Kahve Falında Kanguru Görmek

Kahve Falında Kanguru Görmek
29 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.750 kez okundu.

Kahve falında kanguru görmek, yakında yeni biriyle tanışacağınızın habercisidir. Bu kişiyi çok seveceksiniz aynı şekilde bu kişiden büyük bir sevgi göreceksiniz demektir. Başarının, mutluluğun ve huzurun sembolüdür. Bu dönemde sıkıntılarınızın altında kolaylıkla kalkacaksınız demektir. Kısmet ve şansın yanınızda olacağı bir döneme girmek üzere olduğunuzu gösterir. Bu dönemde bir evlilik bile yaşayabilirsiniz. Hatta evliyseniz bir kız çocuğu müjdesi alabilirsiniz. Genellikle olumlu yorumlanır. Ayrıca faldaki bazı hayvan sembolleri fal sahibinin kişiliğine ya da fal sahibi ile çok ilgili birinin kişiliğine işaret eder.

Asil, saygılı, ahlaklı ve nitelikli biri olduğunuzu ve etrafınızdaki insanlar tarafından çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. Son zamanlarda birinin canınızı sıktığı ve o kişiye kızgınlık duyduğunuz anlamına da gelir. Bu kişi muhtemelen patavatsız konuşmalarıyla sizi üzen biridir. Ayrıca manevi anlamda bir boşluk içinde olabileceğiniz anlamına da gelir. Bu bir inanç boşluğu olabilir. Bu durumda maneviyatınızı yükseltmeniz, ibadetlerinizi yerine getirmeniz sizi ferahlığa kavuşturacaktır. İş hayatınızda bazı sıkıntılar olabileceği anlamına gelir. Yaptığınız anlaşmalarla ilgili bazı sıkıntılar başınızın ağrımasına neden olabilir. Ayrıca baskın bir kişi olduğunuzu, etrafınızdaki insanların sözünüzü dinlemesini istediğinizi de gösterir. Ancak bu yanlış bir tutumdur. Bu özelliğiniz nedeniyle de sosyal çevrenizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Aşk

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelerin yaşandığı bir döneme girebilirsiniz. Bu gelişmelerden biri yeni tanıdığınız bir insan olabilir. Bu insanla deniz aşırı bir yerde karşılaşıp elektrik alacak ve ilişkinizin adımları atılacaktır. Bu ilişkide sizin uzun zamandır aradığınız sevgi, saygı, sadakat duyguları bulunmakta ve sizin de mutlu bir geleceğinizin adımları yer almaktadır.

Falda görülen kanguru, partnerinizin size kucak dolusu gül, hediye ya da çiçek getireceğinin habercisi olarak yorumlanabilir. Yakın zamanda bir doğum günü, özel gün kutlamanızı organize eden partneriniz sizin her zaman mutlu olmanızı ve gülmenizi tüm kalbiyle istiyor, siz de bu sürprizden büyük bir haz duyuyorsunuz. Hayatınızdaki bu kişi için hem büyük bir şans hem de o sizin için büyük bir şans olarak görünüyor.

Partnerinizle bir süredir kıskançlık sebebiyle problemler yaşadıysanız bu problemleri çözmek için en doğru zamanın şu an olduğunu size söyleyebiliriz. Basit kıskançlıklar neticesinde, çözüme kavuşturulabilir bu durumu siz oldukça içinizde büyütmüş olabilirsiniz. Ancak bu sürecin geçici olduğunu, bu hislerinizi büyütmeden tadında bırakmanızı öneririz. Aşırı sevgiden dolayı görülen bu kıskançlık bir süre sonra size ve ilişkinize zarar verebilir. Partnerinizin sizinle bu konuyu yakında konuşacak olmasından ziyade siz şu an onunla bu konuyu konuşarak halletmelisiniz. Her şey böylece daha güzel olacak, kıskançlık tatlı bir kıskançlık olarak kalacaktır.

Para

Maddi açıdan sıkıntılı bir döneme girmiş olabilirsiniz. Bir kaç yere borçlanmanızın haberi de yakın zamanda gelebilir. Bu duruma hazırlıklı olmanızı, sabır göstermenizi diliyoruz. Bu sıkıntılı dönemden yakın bir arkadaş ya da akrabanızdan alacağınız destekle kurtulabilirsiniz. Borç almayı ne kadar sevmeseniz de, yakın zamanda yaşayacağınız bu sıkıntıyı tek başınıza değil yardımla yenebilirsiniz. Bu borcu da yakın zamanda yerine koyabilirsiniz. Endişe etmeyin, bu sıkıntılı süreç oldukça kısa sürecek ve çözüme kavuşacaktır.

Yaşlı bir insanla karşılaşıp o insana maddi olarak küçük bir yardım edebilirsiniz. Bu yardım sayesinde de o yaşlı kişinin eteğindeki tüm taşlar dökülecek, sıkıntılı dönemi geride kalacaktır. Siz de bu yaşlı kişiden dualar alacak, yaşamınızdaki manevi hazza kavuşacaksınız.

Uzun vadede elinize bir miktar para geçeceğinin de habercisidir. Bu para, hiç beklemediğiniz bir şans oyunu, ek iş ya da miras yoluyla size gelecektir. Ancak daha epey zamanı olabilir. Gelen bu parayı yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Kanguru figürü ailedeki birlik ve beraberlik duygusunu temsil eder. Aile ilişkileriniz oldukça sağlam olabilir. İyi ve kötü günde tüm aile üyeleri birbirinin yanında olacak sevgi ve sadakati barındırıyor. Yakın zamanda bir akrabanın düğün ya da doğum haberini alıp aile birliğiniz adı altında ziyarette bulunabilirsiniz. Ailenize yeni katılan bu bebek ya da birey ailenizdeki birliği daha da kuvvetlendirecektir. Yeni bir üye olmasına rağmen aile içerisinde hemen yerini bulacak ve o sıcaklığa ulaşacaktır.

