Kahve Falında Kanguru Görmek

29.04.2015
Kahve Falında Kanguru Görmek

Kahve falında kanguru görmek, yakında yeni biriyle tanışacağınızın habercisidir. Bu kişiyi çok seveceksiniz aynı şekilde bu kişiden büyük bir sevgi göreceksiniz demektir. Başarının, mutluluğun ve huzurun sembolüdür. Bu dönemde sıkıntılarınızın altında kolaylıkla kalkacaksınız demektir. Kısmet ve şansın yanınızda olacağı bir döneme girmek üzere olduğunuzu gösterir. Bu dönemde bir evlilik bile yaşayabilirsiniz. Hatta evliyseniz bir kız çocuğu müjdesi alabilirsiniz. Genellikle olumlu yorumlanır. Ayrıca faldaki bazı hayvan sembolleri fal sahibinin kişiliğine ya da fal sahibi ile çok ilgili birinin kişiliğine işaret eder.

Asil, saygılı, ahlaklı ve nitelikli biri olduğunuzu ve etrafınızdaki insanlar tarafından çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. Son zamanlarda birinin canınızı sıktığı ve o kişiye kızgınlık duyduğunuz anlamına da gelir. Bu kişi muhtemelen patavatsız konuşmalarıyla sizi üzen biridir. Ayrıca manevi anlamda bir boşluk içinde olabileceğiniz anlamına da gelir. Bu bir inanç boşluğu olabilir. Bu durumda maneviyatınızı yükseltmeniz, ibadetlerinizi yerine getirmeniz sizi ferahlığa kavuşturacaktır. İş hayatınızda bazı sıkıntılar olabileceği anlamına gelir. Yaptığınız anlaşmalarla ilgili bazı sıkıntılar başınızın ağrımasına neden olabilir. Ayrıca baskın bir kişi olduğunuzu, etrafınızdaki insanların sözünüzü dinlemesini istediğinizi de gösterir. Ancak bu yanlış bir tutumdur. Bu özelliğiniz nedeniyle de sosyal çevrenizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelerin yaşandığı bir döneme girebilirsiniz. Bu gelişmelerden biri yeni tanıdığınız bir insan olabilir. Bu insanla deniz aşırı bir yerde karşılaşıp elektrik alacak ve ilişkinizin adımları atılacaktır. Bu ilişkide sizin uzun zamandır aradığınız sevgi, saygı, sadakat duyguları bulunmakta ve sizin de mutlu bir geleceğinizin adımları yer almaktadır.

Partnerinizin size kucak dolusu gül, hediye ya da çiçek getireceğinin habercisi olarak yorumlanabilir. Yakın zamanda bir doğum günü, özel gün kutlamanızı organize eden partneriniz sizin her zaman mutlu olmanızı ve gülmenizi tüm kalbiyle istiyor, siz de bu sürprizden büyük bir haz duyuyorsunuz. Hayatınızdaki bu kişi için hem büyük bir şans hem de o sizin için büyük bir şans olarak görünüyor.

Partnerinizle bir süredir kıskançlık sebebiyle problemler yaşadıysanız bu problemleri çözmek için en doğru zamanın şu an olduğunu size söyleyebiliriz. Basit kıskançlıklar neticesinde, çözüme kavuşturulabilir bu durumu siz oldukça içinizde büyütmüş olabilirsiniz. Ancak bu sürecin geçici olduğunu, bu hislerinizi büyütmeden tadında bırakmanızı öneririz. Aşırı sevgiden dolayı görülen bu kıskançlık bir süre sonra size ve ilişkinize zarar verebilir. Partnerinizin sizinle bu konuyu yakında konuşacak olmasından ziyade siz şu an onunla bu konuyu konuşarak halletmelisiniz. Her şey böylece daha güzel olacak, kıskançlık tatlı bir kıskançlık olarak kalacaktır.

Para

Maddi açıdan sıkıntılı bir döneme girmiş olabilirsiniz. Bir kaç yere borçlanmanızın haberi de yakın zamanda gelebilir. Bu duruma hazırlıklı olmanızı, sabır göstermenizi diliyoruz. Bu sıkıntılı dönemden yakın bir arkadaş ya da akrabanızdan alacağınız destekle kurtulabilirsiniz. Borç almayı ne kadar sevmeseniz de, yakın zamanda yaşayacağınız bu sıkıntıyı tek başınıza değil yardımla yenebilirsiniz. Bu borcu da yakın zamanda yerine koyabilirsiniz. Endişe etmeyin, bu sıkıntılı süreç oldukça kısa sürecek ve çözüme kavuşacaktır.

