Kahve Falında Sevgili Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Sevgili Görmek

Kahve falında sevgili görmek, fal sahibinin arkadaş çevresinde yer alan birine karşı yoğun duygular beslediği ve bu kişinin de kalbinin boş olmadığı anlamına gelir. Kişinin cesaretini toplayarak sevdiği kişiye açılması gerektiğine ve mutlu bir ilişkiye sahip olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Birine karşı duyduğunuz büyük bir aşkın varlığına işaret eder. Bu kişiye kısa zaman içerisinde açılacağınıza ve güzel bir birlikteliğe başlayacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda üç vakte kadar size aşık olan biri ile tanışıp, birbirinizi tanıma kararı alacağınıza işaret eder. Bu kişiyi daha önceden tanımıyor olmak sizi korkutsa da, duygularınızın daha ağır basacağı anlamına gelir. Nişanlınız ile düğün hazırlıklarına başlayacağınıza işaret eder.

Şatafatlı, herkesi kıskandıracak detaylar ile dillere destan bir düğün yapacağınıza delalet eder. Sevgili olan biriyseniz yakın zamanda aileler arasında sözleneceğinize ve çok daha aşık olacağınıza işaret eder. Evlilik hayatınızda çıkan birtakım problemlerin varlığına tabir edilir. Eşinizin sizi çok fazla kısıtlaması ve kıskanması hane içerisinde biraz huzursuzluk çıkardığına tabir edilir. Fakat çok sevilip çok sevdiğiniz için bu sorunların üzerine gideceğinize ve aranızda çıkan tüm sorunları aşacağınıza işaret eder. Sorunları aştıktan sonra evlilik birliğinizin daha sağlam olacağına ve birbirinize daha büyük bir aşk ile bağlı kalacağınıza yorumlanır.

Evlenmek istediğiniz partnerinizden yaptığı bir hata sonucunda soğuyacağınıza işaret eder. Nedenini bilmesenizde bu ani soğumanın gün geçtikçe o kişiyi görmekten kaçtığınıza yorumlanır. Ayrılık için ilk adımı atacağınıza ve aslında onsuz daha mutlu olduğunuzu anlayacağınıza tabir edilir. Kısmetlerinizin artacağı ve gerçek aşkı bulacağınız yeni bir döneme gireceğinize yorumlanır.

Para Yorumu

Maddi açıdan zorluklar yaşadığınıza ve büyük bir strese girdiğinize işaret eder. Kısa zaman içerisinde güzel bir iş yapacak ve bu işin karşılığını misli misli alarak maddi sıkıntılarınızı gidereceğinize tabir edilir. Bolluk, bereketli bir döneme gireceğinize işaret eder. Yakın arkadaşınıza verdiğiniz parayı geri alacağınıza ve bu paranın size ilaç gibi geleceğine tabir edilir. Belli bir dönem zorluk yaşamak sizi daha çok güçlendirmiş olacak ki, işlerinize daha iyi konsantre olacak ve daha iyi paralar kazanacağınız anlamına gelir.

Kahve falı yorumcularına göre yeni bir mal varlığına işaret eder. Ya yeni bir ev alacaksınız ya da araba olarak yorumlanır. İsteklerinize ulaşacağınız, maddi açıdan rahatlayacağınız anlamına gelmektedir. Gelecek olan yüklü miktarda para olduğuna ve bu para ile kendiniz dahil yakın çevrenize de faydanız bulunacağına delalet eder. Yaptığınız işler sonucunda emeklerinizin karşılığını alacağınıza tabir edilir.

Kısa zaman içerisinde size yüklü bir miras kalacağına delalet eder. Bu miras ile hayallerinizdeki işi kurabileceğinize tabir edilir. İstediğiniz işi yakın çevrenizden de destek alarak kuracak, çok iyi paralar elde edeceksiniz anlamına gelmektedir. Çevrenizde olan bir kişinin maddi sıkıntı yaşadığına işaret eder. Sizin bu durumu görmezden gelmeyeceğinize ve elinizden geldiğinde o kişiyi düze çıkarmak için çabalayacağınıza delalet etmektedir. Yaptığınız yardımlar sayesinde hayır duası alacağınıza ve kendinizi daha huzurlu hissedeceğinize işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içinde olan ufak tefek tartışmaları simgeler. Kalabalık bir ailede olduğunuza ve herkesin farklı düşünceleri olduğu için sürekli tartışmalar yaşandığına işaret eder. Fakat kısa zaman içerisinde aile içindeki sıkıntıları gidereceğinize ve ev içinde daha huzurlu olacağınıza tabir edilir. Uzaktan gelecek olan misafire yorumlanır. Bu misafir eli kolu dolu ve müjdeli bir haber getirecek demektir. Gelmesinin ardından ev halkında resmen düğün varmış gibi sevineceğiniz anlamına gelir. Bu misafiri en iyi şekilde ağırlamaya çalışacak, elini soğuk sudan sıcak suya sokmayacağınıza yorumlanır.

