Kahve Falında Salyangoz Görmek

26.05.2015
Kahve Falında Salyangoz Görmek

Kahve falında salyangoz görmek, fal sahibinin alacağı bir haber ile çıkacağı yoldan aniden vazgeçeceği ve oldukça şaşıracağı anlamına gelir. Kişinin vesvese içerisinde olduğuna ve çevresinde olup bitenlere değil yalnızca önüne bakması gerektiğine işaret eder. Umutsuzluktan sıyrılma ve derin bir nefes alma demektir.

Aşk Yorumu

Bekar bireyler için hayatlarında karşılaşacakları sürpriz dolu bir an olacağının habercisi olabilir. Bu sürpriz ise yeni bir aşk, ilişki, tanışma yaşanacağıdır. Bir seyahatte, gezide, toplantıda, davette yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Bu kişi sizin için elektrik almadığınız, kurtulmak istediğiniz biri gibi dursa da bir süre sonra aklınızdan çıkmayacak olan, her an ne yaptığını merak ettiğiniz birisi haline dönüşebilir. Bu kişiyi tanıyıp zaman geçirdikten sonra negatif düşüncelerinizin yerini pozitif düşünceler alabilir. Hayatınızda iz bırakacak olan bu kişiyle tanışmanız da çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

İlişkisi olan bireyler için, ilişkinizde tatsız zamanlar yaşamış olabilirsiniz ancak yakın zamanda bu tatsızlıklar bitecek yerini huzurlu, sevgi dolu zamanlar alacağına işarettir. Partnerinize hissettiğiniz güven ve sevgi, ondan da aynı şekilde size gelmektedir. Ancak çevrenizde yaşanan bazı durumların size aksettirilmesi ters manada karşılık bulabilir. Bu nedenle çevrenizden gelen söylentilere, dedikodulara kulak asmadan ilişkinizde yalnızca partnerinizi dinleyerek devam ederseniz etkilenmeniz en az seviyede yer alır. Çevreniz ilişkinizi kıskanıyor ve bu yüzden de size zarar vermek istiyor olabilir. O yüzden siz siz olun, millete değil partnerinize inanın ve güvenin.

Aşk hayatınızdaki durağanlık son buluyor, sürprizlere hazırlıklı olun. Bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, bu nedenle tedbirli olun. Yeni tanıştığınız insanlarla sosyal hayatınız daha da hareketlenecek. Girdiğiniz farklı ortamlarda uyum sağlamakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bu ay birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Para Yorumu

Aklınızda yer alan bir yatırım fikri olabilir. Parasal anlamda gücünüzü katlayacağınız, elinizdeki maddiyatı büyüteceğiniz, ekonomik olarak kendinize güveneceğiniz bir zaman diliminde olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu nedenle altın, dolar gibi yatırımlar yapmanızı gelecekteki hayallerinizi uygularken kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Zaman kaybetmeden elinizdeki birikimlerinizi yatırım yaparak büyütmeli, kendinizi garantiye almalısınız.

Ailece büyük bir yatırım yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ailenizin ön ayak olması ile, tüm aile üyelerinizle bir ev alma düşüncesi taşıdığınızı görüyor ve bu planı uygularken aile üyelerinizin oldukça temkinli yaklaşmasını öneriyoruz. Bütçenizin yettiği kadar yapacağınız bu yatırım sizi zor durumda bırakmazken aşırı yüksek meblağlarda olan evler için düşünmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Ailenizi de kendinizi de sıkıntıya sokmadan elinizdeki imkanlarla içinde huzurla oturacağınız ve geleceğinizi garanti altına alabileceğiniz ev satın alıp yatırımınızı sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir arkadaşınızın durumunun sıkışık olduğu şu günlerde ona yardım etmeniz, kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Bütçenizi sarsmayacak olan bu borcu arkadaşınıza vererek onu bu zor durumdan kurtarabilirsiniz. Bu iyiliğinizin karşılığında hiç beklemediğiniz an güzel bir sürprizle buluşabilirsiniz. Bu bir hediye, aniden gelen bir para, ya da alacağınız bir burs olabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre anne ya da babanızla olan ilişkileriniz yakın zamanda biraz hararetli ise bu figür size gelen bir uyarı anlamı taşımaktadır. Anne ve babanıza ne olursa olsun ılımlı yaklaşmalı, kontrollü bir şekilde fikrinizi söylemelisiniz. Onlar sizin hep iyiliğinizi isteyen bireylerdir. Davranışlarınızla onların kalbini kırmak yerine başınızın tacı etmelisiniz. Hemen bir tatlı öpücük ya da sıcak bir sarılmayla onların gönlünü alabilir, bu durumların yaşanmasını önleyebilirsiniz.

