Kahve Falında Y Harfi Görmek

24.07.2015
Kahve Falında Y Harfi Görmek

Kahve falında y harfi görmek, tanışacağınız insanın hayatınıza o denli güzellikler katacağını işaret etmektedir. Kendinizle ilgili dönüm noktası niteliğinde olan bir karar verme aşamasında olduğunuzu vereceğiniz bu kararı vermeden önce daha detaylı bir biçimde düşünmenizi ve mantığınızı da kullanmanız gerektiğini simgeler. Hayırlı ve iyi işlerin oluşacağına işaret eder. Edindiğiniz borçlarınızı ödeyeceğinize ve huzurlu günlerin yaşanacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Yol anlamına gelmektedir. Gideceğiniz uzun bir yol, şansı, mutluluğu ve aşkı yakalamanıza sebep olacak. Eğer evli değilseniz, size tüm sıkıntılarınızı unutturacak, lüks ve zenginlik içinde bir hayat yaşamanızı sağlayacak biriyle tanışmak üzere olduğunuz anlamına gelir.

Çıkacağınız seyahatte yeni biriyle tanışıyor olmanız olasıdır. Hayatınıza yeni girecek bu kişiyi isim olarak daha önce duymuş olmanız muhtemel olabilir. Ancak kişilik olarak yeni tanıyacağınız bu kişinin hayatınıza renk katacağı anlamına gelmektedir.

Aşk hayatınızda yaşadığınız tüm sıkıntıların, üzüntülerin geride kaldığını, mutluluk dolu bir aşk hayatının kapılarının size doğru aralandığını işaret etmektedir.

Hayalinizdeki mutluluk ve huzura kavuşmanıza çok az kaldığının göstergesidir. Eğer evliyseniz, eşinizle çıkacağınız bir yoldan mutlu olarak döneceğiniz anlamı taşır. Bu figür, eşinizden alacağınız sürpriz bir hediyenin sizi oldukça mutlu edeceği anlamına gelmektedir. Kısa bir zaman içerisinde hanenize bir bebek haberinin geleceğini işaret eder. Bu bebek haneye oldukça kısmetli ve bereketli gelecektir.

Para Yorumu

Uzun süredir yaşanan maddi sıkıntıların artık geride kalacağının, bereketli ve kazançlı yeni bir dönemin başlangıcına çok az bir süre kaldığının işaretidir. Ailenizden veya dostlarınızdan birinin size yardım eli uzatacağı anlamına gelir.

Bu kişi sayesinde bir işe girebilirsin ya da bu kişi elini küçük bir miktar para girmesine olanak sağlayabilir. Aynı zamanda bu figür, para ve iş konusunda herkese güvenmemeniz gerektiğini işaret eder. Dostunu, düşmanını ayırt edeceğin bu dönemde iş konusunda daha sağlam adımlar atacağının işaretidir.

Bolluk ve kazançlı bir yatırımın göstergesi şeklinde yorumlanır. Bütün borçlarınızdan kurtulacağın, rahat bir nefes alacağın anlamına gelir. Oldukça mutlu ve huzurlu günler kapıda seni bekliyor.

Hiç beklemediğin bir anda sana miras yoluyla para veya gayrimenkul kalacağı şeklinde de yorumlanır. Bu sayede uzun süredir planladığın yatırımı yapabileceğin anlamına gelir. Çıkacağın bir yol sayesinde şansının döneceğini gösterir. Bu yol ile sadece maddi değil, manevi huzura da kavuşacaksın. Ailenle, sevdiklerinle mutlu, bereketli, maddi sıkıntı yaşamayacağın güzel günler seni beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun süredir görmediğin bir aile ferdinin yoldan geleceğinin işaretidir. Bu kişi aile fertlerinde biri de olabilir, çok sevdiğin akrabalarından biri de. Bu kişinin gelmesiyle aile içinde yaşadığınız bütün sıkıntılar sona erecek.

