Böyle anlarda en çok ailenizin desteğini hissedeceksiniz. Omzunuzda sevdiğiniz ve güvendiğimiz kişilerin ellerinin olması sizi rahatlatacak ve daha emin adımlar atmanızı sağlayacak. Bu sayede öz güven sahibi biri olacaksınız. Maddi anlamda rahatlama yaşamaya başladıktan sonra ailenizi bir yemeye çıkartabilir yada hediye alabilirsiniz. Zor anınızda yanınızda olanlara ufak bir jest yapmak herkesi çok mutlu edecektir. Maddi anlamda rahatlamış olduğunuz bir dönem sizi bekliyor.

Sağlık Hayatı

Geçen süreç sizin için epey zorlu geçmiş gibi görünüyor. Atlatmanız gereken çok fazla şey ortaya çıkmış ve siz bunları atlatırken ruhsal anlamda sıkıntıya düşmüşsünüz. Bundan sonra artık kendinizi daha iyi hissedeceksiniz çünkü sizi yıpratan her şeyden uzaklaşacaksınız ve sağlığınız yerine gelecek. Ruhsal anlamda bozulan sağlınız fiziksel sağlığınıza da etkilemiş olabilir. Ufak ve değmeyecek şeyleri fazla kafaya takmak sizi sağlığınız etmiş edecek olabilir. Bu yüzden çok daha dikkatli olmanız gerekir. Bu dönem çok daha akıllı birine dönüşeceksiniz ve saçma sapan her şeye üzülmeyecek, kafaya takmayacaksınız. Kısa bir süreliğine, kafa tatili yapmak adına her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için güzel bir plan yapabilirsiniz. Bu planı gerçekleştirebileceksiniz gibi görünüyor. Bu tatil hayata karşı adeta mola vermişsiniz gibi bir hisse neden olacak ve geri döndüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.

Tüm bu olanlardan sonra ruhsal sağlığınız ve beraberinde fiziksel sağlığınız yerine gelecek, kendinizi çok daha iyi hissedebileceksiniz. Kafanızın içinde kurduklarınızdan kurtulmak için sizi kötü gelen şeylerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu şeyler birileri de olabilir. Özellikle sizi rahatsız eden arkadaşlarınız varsa bu dönem aranıza ciddi anlamda mesafe koymamız gerekebilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönme aileniz ile çok daha yakın olacaksınız. Yoğun hayatın temposuna takılıp kalmışsınız ve hem ailenize hem de kendinize vakit ayıramıyor olmuşsunuz. Bu durum sizi hayli üzüyor gibi görünüyor. Kısa bir tatil tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bu tatili aileniz ile beraber paylaşabilirsiniz. Bu dönem yaşamın tüm güzellikleri ile iç içe olacaksınız, etrafınızı sevdiğiniz insanlar kaplayacak ve hoşlanmadığınız insanlara tahammül etmek zorunda kalmayacaksınız. Aileniz ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için içiniz huzur dolacak, kendinizi güzel ve pozitif enerjinin etkisi altında hissedeceksiniz. Yakın bir zamanda ailenizden hiç beklemediğiniz çok güzel bir hediye alabilirsiniz. Bu hediye sizi hem çok mutlu edecek hem de duygulandıracak gibi görünüyor.

Ailenizle bu kadar yakınken kopmak istemeyeceksiniz ve onların yakınına taşınmak isteyeceksiniz. Bu ani taşınma fikri hayatınızı bir anda değiştirebilir. Yeni yaşam alanı, yeni ev, yeni düzen sizi ilk başlarda zorlayabilir ancak ailenize yakın olduğunuz için onların desteğiyle bu süreci daha kolay atlatacaksınız ve hayatınız bir anda daha rahat bir hal alacak. Aileniz size hep yardım edecek ve yarım kalan işlerinizi halletmek için zaman bulabileceksiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönem iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Şuan ki işinizde sıkıntılar yaşadığınız görünüyor. Bu sıkıntılar etrafınızı sarmışken karşınıza çıkan fırsat her şeyi düzeltecek hatta daha iyi bir hale sokacak. Artık işinizi hoşlanmadan yapmak zorunda kalmayacaksınız, hayalinizdeki işe kavuştuğunuz görünüyor. Uzun çabalar sonucunda bu iş için sermaye biriktirmiş gibi görünüyorsunuz ve tüm emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Hatta kat kat alacaksınız çünkü işleriniz kısa sürede çok iyi yerlere gelecek ve adınız herkes tarafından duyulmaya başlayacak.

