Kahve Falında Balık Tutmak

17.08.2015
Kahve Falında Balık Tutmak

Kahve falında balık tutmak, kazanmaya yorumlanır. Nasip kısmet para ile yorumlandığı için bunlardan herhangi biri için çabalayan kişinin bu istediğine ulaşacağı anlamına gelir. Örneğin balık tutan kişi çok para getirecek bir iş için uğraşıyorsa çabalarının boşa gitmeyip o işi başarabileceği anlamına gelir.

Kişinin elde etmek istediği, satın almak istediği herhangi bir mal varlığını (ev, araba v.b.) almanın nasip olacağı ile yorumlanır. Evlenmek isteyen yada birine karşı duygusal bağlar hissedip de onunda kendisini sevmesini isteyen kişinin bu isteğinin gerçekleşeceğini gösterir. Eğer görünüyorsa bu artık vuslata çok az bir zaman kaldığını görünmüyor ise bu falın yorumunun çıkması için biraz daha zaman gerektiğini gösterir. Kişinin muradı gerçekleşeceği için bu uğurda çabalamaya devam etmesi ile yorumlanır.

Aşk Hayatı

İçini kıpır kıpır eden duygulara ve mutluluğa delalet eder. Aşık olduğunu, onu düşünmeden edemediğini, kalbinin yerinden taştığını gösterir. Bağlandığı kimseye uygun vakitte açılması gerektiğine işaret eder. Yoksa ileride yaşayacağı keşkelerle pişman olacağına dikkat çeker. Bir süredir karşılıklı sevgiye yelken açtığı birisi olduğunu, onu çok sevdiğini gösterir. Kimi zaman karşılıksız bir sevda ile yüreğinde oluşturduğu keder olarak tabir olur. Kendine dikkat etmezse bitkin ve zayıf düşeceğini ifade eder. Yakınlarına anlatarak rahatlamalı, onların desteğini istemeli, biraz olsun dinlenmesi gerektiği anlamına gelir. Karşısına çıkacak ve kendisini çok sevecek bir kısmetle bu günleri unutacağına delalet eder. Uzakta olan sevdiğini çok özlediğine yorumlanır. Kimi zaman ailesinin onayı olmayan bir ilişki yaşadığını, korkuya kapıldığını, gizli gizli görüştüğü için oluşan bunalımı gösterir.

Yakında kurulacak düğün dernekte çok eğlenmek olarak tabir olur. Sevdiği insanla muratlarının nihayet evlilik aşamasına geldiğini, yapılan güzel hazırlıkları gösterir. Bazen sevimli ve cana yakın bir insan olduğuna, çok sevildiğine, mutlu bir ilişkisi olduğuna işaret eder. Kıskanç olan insanlardan gelen nazar, içinde öyle bir daralmaya sebep olmuştur ki nefes almakta zorlanıyor olarak yorumlanır. Üzerine serpilmiş ölü toprağından kurtulmak için dua etmeli, terapiler yapmalı, açık havada yürüyüş yaparak rahatlamalı olarak tabir olur.

Para

Enerji ve neşe veren kazançlara işaret eder. İçinde bulunduğu hareketli ruh hali olarak tabir olur. Büyük sevinç yaratacak gündemleri olduğunu, planladığı ticari yatırımların heyecanına kapıldığını gösterir. Daha sakin olması gerektiği olarak yorumlanır. Adım adım amacına yaklaşacağını, güzel kutlamalar yapacağını gösterir. Yola çıkmış kısmetin yaklaşmakta olduğuna delalet eder. Elde edilmiş yüklü kazanç, büyük karlı işe atılan adım, uzun süredir sonucu beklenen işten gelen nasip anlamına gelir. Tahminlerinin çok üstünde kısmetlere erişeceğini, yaptığı işten sürekli kazancı olacağını ve hiç kesilmeyeceğini gösterir. Büyük sıkıntıların ardından gelen destekle rahatlamak, içine attığı kötü düşüncelerinden kurtulmak, düzene ve gelire kavuşmak olarak yorumlanır.

