Kahve Falında Balık Kuyruğu Görmek

31.07.2020
Kahve Falında Balık Kuyruğu Görmek

Kahve falında balık kuyruğu görmek, hane içinde bolluğa ve ferahlığa ereceğinize, maddi sıkıntıların son bulacağına yorumlanır. Kısa zaman önce yüklü miktarda para kaybettiğinize fakat bu paranın bulunacağına işaret eder. Paranın bulunmasının ardından artık malınıza daha çok sahip çıkacağınıza yorumlanır. Borç verdiğiniz kişiden borcu geri alacağınıza ve bu para ile yakın çevrenize maddi destekte bulunacağınıza işaret eder. Geçim sıkıntısı yaşamadan rahat bir hayat yaşayacağınıza yorumlanır. Bolluğun, bereketin olduğu döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Bu aralar çevrenizdeki kişilere karşı daha duyarlı olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Herkese karşı gözlerinizi kapatmış kimseyi önemsemediğinize bu durumdan çevrenizdekilerin rahatsız olduğuna tabir edilir. Fakat sizde kısa zaman içerisinde yapmış olduğunuzun yanlış olduğunun farkına varacak, herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder.

Aileniz ile eşinizin arasında kaldığınıza ve kendinizi büyük bir çıkmazda hissettiğinize yorumlanır. Bu durum gelip geçici olsa da hane içerisinde büyük bir huzursuzluğa neden olduğuna işaret eder. Eşinizin alttan alması ile bitecek olan bu durum karşısında sizin büyük bir rahatlama yaşayacağınıza tabir edilir.

Hane içinden bir kişinin devlet kapısında işi olacağına işaret eder. Bu iş sonucunda ailede büyük bir sevinç yaşanacağına, huzurun hakim olacağına yorumlanır. İşlerinizde bu dönem aksaklık yaşanacağına ve sizin moralinizin çok bozulacağına işaret eder. Bu durumda ailenizin verdiği destek sayesinde ayaklanacağınıza, kaldığınız yerden daha güçlü şekilde devam edeceğinize tabir edilir.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin kimi zaman dengelerini alt üst edecek bir durumla karşılaşacağına işaret eder. Eski sevgiliniz gelip kapınızı çakabilir, böylece tam olarak olarak ne hissettiğinizi bilemez bir hale gelebilirsiniz. Hayatınızda birden belirecek bu durum karşısında serin kanlı olmanız gerektiğine işaret eder. Zamana bırakıp gözlemlerseniz, kendiniz için daha hayırlı olacağına yorumlanır.

Hayatınızda beklemediğiniz anda olumlu ya da olumsuz çok büyük değişmelerin meydana gelebileceğini gösterir. Kurduğunuz hayallerin artık gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz bir anda güzel gelişmeler olduğunu görerek mutlu olacaksınız.

Sevgi dolu bir yuva kurma hayali ile kendinizi uzun zamandır avutuyorsunuz fakat içten içe evlilikten ve evliliğin gerektirdiği sorumluluktan da korkuyorsunuz. Kafanızın karışık olduğu bu dönemde önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Sevgiliniz ile ilgili kafanızda bazı soru işaretleri yer alıyor. Bunların giderilmesi için kendinizi sevgilinize daha net ifade etmeli, aklınızdaki soruları ona sormalısınız. Alacağınız kararları ciddi bir şekilde düşünerek vermeniz gerektiğine işaret eder.

Para Yorumu

Hayatınızı bir anda değiştirecek kararlar almanız gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Mutlu günler yaşamak için büyük sıkıntılar çekmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızı derinden sarsacak değişimler meydana geleceğini gösterir. Zorlandığınız bir konuda size uzanacak bir yardım eli hayatınızın kolaylaşmasını sağlayacak. Ani verdiğiniz kararların bedelini çok ağır ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Zamanla tırmandığı o tepenin şimdi mükafatını aldığının göstergesidir.  Bir işte yapacağınız atılım ile yükseleceğinize, alın teri ile kazanılan mala, iyi bir geleceğe, yaşayacağınız sevince yorumlanır.

Kederden kurtulup hak ettiği feraha kavuşmak olarak da yorumlanır. Uzun zamandır yaşanılan olumsuzlukların artık geçmişte kaldığı ve şimdi kederli düşünceli ve zor günlerin atlatıldığını yeni bir başlangıç yapacağınızın müjdesidir.

