Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek

Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.617 kez okundu.

Kahve falında Türkiye haritası görmek, olumsuz olaylara, cefalı bir döneme dalalet edilir. Fal fincanında, Türkiye haritası çıkmış ise, sağlığının bozulacağına, iş hayatında olumsuzlukların yaşanacağına, büyük tartışmalar olacağına, aile içerisinde huzursuzlukların meydana geleceğine işaret edilir. Eğer kişinin falında, Türkiye haritası çıkmışsa, hayatında ki tüm olaylara dikkat etmeli ve içinden çıkılmaz bir hal almadan halletmeye çalışmalıdır. Çünkü kişiyi, çok zorlu bir dönem bekliyor. Bu durum özellikle de iş hayatında kendini gösterebilir. Hiç beklemediği kişilerden bir iftiraya maruz kalabilir ve bu durum işini kaybetmesine dahi neden olabilir.

Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek Ne Anlama Gelir?falda Türkiye haritası görmek

Falda Türkiye haritası görmek, maddi sıkıntıların yakanızı bırakmayacağı endişesine kapılıyorsunuz demektir. Bu dönemde büyük maddi kayıplar yaşayabilirsiniz ve bu olumsuz olaylar sizin tüm sosyal hayatınızı ve evlilik hayatınızı etkileyebilir. Bu zorlu dönemde sabırlı olmaya ve kalp kırmamaya özen gösterin. Böylesine buhranlı bir dönmede, eşsiz ve dostsuz kalmak istemezsiniz değil mi? Olumlu olarak da bunca meşakkatli dönemden sonra huzur ve rahat bir yaşam sizleri bekliyor olacak.

Kahve falında Türkiye haritası görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda Türkiye haritası görmenin anlamı ve Türkiye haritası kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git