Kahve Falında Şişe Görmek

22.08.2015
Kahve Falında Şişe Görmek

Kahve falında şişe görmek, fal sahibinin hayırlı ve sağlıklı bir evladı olacağı anlamına gelir. Kişinin son günlerde kafasını karıştıran konularla ilgili sabırlı olması halinde muradına ereceğine işaret eder. Yapılacak olan bir hatadan dönüleceğine ve yaşanılan sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızdaki sular durulmuyor. Çok fazla şıpsevdi yapıya sahip olduğunuz için, gözünüzün gördüğü her yakışıklıya aşık oluyorsunuz. Ama artık durulacağınız ve gerçek aşkı bulacağınız döneme gireceksiniz. Karşınıza öyle biri çıkacak ki, gözleriniz ondan başka kimseyi görmeyecek, tabii onunda sizden başkasını. Ansızın karşınıza çıkan bu kişi, uzun zamandır sizden hoşlanıyor ama hayatınızda var olan biri olduğu için size açılma fırsatı yakalayamamış. Ama canına tak etmiş olacak ki, bir gün birden karşınıza çıkarak size aşık olduğunu söyleyecek. Bu kişiyle biraz sohbet etmeniz, aslında hayatınızın erkeği olduğu kararına varacaksınız. Öyle sınırsız öyle derin bir aşk yaşayacaksınız ki, görenler sizin bu aşkınız karşısında mest olacak.

Eşinize karşı sorumluluklarınızı tam yerine getirmiyorsunuz. Her şeyi ondan beklemeniz hayal kırıklığına uğramanıza neden olduğu için, kendi kendinizi mutsuz ediyorsunuz. Aslında sizde düşündüğünüzde evliliğin karşılıklı fedakarlıklar gerektirdiğini anlayacaksınız. Eşinizin size karşı sevgisini kullanarak, onun yapmayacağı şeyleri ondan beklemenizin ne kadar yanlış olduğunu anlayacaksınız. Bu durumu düzeltmek için harekete geçerek, eşinizin gönlünü alacaksınız. Sizde göreceksiniz ki her şey hızlı şekilde yoluna girecek, evliliğiniz hiç olmadığı kadar güzel geçecektir.

Yakın zamanda karşılaştığınız kişi ile aranızda duygusal bir bağ olacağı anlamına gelmektedir. Aslında belli etmeseniz de içten içten ondan hoşlanıyor ve onu merak ediyorsunuz. Artık dayanamayacak ve ona ulaşarak ondan çok hoşlandığınızı söyleyeceksiniz. Bu kişinin tavrı da bu yönde olacak, çünkü sizinle tanışma amacı zaten size karşı bir şeyler hissettiği için. Kısa zaman içinde güzel bir birlikteliğe başlayarak, uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre baya tutumlusunuz, istediklerinizin gerçekleşmesi için, yemek yemekten ve lüksten kaçınıyorsunuz. Artık isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz zamanın geldiği anlamına gelmektedir. Her ne var ise hayalini kurduğunuz, elinize geçecek yüklü miktar para sayesinde gerçekleştireceksiniz. Bu hayal ya yeni bir ev ya da bir araba. Uzun zamandır bekliyor asla gereksiz harcama yapmıyorsunuz. Nihayet bu bekleyişinizin karşılığını alacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

Sıkıntılı zamanların geride kalacağı anlamına gelmektedir. Hayatınıza bolluk ve bereketin geleceğini işaret eder. İş hayatına atılacak, yüklü miktar gelir elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz gelir sayesinde epey rahatlayacak, öz güveniniz yerine gelecektir. Aslında yıllardır neden çalışmadığınız için biraz yakınsanız da, yeni iş sizi feraha kavuşturacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailede olan sorunların son bulacağı ve aileniz ile birlikte güzel bir tatile çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu tatil fikri ailede neşe sağlayacaktır. Herkesin yenilenmesi ve yaşananları unutması için bir tatilin şart olduğunu düşünüyorsunuz. Yanılmıyorsunuz da, bu tatil size ve tüm aileye iyi gelecek. Tatilde bol bol sohbetler edecek, çok fazla eğleneceksiniz. Tatilden döndüğünüz de, aileniz ve siz kendinizi daha dingin hatta yenilenmiş hissedeceksiniz. Her şeyin yoluna girdiği harika bir dönem sizleri bekliyor.