Fikre, işe veya kuruma işaret eder. Kafasında kurduğu iş fikirlerinden erişeceği berekete delalet eder. Etrafında olan kişi ve kurumlara biraz daha alıcı gözlerle bakması gerektiğine tabir edilir. Eline geçince sevineceği para belki de çok yakınında olarak yorumlanır. Azimli ve dürüst olmanın karşılığını katbekat alacağı günlerin yakın olduğuna delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Peş peşe gelecek güzel haberler ile sen ve hanendekiler rahata erecek gibi görünüyor. Şu sıralar ailenizle birlikte bir tatil planı içerisindesiniz. Gideceğiniz ve göreceğiniz yeni yerler ailenizle birlikte hoş vakitler geçirmenizi de sağlayacak.

Hareketli zamanların habercisidir. Hayatı çok hızlı ve hararetli yaşayan biriyle tanışabilir; bu kişiyle arkadaşlık ya da aşk içeren bir ilişki kurabilirsiniz. Ailenizden biri uzun bir yolculuğa çıkabilir ve bu yolculukta sizin de kendisine eşlik etmenizi isteyebilir.

Oldukça macera ve heyecan dolu zamanlara hazır olmanız gerektiğini gösterir. Sevdiğiniz herhangi biriyle de uzun bir yolculuğa çıkabilir ve oldukça eğlenceli, ilgi çekici, mutluluk dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Hayat şartlarının değişeceğine işaret eder. Bir durumdan ötekine geçmek olarak tabir edilir. Hayırlı olacak olan bu değişimi bir haber sağlayabilir, hareketli günler yaşanabilir olarak yorumlanır. Haneye gelecek olan bir haber, gelin, damat, bebek veya misafirle hareketli günler geçireceklerine delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Bolluk ve bereketin habercisi olarak yorumlanır. Bol miktarda para kazanacağınıza, hayallerinizdeki gibi hayata sahip olacağınıza işaret eder. Bir yakın dostunuzdan destek alarak bir projeyi tamamlayacağınıza, tamamlanan proje sayesinde çok başarılı olacağınıza delalet eder.

Çalıştığınız şirkette son derece saygın bir kişi olduğunuza, herkesin size imrenerek baktığına yorumlanır. Başarı merdivenlerini bir bir çıkacak, yeni projelere imza atacağınızı gösterir. Bu başarılarla birlikte ailenizin göğsünü kabartacaksınız.

İş hayatında belirecek bir kimseye karşı temkinli olması gerektiğine işaret eder. Ticari işlerinde, alım satım yaparken, borç verirken, bir anlaşmaya imza atarken veya ortaklık kurarken bin düşünüp bir konuşmalı olarak tabir olur.

Bu kişinin de tıpkı kendisi gibi canayakın, iletişim becerisi kuvvetli ve azimli olduğuna işaret eder. Tatlı dili ile kendisini sevdirecek olan bu kişi aslında dürüst olmayabilir olarak yorumlanır. Güzelce araştırma yaptıktan sonra atacağı adımlardan hayırlı sonuçlar elde edeceğine delalet eder.

Karşılaşılacak olan güzel bir fırsat, yapılacak iyi bir görüşme, alınan güzel bir teklif sonrası fark edilen riskli bir durum barındırdığının habercisidir. Fal sahibi kısa süre içerisinde olumlu olarak gördüğü gelişmeleri iyice irdeleyerek gözden geçirmeli, sadece güzel gelişmelerin getirdiği mutluluğa odaklanmayıp karşılaşabileceği olası tehlikeleri de düşünüp tedbir almalıdır.

Sağlık Yorumu

Ailenizde bir kişinin hasta olduğunu öğreneceğinize ve endişe edeceğinize işaret eder. Bu sağlık sorununu başta çok büyütseniz bile kısa zaman içerisinde bu kişinin eski sağlığına kavuşacağına ve son derece sağlıklı olacağına delalet eder. Bu önümüzdeki dönemde hane içerisindeki kişilerin hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına tabir edilir.

Dönem dönem yaşadığınız stresten dolayı bu aralar biraz baş ağrısı yaşayabileceğinize yorumlanır. Fakat artık kendinizi yenilemeyi öğreneceğinize ve geçmişe takılı kalmayarak, kendinize daha çok dikkat edeceğinize işaret eder.

Eğer çalışmıyorsanız evde oturduğunuz vakti yiyerek geçirmemeniz gerektiğine, fazla kilo almanın sağlığınızı olumsuz etkileyeceğine delalet eder. Sizin de bu zaman zarfında kendinize daha iyi bakmaya gayret göstereceğinize, fiziksel açıdan daha fazla özen göstereceğinize tabir edilir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.