Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

Kahve Falında Kaplumbağa Görmek
17 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 7.006 kez okundu.

Kahve falında kaplumbağa görmek, müjdelenen bir mülk demektir. Bu kesinlikle bir ev olacaktır fakat fal sahibinin tamda aradığı ve içerisinde huzur bulacağı bir ev olması ihtimali çok yüksektir. Eğer fincanın üst kısımlarına doğru konumlanmış ise çok yakın bir zamanda yeni evi ile tanışacak olan kişiyi hareketli günler ve yorucu bir hafta bekliyor demektir. Her şey çok hızlı ilerlediği için kişinin biraz şaşırması ve afallaması da normal olacaktır. Fakat fincanının dip kısımlarına doğru belirmiş ise ev sahibi olmak için biraz daha beklenilmesi gerekmektedir. Ayrıca tabakta görülmesi, emekli olunca ev sahibi olup huzur dolu bir yaşlılık geçirecek olan fal sahibi olarak yorumlanır.

İşleri yolunda giden fal sahibinin çok ani bir karar ile şehir değiştirmesi ve işini de oraya taşıması demektir. Bu ani karar karşısında şaşkına dönen aile bireyleri yeni ortamlarına pek alışamasa bile zamanla uyum sağlayacak ve daha dingin bir hayata yelken açacaklardır. Aslında burada kişinin niyeti zaten ailesini karmaşa dolu bir hayattan kurtarmak olacak ve başarılı da olacaktır. Tek değil de çift olarak görülmüş ise çok daha olumlu gelişmelerin ve fazla mülkün habercisidir. Ayrıca tüm bu mal mülk fazlasıyla hayırlı olacaktır. Eğer fincanın kulp kısmında karşılıklı belirmiş ise kişinin hayatında düzgün gitmeyen her türlü olayın nihayet bir çözüme kavuşacağına ve kafasının da bu sayede rahatlayacağına işaret eder. Tabağının kenarına denk geliyorsa hayatının sonuna kadar koşturarak çalışan ama helal lokma kazanan fal sahibinin sonunda emeklerine değecek rahatlığı bulacağına işarettir. Hep arzu ettiği emeklilik yıllarında doya doya yaşayacak olan kişiyi güzel günler beklemektedir. Eğer farklı işaretler de belirmiş ise onlarla birlikte daha güzel yorumlar yapılabilir. Eğer bir ağaç dibinde yada masa üzerinde görülmüş ise kişinin çok rahat bir evlilik hayatı olacak demektir.

Falda kaplumbağa çıkması çok güzel haberlerin ve çok iyi günlerin yaklaşmakta olduğunun müjdecisidir. Bu sevimli hayvan fal sahibine tam anlamıyla şans ve uğur getirecek; kişinin hayatı her anlamda olumlu olarak değişecektir. Bugüne kadar yavaş ve arzularınıza hitap etmeyen bir şekilde seyreden hayatınızın birden hızlanacağı ve olumlu şeyler olacağını gösterir.

O Büyük İsteğinize Kavuşacaksınız; Mesela Hayatınızın Aşkı

Bugüne kadar beklediğiniz o büyük isteğiniz nihayet gerçekleşecek. Bu olmasını çok istediğiniz bir şey veya bir miktar para ya da bir sevgili olabilir. Kaplumbağa fal sahibine bunu müjdelemektedir. Mesela bekar ve evlenmeyi çok isteyen biriyseniz karşınıza çok olumlu biri çıkabilir. Evli iseniz eşinizle sorunlarınızı halledebilir ve yeni bir döneme girebilirsiniz.

Huzur Bulacaksınız

Ailenizle bir süredir sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Kaplumbağa kahve falında huzuru temsile eden bir hayvandır. Artık ailevi problemleriniz çözülebilir. Bu, eşinizle ya da geniş ailenizle ilgili olabilir. Kahve falında kaplumbağa çıkması gelen müjdeli ve huzurlu günlerin habercisidir. Zaten dedikoducu ve kötü insanlardan kurtulacağınız için huzurunuz artacaktır.

