Rüyada Köpek Sahiplenmek

22.08.2016
Rüyada Köpek Sahiplenmek

Rüyada köpek sahiplenmek görmek senin de almak istediğin birkaç şey olmasına da işaret etmektedir. Sen daha çok sana huzur veren şeyler almak da istiyorsun. Bundan dolayı biraz daha birikim yapman gerekir. Bu bir ev ya da araba gibi tapusu olan bir şey olabilir iken evine sıkıldığın eşyaları da değiştirmek olabilir. Her şeyin sana en farklı olan kısımları ile gelir iken sen de bunların en iyi ve farklı olan kısımları ile olmayı dene. Her an sana ne iyi olarak geliyor ise sen de bunların en farklı ve özel olan yönlerini de tercih et. Her şey seni bu kadar üzmesin diye uğraşır iken sen de sarılmayı dene.

İstediklerin arasında her ne var ise senin de kendin için gelecek en farklı olan kısımların habercisi olmaktadır. Her ne istiyor isen iste sen de kendin için en farklı olan yönlerini görmeyi de dene. Her an öyle bir anları da yaşayacaksın ki sen de her ne olur ise olsun bunları da ellerin arasında olan durumlar olmasını sağla. İçinden her ne geçiyor ise sen de bunların olması için ellerinden geleni de yapmayı ihmal etme. Bunlar için her an ne var ise sen de kendine en uygun olan kısımları ile oldukça farklı alternatifleri de denemeyi asla unutma.

Rüyada Köpek Almak İstemek

Sizin gerçek hayatta oldukça yalnız bir kişiliğe sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Hayatınızda dostum diyebileceğiniz insanlar yok ise ya da olanların samimiyetine de yeteri kadar inanmıyor iseniz bu durum sizin oldukça yalnız olduğunuzu ve bu yalnızlıktan kurtulmak istediğinizi gösterir. Oldukça sadık olan hayvanlardır. Sahiplerine karşı oldukça duyarlı ve sahiplenici olduğundan dolayı gerçek hayatta sahiplerine bağlı oldukları kadar size bağlı olan bir dosta sahip olmak istediğiniz anlamına gelmektedir. Böyle bir dosta sahip olmak sizin sıkıntılarınızı azaltacak ve içinizi güvenilir birine rahatlık ile dökmenizi sağlayacaktır.

Rüyada Köpek Sahibi Olmak

Size bir çok açıdan hayırlı olan haberler geleceğinin de bir göstergesi daha olabilmektedir. Bu haberler daha çok iş ve aile hayatı ile ilgilidir. Eğer aile içinde bir takım sorunlar oluşmuş ise bu sorunlar en kısa sürede çözüm bulacaktır. Siz bu sorunların bir an önce bitmesini istiyor olabilirsiniz. Ancak acele etmeyin. Sabırlı olmaya çalışın. Çünkü bu sorunlar eninde sonunda hayırlı bir şekilde çözüme kavuşacaktır. Eğer iş hayatında yükselmek istediğiniz bir mertebe var ise de merak etmeyin. Bir süre sonra bu isteğiniz gerçekleşecek. Her şeyin bir zamanı ve sizler için ne zaman her ne uygun ise onların gerçekleşecek olmasını da unutmayın. Zaman sizler için akıyor.

Rüyada Köpek Almak

Yepyeni ve güzel başlangıçlara adım atacağınız anlamına gelmektedir. Normalde oldukça sadık ve sevgi dolu hayvanlardır ki bu yüzden genel olarak hayırlı ve güzel şekiller de yorumlanmaktadır. Yakın zaman içerisinde giderek evinizin bereketi de çoğalabilir. Yani hane içerisinde ailenin bir ferdi tarafından müjdeli bir habere de delalettir. Aile üyelerinden birisinin çabaları sonucunda hane içerisine bolluk ve bereket girecektir. Belki de bu aileye yeni katılacak olan birisi sayesinde de olabilir. Ancak yine de aileye bu mutlu gelecek günlerin sizin sayenizde gerçekleşmesi daha mümkün bir durum. Her şey sadece senin için gelmek üzere.

Rüyada Sahipsiz Köpek Görmek

Hayatınıza yeni birinin girebileceği anlamına da gelmektedir. Bu yeni kişi sizin için oldukça fedakar ve sahiplenici olmalı. Eğer hayatınıza böyle bir kişinin girmesini istiyor iseniz ve rüyada da köpeği istedikten sonra aldığınızı görüyor iseniz sizin bir dileğiniz gerçekleşecek demektir. Eğer almak istiyor iseniz ve sonunda da köpeği bir türlü alamıyor iseniz sizin bu dileğiniz gerçekleşmeyecek demektir. Aynı zamanda yeni bir ev veya araba gibi bir mülk sahibi olacağınız anlamına da gelmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olmanız size oldukça hayırlı gelecektir ve güzel günler de ardı ardına gelecektir.