Kimi zaman ihmal edilmiş, elde olmayan sebeplerden artış göstermiş bir borcu olduğuna, canını çok sıktığına işaret eder. Kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş diyeceği güzel gelişmelerin olacağını, tez zamanda alacağı bir kredi veya çevresinden gelecek destekle borcunu ödeyeceği anlamına gelir. Bazen evhamlı kişiliğine delalet eder. Sürekli olarak para meselelerini düşündüğüne işaret eder. Endişe duyduğu konularda rahata ereceğini, karamsar olmak yerine şükretmesi gerektiğini, hanesine gelecek bereketi gösterir. Gelecek gözüyle baktığı bir paranın gelmemesiyle tasa içine düştüğü olarak tabir olur. Kendisine borcu olan kimseden alacağının geleceğine yorumlanır. Yaptığı yatırımın getirileri olacağına, sadece biraz sabırlı olması gerektiğine delalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

İçinde veya sosyal hayatında oluşan hareketliliğe işaret eder. Yakın zamanda yüreğini ağzına getirecek bazı hadiseler yaşadığını gösterir. Hayatın sunduğu sıkıntıların gelip geçici olduğuna işaret eder. Sıkıntıların birer sınavdan ibaret olduğuna, olgunluk verecek bu dersleri anlaması olarak yorumlanır. Hastası varsa şifa bulacak, yola giden dönecek, tartışma yaşadılarsa barış olacak şeklinde tabir olur. Etrafında canını sıkan, negatif enerjiler veren, ruhunu daraltan kimseler olduğuna delalet eder. Öfkelenmek yerine kaba ve bencil olan yakından uzak durmalı, kötü komşu ile irtibatını kesmeli, art niyetli akraba ile görüşmemeli olarak tabir olur. Eşi ve ailesi ile aralarında olan uyumsuzlukları içine atmak yerine onlarla konuşmalı anlamına gelir. Hoşgörü ile geçecek konuşmaların ardından geçirecekleri muhabbetli günlere, haneye gelecek düzene delalet eder.

Bazen eğlenceli günlere işaret eder. Arkadaşlarıyla veya ailesiyle gideceği tatilde, katılacağı davette keyifli günler yaşayacağını gösterir. Sevgilerinin tazeleneceği bu günlerin ona çok iyi geldiği, ruhunu okşayan büyük mutluluklar yaşadığı anlamına gelir. Bazen de hazırlığı yapılan özel bir gün ile ilgili çok gerilim yaşadığını, kararsızlıkla bunaldığını, mükemmeliyetçi yanının baskın olduğunu gösterir. Tasalanmasına gerek olmadığı, her şeyin yolunda gideceği olarak tabir olur.

İş ve Kariyer

Son derece aktif, başarılı ve hedeflerine bağlı bir insan olduğu anlamına gelir. Çevresi ile uyumlu, sevilen bir kimse olduğunu, iş hayatının hareketli geçtiğini, etrafının kalabalık olduğunu gösterir. Atmaca gibi hızla geçen yılların ardından gelmesi beklenen başarıya delalet eder. Yetenekli ve becerikli olmak, birden çok iş imkanına sahip bulunmak, değerlendirecek bilince nail olmak olarak tabir olur. Çaresiz kaldığı anlarda bile mutlaka bir çıkar yol bulacak, asla dara düşmeyecek, işiyle gücüyle meşgul olacağı düzenli bir hayatı olacak olarak yorumlanır. Üstlerinden gelen bir görev veya terfi ile uzak yola gidebilir, iş yerinde daha çok çalışması gerekebilir, mesaiye kalabilir anlamına gelir. Yoğun geçen günlerin ardından bedelini alacağını, aldığı parayla kendine birden fazla hediye alacağını gösterir. Kalabalık bir ortamda çalışacağı bir işe girmek olarak yorumlanır.

