Kahve Falında J Harfi Görmek

16.08.2015
Kahve Falında J Harfi Görmek

Kahve falında j harfi görmek, çok yakın bir zaman içinde deniz kenarında ikamet eden bir akrabanıza ziyarette bulunacağınızın veya deniz kenarı bir yerleşim yerine seyahat edeceğinizin göstergesidir. Yapacağınız bu ziyaret veya seyahat sonucunda mavinin verdiği huzur ile içiniz mutluluk duygusu ile dolacak ve hayata bakış açınız değişerek yenilenmiş olarak devam edeceksiniz demektir.

Aşk Yorumu

Aşk hayatındaki gelişmeler çoğunlukla olumlu yönde ilerlediğine işarettir. Uzun zaman sonra aşka susamış yüreğiniz, güzel bir beraberlik ile dolup taşacağa benziyor.

Karşınıza çıkacak bu kişi aslında tanıdığınız fakat uzun yıllardır konuşmadığınız biri olabilir. Eğer merak ediyorsanız şöyle bir geçmiş günlere yolculuk yapıp, eski arkadaşlarınızı düşünebilirsiniz.

Bu kişi uzun zamandır yaşadığınız yalnızlığa son bulmanızı sağlayacaktır. Onunla beraber  kendinizi bulacak ve aslında olmak istediğiniz kişinin benliğini keşfedeceksiniz. Aşk hayatınızdaki bu güzel gelişmeler birkaç ay içerisinde gerçekleşecek gibi gözüküyor.

Bu kişiyle aslında çok yakın yerlerde bulunmuşsunuz çünkü arkadaş ortamınız belli ki aynı fakat bir türlü karşılaşmamışsınız. Bu karşılaşma eskileri yad etmek için de çok güzel fırsat olacaktır. Yaşadığınız sıkıntılı günler eski günleri hatırlamanız ile beraber son bulacak gibi gözükmektedir.

Bu dönem eski aşklarınızdan ders de çıkarttığınız bir döneme de benziyor. Özellikle karşılaştığınız bu kişi, eskileri hatırlatırken aynı zamanda eski hatalarınızı da hatırlatmaktadır. Bu hatalardan ders çıkaracağınız bir döneme girdiğiniz için bundan sonra hata yapma olasılığınız da düşmüş gibi gözüküyor.

Şanslı olduğunuz bir diğer nokta da karşılaştığınız bu kişi de eski hatalarından ders çıkarıp karşınıza çıkmış. İkinizin de bu saf kalbi ve daha tecrübeli oluşu güzel bir aşka yelken açtığınızın bir işareti gibi gözükmektedir. İlişkiniz gün geçtikçe ciddileşebilir, birkaç ay içerisinde aile ile tanışma olabilir ve sonunda evlilik ile taçlandırabilirsiniz.

Para Yorumu

Bu dönem içerisinde bir yerden para geleceğine işaret eder. Birkaç haftadır yaşadığınız maddi sıkıntılar, ruhen de sıkıntılanmanıza neden olmuş gibi gözüküyor. Para kaygısı moralini bozmuş ve kendinizi içinize kapatmışsınız.

Bu içine kapanıklık hem sosyal hem de özel hayatınızı olumsuz yönde etkilemiş olabilir. Bir anda karşılaştığınız bu para sayesinde moraliniz yükselmiş, halletmeniz gereken sorunlar ortadan kalkmış gibi gözükmektedir.

Karşınıza çıkan bu para tüm ihtiyaçlarınızı giderecek kadar olabilir ya da en azından sorunun büyük bir kısmını çözebilir. Parayı piyango, şans oyunu ya da çekiliş tarzında bir yerden kazanmış gibi gözüküyorsunuz.

Bu konuyla alakalı umudunuzu kaybetmiş olabilirsiniz. Ancak bu gelişme her şeye yeniden başlayacak enerjiyi size verecek ve kendinize olan güveninizi arttıracak. Finansal anlamdaki bu rahatlama özel hayatınızda da rahatlama getirecek, sevdikleriniz ile daha faza zaman geçirmenize yardımcı olacaktır.

Para hayatıyla alakalı bir başka konu da sevdiğiniz birinden lüks bir hediye alabilirsiniz ve bu hediyeyi satacak gibi gözüküyorsunuz. Öyle ki sattığınız zaman yine ihtiyacınız olan paraya ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Bu sayede rahatlama yaşayacaksınız. İşleriniz son bir kaç haftadır durgun olsa da açılmalar kapıda gibi gözüküyor. Elinizdeki parayı güzel bir şekilde değerlendirebilirseniz, işinize de katkıda bulunabilirsiniz.

İşi büyütmek adına değişik yöntemler denemek sizin için olumlu bir etki yaratabilir. İsminizi duyurmak için yapacağınız reklamlar, finansal anlamda daha ilerlemenizi sağlayacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aile hayatınızda çok güzel gelişmeler görülebilir. Kavgalı olduğunuz bir akrabanız ile barışabilirsiniz. Bu barışma da annenizin ya da babanızın emeği çok fazla gibi gözüküyor.

Anne babalar, her zaman çocuklarının iyiliğini ister ve siz bu yönden çok şanslı gibi gözüküyorsunuz. Çünkü siz iyi olun diye, her şeyi yapmaya hazırlar. Önceki dönemlerde yaşadığınız tatsızlıklardan ders almış gibi bir haliniz var.

