Rüyada Zayıfladığını Görmek

26.05.2015
Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada zayıfladığını görmek rüya sahibinin çok ciddi bir mesele hakkında ikileme düşeceğinin habercisidir. Sevdiği bir yakınının düşünceleri ile kendi düşünceleri çatışınca ne yapacağını bilemeyen rüya sahibi orta yolu bulmak için biraz çaba gösterecek ama sonuç olarak yine her zamanki gibi başarılı bir seçim yapabilecektir. Bir diğer yorumda ise kişinin yavaş yavaş tüm sıkıntılarından ve ona yük olan bütün oluşumlardan kurtulacağı söylenir. Bu arınma ve temizlik işlemleri rüya sahibinin karakterinin oturmasından ve kendini daha iyi tanımaya başlamasından da kaynaklanacaktır.

 Rüyada Kilo Vermek

Rüya sahibi yaptığı bir iyiliğin karşılığını fazlası ile alacak ama bunu ilk önceleri fark etmeyecek demektir. Rüya gören kişi eğer vücudunun sadece belli bir bölgesinde gözle görülür incelme olduğunu görüyorsa; kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni bir hayata geçiş yapacak demektir.

 Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Bu değişim yeni bir ev, yeni bir çevre veya yeni bir şehir de olabilir. Kişi kendisini bu yeni hayat için hazırlamalıdır çünkü artık hayatında veya çevresinde hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir. Rüya sahibi hayırlı ve bereketli işlere imza atarak ailesini çok sevindirici haberler verecek demektir. Ayrıca kişinin çok zengin biriyle nikah kıyacağı anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi evli ise hanesinin bereketi ve bolluğu ikiye katlanacaktır.

 Rüyada Zayıflamaya Çalışmak

Kişi maddi açıdan hafif bir sarsıntı geçirerek kendini kötü hissetmesine sebep olan bir döneme adım atacaktır fakat çok fazla üzülmesine gerek yoktur. Bu dönem içerisinde eğer aklını başına toplar, tasarruf yapmayı öğrenir ve zor günlerini de hesap etmeyi öğrenirse ilerde çok işine yarayabilecek birikimlere sahip olabilecektir. Ders almadan yoluna devam ederse rutin bir şekilde bu sıkıntıları çekmesi elbette ki kaçınılmaz olacaktır. Eğer rüyasında çok yakın çevresinden birisinin zayıfladığı görülmüşse onun derdine ortak olmaya çalışılacak demektir. Elbette ki zayıflığın derecesi yaşanan sıkıntının miktarı ile doğru orantılıdır. Ama çok aşırı şişman olan birisinin rüyasında kendisini gayet fit bir halde görmesi, çok önemli bir işi mükemmel bir şekilde başaracağına dalalettir. Rüyayı gören kişi erkek ise biraz daha farklı yorumlanır. Erkekler güç olarak bayanlardan daha üstün bir yapıda olduklarından dolayı zayıflamak demek bir kadının gücüne teslim olmak demektir. Yani ne kadar güçlü olsalar bile bir kadına karşı her zaman duygusal açıdan daha zayıf kalırlar.

 Rüyada Zayıflayan Birini Görmek

Anlamı bakımından da anlaşılacağı üzere hayra yorumlanır. Yüklü para veya mal kazancına, sorunsuz bir şekilde hayatına devam edeceğine işaret eder. Duygusal anlamda da hayatının düzene gireceği ifade edilir. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa güzel bir iş teklifi alacağına ve işlerinin yolunda gideceğine dalalet eder. Bu güne kadar verdiği mücadelenin nimetlerini almaya başlayacağına yorumlanır. Dostları iyi geçinmeye, üne sahip olmaya, zorlukları aşarak refaha ve helal nimete yorulur.

Rüyada Diyet Yapmak

Rüya sahibinin son zamanlarda hiç ummadığı kadar güzel bir sürpriz ile karşılaşması anlamına gelir. Beklenemedik bir insandan ve beklenmedik bir zamanda gelecek bir sürprizi işaret eden bu rüya, kişinin hayatında bir dönüm noktası bile olabilecek niteliktedir. Eğer rüya sahibi rüyasında bir deri bir kemik kalacak kadar zayıfladığını görüyor ise etrafında olup biten her şeyden habersiz kalacağı ve farkında olmadan gelişen olayların sonucunda epey karlı çıkacağı durumlar söz konusudur. Hiç zahmet etmeden ve düşünmeden içerisine düştüğü durumdan o kadar memnun kalacaktır ki bir süre hiçbir konuda şikayet etmeden yaşamayı öğrenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.