Bazen içinde bulunduğu kararsızlıklara işaret eder. Öğrenci ise seçeceği bölümde karar kılamamış veya hoşnut olmadığı bir bölümde okuyor olabilir anlamına gelir. Kariyer hayatına yeni adım atmış olan için ikilemler içinde kalındığına delalet eder. Birden çok tercih şansı varsa etrafından gelen fikirlerle kafası karışmış olarak tabir olur. Çok başarılı ve azimli bir insan olduğu için çevresinde çekemeyen kimseler olduğunu, nazara geldiğini gösterir. Sadece güvendiği kimselere akıl danışması, olacak olan işlerini saklı tutması, kendini kıskanç gözlerin nazarından koruyup içinden gelen sese kulak vermesi gerektiğine delalet eder.

Sağlık

Yakın zamanda kendisinde veya sevdiklerinde oluşan bir sağlık sorunundan ötürü fazla endişeye kapıldığına işaret eder. Büyütülecek bir sağlık sorunları olmadığına, tasalandığı ne varsa çabucak geçeceğine, sağlıklı ve sıhhatli günler geçireceğine yorumlanır. Hastalık sahibi olmuşsa da çıkıp gitmekte olduğuna, tez zamanda şifaya kavuşacağına delalet eder. Son zamanlarda içinde bulunduğu gergin ruh haline tabir olur. Yaşadığı stresler vücudunda bazı ağrılara ve halsizliklere neden olmuş olabilir anlamına gelir. Vesveseye kapılmaması gerektiğine işaret eder. Birkaç gün işten izin alarak sevdikleri ile vakit geçirmeli, spor yapmalı, kitap okumalı, minik gezilerle yorgunluğundan arınmalı olarak tabir edilir.

Çok nazara gelen, bünyesi çabuk düşen, laftan kolay etkilenen, duygusal bir kimse olduğuna delalet eder. Etrafındaki art niyetli insanlar o kadar çoktur ki olacak işleri tersine dönmüş, amaçları yarım kalmış ve bu durum onda depresyona, ümitsizliğe yol açmıştır olarak yorumlanır. Profesyonel bir destekle veya dostlarından isteyeceği yardımla bu günleri atlatacağını, yeniden capcanlı olacağını, sağlıklı ve afiyetli günlere kavuşacağını işaret eder. Sağlıksız beslenen, uyku düzenine dikkat etmeyen, çok çalışan bir insan olduğu anlamına gelir. Kendini fazla yorduğu için bedeninde ve aklında yer etmiş yorgunluğa delalet eder. Daha düzenli ve sağlıklı bir hayata başlamalı, tertipli olmalı, ihtiyaç duyduğu heyecana kavuşmalı olarak yorumlanır.


 

Kahve Falında Oltayla Balık Tutmak

Çok farklı ve hayırlı anlamlara gelebilir. Hayra ve güzel yorumlara tabi olunur, kısmettir gördüğünüz balığın hayatınızda ciddi şekil de önemli şeylerin olacağı yeni kişilerin hayatınıza gireceği ve kişilerin size maddi ve maddi anlam da ummadığınız kadar yarar getireceğidir. Oltanın anlamı ise maddi iş arayan kişinin iş bulacağı, çevresin de beklemediği bir kişinin ona yarar sağlayacak ona yardımcı olacak.

Bazı yorumculara göre ise sayısına göre anlamlandırılır. Oltanın başka anlamı ise kısmettir evlenmek isteyenin yakında evleneceği, bebek sahibi olmak isteyenlerin bebek sahibi olacağı, öğrenci ise derslerin de sınavların da başarısız geçen dönemin sonunda başarılı olacağı, kişinin yararına olan bir şeyin gerçekleşeceğidir sizde falınızda balığı oltayla tutarsanız dileğinizin veya dile diklerinizin gerçekleşmesine az kaldığına işarettir.

İlginç şekillerde yorumlanabilen bir fal ve güzel gelişmelerle ile dolu bir habercidir. Hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Güzel haberlere alacağının işaretidir. Öğrenci ise başarıya ulaşacağı, evlenmek isteyen ise yakında kısmetini açılacağı, borcu olan kişi ise borçtan kurulacağına işaret eder, ayrılmış olan kişi ise barışacağına işaret eder, ev almak isteyen ise yakın istediği eve sahip olacağıdır.