Yakın dostlarınızdan biri ile aranıza resmen kara kedi girdiğine yorumlanır. Bu dostunuz ile aranızın açılması sizi derinden üzse de yakın zamanda bu problemi çözeceğinize işaret eder. Aranızdaki sorunları çözdükten sonra dostluğunuzun eskisinden de iyi olacağına tabir edilir. Hane içinde bir kişinin bebek beklediğine yorumlanır. Bu kişi uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyen bir kişi olduğu anlamına gelir. Müjdeli haberi öğrendikten sonra haneye huzur, mutluluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Dostlarınız ile kurduğunuz tatil planını nihayet hayata geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Yakın zamanda elinizin bollaşması ile beraber güzel bir tatile çıkacağınıza ve bu tatilde çılgınlar gibi eğleneceğinize işaret eder. Aile büyüklerinden birinin bir derdi olduğuna yorumlanır. Bu kişi size derdini anlatmakta zorlansada siz o kişinin derdini anlayarak yardım eli uzatacağınıza tabir edilir. Kişinin sıkıntılarını gidererek, derdine derman olacağınız anlamına gelir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir işe gireceğinize ve bu işte bir kadından büyük destek göreceğinize yorumlanır. Bu kadın sizin için elinden geleni yapacak ve sizde onun yüzünü asla kara çıkartmayacaksınız demektir. Bu kadın her zaman iş yerinde yükselmeniz için arkanızda duracak ve sizinde ondan güç alacağınıza tabir edilir. Yaptığınız bir takım işler sonrasında emeğinizin karşılığını alamadığınızı düşündüğünüz anlamına gelir. Fakat sizin için hummalı bir çalışma yapan yöneticiniz kısa zaman içerisinde size müjdeli bir haber vererek, mevkinizi yükselteceğine işaret eder.

İş yerinde yükselişe geçmeniz ile beraber hem maddi açıdan rahatlama yaşayacağınıza hemde manevi açıdan kendinizi daha iyi hissedeceğinize tabir edilir. Aynı zamanda yeni bir iş kapısı demektir. Yeni bir işe atılacağınıza işaret eder. Bu işe başlarken biraz zorlansanızda, ailenizin desteği ile çok güzel bir iş yeri kuracağınıza ve bu işten büyük paralar kazanacağınıza delalet eder. Herkesin sizden beklentisini karşılayacağınız güzel bir çalışma hayatınızın olacağı döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Okul hayatında çok başarılı olduğunuza yorumlanır. Herkesin sizi parmak ile gösterdiğine ve ailenizin göğsünü başarılarınız ile kabarttığına işaret eder. Ayriyeten çalıştığınız iş yerinde size karşı kin güden ve kıskanan birinin varlığına işaret etmektedir. Bu kişi sizin arkanızdan kuyunuzu kazsada, sizin başarınızın buna izin vermediğine delalet eder. İş yerinde güzel başarılar yakalamanız yöneticilerinizin sizi el üstünde tuttuğuna işaret etmektedir.

Sağlık Yorumu

Bu aralar çok fazla uyku sorunu çektiğinize, kafanıza çok fazla sorunu takıp kendi kendinizi huzursuz ettiğinize delalet eder. Fakat yakın zamanda bu durumu çözeceğinize ve hayatınızdan fazlalıkları atıp, strese neden olan etkenleri ortadan kaldıracağınıza işaret eder. Böylelikle uyku sorununu aşacağınıza tabir edilir.

Son derece sağlıklı olacağınız yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Sağlığınızı etkileyen kötü alışkanlıklarınızı bırakacağınıza ve kendinizi daha zinde hissedeceğinize yorumlanır. Yakın çevrenizden birinin yaşadığı sağlık problemine delalet eder. Bu kişinin hastalığı sizi derinden üzsede, kısa zaman içerisinde bu kişinin eski sağlığına kavuşacağı anlamına gelir. Böylelikle siz ve yakın çevrenizde herkesin daha sağlıklı olacağına yorumlanır.

Bu aralar yeni bir taşınma durumunun söz konusu olduğuna ve bu taşınma esnasında hafif belinizi incittiğinize tabir edilir. Endişelenecek bir şeyin olmadığına krem tedavisi ile geçebilecek bir durum olduğuna yorumlanır. Varsa kız kardeşiniz yoksa kuzeninizin hamile olduğuna ve hamileliğini çok sağlıklı geçirerek, bebeğini kucağına sağlıklı alacağına delalet eder.


Kahve Falında Sevgilinin Baş Harfini Görmek

Fal sahibinin sevdiğinin uzun zamandır beklediği hayırlı bir haberi alacağı ve işlerinin yoluna gireceği anlamına gelir. Kişinin evlilik hazırlıklarına tez vakitte başlayacağı ve bu süreçte ailesinin de desteğini alacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.