Kahve Falında Bacak Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Bacak Görmek

Kahve falında bacak görmek, fal sahibinin yakın çevresinde yer alan bir kadının kendisine büyük bir yardımı dokunacağı anlamına gelir. Kişinin hayırlı misafirler ağırlayacağına, keyifli muhabbete ve hanede berekete işaret eder. Göz aydınlığına ve duaların kabul olmasına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Çok iyi bir ilişki içinde olduğunuz görünüyor. Beraber olduğunuz kişi sizi her şeyden çok seviyor ve mutlu olmanız için elinden gelen her şeyi yapıyor. Aşkınız her şeyin üstünde görünüyor. Siz bu aşk dolu kalbinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Aşk dolu bir hayat sizi bekliyor. Kalbinizin sesini dinleyerek aldığınız kararlar sizi her zaman çok mutlu etmiş gibi görünüyor ve bu seferde yine doğru olanı yapmışsınız. Birkaç hafta sonra beraber olduğunuz kişiyle bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu tartışma çok büyütülecek bir şey olmayacak ve fazla uzun sürmeyecek. İkinizde gayet olgun insanlar olduğunuz için önemsiz bir olayı fazla büyütüp can sıkmayacaksınız. Hatta bu kavga bazı şeyleri öğrenmeniz  için fırsat olacak. İlişkilerde arada kavgaların, tartışmaların olması da çok önemlidir. İlişkiyi daha canlı tutar ve birbiriniz hakkında bazı şeyler öğrenmenizi sağlar.

Bu dönem ettiğiniz kavga sayesinde birbiriniz hakkında haberiniz olmayan şeyler öğreneceksiniz. Daha samimi olacaksınız. Yaşadıklarınızdan ders alacaksınız ve bir daha aynı hatalara düşmeyeceksiniz. Bu sayede daha az tartışma yaşayacaksınız. Bundan sonraki dönem çok daha iyi geçecek. Artık hatalarınızdan ders aldığınıza göre daha huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde parasal anlamda hiç sıkıntı yaşamayacağınıza işaret eder. Önceki aylarda maddi anlamda sıkıntı çekmiş ve bazı borçları ödemekte zorluk çekmişsiniz, birikmişler ve strese girmenize neden olmuş. Stres hastalanmanıza ve huzursuz bir hayat yaşamanıza neden olmuş. Geçen aylarda bankalardan çok çekmişsiniz, sizi durmadan aramışlar ve bir rahat bırakmamışlar. Aksi gibi birde işleriniz kötü geçmiş. Tüm bu olayları kötü şansa yorabilirsiniz. Hayatta bazen kötü şeylerin hepsi üst üste gelebilir ve yıpranmanıza neden olabilir. Bu dönem ise tüm kötü şans üstünüzden gidecek ve pozitif enerjiyle dolup taşacaksınız. Maddi bakımdan rahatlayacaksınız ve tüm borçlarınızı kapatabileceksiniz. Bu sayede bankalar ile aranızdaki husumet de kapanacak ve stresten uzaklaşacaksınız.

Kendiniz maddi sıkıntılardan dolayı çok sıkmışsınız gibi görünüyor. Başaramayacağınızı ve bu yükün altından kalkamayacağınızı düşünmüşsünüz ancak öyle olmayacak ve düşüncelerinizin tam tersi çıkacak. Rahata ereceksiniz hatta daha çok rahatlamak ve keyiflenmek adına kendinizi alışverişe verebilirsiniz. Bu dönem uzun zamandır almak istediklerinizi alabileceksiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ailenizi ve arkadaşlarınızı da unutmayın ve onlara da hediyeler alın.

Sağlık Yorumu

Bu dönem bütün sağlık problemleriniz son bulacak ve derin bir nefes alabileceksiniz. Uzun zaman sonra yenilenmiş hissedeceksiniz ve tüm bedeniniz pozitif enerjiyle dolup taşacak. Bu güzel enerjini etrafınızdaki bütün herkesle paylaşacaksınız ve sayenizde herkesin modu yükselecek. Enerjinin yüksek olması kişinin zinde olduğu anlamına gelir yani oldukça sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız. Sadece bedenen değil ruhen de kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Bu his uzun zamandır özlediğiniz bir his gibi görünüyor. Yavaş yavaş depresyondan uzaklaşacaksınız ve eskiyi hatırlamayacaksınız. Bu dönemin sizin için en iyi yanı depresyon ve stresten kurtulmanız olacak. Kullandığınız ilaçların etkisi yavaş yavaş ortaya çıkacak ve daha sakin bir yapıya sahip olacaksınız. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Gün sonunda artık daha rahat bir şekilde uykuya dalabileceksiniz.

