Kahve Falında Balık Tutmak

Kahve Falında Balık Tutmak
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.115 kez okundu.

Kahve falında balık tutmak kazanmaya yorumlanır. Balık nasip kısmet para ile yorumlandığı için balık tutmakta bunlardan herhangi biri için çabalayan kişinin bu istediğine ulaşacağı anlamına gelir. Örneğin fal fincanında balık tutan kişi çok para getirecek bir iş için uğraşıyorsa çabalarının boşa gitmeyip o işi başarabileceği anlamına gelir.

Kahve Falında Balık Tuttuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?falda balık tutmak

Falda balık tutmak kişinin elde etmek istediği, satın almak istediği herhangi bir mal varlığını (ev, araba v.b.) almanın nasip olacağı ile yorumlanır. Falda balık tutmak bunların yanı sıra evlenmek isteyen yada birine karşı duygusal bağlar hissedip de onunda kendisini sevmesini isteyen kişinin bu isteğinin gerçekleşeceğini gösterir. eğer balık görünüyorsa bu artık vuslata çok az bir zaman kaldığını balık görünmüyor ise bu falın yorumunun çıkması için biraz daha zaman gerektiğini gösterir. Falda balık tutmak kişinin muradı gerçekleşeceği için bu uğurda çabalamaya devam etmesi ile yorumlanır.

Kahve falında balık tutmak ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda balık tuttuğunu görmenin anlamı ve balık tutmak kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git