Kahve Falında Sevgili Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Sevgili Görmek

Kahve falında sevgili görmek, birine karşı duygularınızın yoğunluğuna ve bu kişininde size karşı sevgi beslediğine işaret eder. İçinizdeki aşkı dışarıya yansıtacağınıza ve cesaretinizi toplayarak bu kişiye açılacağınıza tabir edilir. Karşılık bulan duygularınız sayesinde güzel bir beraberlik yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Sürekli tartıştığınız fakat çok sevdiğiniz bir dostunuzun ailesi ile bir araya gelerek masa başında güzel vakit geçireceğinize işaret eder.

Bu dostunuz ile tam zıt karakterlere sahip olsanızda asla birbirinizden kopamadığınız anlamına gelir. Yakınlarınızdan birinden öğüt alacağınıza ve eğer bu öğütleri dikkatle dinlerseniz mutluluğa kavuşacağınıza delalet eder. Zenginliğe, mala mülke işaret etmektedir. Kısa zaman içerisinde edineceğiniz mal varlığına, mal varlığının getirdiği özgüvene tabir edilir. Hayatınızda önemli ve olumlu gelişmeler yaşayacağınız döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Beklediğiniz bir haberin varlığına ve bu haberin üç vakte kadar geleceğine işaret eder.

Başkaları tarafından çok sevildiğinize ve bu sevginin sizi çok mutlu ettiğine tabir edilir. Eğer evli bir kişiyseniz çocuk sahibi olacağınıza işaret eder. Çocuk müjdesinin ardından hane içerisinde mutluluk gözyaşları akıtacağınız anlamına gelir. Sağlıklı yaşamın uzun bir ömrün habercisidir. Sağlığınızın yerinde olduğuna ve her şeyin sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğine işaret eder. Yakın çevrenizden hasta olan kişilerin iyileşeceğine yorumlanır.

Yaşantınız boyunca hayalini kurduğunuz bir eve sahip olacağınıza tabir edilir. Bu eve sahip olduktan sonra hayatınızdaki bir çok şeyin olumlu yönde değişeceğine işaret eder. Dostlarınızdan birinin evlilik haberini alacağınız anlamına gelir. Yakın zamanda güzel bir düğüne katılarak, güzelliğiniz ile herkesin başını döndüreceğinize işaret eder.

Aşk Hayatı

Birine karşı duyduğunuz büyük bir aşkın varlığına işaret eder. Bu kişiye kısa zaman içerisinde açılacağınıza ve güzel bir birlikteliğe başlayacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda üç vakte kadar size aşık olan biri ile tanışıp, birbirinizi tanıma kararı alacağınıza işaret eder. Bu kişiyi daha önceden tanımıyor olmak sizi korkutsada, duygularınızın daha ağır basacağı anlamına gelir. Nişanlınız ile düğün hazırlıklarına başlayacağınıza işaret eder.

Şatafatlı, herkesi kıskandıracak detaylar ile dillere destan bir düğün yapacağınıza delalet eder. Sevgili olan biriyseniz yakın zamanda aileler arasında sözleneceğinize ve çok daha aşık olacağınıza işaret eder. Evlilik hayatınızda çıkan birtakım problemlerin varlığına tabir edilir. Eşinizin sizi çok fazla kısıtlaması ve kıskanması hane içerisinde biraz huzursuzluk çıkardığına tabir edilir. Fakat çok sevilip çok sevdiğiniz için bu sorunların üzerine gideceğinize ve aranızda çıkan tüm sorunları aşacağınıza işaret eder. Sorunları aştıktan sonra evlilik birliğinizin daha sağlam olacağına ve birbirinize daha büyük bir aşk ile bağlı kalacağınıza yorumlanır.

Evlenmek istediğiniz partnerinizden yaptığı bir hata sonucunda soğuyacağınıza işaret eder. Nedenini bilmesenizde bu ani soğumanın gün geçtikçe o kişiyi görmekten kaçtığınıza yorumlanır. Ayrılık için ilk adımı atacağınıza ve aslında onsuz daha mutlu olduğunuzu anlayacağınıza tabir edilir. Kısmetlerinizin artacağı ve gerçek aşkı bulacağınız yeni bir döneme gireceğinize yorumlanır.

