Kahve Falında Balık Tutmak

Kahve Falında Balık Tutmak
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.629 kez okundu.

Kahve falında balık tutmak, kazanmaya yorumlanır. Nasip kısmet para ile yorumlandığı için bunlardan herhangi biri için çabalayan kişinin bu istediğine ulaşacağı anlamına gelir. Örneğin balık tutan kişi çok para getirecek bir iş için uğraşıyorsa çabalarının boşa gitmeyip o işi başarabileceği anlamına gelir.

Kişinin elde etmek istediği, satın almak istediği herhangi bir mal varlığını (ev, araba v.b.) almanın nasip olacağı ile yorumlanır. Evlenmek isteyen yada birine karşı duygusal bağlar hissedip de onunda kendisini sevmesini isteyen kişinin bu isteğinin gerçekleşeceğini gösterir. Eğer görünüyorsa bu artık vuslata çok az bir zaman kaldığını görünmüyor ise bu falın yorumunun çıkması için biraz daha zaman gerektiğini gösterir. Kişinin muradı gerçekleşeceği için bu uğurda çabalamaya devam etmesi ile yorumlanır.

Arkadaş ortamında tanıştığınız sevgilinizle bazen kafalarınızın uyuşmadığını ve ayrı dünyaların insanı olduğunuzu düşünüyor gibisin. Ancak henüz bir karar varmak için duygularından iyice emin olmak istiyorsun. Onu biraz daha yakından tanımaya çalışarak, bu düşüncelerinden emin olabilirsin. Belki onunla ilgili bilgi edinmek için arkadaşlarınıza da akıl danışman işe yarayabilir. Ufak bir soğuk algınlığı geçirebilirsin.

Ufak bir hastalık atlatabilirsin, sanırım geçici bir soğuk algınlığı gibi duruyor. Sürekli sevgiline vakit ayırmaktan, aileni ihmal etmiş gibisin. Aile büyüklerinden biri sana bu yüzden kırılmış. En kısa zamanda onun gönlünü alsan iyi edersin. Belki kız arkadaşını da artık onlarla tanıştırmanın vakti gelmiştir. Hem onu görüp, tanıyınca sana da hak vereceklerdir.

Kahve Falında Oltayla Balık Tutmak

Çok farklı ve hayırlı anlamlara gelebilir. Hayra ve güzel yorumlara tabi olunur, kısmettir gördüğünüz balığın hayatınızda ciddi şekil de önemli şeylerin olacağı yeni kişilerin hayatınıza gireceği ve kişilerin size maddi ve maddi anlam da ummadığınız kadar yarar getireceğidir. Oltanın anlamı ise maddi iş arayan kişinin iş bulacağı, çevresin de beklemediği bir kişinin ona yarar sağlayacak ona yardımcı olacak.

Bazı yorumculara göre ise sayısına göre anlamlandırılır. Oltanın başka anlamı ise kısmettir evlenmek isteyenin yakında evleneceği, bebek sahibi olmak isteyenlerin bebek sahibi olacağı, öğrenci ise derslerin de sınavların da başarısız geçen dönemin sonunda başarılı olacağı, kişinin yararına olan bir şeyin gerçekleşeceğidir sizde falınızda balığı oltayla tutarsanız dileğinizin veya dile diklerinizin gerçekleşmesine az kaldığına işarettir.

İlginç şekillerde yorumlanabilen bir fal ve güzel gelişmelerle ile dolu bir habercidir. Hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Güzel haberlere alacağının işaretidir. Öğrenci ise başarıya ulaşacağı, evlenmek isteyen ise yakında kısmetini açılacağı, borcu olan kişi ise borçtan kurulacağına işaret eder, ayrılmış olan kişi ise barışacağına işaret eder, ev almak isteyen ise yakın istediği eve sahip olacağıdır.

Başka anlamlar da içermektedir ama çıkan bütün anlamlar güzel haberler güzel işlerle sonuçlanacağını işaret eder. Başka anlamlar ise yolculuğa çıkacağınıza işarettir deniz yolculuğu ve ya uçakla denizin üstünde geçeceksiniz balık ve deniz ilişkili olarak yorumlanmaktadır. Kısmet deniz de maddi olarak zenginlik, mirasa sahip olmak, borçtan kurtulmak. Helal yoldan kazanca sahip olmak gibi güzel yorumlanır. Büyüklüğü de önemlidir ne kadar çok büyük ise o kadar iyidir.

Kahve Falında Balık Tutan Adam Görmek

Fallarda bazen kısmetlerimiz belirir durur. Ama bunları yorumlama yeteneğine sahip olan insanları bulduğumuz zaman içimiz rahat eder. Ancak öyle biri etrafınızda yoksa biz yardımcı olalım. Yorumlamayı birlikte yapalım. Siz de kahve falına kendiniz bakın. Falda en çok çıkan şeylerden biri hiç kuşkusuz balıktır. Balık şan, kısmet demektir. Hele ki falda balık tutan adam görmek ise, bir erkeğin size bir konuda maddi ve manevi yardımları olacağı anlamına gelmektedir.

Bir yerde bir haber bir karar beklediğinizin sinyalini vermektedir. Yardım beklediğiniz bir konu varsa maddi manevi, 3 vakte kadar size döneceğinin haberini simgeler. Bu haber iyi bir haber olarak yorumlanır. Para bekliyorsanız size para geleceğinin, bir iş konusunda haber bekliyorsanız ise mutlaka olumlu yönde sonuçlanacağının haberini vermektedir. Bunun dışında bir kararsızlık yaşıyorsanız da, yakın bir erkek arkadaşınızın ya da dostunuzun sizin bu kararı vermenizde yardımcı olacağının da haberini vermektedir. Yer alan problemlerin çözümü beklediğiniz sürenin aksine daha kısa sürede sonuçlanacak, beklediğiniz gelişmeler olacaktır. Bizden söylemesi.

Kadınlara karşı fazla güvensizsiniz. Bu sebepten de hayatınızı yalnız geçirmekte kararlı gibi görünüyorsunuz. Henüz aklınızı başınızdan alan bir kadına rastlamamış olmanızın da bunda payı büyük. Haklı olduğunuz konularda tartışmaya girmek istemiyorsunuz çünkü çok kırıcı olabiliyorsunuz. Siyasi düşüncelerde ters düşeceğiniz biri ile gergin konuşmalar yapacaksınız. Hafta içinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Kısa sürede maddi sorunları halledeceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git