Kahve Falında Salyangoz Görmek

Kahve Falında Salyangoz Görmek
26 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 8.894 kez okundu.

Kahve falında salyangoz görmek yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren işleriniz açısından oldukça olumlu bir dönemde olduğunuzu gösterir. Ortalıklar iş ve kariyer yaşamınızda önemli bir yer alacak ve uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşebilir. Ama aceleci davranmamaya özen gösterin. Bu ay, uzun vadeli plan veya projelerinizi destekleyen gelişmeler söz konusu olabilir. Üzerinizde baskı hissetmenize neden olabilir. Uzun süreli ilişki yaşayanlar, sürpriz evlilik teklifi kapıda.

Aldığınız birkaç kilonun kalıcı olmaması için spora biraz daha vakit ayırabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sizi bekleyen işleriniz, çevrenizden aldığınız enerji ile birlikte değişeceğine işarettir. Yaratıcılığınızı sergileyin ve her türlü çalışmaya açık olmaya çalışın. Bu dönem, akıllı davranmaya çalışarak, mantığınızı sosyal başarılarda kullanacaksınız. Askıya aldığınız projeleriniz enerjileriniz ile birlikte olumlu sonuçlanacak. Hayatınızdaki başarılı girişimler sizi motive edecek ve daha cesur adımlar atacaksınız. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Pratik uygulaması imkânsız gibi görünen konular, yeni dostlarınız sayesinde daha da kolaylaşacak.

Bu ay kariyer ilerlemeleri ve ruhsal gelişmelerde yolcuğunuz istediğiniz şartlarda gelişmeye devam etmemeye başlayacak. Sosyal hayatınızın canlandığını göreceksiniz. İş hayatınızda üst üste gelen olumsuzluklar, ilerleyen haftalardan itibaren yoluna girecek. Altından kalkabileceğinizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirmek için biraz yorulabilirsiniz. Mesleki becerilerinizi sergileyeceğiniz bu ay, iş hayatınızda olumlu gelişmelere neden olacak. Aşk hayatınızdaki durağanlık son buluyor, sürprizlere hazırlıklı olun. Bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, bu nedenle tedbirli olun. Yeni tanıştığınız insanlarla sosyal hayatınız daha da hareketlenecek. Girdiğiniz farklı ortamlarda uyum sağlamakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bu ay birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Gücünüzün ve yeteneklerinizin farkına varacağınız bu ay, daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Aşk hayatınızda yaşanabilecek duygusal fırtınaları hasarsız atlatacaksınız. Bu dönem, baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. İş hayatınızda sergilediğiniz lider tavır, beraberinde daha büyük başarılar getirecek. Bu ay ailenize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İş seyahatleri, yeni eğitim programları sizi beklenmedik kapılar açacak. Harcamalarınıza dikkat edip geleceğe yönelik yatırım yapmak size daha çok kazanç sağlayacaktır. Duygu ve düşüncelerinizin bilinir olmasını sağlamanızda fayda var. Bu ay bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git