Başka anlamlar da içermektedir ama çıkan bütün anlamlar güzel haberler güzel işlerle sonuçlanacağını işaret eder. Başka anlamlar ise yolculuğa çıkacağınıza işarettir deniz yolculuğu ve ya uçakla denizin üstünde geçeceksiniz balık ve deniz ilişkili olarak yorumlanmaktadır. Kısmet deniz de maddi olarak zenginlik, mirasa sahip olmak, borçtan kurtulmak. Helal yoldan kazanca sahip olmak gibi güzel yorumlanır. Büyüklüğü de önemlidir ne kadar çok büyük ise o kadar iyidir.


 

Kahve Falında Balık Tutan Adam Görmek

Fallarda bazen kısmetlerimiz belirir durur. Ama bunları yorumlama yeteneğine sahip olan insanları bulduğumuz zaman içimiz rahat eder. Ancak öyle biri etrafınızda yoksa biz yardımcı olalım. Yorumlamayı birlikte yapalım. Siz de kahve falına kendiniz bakın. Balık şan, kısmet demektir. Bir erkeğin size bir konuda maddi ve manevi yardımları olacağı anlamına gelmektedir.

Bir yerde bir haber bir karar beklediğinizin sinyalini vermektedir. Yardım beklediğiniz bir konu varsa maddi manevi, 3 vakte kadar size döneceğinin haberini simgeler. Bu haber iyi bir haber olarak yorumlanır. Para bekliyorsanız size para geleceğinin, bir iş konusunda haber bekliyorsanız ise mutlaka olumlu yönde sonuçlanacağının haberini vermektedir. Bunun dışında bir kararsızlık yaşıyorsanız da, yakın bir erkek arkadaşınızın ya da dostunuzun sizin bu kararı vermenizde yardımcı olacağının da haberini vermektedir. Yer alan problemlerin çözümü beklediğiniz sürenin aksine daha kısa sürede sonuçlanacak, beklediğiniz gelişmeler olacaktır. Bizden söylemesi.

Kadınlara karşı fazla güvensizsiniz. Bu sebepten de hayatınızı yalnız geçirmekte kararlı gibi görünüyorsunuz. Henüz aklınızı başınızdan alan bir kadına rastlamamış olmanızın da bunda payı büyük. Haklı olduğunuz konularda tartışmaya girmek istemiyorsunuz çünkü çok kırıcı olabiliyorsunuz. Siyasi düşüncelerde ters düşeceğiniz biri ile gergin konuşmalar yapacaksınız. Hafta içinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Kısa sürede maddi sorunları halledeceksiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Olta Görmek

Yaşayacağı olumlu ve güzel olayların habercisidir. Bu olaylar yalnızca fal sahibini değil yakın çevresindeki insanları da oldukça etkilemektedir ve onları da hayli mutlu edecektir. Hayatında yer bulan endişe ve kaygıların artık sona ereceğine yerini mutluluk ve huzur dolu günlere bırakacağına işaret etmektedir.

İçinde bulunduğu olay ve durumların, yakın zamanda yaptığı tercihlerin ona başarı ve mutluluk getireceğinin göstergesidir. Tercihlerini bu yönde yapmakla belki de son zamanlarda verdiği en mantıklı kararı vermiştir. En kısa zamanda bu kararlarının neticesini alacak ve uzun yıllar boyunca bunun mutluluğu ile yaşayacaktır. Karar aşamasında olan bir kişi için, vereceği kararın onu mutlu edecek olan durum olacağının habercisidir. Aynı zamanda atacağı bu adım onu ve sevdiklerini derinden etkileyecek, çevresindeki saygınlığı artarak takdir ve teşekkürlere maruz kalacak demektir. Bu yorum gerek iş yaşamına gerek aşk yaşamına gerekse de eğitim yaşamına uyarlanabilir. Bir diğer anlamı, tıpkı oltasını nereye atacağını bilen iyi bir avcı gibi, ileri görüşlülüğü ve atacağı adımları hesaplayarak ilerlemenin verdiği avantaj ile başarıdan başarıya koşacağının müjdecisidir. Başarılarının birinin kutlaması bitmeden bir diğerini kutlamaya başlayacak bu şekilde çevresi tarafından gördüğü değer ve saygı artacak demektir. Bir başka yoruma göre ise, çevresi tarafından sevilen sayılan biri demektir. Sevdiklerinden gördüğü bu değer ve sevgi nedeniyle hayatı boyunca başına her ne gelirse gelsin huzurunu ve mutluluğunu kaybetmeyecek birisi olduğunun göstergesidir.


