Kahve Falında Kanguru Görmek

Kahve Falında Kanguru Görmek
29 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.697 kez okundu.

Kahve falında kanguru görmek, yakında yeni biriyle tanışacağınızın habercisidir. Bu kişiyi çok seveceksiniz aynı şekilde bu kişiden büyük bir sevgi göreceksiniz demektir. Başarının, mutluluğun ve huzurun sembolüdür. Bu dönemde sıkıntılarınızın altında kolaylıkla kalkacaksınız demektir. Kısmet ve şansın yanınızda olacağı bir döneme girmek üzere olduğunuzu gösterir. Bu dönemde bir evlilik bile yaşayabilirsiniz. Hatta evliyseniz bir kız çocuğu müjdesi alabilirsiniz. Genellikle olumlu yorumlanır. Ayrıca faldaki bazı hayvan sembolleri fal sahibinin kişiliğine ya da fal sahibi ile çok ilgili birinin kişiliğine işaret eder.

Asil, saygılı, ahlaklı ve nitelikli biri olduğunuzu ve etrafınızdaki insanlar tarafından çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. Son zamanlarda birinin canınızı sıktığı ve o kişiye kızgınlık duyduğunuz anlamına da gelir. Bu kişi muhtemelen patavatsız konuşmalarıyla sizi üzen biridir. Ayrıca manevi anlamda bir boşluk içinde olabileceğiniz anlamına da gelir. Bu bir inanç boşluğu olabilir. Bu durumda maneviyatınızı yükseltmeniz, ibadetlerinizi yerine getirmeniz sizi ferahlığa kavuşturacaktır. İş hayatınızda bazı sıkıntılar olabileceği anlamına gelir. Yaptığınız anlaşmalarla ilgili bazı sıkıntılar başınızın ağrımasına neden olabilir. Ayrıca baskın bir kişi olduğunuzu, etrafınızdaki insanların sözünüzü dinlemesini istediğinizi de gösterir. Ancak bu yanlış bir tutumdur. Bu özelliğiniz nedeniyle de sosyal çevrenizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kahve Falında Kanguru Yavrusu Görmek

Eğer evli isen kısa süre içerisinde hamile olabileceğin ve eşine adeta dünyanın en güzel haberini verebilecek olduğuna işaret etmektedir. Sizler o kadar uzun zamandır böyle bir şey olsun diye bekliyor iseniz artık sonunda dilekleriniz gerçekleşiyor ve sizler de sonunda istediğiniz bir adet bebeğe kavuşabiliyorsunuz. Bu gelecek olan bebek o kadar bereketli ve sizlere o kadar iyi gelecek olan bir şey ki sizler ne ara eşin ile bu kadar daha da çok biri birine bağlı olan insanlar haline geldiniz ve ne ara bu kadar bolluk içerisinde yaşamaya başladınız onu bile anlamaycaksınız. Sizler de bu kadar beklediğiniz bebeğin daha çok erkek cinsiyetinde olacağını da işaret ettiğini bilerek küçük küçük olan şeyleri de almaya başlayabilirsiniz.

Eğer bekar olan bir birey isen ailenden o kadar çok değer verdiğin insanlardan birinin uzun yıllar boyu evli olmasına rağmen bir türlü bebeği olmadığına da işaret etmektedir. Eğer o kişi bu aralar bir doktora ya da hastaneye gitmeyi tercih eder ise o kadar beklemesine karşılık o da bir bebek sahibi olabilir ve uzun yıllar boyu mahrum kaldığı duyguları rahatlık ile artık hissedebilir. Sen de bu anlarda daha çok o kişinin yanında olmayı da tercih etmelisin. Emin olabilirsin ki bu durum herkes için oldukça da iyi bir şekilde gelişecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git