Para

Maddi açıdan zorluklar yaşadığınıza ve büyük bir strese girdiğinize işaret eder. Kısa zaman içerisinde güzel bir iş yapacak ve bu işin karşılığını misli misli alarak maddi sıkıntılarınızı gidereceğinize tabir edilir. Bolluk, bereketli bir döneme gireceğinize işaret eder. Yakın arkadaşınıza verdiğiniz parayı geri alacağınıza ve bu paranın size ilaç gibi geleceğine tabir edilir. Belli bir dönem zorluk yaşamak sizi daha çok güçlendirmiş olacak ki, işlerinize daha iyi konsantre olacak ve daha iyi paralar kazanacağınız anlamına gelir.

Aynı zamanda yeni bir mal varlığına işaret eder. Ya yeni bir ev alacaksınız ya da araba olarak yorumlanır. İsteklerinize ulaşacağınız, maddi açıdan rahatlayacağınız anlamına gelmektedir. Gelecek olan yüklü miktarda para olduğuna ve bu para ile kendiniz dahil yakın çevrenize de faydanız bulunacağına delalet eder. Yaptığınız işler sonucunda emeklerinizin karşılığını alacağınıza tabir edilir.

Kısa zaman içerisinde size yüklü bir miras kalacağına delalet eder. Bu miras ile hayallerinizdeki işi kurabileceğinize tabir edilir. İstediğiniz işi yakın çevrenizden de destek alarak kuracak, çok iyi paralar elde edeceksiniz anlamına gelmektedir. Çevrenizde olan bir kişinin maddi sıkıntı yaşadığına işaret eder. Sizin bu durumu görmezden gelmeyeceğinize ve elinizden geldiğinde o kişiyi düze çıkarmak için çabalayacağınıza delalet etmektedir. Yaptığınız yardımlar sayesinde hayır duası alacağınıza ve kendinizi daha huzurlu hissedeceğinize işaret eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile içinde olan ufak tefek tartışmaları simgeler. Kalabalık bir ailede olduğunuza ve herkesin farklı düşünceleri olduğu için sürekli tartışmalar yaşandığına işaret eder. Fakat kısa zaman içerisinde aile içindeki sıkıntıları gidereceğinize ve ev içinde daha huzurlu olacağınıza tabir edilir. Uzaktan gelecek olan misafire yorumlanır. Bu misafir eli kolu dolu ve müjdeli bir haber getirecek demektir. Gelmesinin ardından ev halkında resmen düğün varmış gibi sevineceğiniz anlamına gelir. Bu misafiri en iyi şekilde ağırlamaya çalışacak, elini soğuk sudan sıcak suya sokmayacağınıza yorumlanır.

Yakın dostlarınızdan biri ile aranıza resmen kara kedi girdiğine yorumlanır. Bu dostunuz ile aranızın açılması sizi derinden üzse de yakın zamanda bu problemi çözeceğinize işaret eder. Aranızdaki sorunları çözdükten sonra dostluğunuzun eskisinden de iyi olacağına tabir edilir. Hane içinde bir kişinin bebek beklediğine yorumlanır. Bu kişi uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyen bir kişi olduğu anlamına gelir. Müjdeli haberi öğrendikten sonra haneye huzur, mutluluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Dostlarınız ile kurduğunuz tatil planını nihayet hayata geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Yakın zamanda elinizin bollaşması ile beraber güzel bir tatile çıkacağınıza ve bu tatilde çılgınlar gibi eğleneceğinize işaret eder. Aile büyüklerinden birinin bir derdi olduğuna yorumlanır. Bu kişi size derdini anlatmakta zorlansada siz o kişinin derdini anlayarak yardım eli uzatacağınıza tabir edilir. Kişinin sıkıntılarını gidererek, derdine derman olacağınız anlamına gelir.