Artık Parayı Dert Etmeyin

Sorununuz maddi ise önünüzde büyük imkanlar oluşabilir. Hiç zorlanmadan bir yerden para bulabilirsiniz. Ailenizden bir yardım görebilirsiniz. Elinize bir toplu para geçebilir. Maddi yönden güçlenirsiniz. Yatırımlarınız bir anda değer kazanabilir. Borçluysanız borcunuzdan kurtulmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Kaplumbağa birçok konuda olduğu gibi maddi konularda da iyi günlerin habercisidir.

Psikolojik ve Fiziksel Arınma Yaşayacaksınız

Kaplumbağa arınma kavramıyla da yakından ilişkilidir. Bu nedenle kişi bir arınma sürecine girecektir. Bu arınmanın başında psikolojik arınma gelir. Artık kaplumbağanın müjdelediği huzurlu ve mutlu hayatınız başlayacak. Bundan önce kendinizi tüm kötü düşüncelerden soyutlayacaksınız.

Zaten kaplumbağa çevrenizdeki kötü niyetli, fesat kişilerin de hayatınızdan çıkacağına işaret etmektedir. Muhtemelen etrafınızda dedikoducu birileri var. İşte fal sahibi bunlardan da arınacak. Çevresindeki dedikoducu ve olumsuz kişilerden kurtulduğunda fal sahibinin psikolojik olarak rahatlaması da kaçınılmaz olacak.
Bir diğer arınma da zorluklarla ilgili olacak. Kişi kendisiyle yüzleşecek ve hatalarını gözden geçirecektir. Bu da onun hatalarından ders almasını sağlayacaktır. Fal sahibine bundan böyle hayattan ders almış olarak ve daha az hatayla hareket edeceğini müjdelemektedir.

Bütün bunlar sonucunda kişinin psikolojik ve sosyal anlamda daha iyi bir evreye girdiği söylenebilir. Sadece psikolojik değil fiziksel anlamda da uzun süredir yaşanan rahatsızlıkların sona ereceğini kahve falında çıkan kaplumbağadan anlayabilirsiniz.

Harekete Geçin

Uğradığınız bir haksızlık konusunda harekete geçmenizin zamanı gelmiş olabilir. Çünkü kaplumbağa aynı zamanda bir yol göstericidir. Bundan sonra hakkınızı arayıp üzerinizdeki lanetten kurtulabilirsiniz. Bunu kendi gücünüzle yapmanızın zamanı geldiğini size kaplumbağa haber vermektedir.

Bilge ve Yol Gösterici Kaplumbağa

Size yol gösteren aydın birinin karşınıza çıkacağına işaret eder. Bütün bu zorlukları bu kişinin yardımıyla atlatmanız ya da sizi onun harekete geçiriyor olması mümkündür. Onun yardımı ve yol göstericiliğiyle işinizi ilerletebilirsiniz. Yaratıcı bir işle uğraşıyor ama bir türlü fark edilemiyorsanız bu kişi sizi keşfeden ve kaplumbağanın müjdelediği büyük dileğinizin gerçekleşmesini sağlayan kişi olabilir. Bu kişinin önderliğinde maddi konularda ve özel hayatınızda da büyük atılımlar yapabilirsiniz.

Belki de Sıra Sizde

Birine bir iyiliğinizin dokunacağını ya da zamanında dokunmuş olabileceğini gösterir. Bu iyilik dönüp dolaşıp bugünlerde sizi bulabilecektir. Belki de bir takım avantajlardan yararlanma sırası sizdedir!

Her Biten Şey Başka Bir Şeyin Başlamasını Sağlar

Yeni beceriler edinmek ve kendisinde var olduğunu daha önceden fark edemediği yeteneklerinin farkına varmaya işaret eder. Muhtemelen fal sahibinin hayatında biten bir şeyler vardır ve bu biten şeylerin yasını tutmaktadır. Ancak kaplumbağa, ona biten şeylerin ardından çok daha iyilerinin başlayacağını müjdelemektedir.

