Kahve Falında Balık Kuyruğu Görmek

31.07.2020
Kahve Falında Balık Kuyruğu Görmek

Kahve falında balık kuyruğu görmek, fal sahibinin yaşadığı sıkıntıları kısa sürede atlatarak kendisini çok daha özgür ve mutlu hissedeceği anlamına gelir. Kişinin uzun bir süredir emek verdiği işlerin sonucunda büyük bir başarı yakalayacağını ve ailesini oldukça gururlandıracağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin kimi zaman dengelerini alt üst edecek bir durumla karşılaşacağına işaret eder. Eski sevgiliniz gelip kapınızı çakabilir, böylece tam olarak olarak ne hissettiğinizi bilemez bir hale gelebilirsiniz. Hayatınızda birden belirecek bu durum karşısında serin kanlı olmanız gerektiğine işaret eder. Zamana bırakıp gözlemlerseniz, kendiniz için daha hayırlı olacağına yorumlanır.

Hayatınızda beklemediğiniz anda olumlu ya da olumsuz çok büyük değişmelerin meydana gelebileceğini gösterir. Kurduğunuz hayallerin artık gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz bir anda güzel gelişmeler olduğunu görerek mutlu olacaksınız.

Sevgi dolu bir yuva kurma hayali ile kendinizi uzun zamandır avutuyorsunuz fakat içten içe evlilikten ve evliliğin gerektirdiği sorumluluktan da korkuyorsunuz. Kafanızın karışık olduğu bu dönemde önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Sevgiliniz ile ilgili kafanızda bazı soru işaretleri yer alıyor. Bunların giderilmesi için kendinizi sevgilinize daha net ifade etmeli, aklınızdaki soruları ona sormalısınız. Alacağınız kararları ciddi bir şekilde düşünerek vermeniz gerektiğine işaret eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayatınızı bir anda değiştirecek kararlar almanız gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Mutlu günler yaşamak için büyük sıkıntılar çekmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızı derinden sarsacak değişimler meydana geleceğini gösterir. Zorlandığınız bir konuda size uzanacak bir yardım eli hayatınızın kolaylaşmasını sağlayacak. Ani verdiğiniz kararların bedelini çok ağır ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Zamanla tırmandığı o tepenin şimdi mükafatını aldığının göstergesidir. Bir işte yapacağınız atılım ile yükseleceğinize, alın teri ile kazanılan mala, iyi bir geleceğe, yaşayacağınız sevince yorumlanır.

Kederden kurtulup hak ettiği feraha kavuşmak olarak da yorumlanır. Uzun zamandır yaşanılan olumsuzlukların artık geçmişte kaldığı ve şimdi kederli düşünceli ve zor günlerin atlatıldığını yeni bir başlangıç yapacağınızın müjdesidir.

Fikre, işe veya kuruma işaret eder. Kişinin kafasında kurduğu iş fikirlerinden erişeceği berekete delalet eder. Etrafında olan kişi ve kurumlara biraz daha alıcı gözlerle bakması gerektiğine tabir edilir. Eline gelince sevineceği para belki de çok yakınında olarak yorumlanır. Azimli ve dürüst olmanın karşılığını katbekat alacağı günlerin yakın olduğuna delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Peş peşe gelecek güzel haberler ile sen ve hanendekiler rahata erecek gibi görünüyor. Şu sıralar ailenizle birlikte bir tatil planı içerisindesiniz. Gideceğiniz ve göreceğiniz yeni yerler ailenizle birlikte hoş vakitler geçirmenizi de sağlayacak.

Hareketli zamanların habercisidir. Hayatı çok hızlı ve hararetli yaşayan biriyle tanışabilir; bu kişiyle arkadaşlık ya da aşk içeren bir ilişki kurabilirsiniz. Ailenizden biri uzun bir yolculuğa çıkabilir ve bu yolculukta sizin de kendisine eşlik etmenizi isteyebilir.

Oldukça macera ve heyecan dolu zamanlara hazır olmanız gerektiğini gösterir. Sevdiğiniz herhangi biriyle de uzun bir yolculuğa çıkabilir ve oldukça eğlenceli, ilgi çekici, mutluluk dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Hayat şartlarının değişeceğine işaret eder. Bir durumdan ötekine geçmek olarak tabir edilir. Hayırlı olacak olan bu değişimi bir haber sağlayabilir, hareketli günler yaşanabilir olarak yorumlanır. Haneye gelecek olan bir haber, gelin, damat, bebek veya misafirle hareketli günler geçireceklerine delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre falda balık kuyruğu görmek; bolluk ve bereketin habercisi olarak yorumlanır. Fal sahibinin çok sevdiği bir arkadaşının yardımı ile bol kazançlı bir işe başlayacağına ve hayallerindeki gibi bir hayata sahip olacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında son derece saygın bir kişi olacağına, herkesin kendisine imrenerek bakacağına delalet eder. Kişinin yeni projelere başlayarak başarı merdivenlerini teker teker çıkacağını ve başarıları ile ailesini gururlandıracağını gösterir.

İş hayatında belirecek bir kimseye karşı temkinli olması gerektiğine işaret eder. Ticari işlerinde, alım satım yaparken, borç verirken, bir anlaşmaya imza atarken veya ortaklık kurarken bin düşünüp bir konuşmalı olarak tabir olur. Bu kişinin de tıpkı kendisi gibi cana yakın, iletişim becerisi kuvvetli ve azimli olduğuna işaret eder. Tatlı dili ile kendisini sevdirecek olan bu kişi aslında dürüst olmayabilir olarak yorumlanır. Güzelce araştırma yaptıktan sonra atacağı adımlardan hayırlı sonuçlar elde edeceğine delalet eder.

Karşılaşılacak olan güzel bir fırsat, yapılacak iyi bir görüşme, alınan güzel bir teklif sonrası fark edilen riskli bir durum barındırdığının habercisidir. Fal sahibi kısa süre içerisinde olumlu olarak gördüğü gelişmeleri iyice irdeleyerek gözden geçirmeli, sadece güzel gelişmelerin getirdiği mutluluğa odaklanmayıp karşılaşabileceği olası tehlikeleri de düşünüp tedbir almalıdır.

Sağlık Yorumu

Ailenizde bir kişinin hasta olduğunu öğreneceğinize ve endişe edeceğinize işaret eder. Bu sağlık sorununu başta çok büyütseniz bile kısa zaman içerisinde bu kişinin eski sağlığına kavuşacağına ve son derece sağlıklı olacağına delalet eder. Bu önümüzdeki dönemde hane içerisindeki kişilerin hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına tabir edilir.

Dönem dönem yaşadığınız stresten dolayı bu aralar biraz baş ağrısı yaşayabileceğinize yorumlanır. Fakat artık kendinizi yenilemeyi öğreneceğinize ve geçmişe takılı kalmayarak, kendinize daha çok dikkat edeceğinize işaret eder.

Eğer çalışmıyorsanız evde oturduğunuz vakti yiyerek geçirmemeniz gerektiğine, fazla kilo almanın sağlığınızı olumsuz etkileyeceğine delalet eder. Sizin de bu zaman zarfında kendinize daha iyi bakmaya gayret göstereceğinize, fiziksel açıdan daha fazla özen göstereceğinize tabir edilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.