Kahve Falında Harita Görmek

23.08.2015
Kahve Falında Harita Görmek

Kahve falında harita görmek, fal sahibinin sabırla beklemesi ve olayları fazla büyütmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin eline geçecek olan maddi imkanlar ile birlikte bolluk ve berekete işaret eder. Hayırlı kısmetin kapıyı çalması ve evlattan görülecek olan büyük bir hayır demektir.

Aşk Yorumu

Yakın bir zaman içerisinde duygusal hayatınızda yaşadığınız tüm sıkıntı ve olumsuzluklardan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Her zaman hayalini kurduğunuz o huzur ve mutluluk dolu hayata kavuşacağınızı gösterir. Yakın zamanda sevdiğiniz ve yanınızda olmasını istediğiniz bir insan ile uzun bir tatile çıkacağınızı gösterir. Bu kişi eşiniz, sevgiliniz ya da yeni beraber olmaya başlayacağınız birisi olabilir. Evliyseniz, eşinizden gelecek olan bir hediye sizi çok mutlu edecektir. Bir süreliğine tatile gidip beraber kafa dinleyecek ve şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklarda birlikte kafa dinleyeceksiniz. Huzur bulmanızı sağlayacak bu tatilden kafanızı toparlamış olarak dönecek ve işlerinizde daha önce olmadığınız kadar aktif ve başarılı olacaksınız.

Eğer evli değilseniz yakın zaman içerisinde yeni biri ile tanışacağınıza işaret eder. Bu kişi aslında hep hayalini kurduğunuz karakterde birisi olacaktır. Ayrıca hayatınızda olmasını istediğiniz bu kişi ile çok iyi uyum sağlayacak uzun bir birliktelik yaşayacaksınız. Çok beklemeden alacağınız evlilik teklifi ile hayatınıza bambaşka bir kapı açılacaktır. Sevdiğiniz kişi ile çok mutlu olacaksınız, sağlıklı ve huzur içerisinde günler sizi beklemektedir. Bu dönemde geçmişinizde kalmış olan insanların sizin kafanızı tekrardan karıştırmasına izin vermemelisiniz. Geçmişinize kalıcı olarak bir perde çekip, geleceğinize bakmalısınız. Aileniz ile de çok iyi anlaşacak olan bu kişi ile her zaman hayalini kurduğunuz bir evlilik yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre son zamanlarda yaşadığınız bütün maddi sıkıntı ve sorunlardan kısa zamanda son bulacağının habercisidir. Kendinizi tüy gibi hafif hissedecek, sıkıntılı ve mutsuz günler sona erecek ve mutlu olacaksınız. Ayrıca ortam değişikliği yapacağınızın da göstergesidir. İşleriniz iyi gitmesiyle maddi açıdan refaha ereceksiniz. Hatta uzun zaman dilimi içerisinde yaptığınız bir takım planları hayata geçirmeye başlayacaksınız. Bu dönemde ev veya araba alabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız mutlu ve huzurlu zamanlar iş hayatınızı da olumlu yönde etkileyecektir. Yakın çevrenizdeki biri arkadaşınız ile birlikte bir iş girişiminde bulunma ihtimaliniz de oldukça yüksektir. Oldukça karlı çıkacağınız bu işte, arkadaşlık bağınızı sıkı tutmalı ve  bu konuda oldukça dikkatli davranmalısınız.

Azimli ve çalışkan karakteriniz sayesinde bu dönemde el attığınız her işte elde edeceğiniz güzel başarılar sizi beklemektedir. Bu dönemde elde ettiğiniz kazançlar sayesinde etrafınızdaki  insanlara fazlasıyla faydanız dokunacaktır.  Sizin için hem bedenen hem de zihnen yaşanacak olan bir arınma dönemi olacaktır. Hayatınızda atmış olduğunuz küçük adımlar sayesinde büyük bir kazanç elde edeceksiniz. Özellikle iş hayatınızdaki başarınızı kıskanan çevrenizdeki bazı insanlara karşı önlem almanızda fayda vardır. Bu zamanlar da size çok yakınmış gibi davranan bu insanlar zamanla kendilerini ve niyetlerini belli edeceklerdir. Sizi sevdikleriniz ve aileniz ile bolluk ve bereket içerisinde huzur ve mutluluk dolu bir hayat beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kısa bir süre önce yakın bir arkadaşınız ya da ailenizden biri ile yaşadığınız bir tartışma sonucunda ikiniz de birbirinize karşı kırgınsınız. Bu dönem küslüklerin bitmesi, gönlünü almak ve barışmak için en iyi dönemdir. Bu tartışmalı ve sarsıntılı zamanı az hasarla atlatmış durumdasınız ve şimdi de yapılmış olan hataların düzeltmenin vaktidir. Aksi halde ilişkiniz geri dönülmez noktalara gidebilir. Arkadaşınız ya da akrabanız ile aranızdaki sevgi bağı tamamen kopmaması için  oldukça dikkatli davranmalısınız. Ailenizden alacağınız manevi desteği de gösteren sandal figürü, bu dönemde yaşayacağınız duygusal boşluklarda ailenizin ne olursa olsun sizin yanınızda olacağını ve sizi hep destekleyeceğini göstermektedir.