İş ve Kariyer

Yeni bir işe gireceğinize ve bu işte bir kadından büyük destek göreceğinize yorumlanır. Bu kadın sizin için elinden geleni yapacak ve sizde onun yüzünü asla kara çıkartmayacaksınız demektir. Bu kadın her zaman iş yerinde yükselmeniz için arkanızda duracak ve sizinde ondan güç alacağınıza tabir edilir. Yaptığınız bir takım işler sonrasında emeğinizin karşılığını alamadığınızı düşündüğünüz anlamına gelir. Fakat sizin için hummalı bir çalışma yapan yöneticiniz kısa zaman içerisinde size müjdeli bir haber vererek, mevkinizi yükselteceğine işaret eder.

İş yerinde yükselişe geçmeniz ile beraber hem maddi açıdan rahatlama yaşayacağınıza hemde manevi açıdan kendinizi daha iyi hissedeceğinize tabir edilir. Aynı zamanda yeni bir iş kapısı demektir. Yeni bir işe atılacağınıza işaret eder. Bu işe başlarken biraz zorlansanızda, ailenizin desteği ile çok güzel bir iş yeri kuracağınıza ve bu işten büyük paralar kazanacağınıza delalet eder. Herkesin sizden beklentisini karşılayacağınız güzel bir çalışma hayatınızın olacağı döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Okul hayatında çok başarılı olduğunuza yorumlanır. Herkesin sizi parmak ile gösterdiğine ve ailenizin göğsünü başarılarınız ile kabarttığına işaret eder. Ayriyeten çalıştığınız iş yerinde size karşı kin güden ve kıskanan birinin varlığına işaret etmektedir. Bu kişi sizin arkanızdan kuyunuzu kazsada, sizin başarınızın buna izin vermediğine delalet eder. İş yerinde güzel başarılar yakalamanız yöneticilerinizin sizi el üstünde tuttuğuna işaret etmektedir.

Sağlık

Bu aralar çok fazla uyku sorunu çektiğinize, kafanıza çok fazla sorunu takıp kendi kendinizi huzursuz ettiğinize delalet eder. Fakat yakın zamanda bu durumu çözeceğinize ve hayatınızdan fazlalıkları atıp, strese neden olan etkenleri ortadan kaldıracağınıza işaret eder. Böylelikle uyku sorununu aşacağınıza tabir edilir.

Son derece sağlıklı olacağınız yeni bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Sağlığınızı etkileyen kötü alışkanlıklarınızı bırakacağınıza ve kendinizi daha zinde hissedeceğinize yorumlanır. Yakın çevrenizden birinin yaşadığı sağlık problemine delalet eder. Bu kişinin hastalığı sizi derinden üzsede, kısa zaman içerisinde bu kişinin eski sağlığına kavuşacağı anlamına gelir. Böylelikle siz ve yakın çevrenizde herkesin daha sağlıklı olacağına yorumlanır.

Bu aralar yeni bir taşınma durumunun söz konusu olduğuna ve bu taşınma esnasında hafif belinizi incittiğinize tabir edilir. Endişelenecek bir şeyin olmadığına krem tedavisi ile geçebilecek bir durum olduğuna yorumlanır. Varsa kız kardeşiniz yoksa kuzeninizin hamile olduğuna ve hamileliğini çok sağlıklı geçirerek, bebeğini kucağına sağlıklı alacağına delalet eder.


 

 Kahve Falında Eski Sevgili Görmek

Aklınızda biri olduğuna işaret edebilir. Bu, unutamadığınız bir kişi olabilir veya hayatınıza yeni girecek biri hakkında ipucu olabilir. Ruh haliniz biraz karışık olabilir. İlişkiniz kötü gidiyorsa buna bağlı olarak da kafanız karışık olabilir. Mutlu değilseniz, bir şeyleri yoluna koymaya çalışmaya hemen başlamalısınız. Sevdiğiniz kişiyle konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışabilir, kafanızdaki sorunları halledebilirsiniz. Eşinizin ya da sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyor olabilirsiniz. Kafanızda bu düşünceler varken ilişkiye devam etmeniz mümkün değildir. Bu yüzden erkek veya kız arkadaşınızla mutlaka iletişime geçmelisiniz.


