Kahve Falında Salyangoz Görmek

Kahve Falında Salyangoz Görmek

Kahve falında salyangoz görmek yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren işleriniz açısından oldukça olumlu bir dönemde olduğunuzu gösterir. Ortalıklar iş ve kariyer yaşamınızda önemli bir yer alacak ve uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşebilir. Ama aceleci davranmamaya özen gösterin. Bu ay, uzun vadeli plan veya projelerinizi destekleyen gelişmeler söz konusu olabilir. Üzerinizde baskı hissetmenize neden olabilir. Uzun süreli ilişki yaşayanlar, sürpriz evlilik teklifi kapıda.

Bu ay kariyer ilerlemeleri ve ruhsal gelişmelerde yolcuğunuz istediğiniz şartlarda gelişmeye devam etmemeye başlayacak. Sosyal hayatınızın canlandığını göreceksiniz. İş hayatınızda üst üste gelen olumsuzluklar, ilerleyen haftalardan itibaren yoluna girecek. Altından kalkabileceğinizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirmek için biraz yorulabilirsiniz. Mesleki becerilerinizi sergileyeceğiniz bu ay, iş hayatınızda olumlu gelişmelere neden olacak. Gücünüzün ve yeteneklerinizin farkına varacağınız bu ay, daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Aşk hayatınızda yaşanabilecek duygusal fırtınaları hasarsız atlatacaksınız. Bu dönem, baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. İş hayatınızda sergilediğiniz lider tavır, beraberinde daha büyük başarılar getirecek. Bu ay ailenize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İş seyahatleri, yeni eğitim programları sizi beklenmedik kapılar açacak. Harcamalarınıza dikkat edip geleceğe yönelik yatırım yapmak size daha çok kazanç sağlayacaktır. Duygu ve düşüncelerinizin bilinir olmasını sağlamanızda fayda var. Bu ay bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir.

Aşk Hayatı

Bekar bireyler için hayatlarında karşılaşacakları sürpriz dolu bir an olacağının habercisi olabilir. Bu sürpriz ise yeni bir aşk, ilişki, tanışma yaşanacağıdır. Bir seyahatte, gezide, toplantıda, davette yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Bu kişi sizin için elektrik almadığınız, kurtulmak istediğiniz biri gibi dursa da bir süre sonra aklınızdan çıkmayacak olan, her an ne yaptığını merak ettiğiniz birisi haline dönüşebilir. Bu kişiyi tanıyıp zaman geçirdikten sonra negatif düşüncelerinizin yerini pozitif düşünceler alabilir. Hayatınızda iz bırakacak olan bu kişiyle tanışmanız da çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

İlişkisi olan bireyler için, ilişkinizde tatsız zamanlar yaşamış olabilirsiniz ancak yakın zamanda bu tatsızlıklar bitecek yerini huzurlu, sevgi dolu zamanlar alacağına işarettir. Partnerinize hissettiğiniz güven ve sevgi, ondan da aynı şekilde size gelmektedir. Ancak çevrenizde yaşanan bazı durumların size aksettirilmesi ters manada karşılık bulabilir. Bu nedenle çevrenizden gelen söylentilere, dedikodulara kulak asmadan ilişkinizde yalnızca partnerinizi dinleyerek devam ederseniz etkilenmeniz en az seviyede yer alır. Çevreniz ilişkinizi kıskanıyor ve bu yüzden de size zarar vermek istiyor olabilir. O yüzden siz siz olun, millete değil partnerinize inanın ve güvenin.

Aşk hayatınızdaki durağanlık son buluyor, sürprizlere hazırlıklı olun. Bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, bu nedenle tedbirli olun. Yeni tanıştığınız insanlarla sosyal hayatınız daha da hareketlenecek. Girdiğiniz farklı ortamlarda uyum sağlamakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bu ay birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Para

Aklınızda yer alan bir yatırım fikri olabilir. Parasal anlamda gücünüzü katlayacağınız, elinizdeki maddiyatı büyüteceğiniz, ekonomik olarak kendinize güveneceğiniz bir zaman diliminde olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu nedenle altın, dolar gibi yatırımlar yapmanızı gelecekteki hayallerinizi uygularken kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Zaman kaybetmeden elinizdeki birikimlerinizi yatırım yaparak büyütmeli, kendinizi garantiye almalısınız.

