Kahve Falında Sevgili Görmek

Kahve Falında Sevgili Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.370 kez okundu.

Kahve falında sevgili görmek fal bakılan kişinin medeni haline göre yorumlanmaktadır. Bekar bir fal sahibi için falda görülen sevgili simgesi, ilişkilerinde baskın ve sözü geçen taraf olma isteğinin fal sahibine ait olduğu anlamına gelir. Bu durum tüm ilişkileri yıpratan tek neden olduğu için fal sahibi kendisine çeki düzen vermelidir. Aksi takdirde karşı taraf bu duruma fazla katlanamayabilir çünkü onun da bir karakterinin olduğu en kısa zamanda kabul edilmelidir. Evli bir fal sahibi için fal fincanında sevgili, eşinin ona dargın olduğu bir konunun olduğunu işaret eder. Fal sahibi ile eşi arasında gelişen bu durum maddi kaynaklı olup gereksiz yere uzatılan bir konudur. Fakat fal sahibi hiçbir konunun eşinden daha önemli olmadığını kavramalıdır.

Çok değişik anlamlara gelmektedir. Mesela fal tabağında el ele yürüyen iki sevgili sembolü belirmişse dünya görüşleri aynı olan iki kişiyi simgeler ve bu insanlar hayatlarının hiç beklemedikleri bir döneminde karşılaşarak birlikte yol almaya başlayacaklardır. Fakat fincanda birlikte bir yerde oturan iki sevgili sembolü belirmişse bir türlü mutlu sona ulaşamayan iki kişiyi simgeler. Bu iki insan maalesef ki maddi sebeplerden dolayı bir yuva kuramazlar fakat, hiç ummadıkları anda gerçekleşen bir mucize sayesinde kendilerini mutlu bir yuvanın içerisinde bulabilirler. Bir diğer anlamı ile sinirli ve itici bir arkadaşa dalalettir. Fal sahibi böyle bir arkadaşın varlığından şikayet etmeye başlayacak fakat onu nasıl başından atacağına bir türlü karar veremeyecektir. Fincanın dibinde beliren sevgili sembolü çok uzun süredir görülmeyen eski bir sevgilinin çıkıp gelmesi ve külleri yeniden alevlendirmesi anlamına gelir. Eğer fincanın ağız kısmında 2 sevgili belirmiş ise sevilen birinin maddi desteği ile sıkıntıların giderilmesi anlamını taşımaktadır.

Kahve Falında Eski Sevgiliyi Görmek

Aklınızda biri olduğuna işaret edebilir. Bu, unutamadığınız bir kişi olabilir veya hayatınıza yeni girecek biri hakkında ipucu olabilir. Falda sevgililer görmek, ruh haliniz biraz karışık olabilir. İlişkiniz kötü gidiyorsa buna bağlı olarak da kafanız karışık olabilir. Mutlu değilseniz, bir şeyleri yoluna koymaya çalışmaya hemen başlamalısınız. Sevdiğiniz kişiyle konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışabilir, kafanızdaki sorunları halledebilirsiniz. Eşinizin ya da sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyor olabilirsiniz. Kafanızda bu düşünceler varken ilişkiye devam etmeniz mümkün değildir. Bu yüzden erkek veya kız arkadaşınızla mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Kahve Falında Sarılan Çift Görmek

Yeni işiniz size yeni bir ilişki getirdiği için kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Yaşadığınız güzelliklerin büyüsü bozulmadan nikah masasına oturmak isteyeceksiniz ama kız arkadaşınızı endişeli görmek sizi üzüyor. Olayları biraz yavaştan alarak hayatı akışına bırakmak bazen daha akıllıca olabilir. Sizinle uğraşmaya çalışan birine fena halde çatıyorsunuz. Hesapta olmayan faturalar yüzünden bu ayki tatil planlarınız suya düşecek.

Sıkıntılarınızın kısa bir zaman sonra son bulacağını da gösterir. Kısmetiniz açılabilir ya da sevdiğiniz bir kişiyle birliktelik yakalayabilirsiniz. Kalbinizi kapalı tutmamalısınız, yeniliklere açık olmasınız. Açılamadığınız biri varsa onunla mutlu bir beraberlik kurabilirsiniz. Çevrenizde fitne çıkaran ya da kötü niyetli olan birine de işaret edebilir. Çevreye karşı biraz daha temkinli olabilirsiniz. 2 kişinin birbiriyle çok uyumlu bir ilişki içinde olduğunu ya da olacağını gösterir. Bu kişiyle hayatınızın belli bir döneminde karşılaşabilirsiniz.