 

 Kahve Falında Sarılan Çift Görmek

Yeni işiniz size yeni bir ilişki getirdiği için kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Yaşadığınız güzelliklerin büyüsü bozulmadan nikah masasına oturmak isteyeceksiniz ama kız arkadaşınızı endişeli görmek sizi üzüyor. Olayları biraz yavaştan alarak hayatı akışına bırakmak bazen daha akıllıca olabilir. Sizinle uğraşmaya çalışan birine fena halde çatıyorsunuz. Hesapta olmayan faturalar yüzünden bu ayki tatil planlarınız suya düşecek.

Sıkıntılarınızın kısa bir zaman sonra son bulacağını da gösterir. Kısmetiniz açılabilir ya da sevdiğiniz bir kişiyle birliktelik yakalayabilirsiniz. Kalbinizi kapalı tutmamalısınız, yeniliklere açık olmasınız. Açılamadığınız biri varsa onunla mutlu bir beraberlik kurabilirsiniz. Çevrenizde fitne çıkaran ya da kötü niyetli olan birine de işaret edebilir. Çevreye karşı biraz daha temkinli olabilirsiniz. 2 kişinin birbiriyle çok uyumlu bir ilişki içinde olduğunu ya da olacağını gösterir. Bu kişiyle hayatınızın belli bir döneminde karşılaşabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çift


 

 Kahve Falında Sevgili Sureti Görmek

Kişinin ruh halinin uzun bir zamandır çok karışık olduğuna ve fal sahibinin karışık duygular yaşadığına tabir edilir. Eğer kişi neşeli ve mutlu değilse bir şeyler ters gidiyor anlamına gelir. Dertlerin ve sıkıntıların kısa bir süre içinde azalacağına , kısmetinizin kısa zamanda açılacağına ve yakın zamanda sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza delalet eder. Hatta bu kişi ile bir kaç yıl içerisinde ciddi adımlar atacağına ve evliliğe doğru yaklaşacaklarına işaret etmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre ise olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Bu sembol önünüzdeki günlerde insanların yüzüne bakamayacak kadar kötü hatalar işleyeceğinize ve bu hatalardan dolayı çok pişman olacağınıza işaret eder. Mutlu zamanlarınızın bu aralar biraz uzakta kalacağı ve sizi hüzünlü ve stresli günlerin beklediği şeklindedir. Bu stresli günlerinizde de ne yazık ki destek beklediğiniz yakın dostlarınızla da aranız açılacaktır.

Mutlu olacağın bir haber alacaksın. Ailen ile tatile gideceksin. Bu size moral olarak iyi gelecektir. Uzun süredir beklediğin bir telefon alacaksın. Bu senin mutluluğuna sebep olacaktır. Yeni ev veya bir araba almayı planlıyorsunuz. Birikim yaptığınız para elinizden çabuk gidecektir. Bu durum sizi üzecektir.


 

Kahve Falında Sevgilinin Baş Harfi Görmek

Hayatınızı paylaşmak üzere birleştirmiş olduğunuz kişilerin sizlere karşı olan sevgilerinin hem oldukça içten hem de bir hayli fazla olduğunu göstermektedir. Bazen sizlerin tutumları ile size biraz soğuk davranıyor olsa bile bunun asıl sebebi siz olmanızdan dolayı sadece belli etmek için olması ile birlikte aslında sizleri de oldukça fazla seviyor olduğunu da yansıtmaktadır. Her ne kadar aranızda bu sıra tartışmalar geçiyor olsa bile sizler artık biri birinizin adını ve sevgisini kalbinize işlemiş olduğunuz için sizi hiçbir sert rüzgarın bile yıkmaya gücü yetmeyecek olduğunu da belirtmektedir.

Bir yandan da hayatınızın her alanında o kişiyi ne kadar da çok benimsemiş olduğunuza yorumlanır. Sizlerin bu sevgisini en iyi şekilde hak etmek için de sizlere bu ara sürpriz yapmaya hazırlanan bir sevgiliniz olduğunu da işaret etmektedir. O kişi emin olabilirsiniz ki sizi sadece sözde değil o da sizler gibi gerçekten en içten gelen duygular ile seviyor olduğunu da göstermektedir.