 

Kahve Falında Olta Kancası Görmek

Zorlu bir dönemin ardından gelecek ferahlığa işarettir. Kişi kısa süreli sıkıntılı bir dönem geçirecek sonrasında ise aydınlığa çıkacaktır. Bu sıkıntılı süreç maddi olabileceği gibi duygusal yada sağlıkla alakalı bir sıkıntı süreci de olabilir. Bu dönemin sonrasında ise aydınlığa kavuşulacaktır. Genellikle bir destekçi bir yardımcı aracılığı ile hedefe ulaşmak anlamına geldiğinden bu aydınlığa çıkma sürecinde de yine birilerinin desteği olacaktır. Bu destek sıkıntının nedenine göre maddi ya da manevi olabilir.

İyi niyetli, merhametli, sevecen ve seni çok seven bir eşe sahip olduğun görünüyor. Böylesine iyi bir insanı ara sıra gereksiz yere üzüyor gibisin. Onun senden beklediği sadece biraz zaman ayırıp, ona ilgi göstermen. Belki hafta sonu için ona ufak bir tatil sürprizi ayarlayabilirsin. Üstelik bu tatil ikinize de iyi gelecek. Yeni bir işe atılım söz konusu olabilir. Üstelik bu yeni iş bol kazanç sağlayacağa da benziyor. Düğün hazırlıkları için maddi sıkıntıda olduğun şu günlerde bu kazançlı iş sana ilaç gibi gelecek. Düğün sonrası uçakla veya vapurla gidilen uzun bir yol görünüyor. Sanırım bu yolculuk balayı için sevdiğinle birlikte gideceğin tatil gibi duruyor.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kanca


 

Kahve Falında Oltada Balık Görmek

Mal ile yorumlanır. Kişi uzun zamandır niyet ettiği bir malın sahibi olacaktır. Fal sahibinin hayalini kurduğu şeye sahip olacağı anlamına gelir. Bu iş için biriktirdiği bir paranın üzerine ailesinden de bir miktar destek alacak ve bu sayede sahip olmak istediği şey her ne ise alacaktır.

Sizler için her şey ne kadar hayatta toz pembe gibi gözüküyor olsa bile aslında hiç de öyle olmadığını işaret etmektedir. Sizler her olaya oldukça pozitif ya da çok doğal gibi bakmayı tercih eder iseniz sadece sizler hayatınız boyunca kayıp edersiniz ve her neyi kolay bir şekilde kazanmanıza olanak var ise bunu kendiniz oldukça zor hale de getireceksiniz. Her şey sizlerin lehine ilerler iken sizler bu durumu kendinize kötü bir şekilde çevirmeyin ve sizler de mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih edin. Bu hayatın sadece sizlere ait olduğunu bilerek davranmayı tercih eder iseniz o zaman daha iyi kazanabilecek olduğunuzu bilmeli ve sizler de ona göre davranmayı daha çok tercih etmelisiniz.

