Kahve Falında Dünya Haritası Görmek

19.08.2015
Kahve Falında Dünya Haritası Görmek

Kahve falında dünya haritası görmek, fal sahibinin dünya turuna çıkacağı ya da yurt dışı seyahatine gitmek için ani bir plan yapacağı anlamına gelir. Kişinin uzun bir süredir beklediği haberi alarak çok mutlu olacağına ve yaşadığı maddi sıkıntıların kısa bir süre içerisinde son bulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Yurt içi ya da yurt dışı yakın zamanda bir seyahat geçireceğinizi ve bu seyahat sırasında esmer, uzun boylu bir erkekle tanışacağınızı simgeler. Tanışacağınız bu kişiden hoşlanma hissedecek ve bu kişiye aşık olacaksınız. Seyahatiniz sırasında tanıştığınız bu kişiyle gittiğiniz şehri tanıyacak, o şehirden unutulmaz bir serüvenle döneceksiniz. Eğer devam eden bir ilişkiniz var ya da evliyseniz, partnerinizle birlikte yaşadığınız olumsuz günleri geride bırakacak bir seyahate çıkacağınızın habercisidir.

Uzun zamandır düşündüğünüz ve planlamak istediğiniz bu seyahat için harekete geçmenin tam vakti. Bu figür, partnerinizle pozitif enerji alacağınız, tartışmalarınızı unutacağınız, sizi etkileyen stresten uzaklaşacağınız bir yere gitmeniz anlamına gelir. Enerjinizi değiştirecek bu küçük ya da büyük çaplı seyahat size ve partnerinize kendinizi iyi hissettirecektir. Aşk hayatınızın dönüm noktası sayılacak bu gezi, size birçok duyguyu art arda yaşatacaktır. Mutluluğu, şaşkınlığı, saflığı, sadakati, güzelliği iliklerinize kadar hissedecek bu geziden partnerinizle birlikte ağzınız kulaklarınızda ayrılacaksınız. Mutluluğa ulaşmak sizin için çok yakında.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre uzun zamandır biriktirmiş olduğunuz ve yatırım yapmayı düşündüğünüz birikiminizi kullanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Mantıklı yaklaşarak, çevrenizden gelen uyarıları kulak asmayarak aklınıza yatan bu yatırımı yapmalısınız. Kısa vadede ciddi kar oranı katacak bu yatırım sayesinde maddi açıdan yükselişe geçeceğiniz bir döneme girmektesiniz. Ev, araba, dükkan, arsa gibi yatırım yapmayı düşünüyorsanız eğer bunun için biraz daha beklemenizde fayda var. Şu dönemde bu yatırıma girmeniz size eksi olarak dönebilir ve maddi açıdan sizi mutsuz edebilir.

Fal sahibinin uzun bir zamandır alacaklı olduğu bir miktar paranın yakın zamanda eline ulaşacağının haberini simgeler. Çok güvendiğiniz bir kişiye verdiğiniz ve uzun zamandır geri dönmesini beklediğiniz bu para sizi biraz üzmüş ve sinirlendirmiş ancak bu durum kısa zaman içerisinde çözümlenecek ve ihtiyacınız olduğu anda bu para size geri dönecektir. Güvendiğiniz bu arkadaşınız, akrabanız size mahcup bir şekilde borcunu getirecek ve sizden özür dileyecektir. Sizin merhametli olduğunuzu ve yufka yürekli olduğunuzu hisseder gibiyiz. Bu mağdur olan kişiye sırt çevirmeyecek ve onu anlayışla karşılayacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatınıza küçük bir sürprizin katılacağının habercisidir. Yakın bir aile üyenizin yıllardır bebek beklemesi tam ümitsiz bir ana dönüşmüşken güzel bir mucizeyle beraber gelecek olan bebek haberi tüm aileyi sevince boğmaya yetecektir. Bu güzel haber yakın zamanda hanenizi şenlendirecektir. Eğer bekarsanız ve sevgilinizden evlenme teklifi bekliyorsanız biraz daha sabretmeniz gerekecek. Çünkü sevgilinizin şu sıralar meşgul olduğu bir konu var. Bu konu kendi ailesiyle ilgili olan bir konu olsa da ilişkiniz de bu durumdan ufak bir şekilde etkilenebilir. Endişe etmeniz, paniklemeniz, sevgilinizin üstüne gitmeniz sizi de ilişkinizi de mutsuz edecektir. Bu süreçte partnerinizi anlayışla karşılamalı, bu dönemin geçici olduğunu unutmamalısınız. Bu sürecin sonunda sabrınızla gelen mutluluk kapınızda olacaktır.