Kendi işinizi kurmuş olmanız sizi ve sevdikleriniz çok gururlandıracak gibi görünüyor. Çevrenizdeki insanlar tarafından övgüyle karşılanacaksınız ve herkes sizi örnek göstermeye başlayacak. Kısa sürede ün kazanacaksınız, isminiz yayılacak ve kariyerinizin için en büyük adımı bu dönem atmayı başaracaksınız. Bu güzel ve hızlı ilerleyen başarılar sizi korkutmasın. Eğer doğru adımları atarsanız daha da ilerleyebilirsiniz. Birkaç ay içinde sizin kariyerinizde başarılara imza atmış, tanınan biriyle tanışabilirsiniz ve ondan yeni bilgiler alabilirsiniz. Bu sohbet size çok şey katacak ve kendinizi geliştirmek için daha fazla hırs yapacaksınız. Bu dönem kurslar, seminerler en çok uğradığınız yerler olabilir.

Kahve Falında Açık Mezar Görmek

Yakın zamanda ailenizden bir kayıp vereceğinize işaret eder. Çok yakın çevrenizden biri olmayan bu kişi, uzak bir akraba olabilir. Kısa süre içinde hastalıklar ile karşılaşabilirsiniz. Önemli bir sorun teşkil etmeyen bu hastalığınız bir kaç gün içinde de geçecektir. Falda açık mezar görmek, tüm sağlık sorunlarını kolayca atlatacağınıza, güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. Aileye yakın zamanda yeni bir üye dahil olabilir. Bu ufak bir bebek olabilir. Sizin yada yakın çevrenizden birinin çok yakında minik bir bebeği olabilir. Aileniz genişleyecek ve ailevi ilişkileriniz daha da güçlenecektir. Parasal konularda yakın zaman da büyük gelirler elde edebilirsiniz. Yeni girişimler söz konusu olabilir. İş hayatınız da önemli gelişmeler yaşanacaktır.

Çoğu zaman korkutucu gelse de, aslında tam tersine güzel günlerin habercisidir. Ani bir şekilde elde edeceğiniz büyük bir gelire, ailenize yeni katılacak minik bir üyeye, hastalıklardan kısa süre içinde kurtularak çok daha sağlıklı bir hayata işaret eder. Ailenize katılacak olan bu yeni üye birlikte tüm sıkıntılarınız sona erecektir.

Okul yıllarından kalma bir hatıranın canlanması size eski arkadaşlarınızı arama dürtüsü verecek. Konuşmalarınız sırasında arkadaşlarınızı çok özlediğinizi fark edeceksiniz ve onları ziyaret etmek isteyeceksiniz. Hazır kız arkadaşınız da kendisini gezdirmediğinizden şikayetçiyken bir taşla iki kuş vurarak birlikte eğlenebilirsiniz. Birkaç gün içerisinde inanılmaz bir haber alacaksınız ve mutluluktan ayaklarınız yerden kesilecek.

Kahve Falında Bebek Mezarı Görmek

Üzüldüğünüz bazı şeylerin ileride aslında çok da üzülmemeniz gereken şeyler olduğunu anlayacağınızı gösterir. Yani fal sahibinin hayatındaki kerameti sonradan fark etmesi demektir. Sevdiğiniz ve çok güvendiğiniz bazı kişilerden hiç beklemediğiniz sözler duyacağınızı ve canınızın sıkılacağını gösterir. İçinizde sakladığınız bazı sırları haykırmak istediğiniz zamanlar oluyor. Fakat siz güçlü durmak adına içinizde kopan fırtınaları dışınıza yansıtmamaya çalışıyorsunuz.

