Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

17.09.2015
Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

Kahve falında kaplumbağa görmek, fal sahibinin yakalayacağı büyük bir başarı ile birlikte güç sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin doğru yolda olduğuna ve hedeflerine ulaşmak için asla pes etmeden çalışmalarına devam etmesi gerektiğine işaret eder. Sabır ile gelecek olan huzur ve mutluluğa yorumlanır.

Aşk Yorumu

Fal sahibi için hayırlı ve büyük kısmete delalet eder. Nişanlı ise güzel bir düğünle feraha ereceği anlamına gelir.

Fal sahibinin herkes tarafından sevilen, kendisine saygı duyulan, ahlaklı ve namuslu bir kimse ile tanışacağına, sevgi bağlarının sağlam olacağına, evlilik yolunda ilerleyeceğine işaret eder. Anne ve babasının rızasına uygun evlilik yapmak olarak yorumlanır.

Kısmetleri olan bir kimse için uyarı anlamına gelir. Seçimini yaparken ahlaklı olana yüzünü dönmesi, hayat boyu mutlu olmak istiyorsa güzel huylu olan kısmete yönelmesi, yanlış seçim yapmak üzere ise yolundan dönmesi gerektiğine işaret eder.

Aralarına küslük girmiş aşıkların barışacaklarına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, sevgilerin daim olacağına delalet eder.

Evlilere huzur müjdesi olarak tabir olur. Eşi tarafından sevildiğini, kendisine sadık olduğunu, ondan şüphe etmemesi ve güvenmesi gerektiğini gösterir. Evliliğinin kıymetini bilmesi anlamına gelir.

Uzun süredir yolunda gitmeyen bir birliktelikleri varsa sınavlarını verecekleri, şükredecekleri huzurlu günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Bereketiyle gelecek sağlıklı bir bebek müjdesine delalet eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayırlı kazanç, yüksek kar, bereket olarak yorumlanır. Eli darda olanın eli bereketlenecek, cebine para girecek, sıkıntıları son bulacak anlamına gelir.

Borçlarından bunalmış, yük altında kalıp ezilmiş ise yakın zamanda karşısına çıkacak olan bir fırsatla bu yükünden kurtulacağını, feraha erip rahat nefes alacağını gösterir.

Karşısına çıkacak hayırlı ve dürüst bir kimseden göreceği destek olarak tabir olur. Bu kimseden maddi destek görebilir, ortak işler yapabilir, bol kazançlı bir iş müjdesi alabilir anlamına gelir.

Ticaretle uğraşan yüksek karlar edecek, malı bereketlenecek olarak yorumlanır. Almak istediği bir ev, araba, eşya varsa hayırlısı ile alacağına, mülk sahibi olmaya delalet eder. Beklenmeyen büyük rızık olarak tabir edilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kaplumbağa, manevi güzelliğe, mutluluğa, düzene delalet eder. Hayırlı ve huzurlu bir yuvası olduğunu, hane içinde meydana gelen sıkıntıların geçici olduğunu, ferahlı günlerin yakın olduğunu gösterir.

Güzel kutlamalarla geçecek saadetli bir sürece girildiği olarak tabir edilir. Yuvasında yaşayacağı mutluluğun daim olduğu anlamına gelir. Yakınlarından alacağı müjdeli haber olarak tabir edilir.

Hayırlı değişimler yaşamak, yeni bir eve taşınmak, yolculuğa çıkmak, yer değiştirip huzur bulmak olarak tabir olur.

Ailesiyle, akrabalarıyla geçireceği mutlu günlere delalet eder. Anne ve babasından aldığı dua olarak tabir olur.

Ailesi ile arasına küslük girmişse barışacağı, uzak olduğu çocuğuyla yakınlaşacağı, dargın olduğu kardeşiyle eski günlerine kavuşacağı anlamına gelir.

Çevresinden göreceği destek ve sevgi olarak yorumlanır. Özlediği eski dostları ile bir araya gelmeye, sevgilerini hissetmeye delalet eder.

Sağlam dostluklar edinmeye, arkadaş ortamının değişmesine, yeni bir hayata başlamaya, güzel deneyimler edinmeye işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Heyecan verici güzel gelişmelere, başlangıçlara ve değişimlere işaret eder. Fal sahibinin hayır diyemeyeceği, sevinçten havalara uçacağı güzel bir iş teklifi alacağına işaret eder.

Okuyan evladından güzel başarı haberleri almaya, başarılı geçecek eğitim hayatına, evladıyla gururlanmaya delalet eder. Askerde olan çocuğunun teskeresini alıp evine döneceği, güzel yerlere geleceği, yükseleceği anlamına gelir.

Eğitimine devam eden öğrenci istediği bölümü hayırlısı ile kazanacak, eğitim hayatı güzel geçecek, arzu ettiği pozisyona gelecek olarak yorumlanır.

Fal sahibi, yolunda gitmeyen işinden kurtulacak, arzu ettiği cesarete kavuşacak, hayırlı ve bereketli yeni bir yol edinecek olarak tabir edilir.

Sağlık Yorumu

Şifa, huzur ve afiyete delalet eder. Fal sahibinin maneviyatı bütün, sabırlı, alim bir kimse olduğunu gösterir.

Fal sahibi veya etrafındaki aile bireylerinden biri hasta ise şifaya bulacağına, dualarının kabul olacağına, eski kötü günlerini unutup rahat nefes alacağı günlere kavuşacağına delalet eder.

Fal sahibinin içinde bulunduğu ruh durumunu gösterir. Depresyonda ise halinden sıkıldığına, değişmek istediğine, karamsarlıktan çıkıp neşeye kavuşacağına delalet eder.

Umutsuzluğa iten dertten, tasadan çıkıp aydınlığa erecek güvenle ve afiyetle yaşayacak yeniden doğmuş gibi hafifleyecek anlamına gelir.

Sağlığına şükretmesi, elinden gitmeden kıymetini bilmesi gerektiğine işaret eder. Kötü alışkanlıklarından kurtulması, sağlıklı beslenmesi, düzenli uyuması gerektiğini gösterir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.