Kahve Falında Kanguru Görmek

29.04.2015
Kahve Falında Kanguru Görmek

Kahve falında kanguru görmek, fal sahibinin uzun bir süredir emek verdiği bir işte başarılı olacağı ve ailesini gururlandıracağı anlamına gelir. Kişinin mücadelesine sabırla devam etmesi halinde rızkının artacağına ve hayalini kurduğu yaşam standartlarına sahip olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelerin yaşandığı bir döneme girebilirsiniz. Bu gelişmelerden biri yeni tanıdığınız bir insan olabilir. Bu insanla deniz aşırı bir yerde karşılaşıp elektrik alacak ve ilişkinizin adımları atılacaktır. Bu ilişkide sizin uzun zamandır aradığınız sevgi, saygı, sadakat duyguları bulunmakta ve sizin de mutlu bir geleceğinizin adımları yer almaktadır.

Partnerinizin size kucak dolusu gül, hediye ya da çiçek getireceğinin habercisi olarak yorumlanabilir. Yakın zamanda bir doğum günü, özel gün kutlamanızı organize eden partneriniz sizin her zaman mutlu olmanızı ve gülmenizi tüm kalbiyle istiyor, siz de bu sürprizden büyük bir haz duyuyorsunuz. Hayatınızdaki bu kişi için hem büyük bir şans hem de o sizin için büyük bir şans olarak görünüyor.

Partnerinizle bir süredir kıskançlık sebebiyle problemler yaşadıysanız bu problemleri çözmek için en doğru zamanın şu an olduğunu size söyleyebiliriz. Basit kıskançlıklar neticesinde, çözüme kavuşturulabilir bu durumu siz oldukça içinizde büyütmüş olabilirsiniz. Ancak bu sürecin geçici olduğunu, bu hislerinizi büyütmeden tadında bırakmanızı öneririz. Aşırı sevgiden dolayı görülen bu kıskançlık bir süre sonra size ve ilişkinize zarar verebilir. Partnerinizin sizinle bu konuyu yakında konuşacak olmasından ziyade siz şu an onunla bu konuyu konuşarak halletmelisiniz. Her şey böylece daha güzel olacak, kıskançlık tatlı bir kıskançlık olarak kalacaktır.

Para Yorumu

Maddi açıdan sıkıntılı bir döneme girmiş olabilirsiniz. Bir kaç yere borçlanmanızın haberi de yakın zamanda gelebilir. Bu duruma hazırlıklı olmanızı, sabır göstermenizi diliyoruz. Bu sıkıntılı dönemden yakın bir arkadaş ya da akrabanızdan alacağınız destekle kurtulabilirsiniz. Borç almayı ne kadar sevmeseniz de, yakın zamanda yaşayacağınız bu sıkıntıyı tek başınıza değil yardımla yenebilirsiniz. Bu borcu da yakın zamanda yerine koyabilirsiniz. Endişe etmeyin, bu sıkıntılı süreç oldukça kısa sürecek ve çözüme kavuşacaktır.

Yaşlı bir insanla karşılaşıp o insana maddi olarak küçük bir yardım edebilirsiniz. Bu yardım sayesinde de o yaşlı kişinin eteğindeki tüm taşlar dökülecek, sıkıntılı dönemi geride kalacaktır. Siz de bu yaşlı kişiden dualar alacak, yaşamınızdaki manevi hazza kavuşacaksınız.

Uzun vadede elinize bir miktar para geçeceğinin de habercisidir. Bu para, hiç beklemediğiniz bir şans oyunu, ek iş ya da miras yoluyla size gelecektir. Ancak daha epey zamanı olabilir. Gelen bu parayı yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre ailedeki birlik ve beraberlik duygusunu temsil eder. Aile ilişkileriniz oldukça sağlam olabilir. İyi ve kötü günde tüm aile üyeleri birbirinin yanında olacak sevgi ve sadakati barındırıyor. Yakın zamanda bir akrabanın düğün ya da doğum haberini alıp aile birliğiniz adı altında ziyarette bulunabilirsiniz. Ailenize yeni katılan bu bebek ya da birey ailenizdeki birliği daha da kuvvetlendirecektir. Yeni bir üye olmasına rağmen aile içerisinde hemen yerini bulacak ve o sıcaklığa ulaşacaktır.

