Kahve Falında Makas Görmek

22.08.2015
Kahve Falında Makas Görmek

Kahve falında makas görmek, fal sahibinin karşılaştığı bir durumu gereğinden fazla büyüttüğü ve sorunların çözüleceği anlamına gelir. Kişinin bir türlü hedefine ulaşamadığına fakat tez vakitte istediğini elde edeceğine işaret eder. Kısmetlerin etrafta dolaşması ve tez vakitte gelmesi demektir.

Aşk Yorumu

Söz, nişan anlamına gelir. Uzun zamandır birlikte olduğunuz partnerinizle yakın zamanda dünya evinin ilk adımlarını atacağınızın sinyalini verir. İlişkinizde bazı küçük sorunların olduğu bu dönemde, partnerinizin kafasında  planlamaların olduğunu ve bu planlamaya göre de size mutluluğu getireceğini söylemek isteriz. Beklediğiniz bu sürpriz teklifle şaşkınlığınız katlanacak mutluluğunuz  artacaktır. Karşılaşacağınız bu sürpriz sayesinde mutlulukla aile içinde bir merasim yaşayacaksınız. Sevdiklerinizin yanınızda olduğu, mutluluğun da partnerinizle birlikte yanı başınızda olduğu büyük adımlar atacaksınız.

Nişanlınız ya da sözlünüzle evlilik arifesinde yaşamış olduğunuz maddi ve stres kaynaklı problemler neticesinde ilişkinizde bazı pürüzler yaşandığını söylemek isteriz. Ancak bu sürecin geçici olduğunu, karşılıklı olarak birbirinizi yıpratmamanız gerektiğini hatırlatır, sözlünüze ya da nişanlınıza inanmanızı ve onun arkasında durmanızı belirtmemizde fayda var. Bu süreçlerin herkes için yaşanacak olduğunu ve geçici olduğunu unutmamalı, zamanlarınızı negatif duygular yerine pozitif ve gelecek odaklı duygularla harmanlayarak geçirmenizi öneririz. Son olarak bazı ayrılıkların yaşanacağının habercisi olabilir. Bu neden ilişkinizde ufak sorunları görmezden gelmeniz gerektiği, bazı şeyleri büyütmemeniz gerektiğini hatırlatırız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre parasal anlamda refaha ereceğinizin habercisidir. Borç verdiğiniz bir tanıdığınızdan gelen para ya da yatırımları doğru zamanda bozdurarak kazanacağınız maddi gelir sayesinde ekonomik olarak rahatladığınız bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Ayrıca uzun zamandır beklediğiniz bir iş teklifi sayesinde maddi açıdan rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Bu teklifi maddi açıdan sıkışık bir dönemde alacak ve zamanında yerine getireceksiniz. Bu iş sayesinde, birkaç iş daha alacak ve ekonominizi canlandıracaksınız.

Uzun bir süredir kafanızda sizi meşgul eden bir yatırım varsa bu yatırımı gerçekleştirmek için en uygun zamanda olduğunuzu unutmayın. Elinizdeki maddi imkanları kullanarak, ailenizden ve yakınlarınızdan alacağınız destek sayesinde bu yatırımı yaparak geleceğinizi garantilemiş olacaksınız. Bu yatırım ev, araba ya da kıymetli maden yatırımı olabilir. Bazı borçlarınızın olduğunu ve bunları öderken uzun dönemdir sıkıntılar çektiğinizi simgelemektedir. Bu sıkıntıdan da zamanla ve sabırla kurtulacağınızı hatırlatmak isteriz. Bu makas şu an açık görünse de yakın zamanda küçülüp kapanacak sizi de bu borçların altından çıkaracaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile ilişkilerinizin şu sıralar ufak tefek anlaşmazlıklarla geçtiğini görüyoruz. Bu anlaşmazlıklar yakın zamanda bitecek ve ailenizle kaldığınız yerden mutlu yaşantınıza devam edeceksiniz. Ancak ufak şeyler için ailenizdeki bireyleri sorunun kaynağı olarak görmekten vazgeçin. Yoksa bazı ufak sorunlar büyüyecek ve üzüleceksiniz. Aile üyelerinizin içinde hiçbir olumsuz duygu olmadan sizi karşılıksız sevdiklerini unutmayın.

