Kahve Falında J Harfi Görmek

Kahve Falında J Harfi Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.251 kez okundu.

Kahve falında j harfi görmek, çok yakın bir zaman içinde deniz kenarında ikamet eden bir akrabanıza ziyarette bulunacağınızın veya deniz kenarı bir yerleşim yerine seyahat edeceğinizin göstergesidir. Yapacağınız bu ziyaret veya seyahat sonucunda mavinin verdiği huzur ile içiniz mutluluk duygusu ile dolacak ve hayata bakış açınız değişerek yenilenmiş olarak devam edeceksiniz demektir.

Çok sevdiğiniz bir kişi ile küçük bir münakaşa yaşayacağınızı da temsil ediyor olabilir. Yenilenmiş, eski duygu ve düşüncelerinden arınmış olarak hayata devam edeceğinizi gösterir. Müjdelediği deniz kenarına seyahat ile birlikte stres ve sıkıntılarınız son bulacak içinizdeki tüm kötülüklerden ve olumsuz enerjiden arınmış olarak devam edeceksiniz. Mavinin verdiği huzur sayesinde, yolunda gitmeyen her şey de rayına girecek ve huzurlu günler kapıda demektir. Kim bilir belki de bu seyahat sonunda tanışacağınız yeni bir kişi ile de hayatınıza devam edecek olabilirsiniz. Etrafınıza dikkatli bakmakta fayda var! Bir diğer anlamı ile, bir yakınınız ya da arkadaşınız ile küçük bir tartışma yaşayacağınızdır. Ancak bu tartışma konusunda kaygılanmanıza gerek yok çünkü küçük bir inatlaşma ile ortaya çıkan bu tartışma yine karşılıklı inatlarınızı bir kenara koyarak konuşmanız ile halledilecektir. İyi tarafında düşündüğümüzde bu tartışma yakınınız veya arkadaşınız ile aranızdaki bağı kuvvetlendirecek, hayatında ne denli önemli bir yeri olduğuna vurgu yapacaktır.

Hayatınızda fazlalık olduğunu ve yaşamınıza zarar verdiğini düşündüğünüz bazı kişi ve olayları hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Geçmişte kafanızı karıştıran ve sizi bunaltan bazı olaylar yaşamışsınız fakat bu olayları unutmak isteseniz de hala kalbinizde yarasını hissediyorsunuz. Mutlu ve güzel bir birliktelik yaşayacağınız yeni biri ile tanışabilirsiniz. Sakin ve huzurlu bir tatilin size çok iyi geleceğini düşünüyor ve bir yandan da tatil araştırması yapıyorsunuz. Sinirlerinize hakim olmanız gereken zorlu bir dönemden geçeceksiniz. İşlerinizi yoluna koyana kadar maddi ve manevi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git