Kahve Falında Şişe Görmek

Kahve Falında Şişe Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.315 kez okundu.

Kahve falında şişe görmek bir haber anlamına gelir. Fal fincanında şişe çıkan kişinin bir yerden bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Şişe haber yada haberciyi temsil eder. Genellikle uzak bir yerden gelecek bir haberi, yada yine uzak bir yerden bir ziyaretçi ile birlikte gelecek haberi simgeler. Falında şişe çıkan bir kimse her türlü olumlu yada olumsuz habere hazırlıklı olmalıdır.

Kahve Falında Şişe Görmek Ne Anlama Gelir?falda şişe görmek

Falda şişe görmek yardımla da yorumlanır. Falda çıkan şişe birilerinin sizin yardımınıza ihtiyacının olduğu anlamına gelir. Yakın zamanda sizden gelip yardım isteyecek birini temsil eder. Fal sahibinin bu kişiye yardım etmesinin her ikisi içinde hayırlı olacağı söylenebilir. Falında şişe çıkan kimse ailesinden yada yakın çevresinden birinin yardımına koşacaktır. Bu yardım maddi yada manevi olabilir. Falda yatık bir şişe görmek üzücü bir haber alacağınıza işarettir. Eğer falınızda çıkan şişe yatay duruyorsa bu genelde bir hastalık yada ölüm haberi ile yorumlanır. Uzaklardan bir yakınınızdan gelecek olan bu haber hanenizde yasa sebep olacaktır. Eğer şişe dik bir vaziyette duruyorsa bu da güzel neşe verici bir haberdir. Genellikle doğum yada düğün haberleri olarak yorumlanabilir. Yada herhangi bir başarı haberi olabilir. Bu haber ile tüm hane halkı mutlu olacaktır.

Falda Şişe

Şişe görmek fincandaki duruş şekliyle de yorumlanabilmektedir. Eğer ters dönük ise o zaman bu hayatınızda bir şeylerin umduğunuz gibi gitmeyeceği anlamına gelir. Planladığınız yapmayı hedeflediğiniz bir şey varsa bu dönemde hiç kalkışmamanız tavsiye edilir.

Kahve falında şişe görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda şişe görmenin anlamı ve şişe kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git