Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek

Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.060 kez okundu.

Kahve falında türkiye haritası görmek, olumsuz olaylara, cefalı bir döneme dalalet edilir. Sağlığının bozulacağına, iş hayatında olumsuzlukların yaşanacağına, büyük tartışmalar olacağına, aile içerisinde huzursuzlukların meydana geleceğine işaret edilir. Hayatında ki tüm olaylara dikkat etmeli ve içinden çıkılmaz bir hal almadan halletmeye çalışmalıdır. Çünkü kişiyi, çok zorlu bir dönem bekliyor. Bu durum özellikle de iş hayatında kendini gösterebilir. Hiç beklemediği kişilerden bir iftiraya maruz kalabilir ve bu durum işini kaybetmesine dahi neden olabilir.

Maddi sıkıntıların yakanızı bırakmayacağı endişesine kapılıyorsunuz demektir. Bu dönemde büyük maddi kayıplar yaşayabilirsiniz ve bu olumsuz olaylar sizin tüm sosyal hayatınızı ve evlilik hayatınızı etkileyebilir. Bu zorlu dönemde sabırlı olmaya ve kalp kırmamaya özen gösterin. Böylesine buhranlı bir dönmede, eşsiz ve dostsuz kalmak istemezsiniz değil mi? Olumlu olarak da bunca meşakkatli dönemden sonra huzur ve rahat bir yaşam sizleri bekliyor olacak.

Öğrenmeye, dinlemeye, bilgiye olan merakın sürekli farklı insanlarla tanışıp yeni maceralar yaşamana olanak sağlıyor. Bu aralar biraz dinlenmen kötü bir sağlık problemi yaşamanı engelleyebilir. Herkesin ilgisini çekiyor olan ve herkesle iyi anlaşman sevgilinle sürekli tartışmana neden oluyor. Biraz alttan alırsan herşeyin yoluna girmesini sağlayabilirsin. Ona biraz güven verirsen sorun çözülecek.

Kafanızı şişiren bir insandan kurtulmanız an meselesi biraz daha sabredin. Boşanmanın verdiği şoku yeni üzerinizden atıyorsunuz. Hatalarınızı fark etmiş olmanız güzel ama hala inatçı huyunuzdan vazgeçmiş değilsiniz. Eski kocanızın başına gelen bir kaza merhametli yönünüzü ortaya çıkarabilir. Bazı olayları telafi ederek eski günlere dönmek istiyorsanız bu kazayı fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

Hayatını değiştirecek bir insan girecek hayatına. Neşe, huzur ve mutluluk getirecek. İkinci baharını yaşatacak sana. Çok mutlu olacağın bir sürpriz ile karşılaşacaksın. İş hayatında bazı sıkıntılar içerisine gireceksin. Bu üzecek. Bu da seni iş hayatında olumsuz etkileyecektir. Ama kısa zamanda bunların üzerinden geleceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git