Kahve Falında Şahmeran Görmek

22.08.2015
Kahve Falında Şahmeran Görmek

Kahve falında şahmeran görmek, fal sahibinin arada kaldığı bazı durumlar olduğu ve yakın zamanda rahata kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin hayatı ile ilgili önemli güzel bir gelişme olacağına ve ailesinden destek alarak yaşadığı sorunları çözüme kavuşturarak mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Özgüveninizin artması ve yeteneklerinizin farkına varacağınız anlamına gelmekte ve yorumlanmaktadır. Bu dönemde neler yapabileceğinizin farkına vararak, bundan sonraki adımlarını çok daha dikkatli bir şekilde atacaksınız. Bu çabanızla çok büyük başarılar elde edeceksiniz. Aynı zamanda bu figür platonik yaşanacak olan bir aşkın habercisidir. Zamanla birisinden hoşlanacak fakat hoşlandığınız kişiden duygularınıza karşılık bulamayabilirsiniz. Karşılıksız aşka işaret eder. Bu yüzden sizde fazla uğraşmayıp çok yakın zaman içerisinde başka aşka yelken açabilirsiniz. Daha önceden yaşadığınız hayal kırıklıkları sebebiyle başta ön yargılı yaklaşacağınız bu kişi sizin ön yargılarınızı kırıp, güveninizi kazanacaktır. Mutlu  ve huzurlu bir evlilik sizi beklemektedir. Bu kişi ile çok mutlu olacak, hayallerinize kavuşacaksınız.

Yakın zamanda tanışacağınız kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Etrafınızda başarınızı kıskanan kişiler olabilir. Arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Eğer evliyseniz eşinizle beraber güzel ve mutlu günler sizi beklemektedir. Beraber çıkacağınız uzun bir tatil aranızda daha önce yaşamış olduğunuz bütün tartışmaları ve sıkıntıları unutturacak, beraber sıfırdan bir başlangıç yapacaksınız. Bu dönemde özellikle kararlarınızı verirken ailenize öncelik verebilir ve sizi seven dostlarınızı dinleyebilirsiniz. Ayrıca onların sözlerini dinleyerek onların uyarılarını dikkate alabilirsiniz. Başarılarını kapısını aralayacak, aileniz dahil olmak üzere diğer insanlar da sizin ne kadar azimli ve çalışkan olduğunuzu görecekler ve size saygı duymaya başlayacaklar.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre özellikle yaratıcılığınız sayesinde bilinçli bir şekilde hareket edeceksiniz ve çok büyük başarıların kapısını aralayacaksınız. Bu sayede maddi imkanlarınızda ciddi bir artış olacak ve kazancınız artacaktır. Özgüveni ve gücü temsil eden bu figür, işinizde oldukça başarılı olacağınızı, özellikle yakın çevrenizde size inanmayan insanlar tarafından takdir edileceğinizi gösterir. Diğer insanların gözünde mertebeniz artacaktır. İnsanlar size daha çok saygı duymaya başlayacaklardır.

Bu dönemde hayatınıza yeni insanlar girecektir. Bu kişiler size hem kişisel hem de işinizle ilgi yardımda bulunacak. Özellikle iş hayatınızda bu kişi size yeni fikirler verecek ve sizin de yaratıcılığınız ile daha başarılı projelere imza atacaksınız. Hayatınıza giren bu kişi hayatınıza yeni bir yön verecek. Hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. İşiniz aracılığı ile sürekli seyahat ettiğiniz için kendinize orada da yeni kapılar açma hedefindesiniz. Bu hedefinizde oldukça da başarılı olacaksınız, çünkü işlerinizin iyiye gitmesiyle birlikte hedefinize ulaşacak, çabalarınız sayesinde istediklerinize sahip olacaksınız. Başarılarınızı kıskanacak olan insanlara karşı dikkatli olmalı ve temkinli davranmalısınız. Çünkü etrafınızda sizin iş hayatınızdaki başarılarınızı kıskanan insanlar vardır. Fakat kısa süre içerisinde bu insanlar etrafınızdan teker teker uzaklaşacaklardır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde vereceğiniz kararlardan kaynaklı olarak ailenizle aranız birazcık açılabilir, ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla başka bir yerde yaşamaya karar verme fikriniz ailenizin ve sevdiklerinizin pek hoşuna gitmeyecek, sizden uzak kalmaya alışmak onlar için zor olacaktır. Fakat tabi ki sizin daha iyi bir hayat sürmeniz onlar için daha önemli olduğundan kabul edeceklerdir. Aranızdaki kırgınlık bitecek, hayatınızda mutluluk verici gelişmeler olacaktır.

