Kahve Falında Sayılar Görmek

  06.04.2015
  Kahve Falında Sayılar Görmek

  Kahve falında sayılar görmek, birlikte görüldüğü sembolün önemini vurgular, zamanı ile ilgili bilgi verir. Yalın halde ise önemli bir uyarıcıdır ve özellikle dikkate alınmalıdır. Gördüğünüz sembollerin ne anlama geldiğini şimdi keşfedin.


  Falda 1 Rakamı

  Emeklerinizin boşa gitmeyeceğini, hedeflerinize ulaşacağınıza işaret eder. Hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınızı ve yakın bir zamanda aşk hayatınızda oldukça güzel bir değişiklik olacağını gösterir. Sevdikleriniz tarafından sizin için edilen duaları da temsil eder.

  Bu günlerde hayatınızda yaşanan küçük mucizevi olayların ve şanslı günlerin etkisini hissedeceğinize delalettir. Güzel günler, bedeninizde ve ruhunuzda sıkıntılı günlerden kalan izleri ve yorgunlukları silecek demektir.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 1 Rakamı


   

  Falda 2 Rakamı

  Bu dönem dileklerinizin gerçek olacağına delalettir. Çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Sorunların son bulduğu, hayatınızı rahatlıkla sürdüreceğiniz bu dönemde sevdiklerinizin desteğini hissedeceğinize delalet eder.

  Hasretin sonlanacağına, aydınlık bir geleceği ve yaşanan kalp kırıklıklarının düzeleceğine işaret eder. Üzerinizdeki nazarın kalktığının ve bununla birlikte rahat bir nefes almaya başlayacağınızın göstergesidir.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 2 Rakamı


   

  Falda 3 Rakamı

  Gerek iş hayatınız olsun, gerekse aile hayatınız olsun, her türlü konunun rayına oturacağının bir göstergesidir. Yakın bir dönemde çok sıkıntılı ve buhranlı anlar yaşamış iseniz artık bu sıkıntıların ortadan kalkma vakti.

  Bir arkadaşınızın sizin arkanızdan bir takım işler çevirdiğine ve size zararı dokunmadan hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Çevrenizde yer alan kişilere oldukça dikkat etmeniz gereken bir döneme girdiğiniz konusunda sizi uyarır.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 3 Rakamı


   

  Falda 4 Rakamı

  Sosyal yaşamınızda ya da iş yaşamınızda yaşadığınız kötü sorunlar artık bitecek ve tüm bu olumsuzluklar ortadan kalkacak. Artık hayatınızı kendi istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Zorlu zamanlarda size dua eden ve iyiliğinizi isteyen kimselerin olduğuna işarettir.

  Hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınızın göstergesidir. Bu kararlar eğitim almak, evlilik, iş kurmak veya dünyaya bir çocuk getirmek gibi önemli kararlar olabilir. Aynı zamanda çok hayırlı gelişmeler yaşamaya delalettir. Sizin için hayatta yeni bir dönemin başlangıcıdır.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 4 Rakamı


   

  Falda 5 Rakamı

  Uzun bir süredir büyük bir özveri ile çalıştığınız işler artık sonuç vermeye başlayacak ve büyük bir başarı yakalayacağınıza işaret eder. Bu dönemde şans sizden yana.

  Sevgilinizle bir süredir yaşadığınız sıkıntılar varsa bunlardan artık kurtularak rahat bir nefes almaya başlayacağınızı gösterir. Bebeğinizin kısmetiyle geleceğine ve hayırlı bir evlat olacağına delalet eder.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 5 Rakamı


   

  Falda 6 Rakamı

  Yoğun aşk dolu bir zamana adım atacağınızı gösterir. Çocuklarınız ve eşinizle tahmin ettiğinizden daha yoğun bir mutlulukla harika zaman geçireceğinize işaret eder. Anne ve babanızla veya sevgilinizle uzun sürecek hem sizi hem de onları çok mutlu edecek bir tatile çıkabilirsiniz.

