Kahve Falında Sayılar Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Sayılar Görmek

Kahve falında sayılar görmek, hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınızın göstergesidir. Bu kararlar eğitim almak, evlilik, iş kurmak veya dünyaya bir çocuk getirmek gibi önemli kararlar olabilir. Aynı zamanda çok hayırlı gelişmeler yaşamaya delalettir. Sizin için hayatta yeni bir dönemin başlangıcıdır.

Çok hayırlı gelişmeleri müjdeler ve hayatınızın günden güne değişeceğine delalet eder. Yeni başlangıçları haber verir. İstek ve arzularınızın gerçekleşmesi demektir. Yaşadığınız sıkıntılı durumların artık sona ereceğine delalet eder.

Bekarsanız hayatınızda gerçekleşecek güzel gelişmelere hazırlıklı olmanız konusunda uyarıcıdır. Hayalinizdeki kişi ile çok yakında bir aşk yaşayacağınız anlamına gelir. Evliyseniz eşinizle uyumlu bir birlikteliğiniz olduğunu ve eşinizden önemli bir konuda yardım göreceğinizi delalet eder. Hiç beklemediğiniz bir insandan yardım görmeniz anlamına da gelebilir. Küskünlüklerin bitmesine delalet eder. İyi kalpli bir insan aracılığı ile küslüğün sona ermesi anlamına da gelir.

Korunmak anlamına gelir. Aile büyükleriniz tarafından korunduğunuzu bildirir. Çok yakın bir dostunuz tarafından korunduğunuz anlamına da gelir. Sevdikleriniz tarafından sizin için edilen duaları da temsil eder.

Bu dönem dileklerinizin gerçek olacağına delalettir. Çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Sorunların son bulduğu, hayatınızı rahatlıkla sürdüreceğiniz dönemde sevdiklerinizin desteğini hissedeceğinize delalet eder.

Aşk Yorumu

Sizin çok iyi bir insan olduğunuza delalet eder. Yaptığınız iyilikler sayesinde kendiniz gibi iyi yürekleri kendinize çektiğinize delalettir. Kısmetinizin açıldığı şanslı bir döneme girdiğinizi işaret eder.

Bu dönemde mucize gibi durumlarla karşılaşmanız mümkündür. Hiç beklemediğiniz anda güzel sürprizlerle karşılaşmanız ve mutlu olmanız mümkündür. Melek gibi bir insanla tanışmanız söz konusu olabilir.

Geçmişteki ilişkilerinizi ve kötü deneyimleri size unutturacak bu harika insanla çok mutlu anlar yaşayacağınıza delalet eder. Hayalinizdeki aşkı bulacak ve çok mutlu olacaksınız demektir. Bu mutluluğun her anını doyasıya yaşayacağınızı gösterir.

Bu insanla vakit geçirmek size yetmeyecek ve hayatınızı birleştirmek isteyeceksiniz demektir. Evliyseniz eşiniz ile mutlu bir beraberliğinizin olduğu doğrudur. Eşiniz size çok önemli bir konuda yarım edecek ve birbirinize eskisinden de çok bağlanacaksınız.

Güven duyulan bir insan olduğunuza delalettir. İnsanların size her konuda çok güvendiğini bildirir. Çok fazla hayır duası aldığınıza işaret eder. Bu dualarla korunduğunuza delalet eder.

Mutlu, sevgi dolu bir aile hayatına delalettir. Ailecek her şeyi paylaştığınıza ve yardımlaşma konusunda birbirinize destek olduğunuza delalettir. Ailenizi bir çocuk dünyaya getirerek büyütmek isteyeceksiniz. Bunun için çok doğru bir dönem olduğuna işaret eder. Doğacak çocuk ile mutluluğunuz da giderek büyüyecek demektir.

Para Yorumu

Sihirli bir dönem yaşamanıza delalet eder. Sizin iyi yürekli ve yardımsever bir insan olduğunuza işaret eder. Bu karakter özellikleriniz ile pozitif olan bütün durumları kendinize çektiğinize delalet eder.

Aldığınız dualar sayesinde işlerinizin rast gideceğini gösterir. Eğer işiniz yoksa iş bulacağınıza delalet eder. İşiniz varsa ve hiç memnun değilseniz çok kısa zaman içinde sihirli bir değnekle dokunulmuş gibi yeni bir iş fırsatının karşınıza çıkacağını gösterir.

İş yerinizden memnunsunuz ve canla başla çalışıyorsunuz ama dilediğiniz kariyere henüz ulaşamadıysanız, çok yakında bununla ilgili müjdeli haberler alacaksınız. İş yerinde mevki olarak yükseleceğinize delalet eder.

Bu dönemde hayırlı kapıların size açılacağının göstergesidir. İş kurmak istiyorsanız kendi işinizi kuracaksınız. Bunun için hem aldığınız dualar, hem de çevrenizdeki sevenleriniz sayesinde her şey çok kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Yeni kurduğunuz iş sizi mutlu edecek ve bol kazanç sağlayacaktır.

