Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada Zayıfladığını Görmek
26 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.140 kez okundu.

Rüyada zayıfladığını görmek rüya sahibinin çok ciddi bir mesele hakkında ikileme düşeceğinin habercisidir. Sevdiği bir yakınının düşünceleri ile kendi düşünceleri çatışınca ne yapacağını bilemeyen rüya sahibi orta yolu bulmak için biraz çaba gösterecek ama sonuç olarak yine her zamanki gibi başarılı bir seçim yapabilecektir. Bir diğer yorumda ise rüyada zayıfladığını gören kişinin yavaş yavaş tüm sıkıntılarından ve ona yük olan bütün oluşumlardan kurtulacağı söylenir. Bu arınma ve temizlik işlemleri rüya sahibinin karakterinin oturmasından ve kendini daha iyi tanımaya başlamasından da kaynaklanacaktır.

Rüyada Zayıfladığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zayıfladığını görmek ne demek
Rüyada zayıfladığını görmek ve uzun bir süre de kilo alamadığını gören biri  yaptığı bir iyiliğin karşılığını fazlası ile alacak ama bunu ilk önceleri fark etmeyecek demektir. Rüya gören kişi eğer vücudunun sadece belli bir bölgesinde gözle görülür bir zayıflama olduğunu görüyorsa; kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni bir hayata geçiş yapacak demektir.

Rüyada Zayıfladığını Görmek Ne Demek ?

Bu değişim yeni bir ev, yeni bir çevre veya yeni bir şehir de olabilir. Bölgesel olarak zayıfladığını gören kişi kendisini bu yeni hayat için hazırlamalıdır çünkü artık hayatında veya çevresinde hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir. Rüyasında ayaklarının zayıfladığını ve bir numara küçüldüğünü gören bir insan hayırlı ve bereketli işlere imza atarak ailesini çok sevindirici haberler verecek demektir. Rüyasında ellerinin zayıfladığını ve artık yüzüklerinin parmağına olmadığını gören kişi ise çok zengin biriyle nikah kıyacak demektir. Rüyayı gören kişi evli ise hanesinin bereketi ve bolluğu ikiye katlanacaktır.

Rüyada Zayıfladığını

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zayıfladığını görmenin anlamı ve zayıflamanın rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Zayıfladığını Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Erdoğan Ahmet dedi ki:

    İyi günler hayırlı çalışmalar dilerim.Makalenizi okudum fakat kendime göre bir cevap bulamadım. Rüya tabirini yaptığınızı yazmışsınız eğer ilgilenirseniz çok sevinirim. İşte rüyam aynen şöyle oldu; Bir yerde sürünüyorum hafifçe sağ kolumu kaldırmışım ve kolumu kaldırdığım yere doğru bakıyorum oradan bana biraz ışık vuruyor sonra yukardan sadece kolumu görüyorum ve inanılmaz derecede zayıf tam bir kemik sonrasında ışık zaten az iken daha da fazla azalıyor ve sadece kolumu biraz görebiliyorum. Dirsek kısmı özellikle tam olarak ortaya çıkmıştı. Rüyam bu kadar umarım ilgilenirsiniz teşekkürler.

  2. Ebru dedi ki:

    Okuduğum en mantıklı en iç açıcı yorumdu teşekkürler

Sayfa başına git