Hayatınız boyunca pek de yapmadığınız şeyleri yapmak üzere olduğunuzu ve bu yüzden de artık bir hayli zorlanmaya başlıyor olduğunuza işaret etmektedir. Bir hayat sizler için oldukça güzel bir şekilde ilerliyor iken sizler kendi elleriniz ile bunu berbat hale getirmek için o kadar çok çaba sarf ediyorsunuz ki artık kendinize bir dur demeniz gerekir ve sizler de bu esnada daha çok başkalarından çok kendinizi düşünmeyi tercih etmelisiniz. İnsanlar unutmayın ki asla sizlerin onları düşünüyor oldukları kadar sizleri düşünmüyorlar ve sizler de bu yüzden en mantıklı olan şeyi yapmalısınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Büyük Balık Görmek

Eline geçen parayı miktarı ne olursa olsun o an harcayarak bitirmek yerine onun içerisinden sadece ihtiyacın kadar olanı alarak kalanını biriktirdiğine işaret etmektedir. Hayallerini gerçekleştirmek istediğin ve maddi desteğe ihtiyaç duyduğun bir anda bu birikiminin sana büyük bir yardımı dokunacağına dalalet eder. Yakın zamanda bu birikiminden de destek alarak uzun zamandır hayal ettiğin evi satın alacağına yorulur.

Maddi ve manevi anlamda büyük kazançlar elde edeceğiniz ve bu kazancı hedeflerine ulaşmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Şansınızın, bereketinizin artacağının habercisidir. Aynı zamanda hayırlı işlere ve kazançlara da yorumlanır. Sevdiğiniz insanlarla iletişim kuracağınız ve çevreniz tarafından sevilip sayıldığınız anlamlarına da gelir.

Doğruluk, dürüstlük, saygınlık ve bol kazanç olarak yorumlanır. İş hayatınızda başarılı bir dönemin habercisidir. Bu dönemde yeni girişimlerde bulunabilir ve bol kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda her zaman dürüst olduğunuz, saygı duyulan biri olduğunuz anlamına gelir. Herkesin imreneceği kadar başarılı ve kolaylıkla elde edemeyecek kadar özel olduğunuzu da göstermektedir.


 

Kahve Falında Balık Tutan Kadın Görmek

Girilecek kalabalık ortamlara delalet eder. Özel bir sebepten veya iş için bir araya gelecek insanlar olduğunu gösterir. Bazen içinde bulunduğu ruh haline yorumlanır. Kafasında biriktirdiği düşünce kalabalığına işaret eder. Gücünün üstünde yükler edinmiş, kendine her şeyi dert etmiş, içinde biriktirmiş olarak yorumlanır. Hasta olmamak için kendine dikkat etmesi, keyifli uğraşlar edinip olumlu düşünmesi gerektiğini gösterir. Kimi zaman güzel planları olduğuna, içinin şen şakraklığına delalet eder.

Yaklaşan güzel günü düşünerek içi içine sığmaz bir hale geldiği anlamına gelir. Gelecek gün tüm güzelliğiyle gelecektir, şükretmesi gerekir olarak yorumlanır. Hisleri kuvvetli ve temiz niyetli bir kimse olduğuna işaret eder. Hayırlı dualar ettiğini, yaşanacak hoş gelişmeyi hissettiğini, heyecanlanarak beklediğini gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Balık Tutan Ayı Görmek

Harekete, bolluğa, berekete, artışa delalet eder. Hayalleri ve amaçları olduğunu gösterir. Düşüncenin ötesine geçmemiş niyetlerini hayata geçirmesi gerektiğine, başarılı ve bereketli sonuçlar alacağına işaret eder. Sosyal bir sürece girmek üzere olduğu anlamına gelir.

Hayatında oluşacak değişikliklerle harekete geçeceği, yapması gereken uğraşların meydana geleceği, yoğunluk yaşayacağı olarak tabir olur. Bu yoğunluk bir sorunun çözülmesi, iş yerinde verilecek vazife, özel hayatında meydana gelen bir durum olabilir anlamına gelir. Üstesinden gelecek güce sahip olduğuna işaret eder. Yapacağı girişimlerden tahminin üstünde kazançlarla çıkmaya delalet eder. Elde edeceği kazanç maddi veya manevi olabilir olarak yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ayı

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.