Kahve Falında Şahmeran Görmek

Kahve Falında Şahmeran Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.152 kez okundu.

Kahve falında şahmeran görmek, birden çok şekilde tabir edilir. Öncelikle Şahmeran gücü temsil eder. İşte mevki ve makam sahibi olacağı güce ve işinde şöhrete kavuşacağı anlamına gelir. Bu kimse yakın zamanda büyük başarılara imza atacak ve bu başarılar ile ismini duyuracaktır. Fakat bunu yaparken ne yazık ki etrafında pek çok insanı kıracak ve çevresindeki pek çok insanı incitecektir. Bir yanında ki iyiliğe rağmen güçlenme ve başarma arzusu ile istemeden de olsa insanlara zarar verecek ve incitecektir.

Karşılıksız aşka da yorulur. Yakın zamanda aşık olacak fakat bu aşk onun için çok da hayırlı olmayacaktır. Aşık olduğu kişi tarafından üzülecek ve hayal kırıklığı yaşayacaktır. Bencil ve sadece kendi mutluluğunu düşünen birine aşık olacak ve bu nedenle de çok acı çekecektir. Bu kişi yakın zamanda tanışacağı birisi olup ilk başlarda çok güzel gitse de karşısında ki kişi gerçek yüzünü zamanla gösterecektir. Yakın zamanda tanışacağı kimselere ve başlayacağı ilişkiye dikkat etmeli kendini karşısındaki insanın oyunlarına kaptırmamalıdır. Bazı şeyleri çok fazla zorlaması ve boşa kürek çekmesi demektir. Olmayacağını bile bile bazı şeyleri oldurmaya çalıştığı ve bu şekilde devam ettiği taktirde zarara uğrayacağı ve elindeki değer verdiği pek çok şeyi kaybedeceği anlamına gelir.

Nişanlının ailesiyle yaşadığın tartışmalar nişanlını çok üzüyor, bir tercih meselesi söz konusu olabilir. Size bir ayrılık yolu görünüyor fincanda. Bu ayrılık iki tarafında üzülüp yıpranmasına neden olsa da hayırlı bir karar olacak. Kötü günlerini çabuk atlatman için ailenin ayarlacağı tatil sana çok iyi gelecek. Bu tatilde güzel bir dostluk kuracaksın.

Çevrendeki bazı kişiler hakkında laf yapmaktadırlar. Bunların seni kıskanmalarındandır. Kulak asmamalısın. Sevdiğin kişi ile evleneceksin. Sizi kıskananlar görmekteyim. Uzun bir yolculuk yapacaksınız sevdiğin kişi ile. Bu sizin için tatil olacaktır. Maddi açıdan bolluktasınız. Bir çok sürprizler seni bekliyor. Mutlu bir hayat yaşaycaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git