Yaşlı bir insanla karşılaşıp o insana maddi olarak küçük bir yardım edebilirsiniz. Bu yardım sayesinde de o yaşlı kişinin eteğindeki tüm taşlar dökülecek, sıkıntılı dönemi geride kalacaktır. Siz de bu yaşlı kişiden dualar alacak, yaşamınızdaki manevi hazza kavuşacaksınız.

Uzun vadede elinize bir miktar para geçeceğinin de habercisidir. Bu para, hiç beklemediğiniz bir şans oyunu, ek iş ya da miras yoluyla size gelecektir. Ancak daha epey zamanı olabilir. Gelen bu parayı yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Kanguru figürü ailedeki birlik ve beraberlik duygusunu temsil eder. Aile ilişkileriniz oldukça sağlam olabilir. İyi ve kötü günde tüm aile üyeleri birbirinin yanında olacak sevgi ve sadakati barındırıyor. Yakın zamanda bir akrabanın düğün ya da doğum haberini alıp aile birliğiniz adı altında ziyarette bulunabilirsiniz. Ailenize yeni katılan bu bebek ya da birey ailenizdeki birliği daha da kuvvetlendirecektir. Yeni bir üye olmasına rağmen aile içerisinde hemen yerini bulacak ve o sıcaklığa ulaşacaktır.

Ailenizin ya da sizin aklınızda olan taşınma fikri tekrar gündeme gelebilir. Bu taşınma maddi açıdan birkaç ay sizi tasarrufa götürebilir ancak bu süreden sonra refaha erişebilirsiniz. Yeni bir yaşam alanınızın heyecanı ailenize canlılık katacak, iyi enerjilerle evinizi dolduracaktır.

Evinizde birkaç yeni eşya alma planınız olabilir. Bu planı adım adım uygularsanız hiçbir sıkıntıya düşmeden yeniliğin size sağladığı huzuru ve mutluluğu hissedebilirsiniz. Eğer birden aklınızdaki eşyaların tümünü almaya niyetliyseniz maddi sıkıntılar yaşayacağınız zamanlara geçiş yapabilirsiniz. Bunun için yaşam alanınızdaki eşya değişikliği için adım adım hareket etmeniz sizi mutlu edecek, sıkıntıya sokmayacaktır.

İş ve Kariyer

Hayallerinizi gerçekleştirerek beklediğiniz iş teklifini yakın zamanda alabilirsiniz. Bu iş sizin hem maddi hem de manevi doyuma ulaşmanızı sağlayacak işler gibi duruyor. Birçok kez görüşmelere gidip mülakatlar geçirseniz de bu teklif yakın zamanda sizi bulacaktır. Siz de bu teklifi büyük bir mutlulukla kabul edip yeni iş hayatına atılacaksınız. Bu iş sektöründe gelişmenin en önemli şartı özgüven olabilir. Siz de kendinize güvenen, tanıyan bir kişi olduğunuz için bu işi kaçırmanız söz konusu bile olmayabilirdi belki de.

Çalıştığınız sektörde mutlu olmayabilirsiniz. Bu sektöre geçiş yaparken aile ve çevre baskısı neticesiyle hareket etmek zorunda kalmış olabilirsiniz ancak artık kendi hayallerinizi kendi hayatınızda yaşamanız gerektiği söz konusu olabilir. Bu nedenle yakın zamanda sektör değişikliğine gidecek ve bu aldığınız karardan dolayı epey mutlu olacaksınız. Bu sektöre girdiğiniz andan itibaren huzurla ve mutlulukla kariyer basamaklarını tırmanacak maddi açıdan da doyum sağlayacaksınız.

Beklediğiniz terfi haberini biraz gecikmeli olarak alabileceksiniz. Bu yükseliş sizin iş ve kariyer planlamanızda büyük etkisi olacak olan bir yükseliştir.  Bu sıçrayış için bir süre beklemede kalmanızı önerebiliriz. Sabrınızın sonunda güzel meyveler topluyor olabilirsiniz.

Sağlık

Yakın çevrenizde mide ya da bağırsak sorunları olan bir arkadaşınız ya da akrabanız olabilir. Bu kişi stres kaynaklı olan bu sağlık problemini gittiği yeni doktordan ve uyguladığı tedavi yönteminden çözümüne ulaşacaktır.