Ailenizin ya da sizin aklınızda olan taşınma fikri tekrar gündeme gelebilir. Bu taşınma maddi açıdan birkaç ay sizi tasarrufa götürebilir ancak bu süreden sonra refaha erişebilirsiniz. Yeni bir yaşam alanınızın heyecanı ailenize canlılık katacak, iyi enerjilerle evinizi dolduracaktır.

Evinizde birkaç yeni eşya alma planınız olabilir. Bu planı adım adım uygularsanız hiçbir sıkıntıya düşmeden yeniliğin size sağladığı huzuru ve mutluluğu hissedebilirsiniz. Eğer birden aklınızdaki eşyaların tümünü almaya niyetliyseniz maddi sıkıntılar yaşayacağınız zamanlara geçiş yapabilirsiniz. Bunun için yaşam alanınızdaki eşya değişikliği için adım adım hareket etmeniz sizi mutlu edecek, sıkıntıya sokmayacaktır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Hayallerinizi gerçekleştirerek beklediğiniz iş teklifini yakın zamanda alabilirsiniz. Bu iş sizin hem maddi hem de manevi doyuma ulaşmanızı sağlayacak işler gibi duruyor. Birçok kez görüşmelere gidip mülakatlar geçirseniz de bu teklif yakın zamanda sizi bulacaktır. Siz de bu teklifi büyük bir mutlulukla kabul edip yeni iş hayatına atılacaksınız. Bu iş sektöründe gelişmenin en önemli şartı özgüven olabilir. Siz de kendinize güvenen, tanıyan bir kişi olduğunuz için bu işi kaçırmanız söz konusu bile olmayabilirdi belki de.

Çalıştığınız sektörde mutlu olmayabilirsiniz. Bu sektöre geçiş yaparken aile ve çevre baskısı neticesiyle hareket etmek zorunda kalmış olabilirsiniz ancak artık kendi hayallerinizi kendi hayatınızda yaşamanız gerektiği söz konusu olabilir. Bu nedenle yakın zamanda sektör değişikliğine gidecek ve bu aldığınız karardan dolayı epey mutlu olacaksınız. Bu sektöre girdiğiniz andan itibaren huzurla ve mutlulukla kariyer basamaklarını tırmanacak maddi açıdan da doyum sağlayacaksınız.

Beklediğiniz terfi haberini biraz gecikmeli olarak alabileceksiniz. Bu yükseliş sizin iş ve kariyer planlamanızda büyük etkisi olacak olan bir yükseliştir.  Bu sıçrayış için bir süre beklemede kalmanızı önerebiliriz. Sabrınızın sonunda güzel meyveler topluyor olabilirsiniz.

Sağlık Hayatı

Yakın çevrenizde mide ya da bağırsak sorunları olan bir arkadaşınız ya da akrabanız olabilir. Bu kişi stres kaynaklı olan bu sağlık problemini gittiği yeni doktordan ve uyguladığı tedavi yönteminden çözümüne ulaşacaktır.

Fal sahibi olarak, mide bulantıları ve kusma sorunları yaşayabilirsiniz. Bu rahatsızlığın sebebini en yakın zamanda bir doktora başvurarak sonuçlandırabilirsiniz. Hayırlı bir habere gebe olan bu rahatsızlık belki de birkaç ay daha sizinle olacak gibi duruyor. Hamilelik haberini yakın zamanda alabilir, bulantı ve kusma rahatsızlıklarını unutacak düzeye erişebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir dost ya da akrabanızın da gebelik durumu oluşabilir. İkiz bebek sahibi olabilme ihtimali yüksek olan bu tanıdığının en mutlu günleri pek yakında olabilir.

Kahve Falında Kanguru Yavrusu Görmek

Eğer evli isen kısa süre içerisinde hamile olabileceğin ve eşine adeta dünyanın en güzel haberini verebilecek olduğuna işaret etmektedir. Sizler o kadar uzun zamandır böyle bir şey olsun diye bekliyor iseniz artık sonunda dilekleriniz gerçekleşiyor ve sizler de sonunda istediğiniz bir adet bebeğe kavuşabiliyorsunuz. Bu gelecek olan bebek o kadar bereketli ve sizlere o kadar iyi gelecek olan bir şey ki sizler ne ara eşin ile bu kadar daha da çok biri birine bağlı olan insanlar haline geldiniz ve ne ara bu kadar bolluk içerisinde yaşamaya başladınız onu bile anlamaycaksınız. Sizler de bu kadar beklediğiniz bebeğin daha çok erkek cinsiyetinde olacağını da işaret ettiğini bilerek küçük küçük olan şeyleri de almaya başlayabilirsiniz.

Eğer bekar olan bir birey isen ailenden o kadar çok değer verdiğin insanlardan birinin uzun yıllar boyu evli olmasına rağmen bir türlü bebeği olmadığına da işaret etmektedir. Eğer o kişi bu aralar bir doktora ya da hastaneye gitmeyi tercih eder ise o kadar beklemesine karşılık o da bir bebek sahibi olabilir ve uzun yıllar boyu mahrum kaldığı duyguları rahatlık ile artık hissedebilir. Sen de bu anlarda daha çok o kişinin yanında olmayı da tercih etmelisin. Emin olabilirsin ki bu durum herkes için oldukça da iyi bir şekilde gelişecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git