Ailece büyük bir yatırım yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ailenizin ön ayak olması ile, tüm aile üyelerinizle bir ev alma düşüncesi taşıdığınızı görüyor ve bu planı uygularken aile üyelerinizin oldukça temkinli yaklaşmasını öneriyoruz. Bütçenizin yettiği kadar yapacağınız bu yatırım sizi zor durumda bırakmazken aşırı yüksek meblağlarda olan evler için düşünmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Ailenizi de kendinizi de sıkıntıya sokmadan elinizdeki imkanlarla içinde huzurla oturacağınız ve geleceğinizi garanti altına alabileceğiniz ev satın alıp yatırımınızı sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir arkadaşınızın durumunun sıkışık olduğu şu günlerde ona yardım etmeniz, kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Bütçenizi sarsmayacak olan bu borcu arkadaşınıza vererek onu bu zor durumdan kurtarabilirsiniz. Bu iyiliğinizin karşılığında hiç beklemediğiniz an güzel bir sürprizle buluşabilirsiniz. Bu bir hediye, aniden gelen bir para, ya da alacağınız bir burs olabilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizde yakın zamanda cilt rahatsızlığı olan bir birey olabilir. Bu cilt rahatsızlığının çok önemli olmadığını, kullanacağı ilaçlarla durumun geçeceğini söyleyebiliriz. Anne ya da babanızla olan ilişkileriniz yakın zamanda biraz hararetli ise bu figür size gelen bir uyarı anlamı taşımaktadır. Anne ve babanıza ne olursa olsun ılımlı yaklaşmalı, kontrollü bir şekilde fikrinizi söylemelisiniz. Onlar sizin hep iyiliğinizi isteyen bireylerdir. Davranışlarınızla onların kalbini kırmak yerine başınızın tacı etmelisiniz. Hemen bir tatlı öpücük ya da sıcak bir sarılmayla onların gönlünü alabilir, bu durumların yaşanmasını önleyebilirsiniz.

Eşinizle yeni bir eve taşınma hayalleri kurduğunuz şu dönemde elinizdeki imkanlara göre hareket etmeniz gerekmektedir. Bütçenize uygun oldukça güzel evler bulabilirsiniz. Var olan yaşam alanınızdan sıkıldığınız ve kendinize yepyeni bir dünya kurmak istediğiniz şu günlerde oldukça keyifli bir yaşam alanı kurabileceksiniz. Öncelikle iç huzurunuzun sağlanmasıyla birlikte taşınacağınız bu ev size uğur getirecek ve mutluluğunuzu ikiye katlayacaktır.

İş ve Kariyer

İş arayışında olduğunuz şu günlerde bir tanıdığınız vasıtasıyla gitmiş olduğunuz iş görüşmesiyle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Bu haberler sayesinde artık psikolojik olarak kendinizi iyi hissettiğiniz ve iş hayatınızda sağlamlar adımlar atabileceğiniz döneme girebilirsiniz. İşsiz geçirdiğiniz zamanların acısını artık çıkarabilirsiniz.

Çalıştığınız iş yerinde bir süredir sizinle ilgili konuşuluyor olabilir. Ancak bu konuşmaların hepsinin sizin pozisyon değişikliğinizle ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu değişiklik sayesinde hem ekonomik anlamda hem de pozisyon anlamında yükselişe geçebilirsiniz.

Aldığınız lisans eğitimiyle ilgili kendinizi daha fazla geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu gelişim de kendinize yaptığınız yatırımla olur. Kariyerinizi ileriye götürmek için aldığınız eğitimlere hız kesmeden devam etmeli, kendinizi her daim geliştirmelisiniz.

Kariyer hayatında küçük ama kendinden emin attığınız bu sektörde ağır ama güçlü adımlarla ilerlediğiniz süre sonunda hayatınızda kariyerinizle ilgili gelişmeler hep olumlu olacaktır. Çok geride durmadan ama hep ön planda da olmadığınız çalışma hayatında, belli bir süre sonra işinizle ilgili yükselişe geçebilirsiniz. Çevrenizden gelen olumsuz duyumlara itibar etmeyin yalnızca kendinizi dinleyerek ilerlemeye devam edin.

Bu dönem, akıllı davranmaya çalışarak, mantığınızı sosyal başarılarda kullanacaksınız. Askıya aldığınız projeleriniz enerjileriniz ile birlikte olumlu sonuçlanacak. Hayatınızdaki başarılı girişimler sizi motive edecek ve daha cesur adımlar atacaksınız. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Pratik uygulaması imkânsız gibi görünen konular, yeni dostlarınız sayesinde daha da kolaylaşacak.