Aileniz ile yapacağınız konuşmalarda size her zaman ilham kaynağı olacak fikirler vereceklerdir. Ayrıca yeni tanışacağınız ve kısa sürede çok iyi arkadaş olacağınız bir kişi, hayata kimsenin göremediği açılardan bakacak ve size enerji kaynağı olacaktır. Ruhu çok temiz olan bu kişi size bu dönemde çok iyi gelecektir. Hayatın olumlu yanları kadar olumsuz yanlarını görmenize ve kabul etmenize yardımcı olacaktır. Bir süredir hayalini kurduğunuz her şeyi tek tek yaşayacak ve istediklerinize sahip olacağınız oldukça huzurlu ve mutlu bir dönem sizi beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde son zamanlarda geçirdiğiniz sarsıntılı dönemden yavaş yavaş kurtulduğunuza işaret eder. Azminiz sayesinde başarı basamaklarını sırayla tırmanacağınız bu dönemde kariyeriniz açısından oldukça radikal kararlar alacaksınız. Bir arkadaşınız ile ortak yapacağınız bir sayesinde büyük kazançlar elde edecek, kendinizi için yeni kapılar açacaksınız. İşiniz sebebi ile gittiğiniz seyahatlerde yeni insanlarla tanışacak ve kariyeriniz için yeni fırsatlar yakalayacaksınız.

Bu dönemde karşınıza kariyeriniz açısından çıkacak olan bazı fırsatlar aklınızı çelebilir ve bir karar vermeniz gerekebilir. Sizin için en doğru olacak kararı vermelisiniz. Bu kararı verirken mutlaka ailenizin de fikirlerini almalı onlara da danışmalısınız. Uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğunuz bir projede oldukça başarılı olacak ve çok iyi bir kazanç elde edeceksiniz. Sevdikleriniz ile huzur içerisinde yaşayacağınız bir dönem geçirecek, tanıştığınız yeni insanlar sayesinde yeni çevreler edineceksiniz. Hayatınıza renk katacağınız bir dönem sizi beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Uzun zamandır zor bir hastalıkla mücadele etmekte olan uzak bir akrabanızdan müjdeli haberler alacağınıza işarettir. Bu sayede moraliniz düzelecek ve sizde mutlu olacaksınız. Fakat bu dönem sizin için sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdir. Kısa süreli geçirebileceğiniz bir rahatsızlık size sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda sinyaller vermektedir. Doktor kontrollerinizi kesinlikle aksatmamalı testlerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız.

Özellikle beslenmenize çok dikkat etmeli, mümkün olduğunca protein ağırlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz. Öğünlerinizi atlamadan düzenli yemeli, sebze ve meyve tüketmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca bedensel sağlığınıza da dikkat etmeli, düzenli olarak spor yapmalısınız. Özellikle boş vakitlerinizde kendinize hobi edinmeli, vaktinizi boş geçirmemeli ve yoğun iş temposundan sonra kafanızı dağıtmalısınız. Bu dönemde yakın bir akrabanız veya arkadaşınızdan alacağınız bir hamilelik haberi çok sevinmenize sebep olacaktır. Bebek müjdesi ile ailenize neşe gelecektir. Sizi tüm sevdikleriniz ile çok mutlu ve neşeli günler beklemektedir. Her zaman hayalini kurmuş olduğunuz geniş bir aile ile hayatınıza devam edeceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.