Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek

21.08.2015
Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek

Kahve falında Türkiye haritası görmek, fal sahibinin hayırlı bir kısmetinin yakın zamanda karşısına çıkacağı ve güzel haberler alarak huzursuz geçen günlerin son bulacağı anlamına gelir. Kişinin eline geçecek bir para olduğuna ve işlerinin yoluna gireceğine işaret eder. Dileklerin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Aşk Yorumu

Hayat mücadele ve cesareti sever. Bekarlar için uzun süredir hoşlanılan bir kişinin varlığı fakat kırılamayan gurur ve cesaretin eksikliğinden dolayı uzun soluklu askıda kalmış bir ilişkiye işarettir. Fakat çok şükür ki artık onun hayatınızda olmamasına dayanamıyorsunuz ve bu durum sizin gibi inatçı birini cesaret verip, gururunuzdan da feragat ederek açılmanıza işaret eder. Cesareti ve kendinizle ilgili bu kadar size yapışmış boş gururunuzu terk edip adım atmanız size çok iyi gelecektir. Çünkü uzun süredir duygu beslediğiniz kişi de sizler kadar sizden adım beklemektedir şeklinde yorumlanır. Bu adım ve değişiklik ise size harika bir duygusal yolculuğun hediyesini sunacaktır. Hayatınızın insanını bulmuş olacağınıza ve çok hızlı başlayan bu ilişkinin de sürpriz ve hızlı bir şekilde evlilikle taçlanacağına işarettir.

Bekar olanlarda değişik ve ikinci bir durum daha söz konusudur ki, ilişkilerini sonlandırmış olanların flörtleri tarafından tekrar şans talebiyle karşı karşıya kalacakları şeklinde de yorumlanır. Eski flörtünüz de oldukça derin izler bırakmışsınız ve de o her denemeye rağmen asla kimseyi sizin yerinize koyamamıştır. Siz de bu kişiyi aslında çok özlediniz ve inatçılığınızdan dolayı onu aramıyorsunuz. Onun ilk adımı atması sayesinde tekrar barışıp bu işi yine evlilik ile sonlandırıp bu sefer onu hayatınızın sonuna kadar mutlu etmeye adayacağınıza yorumlanır.
Evli iseniz müthiş bir sadakat ve aşk bağı ile size bağlı olan bir eşe sahip olduğunuza işaret edilir. Ona sizden uzun süredir beklediği şefkati fazlasıyla gösterip daha da bağları güçlenmiş bir evlilik dönemine girdiğinize yorumlanır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bolluk ve bereketin kapınıza hem de hiç gitmeyecek ve artarak geleceği şekilde yorumlanır. Kişiliğinizde size sınır koyan temel sıkıntılı durumları değiştirip başkalarından da fikir alacak ve bunun sayesinde yeni iş fırsatları da sizinle olacaktır. Hali hazırda bir işiniz varsa veya işletmeniz söz konusuysa gelişen vizyonunuzla işlerinizde kar marjlarınızı yükseltecek sürpriz gelişmelere yorumlanır. Ödemeleriniz birikmiş ve borçları nasıl ödeyeceğinize akıl erdiremez bir durumdasınız. Bu durumun çok uzun soluklu sürmeyeceğine ve fırsatların tek tek önünüze serileceğine işaret eder. Hayatınızda oldukça önemsediğiniz maddi gücü bu dönemle birlikte istikrara kavuşturacak ve bu gelişmelerle artacak olan öz güven durumunuzun, sadece iş hayatınızda değil aile ve sosyal çevrenizde de olumlu etkilerini göreceğinize tabir olunur.

