Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

28.08.2016
Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

Rüyada köpek ölüsü görmek senin için de en hayırlı olan anlar artık bu andan itibaren başlıyor olmasına işaret eder. Her ne kadar geçmiş zamanlarda sen acı çekmiş ya da yorulmuş olsan bile bu anlarda onlar oldukça çok değişecek. Her an her şeyin en özel olan kısımları da sana geliyor. Ne olur ise olsun bu anların kıymetini bil. Yarın ölecek olduğunu bilsen bile asla pes etme. Çünkü bu anlar sadece seni mutlu etmek ve her an iyi gelmek için de çaba sarf edecek. Sen sadece mutlu olmak için yer alan bir insan olduğunu asla unutma. Her ne kadar yorulsan bile arada sadece mutluluk yolu olmasından dolayı her an gülerek devam edeceksin.

Hayatından eksilen yanlarına da işaret eder. Sen hem ailen ile hem de arkadaşların ile kısa süreli de olsa bir problem yaşadın. Bu anlarda seni anlamak yerine bırakı gitmeyi tercih eden insanlar da oldu. Sen de bu yüzden her an en farklı kısımları ile devam etmek istedin. İşte bu yapın sayesinde o kadar farklı olan anların da sahibi olacaksın ki her ne olur ise olsun yıkılmak sana gelmeyecek bile. Sen yıkılmak için değil her an dimdik ayakta olmak için olan birisin. Eğer kendi değerini başkalarından öte kendin bilir isen yıkılmazsın.

Rüyada Köpek Cesedi Görmek

Sizin de kısa süreli de olsa diş ağrısı ile mücadele etmek zorunda kaldığınızı gösterir. İçinizden her ne kadar söküp atmak gelse bile o ağrı ile dişlerinizi bir süre daha fırçalamayı ihmal eder iseniz daha çok acı çekeceksiniz. Artık siz de biraz da olsa kendiniz ile ilgilenmeyi tercih edin. Aman şunun derdi ama bunun derdi derken kendinizi çok ihmal ediyorsunuz. Sağlık konusunda biraz daha bu şekilde devam eder isen büyük ağrılar ile karşılaşman tabi ki de çok olası olan bir durumdur. Bunlar için sen de biraz daha insanlara olan iyi niyetini bir kenara bırak ve kendin için biraz koş.

Rüyada Köpeğin Can Çekiştiğini Görmek

İçinde bulunduğun durumu işaret eder. Sen sürekli insanların iyi olması için çabalar iken oldukça zorluğu da sadece kendin yükleniyorsun. Sırf sana güvendikleri için bu kadar boşa salan her insan için çalışmayı ya da kendini yıpratmayı da bir kenara bırak. Ne kadar acı çeker isen çeksen bile kendin için bunu görmeyi denemelisin. Çünkü onlar bile umursamaz iken bu şekilde devam eder isen sadece sana olan güvenleri ile asla kimse kılını bile kıpırdatmayacak. Sen de bu anlarda biraz bırak herkes kendi için mücadele etsin ki ne sen bu kadar yorul ne de onlar senin üzerinden geçinsin.

Rüyada Köpek Cenini Görmek

İçinde olduğun ruhsal hallere işaret etmektedir. O kadar çok yoruldun ki sen de bu yüzden bir an önce kaçıp gitmek ve sadece buralardan uzaklaşmak istiyorsun. Her ne olur ise olsun sadece bu anlardan dolayı oldukça da zorluk çekeceksin. Her insan ile bu kadar yakın olmayı da bir kenara bırak. Çünkü sen ne kadar böyle devam eder isen onlar bu şekilde olmaya da devam edecek. Her an sanki sen niye bu kadar dert ederek hayatına devam etmeyi tercih ediyorsun ki? Eğer biraz insanlardan ise kendin için olmayı dener isen sen de her an mutlu olan insanların arasında yer alabilirsin.

Rüyada Köpeğin Öldürüldüğünü Görmek

Korktuğun şeyler de işaret etmektedir. Sen her an böyle ruhsal olan alemlerden korkmak ya da onlar ile uğraşmayı bırakmaz isen daha çok zorlanırsın. Çünkü üzerinde olan yük seni öyle bir zorlayacak ki sen de bundan dolayı hem oldukça acı çekecek hem de korku durumları her ne ise sonuna kadar da yaşayacaksın. Bunlar için sen de ellerin arasında gelen her şeyi sonuna kadar yapmayı dene. Eğer bunun için çaba sarf eder isen sen de artık kurtuluş için en özel olan yollara da başvurmuş olacaksın. İçinden çıkılmaz bir hale getirmek yerine en hızlı olan yönleri ile sarıl.