Fal sahibi olarak, mide bulantıları ve kusma sorunları yaşayabilirsiniz. Bu rahatsızlığın sebebini en yakın zamanda bir doktora başvurarak sonuçlandırabilirsiniz. Hayırlı bir habere gebe olan bu rahatsızlık belki de birkaç ay daha sizinle olacak gibi duruyor. Hamilelik haberini yakın zamanda alabilir, bulantı ve kusma rahatsızlıklarını unutacak düzeye erişebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir dost ya da akrabanızın da gebelik durumu oluşabilir. İkiz bebek sahibi olabilme ihtimali yüksek olan bu tanıdığının en mutlu günleri pek yakında olabilir.


 

Kahve Falında Kanguru Yavrusu Görmek

Eğer evli isen kısa süre içerisinde hamile olabileceğin ve eşine adeta dünyanın en güzel haberini verebilecek olduğuna işaret etmektedir. Sizler o kadar uzun zamandır böyle bir şey olsun diye bekliyor iseniz artık sonunda dilekleriniz gerçekleşiyor ve sizler de sonunda istediğiniz bir adet bebeğe kavuşabiliyorsunuz. Bu gelecek olan bebek o kadar bereketli ve sizlere o kadar iyi gelecek olan bir şey ki sizler ne ara eşin ile bu kadar daha da çok biri birine bağlı olan insanlar haline geldiniz ve ne ara bu kadar bolluk içerisinde yaşamaya başladınız onu bile anlamaycaksınız. Sizler de bu kadar beklediğiniz bebeğin daha çok erkek cinsiyetinde olacağını da işaret ettiğini bilerek küçük küçük olan şeyleri de almaya başlayabilirsiniz.

Eğer bekar olan bir birey isen ailenden o kadar çok değer verdiğin insanlardan birinin uzun yıllar boyu evli olmasına rağmen bir türlü bebeği olmadığına da işaret etmektedir. Eğer o kişi bu aralar bir doktora ya da hastaneye gitmeyi tercih eder ise o kadar beklemesine karşılık o da bir bebek sahibi olabilir ve uzun yıllar boyu mahrum kaldığı duyguları rahatlık ile artık hissedebilir. Sen de bu anlarda daha çok o kişinin yanında olmayı da tercih etmelisin. Emin olabilirsin ki bu durum herkes için oldukça da iyi bir şekilde gelişecek.


 

Kahve Falında Kanguru Kafası Görmek

Kısmetli bir döneme işaret eder. Sosyal hayata önem vermeye ve öz güvenli olmanız gerektiğine delalettir. Zengin bir insanla evlenip bolluk ve refah içinde yaşamaya tabir olur. Bu hayatın size mutluluk ve konfor sağlayacağı anlamına gelir. Bu yaşantınızı kıskanan ve zarar vermek isteyen insanların varlığına delalet eder. Çevrenizdeki kötü niyetli insanlardan kurtulmanız gerektiğine işaret eder. Mal ve mülk konusunda çok şanslı bir dönemde olduğunuza tabir olur. Varlığınızın sürekli artacağını bildirir. Bu dönem sizin için kısmetli ve bereketli bir döneme tabir edilir. Bu dönemde sahip olduklarınızı korumak için dikkatli olmanız gerektiğine delalettir.

Uzun zamandır özel hayatında kimse olmayan biriyseniz ve kısmetinizin kapandığını düşünüyorsanız artık bu durumun değişeceğine dikkat çeker. Çok güzel ve özel bir insanla tanışacak olmanıza delalet eder. Bu birlikteliğin sizi çok mutlu edeceğine işaret eder. Mutluluğunuzun her geçen gün artacağına tabir olur. Çevrenizde beklenmeyen tehlikeler olabileceğine dikkat çeker. Kıskanç ve kötü niyetli insanlardan uzak durmanızı salık verir. Maddi anlamda çok varlıklı olan biriyle evlenmeye ve refah içinde yaşamaya delalettir.