Özellikle bu dönemde ailenizde değer verdiğiniz insanlara karşı daha ılımlı davranmanız gerekmektedir. Sizi önemseyen akrabalarınızın kalbini kırmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca yanlış anlaşılmalara da izin vermemek adına her zaman sorunları dürüstçe konuşarak çözmelisiniz. Çevrenizdeki ve ailenizdeki insanları incitmemek adına aldığınız kararları etrafınızdakilere de danışmalı, onların da fikrini almalısınız. Fikirleriniz aynı olmasa bile, karşınızdakileri dinlemelisiniz. İçinizdeki güçlenme ve başarma arzusu istemeden etrafınızdakileri kırmanıza sebep olabilir. Gittikçe genişleyen sosyal çevrenizle beraber çeşitli aktivitelere gidecek, bu zamanlarda dolu dolu günler geçireceksiniz. Çok yakın bir arkadaşınızla kısa bir süre önce yaşamış olduğunuz bir tartışma her ikinizi de yıpratmıştır. Fakat bu dönem aranızdaki kırgınlıkları bitirmek için en iyi zamandır. Bu sefer ilk adımı siz atıp, cesaret göstermelisiniz. Bu sırada eski dostlarınızla da tekrardan görüşecek ve onlardan müjdeli haberler alacaksınız. Hayatınızdaki insanlar neşenizi arttıracak ve size gerçekten değer veren insanlar olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Zoru başarmak anlamında yorumlanır. Gücü temsi eden bu figür, eğitim ya da çalışma hayatında mevki ve makam sahibi olunacağına işaret eder. Güç temsili olduğundan, işinizde şöhrete kavuşacağınız anlamına gelir. Bütün sıkıntılarınızdan kurtulacak, dertleriniz bitecektir. Yakın çevrenizdeki birisinin yardımı ve ailenizin desteği sayesinde yakın zamanda büyük başarılara imza atacaksınız. Ayrıca kendi işinizde elde edeceğiniz bu başarılarınızı sayesinde, adınızı başka insanlara da duyuracaksınız. Sizi başarılarınızı kıskanan insanlar olabilir. Fakat bu duruma aldırmayıp kendi yolunuza bakmanız gerekmektedir. Sevdiklerinizin zaten sizin yanınızda olacak ve desteğini esirgemeyecektir.

Bu dönemde işlerinizden dolayı sürekli yapacağınız seyahatler sebebiyle çok sık ülke dışına çıkacaksınız. Bu durum sizin için her bakımdan çok avantajlı olacaktır. Oldukça başarılı olmanıza rağmen işinizde kıymetinizin bilinmemesi sebebiyle, işinizden ayrılıp başka bir işe geçeceksiniz. Bu durum sizin için daha hayırlı olacak, başlayacağınız bu yeni işte daha mutlu olacaksınız. Hayatınıza yeni kapılar açılacaktır. Bu fırsatları değerlendirirken mutlaka size kazandıracaklarını bütün detayları ile düşünüp bir karara varmanız gerekmektedir.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde ailenizin ve dostlarınızın sağlık durumlarını sık sık kontrol etmelisiniz. Kısa süreli sağlık problemleri yaşayabilirler. Özellikle bu dönemlerde onların yanında olmalı, ilginizi ve alakanızı eksik etmemelisiniz. Sizden aldıkları destek onların gücünü az da olsa yerine getirecektir. Bu sırada siz de kendi sağlığınıza dikkat etmeli doktor kontrollerinizi aksatmamalısınız. Gıdanıza dikkat etmeli ve öğünlerinizi düzenli yemeyi ihmal etmemeniz gerekir. Gerektiği takdirde vitamin, mineral ve gıda takviyesi kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Yoğun çalışma temposunda olduğunuz bu dönemde işlerinizi aksatmamak adına kendinizi unutmayın. Mümkün olduğunca kendinize de zaman ayırmaya çalışıp, bu boş vakitlerinizde kendinize bir aktivite bulmalı, hareketsiz kalmamalısınız. Özellikle kendi yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve yeteneklerinizin farkına varacağınız bu dönemde kendinizle ilgili bir şeyin daha farkına varmanızın tam da zamanıdır. bu sayede bir hobi edinip, boş vakitlerinizi bu şekilde değerlendirmeye başlayabilir, kendiniz için yeni bir şeyler yapabilirsiniz. Uzun zamandır bir hastalıkla mücadele eden bir akrabanızdan gelecek olan iyi haberler le oldukça sevineceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.