Bambaşka bir yaşam bambaşka bir hane sizi bekleyecektir. Eşiniz olacak olan insanla uzun ve mutlu seneler kapınızda olacaktır. Şehir dışına ya da ülke dışına yerleşme düşüncesi taşıdığınız şu dönemde bu düşüncenizin gerçekleşeceğinin sinyalini vermektedir. Bütçeniz ve mantığınız tamamlandığı an yaşamınızda büyük bir değişim ve yenilik yaşanacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Uzun zamandır maddi açıdan sıkıntı yaşadığınız şu dönemde, aylardır haber beklediğiniz iş için kabul edileceksiniz. Bu iş sizin ekonomik hayatınızı, psikolojik durumunuzu düzeltecek size kendinizi iyi hissettirecektir. Umutsuz olduğunuz anda gelen bu müthiş haberle sizden mutlusu olmayacaktır. Eğer hali hazırda devam ettiğiniz bir işte çalışıyorsanız bir iş seyahati görünmektedir. Bu iş seyahati sizin kendinizi tanımanıza, keşfetmenize ve öz güven anlamında kendinizi fark etmenize fayda sağlayacaktır. Yapacağınız bu iş seyahati sonrasında uzun bir toplantıya katılacaksınız ve bu toplantıdan kariyeriniz için müthiş bir değişim teklifi alacaksınız.

Aylardır beklediğiniz yükseliş bu seyahat ve toplantı sonrasında size bildirilecektir. Siz de olabildiğince sağlıklı ve mantıklı düşünerek bu teklifi değerlendirebilirsiniz. Hayatınızdaki kariyer basamaklarının belki de en büyüğü olan bu basamakla, hem maddi hem de manevi açıdan mutluluğa ve huzura kavuşacaksınız. Kariyerinizdeki bu büyük sıçrama uzun bir süre bu şekilde devam edecektir.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınız açısından bazı köklü kararlar almanız gereken zaman diliminde olduğunuzu göstermektedir. Yakın zamanda geçirdiğiniz bir operasyondan sonra ağrılarınız ve acılarınızın dinmediğinin farkına vararak artık bu durumu sonlandırıp doktorunuza başvurmanız gerektiğini hatırlatırız. Korktuğunuz kadar kötü bir şey olmadığını ancak bekleme süresinin uzamasıyla sağlığınızda kötüleşmelerin yaşanacağı haberi de bu figürde yer almaktadır. Uzun zamandır soğuk algınlığı problemi yaşamadığınızı düşündüğünüz şu anlarda, soğuyan havaların etkisiyle hastalanabilirsiniz.

Bu zamanlarda giyiminize ve yediklerinize dikkat etmelisiniz. Yaşayacağınız bu soğuk algınlığı eğer dikkat etmezseniz ağır geçebilir. İş,okul hayatında size olumsuz etkileri olabilir. Son olarak bu figürde, yakın bir aile üyenizin ufak bir sağlık problemi yaşayacağını söyleyebiliriz. Bu kişinin sağlık sorunu; ilacının bitmesi, basit bir enfeksiyon ya da soğuk algınlığı olabilir. Bu kişinin yalnız olmadığını, çevresindeki kişilerin bilinçli olduğunu ve bu sayede çabucak toparlanacağını görebilmekteyiz. Endişe etmeden sağlık açısından ufak pürüzler yaşasanız da her karanlıktan sonra bembeyaz bir aydınlık olduğunu lütfen unutmayınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.