Rüyada Köpek Saldırması

22.08.2016
Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırması yakın zamanda çok sinsi ve kesinlikle sizin mutlu olmanızdan rahatsızlık duyan bir düşmanınızın size karşı bir hamle de bulunacağı anlamına gelmektedir. Bu düşman saldırıya geçmek için en uygun ve boş bulunduğunuz anı kolluyor. Normalde olduğunuzdan çok daha fazla dikkatli olmanız gerekiyor şu sıralar. Çünkü aksi halde bu düşman sizin en uygun boşluğunun yakalayarak size karşı saldırıya geçecektir. Oldukça fazla dikkatli olmalı ve kesinlikle onun eline bu fırsatın geçmesine izin vermemelisiniz. Aksi halde bu düşman size çok sağlam bir saldırı hazırlayarak sizin en boş anınızı da yakalayarak size karşı saldırıya geçecektir. Dikkatli olmanız da yarar var.

Rüyada Arkadan Köpek Saldırması

Sizin çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir arkadaşınız tarafından hazırlanan sinsice bir plana mağlup olacağınız anlamına da gelmektedir. Bu sinsi saldırıya karşı her daim hazırlıklı bulunmanız da ve kendinizi kollamanız da yarar var. Aksi halde bu dost görünümlü olan iki yüzlü insan sizi çok acı bir şekilde arkanızdan vuracaktır.Buna kesinlikle izin vermemeniz ve düşmanlarınızın sizin mağlup olduğunuzu da görerek sevinmelerine sebep olmamanız gerekmektedir. Aksi halde canınız feci olarak sıkılacak ve yanacaktır. Tabi bu duruma izin vermemek de kesinlikle sizin elinizde olan bir durum. Sabırlı olarak etrafınızda ki insanları iyi gözlemlemeli ve her hareketlerine karşı tedbirli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Köpeğin Üstüne Atlaması

Bu ara istediğin her ne var ise sana geliyor ve en mutlu olan yönleri ile de seni alıp götürüyor. Artık sen her şeyin o kadar farkında olan bir bireysin ki insanların ne kadar kötü olan ve seni üzen yönlerini de görüyorsun. Her şey senin ellerin arasında olarak her ne kadar devam ediyor olsa bile sen gerçekten de kazanacaksın. İnsanlar her ne kadar seni yıkmak için ellerinden geleni yapıyor olsa bile seni öldürmeyen darbe her an güçlendirecek olmasından dolayı sen her an kalkıyor ve mutlu olarak da savaşmaya devam ediyorsun. İnsanların senin üzerinde asla en ufak iyi ya da kötü olan etkileri olmasına da izin vermiyorsun.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Artık senin de yüzleşmen gereken insanlar ve durumlar olmasına işaret etmekte. Her ne kadar sen bu anlar ile olmamak için kaçıyor olsan bile artık kaçmayı da bırak ve her ne istiyor isen kendin için devam et. Eğer bir kere cesaretini toplar ve bu durumu da sağlar isen tabi ki kayıp senden yana olmayacak. Her şeyin en iyi olan yönlerini de sen sadece bu ara kendini için de her an kazanacak kadar güçlü olan bir bireysin. Sevdiklerine daha çok sarılmayı da bu ara denemeyi unutma.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Pek de hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Genel anlamda düşman olarak görülmektedir. Sizin açıklarınızı kovalayan ve düşmenizi dört göz ile bekleyen bir düşmanınız var ve bu düşmanınız oldukça da sinsi. Her adımını çok dikkatli atıyor ve kendisi açık vermemek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Böyle zeki, kurnaz, acımasız ve sinsi bir düşmana sahip olmak size ciddi anlamda zarar verebilir. Bu yüzden olduğundan fazla dikkatli davranmalı ve bu düşmana kesinlikle koz vermemeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde bu düşmanınızın size ciddi anlamda zararı dokunabilir ve sizde bir deprem etkisi yaratarak sizi derinden sarsabilir. Bu düşman düşündüğünüzden daha tehlikeli ve kurnaz birisi.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması Görmek

Sizin peşinizde dolaşan ve dikkatinizi üzerine çekmek isteyen birinin olabileceğinin de anlamına gelebilmektedir. Eğer böyle bir durum hisseder iseniz o kişiden kesinlikle uzak durun. Çünkü niyeti çok da iyi gibi görünmüyor ve size büyük zararlar verebilir. Bir hırs uğruna sizin peşinizden bu kadar koşması bir süre sonra sizin ciddi anlamda canınızı sıkacak ve artık o kişiden bir yolunu bularak kurtulmak isteyeceksiniz. Bu kişiden kurtulmak için yapmanız gereken en mantıklı adım o kişiyle kesinlikle hiç bir şekilde muhatap olmamaktır. Emin olun ki bir süre sonra o da pes edecektir.

