Kahve Falında P Harfi Görmek

24.07.2015
Kahve Falında P Harfi Görmek

Kahve falında p harfi görmek, bu dönem yaşadığınız sıkıntıları bir bir unutacağınıza ve sadece kendinize, ailenize ve arkadaşlarınıza vakit ayıracağınıza işarettir. Sizi üzen kişileri artık kafaya takmayacaksınız ve sadece sevdiklerinize zaman ayıracaksınız. Gereksiz insanları hayatınızdan çıkarma vakti çoktan geldi de geçiyor bile. Bu dönem kendinizi daha akıllı ve olgun hissedeceksiniz. Ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini her daim alacaksınız.

Aşk Yorumu

Çekingen bir aşık şeklinde yorumlanır. Aşkını açıklayacak cesaret bulamayan sürekli kendine bahaneler bulup aşkını itiraf edemeyen birinin varlığını gösterir.

Bu kişinin cesaretini toplayıp karşınıza çıkacağını işaret eder. Tez zamanda yaşanacak karşılıklı güzel bir ilişkiyi işaret eder. Aynı zamanda bu figür, yakın zamanda hayatınızın dönüm noktası olacak biriyle tanışacağınızı ve bu insanın sizin için çok önemli olacağını gösterir. Hayatınızda yolunda gitmeyen ve sizin çok üzülmenize neden olmuş konuların aşık olduğunuz kişi tarafından çözüme kavuşturulacağının işaretidir.

Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili düşüncelerini olumlu yönde değiştireceği anlamı taşır. Beklediğiniz ancak olması konusunda umutsuz olduğunuz teklifin yakın zamanda hayatında olacağının habercisidir.

Bu durum sizi çok şaşırtacak ve beraber olduğunuz kişinin düşüncelerinin size karşı daha açık olmasına vesile olacak. Kısa zaman içinde evlilik yolunda sağlam adımlar atacağınızı gösterir. Ailelerin tanışacağı ve birbirleriyle kısa sürede kaynaşacağınızın göstergesidir. Bereketiyle haneye katılacak bir bebeğin müjdeli habercisidir. Bu bebek tüm kırgınlıkların son bulacağını da gösterir.

Para Yorumu

Maddi olarak biraz nefes almaya başlayacağınız şeklinde yorumlanır. Üstün zekanız sayesinde zengin bir yaşam ve dolu dolu bir hayat süreceğiniz anlamı taşır. Verilen görevi harfiyle yerine getirerek zamanında teslim edeceğiniz bir iş sonucunda elinize geçecek yüklü miktardaki bir parayı temsil eder.

İşlerinizde gereğinden fazla başarılı olacağınız ve düşündüğünüzden çok daha fazla maddi güce sahip olacağınız anlamı taşır. Başarılı çalışma şekliniz sayesinde arka arkaya gelecek birçok işin size oldukça fazla kazanç sağlayacağı şeklinde yorumlanır.

Dünyanın manevi yönleriyle daha çok ilgilendiğinize, maddiyatın hep hayatınızı idame ettirecek düzeyde kalması için çaba sarf ettiğinize işarettir. Uzun zamandır almak istediğin ama maddi koşullar nedeniyle sahip olamadığınız bir mala çaba sarf etmeden eline geçecek olan bir miktar para sayesinde sahip olacağın anlamı taşır.

Uzun zamandır istediğiniz kariyer hedefine bir adım daha yaklaşmış hatta sona gelmiş gibi göründüğünüzün işaretidir. Hedefinize ulaşmak için azimle ve hırsla çalıştığınız her günün size iyi kazançlar şeklinde döneceğinin işaretidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun zamandır kırgın olduğunuz ve görüşmediğiniz eski bir dostunuzla bir ortamda karşılaşacağınız anlamı taşır. Karşılaştığınız ortamda aranızdaki buzların eriyeceğinin göstergesidir. Hayatta karşılaşacağınız pek çok sıkıntıdan dostunuz sayesinde kurtulacağınız ve rahata ereceğiniz şeklinde yorumlanır.