Rüyada Köpek Ezmek

Kötü bir kalbe sahip olan ve etrafında ki insanların kötülüklerini düşünerek sürekli olarak kuyularını kazan bir kişinin hakkından geleceğiniz anlamına gelmektedir. Zaten uzun süredir canınızı sıkan ve vakti zamanında sizinde kuyunuzu kazmış olan bu kişiyi alt etmek için türlü planlar içerisindesiniz. O kötü kalpli kişinin yaptıklarından ders çıkararak artık hiç kimse ile uğraşmaması gerektiğini anlamasını istiyorsunuz. Bunun için sabırlı olmalısınız ve atacağınız her adımı enine boyuna iyice ölçüp biçmelisiniz. Bu sayede bu kötü kalpli kişiyi alt etmeniz sizin için gayette çocuk oyuncağı bir durum olacaktır.

Rüyada Köpeğin Ezildiğini Görmek

Aynı zamanda sizi seven bir dostunuzun kalbini farkına vararak veya varmadan kırdığınız anlamında da geçmektedir. Rüyada olan diğer olaylar da köpek ezmenin yorumlanmasını şekillendirmektedir. Eğer ezildikten sonra üzülüyor iseniz bu sizin bir yakınınızın kalbini kırdığınızı ve sonrasında da pişman olduğunuzu gösterir. Ezildikten sonra gülüyor iseniz de bir düşmanı alt ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu sayede sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Aksi halde mantıksız kararlar da alabilmeniz mümkündür. Her şey sadece sizlerin beyinleri ile mümkün olan bir durum iken sizler de buna uyarak hareket etmeyi tercih edin. Çünkü aksi olan durumlar ile karşılaşır iseniz bunların sadece kalpleriniz ile hareket etmenizden dolayı olduğunu da asla unutmayın.

Rüyada Köpek Öldürmek

Sizin gerçekten yakın ve sevdiğiniz bir dostunuzu farkına bile varmadan kırarak veya inciterek onu kaybetmenizi sağlayacağınız anlamına gelmektedir. Oldukça kırgın olmasından dolayı bir an önce onun gönlünü hoş tutmak için elinizden geleni yapın. Sizler için gelecek olan anların da en iyi yönleri ile kıymetini bilin. İnsanları bu kadar kırmak ya da hor kullanmak yerine onlar ile geçirmeyi daha çok tercih edin. Her an ne var ise istediğiniz an her şeyi alabilir iken ne istiyor iseniz de en farklı kısımlarını alın.

Rüyada Köpeği Boğarak Öldürmek

Sizlerin de ellerinde olan durumları hiç değerlendirmediğiniz anlamına gelmektedir. Her an insanların konumlarından dolayı onlar ile aranızda olan mesafe var. Bunları da sadece yine sizler yok edebilirsiniz. Her şey sizin için uygun bir şekilde devam ediyor ilen gidenlere de bakmayı bırakın. Bu yüzden bu zamanlarda onların haberleri olmadan güzel şeyler başaramaya çalışın. Çünkü bu kişiler sizin başarılarınız karşında yeterince deliye dönecekler ve mağlup olduklarını düşüneceklerdir. Bu yüzden onları uyutarak gizliden gizliye güzel işler başarmaya çalışın. Duymamaları ve görmemeleri gerek yalnız sizin attığınız adamları. Aksi halde işlerinize çomak sokmaya da çalışabilirler. Bu yüzden de eğer arkadaşlığınız bozulur ise de hiç boştan yere canınızın sıkılmasına izin vermeyin. Çünkü ortada zaten kıymetli ve değerli bir dostluk bağı bulunmuyor.

Rüyada Köpek Yakmak

Sizin de neden olduğunu bilmediğiniz durumlar ile acı çekiyor olmanıza işaret etmektedir. Her ne kadar sadece iyi insanlar ya da sizlerin başını ağrıtmayan insanlar isteseniz bile değişikler peşinizi bırakmıyor. Her an kaçmak ve insanların hainliklerinden kurtulmak istiyorsunuz. Bunu ne kadar çok isteseniz bile bir türlü olmuyor. Adeta size yapışmış gibi her an peşinizdeler. Bundan dolayı artık onlar ile arana bir sınır koymak istiyorsun. Eğer bu şekilde kararlı olursan bak göreceksin ki sen de onlardan kurtulacaksın. Artık acı çekmek ya da üzülmek yerine en güzel olan kısımları görerek yaşayacaksın. Aman biraz relax ol be canım sen de. Neyi bu kadar dert ediyorsun ki?