Rüyada Köpek Zincirlemek

Seni yıkıp yakan durumlara işaret etmektedir. Sen çok yoruldun ama bu durumu kimse görmüyor. Herkes senden bir şeyler bekler iken senin ayakta bile kalmaya gücün yok. Ne sağlığın ne de gücün buna izin veriyor. Ailen bile sana o kadar çok yükleniyor ki sen de kimseden güç bulamıyorsun. Sevgilin desen o da seni öylece bir şey demeden bırakıp gitti. Sen ise kendini düşünmek yerine hala ailen ve eski sevgilini düşünüyor olmandan dolayı en son büyük bir hastalık ile karşılaşacaksın olan o olacak. Sen de bunların artık bir farkına var da kendin için ayağa kalkmayı dene.

Rüyada Dişi Köpek Saldırması Görmek

İçinde olan duyguları artık ya bastırmalısın ya da dışarı çıkmasına izin vermen gerektiğine işarettir. Aksi durum devam eder ise ne sen mutlu olursun ne de işlerini yoluna sokabilirsin. Unutma her ne olur ise olsun bu hayatta seni düşünen sadece sen varsın. Artık bunları gör de bir şu senin hayatında ailen dahil ne kadar seni üzen insan var ise onlar ile uğraşmayı bir kenara bırak. Her şeyin iyi olması için sen önce bir sağlığını topla ve ayağa kalk ki her ne istiyor isen onu elde etmek için bir an önce toplamaya daha çok karar vererek hareket et.

Rüyada Köpek Havlaması Görmek

Sizi çok yakından izleyen ve her an için bir açığınızı yakalamaya çalışan sinsi bir düşmanınız olduğu anlamına gelmektedir. Ancak bu düşman sesli olduğundan dolayı size pekte fazla bir zarar veremeyecek. Gerçek hayatta da havlayan köpek ısırmaz dedikleri gibi bu düşman sizin ancak kafanızı ütüleyecek ve biraz canınızın sıkılmasına sebep olacak. Ancak merak etmenize ve telaş etmenize hiç gerek yok. Çünkü bu düşman her hareketini sizin fark edebileceğiniz bir şekilde yapacak ve siz bu yüzden onun her hamlesine zaten hazırlıklı olacaksınız. Bu yüzden bu düşmanından kesinlikle korkmana veya endişelenmene gerek yok.

Rüyada Köpek Sürüsü Saldırması Görmek

Yakın zamanda bir düşmanınızın size zarar vermek amacı ile ciddi ses uyandıran bir kavga çıkaracağı ancak sizin bu kavga sonunda galip geleceğiniz anlamına da gelmektedir. Kesinlikle sizin iyi olmanızdan ciddi anlamda rahatsızlık duyan bir düşmanınız olduğu anlamına gelmektedir. Ancak bu düşman her ne girişimde bulunur ise bulunsun ne kadar istese bile size bir zarar veremeyecektir. Ancak sizin yine de olası bir tartışmaya veya canınızın sıkılacağı bir duruma hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Düşmanların yapabileceği hamleleri önceden tahmin edip ona göre önlemler almanız düşmanınızı alt etmenizi oldukça kolaylaştıracaktır. Her şey sizler için bu kadar farklı olan yönleri ile gelir iken savaşmayı deneyin.

Rüyada Köpek Isırması Görmek

Bir arkadaşınızın sizi çekmediği ve kıskandığı için her anınızı gözlemleyerek açığınızı yakaladığında size saldıracağı anlamına gelmektedir. Bu yüzden çevrenizde size dost gibi görünen insanlara karşı oldukça tedbirli davranmanız gerekir. Bu arkadaşınız da size oldukça güler yüzlü bir şekilde yaklaşacak ve açıklarınızı yakalamak için resmen can atacak. Bu yüzden işin en başından oldukça tedbirli davranmanız da yarar vardır. Aksi halde bu güler yüzünü gösteren sinsi arkadaş sizin bir açığınızı yakalayarak sizi arkanızdan vurabilir. Bu durumun oluşmasını en baştan önlemek adına gerekli tedbirleri almanız gerekmektedir.

