Kahve Falında Havuç Görmek

Kahve Falında Havuç Görmek
27 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.793 kez okundu.

Kahve falında havuç görmek, ileride karşılaşacağınız bir hastalığın olacağına delalet eder. Ancak endişe duymamanız gerekir. Çünkü falında havuç çıkan kişiler her zaman dinç, dinamik ve kendine bakmayı bilen kişilerdir. Şuan bir hastalığınız mevcut ise en kısa sürede sağlığınıza kavuşacağının belirtisidir. Eğer halen sağlıklı ise gelecekte yaşayabileceği hastalık durumundan endişe etmemesi gerekmektedir. Nedeni ise belirttiğimiz gibi sağlığına bakmayı bilmesidir. Bu tarz kişilerde insanlara bu tip şeyleri öğretmek bir iş gibi değil bir gereklilik gibi gelir. İnsanların da kendileri gibi olmasını, yani sağlığına dikkat etmesini, dinç kalmak için gereken her şeyi yapmalarını isterler.

İçin yapılabilecek bir diğer yorum ise sağlığın sadece kişide yaratacağı etki değildir. Aynı zamanda evli olan çiftler için bekledikleri bebeğinde sağlıklı olacağının habercisidir. Gelecek olan bu bebek neşesiyle, kısmetiyle gelecek ve hane içinde varsa hastaları bile ayaklandıracaktır. Aynı zamanda yapılacak bir başka yorum ise başka kişiler tarafından iş veya ev hayatıyla ilgili üstüne yüklenen bir hadiseden kısa zaman içinde kurtulacağının habercisidir. Bu hadiseler kötü emeller doğrultusunda yapılmıştır ancak kişinin dinamikliği işin üstesinden gelmesine yardımcı olmuştur. Sağlığa, iyi olaylara ve gelecekte yaşanacak mutluluklara delalet eder. Bu mutluluk iş hayatında başarı kazanacağının, aşk hayatında ise gelecek olan bebekle beraber mutlu bir geleceği simgeler.

Kahve Falında Havuç Yiyen Tavşan Görmek

Ruh eşinizi bulacağınızı ve kısa süre içinde mutlu bir yuva kuracağınızı gösterir. Hayatınızdaki canınızı sıkan ve sizi durmadan üzmeye çalışan insanların farkına varıp bu kişileri hayatınızdan çıkarmak için harekete geçeceğinizi gösterir. Tüm sorumluluklarınızı ve işlerinizi yerine getirmek için büyük bir titizlikle çalışmışsınız ve bundan sonra hayata geçirdiğiniz ve başarılarınız ile övündüğünüz işlerinizin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız demektir. Sevdiğiniz kişinin aklında sizinle ve ilişkiniz ile ilgili bazı soru işaretleri olabilir. Bu soruların cevabını bulabilmesi için sizin de yardımınız gerekiyor.

Güzel ve parlak bir geleceğin habercisidir. Büyük bir maddi kazancın ya da mirasın sahibi olabilir. Sevdiğiniz kişilerin sizin için çaba göstermesi çok hoşunuza gidiyor. Fakat siz çoğu zaman sevdiklerinize karşı bencil davranıyor ve onların duygularını önemsemiyorsunuz. Bu davranış ve tutumunuzu değiştirerek sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Hayatınızdaki tüm sıkıntı ve sorunların kısa sürede atlatacağınızı gösterir.

Kahve Falında Köklü Havuç Görmek

Hayalindeki hedefe yavaş ama bir o kadar emin adımlarla yaklaşıyorsun. Yorulup pes etmek yerine aklını negatif düşüncelerden arındırırsan hedefine ulaşacaksın. Bu kadar gergin olman aile hayatını olumsuz etkiliyor. Sinirlerini kontrol edemezsen haneden biri sana sırt dönecek.Çevrendeki insanların verdikleri tavsiyeleri kulak ardı etmek yerine, dinlemeyi tercih edersen karlı çıkan sen olacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git