Rüyada Yavru Köpek Sahiplenmek

Artık her şeyi bir çırpıda bırakıp gidesin geldiğine işaret eder. Her ne olur ise olsun bunları da pek yapamıyorsun. Resmen hayat sadece seni üzmek ve sana sorun oluşturmak için var. Sen de bunları o kadar önemli gibi kendine dert ediyorsun. Artık bu kadar saçma sapan olan şeyler ile olmayı bırak. Yoksa senden başka kimseye asla bir şey olmaz. Bu kadar üzülüyor olduğun için de tek acıyı sen çekersin. Aferin bu şekilde devam et. Ama bunları bir kenara bırakarak her an savaşmayı ve ayakta kalmayı tercih eder isen de her an sadece sen kazanacaksın.

Rüyada Erkek Köpek Sahiplenmek

Senin de içinden kopan ve giden şeylere işaret ediyor. Çok özledin ve çok canın yanıyor. Ama sen bir türlü kalkmak istemiyorsun. Öyle bir gözünden yaşlar akıyor ki ne bu durumda yanında biri var ne de sen olmasını gidiyorsun. Hayatından her giden o kadar derin acılar ve dertler bırakarak gitti ki sen de ne olursa olsun toplamak istemiyorsun. Her şey sana gelmek istese bile sen gelmesini de istemiyorsun ki. Aman gitsinler ve sen sadece dertlerin ile devam etmek istiyorsun. Bırak onlar mutlu ve sen acı çekiyorsun. Artık kendini bu kadar üzmeye bir son ver.

Rüyada Dişi Köpek Sahiplenmek

İçinden gelen durumların habercisi olmaktadır. Evet sen bu ara çok acı çektin ama her nedense içinden gitmesine de izin vermedin. Artık bu kadar susmak ya da insanlar ile acı dolu olan anlar yaşamak yerine her şeyin en iyi kısımlarını iste. Artık böyle delicesine kendine eziyet etmeyi de bırak. Aslına bakar isen sen de göreceksin ki her şey sadece sana uygun olan yönleri ile geliyor. Durum böyle olunca sen de en iyi olan yönleri görmeyi dene ve istediklerinin tek sahibi ol. Her şey senin istediğin gibi gitmesi için sen de savaşmayı kendine ön gör. Çünkü bu savaşın tek galibi sen olacaksın.

Rüyada Siyah Köpek Sahiplenmek

Senin hayatında olan insanların konumunu da gösterir. Aslında sen onları o kadar iyi olarak düşünüyorsun ki hiç de öyle durmuyor. Çünkü seni bu kadar çok üzen ve sadece sen mutsuz ol diye çaba sarf eden insanlar ile mücadele etmek yerine sen de pes etmeyi tercih et. Çünkü onlar için savaşmak da barışmak da pek akıl karı değil. Sen en iyisi olarak bırak ve gitsinler. Her şey bu anlarda sadece sana gelecek olmasından dolayı sen de üzüldüğün anlar için sadece kendine kızmayı tercih edeceksin. İçinde olan acıları da bir an da bırakacak ve ayağa da kalkacaksın.

Rüyada Beyaz Köpek Sahiplenmek

Herkesin sana aman ben bilmem demesine de işaret etmektedir. Sanki sen alim ya da paşa gibi her an en iyi kararları verecek gibi yaklaşmalarından da yoruldun. Evet bu durum hoşuna gidiyor olabilir ama bazen de seni yoruyor. Çünkü bu durum hiç iyi bir şey değil . Senin omuzlarına bu kadar yük vermeleri de hiç iyi bir şey değil . Sen de eğer artık bundan dolayı sıkıldıysan kendin için en farklı kısımları deneyerek onlar ile konuşmayı dene. Yoksa tek sen üzüleceksin. Her şey bu ara sana da gelecek. Ve sen her an da mutlu olarak devam edecek duruyorsun.

Rüyada Kör Köpek Sahiplenmek

Senin sevdiğin arkadaşların ile olan durumlarını işaret etmektedir. Sen aslında hayatında olan kişilere o kadar çok değer veriyorsun ki bundan dolayı oldukça da çok sevilen birisin. Her an ellerin arasında ne var ise onlar ile paylaşmak için en iyi olan mücadeleyi de veriyorsun. Her an kimin neye ihtiyacı olur ise eğer sende de var ise yardım edecek olmanı bilmelerinden sadece senin kapını çalanları da göstermektedir. Bu huyun ile o kadar mutlu olarak devam ediyorsun ki her ne kadar insanlar sana bundan dolayı kızıyor olsa bile sen her an bunun ile mutlu olmayı bilen insanlar arasında da geliyorsun.

Rüyada Köpek Beslemek

Senin çok sevdiğin bir kişiye hediye alacak olman ya da onun sana alacak olduğu hediyeyi göstermektedir. İkiniz için de asla maddi yönü önemli olmamasından dolayı size her ne gelir ise o kadar mutlu ve huzurlu olacaksınız ki sizler de bundan dolayı en iyi olan yönleri ile devam edebileceksiniz. İçinizde olan durumları asla ihmal etmeyin. Çünkü siz bu anlarda yanınızda her kim olur ise olsun sadece her an kazanmak odaklı olan insanlar devam edeceksiniz. Bu arkadaşlık da her an devam edecek. Ne kadar arada ufak olan sorunlar olsa bile asla sizi yıkacak gücü de bulamayacak.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.