Kahve Falında Balık Tutmak

17.08.2015
Kahve Falında Balık Tutmak

Kahve falında balık tutmak, fal sahibinin sözü geçen bir insandan alacağı büyük bir destek ile ailesindeki problemin karşılıklı konuşularak kısa zamanda çözüleceği ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin neredeyse heyecandan kalbini duracakmış gibi hissedeceği biri ile tanışacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

İçini kıpır kıpır eden duygulara ve mutluluğa delalet eder. Aşık olduğunu, onu düşünmeden edemediğini, kalbinin yerinden taştığını gösterir. Bağlandığı kimseye uygun vakitte açılması gerektiğine işaret eder. Yoksa ileride yaşayacağı keşkelerle pişman olacağına dikkat çeker. Bir süredir karşılıklı sevgiye yelken açtığı birisi olduğunu, onu çok sevdiğini gösterir. Kimi zaman karşılıksız bir sevda ile yüreğinde oluşturduğu keder olarak tabir olur. Kendine dikkat etmezse bitkin ve zayıf düşeceğini ifade eder. Yakınlarına anlatarak rahatlamalı, onların desteğini istemeli, biraz olsun dinlenmesi gerektiği anlamına gelir. Karşısına çıkacak ve kendisini çok sevecek bir kısmetle bu günleri unutacağına delalet eder. Uzakta olan sevdiğini çok özlediğine yorumlanır. Kimi zaman ailesinin onayı olmayan bir ilişki yaşadığını, korkuya kapıldığını, gizli gizli görüştüğü için oluşan bunalımı gösterir.

Yakında kurulacak düğün dernekte çok eğlenmek olarak tabir olur. Sevdiği insanla muratlarının nihayet evlilik aşamasına geldiğini, yapılan güzel hazırlıkları gösterir. Bazen sevimli ve cana yakın bir insan olduğuna, çok sevildiğine, mutlu bir ilişkisi olduğuna işaret eder. Kıskanç olan insanlardan gelen nazar, içinde öyle bir daralmaya sebep olmuştur ki nefes almakta zorlanıyor olarak yorumlanır. Üzerine serpilmiş ölü toprağından kurtulmak için dua etmeli, terapiler yapmalı, açık havada yürüyüş yaparak rahatlamalı olarak tabir olur.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre enerji ve neşe veren kazançlara işaret eder. İçinde bulunduğu hareketli ruh hali olarak tabir olur. Büyük sevinç yaratacak gündemleri olduğunu, planladığı ticari yatırımların heyecanına kapıldığını gösterir. Daha sakin olması gerektiği olarak yorumlanır. Adım adım amacına yaklaşacağını, güzel kutlamalar yapacağını gösterir. Yola çıkmış kısmetin yaklaşmakta olduğuna delalet eder. Elde edilmiş yüklü kazanç, büyük karlı işe atılan adım, uzun süredir sonucu beklenen işten gelen nasip anlamına gelir. Tahminlerinin çok üstünde kısmetlere erişeceğini, yaptığı işten sürekli kazancı olacağını ve hiç kesilmeyeceğini gösterir. Büyük sıkıntıların ardından gelen destekle rahatlamak, içine attığı kötü düşüncelerinden kurtulmak, düzene ve gelire kavuşmak olarak yorumlanır.

Kimi zaman ihmal edilmiş, elde olmayan sebeplerden artış göstermiş bir borcu olduğuna, canını çok sıktığına işaret eder. Kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş diyeceği güzel gelişmelerin olacağını, tez zamanda alacağı bir kredi veya çevresinden gelecek destekle borcunu ödeyeceği anlamına gelir. Bazen evhamlı kişiliğine delalet eder. Sürekli olarak para meselelerini düşündüğüne işaret eder. Endişe duyduğu konularda rahata ereceğini, karamsar olmak yerine şükretmesi gerektiğini, hanesine gelecek bereketi gösterir. Gelecek gözüyle baktığı bir paranın gelmemesiyle tasa içine düştüğü olarak tabir olur. Kendisine borcu olan kimseden alacağının geleceğine yorumlanır. Yaptığı yatırımın getirileri olacağına, sadece biraz sabırlı olması gerektiğine delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

İçinde veya sosyal hayatında oluşan hareketliliğe işaret eder. Yakın zamanda yüreğini ağzına getirecek bazı hadiseler yaşadığını gösterir. Hayatın sunduğu sıkıntıların gelip geçici olduğuna işaret eder. Sıkıntıların birer sınavdan ibaret olduğuna, olgunluk verecek bu dersleri anlaması olarak yorumlanır. Hastası varsa şifa bulacak, yola giden dönecek, tartışma yaşadılarsa barış olacak şeklinde tabir olur. Etrafında canını sıkan, negatif enerjiler veren, ruhunu daraltan kimseler olduğuna delalet eder. Öfkelenmek yerine kaba ve bencil olan yakından uzak durmalı, kötü komşu ile irtibatını kesmeli, art niyetli akraba ile görüşmemeli olarak tabir olur. Eşi ve ailesi ile aralarında olan uyumsuzlukları içine atmak yerine onlarla konuşmalı anlamına gelir. Hoşgörü ile geçecek konuşmaların ardından geçirecekleri muhabbetli günlere, haneye gelecek düzene delalet eder.