Yakın bir zamanda ailenizden birinin hamilelik haberi ile ev halkında mutluluk hakim olacak. Bu hamilelik haberini uzun zamandır bekliyormuş gibi sevineceksiniz. Hane içerisine bebekle beraber bolluk ve bereket gelecek. Bu yakınınızın her an yanında olacak, hamileliği güzel geçsin diye elinizden geleni yapacaksınız.

Arkadaşlarınız ile aranıza bir kara kedi gireceği anlamına gelmektedir. Eğer siz bu kara kediyi önceden fark ederseniz hiç bir sorun yaşamayacak, hatta hiç zarar görmeyeceksiniz. Bu kişi yakınınızda esmer, uzun boylu ve her an yanınızda olan biri. Gözlerinizi dört açıp bu kişiyi açığa çıkarabilirsiniz. Sonrasında ferahlama yaşayacak, arkadaşlığınız daha sağlam olacaktır.

Hayatınızı evlatlarınıza adamışsınız. Ne gelirse evlatlarımdan gelsin, onlar başımın tacı demekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Hayırlı evlatlar yetiştirdiğinizi yakında anlayacak, mutluluk gözyaşları dökeceksiniz. Okuldan gelen başarıları, sizi gururlandıracak ve tüm çabalarınızın karşılığını başarıları ile alacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde saygı duyulan ve sevilen bir kişisiniz. Yaptığınız işler sayesinde el üzerinde tutuluyor, herkes tarafından takdir ediliyorsunuz. Yakın zaman içerisinde katılacağınız bir davet için sunum hazırlayacaksınız. Bu sunumu o kadar özenli ve dikkatli hazırlayacaksınız ki, herkesin alkışla ayağa kalkacağını göreceksiniz. Başarılarınız herkesin diline dolanacak, daha iyi başarılar elde edeceğiniz yeni bir döneme gireceksiniz.

Yeni iş arayışı içerisine girdiğiniz ve yeni bir iş kapısı anlamına gelmektedir. İstediğiniz kriterlere uygun bir iş bulacak, huzurlu bir iş ortamında çalışmaya başlayacaksınız. Eski iş yerinde arkanızda çevrilen oyunlar yüzünden çok huzursuz olmuşsunuz. Ama yeni gireceğiniz bu iş yerinde çok mutlu olacak ve mutlu olduğunuz için iyi işlere imza atacaksınız.

Kısa zaman içerisinde mevki sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır bu mevki için canla başla çalışıyor, gecenizi gündüzünüze katmışsınız. Bu çalışmaların nihayet sonucu alacaksınız. Yöneticiniz küçük bir kutlama yapacak, sizin yeni mevkinizi kutlayacaktır. Harika bir döneme girecek, kariyerinizin keyfini çıkaracaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun zamandır baş ağrılarından yakınıyor, bu nedenle stresinize stres katıyorsunuz. Aslında baş ağrılarınızın temel nedeni stres. Siz ne kadar çok stres yaparsanız, o kadar çok başınız ağrır. Kısa zaman içinde sizi strese sokan ne var ise bunlardan kurtulacaksınız. Sizde fark edeceksiniz ki, stresin bitmesi ile birlikte baş ağrılarınız da son bulacak.

Aile yakınlarınızın birinin hastalığı sizi derinden üzmüş. O kişi ile birlikte sabahlara kadar acısını paylaşmışsınız. Nihayet bu kişinin sağlığına kavuşmasının zamanının geldiği anlamına gelmektedir. Bu iyileşme ile beraber çok mutlu olacak, sağlıklı, neşeli bir döneme gireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.