  Yakın bir zamanda biri ile tanışacağınızı ve bu kişinin sizin için oldukça hayırlı olacağına, güzel bir dostluk kuracağınıza işaret eder. Bu dostunuz, yaşadığınız bazı sıkıntıların çözümünde size oldukça katkı sağlayacağına işaret eder.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 6 Rakamı


   

  Falda 7 Rakamı

  Yoğun bir iş temposuna girebilir; ancak bu yoğun temponun sonunda beklediğinizden çok daha büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Herkesin gıpta ederek baktığı bir hayata sahip olup insanlara yardım eden, mütevazı bir insan olacağınızın işaretçisidir.

  Küskünlüklerin ve fırtınalı dönemlerin bitişini simgeler. Artık huzur ve mutluluğun hakim olduğu bir döneme girildiğine delalet eder. Huzurlu aile bireylerini ifade eder.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 7 Rakamı


   

  Falda 8 Rakamı

  Fal sahibinin sevgili dolu bir hayata adım atacağı anlamına gelir. Eğer ailede yolunda gitmeyen bir şeyler varsa, tüm sorunların çözülerek tatlıya bağlanacağı anlamına gelir.

  Bu dönemde hayırlı kapıların size açılacağının göstergesidir. İş kurmak istiyorsanız kendi işinizi kuracaksınız. Bunun için hem aldığınız dualar, hem de çevrenizdeki sevenleriniz sayesinde her şey çok kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Yeni kurduğunuz iş sizi mutlu edecek ve bol kazanç sağlayacaktır.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 8 Rakamı


   

  Falda 9 Rakamı

  Bu aralar sevgiliniz ile ilgili aklınızda kafanızı karıştıran bazı düşünceler varsa tüm bu sıkıntılardan kurtulacak ve nefes almaya başlayacaksınız. İlişkinizle ilgili radikal kararlar almaya başlayacak ve aldığınız kararlardan pişman olmayacağınız anlamına gelir.

  Ailede yaşanan anlaşmazlıklar veya sorunlar varsa tüm bu sıkıntıların en kısa sürede çözüleceğine işaret eder. Yardımsever bir insanın sorunların çözümünde size el uzatacağı anlamına gelir. Bekarsanız çok yakında aşık olduğunuz kişi ile mutlu bir yuva kuracağınızı gösterir.

  >>> İLGİLİ: Kahve Falında 9 Rakamı


   

  Falda 21 Sayısı

  Fal sahibi eğer hasta ise şifaya kavuşacağı anlamına gelir. Sıkıntıların geçeceğine delalettir. Çok değer verdiğiniz bir büyükten akıl almanız söz konusudur. Aldığınız bu akıl sayesinde yaptığınız yanlışları düzeltmeniz ve doğru kararlar alarak işleri yoluna koymanıza işaret eder.

  Geçmişteki ilişkilerinizi ve kötü deneyimleri size unutturacak bu harika insanla çok mutlu anlar yaşayacağınıza delalet eder. Hayalinizdeki aşkı bulacak ve çok mutlu olacaksınız demektir. Bu mutluluğun her anını doyasıya yaşayacağınızı gösterir.


   

  Falda 23 Sayısı

  Fal sahibinin ruhsal olarak yaşadığı problemlerden kurtulacağına ve hayata adeta bir bebek gibi yeniden başlayacağı anlamına gelir. Yepyeni fırsatların karşınıza çıkacağı bu dönemde rahat bir nefes almaya başlayacağınıza işaret eder. Bazı yorumlara göre uzaktan gelecek olan bir misafire işaret eder.


   

  Falda 41 Sayısı

  Fal sahibinin rakiplerinden daha akıllı ve meziyetli olduğuna, kendisine zarar verecek olan bir kimseden korunmayı başaracağına işaret eder. İyi bir gözlemci olmanız gerektiğine ve attığınız adımlara dikkat etmeniz için sizi uyarır.

  Bu dönemde kısmetinizin açılacağı ve işleriniz düzene gireceği anlamındadır. Evliyseniz eşiniz bu dönemde size destek olacak ve sorunların üstesinden birlikte geleceksiniz demektir.

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.