Fal sahibi işinden ya da sevgilisinden ayrılmış olabilir. Sizin için sorun yaratan bu ilişkiyi bitirdikten sonra çok daha mutlu olabileceksiniz. Ayrıldığınız işinizden çok daha iyisini bulacak ya da işten ayrılmanın sizin için daha hayırlı olduğunu fark edebileceksiniz.

Kişi umutlarını yitirmiş biriyse, bilmelidir ki tam da bu anda her şey birden yoluna girmeye başlayacaktır. Hayatınızdaki sorunlar tek tek çözülmeye başlayacak. Şu ana kadar yavaş gelmişti ama bundan sonra her şey çok hızlanacak.

Sizin de Kaplumbağa Kabuğu Gibi Bir Eviniz Olacak

Kaplumbağanın kabuğunun daha ön plana çıkması ya da sadece kabuk görülmesi yakın zamanda bir mülk sahibi olacağınızı gösterir. Özellikle ev sahibi olmak için uğraşanların bu yönde bir müjde olarak değerlendirmeleri gerekir.

Bir başka anlamı da taşınmadır. Başka bir yere taşınmanız mümkün. Yer değişimi kaplumbağa imgesiyle falınıza yansımıştır. Bu yer değişimi sizin için çok iyi olacak. Yeni bir ev alarak yer değiştirmeniz de olasıdır. Şehirler arası hatta ülkeler arası bir değişim de olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz olumlu haber bu imkana kavuşmanız da olabilir.

Ya bir yol göstericinin yardımı ya da bazı şeylerin farkına varmanın etkisiyle hayatınızda çok olumlu değişimler olacağını, birçok şeyin altından tek başınıza kalkarak daha huzurlu bir hayata kavuşacağınızı müjdeler. En büyük dileklerinizin hızla gerçekleşeceğini haber verir.

Kahve Falında Yürüyen Kaplumbağa Görmek

Uzun soluklu bir davanızın sonucunun iyi olduğuna delalettir. Bu davanın sizin lehine sonuçlandığı yönünde yorumlanabilir. Etrafınızda sizin hakkınızda pozitif düşünmeyen, enerjisi ile sizi engelleyen birinin varlığına da işaret etmektedir. Geçmişte yaşadığınız bir takım olayların da son bulacağı şeklinde yorumlanan kaplumbağa sembolü, iş hayatınızda çalışmalarınızın artacağına, dileklerinizin kabul göreceğine delalettir. Büyük bir yürüyen ise haneye gelecek büyük bir paranın varlığını ve aile içindeki sıkıntıların gideceğini simgeler.

Güzel ve hoş bir kızla ya da yakışıklı ve çekici bir erkek ile uzun zaman sonra karşılaşılacağınız anlamına gelir. Evlilik için acele edilmemesi gerektiğine delalettir. Yavru ise kendiniz ile ilgili yeni bir yeteneğinizi öğreneceğiniz bir döneme girmeniz manasındadır. Eğer fincanın başında ise çok yakın bir zamanda evliliğin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Tabakta ise bilmemeniz gereken bir gerçeği öğreneceğiniz anlamına gelir. Hayatınız bu yeni bilgi ile sarsılabilir ancak tedirginlik yaşamadan bunun üstesinden geleceksiniz. Evliliğine üçüncü kişileri sokuyor olman, ilişkine zarar vermekte. Geçmişteki bir takım olayları çok fazla kafana takmakta ve gündem konusu yapmaktasın. Bitmiş gitmiş şeyleri bu denli konuşuyor olman gerçekten çok anlamsız. Böyle davranarak hiçbir problemi çözemediğin gibi yeni problemlerin ortaya çıkmasına da sebep oluşturmaktasın. Biraz dinlenmeye belki de tatile ihtiyacın var.