Hanenize ay doğduğunun işareti. Güzel haberler, mutluluk, bereket, bolluk sırayla hanenize yıldız gibi doğacak anlamı taşır. İçinde dağ gibi birikmiş olan sıkıntıların birer birer dağılacağını, içinin hafifleyeceğini gösterir.

Geleceğe daha güvenle bakacağın, ayaklarının yere daha sağlam basacağı bir dönem içerisine gireceğin şeklinde yorumlanır. Bir aile büyüğün bir yola çıkman konusunda sana destek olacak görünüyor. Bu yol okul veya iş ile ilgili olacak.

Hanede yaşanan bazı anlaşmazlıkların, tartışmaların son bulacağına işaret ediyor. Eğer evliysen kaynananla yaşanan sorunların tatlıya bağlanacağı anlamına geliyor. Eşin her konuda sana destek olacak, huzura kavuşman için elinden geleni yapacak.

Uzaklardan bir yerlerden müjdeli bir haber gelecek. Bu haberin ailen için çok hayırlı olacağını işaret ediyor. Evinde yapacağın bazı değişikler huzurunun artmasını sağlayacak.

İş ve Kariyer Yorumu

İş anlamında şansının döneceği anlamını taşır. Hayatında iş ile ilgili radikal kararlar alacağını işaret ediyor. Planladığın bu karar konusunda tereddüt içinde olacaksın ama yeni fikirlerini uyguladığında bütün şüphelerinin yok olacağı görünüyor.

Çok güvendiğin ve iş tecrübelerine saygı duyduğun birinden akıl ve yardım alacağın anlamı taşıyor. Başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkacağınızı, daha kazançlı işler yapacağınızı işaret ediyor. Eğer bir yerde çalışıyorsanız, terfi alacağınızı simgeliyor. İş yaşamınızdaki yükselişleri müjdeler.

İş yerinde tatsızlık yaşadığınız bir durum son bulacak görünüyor. Kariyerinizde büyük bir başarıya ulaşacaksınız ve bu başarı sayesinde herkes sizinle gurur duyacak görünüyor.

Eğer işsizseniz, yüksek makamda bulunan biriyle tanışacağınız biri sayesinde kazançlı bir işiniz olacağı anlamına gelir. Sağlıklı ve doğru adımlarla hem başarılı hem de bolluk içinde bir hayatın sizi beklediğini işaret eder.

İş yerinde çok sevdiğin bir arkadaşından beklediğin bir hediye alacağın görünmektedir. Bu figür ayrıca iş ve kariyer hayatının beklediğinden, düşlediğinden çok daha güzel olacağını işaret ediyor.

Sağlık Yorumu

Sağlığınızın olumlu düzeyde olacağının işaretidir. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz enerji düşüklükleri, depresif sorunların kısa zaman içerisinde son bulacağı anlamı taşır. Kendinize bulacağınız yeni uğraşların, yaratıcı fikirlerin psikolojinize olumlu yansıyacağını ve enerji düşüklüğünün son bulacağını işaret eder.

Çok sakin ve sağlıklı günler sizi beklemektedir. Son zamanlarda iş veya aile yaşamından kaynaklı stresler sağlığınızı olumsuz etkilemiş ancak artık bu stresler son buluyor. Daha rahat ve daha sağlıklı bir sürece kavuşmanıza az kalmış görünüyor.

Kalorili beslenerek sağlığına vermiş olduğun olumsuz zararı spor yaparak gidereceğin görünüyor. Beklemediğin bir anda sağlığınla ilgili küçük bir sıkıntı yaşayacaksın, ancak bu durum uzun sürmeyeceği görünüyor.

Hasta olan aile fertlerinden birinin ya da çocuğunun kısa zaman içerisinde sağlığına kavuşacağı anlamına geliyor. Hastalık konusunda yaşadığınız tüm sıkıntıların teker teker yok olacağını işaret ediyor. Bedensel sağlığınızla birlikte iç dünyanızla sağlıklı günlere kavuşuyor. En kısa sürede sadece hastalıklardan değil psikolojik sorunlardan da kurtulacağınız görünüyor. Sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu, bol kazançlı günler sizi bekliyor.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.