 

Kahve Falında Erkek Kanguru Görmek

Kısmet ve mutluluk anlamına gelir. Zengin bir ailenin çocuğu ile evlenmeye delalet eder. Bu evlilik sonucunda hayatınızın maddi ve manevi anlamda çok değişmesi anlamına gelir. Bu hayat koşulları içinde mutlulukla yaşamanıza ve giderek mutluluğunuzun çoğalmasına delalettir. Gerçek dostluklar edinmenize ve bu dostlarınızdan destek görmeye işaret eder. Arkadaş ve dost çevrenizle birlikte güzel vakit geçirmeniz anlamına gelir. Önemli anlarınızı ve sevinçlerinizi dostlarla paylaşmaya delalet eder. Akrabalarınızdan birinden haber alacağınıza yorulur. Bu kişinin sizi görücü usulü biriyle tanıştırmak isteyeceğini öğreneceksiniz. Bu tanışmayı istemeseniz de tanışacağınız kişiden hoşlanmanız da olasıdır. Güzel bir insanla tanışmanız ve güzel birliktelik neticesinde evlilik kararı almanıza delalet eder. Bu kararın ailelerle paylaşılması ve güzel bir düğünle evlenmek sizi mutlu edecektir. Çok güzel bir bebeğin doğumuna tabir olur.

İş konusunda titiz ve otoriter insana delalet eder. Bu bakış açınız ile iş yerinde çalışma düzeni ve başarıya hakim olmanızı sağladığına yorulur. Çalışkan ve azimli yapınız ile başarılı işlere imza attığınızı bildirir. Aldığınız akıllıca tedbirler ile işlerinizin bozulmasının önüne geçtiğinizi gösterir. Yurt dışında eğitim almak için girişim de bulunacağınızı işaret eder. Bu konuda karşınıza zorluklar çıksa da başarılı olacağınıza delalettir.

Sürekli çalışmak yerine zaman zaman dinlenmeyi düşünmenize dikkat çeker. Hobilere zaman ayırmanın bu süreçte faydalı olacağına tabir olur. Aile ve sevdiklerimizle birlikte olmak ve bazı eğlenceli etkinlikler planlamak çok faydalı olacaktır. Yaşam konforu için sağlığa özen göstermenin önemsenmesi anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Erkek


 

Kahve Falında Kanguru ve Kalp Görmek

Kısmetli ve şanslı bir dönemde olduğunuza yorulur. Şans kapılarının bu dönemde sizin için açılacağına delalettir. İş hayatında başarılı olmak anlamına gelir. Yalnız, çevrenizde sizin konumunuzu kıskanan veya açığınızı bularak size zarar vermek isteyen insanlara dikkat çeker. Bu tarz durumlara karşı hazırlıklı olmalı ve tedbir almalısınız. Aksi takdirde zarar etmeniz söz konusu olacaktır. Bu önemsiz engellerin başarınıza gölge düşürmemesi için bu insanlardan uzak durmak ve onlara fırsat vermemek gerekir. Sizi köşeye sıkıştırıp yenilgiye uğratmak isteyen bu insanlara karşı sert davranmanız gerektiğine işaret eder. Çok yakında güzel bir işe imza atmak ve başarıyla sonuçlandırmak anlamına gelir. Bu iş sonucunda para kazanmanıza tabir edilir.

Büyük bir davette tüm akrabalarınızla toplanmanız söz konusu olacaktır. Bu birlikteliğin sizi mutlu edeceğine delalettir. Sosyal çevrenizde uyumlu ilişkilere, sık sık eğlenceli etkinliklerle bir araya gelmenize işaret eder. Mutlu ve huzurlu aile hayatını simgeler. Yaşamınızı bolluk ve refah içinde sevdiklerinizle birlikte yaşamanız anlamına gelir.

Naif ve kırılgan bir yapınız olduğuna delalet eder. Bu yapınız sebebiyle yaşamınızda bazı koşulların sizi zorladığını gösterir. Stres ve üzüntü yaptığınız bazı konular olduğunu ve bu durumun bünyenizi zayıflattığına işarettir. Bilhassa iş yerinde yaşadığınız sıkıntılar sizi yormaktadır. Problemleri çözmeye çalışırken aşırı yorulmuş olabilirsiniz. Tüm bu nedenler hasta olmanıza yol açmış olabilir. Bu aralar biraz kendi sağlığınız konusunda hassas davranmanız gerekmektedir. İş ve sorunlarla uğraşırken sağlığınızı ihmal etmeniz sonucunda yaşam kalitenizin düşmesine delalet eder. Bir an önce kendinizi toparlamak için bir plan yapmalı ve uygulamalısınız. Doktor kontrolünden geçerek bazı tahlilleri yaptırmanızı salık verir. Beslenmenize ve gerekirse ek vitaminler ile yorgun bedeninizi toparlamanız gerektiğine işaret eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.