Kahve Falında P Harfi Görmek

Kahve Falında P Harfi Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.693 kez okundu.

Kahve falında P harfi görmek, genel itibari ile fal sahibinin aşk yaşamına işaret etmektedir. Falına bakan kişinin çok sevdiği birinin olduğuna yada fal sahibini seven ama ona açılamayan veya yeni hayatına birinin gireceğine ve bundan dolayı da bu harf fal sahibine müjdeli haberi vermek için kendini göstermiştir. Ancak falınızda kendisini gösteren bu harf hayatınıza girecek olan kişin baş harfimi yoksa ikinci, üçüncü harfi mi onu harfinizin yanındaki figürler tam olarak netleştirecektir.

Yeni girmiş olduğunuz iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza ve bu başarıdan da herkesin çok fayda sağlayacağına yorumlanır. Ayrıca da bir diğer yoruma göre de fal sahibin son dönemlerde canının çok sıkkın olduğuna ve bu durumdan çıkmak için arayışlar içinde olduğuna tabir edilir. Okul hayatında veya iş hayatında başarın müjdesi olarak değerlendirilir. Bununla birlikte yakın arkadaşınız tarafından aldatılacağınıza, sizlere her konuda yalan söyleyeceğine ve oldukça hilebaz biri olduğuna işaret etmektedir. Bundan dolayı arkadaşlık edeceğiniz kişileri seçerken bir tık daha dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerektiğine yorumlanır. Daha önceden yaşanmış olan bir mutsuzluğa, üzüntüye, kedere yada yakın zamanda yaşanacak olan kötü bir olayın habercisi olarak yorumlanır. Fal sahibinin içini bunaltacak kadar büyük içsel bir sıkıntının içine gireceğine ve bu sıkıntıdan kurtulmak için çok uğraşması gerektiğine yorumlanır. P harfi daha çok yaşanacak olan mutluluğa ve aynı zamanda yaşanacak olan bir çelişkiye ve bunların ardından da oluşacak olan tatsız olaylara işaret eder.

Çok kaliteli bir dostluğun filizlerini atmak olarak yorumlanır. Fal sahibi isminde p harfi olan bu insan ile hiç tahmin etmediği bir mekanda tanışacak ve yıllarca aradığı kaliteli dostluğa kavuşacaktır. Birbirlerini yıllardır tanıyormuş gibi davranarak etraflarındaki herkesi şaşırtacak olan fal sahibi ve yeni dostu, her konuda çok iyi anlaşacaktır. Hem kadınlar için hem de erkekler için baş belası denecek kadar hayatımızda yer alan istenmeyen tüylerden yakın bir zamanda kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Fal sahibi iş hayatındaki başarıları ise onu etrafındaki yalancı dostların da artmasına neden olacaktır. Bunun için fal sahibi dostlarını seçerken çok dikkat olması gerekmektedir. Fal sahibinin uzun bir süredir kafasında plan yaparak şekillendirdiği tatile çıkması olarak da yorumlanır. Bu tatili hem uzun süredir planladığı hem de güzelce birikimini yaptığı için iple çeken fal sahibi, tüm stresini atarak çalışma hayatına büyük bir hızla geri dönecek ve her işini rayına oturtabilecektir.

Sizin hayatınızda sizin için en önemli şeylerden biri olan ailede çok güzel haberler alacağınız. Baş harfi p olan para bakımından da zengin bir ömür geçireceğiniz anlamına da tabir tutulur. Çok sevineceğiniz bir haberi uzun zamandır görmediğiniz kişiden alacağınız için sevinmeniz iki katlanacaktır. Yeni başlangıçlar yapacağınız ve çok mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Adı yada soyadı p harfi ile başlayan bir kişiyle mutlu bir yuva kuracağınıza dalalet eder. Aynı zamanda bu fal, çevrenizde sizi çekemeyen ve sürekli sizin arkanızdan konuşan kişilerin varlığına dalalet eder. Özellikle evlilik hazırlıklarında böyle kişileri çevrenizde uzaklaştırmanızda fayda var. Sevdiğiniz kişilerden sizi mutlu edecek birçok haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan bir bebek haberi yada bir evlilik haberi alabilirsiniz. Yakın bir dostunuzu kırmış olabilirsiniz ve çok yakında sizi zor bir dönem bekliyor olabilir. Bu nedenle dostunuzun kalbini tekrar kazanmalısınız. Bu zorlu süreçten sizi o dostunuz kurtaracak.

Kahve Falında Ters P Harfi Görmek

Maddi bir kazançla yorumlanır. Bir kaç vakte kadar bir yerden maddi kazanç elde edeceği anlamına gelir. Ayrıca kişinin yaptığı işin dışında karşısına bir fırsat çıkacağı ve bu fırsat sayesinde kendisini çok ferahlatacak bir kazanç elde edeceği söylenir. Yakın zamanda gelecek teklif ve anlaşmalara açık olmalı kar kapılarını dikkatli kollamalıdır.

Kazançlı bir işin kapıda olduğu anlamına gelir bu iş neticesinde para yada bir mal sahibi olunacaktır. Hiç beklenmedik bir yerden gelecek olan bu yatırım fırsatı feraha ve düzlüğe çıkaracaktır. Çok şanslı olduğu söylenebilir. Fakat bu kişilerin şansları etraflarında ki bazı kem gözler tarafından bağlanmıştır. art niyetli insanlardan uzak durmak işlerinin ve kısmetlerinin yeniden açılmasını sağlayacaktır. Ellerini attıkları her işi başarabilecek, giriştikleri her işte işleri kendiliğinden yürüyecek kadar şanslı olan bu kimseler etraflarından çok fazla nazar almaktadırlar bu yüzden de bu şansları bağlı kalır hep. Gözünü açık tutması gerektiğini, ayağına gelecek olan fırsatları tepmemesi gerektiğini vurgular. Çünkü yakın zamanda açılacak bir kapı başına talih kuşu konmasını sağlayacaktır. Hayatının geri kalanını refah ve bolluk içerisinde geçirmesine yarayacak olan bu fırsat eğer değerlendirilmezse ikinci bir şans kesinlikle olmayacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git