Bu dersler sizi daha iyi bir insan haline getirmiş, aile kavramını çok daha iyi anlamışsınız ve yaşamaya başlamışsınız. Ailenin ne demek olduğunu daha iyi kavradığınız bu dönemde çıkarttığınız dersler sonucunda daha olgun hissetmeye başlayabilirsiniz.

Çoğu zaman okuldan, işten vakit ayıramadığınız aileniz ile bağları daha fazla sıkılaştırma kararı alabilirsiniz. Bu karar sonucu onlarla daha fazla ilgileneceksiniz. Barıştığınız aile üyesi ile kalabalık bir ortamda bir araya gelmiş gibi gözükmektesiniz.

Bu ortam ailenizdeki diğer üyeler tarafından ayarlanmış. Özellikle anne ve babanızın emeği yine çok fazla. Kalabalık içinden, daha sakin bir ortama geçip uzun sohbetler edeceğiniz dakikalar başlayabilir. Bu dakikalar barışmak için oldukça önem arz etmektedir. Eğer sabırlı ve anlayışlı olursanız, barışmanız çok muhtemeldir.

Barışma haberinin yanı sıra yaşam alanınız da değişiklikler de yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişiklikler daha çok evinizdeki eşyaları yenileme ile ilgili olabilir. Bağları sıkılaştırma döneminde aileniz ile yeniden yaşama kararı alabilirsiniz. Bu da yeni yaşam alanında değişiklik anlamına gelir.

İlk başta anneniz bu duruma pek sıcak bakmayabilir. Ancak yaptığınız yenilikler hoşuna gittikçe sizi destekleyecektir. Destek ile daha fazla istek oluşacak ve beraber güzel eşyalar almak için bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Anne kız günleri ruhen çok rahatlamış hissetmenizi sağlayacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde iş hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi görünmektedir. Çok uzun zamandır istediğiniz terfi haberi kapıda gibi gözüküyor. Azimle elde etmeye çalıştığınız bu aşama, sonuca ulaşmak üzere.

Uzun haftalardır sabahlara kadar çalışmalar sizi epey yıpratmış gibi gözüküyor. Fakat bu çalışmaların ve yorgunluğun karşılığını almak tüm her şeye değdiğini gösterecektir. Terfi aldığınızın haberi ile beraber kariyer hayatınızda çok daha güzel gelişmeler de gelebilir.

Yurt dışından teklif alabilirsiniz. Bu aileniz için epey zor bir karar olarak gözüküyor fakat istiyorsanız, hayallerinizin peşinden gidebilmeniz adına son fırsatta olabilir. Bu yüzden bunun üzerine epey kafa patlatıp en doğru tercihi yapmanız gerekir.

Kariyer hayatınızdaki bu gelişme özel hayatınıza da yansıyacak, kendinize olan güveniniz artacaktır. Uzun zamandır istediğiniz bu terfi haberi, iş yerinde de sonunda daha saygın biri olmanızı sağlayacaktır.

Herkes gibi sizinde istediğiniz saygı görmek, sonunda gerçekleşmiş gibi gözüküyor. Sevilmek ve sayılmak daha mutlu ve pozitif biri olmanıza yardımcı olacaktır. Bu dönemde işinize daha fazla sarılacak ve hiç hissetmediğiniz kadar çok seveceksiniz. Yükselme duygusu, sizi işinize daha çok bağlayacak ve daha hırslı biri olmanızı sağlayacaktır.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde güze sağlık haberleri alabilirsiniz. Bu haberler çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ile alakalı olabilir. Ona çok değer verdiğiniz gözükmektedir. Bu değerin karşılığı da güzel sağlık haberleri ile taçlandırılmıştır.

Uzun zamandır beklediğiniz o haber, sevmediğiniz birinden de gelmiş, sevdiğiniz kişiye umut olmuş olabilir. Bu sayede sevmediğiniz kişi hakkında yeniden düşüneceğiniz bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Hem arkadaşınızın sağlığının güzel olması mutluluğu hem de sevmediğiniz kişiye karşı ısınan buzlar, kafanızın karışmasına neden olabilir. Ancak bu kafa karışıklığı kısa sürelidir. Tüm eski hatalar ve tartışmalar geride bırakılıp büyük bir barışma yaşanabilir. Bu haber, yeni iyileşmiş arkadaşınız için hediye niteliğinde olacaktır.

Kendi sağlığınız ile alakalı olarak, son zamanlarda havanın fazla soğuk geçmesi ile beraber grip yaygınları görülebilir fakat siz şaşırtıcı bir şekilde bundan etkilenmeyecek gibi durmaktasınız. Bu durum bünyenizin çok sağlam olması ile alakalıdır.

Sağlıklı besleniyor oluşunuz, sizi daha güçlü yapmaktadır. Her zaman savunduğunuz sağlık en önemli şeydir, düşüncesi sayesinde büyük bir hastalıktan da kurtulabilirsiniz. Sık sık gittiğiniz hastane kontrolleri sayesinde vücudunuz için en doğru tedavi yöntemini seçmişsiniz gibi gözükmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.