Bu dönem kafaya taktığınız her şeyden uzaklaşacaksınız. Sizi kötü etkileyen ne varsa kurtulacaksınız ve bu sayede tüm güzel enerjiyi üzerinize toplayacaksınız. Evinizde canınızı sıkan ne varsa atmakla başlayabilirsiniz. Daha sonra sizi kötü etkileyen, yanından mutlu olmadığınız kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Tüm bu adımlar daha sağlıklı bir ruh haline sahip olmanızı sağlayacak. Sağlığınız yerine geldikçe ve stresten uzaklaştıkça daha temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz. Bu güzel gelişmeler cilt sağlığınızı da çok güzel etkileyecek, strese dayalı sivilcelerden kurtulacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizin sizi ne kadar çok sevdiğini bu dönem daha iyi anlayacaksınız. En zor zamanınızda bile yanınızda olacaklar ve size destek çıkacaklar. Bu dönem sizin için çok inişli çıkışlı geçebilir ve bazı hatalar yapabilirsiniz. Bu hatalar çok büyük olmayacak ancak bazı şeylerin gidişatını değiştirecek ve sizin ufak çaplı stres yaşamanıza neden olacak. Zorlandığınız bu anlarda yanınızda en çok olacak ve size destek çıkacak kişi aileniz olacak. Başaracağınızı ve tüm bunların üstesinden geleceğinizi size anlatacaklar, motive edecekler. Bu sayede daha iyi hissetmeye başlayacaksınız ve içiniz huzurla dolacak. Artık daha az stres olacaksınız ve olayları atlatmak için enerji toplayacaksınız.

Bu zorlu dönemde daha çabuk ayağa kalkabilmeniz adına ailenizden çok güzel bir sürpriz alabilirsiniz. Bu sürpriz sizi çok şaşırtacak çünkü hiç beklemediğiniz bir anda gelecek. Moralinizi öyle bir yükseltecek ki bir daha asla mutsuz olmayacakmış gibi hissedeceksiniz. Yanınızda ailenizi hissettiğiniz sürece üzgün olmanızda oldukça zor gibi görünüyor. Daha huzurlu günler sizi ve ailenizi bekliyor.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde çok güzel ilerlemeler kaydedeceksiniz. Kısa sürede bu kadar ilerlemiş olmak sizi bile çok şaşırtacak. Kendinizi bu kadar başarılı işler çıkardığınız için içten içe tebrik edeceksiniz. Ancak sadece kendi tebrikleriniz ile sınırlı kalmayacak. Etrafınızdaki insanlardan da çok güzel geri dönüşler alacaksınız. Bir bakacaksınız herkes sizi destekliyor ve seviyor. Fazla sevgiye maruz kalabilirsiniz. Bu dönem daha popüler birine dönüşeceksiniz ve örnek olarak gösterilmeye başlayacaksınız. İş yerinde gözde çalışan olacaksınız ve herkes sizden tüyolar almaya başlayacak. Başarı sırrınızı herkese vermek istemeyebilirsiniz ancak bu sadece ilk zamanlar için geçerli olacak. Yavaş yavaş açıldıkça insanlara nasıl bu kadar başarılı olduğunuzu anlatmak için can atmaya başlayacaksınız ve bu gelişmeler sizi daha hırslı birine dönüştürecek.

Yakın bir zamanda bilinen ve büyük bir okulda konuşma yapmak için çağrılabilirsiniz. Bu konuşma sizin içinde ilk tecrübe olacak gibi görünüyor. Heyecanlanabilirsiniz ancak alkışlar sizi destekleyecek ve kendinize güveniniz sayesinde bu konuşmayı çok başarılı bir şekilde yapacaksınız. Sizin gibi olmak isteyen herkese ilham kaynağı olacaksınız. Bu sadece bir başlangıç olacak ve bu konuşmaların, seminerlerin devamı gelecek. Artık daha aktif ve sosyal biri olacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.