Bozulan işlerinizin düzelerek eskisinden çok daha iyi ve sağlam olacağı anlamına gelir. Girişeceğiniz yeni işlerde doğru adımlar attığınız takdirde kısa sürede çok yol kat edebilir ve kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Fakat bu süreç içinde birikimlerinizi iyi yönlendirmeniz ve doğru kullanmanız gerekir. Çevrenizde sizden ilgi bekleyen fakat size yaklaşmakta çekinen bazı kişiler olabilir. Bu kişilerin farkına vardığınız zaman çok daha mutlu olabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Yeni biten bir ilişkinin ardından tekrar ilişkin olmayacağını düşünüyorsan, yanılıyorsun. Beklemediğin anda ummadığın birinden alacağın teklif seni çok şaşırtacak. Fazla düşünüp, ölçüp tartmadan; bu teklifi değerlendirmende fayda var. Pişman olmayacağın, mutlu ve saygılı bir ilişkin olacak. Böylesine sen bile şaşıracaksın. Çok yakında iyi bir haber alabilir veya epeydir görüşmediğin bir arkadaşınla karşılaşabilirsin.

İnsanların senin hakkında düşündüklerine takılmadan biraz da kendin için yaşasan, fena olmayacak. Birtakım kişilerden duyduğun laflar seni incitse de, aldırış etmemen en doğrusu olacak. Sana kötü söz söyleyenlere inat, gülümseyerek hayatına devam etmelisin. Uzun zamandır neticelenmesini beklediğin bir olay neticeye kavuşabilir. Fiziki görünüşünde yapacağın değişiklik sana iyi gelecek ve seni mutlu edecek.

Kahve Falında Tabut Görmek

Çekilen sıkıntı ve borçların sonlanacağı şeklinde ifade edilir. Çoğu fal yorumcusuna göre temiz rızk, bol kazanç ve zenginlik olarak değerlendirilir. Kısmetinin açık olduğuna ve kısa bir sürede kısmeti sayesinde hayırlı işler başaracağına, yen bir iş teklifi alacağına işarettir. Maddi yönden çekilen sıkıntıların sonlanacağına ve beklenmedik bir anda ele geçirilen yüklüce parayı temsil eder. Meydana gelecek zorluklar karşısında her dem sakin ve sabırlı olarak içinde yer aldığınız bu durumları rahatlıkla atlatabilecek güçte olduğunuza işaret edilir. Çektiğiniz stres ve sıkıntılarınızı yakın çevrenizde bulunan kişileri sorumlu tutmamalı ve kimseyi kırmamalısınız. Bu sıkıntıların son bulacağına inanarak isyan etmemeli ve kalbiniz her zaman ferah tutmaya çalışmalısınız. Bu sayede müjdeli havadisleri almanı çok geç olmayacaktır.

Arzu ettiğiniz şeylerin olacağı ve yakın bir zamanda alacağınız güzel habere işaret eder. Güzel bir ömür için kolları sıvamanın tam zamanı. İşinize dört elle sarılarak kariyerinizde arzu ettiğiniz mertebeye gelin. Bu dönemde yaşantınızda fikirleriniz farklılaşacak ve yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Özel hayatınızda eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikteliğinizi olumsuz etkileyecek olaylar karşısında önlem alarak mutluluğu yakalayabilirsiniz. Başlayacağınız yeni projelerle ayağınızı kaydırmak isteyenlere güzel bir ders vermiş olacaksınız.

Kahve Falında Kefen Görmek

Yakın bir zamanda çevrenizden bir kişinin vefat edeceğine yada yine yakın çevrenizden bir kişinin doğum yapacağına dalalet edilir. Her ne kadar kefenin kötü ve ürkütücü bir anlamı olsa da falı yorumlayana ve falına bakılan kişinin o anki durumuna göre değişiklik gösterir. Eğer falına baktıran kişi kötü ve zorlu bir dönemden geçiyorsa, bu zamanlarda sabırlı olmalı ve sükunetini korumalıdır. Çünkü her ne kadar şükrederse ileri ki zamanlarda o kadar çok mükafatını alacağına dalalet edilir. Kişi yakın zamanlarda, gerek iş hayat gerek ise eğitim alanında birçok zorluk yaşıyorsa yakında emeklerinin karşılığını alacaktır.

Haklı ve helal kazanca, ayrıca uzun ömre dalalet edilir. Kişi, eğer ticaret ile uğraşıyorsa verimli bir döneme gireceğinin habercisidir. Halen eğitimi devam ediyor ise, eğitim hayatında çok büyük başarılar elde edeceğinin de işaretidir. Bu durum evlilik hayatında da kendini gösterebilir. Kişinin çok hayırlı bir evlilik yaşayacağına dalalet edilir. Ayriyeten ailenizde bulunan çok sevdiğiniz yaşlı ve hasta bir büyüğünüzün ömrünün uzayacağına da işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git