Rüyada Kuduz Köpek Saldırması Görmek

Hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz bir kişiden sinsice bir darbe alacağınız anlamına da gelmektedir. Bu yüzden gereğinden fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Bu arkanızdan vuracak olan kişi belki sevgilinizi, aile düzeninizi, iş hayatınızı, kariyerinizi veya benzer şeyleri kıskanan yakın bir dostunuz olması büyük ihtimal taşıyan bir durum. Bu yüzden özellikle size dost görünen insanları bir kez daha gözden geçirmeniz gerekecek. Aksi halde bu arkanızdan vuracak olan kişiyi bir türlü bulamazsınız. Bu kişiyi bir takım numaralar ile açığa çıkarmaya çalışın. Çünkü köpeğin ısırması demek sizi ciddi anlamda sarsacak bir darbenin habercisi demektir. Bunlar için sizler de her şeye hazırlık olmayı daha çok tercih eder iseniz durumlar karşısında pek de yıkılmazsınız.

Rüyada Köpek Kovalaması Görmek

Sizin sizi bir takım sorunların beklediği ve ard arda gelen sorunların siz ne kadar kaçar iseniz kaçın bir türlü peşinizi bırakmadığı anlamına gelmektedir. Oldukça metanetli ve sabırlı olmanızda ciddi anlamda yarar vardır ve ancak sabırlı olarak bu sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Peşinizi bir türlü bırakmayan bu sorunlar karşısında kesinlikle pes etmemelisiniz ve bu sorunlara karşı direnebildiğiniz yere kadar direnmelisiniz.Aksi halde bu sorunlar köpeğin rüyada sizi en sonunda yakalaması gibi sizi en sonunda alt edebilir. Bu sorunlardan kaçmak yerine bu sorunları çözecek çözümlere yönelmek sizin yapabileceğiniz en iyi adım olacaktır.

Rüyada Köpek Saldırısından Kurtulmak

Yeni bir sıkıntı ile yüz yüze geleceğiniz ve bu sorunu çözmeye çalışmak yerine ondan olabildiğince kaçacağınız anlamına da gelmektedir. Ancak hiç bir sorun kesinlikle kaçarak son bulmaz ve sorunlar bu şekilde çözülemez. Bu yüzden sizinde karşınıza çıkacak bu sorun karşısında kaçmamanız ve bu soruna yönelik çözümler aramanız gerekmektedir. Sabırlı olduğunuz takdirde bu sorunun üstesinden kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Bu yüzden karşınıza çıkan bu sorundan kesinlikle kaçmaya çalışmamalı ve bu sorunun çözümüne yönelik planlar yapmanız gerekmektedir. Emin olun ki sabırlı olmanız ve sürekli çözüm arayışı içerisinde olmanız sizin bu sorunu çözmenizi sağlayacaktır. Bu anlarda her ne kadar iyi olan şeyler var ise tek sahibi de siz olacaksınız.

Rüyada Köpeğin Havladığını Görmek

İçinden çıkan ve artık seni terk eden duyguları göstermektedir. Herkes seni bir anda bırakıp gitti. Ama sen hala her ne olur ise olsun onlar aman gelsin aman mutlu olsun ben gülmesem de mutlu olmasam da olur diyerek hareket ettin. Aferin sana en son sağlığını da senden almalarına izin verdin ve olan sana oldu .Artık her şeyi ve herkesi öyle bir kenara bırakmayı tercih et ki ne senden güçlüsü ne de senden çok kazananı olsun. Bak ne güzel elinde mesleği olan bir birey iken bir de onu kayıp etmek için uğraşma. Her şey sana en iyi olan yönleri ile gelecek olmasından dolayı sen de her an savaş ki herkes yerini daha çok bilsin.

Rüyada Köpek Saldırısından Birini Kurtarmak

Senin de artık elde etmek istediğin ve kurtulmak istediğin durumları göstermektedir. Artık o kadar sabır gösterdin ki her şey her ne kadar seni yormuş ve senden çok şey almış olsa bile sen kazanacaksın. Artık her şey senin yanında bunları görmeyi dene. Çünkü sen de eğer görür isen o zaman göreceksin ki istediğin her ne var ise en kısa olan yolları ve en güzel olan yönleri ile sana gelecek .Senin kendinden başka kimseye de asla ihtiyacın olmamasından dolayı bilerek hareket et.