Aniden karar verip bavulunuzu toplayacağınız ve kafa dinlemek için farklı bir şehre gideceğinizin işaretidir. Karşılaştığınız sorunlardan sizi kurtaran ve işlerinizin güzel bir şekilde ilerlemesine katkı sağlayacak bazı kişilerin yanınızda olduğuna delalet eder.

Bir süredir beklediğiniz bir haberi alacağınızı ve haberi veren kişinin sizinle ilgili bir takım planları olduğuna işaret eder. Sizi içten içe kıskanan ve hakkınızda konuşan birileri yüzünden çektiğiniz sıkıntıların artık son bulacağını gösterir.

Talih olarak yorumlanır. Talihinizin kısa süre içerinde döneceği ve yaşadığınız pek çok sıkıntıdan kurtulacağınız anlamı taşır. Uzak yoldan gelecek bir yolcu ve bu kişinin getireceği hediyeleri işaret eder. Dostlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sağlam temelleri olan bir hayatın eşsiz mutluluğunu tadacağınız dönemlerin kısa zamanda kapınızı çalacağının göstergesidir.

İş ve Kariyer Yorumu

Planladığınız ve yaptığınız her işte başarılı olacağınızı şeklinde yorumlanır. Kademe ve mevkiinizde yükselmenin habercisidir. İş hayatınızın sürekli seyahat ederek ve iş toplantıları yaparak geçeceğinin göstergesidir.

Haksız kazanç ve mertebe sağlayan kişilerle yaptığınız mücadeleyi kazanacağınız anlamı taşır. Yapılacak bir iş için müsait bir zamanın beklendiğinin sembolüdür. Yapacağınız iş için doğru zamanın çok kısa bir süre geleceğini işaret eder. İçgüdülerinizin sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz takdirde başarıyı yakalamak için doğru zamanı bulacağınız anlamı taşır.

Çalışkan, ahlaklı ve erdem sahibi biri olarak kariyer basamaklarını tırmanacağınız şeklinde yorumlanır. İş hayatınızda sürekli yükselişe geçeceğiniz bir zaman dilimi içerisine gireceğinizi işaret eder. İş yerinizdeki hiyerarşide en üstte bulunan kişiden övgü dolu sözler alacağınızı ve bu sözlerin sizi oldukça gururlandıracağı anlamı taşır.

Bu gelişmeyi takip eden kısa bir zaman içinde hem kazancınızın hem de prestijinizin artacağının göstergesidir. İşlerinizde planlı ve programlı çalışacağınız, büyük başarılar elde etmek için fedakarlıklar yapacağınız ve çok iyi yerlere geleceğinizin işaretidir.

Sağlık Yorumu

Kısa dönemde sağlık hayatınızda çok güzel bir ilerleme kayıt edeceğiniz şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır çok sık doktora gitmekten, hastanelerde çok uzun süre vakit geçirmekten, hastane kokusu solumaktan oldukça sıkılmış olduğunuz anlamı taşır.

Tez zamanda tüm sağlık sorunlarınızdan kurtulacağınız, hayatınızda yepyeni bir sayfa açacağınız ve kendinize, sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracağınız bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Hastalığınız süresince size destek olmuş, iyileşmeniz için çaba sarf etmiş herkesin aynı şeklide yanınızda olacağının işaretidir. Bu durum size değer veren insanların çokluğunu gösterecektir. Bu kişileri fark ederek ne kadar şanslı biri olduğunuzu hissedeceğiniz anlamı taşır.

Kendi sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler kaydettiğiniz bu süreçte çevrenizdeki kişilerin de sağlık sorunlarının son bulmaya yakın olduğunu göreceğiniz şeklinde yorumlanır. Önümüzdeki birkaç ayın iyileşme ve tedavi süreçlerine olumlu yanıt verme şeklinde geçeceğinin habercisidir.

Sağlıklı bir yaşama devam edecek oluşunuz hayatınızın her alanında çok daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Beslenme şeklinizi düzene sokacağınız bir döneme girecek oluşunuz hastalıklardan daha fazla korunacağınız anlamı taşır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.