Bazen eğlenceli günlere işaret eder. Arkadaşlarıyla veya ailesiyle gideceği tatilde, katılacağı davette keyifli günler yaşayacağını gösterir. Sevgilerinin tazeleneceği bu günlerin ona çok iyi geldiği, ruhunu okşayan büyük mutluluklar yaşadığı anlamına gelir. Bazen de hazırlığı yapılan özel bir gün ile ilgili çok gerilim yaşadığını, kararsızlıkla bunaldığını, mükemmeliyetçi yanının baskın olduğunu gösterir. Tasalanmasına gerek olmadığı, her şeyin yolunda gideceği olarak tabir olur.

İş ve Kariyer Yorumu

Son derece aktif, başarılı ve hedeflerine bağlı bir insan olduğu anlamına gelir. Çevresi ile uyumlu, sevilen bir kimse olduğunu, iş hayatının hareketli geçtiğini, etrafının kalabalık olduğunu gösterir. Atmaca gibi hızla geçen yılların ardından gelmesi beklenen başarıya delalet eder. Yetenekli ve becerikli olmak, birden çok iş imkanına sahip bulunmak, değerlendirecek bilince nail olmak olarak tabir olur. Çaresiz kaldığı anlarda bile mutlaka bir çıkar yol bulacak, asla dara düşmeyecek, işiyle gücüyle meşgul olacağı düzenli bir hayatı olacak olarak yorumlanır. Üstlerinden gelen bir görev veya terfi ile uzak yola gidebilir, iş yerinde daha çok çalışması gerekebilir, mesaiye kalabilir anlamına gelir. Yoğun geçen günlerin ardından bedelini alacağını, aldığı parayla kendine birden fazla hediye alacağını gösterir. Kalabalık bir ortamda çalışacağı bir işe girmek olarak yorumlanır.

Bazen içinde bulunduğu kararsızlıklara işaret eder. Öğrenci ise seçeceği bölümde karar kılamamış veya hoşnut olmadığı bir bölümde okuyor olabilir anlamına gelir. Kariyer hayatına yeni adım atmış olan için ikilemler içinde kalındığına delalet eder. Birden çok tercih şansı varsa etrafından gelen fikirlerle kafası karışmış olarak tabir olur. Çok başarılı ve azimli bir insan olduğu için çevresinde çekemeyen kimseler olduğunu, nazara geldiğini gösterir. Sadece güvendiği kimselere akıl danışması, olacak olan işlerini saklı tutması, kendini kıskanç gözlerin nazarından koruyup içinden gelen sese kulak vermesi gerektiğine delalet eder.

Sağlık Yorumu

Yakın zamanda kendisinde veya sevdiklerinde oluşan bir sağlık sorunundan ötürü fazla endişeye kapıldığına işaret eder. Büyütülecek bir sağlık sorunları olmadığına, tasalandığı ne varsa çabucak geçeceğine, sağlıklı ve sıhhatli günler geçireceğine yorumlanır. Hastalık sahibi olmuşsa da çıkıp gitmekte olduğuna, tez zamanda şifaya kavuşacağına delalet eder. Son zamanlarda içinde bulunduğu gergin ruh haline tabir olur. Yaşadığı stresler vücudunda bazı ağrılara ve halsizliklere neden olmuş olabilir anlamına gelir. Vesveseye kapılmaması gerektiğine işaret eder. Birkaç gün işten izin alarak sevdikleri ile vakit geçirmeli, spor yapmalı, kitap okumalı, minik gezilerle yorgunluğundan arınmalı olarak tabir edilir.

Çok nazara gelen, bünyesi çabuk düşen, laftan kolay etkilenen, duygusal bir kimse olduğuna delalet eder. Etrafındaki art niyetli insanlar o kadar çoktur ki olacak işleri tersine dönmüş, amaçları yarım kalmış ve bu durum onda depresyona, ümitsizliğe yol açmıştır olarak yorumlanır. Profesyonel bir destekle veya dostlarından isteyeceği yardımla bu günleri atlatacağını, yeniden capcanlı olacağını, sağlıklı ve afiyetli günlere kavuşacağını işaret eder. Sağlıksız beslenen, uyku düzenine dikkat etmeyen, çok çalışan bir insan olduğu anlamına gelir. Kendini fazla yorduğu için bedeninde ve aklında yer etmiş yorgunluğa delalet eder. Daha düzenli ve sağlıklı bir hayata başlamalı, tertipli olmalı, ihtiyaç duyduğu heyecana kavuşmalı olarak yorumlanır.


Kahve Falında Balık Tutan Adam Görmek

Fal sahibinin kendisini menfaatleri doğrultusunda hareket ettirmeye çalışan bir kişiyi fark ederek hayatından çıkartacağı anlamına gelir. Kişinin birine yardımcı olmaya çalışırken tesadüfen başına gelecek olan hayır ile birlikte çok mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Olta Görmek

Fal sahibinin karşılaştığı sorunları akıl ve mantığıyla çözeceği ve önündeki engelleri teker teker ortadan kaldırarak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile yaşadığı bir tartışmada haksız olduğunu fark etmesi ile sevdiğinin gönlünü alacağına işaret eder.


Kahve Falında Elinde Balık Olan Adam Görmek

Fal sahibinin yaşadığı büyük bir yıkımdan sonra ayağa kalkarak kaybettiklerini tekrar kazanacağı ve özgüveni artarak çok mutlu anlamına gelir. Kişinin geçmişinde başına gelenleri göz ardı etmemesi ve bunlardan ders çıkarması gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.