Rüyada Köpeğe Ateş Etmek

Sonunda insanlardan kaçmama ve gitmene de işaret ediyor. Hem de öyle bir gidiyorsun ki geride kalanlar ne olduğunu bile anlamıyor. Canları acıyacak ama sen asla merhem olmayacaksın. Kendin için en iyi olan yönleri de bu anda alacaksın. Artık gözlerin de görmediği kulakların da duymadığı için o kadar huzurlusun ki. Yeni bir hayat yeni bir başlangıç ve geçmişten sadece sen. Bunlar için her an tabi ki içinden bir şeyler gitse bile sen oldukça kalkmasını bileceksin. Bundan dolayı içinden geçenleri bir kenara bırak ve her ne istiyorsan tek sahibi bu arada sen olacaksın.

Rüyada Köpeği Zehirlemek

İçinde bulunduğun durumun habercisi olmakta. Her ne kadar sen her şeyin mutlu ve iyi gelmesi için çaba sarf ediyor olsan bile sonunda bazı durumlardan dolayı üzülebiliyorsun. Artık sen de her şeyi bir kenara bırakmayı tercih et. Çünkü sen bunu ne kadar yapmayı iyi bir şekilde başarır isen en sonunda mutlu olan kısımları sana gelecek. İçinde olduğun anların da kıymetini bilmeyi ihmal etme. Her ne kadar acı çekiyor ya da üzülüyor olsan bile sen sadece kazanmak için yer alan bir insansın. İçinden gelen duygular ile o kadar farklı bir konuma geleceksin ki sen de ne ara olduğunu anlamayacaksın.

Rüyada Ölü Köpek Eti Yemek

Ailenin mutluluğu adına atılacak olan adımları da büyük bir ihtimal ile sizler atacaksınız. Ancak bu kişi tüm cesaretini toplayacak ve ne yapıp edip bir yolunu bularak sizinle konuşmayı sağlayacak. Siz onun size karşı beslediği duygular karşısında adeta büyüleneceksiniz ve sizinde ona karşı bir takım olumlu duygular beslediğinizi söyleyeceksiniz. Bu sayede ikiniz birlikte çok güzel bir ilişkinin temellerini atacaksınız ve birlikte oldukça da mutlu bir hayat süreceksiniz. Ancak siz de partnerinizi oldukça fazla seviyorsunuz ve ilişkinizi bitirmek aklınızın ucundan bile geçmiyor.

Rüyada Köpek Zehirlenmesi

Senin de istediklerin artık gerçek oluyor. Her ne kadar bu duruma gelmek için her an tek savaşma zorunda kalmış olsan bile sen iyi olan yönleri ile elde ettin. Artık senin ne ailenden ne de arkadaşlarından gelecek olan yardıma ihtiyacın var. Çünkü sen zaten tek başına oldukça güçlü olan ve her şeyi kazanmak için gücü yeten bir insansın. İnsanlardan ne kadar uzak yaşamayı ve tek olmayı tercih eder isen tabi ki de en özel olan yönleri ile devam edersin. İnsanlardan sana gelecek olan yardımı da bu ara asla kabul etme çünkü senin en ufak olanına bile ihtiyacın yok.

Rüyada Köpeğe Silah Sıkmak

Bu ara okul işlerin için de kafanı yorman gerekmesine işaret etmektedir. Her şeyini sadece işlere vermeyi tercih eder isen asla kazanamayacak ve istediğin hedeflerin de sahibi olamayacaksın. İçinden gelen her ne ise yapar iken bir yandan geleceğini de ne olur ise olsun ihmal etme. Sen kazanmak ve en iyi yerlere gelmek için ola bir bireysin. Aslında o kadar mutlu olan bir hayatın var ki yeter ki sen daha çok insanlardan uzak kalmayı tercih et. Çünkü insanlar ile ne kadar yakın olur isen senin de o kadar çok başın ağrır. Her şey sana gelir iken asla mahvetme.