Sağlık

Hastalıklarla mücadele eden bir tanıdığınız olabilir. Bu tanıdığınız kişinin hastalığından kurtulması için şifa anlamına gelen bu fal sayesinde o kişiye manevi bir yardımınız dokunabilir. Bu hastalığın geçmeyeceğine olan inancı yıkarak bu kişiye yardım eli uzatmanız bu tanıdığınızın hastalığını yenmesine katkı sağlayacaktır.

Bir süredir mide sorunları yaşıyorsanız stresten uzak durmalısınız. Her şeyin çözümünün olduğunu unutmamalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aile üyelerinizden birisinin yaşadığı ya da yaşayacağı küçük bir sağlık problemi olabilir ancak bu sağlık problemi çözülemeyecek derecede bir durum değildir. Üşütme, karın ağrısı, nezle, grip gibi durumlar içeren bu sağlık sorunu diğer aile üyelerini etkilese de çabucak geçecek bir hastalık olacaktır.

Yaşlı bir büyüğünüzün eklem ağrıları ile mücadele ettiğini görmekteyiz. Bu bireyin ağrıları her geçen gün artmakta olup acil doktor müdahalesi gerektirebilir. Düzenli tedavi yöntemleri sayesinde bu durum da ilaçlarla desteklenip kontrol altına alınabilir. Aldığınız birkaç kilonun kalıcı olmaması için spora biraz daha vakit ayırabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sizi bekleyen işleriniz, çevrenizden aldığınız enerji ile birlikte değişeceğine işarettir. Yaratıcılığınızı sergileyin ve her türlü çalışmaya açık olmaya çalışın.

Kahve Falında Salyangoz ve Kalp Görmek

Uzun süren iyi niyet durumunun suistimal edilmesine artık izin verilmemesi gerektiğine yorumlanır. Hassas tavrın uzun süredir acımasız eleştirilere sebebiyet vermiş olduğu fakat artık karşı tarafa daha güçlenerek karşılık verecek bir tarza geçiş yapılacağına yorumlanır. Uzun süredir karşı cinsin duygusal savaşlarına maruz kalındığı fakat yeni döneme girilerek daha değişik ve sağlam bir yaklaşımla ilişkilerde ilerleneceğine yorumlanır.

Bu değişen bakış açısıyla da onu olduğu gibi kabul edecek ve hem ruhen hem de madden iyi gelecek birinin hayatına gireceğine delalet eder. Uzun süredir ön yargılı davranılan bir arkadaşa yönelik yanlış tavrın fark edilerek değiştirileceğine ve bu kişinin bundan sonra özel hayatınızın bile tüm sırlarını rahatlıkla paylaşabileceğiniz biri haline geleceğine yorumlanır. Değiştirme kararı verilen bakış açısının etkisiyle, hayattaki arkadaş, dost ve yakın ilişkide olunan kişilere yönelik gözden geçirme dönemine girileceğine yorumlanır. Bu dönem sonucunda da çoğu yakın arkadaşlık ve hatta özel kişilerle arasındaki bağları koparacağına tabir edilir.

Başarının adım adım yaklaştığı ve iş hayatında sadece kazancıyla değil, sosyal yardımlaşma alanında da oldukça konuşulan biri olunacağına yorumlanır. İş kapasitesini arttırmak isteyen fakat uzun süredir bununla ilgili sermaye bulunmadığına işaret eder. Bu problemin çok uzun zaman önce verilmiş olan borcun, sürpriz olarak size ödenmesiyle çözüleceği tabir edilir. Arkadaşınızın ödediği borçla çok düşlediğiniz ve sizi sadece servete değil, pek çok yardım organizasyonunda baş kahraman olmanızı sağlayacak durumların fitilini de yakacak olduğuna, pek çok anlamlı durumlara başlangıç olacağına yorumlanır. İş hayatınızdaki istikrarlı kazancın yanı sıra iş ortamınızın da size oldukça anlamlı sürprizlere gebe olduğu anlamına gelir. Zira bir iş yemeğinde karşılaşacağınız ve çok etkilendiğiniz biriyle evliliğe kadar gidecek sürecin başlangıcının yaşanacağına delalet eder. Parasal kazancınızın özel hayatınızdaki kazançla eşdeğer gideceğine de yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.