Kahve Falında Sevgili Sureti Görmek

Kişinin ruh halinin uzun bir zamandır çok karışık olduğuna ve fal sahibinin karışık duygular yaşadığına tabir edilir. Eğer kişi neşeli ve mutlu değilse bir şeyler ters gidiyor anlamına gelir. Dertlerin ve sıkıntıların kısa bir süre içinde azalacağına , kısmetinizin kısa zamanda açılacağına ve yakın zamanda sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza delalet eder. Hatta bu kişi ile bir kaç yıl içerisinde ciddi adımlar atacağına ve evliliğe doğru yaklaşacaklarına işaret etmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre ise olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Bu sembol önünüzdeki günlerde insanların yüzüne bakamayacak kadar kötü hatalar işleyeceğinize ve bu hatalardan dolayı çok pişman olacağınıza işaret eder. Mutlu zamanlarınızın bu aralar biraz uzakta kalacağı ve sizi hüzünlü ve stresli günlerin beklediği şeklindedir. Bu stresli günlerinizde de ne yazık ki destek beklediğiniz yakın dostlarınızla da aranız açılacaktır.

Mutlu olacağın bir haber alacaksın. Ailen ile tatile gideceksin. Bu size moral olarak iyi gelecektir. Uzun süredir beklediğin bir telefon alacaksın. Bu senin mutluluğuna sebep olacaktır. Yeni ev veya bir araba almayı planlıyorsunuz. Birikim yaptığınız para elinizden çabuk gidecektir. Bu durum sizi üzecektir.

Kahve Falında Sevgilinin Baş Harfini Görmek

Hayatınızı paylaşmak üzere birleştirmiş olduğunuz kişilerin sizlere karşı olan sevgilerinin hem oldukça içten hem de bir hayli fazla olduğunu göstermektedir. Bazen sizlerin tutumları ile size biraz soğuk davranıyor olsa bile bunun asıl sebebi siz olmanızdan dolayı sadece belli etmek için olması ile birlikte aslında sizleri de oldukça fazla seviyor olduğunu da yansıtmaktadır. Her ne kadar aranızda bu sıra tartışmalar geçiyor olsa bile sizler artık biri birinizin adını ve sevgisini kalbinize işlemiş olduğunuz için sizi hiçbir sert rüzgarın bile yıkmaya gücü yetmeyecek olduğunu da belirtmektedir.

Bir yandan da hayatınızın her alanında o kişiyi ne kadar da çok benimsemiş olduğunuza yorumlanır. Sizlerin bu sevgisini en iyi şekilde hak etmek için de sizlere bu ara sürpriz yapmaya hazırlanan bir sevgiliniz olduğunu da işaret etmektedir. O kişi emin olabilirsiniz ki sizi sadece sözde değil o da sizler gibi gerçekten en içten gelen duygular ile seviyor olduğunu da göstermektedir.

Çocukların problemleri ve telaşları yüzünden kocanızı ihmal ediyorsunuz ve o buna gerçekten çok üzülüyor. Yorgunluğunuz bunu fark etmenize engel olabilir fakat bu konuda ondan yardım isteyerek iletişiminizi güçlendirmeye çalışacaksınız. İlginizi çeken bazı konularda komşularınızla sohbet ederken zevkle yapacağınız bir işe üye olabilirsiniz. Eşinizin de desteği ile maddi özgürlüğünüzü kazanacağınız günler çok yakında.

Kahve Falında Eski Sevgili Görmek

Çekişmeli bir ilişkiye işaret eder. Eğer eski sevgilinizi hala seviyorsanız onunla tekrar birlikte olmak isteseniz bile çok inişli çıkışlı bir birlikteliğe hazır olmalısınız demektir. Zaten yıpranmış olan sinirlerinizi daha beter hale sokmamak için teklif ondan bile gelse kabul etmemelisiniz ki hayatınız eski huzuruna bir an önce kavuşabilsin. Eski sevgili sembolü fal sahibini uyaran niteliğinde olduğu için bu dönemde başınıza gelebilecek şeyleri dikkatle inceleyerek adımlarınızı ve kararlarınızı iki kere düşünerek almalısınız.

Etrafınızda sizi çok beğenen insanlar olduğunun da habercisidir. Eğer içine kapanık ve çekingen bir insansanız bunu fark edememeniz gayet normal olacaktır. Fakat siz yine de bu aralar algılarınızı açık tutun çünkü hayatınızın aşkı ile tamda bu dönemde tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Evli kişiler için eski sevgili sembolü daha tehlikeli bir duruma dikkat çekmektedir. Evliliğinizin selameti için bu aralar oturup kalktığınız insanlara dikkat edin çünkü sizi eşiniz ile birbirinize düşürmek için oynanan bir tuzağın içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bazı art niyetli insanların huzurunuzda gözü olduğunu unutmadan hareket ederseniz adımlarınızı daha dikkatli atabilirsiniz.

Hatıralarınızla baş başa kalmak istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sizi yalnız bırakmak istemeyen evlatlarınıza bile hırçın davranıyorsunuz ama onlar çok haklılar. Sizi çok sevdikleri ve anneleri gibi kaybetmek istemedikleri için üzerinize fazla düşüyorlar. Bu konuda huysuzluk etmeyi bırakın ve gülümsemelerinizle onları mutu edin. Elinizdeki yüklü bir miktar parayı değerlendirmeyi düşünüyorsunuz ama yardıma ihtiyacınız var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git