Uzun süredir hayal ettiğiniz maddi değeri oldukça yüksek tüm istediklerinize fazlasıyla yakın olduğunuza işarettir (mal,mülk). Finansal refahın sağladığı olanakların dışında zaman olarak da oldukça esnek durumlarınız söz konusu olacaktır. Uzun süredir hırslarınızın ve amaçlarınızın peşinde adeta iş kolik modunuzdaydınız. Şimdi gerek finansal standart yükselişinin etkisi, gerekse oluşan geniş zaman aralığını kendinize ayıracağınıza yorumlanır. İyi bir tatil yapacak ve bu size çok iyi gelecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Oldukça yıpratıcı bir dönemden geçtiğinize, amaçlarınıza ulaşmak için uzun süre ailenizi ihmal ederek kendinizden ödünler verdiğinize, ailenizi ikinci plana atmanızın aileniz ile aranızda gerginliklere sebep olacağı şeklinde yorumlanır. Burnunuzun dikine gitmeyi bir tarafa bırakıp, değişime karar vermeniz, zaten çalışmalarınızın da karşılığını fazlaca alacağınız bir döneme girdiğinizden, tavırlarınızda da olumlu etkilere sebebiyet verecek. Bu ılımlı ve anlayışlı durumunuz, iş hayatından gelen bereket yansıması ile ailenize hem zaman ayıracak, hem de onları hatırı sayılır hediyelerle şımartarak eskisinden de iyi ilişkilere sahip olacağınıza işarettir. Küskünlük derecesindeki asla barışılamaz diye düşündüğünüz kişilerle de sürpriz barışma anları yaşayacağınıza yorumlanır. Değişime karar vermeden önce, kendi açınızdan olaylara bakma tavrınızı, empatik bakış açısına yani karşı tarafı da kayda alan bakış açısıyla ele almaya başlayarak adalet yönünüz de gelişmeler yaşanmasına, hatta bu yönünüzün hayranlık oluşturmasına delalet eder. Aynı zamanda eğer adli bir durumunuz söz konusuysa sizin lehinize sonuçlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Kafanızdaki pek çok sorunun, konuşma ve karşı tarafa kendini ifade etme fırsatı tanıyacağınızdan kolaylıkla çözüleceğine ve eskisinden de daha sağlam aile bağlarının oluşacağına işarettir. Aile içerisindeki bu bağların güçlenmesinde ise daha önceden sizde pek de gelişmiş gibi görünmeyen, sorumluluk duygusunun merkezinde davranışlar sergilemeye başlamanızda etkili olacaktır diye yorumlanır. Sadece yakınınızdakiler değil mesafe olarak uzak olsa da çok kıymet verdiğiniz birinin de manevi desteği size oldukça iyi gelecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Şansın kapınızı çaldığına yorumlanır. Çünkü iş anlamında karar vermekte oldukça zorlanacağınız fırsatlar söz konusu. Bunlardan size maddi ve kariyer olarak en iyi standardı getirecek olan olanağı seçecek ve bunun meyvelerini hayatınız boyunca fazlasıyla yiyeceğinize işaret eder. Fakat bununla birlikte bir vazgeçiş size ilerleyen dönemlerde daha büyük kazanım olarak hayatınıza dahil olacağı şeklinde de tabir olunur. Aslında bunu fazlasıyla hak ettiniz. Yeri geldi kendinizden yeri geldi sevdiklerinizden ödün vererek iş hayatınızı düzene ve belli istikrara sokmak gayretinde oldunuz. Tam da bu noktada bunu fazlasıyla maddi ve kariyer içerikli karşılığının alınacağı bereketli bir döneme girildiğinin işareti olarak kabul edilir.

Uzun süredir iş hayatınızdaki problemlerinizi pek umursamayıp geri plana atmış durumdasınız. Fakat bu dönem silkelenip bu problemlerinizle dürüstçe yüzleşip, analiz edip, onları lehinize çevireceğinizden dolayı oldukça rahatlayacağınıza yorumlanır. İş ile ilgili seyahatleriniz her zaman yoğundu fakat bu seferki her ne kadar siz diğerleri gibi sıradan görseniz de sizlere tüm iş hayatınız ve kariyer planlamalarınızı olumlu yönde dönüştürecek sürprizler sunacaktır. Oldukça kazançlı ve saygın bir iş hayatına ve bunun uzun soluklu olacağına yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Uzun süre daha iyi hayat standartlarına ulaşmak için mücadele ettiniz ve bu arada kendinizi de fazlasıyla ihmal ettiniz. Bünyeniz koşturmaca içerisindeki olumsuz hayat rutinleri ile zayıf düşmüş ve belli süredir kronik ve dönemsel ama sıklıkla sağlık problemleri yaşamaktasınız. Fakat maddi ve manevi olanaklarda bu koşturmaların fazlasıyla karşılığını aldınız, artık sağlığınıza da o denli hassas yaklaşım içerisine gireceğinize işarettir. Kendinize zaman ayıracak dinlenebilecek lükse sahip olacak ve bu esnada tedavi süreçlerinizi başarıyla geçireceğinize yorumlanır. Aileniz ve yanınızda olacak kişileri bu aşamadan sonra özel bir kıymette ele alacağınıza işarettir. Aynı zamanda da sağlık gibi önemli bir durumda yanınızda olmayanları ayırt edip, hayatınızdan çıkararak yapay dostluklarınız ile de yüzleşeceğinize yorumlanır.

Görüldüğü üzere her iki yönden de siz kazançlı olacaksınız. Ve sevdiklerinizin sağlık problemleriniz ile mücadele ederken sizin için hem üzülüp, hem seferber olduğunu görecek ve bu aşamadan sonra sağlığınıza özel bir önem göstereceğinize yorumlanır. Hayat size bütün hayatınıza yansıyan adeta ikinci bir şans vermiştir ve siz de bunun kıymetini fazlasıyla bilecek bir yaşam sürecine girecek, bunun bilincinde bir hayata kanat açtığınıza tabir edilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.