Kahve Falında Bacak Görmek

Kahve Falında Bacak Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.740 kez okundu.

Kahve falında bacak görmek, fal sahibinin maddi sıkıntılar çekeceği bir döneme gireceğine dikkat çekerek ayağını yorganına göre uzatması gerektiğini vurgular. Eğer bükülü şekilde duruyor ise maddi sıkıntıların bütün aileyi etkileyeceği anlamını taşır. Bir iş değişikliği sebebi ile çekilebilecek maddi sıkıntıyı da simgelemektedir. Eğer çift ise fal sahibinin bu maddi sıkıntılardan biraz çaba ile kurtulabileceğine dalalettir.

Bazı fal yorumcularına göre satılacak bir mülkü belirtmektedir. Satılan mülkün maddi sıkıntıları gidereceğini fakat dikkatli harcanması gerektiğini işaret etmektedir. Kahve fincanının üst kısmında belirmiş ise uzak bir yerde girilecek yeni bir işi müjdeler. Kahve tabağında görülürse ilerleyen zamanlarda değiştirilecek işi simgeler. Etrafındaki işaretler ile birlikte yorumlanabilir. Eğer masa veya sandalye gibi bir sembolün yanında belirmişse evde geçirilen ufak bir kazaya işarettir. Dikkatli olunmazsa derin yaralanmalara sebep olabilecek bu kaza fal sahibinin canının yanmasına neden olabilir. Bir ağacın yanında belirmişse ailenin tüm maddi yükü fal sahibinin üzerinde demektir. Bütün aileyi geçindirmekle yükümlü fal sahibi çalışkan bir yapıda olduğu için çok sevilen bir karaktere sahip olsa bile bu durum fal sahibine ciddi yorgunluklar verebilir. Sürüngen bir hayvan simgesinin yanında belirmişse ve uzun ise fal sahibinin uzun zamandır beklediği terfi haberini alacağına ve maddi sıkıntılarından tamamen kurtulacağına işarettir.

Kahve Falında Uzun Bacaklı Adam Görmek

Tadilat işlerinden çok hoşlanıyorsunuz ve bahçeli bir ev satın alma planları içerisindesiniz. Sizinle hemen hemen aynı huylara sahip olan sevgilinize sürpriz yapmak için bazı arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Alışkanlıklarınızı değiştirmekte zorlanabilirsiniz ama güçlü yapınız sayesinde bu sorunu da ortadan kaldıracaksınız. Bu aralar hayır işlerine merak saldınız ve oldukça faydalı işler başarıyorsunuz.

Kahve Falında Uzun Bacaklı Kadın Görmek

Özel bir gün için yapılan hazırlığı simgeler. Bu hazırlık bir doğum günü partisi, evlilik yıl dönümü ya da yılbaşı kutlaması olabilir. Yalnızca fal sahibinin yapacağı değil fal sahibine yapılacak olan muazzam bir şöleni de ifade edebilmektedir. Sevdiklerinizden alacağınız hediyeler ile çok mutlu olup, büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Kişinin arzularını da ifade edebilir. Geçmişte edinilmiş unutulan bir mal varlığını işaret edebilmektedir.

Kahve Falında Tek Bacak Görmek

Büyüklüğüne göre sahip olunacak bir meblağ parayı ifade eder. Fincanın kenar kısmında ise, helal parayı ve gelecek mal, evrak ya da paranın temiz bir şekilde ele geçeceğini gösterir. İçerisinde bulunan bir kısım değerli evraklar fal baktıran kişi için yüklü bir mal varlığının oluşmasına olanak sağlayacaktır. Bir nevi maddi özgürlüğün de temelleri atılıyor diyebiliriz. Beklediğiniz bir haber, para ya da resmi evrakta bir gecikme yaşanacak ve sizin zor günler geçirmenize neden olacak demektir. Size ulaşacağına dair net bir şey söylenmesi için siluetinin önündeki figürler oldukça önemlidir. Ancak buna göre ne vakit geleceğine dair bir zaman kavramına varılabilir.

Kahve Falında İki Bacak Görmek

Fincanınızı kapatırken dilediğiniz şey çabuk gerçekleşecektir. Maddi sıkıntılar sizi bunalıma sokacaktır. Okul hayatınızdan dolayı nişanlınız ile ilgilenememeniz tartışmaya sebep olacaktır. Tatlı dil ile bu olaylar kısa sürecektir. Ailen senin hakkında kaygıları olduğu için seni sıkmaktadırlar. Bunu almayışla karşılarsan sorun çıkmayacaktır. Kararlı adımlar atmalısın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git