Hayırlı ve bol kazançlı bir dönemi simgeler. Elinizi neye atsanız berekete dönüştüreceğiniz bu dönem sizin için çok güzel olacaktır. Sevdiklerinizle rahatça, sıkıntı çekmeden yaşamanıza delalet eder.

Sıkıntılı günlerin geçtiğine ve artık daha rahat bir hayat yaşayacağınıza delalet eder. Bolluk ve bereket dolu günlerin artık sizinle olduğu anlamına gelir. Sevdiklerinizle rahat bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Sevgi dolu bir insan olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda çevresindeki insanlar tarafından sevildiğiniz anlamına da gelir. Güzel günlerin geldiğinin habercisidir. Aldığınız hayırlı duaların sonucunda mutlu bir aileye sahip olacağınıza delalettir.

Ailede yaşanan anlaşmazlıklar veya sorunlar varsa tüm bu sıkıntıların en kısa sürede çözüleceğine işaret eder. Yardımsever bir insanın sorunların çözümünde el uzatacağı anlamına da gelir. Bekarsanız çok yakında aşık olduğunuz kişi ile mutlu bir yuva kuracağınız anlamına gelir.

Evliyseniz eşiniz ile mutlu bir evliliğinizin olduğunu gösterir. Aileniz için çok hayırlı gelişmelere delalet eder. Hayalinizdeki evi satın almanız söz konusu olabilir. Bir bebek kararı alabilir ve ailenizin daha da büyümesine karar verebilirsiniz. Bebeğinizin kısmetiyle geleceğine ve hayırlı bir evlat olacağına delalet eder.

Küskünlüklerin bitişine delalettir. Fırtınalı dönemlerin bitişini simgeler. Artık huzur ve mutluluğun hakim olduğu bir döneme girildiğine delalet eder. Huzurlu aile bireylerini ifade eder. Yakın çevrenizde sizin için çok hayırlı insanların olduğuna delalettir. Bu insanlarla dostluk kurmanın hayatınıza güzellikler getireceğine delalet eder. Ailenizle bolluk bereket ve refah içinde yaşamanız anlamına gelir.

İş ve Kariyer Yorumu

Sıkıntıların geçeceğine delalettir. Çok değer verdiğiniz bir büyükten akıl almanız söz konusudur. Aldığınız bu akıl sayesinde yaptığınız yanlışları düzeltmeniz ve doğru kararlar alarak işleri yoluna koymanıza işaret eder.

Bu dönemde kısmetinizin açılacağı anlamına gelir. İşleriniz düzene girecek anlamındadır. Evliyseniz eşiniz bu dönemde size destek olacak ve sorunların üstesinden birlikte geleceksiniz demektir.

İş dünyasında mutluluk ve huzurun hüküm süreceğine delalet eder. Fırtınalı, sorunlu günlerin bitişi ve sakin huzurlu döneme geçişi simgeler. İşinizi bir ortakla kurduysanız aranızda yaşanan anlaşmazlıkların biteceğine delalet eder. İşlerinde harama bulaşmayan, helal para kazanan insanı simgeler. Çalışkan ve azimli bir insan olarak dilediğiniz başarıya ulaşacağınız anlamına gelir.

Bazı projelerinizin olduğuna delalet eder. Düzenli çalışma ve kararlılığınız ile bu projeleri başarıyla sonuçlanacağına yorulur. İş hayatında akıllı ve saygı duyulan bir insan olduğunuza işaret eder. İlkeleri olan ve bu ilkelerden asla taviz vermeyen kuralcı insana yorumlanır.

Bu karakter özellikleri ile işteki başarıya etkisi üzerine dikkat çeker. Aldığınız hayır dualarının işlerinizin yolunda gitmesinde etken olduğunu gösterir. Bol kazanç ile rahat bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

Sağlık Yorumu

Geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların sağlığınızı bozduğunu ifade eder. Stres yaşadığınız günlerde ufak tefek sağlık sorunları yaşadığınıza delalet eder. Bu sorunlar migren, panik atak, çarpıntı vs. sorunlardır.

Artık hayatınızdaki sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Bu günlerde hayatınızda yaşanan küçük mucizevi olayların ve şanslı günlerin etkisini hissedeceğinize delalettir. Güzel günler bedeninizde ve ruhunuzda sıkıntılı günlerden kalan izleri ve yorgunlukları silecek demektir.

Enerjiniz yükselecek ve pozitif düşünmeye başlayacaksınız demektir. Sağlığınızla ilgili hiçbir sorunun kalmayacağına delalet eder. Enerjik ve mutlu bir insan olarak yaşamanıza devam edeceğinize işarettir.

Her anlamda güzel olan hayatınızın bu döneminde sağlığınızı korumak için önlemler almanıza delalet eder. Bu koruyucu önlemler ile hem kendinize hem de ailenize moral verici bir insan olabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmek sizin her zaman dinç olmanızı sağlayacak demektir.