Çocukların problemleri ve telaşları yüzünden kocanızı ihmal ediyorsunuz ve o buna gerçekten çok üzülüyor. Yorgunluğunuz bunu fark etmenize engel olabilir fakat bu konuda ondan yardım isteyerek iletişiminizi güçlendirmeye çalışacaksınız. İlginizi çeken bazı konularda komşularınızla sohbet ederken zevkle yapacağınız bir işe üye olabilirsiniz. Eşinizin de desteği ile maddi özgürlüğünüzü kazanacağınız günler çok yakında.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Harfler


 

Kahve Falında Eski Eş Görmek

Çekişmeli bir ilişkiye işaret eder. Eğer eski sevgilinizi hala seviyorsanız onunla tekrar birlikte olmak isteseniz bile çok inişli çıkışlı bir birlikteliğe hazır olmalısınız demektir. Zaten yıpranmış olan sinirlerinizi daha beter hale sokmamak için teklif ondan bile gelse kabul etmemelisiniz ki hayatınız eski huzuruna bir an önce kavuşabilsin. Eski sevgili sembolü fal sahibini uyaran niteliğinde olduğu için bu dönemde başınıza gelebilecek şeyleri dikkatle inceleyerek adımlarınızı ve kararlarınızı iki kere düşünerek almalısınız.

Etrafınızda sizi çok beğenen insanlar olduğunun da habercisidir. Eğer içine kapanık ve çekingen bir insansanız bunu fark edememeniz gayet normal olacaktır. Fakat siz yine de bu aralar algılarınızı açık tutun çünkü hayatınızın aşkı ile tamda bu dönemde tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Evli kişiler için eski sevgili sembolü daha tehlikeli bir duruma dikkat çekmektedir. Evliliğinizin selameti için bu aralar oturup kalktığınız insanlara dikkat edin çünkü sizi eşiniz ile birbirinize düşürmek için oynanan bir tuzağın içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bazı art niyetli insanların huzurunuzda gözü olduğunu unutmadan hareket ederseniz adımlarınızı daha dikkatli atabilirsiniz.

Hatıralarınızla baş başa kalmak istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sizi yalnız bırakmak istemeyen evlatlarınıza bile hırçın davranıyorsunuz ama onlar çok haklılar. Sizi çok sevdikleri ve anneleri gibi kaybetmek istemedikleri için üzerinize fazla düşüyorlar. Bu konuda huysuzluk etmeyi bırakın ve gülümsemelerinizle onları mutu edin. Elinizdeki yüklü bir miktar parayı değerlendirmeyi düşünüyorsunuz ama yardıma ihtiyacınız var.


 

Kahve Falında Ayrılık Görmek

Ayrı kaldığınız, özlem duyduğunuz biri ile kavuşmaya ve hasret gidermeye işaret eder. Yakın zamanda ihya olmaya, refaha ve huzura kavuşmaya tabir olur. Aile içinde çözemediğiniz ve sizi yoran sorunları çözeceğinize delalet eder. Başlamak istediğiniz fakat engelleri aşmanız gereken bir işe artık zorlanmadan başlayacağınıza ve çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Size kalacak olan büyük bir mirası ve bu miras sayesinde ailenizle yakın çevrenizin sıkıntılarını gidereceğiniz, herkesin hayır duasını alacağınız anlamına gelir. İş yerinde kariyer sahibi olma ve yükselme anlamına gelir.

Yeni bir yatırım yapacağınıza ve bu yatırımdan büyük kar elde edeceğinize işaret eder. Çocuklarınız ile zaman geçirmeye ve onları daha iyi anlayacağınıza yorulur. İş güç derken boşladığınız ailenizle bir tatile çıkacağınıza ve çok mutlu olacağınıza dalalet eder. Şana ve şöhrete kavuşmak şeklinde tabir edilir. Hayallerinizdeki gibi bir sahneye çıkacağınız ve ünlü olacağınız anlamına gelir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.