Rüyada Köpek Taşlamak

Sizlerin sadece bu ara yanlış yapmak ile meşgul olmanıza işaret etmektedir. Her ne kadar iyi olan şeyler de çevrenizde yer alıyor olsa bile sizler bunu görmek yerine kötü olan ne var ise onları tercih etmenize işaret etmektedir. Artık kısa bir süre içinde bu durumdan kurtulmayı tercih edin. Yoksa ne kadar çok değer verdiğiniz insanlar çevrenizde yer alıyor olsa bile bunları tek tek de olsa kayıp edeceksiniz. Kayıpları yaşadıktan sonra toplamaya başlamak yerine en farklı olan yönleri ile devam ettirmeyi tercih edin. Çünkü sizler ne kadar çok çabuk toplamak için başlar iseniz o kadar hızlı her şeyin üstesinden gelebileceksiniz.

Rüyada Çocuğa Köpek Saldırması Görmek

İçinizde olan acıların gün yüzüne çıkmaya başlamasına işaret etmektedir. Çünkü sen çok acı çekiyorsun. Geçmişi çok özledin. Eski sevgilini de çok özledin. Onun yanına gitmeyi ve sarılmayı da… Her ne kadar özlesen bile artık o senin değil. Çünkü sana ait olmak ona o kadar ağır geldi ki. Seni bırakıp başkasına gitti ve geldi sana havasını attı yine gitti. Sen de bunlarla çok acı çektin. Bu yüzden kaçmak istiyorsun. Ama ondan başka kaçıp gidecek olduğun bir yerde yok. Bunlar için savaşmayı ve her şeyi daha çok bir kenara bırakmayı her şeyden çok tercih etmeyi dene.

Rüyada Köpek Kovmak

Senin de insanlara artık her ne olur ise olsun tahammül diye bir şey olmadığına da işaret eder. Sen de her an bu kadar kötü niyet ile yer alan insanlara yüz vermek ya da onlar her ne istiyor ise yapmak yerine biraz tedbir almayı tercih edebilirsin. İlk anlarda bunu tam sağlayabilen bir insan olsa idin asla sana bu kadar yüklenmek yerine her an onlarda senden uzak kalmayı tercih edebilirdi. Ama bunu yapmak yerine ilk anlarda oldukça yüz verdiğin için de pek de sağlayamıyorsun. Artık sen de bunlar için her şeyin en mantıklı olan kısımları ile devam ederek uzak da kalmalısın.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

İçinden çıkmakta oldukça zorluk çekeceğin anları haber vermektedir. Her ne kadar kurtulmak için can atıyor olur isen ol pek de bunu yapamıyor ve en özel olan yönleri ile de seni yoruyor. Sen de bunlar için her şeyin en özel olan yönleri ile devam et. Artık kimse seni bu kadar kıramasın ya da üzemesin. Bu da sadece senin elinde olan bir durum. Her şey için savaşmayı ve mücadele etmeyi tercih et. Bunu tam anlamı ile sağlar isen oldukça güzel bir konumun da olacak. Her an bunları asla aklından çıkarmak yerine mantıklı da devam et.

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Senin de ne kadar çok şey istiyor isen artık her şeyin en hızlı olan yönleri ile sahip olacak olmana işaret etmektedir. Sen sadece her şeyi sabır ederek ve dua ederek bekledin. Elinden her ne geliyor ise sen bunların en iyisi olması için yaptın. Her şeye bu kadar farklı olarak yaklaşmandan ve istemenden dolayı da sahibi oluyorsun. Bu ara sana biri gelecek ve sen bekar isen artık evli olmak için adımları da atacaksın. O kişi adeta senin hayatının en özel ve en önemli insanı olarak da yer alacak. Uzakta kalmak ya da susmak yerine sen de ona fırsat ver ve kısa sürede bebek sahibi olun.

Rüyada Köpeklerin Saldırısına Uğramak

İstediklerini alır iken hem kendini hem de çevreni oldukça mutlu edecek olmana işaret etmektedir. Kalbini dolduran kişi ile her an öyle olan anlar yaşıyorsun ki adeta bu kadar yıl seni nerde idi de yalnız bıraktı diye kızıyorsun. Her şeyin en özel olan anlarını sadece onun ile yaşıyor olmak seni bulutlara kadar bile çıkartacak. En iyi olan her şey onun ile gelmesinden dolayı iyi ki de senden gidenlerin gittikleri için dua ediyorsun. Bu sadece sen o kadar çok şeyi de elde ettin ki tabi ki de her an sevinirsin.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.