Sağlıklı olmak için yeterli süre uyumak hem dikkatinizi hem de enerjinizin daha iyi olmasını sağlayacaktır. Spor yapmanın vücudunuzun daha güçlü olmasını sağlayacağının göstergesidir. Sizin sağlıklı oluşunuz ailenizi de olumlu etkileyecek anlamına gelir. Ailecek mutlu ve sağlıklı bir hayatı uzun yıllar yaşamanıza delalet eder.


 

Kahve Falında 1 Rakamı Görmek

İş, sosyal ve özel hayat ayırt etmeksizin en iyiyi ve en üst noktadaki seviyeyi amaç edinen bir karaktere sahip olduğunuza yorumlanır. Emeklerinizin boşa çıkmayıp fazlasıyla hayatınızın her alanında en üst noktalara ulaşacağınıza işaret eder.

>>> İLGİLİ: Falda 1 Rakamı


 

Kahve Falında 2 Rakamı Görmek

Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğin bir hayalin, bir aile büyüğünün yoğun çabası ile gerçekleşmiş durumda. Birkaç güne ya da birkaç aya kadar kendini evlilik hazırlığı içinde bulabilirsin.

>>> İLGİLİ: Falda 2 Rakamı


 

Kahve Falında 3 Rakamı Görmek

Ruhsal olarak hazırlıklı ol, çünkü çevrende seni çekemeyenlerin olumsuz eleştirilerine maruz kalabilirsin. Gerek iş hayatınız olsun, gerekse aile hayatınız olsun, her türlü konunun rayına oturacağının bir göstergesidir. Yakın bir dönemde çok sıkıntılı ve buhranlı anlar yaşamış iseniz artık bu sıkıntıların ortadan kalkma vakti

>>> İLGİLİ: Falda 3 Rakamı


 

Kahve Falında 4 Rakamı Görmek

Sosyal yaşamınızda ya da iş yaşamınızda yaşadığınız kötü sorunlar artık bitecek ve tüm bu olumsuzluklar ortadan kalkacak. Artık hayatınızı kendi istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Zorlu zamanlarda size dua eden ve iyiliğinizi isteyen kimselerin olduğuna işarettir.

>>> İLGİLİ: Falda 4 Rakamı


 

Kahve Falında 5 Rakamı Görmek

Üstün yetenekleriniz sayesinde bu işin üstesinden gelecek ve iş kariyerinizde terfi alacaksınız. Bunun dışında bol para ve başarı elde edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde şans sizden yana. Uzaktan gelecek olan bir misafirinin sarf edeceği can sıkıcı sözlere aldırmamalısın.

>>> İLGİLİ: Falda 5 Rakamı


 

Kahve Falında 6 Rakamı Görmek

Yoğun aşk dolu bir zamana adım atıyor olabilirsiniz. Çocuklarınız ve eşinizle tahmin ettiğinizden daha yoğun bir mutlulukla harika zaman geçirebilirsiniz. Anne ve babanızla veya sevgilinizle uzun sürecek, hem sizi hem de onları çok mutlu edecek bir tatile çıkabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Falda 6 Rakamı


 

Kahve Falında 7 Rakamı Görmek

Yoğun bir iş temposuna girebilir; ancak bu yoğun temponun sonunda beklediğinizden çok daha büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Herkesin gıpta ederek baktığı bir hayata sahip olup insanlara yardım eden, mütevazı biri olarak tanınacağınızın işaretçisidir.

>>> İLGİLİ: Falda 7 Rakamı


 

Kahve Falında 8 Rakamı Görmek

Sevdikleriyle yaşayacağı huzura yorumlanır. Hanede yolunda gitmeyen bir şeyler, tatlıya bağlanamayan konuşmalar, çözümsüz gibi görünen dertler varsa hallolacak olarak tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Falda 8 Rakamı


 

Kahve Falında 9 Rakamı Görmek

Bu aralar sevdiğin kişi hakkında kafanı karıştıran düşünceler içerisindesin. Fakat kısa zaman içerisinde bu düşünceler içerisinden çıkıp huzura kavuşacaksın. Sevgilin ile bir planlar içerisindesiniz. Bu planlar sizi biraz zorlayacak. Çok kısa bir zaman sonra sizi sevindirecek bir haber alacaksınız. Çok mutlu olacaksınız.

>>> İLGİLİ: Falda 9 Rakamı


 

Kahve Falında 21 Sayısı Görmek

Hastalık sahibiyse şifaya ereceği vaktin geldiğini gösterir. Hayata sıkı sıkıya bağlanan, olumlu düşünen ve kendini korumayı bilen bir kimse olduğuna yorumlanır. Mükafatını görecek ve huzura kavuşacak anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Falda 21 Sayısı


 

Kahve Falında 41 Sayısı Görmek

Yerinde gözü olan rakibe, başarısını hazmedemeyip hasetliğe girişen yakına, işini bozmak isteyen kıskanç iş arkadaşına işaret eder. Düşmanından daha akıllı ve meziyetli olduğunu, kendisine zarar verecek olan kimseden korunmayı başaracağını işaret eder. İyi bir gözlemci olursa iş hayatında sıkıntı yaşamayacak olarak tabir olur.

>>> İLGİLİ: Falda 41 Sayısı

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.