Ailenize yeni bir müjdeli haber geleceğidir. Bu haber bir bebek ya da hasta bir insanın hastalığını yenmesi olarak yorumlanabilir. Bu müjdeli durum tüm aile üyelerini mutlu edecek, içlerini kıpır kıpır yapacak bir haber gibi görünüyor. Son olarak şu sıralar mini bir tatil planlaması yapabilir ve kendinizi dinlemek aynı zamanda iyi hissetmenizi sağlamak için küçük kaçamak düşleyebilirsiniz. Hafta sonu olan tatil planınızda kalabalık yerler değil daha sakin yerler tercih ederek ayların yorgunluğunu üzerinizden atabilir, iş ve aile hayatınızda daha pozitif bir birey haline dönüşebilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Uzun bir süredir iş konusunda sıkıntılar yaşadığınız şu dönemde şans kapınızı aniden çalacak ve size harika haberler getirecek. İş arkadaşlarınızın sizin başarınızı kıskanıyor olmasına da yorulabilir. Başarılarınız, fikirleriniz ve karakteriniz herkesin örnek alması gerektiği gibiyken bazı anlayışsız insanlar tarafından başarılarınız gölgede kalabilir. Bu da sizin onların ne söyleyip düşündüğüne kulak asmanıza bağlıdır. Eğer onların söyledikleri şeyleri dikkate almaz ve başarılarınıza, azminize devam ederseniz bir süre sonra pasif kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Kariyerinizde yükselmeyi talep ettiğiniz şu dönemde biraz daha beklemede kalmalısınız. Eğer biraz daha beklerseniz daha büyük bir sıçrayışla kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanacaksınız. Yakın zamanda girdiğiniz bir mülakat ya da sınav sonrasında gelecek bir telefonla üst yöneticilerle iş görüşmesine girebilirsiniz. Bu görüşmenin olumlu geçeceğini, uzun zamandır beklediğiniz bu fırsatın sizin için mutlu bir iş yaşantısına dönüşeceğini size söyleyebiliriz. Bu işten tam umudunuzu kestiğiniz an haber beklemeyi bıraktığınız an gelecek bir haberle yeniden bilgilerinizi ve mantığınızı kullanabilir, iş ve kariyer yaşantınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Bir süredir eklem ve kas ağrılarınız olabilir. Bu ağrılarınız içi bir hekime gitmediğiniz gibi umursamıyorsunuz da. Son zamanlarda yaşadığınız gergin yaşam tarzı, beklenmedik durumlar, maddi kayıplar sizi olumsuz etkilemiş olabilir. Bu durumla birlikte sinir sisteminizde dalgalanmalar yaşanmaktayken siz de bu ağrılarla yaşamayı normalleştiriyorsunuz. Ancak bu durumun sonrası hiç iç açıcı durmuyor. Kafanıza taktığınız şeyleri bir kenara bırakarak bir doktora görünmenizi öneririz. Hafife aldığınız bu durum yaşam kalitenizi düşürecektir. Bunun yaşanmaması için acele bir şekilde bir doktora görünerek gerekli ilaçları kullanabilirsiniz.  Çevrenizde çok sevdiğiniz bir insanın büyük bir hastalığı yenmesi haberini yakın zamanda alacak ve çok sevineceksiniz. Bu kişi sizin için çok değerli biri gibi gözüküyor. Yıllardır hayatınızda olan bu kişinin her anında yanında oldunuz.  O kişiye iyi bir moral desteği vererek bu hastalığı yenmesinde büyük bir destek verdiniz. O yüzden bu haberle birlikte tüm mutlulukları bir arada yaşayacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.