Eşinizle yeni bir eve taşınma hayalleri kurduğunuz şu dönemde elinizdeki imkanlara göre hareket etmeniz gerekmektedir. Bütçenize uygun oldukça güzel evler bulabilirsiniz. Var olan yaşam alanınızdan sıkıldığınız ve kendinize yepyeni bir dünya kurmak istediğiniz şu günlerde oldukça keyifli bir yaşam alanı kurabileceksiniz. Öncelikle iç huzurunuzun sağlanmasıyla birlikte taşınacağınız bu ev size uğur getirecek ve mutluluğunuzu ikiye katlayacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

İş arayışında olduğunuz şu günlerde bir tanıdığınız vasıtasıyla gitmiş olduğunuz iş görüşmesiyle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Bu haberler sayesinde artık psikolojik olarak kendinizi iyi hissettiğiniz ve iş hayatınızda sağlamlar adımlar atabileceğiniz döneme girebilirsiniz. İşsiz geçirdiğiniz zamanların acısını artık çıkarabilirsiniz.

Çalıştığınız iş yerinde bir süredir sizinle ilgili konuşuluyor olabilir. Ancak bu konuşmaların hepsinin sizin pozisyon değişikliğinizle ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu değişiklik sayesinde hem ekonomik anlamda hem de pozisyon anlamında yükselişe geçebilirsiniz.

Aldığınız lisans eğitimiyle ilgili kendinizi daha fazla geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu gelişim de kendinize yaptığınız yatırımla olur. Kariyerinizi ileriye götürmek için aldığınız eğitimlere hız kesmeden devam etmeli, kendinizi her daim geliştirmelisiniz.

Kariyer hayatında küçük ama kendinden emin attığınız bu sektörde ağır ama güçlü adımlarla ilerlediğiniz süre sonunda hayatınızda kariyerinizle ilgili gelişmeler hep olumlu olacaktır. Çok geride durmadan ama hep ön planda da olmadığınız çalışma hayatında, belli bir süre sonra işinizle ilgili yükselişe geçebilirsiniz. Çevrenizden gelen olumsuz duyumlara itibar etmeyin yalnızca kendinizi dinleyerek ilerlemeye devam edin.

Bu dönem, akıllı davranmaya çalışarak, mantığınızı sosyal başarılarda kullanacaksınız. Askıya aldığınız projeleriniz enerjileriniz ile birlikte olumlu sonuçlanacak. Hayatınızdaki başarılı girişimler sizi motive edecek ve daha cesur adımlar atacaksınız. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Pratik uygulaması imkânsız gibi görünen konular, yeni dostlarınız sayesinde daha da kolaylaşacak.

Sağlık Yorumu

Hastalıklarla mücadele eden bir tanıdığınız olabilir. Bu tanıdığınız kişinin hastalığından kurtulması için şifa anlamına gelen bu fal sayesinde o kişiye manevi bir yardımınız dokunabilir. Bu hastalığın geçmeyeceğine olan inancı yıkarak bu kişiye yardım eli uzatmanız bu tanıdığınızın hastalığını yenmesine katkı sağlayacaktır.

Bir süredir mide sorunları yaşıyorsanız stresten uzak durmalısınız. Her şeyin çözümünün olduğunu unutmamalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aile üyelerinizden birisinin yaşadığı ya da yaşayacağı küçük bir sağlık problemi olabilir ancak bu sağlık problemi çözülemeyecek derecede bir durum değildir. Üşütme, karın ağrısı, nezle, grip gibi durumlar içeren bu sağlık sorunu diğer aile üyelerini etkilese de çabucak geçecek bir hastalık olacaktır.

Yaşlı bir büyüğünüzün eklem ağrıları ile mücadele ettiğini görmekteyiz. Bu bireyin ağrıları her geçen gün artmakta olup acil doktor müdahalesi gerektirebilir. Düzenli tedavi yöntemleri sayesinde bu durum da ilaçlarla desteklenip kontrol altına alınabilir. Aldığınız birkaç kilonun kalıcı olmaması için spora biraz daha vakit ayırabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sizi bekleyen işleriniz, çevrenizden aldığınız enerji ile birlikte değişeceğine işarettir. Yaratıcılığınızı sergileyin ve her türlü çalışmaya açık olmaya çalışın.


Kahve Falında Salyangoz ve Kalp Görmek

Fal sahibinin katılacağı bir toplulukta uzun zamandır görmediği ve çok özlediği eski sevgilisini göreceği anlamına gelir. Kişinin eski sevgilisine şans vererek yeni bir ilişkiye başlayacağı ve bu ilişkinin hayırlı bir şekilde devam edeceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.