Ailenizin ya da sizin aklınızda olan taşınma fikri tekrar gündeme gelebilir. Bu taşınma maddi açıdan birkaç ay sizi tasarrufa götürebilir ancak bu süreden sonra refaha erişebilirsiniz. Yeni bir yaşam alanınızın heyecanı ailenize canlılık katacak, iyi enerjilerle evinizi dolduracaktır.

Evinizde birkaç yeni eşya alma planınız olabilir. Bu planı adım adım uygularsanız hiçbir sıkıntıya düşmeden yeniliğin size sağladığı huzuru ve mutluluğu hissedebilirsiniz. Eğer birden aklınızdaki eşyaların tümünü almaya niyetliyseniz maddi sıkıntılar yaşayacağınız zamanlara geçiş yapabilirsiniz. Bunun için yaşam alanınızdaki eşya değişikliği için adım adım hareket etmeniz sizi mutlu edecek, sıkıntıya sokmayacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Hayallerinizi gerçekleştirerek beklediğiniz iş teklifini yakın zamanda alabilirsiniz. Bu iş sizin hem maddi hem de manevi doyuma ulaşmanızı sağlayacak işler gibi duruyor. Birçok kez görüşmelere gidip mülakatlar geçirseniz de bu teklif yakın zamanda sizi bulacaktır. Siz de bu teklifi büyük bir mutlulukla kabul edip yeni iş hayatına atılacaksınız. Bu iş sektöründe gelişmenin en önemli şartı özgüven olabilir. Siz de kendinize güvenen, tanıyan bir kişi olduğunuz için bu işi kaçırmanız söz konusu bile olmayabilirdi belki de.

Çalıştığınız sektörde mutlu olmayabilirsiniz. Bu sektöre geçiş yaparken aile ve çevre baskısı neticesiyle hareket etmek zorunda kalmış olabilirsiniz ancak artık kendi hayallerinizi kendi hayatınızda yaşamanız gerektiği söz konusu olabilir. Bu nedenle yakın zamanda sektör değişikliğine gidecek ve bu aldığınız karardan dolayı epey mutlu olacaksınız. Bu sektöre girdiğiniz andan itibaren huzurla ve mutlulukla kariyer basamaklarını tırmanacak maddi açıdan da doyum sağlayacaksınız.

Beklediğiniz terfi haberini biraz gecikmeli olarak alabileceksiniz. Bu yükseliş sizin iş ve kariyer planlamanızda büyük etkisi olacak olan bir yükseliştir.  Bu sıçrayış için bir süre beklemede kalmanızı önerebiliriz. Sabrınızın sonunda güzel meyveler topluyor olabilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Yakın çevrenizde mide ya da bağırsak sorunları olan bir arkadaşınız ya da akrabanız olabilir. Bu kişi stres kaynaklı olan bu sağlık problemini gittiği yeni doktordan ve uyguladığı tedavi yönteminden çözümüne ulaşacaktır.

Fal sahibi olarak, mide bulantıları ve kusma sorunları yaşayabilirsiniz. Bu rahatsızlığın sebebini en yakın zamanda bir doktora başvurarak sonuçlandırabilirsiniz. Hayırlı bir habere gebe olan bu rahatsızlık belki de birkaç ay daha sizinle olacak gibi duruyor. Hamilelik haberini yakın zamanda alabilir, bulantı ve kusma rahatsızlıklarını unutacak düzeye erişebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir dost ya da akrabanızın da gebelik durumu oluşabilir. İkiz bebek sahibi olabilme ihtimali yüksek olan bu tanıdığının en mutlu günleri pek yakında olabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.