Rüyada Köpek Çalmak

Hayatından çalınan anlara işaret etmektedir. Aslında sen o kadar iyi niyetli ve temiz kalpli olan bir insansın ki insanlar da senin bu hallerini bildikleri için her an senden bir şey çalmayı daha çok tercih ediyor. Artık içinde olan durumları bu kadar belli etmek yerine sen daha çok kendin için uygun olan anları yapmayı tercih etmelisin. Her giden bırak gittiyse gitti sen kalanlar ile devam etmeye bak. Çünkü onlarda olan kafa ile pek bir şey olmaz iken sen her an kazanmak için yer alan bir birey olarak devam edeceksin. Sana öyle gelen haberler de olacak ki sen bu anlarda mutluluktan bulutların bile daha çok yukarısına çıkacaksın.

Rüyada Ölü Köpek Yavrusu Görmek

Senin kalbinde olan kişiye işaret etmektedir. Her an ona o kadar çok bağlısın ki sen de onun ile her an mutlu olan yönleri göreceksin. Senden giden eski sevgiline de o kadar çok minnet ediyorsun ki seni bırakıp gittiği için. Eğer o seni bırakıp gitmek yerine her an senin için mücadele etse idi sen asla yeni geleni göremezdin. Sen çok mu ama çok mutlu olacaksın. Hayatında olan herkesi de adeta kıskançlık konusunda delirtecek ve en iyi olan yerlerin tek sahibi sen olacaksın. Bu anlarda en farklı olan yönlerini koru.

Rüyada Köpek Leşi Görmek

Seni kıskanan insanlar ile çevreni sardıklarına işaret etmektedir. Sen her ne kadar onlardan kurtulmak için oldukça çok çaba sarf ediyor olsan bile pek de başaramıyorsun. Artık sen de onlar ile mücadele etmek yerine sadece kendi hayatına bakmayı tercih et. Çünkü asla o kişiler bu durumu hak etmiyor ve sana en farklı olan yönleri ile gelmeyi daha çok ön görüyor. Her an ne ister isen bu kadar hızlı sahip olmak ya da sana geliyor olması da sadece senin kalbin ve oldukça temiz olan hallerin sayesinde olmak. Sen de bir şekilde de olsa bu durumları onlara anlatarak da göstermen gerekir.

Rüyada Köpek Öldürdüğünü Görmek

Senin eline geçen fırsatlar ne kadar iyi ve oldukça fazla olur ise olsun senin bu ara onları değerlendirmiyor olmana işaret etmektedir. Bunu yapmak yerine sen de keşke elinde olan durumları değerlendirmeyi daha çok isteseydin. Çünkü bu durumlar belki de bir daha asla eline geçmeyecek kadar özel olan anları da sana sundu. Eğer sen de bir kere olsun onlar için koşmayı tercih eder isen her an yakalaman da oldukça kolay olacak. Ama yeter ki sen yakalamak iste. Bunları dener isen hayatın en mutlu insanı olarak devam eder iken çevrende olanları da her an mutlu edebileceksin.

Rüyada Köpek Ölmesi Görmek

İçinden kopup giden anları göstermektedir. Hem eski sevgilin ile olan durumlar hem de içinde kaldığın çıkmazlar. Seni yormak yerine daha çok ayağa kaldırması gerekir. Çünkü sen sadece kazanmak ve mücadele etmek için yer alan bir insansın. Evet, o kadar çok özledin ve onsuz olmak istemedin. Ama o senin ile olmak yerine başkası ile olmayı tercih etti. Bırak herkes kendi ederi ile kalsın ve olanları ile seni asla bir şey yıkamasın. Bunları bilir isen sen neden düşesin ki bırak onlar düşsün. Sen bu ara atacak olduğun adımlar ile her an en farklı kısımları göreceksin. İçinde olduğun durumlardan kurtulmak için yeni aşklara her an yelken aç.

Rüyada Köpeğin Kafasının Kesilmesi Görmek

Kalbinde olan kelebekleri de işaret etmektedir. Ondan aldığın bir mesaj ile sınırsız dans edebilecek bir haldesin. Sen de bundan dolayı o kadar farklı olan anları da her an yaşayacaksın. İçinden çıkılmaz hale gelen anlar bile seni kendine getirmek için en özel olan yönleri de gösterecek. Her şey sana bu kadar iyi gelir iken her ne istiyor isen en özel kısımlarını göreceksin. Bu kadar zayıflamayı her nasıl başardığını bilmiyor olur isen ol sana da çok yakıştı. Her an bunun gibi olmak için o kadar çok uğraştın ki sonunda pek çaba sarf etmeyi bıraktığın an sahip oldun.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.