Kahve Falında Şişe Görmek

Kahve Falında Şişe Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.762 kez okundu.

Kahve falında şişe görmek, bir haber anlamına gelir. Bir yerden bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Haber yada haberciyi temsil eder. Genellikle uzak bir yerden gelecek bir haberi, yada yine uzak bir yerden bir ziyaretçi ile birlikte gelecek haberi simgeler. Her türlü olumlu yada olumsuz habere hazırlıklı olmalıdır.

Yardımla da yorumlanır. Birilerinin sizin yardımınıza ihtiyacının olduğu anlamına gelir. Yakın zamanda sizden gelip yardım isteyecek birini temsil eder. Fal sahibinin bu kişiye yardım etmesinin her ikisi içinde hayırlı olacağı söylenebilir. Ailesinden yada yakın çevresinden birinin yardımına koşacaktır. Bu yardım maddi yada manevi olabilir. Yatık bir şişe ise üzücü bir haber alacağınıza işarettir. Eğer yatay duruyorsa bu genelde bir hastalık yada ölüm haberi ile yorumlanır. Uzaklardan bir yakınınızdan gelecek olan bu haber hanenizde yasa sebep olacaktır. Dik bir vaziyette duruyorsa bu da güzel neşe verici bir haberdir. Genellikle doğum yada düğün haberleri olarak yorumlanabilir. Ya da herhangi bir başarı haberi olabilir. Bu haber ile tüm hane halkı mutlu olacaktır. Fincandaki duruş şekliyle de yorumlanabilmektedir. Eğer ters dönük ise o zaman bu hayatınızda bir şeylerin umduğunuz gibi gitmeyeceği anlamına gelir. Planladığınız yapmayı hedeflediğiniz bir şey varsa bu dönemde hiç kalkışmamanız tavsiye edilir.

Kahve Falında Cam Şişe Görmek

Hayatınızın tüm açıklığı ile kendinize samimi gördüğünüz birine anlatma kararı alabilir ve yaralanmak pahasına da olsa bunun için harekete geçeceksiniz. Kendinizden bile çok değer verdiğiniz kişilerin size hakettiğiniz değeri vermediğini düşündüğünüz için bazen üzülüyorsunuz ve canınız bu duruma fena halde sıkılıyor. Güçlü yapınız sayesinde yaşadığınız her zorluk be hengâmenin altından yine güçlü bir şekilde kalkmayı başarmanız çevrenizdekilerin size olan güvenini arttırıyor ve bu tavrınız sayesinde çok övgü topluyorsunuz. İş yaşamınızda adaletli tutumunuz ve çalışanlara verdiğiniz değer çevrenizde saygınlığınızın artmasını sağlıyor.

Sakin bir hayat yaşamak istediğinizin göstergesidir. Seviyesiz kişilerden olabildiğince uzak kalmaya özen gösteriyorsunuz. İnsanların kalbini kırmaktan korktuğunuz için çok fazla konuşmamayı tercih etseniz dd haksızlık karşısında sessizliğinizi de koruyamıyorsunuz. Bu tavırlarınız ve karakter sahibi duruşunuz çevrenizdeki kişilerin size olan hayranlığını arttırıyor. Kısa bir süre içinde çok aşık olabilir ve mutlu bir yuva için ilk adımları atabilirsiniz.

Çok yorucu ve stres dolu bir yaşama sahipsin. Birkaç vakte kadar da bir seyahat durumu gözükmekte. Dostluğuna inandığın, güvenilir sandığın bir kişiye yaptığın yardım karşılığında ihanete uğramış ve büyük bir badire atlatmışsın. Şu aralar bir takım işlerden başını kaldıramıyor olsan da birinin önerisi üstüne harika bir ilişkiye girmen söz konusu.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git