Kahve Falında Şahmeran Görmek

Kahve Falında Şahmeran Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.774 kez okundu.

Kahve falında şahmeran görmek birden çok şekilde tabir edilir. Öncelikle şahmeran gücü temsil eder. Fal fincanını kapatan kişinin yaptığı işte mevki ve makam sahibi olacağı güce ve işinde şöhrete kavuşacağı anlamına gelir. Bu kimse yakın zamanda büyük başarılara imza atacak ve bu başarılar ile ismini duyuracaktır. Fakat bunu yaparken ne yazık ki etrafında pek çok insanı kıracak ve çevresindeki pek çok insanı incitecektir. Bir yanında ki iyiliğe rağmen güçlenme ve başarma arzusu ile istemeden de olsa insanlara zarar verecek ve incitecektir.

Kahve Falında Şahmeran Görmek Ne Anlama Gelir?falda şahmeran görmek

Falda şahmeran görmek karşılıksız aşka da yorulur. Falında şahmeran çıkan kişi yakın zamanda aşık olacak fakat bu aşk onun için çok da hayırlı olmayacaktır. Aşık olduğu kişi tarafından üzülecek ve hayal kırıklığı yaşayacaktır. Bencil ve sadece kendi mutluluğunu düşünen birine aşık olacak ve bu nedenle de çok acı çekecektir. Bu kişi yakın zamanda tanışacağı birisi olup ilk başlarda çok güzel gitse de karşısında ki kişi gerçek yüzünü zamanla gösterecektir. Bu nedenle falında şahmeran çıkan kimse yakın zamanda tanışacağı kimselere ve başlayacağı ilişkiye dikkat etmeli kendini karşısındaki insanın oyunlarına kaptırmamalıdır.

Falda Şahmeran

Şahmeran görmek demek bazı fal sahibinin şeyleri çok fazla zorlaması ve boşa kürek çekmesi demektir. Olmayacağını bile bile bazı şeyleri oldurmaya çalıştığı ve bu şekilde devam ettiği taktirde zarara uğrayacağı ve elindeki değer verdiği pek çok şeyi kaybedeceği anlamına gelir.

Kahve falında şahmeran görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda şahmeran görmenin anlamı ve şahmeran kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git