Rüyada Kaşık Görmek

Rüyada Kaşık Görmek
14 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.937 kez okundu.

Rüyada kaşık görmek, var varlığınızın çoğalacağına yorulur. Eğer ki kötü şartları olan bir işte çalışıyorsanız daha çok kazanacağınız bir iş fırsatı yakalayacaksınız. Hatta size yüklü bir miktar para miras bile kalabilir çünkü bolluk ve berekettir. Uğraştığını gören kişinin sevdiği bir işi vardır ve bu kişi işiyle meşgul olmaktan hiç şikayetçi değildir. Görülen kaşığın değerli bir madenden yapılmış olması rüyayı gören kişinin çok değerli bir insan olduğunu gösterir. Siz insanlar arasında çok sevilen ve fikri sorulan bir kişisiniz. Bekar ise bu ona kısmet olduğuna yorumlanır. Siz zengin biri ile evlenecek ve maddi sıkıntı çekmeden yaşamınızı devam ettireceksiniz. Eski ise kişinin antika merakı olduğunu söylemektedir.

Kişinin aileden gördüğü terbiyeyi simgeler. Rüyada görülen kaşığın kırılmış olması mallarınıza ortak olan birinin çıkacağını gösterir. Bu bir kardeş ya da akrabadan biri olabilir. Kişi çiftçi ise bağının bahçesinin bereketi artacak, öncekilerden daha fazla mahsul elde edecektir. Takımı aldığını gören kişi yeni bir hayata başlama arefesindedir. Siz yeni evlenecek ve ev açacaksınız. Kaşık havası oynadığını gören kişi etrafınca deli dolu biri olarak tanımlanır. Bu kişi yerinde duramayan ve enerjisi hiç bitmeyen biridir.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek

Değerli bir aile büyüğünüzün olduğuna yorumlanır. Siz bu aile büyüğüyle oldukça zaman geçiriyor ve onun bilgi ve deneyimlerinden yararlanmaya çalışıyorsunuz. Kaşığının kırıldığını gören kişinin evinde bazı sert tartışmalar yaşanacaktır. Tartışmanın sonunda yaşanacak gelişmeler tamamen size bağlı olup kendinize hakim olursanız bu sorunu  kolayca atlatabilirsiniz.

Rüyada Çay Kaşığı Görmek

Rüya sahibi son zamanlarda oldukça kararsız dönemler geçirmektedir. Fakat yakın zaman içerisinde artık net bir karar vereceğini ve bu karar sonucunda sıkıntılardan kurtulup huzura ereceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin alacağı haberlerin oldukça hayırlı olacağını ve aldığı kararlarından bu neticede hayırlara vesile olacağına işaret eden bu rüya, kısacası huzurlu günlerin habercisidir.

Rüyada Tatlı Kaşığı Görmek

Rüyayı gören kişi eğer çalışan bir birey ise, böyle bir rüya daha çok iş hayatı ile ilgili yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine ve işlerinin açılacağına işaret eder. Yada rüya sahibi bekar birisi ise böyle bir rüya daha çok aşk hayatı ile ilgili bir bilgide verebilir. Kişinin karşısına çıkacak olan büyük bir aşkın habercisidir.

Rüyada Yemek Kaşığı Görmek

Rüya sahibinin maddi olarak çok rahat edeceği bir döneme adım atacağının habercidir. Böyle bir rüyada rüya sahibi bütün borçlarını kapatacak kadar bir paraya sahip olacağını ve bunlar sonucunda ferah bir döneme adım atacağını göstermektedir. Böylelikle rüya sahibi kendini güvende hissedecek ve kimselere muhtaç kalmayacak demektir. Aynı zamanda bununla birlikte evinde huzuru da artacaktır.

Rüyada Çelik Kaşık Görmek

Rüya sahibinin yaşamış olduğu belli başlı olaylar neticesinde yıpranacağı bir döneme adım atacağını ve bunun sonucunda hiç bir şey yapmadan öylece günlerini geçireceğine işaret eder. Son zamanlar rüya sahibinin içine kapanık davranışlar sergileyeceğini ifade etmektedir. Aynı zamanda uzun süredir peşinde olduğu bir projenin artık son bulup sonuca ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kaşık Vermek

Rüya sahibinin yakın zamanda etrafında yer alan arkadaşlarından birisinin yardıma ihtiyacı olacağına ve rüya sahibinin bu kişiye el uzatıp büyük destek olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin kendisine bir hedef belirlediğine ve buna ulaşmak için çok fazla çaba gösterdiğini ve sonunda dökmüş olduğu terlerin işe yarayıp hedefe ulaşacağının bir habercisidir bu rüya.

Rüyada Kaşık Toplamak

Mutsuz günlerin sona ereceğine ve kişinin artık eski mutlu ve neşeli günlerinin geri geleceğini ifade eder. Aynı zamanda çalışan bir birey ise, işlerinin yolunda gideceğine ve bereket dolu bir döneme adım atacağına işaret etmektedir. Eğer ki bekar biri ve hayatında biri var ise, bu kişi ile yakın zaman içerisinde bir düğün yapacağına ve mutlu bir yuvaya adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kaşık Kırmak

Rüya sahibinin hayallerinde yer alan hayata, harcamış olduğu çabalar sayesinde ulaşacağına ve böylelikle çok mutlu bir döneme adım atacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin gerek ailevi gerekse de arkadaşları tarafından üzerinde yer alan baskının sona ereceğine ve böylelikle çok rahatlayacağına işaret eder. Artık etrafından yer alan kişilerin rüya sahibinin almış olduğu kararlara sonuna kadar destek olacağını da göstermektedir.

Rüyada Kaşık Bükmek

Böyle bir rüya daha çok aile arasında yer alan mutluluğa ve bununla orantılı olarak huzura işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi ailesi ile daha çok mutlu günler geçireceğine ve ailesinin kıymetini daha iyi anlayacağına işaret eder. Aynı zamanda hane içerisinde bol kazançlar elde edileceğine ve rızk dolu bir döneme adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kaşık Çatal Takımı Görmek

Hane içerisinde yer alan helal olan bolluğa işaret eder. Böyle bir rüya eve girecek olan hayırlı bir paranın işaretidir. Aynı zamanda masada yer alan çeşitli bolluğu da ifade etmektedir. Böyle bir rüya ailede yer alan kişiler hakkında da bizlere bilgi verebilmektedir. Ailede yer alan kişilerin gözlerinin tok olduğuna ve hiç bir zaman kimsenin malına göz dikmeyen insanlar olduklarına işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git