Kahve Falında Kaplumbağa Kafası Görmek

Sana gelecek olan ve sadece aklı fikri öyle yatak yani cinsellik olan kişileri de işaret etmektedir. Sen ilk olarak herkese kendinmiş gibi yani oldukça iyi niyetlilermiş gibi bakıyor olmandan dolayı o kadar çok üzüleceksin ki sana verecek olduğu zarar ile de adeta kendini çökmüş kadar da kötü hissedeceksin. Sana bir yandan seni deliler gibi seviyor olduğunu söyler iken de sadece sana cinsel konular konuşulur iken ilgi gösteriyor olması senin bir hayli üzülmene de neden oluyor. Sen de böyle sebepsiz ve boş şeylere üzülmek yerine o kişiyi her ne kadar çok seviyor olsan bile seni sadece yatak için sevmesinden dolayı ona karşı sınır koymayı tercih etmelisin ve karşılığında da kendin için olan mutlulukları da kendine sunmayı tercih etmelisin.

Sadece bu kadarı ile de değil o kişi ile her ne yaşıyor iseniz her şeyin aranızda özel olarak kalması gerekir iken arkadaşlarınızdan varın sizlerin tanımadığı insanlara kadar anlatıyor olması sizlerin üzülmesine de neden olacaktır. Adınızın çıkmasına ya da namusunuzu lekelemeye çalışacak kadar kötü olan bu kişi ile sizler de biraz daha vakit geçirmek yerine kendiniz için mantıklı olan insanlar ile bir arada olmaya özen gösterin. Kendinize gelmeniz için en kısa sürede o kişiden de uzaklaşmanız gerekir.

Kahve Falında Kaplumbağa Yavrusu Görmek

İş, ev, arkadaş ve elde etmek istediğiniz yeni bir şeyin sizin için gerçekleşmesini ifade eder. Yani yeni bir başlangıcı ifade eder. Fal baktıran kişi iş değişikliği yapmayı düşünüyorsa ve fincanda işle ilgili bir ifade ile birlikte fincanın kulp tarafında üstte görünmüşse 3 vakte kadar gerçekleşeceği anlamına gelirken alt tarafta görünmüşse bu değişikliğin biraz daha zaman alacağı anlamına gelir.

Aşk ve evlilik üzerine bir kişiyi gösterir şekilde varsa ve yeri üst tarafta görünüyorsa o zaman yeni bir ilişkiye yelken açtığınız ve mutlu günlerin sizi beklediğini fincanın alt tarafında ise bu yeni ilişkinin bir müddet askıda kalacağını ve zaman alacağını ifade eder.Almak istediğiniz bir ev veya araba varsa ve bunların üstünde ise o zaman bu istediğiniz mülkleri 3 vakte kadar almanız söz konusu olacağı, alt kısımda ise o zamanda bu isteğinizin bir müddet daha gerçekleşmesi zaman alacağı anlamına gelir. Saat yönüne doğru fincanı çevirip sol tarafa gelindiğinde yer alırsa bu durumda hayatınızda olumsuz gelişen ve sizi etkileyen şeylerin bitip, hayatınıza yeni gelişmeler ile olumlu olunacağını ve 3 vakte kadar bu olumsuzlukların biteceğini size müjdeler. Hatta hayatınızda kıskanç bir arkadaşınızın varlığını fark edip onu etkisiz hale getirip, yeni arkadaşlıklar oluşturacağınızı gösterir. Bunlar fincanda görülen ve yorumlanan şeylerin birde fincan tabağında görünmesi ile gerçekleşip gerçekleşmeyeceği yorumlanır. Fincan tabağı fincanda yapılan yorumların bir tür sağlaması gibidir. Eğer fincan tabağında olumlu ifadeler varsa o zaman fincanda ifade edilen gelişmelerin 3 vakte kadar gerçekleşeceğini olumsuz ifadeler varsa bu yorumlarda bahsedilen konuların bir müddet daha beklemeniz gerekeceğini ifade eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git